Šibenik
1
:
2
  • Nažalost, startali smo porazom u ligaškom natjecanju, Šibenik odnosi bodove s Opus Arene.

• 90'+3'

Mierezu je lopta na voleju, međutim, loše je to ispalo.

• 89'

Snažno puca Mikolčić, netko je to ipak blokirao.

• 86'

Na klupu idu Zuta i Santini, na terenu su Gačić i Dujmović.

• 79'

Lima je u prilici, nije bio precizan i sve manje je vremena do kraja utakmice.

• 77'

Bukvić je sada mogao više učiniti, ali se nije snašao pred golom Šibenika.

• 74'

Mierez je bio pred vratima Šibenčana, no ipak je oklijevao s udarcem.

• 73'

Dvostruka zamjena kod gostiju. Igru su napustili Bakić i Božić, a ušli su Iyendjock i Kulušić.

• 71'

Nakon velike gužve Lima je u naletu i snažno puca, ali ga je netko ipak blokirao, pa je samo korner...

• 68'

Mierez je pucao glavom, Đaković je ponovno siguran.

• 60'

1:2 - AGYEMANG

Još jednom vode Šibenčani. Ponovno je, nažalost, loše reagirao naš vratar Čavlina na jednu naizgled laganu visoku loptu koja mu je padala u ruke. No, on je išao boksajući je odbiti od svojih vratiju, ali baš na glavu Agyemangu koji sa 6-7 metara pogađa mrežu.

• 59'

Majića je zamijenio Torres.

• 54'

GOOOOL 1:1 - SOLDO

Osijek je uspio izjednačiti! Loptu je dobio Soldo malo izvan gostujućeg šesnaesterca, krenuo je s njom korak, dva naprijed i onda prizemnim udarcem pogodio donji desni kut ovaj puta nemoćnog Đakovića!

• 53'

Soldo je pucao glavom nakon kornera, lopta je prošla tik uz lijevu vratnicu i ostaje 0:1.

• 50'

Baš je Bukvić prvi u velikoj šansi u nastavku. Pucao je s nekih 8 metara iskosa, a Đaković i ovaj puta odlično intervenira i spašava svoju mrežu!

• 46'

Jugović je ostao u svlačionici, u igri je sada Bukvić koji će na desno krilo dok je Pušić pomaknut u sredinu.

• Šibenik ima vodstvo od 1:0 nakon prvih 45 minuta.

• 44'

Još jednom vrlo dobro pokušava Mikolčić iz daljine, Đaković je nesavladiv u uvom prvom poluvremenu. Loptu je opet vršcima prstiju odbio u novi korner.

• 36'

E sada su Šibenčani imali i dosta sreće! Matković je pucao malo izvan kaznenog prostora, vrlo snažno lijevom nogom, praktički je Đaković već bio svladan, no ispriječila se greda!

• 35'

Kako brani Đaković večeras! Sada je izvadio dalekometni "projektil" Pušića iz samog donjeg desnog kuta.

• 32'

Sada Đaković sjajnom obranom spašava goste! Centrirao je Soldo, a glavom pucao Matković s 5 metara pod gredu. Međutim, kapetan Šibenika je vrhunskom intervencijom loptu odbio u korner.

• 30'

Odličan udarac Mikolčića sa 18 metara iz punog trka, nažalost, lopta ide malo iznad grede.

• 27'

Ozlijeđenog Guedesa zamijenio je Omerović.

• 24'

"Požutio" je Jugović.

• 16'

Karton je dobio Kolega.

• 13'

Mikolčić je prvi zaprijetio na drugoj strani, no nije to bio šut u okvir protivničkih vratiju.

• 8'

0:1 - BOŽIĆ

Gosti su brzo došli do vodstva. Na jednu dugačku loptu upućenu sa šibenske polovice terena krenuli su napadač Božić i naš vratar Čavlina koji je napustio kazneni prostor kratko samo odbio loptu baš do Božića, a ovaj je vrlo preciznim udarcem naciljao donji desni kut za prednost Šibenčana.

• Naprijed naši Bijelo-plavi!

• 20:35

Za Šibenčane će igrati: Đaković, Kolega, Perić, Punčec, Agyemang, Zuta, Bakić, Roca, Majić, Božić i Santini.

Glavni sudac je Kolarić (Čakovec) kojemu će pomagati Pušić (Zagreb) i Đurak (Sv. Ivan Zelina). U VAR sobi su Terzić (Split) i Šarić (Županja).

• 20:32

Srdačan pozdrav s Opus Arene uoči prve prvenstvene utakmice naše momčadi ove sezone. U gostima nam je Šibenik, a trener Coppitelli se ovaj puta odlučio za ovu jedanaestoricu: Čavlina, Guedes, Duarte, Jelenić, Jurišić, Soldo, Jugović, Mikolčić, Pušić, Matković i Mierez. Za susret nije mogao konkurirati ozlijeđeni Nejašmić.