• Igrači
  • 1. HNL
  • Ljestvica
  • Strijelci
  • 1. KLM
  • 2. KLM
  • Strijelci

Vratari

  • DominikDamjanović

  • JanHlapčić

  • HrvojeJukopila

  • PetarKatalinić

  • KarloVrljić

Braniči

  • BendeguzAndoči Tar

  • ŠimunBegović

  • NoaBilić

  • MatkoBosančić

  • PatrikJerković

  • IvanoKolarik

  • LukaLukadinović

  • LjuboPuljić

  • LukaRešetar

  • DavidSkukan

  • StjepanŽulj

Vezni igrači

  • MatejDorušak

  • StipeGavran

  • FranIvaci

  • IvanoLazić

  • FilipLeko

  • SergejLevak

  • FranMajdenić

  • MaroMedo

  • RokoRupčić

  • ArmandoŠainović

  • AndrejSvrzlić

  • AndrijaTomić

  • FilipŽivković

  • MarinZorić

Napadači

  • IvanBarić

  • NoelĐurković

  • AnteGrgić

  • PetarIgnjić

  • MarkoTajs

1. kolo
26. kolovoza 2020.
SRIJEDA / 09:00
Solin3:0RijekaIzvještaj
26. kolovoza 2020. / SRIJEDA / 09:00
26. kolovoza 2020.
SRIJEDA / 10:00
Slaven Belupo0:3HajdukIzvještaj
26. kolovoza 2020. / SRIJEDA / 10:00
26. kolovoza 2020.
SRIJEDA / 10:00
Međimurje1:1LokomotivaIzvještaj
26. kolovoza 2020. / SRIJEDA / 10:00
26. kolovoza 2020.
SRIJEDA / 10:00
Inter-Zaprešić0:1VaraždinIzvještaj
26. kolovoza 2020. / SRIJEDA / 10:00
26. kolovoza 2020.
SRIJEDA / 15:30
Osijek3:1SesveteIzvještaj
26. kolovoza 2020. / SRIJEDA / 15:30
26. kolovoza 2020.
SRIJEDA / 17:00
Dinamo5:1CibaliaIzvještaj
26. kolovoza 2020. / SRIJEDA / 17:00
26. kolovoza 2020.
SRIJEDA / 17:30
Istra 19612:0ZagrebIzvještaj
26. kolovoza 2020. / SRIJEDA / 17:30
2. kolo
30. kolovoza 2020.
NEDJELJA / 10:00
Zagreb0:3DinamoIzvještaj
30. kolovoza 2020. / NEDJELJA / 10:00
30. kolovoza 2020.
NEDJELJA / 10:00
Slaven Belupo1:1MeđimurjeIzvještaj
30. kolovoza 2020. / NEDJELJA / 10:00
30. kolovoza 2020.
NEDJELJA / 15:45
Rijeka2:1Istra 1961Izvještaj
30. kolovoza 2020. / NEDJELJA / 15:45
30. kolovoza 2020.
NEDJELJA / 15:45
Cibalia5:1Inter-ZaprešićIzvještaj
30. kolovoza 2020. / NEDJELJA / 15:45
30. kolovoza 2020.
NEDJELJA / 16:00
Sesvete2:0SolinIzvještaj
30. kolovoza 2020. / NEDJELJA / 16:00
30. kolovoza 2020.
NEDJELJA / 17:30
Hajduk1:0VaraždinIzvještaj
30. kolovoza 2020. / NEDJELJA / 17:30
30. kolovoza 2020.
NEDJELJA / 18:45
Lokomotiva0:2OsijekIzvještaj
30. kolovoza 2020. / NEDJELJA / 18:45
3. kolo
02. rujna 2020.
SRIJEDA / 10:00
Međimurje0:1HajdukIzvještaj
02. rujna 2020. / SRIJEDA / 10:00
02. rujna 2020.
SRIJEDA / 10:00
Solin0:4LokomotivaIzvještaj
02. rujna 2020. / SRIJEDA / 10:00
02. rujna 2020.
SRIJEDA / 10:00
Inter-Zaprešić2:3ZagrebIzvještaj
02. rujna 2020. / SRIJEDA / 10:00
02. rujna 2020.
SRIJEDA / 13:00
Varaždin2:2CibaliaIzvještaj
02. rujna 2020. / SRIJEDA / 13:00
02. rujna 2020.
SRIJEDA / 16:00
Osijek3:0Slaven BelupoIzvještaj
02. rujna 2020. / SRIJEDA / 16:00
02. rujna 2020.
SRIJEDA / 17:00
Istra 19612:1SesveteIzvještaj
02. rujna 2020. / SRIJEDA / 17:00
02. rujna 2020.
SRIJEDA / 17:00
Dinamo1:3RijekaIzvještaj
02. rujna 2020. / SRIJEDA / 17:00
4. kolo
06. rujna 2020.
NEDJELJA / 10:00
Hajduk4:0CibaliaIzvještaj
06. rujna 2020. / NEDJELJA / 10:00
06. rujna 2020.
NEDJELJA / 10:00
Zagreb0:2VaraždinIzvještaj
06. rujna 2020. / NEDJELJA / 10:00
06. rujna 2020.
NEDJELJA / 10:00
Sesvete1:0DinamoIzvještaj
06. rujna 2020. / NEDJELJA / 10:00
06. rujna 2020.
NEDJELJA / 15:00
Rijeka3:0Inter-ZaprešićIzvještaj
06. rujna 2020. / NEDJELJA / 15:00
06. rujna 2020.
NEDJELJA / 16:00
Slaven Belupo2:0SolinIzvještaj
06. rujna 2020. / NEDJELJA / 16:00
06. rujna 2020.
NEDJELJA / 16:00
Međimurje0:3OsijekIzvještaj
06. rujna 2020. / NEDJELJA / 16:00
06. rujna 2020.
NEDJELJA / 18:45
Lokomotiva2:2Istra 1961Izvještaj
06. rujna 2020. / NEDJELJA / 18:45
5. kolo
12. rujna 2020.
SUBOTA / 17:00
Dinamo1:3LokomotivaIzvještaj
12. rujna 2020. / SUBOTA / 17:00
13. rujna 2020.
NEDJELJA / 10:00
Inter-Zaprešić1:8SesveteIzvještaj
13. rujna 2020. / NEDJELJA / 10:00
13. rujna 2020.
NEDJELJA / 10:00
Osijek4:2HajdukIzvještaj
13. rujna 2020. / NEDJELJA / 10:00
13. rujna 2020.
NEDJELJA / 13:00
Cibalia1:0ZagrebIzvještaj
13. rujna 2020. / NEDJELJA / 13:00
13. rujna 2020.
NEDJELJA / 15:00
Varaždin1:1RijekaIzvještaj
13. rujna 2020. / NEDJELJA / 15:00
13. rujna 2020.
NEDJELJA / 15:30
Solin2:1MeđimurjeIzvještaj
13. rujna 2020. / NEDJELJA / 15:30
13. rujna 2020.
NEDJELJA / 19:00
Istra 19610:0Slaven BelupoIzvještaj
13. rujna 2020. / NEDJELJA / 19:00
6. kolo
18. rujna 2020.
PETAK / 10:00
Osijek5:0SolinIzvještaj
18. rujna 2020. / PETAK / 10:00
20. rujna 2020.
NEDJELJA / 10:00
Sesvete4:1VaraždinIzvještaj
20. rujna 2020. / NEDJELJA / 10:00
20. rujna 2020.
NEDJELJA / 10:00
Lokomotiva4:0Inter-ZaprešićIzvještaj
20. rujna 2020. / NEDJELJA / 10:00
20. rujna 2020.
NEDJELJA / 14:30
Rijeka1:0CibaliaIzvještaj
20. rujna 2020. / NEDJELJA / 14:30
20. rujna 2020.
NEDJELJA / 15:15
Hajduk2:0ZagrebIzvještaj
20. rujna 2020. / NEDJELJA / 15:15
20. rujna 2020.
NEDJELJA / 15:30
Međimurje2:3Istra 1961Izvještaj
20. rujna 2020. / NEDJELJA / 15:30
20. rujna 2020.
NEDJELJA / 16:00
Slaven Belupo0:3DinamoIzvještaj
20. rujna 2020. / NEDJELJA / 16:00
7. kolo
26. rujna 2020.
SUBOTA / 13:30
Cibalia1:1SesveteIzvještaj
26. rujna 2020. / SUBOTA / 13:30
26. rujna 2020.
SUBOTA / 15:00
Dinamo7:0MeđimurjeIzvještaj
26. rujna 2020. / SUBOTA / 15:00
27. rujna 2020.
NEDJELJA / 10:00
Inter-Zaprešić1:5Slaven BelupoIzvještaj
27. rujna 2020. / NEDJELJA / 10:00
27. rujna 2020.
NEDJELJA / 10:00
Varaždin2:0LokomotivaIzvještaj
27. rujna 2020. / NEDJELJA / 10:00
27. rujna 2020.
NEDJELJA / 10:00
Istra 19610:4OsijekIzvještaj
27. rujna 2020. / NEDJELJA / 10:00
27. rujna 2020.
NEDJELJA / 14:00
Solin0:2HajdukIzvještaj
27. rujna 2020. / NEDJELJA / 14:00
27. rujna 2020.
NEDJELJA / 14:30
Zagreb0:0RijekaIzvještaj
27. rujna 2020. / NEDJELJA / 14:30
8. kolo
03. listopada 2020.
SUBOTA / 15:00
Osijek2:1DinamoIzvještaj
03. listopada 2020. / SUBOTA / 15:00
04. listopada 2020.
NEDJELJA / 10:00
Solin1:1Istra 1961Izvještaj
04. listopada 2020. / NEDJELJA / 10:00
04. listopada 2020.
NEDJELJA / 10:00
Slaven Belupo0:0VaraždinIzvještaj
04. listopada 2020. / NEDJELJA / 10:00
04. listopada 2020.
NEDJELJA / 10:00
Međimurje3:1Inter-ZaprešićIzvještaj
04. listopada 2020. / NEDJELJA / 10:00
04. listopada 2020.
NEDJELJA / 10:00
Hajduk2:1RijekaIzvještaj
04. listopada 2020. / NEDJELJA / 10:00
04. listopada 2020.
NEDJELJA / 10:00
Sesvete2:0ZagrebIzvještaj
04. listopada 2020. / NEDJELJA / 10:00
04. listopada 2020.
NEDJELJA / 13:30
Lokomotiva3:1CibaliaIzvještaj
04. listopada 2020. / NEDJELJA / 13:30
9. kolo
10. listopada 2020.
SUBOTA / 13:00
Cibalia2:1Slaven BelupoIzvještaj
10. listopada 2020. / SUBOTA / 13:00
11. listopada 2020.
NEDJELJA / 10:00
Varaždin0:2MeđimurjeIzvještaj
11. listopada 2020. / NEDJELJA / 10:00
11. listopada 2020.
NEDJELJA / 10:00
Istra 19610:1HajdukIzvještaj
11. listopada 2020. / NEDJELJA / 10:00
11. listopada 2020.
NEDJELJA / 12:30
Inter-Zaprešić0:7OsijekIzvještaj
11. listopada 2020. / NEDJELJA / 12:30
11. listopada 2020.
NEDJELJA / 13:00
Rijeka1:1SesveteIzvještaj
11. listopada 2020. / NEDJELJA / 13:00
11. listopada 2020.
NEDJELJA / 14:00
Dinamo1:0SolinIzvještaj
11. listopada 2020. / NEDJELJA / 14:00
03. studenog 2020.
UTORAK / 14:30
Zagreb0:6LokomotivaIzvještaj
03. studenog 2020. / UTORAK / 14:30
10. kolo
16. listopada 2020.
PETAK / 13:00
Osijek3:2VaraždinIzvještaj
16. listopada 2020. / PETAK / 13:00
17. listopada 2020.
SUBOTA / 14:15
Hajduk2:1SesveteIzvještaj
17. listopada 2020. / SUBOTA / 14:15
18. listopada 2020.
NEDJELJA / 10:00
Slaven Belupo2:0ZagrebIzvještaj
18. listopada 2020. / NEDJELJA / 10:00
18. listopada 2020.
NEDJELJA / 13:30
Istra 19612:6DinamoIzvještaj
18. listopada 2020. / NEDJELJA / 13:30
18. listopada 2020.
NEDJELJA / 14:00
Solin2:2Inter-ZaprešićIzvještaj
18. listopada 2020. / NEDJELJA / 14:00
18. listopada 2020.
NEDJELJA / 14:00
Međimurje2:1CibaliaIzvještaj
18. listopada 2020. / NEDJELJA / 14:00
02. lipnja 2021.
SRIJEDA / 16:00
Lokomotiva1:0RijekaIzvještaj
02. lipnja 2021. / SRIJEDA / 16:00
11. kolo
25. listopada 2020.
NEDJELJA / 10:00
Dinamo2:0HajdukIzvještaj
25. listopada 2020. / NEDJELJA / 10:00
25. listopada 2020.
NEDJELJA / 10:00
Cibalia2:2OsijekIzvještaj
25. listopada 2020. / NEDJELJA / 10:00
25. listopada 2020.
NEDJELJA / 10:00
Sesvete1:1LokomotivaIzvještaj
25. listopada 2020. / NEDJELJA / 10:00
25. listopada 2020.
NEDJELJA / 12:30
Rijeka2:1Slaven BelupoIzvještaj
25. listopada 2020. / NEDJELJA / 12:30
28. travnja 2021.
SRIJEDA / 15:30
Zagreb0:2MeđimurjeIzvještaj
28. travnja 2021. / SRIJEDA / 15:30
06. svibnja 2021.
ČETVRTAK / 14:30
Varaždin3:1SolinIzvještaj
06. svibnja 2021. / ČETVRTAK / 14:30
09. svibnja 2021.
NEDJELJA / 14:00
Inter-Zaprešić1:2Istra 1961Izvještaj
09. svibnja 2021. / NEDJELJA / 14:00
12. kolo
08. studenog 2020.
NEDJELJA / 10:00
Solin0:3CibaliaIzvještaj
08. studenog 2020. / NEDJELJA / 10:00
08. studenog 2020.
NEDJELJA / 10:00
Slaven Belupo1:0SesveteIzvještaj
08. studenog 2020. / NEDJELJA / 10:00
08. studenog 2020.
NEDJELJA / 10:00
Dinamo5:0Inter-ZaprešićIzvještaj
08. studenog 2020. / NEDJELJA / 10:00
08. studenog 2020.
NEDJELJA / 13:00
Osijek6:1ZagrebIzvještaj
08. studenog 2020. / NEDJELJA / 13:00
08. studenog 2020.
NEDJELJA / 13:30
Istra 19613:2VaraždinIzvještaj
08. studenog 2020. / NEDJELJA / 13:30
11. studenog 2020.
SRIJEDA / 10:00
Hajduk3:1LokomotivaIzvještaj
11. studenog 2020. / SRIJEDA / 10:00
09. svibnja 2021.
NEDJELJA / 16:00
Međimurje0:1RijekaIzvještaj
09. svibnja 2021. / NEDJELJA / 16:00
13. kolo
14. studenog 2020.
SUBOTA / 12:00
Varaždin1:4DinamoIzvještaj
14. studenog 2020. / SUBOTA / 12:00
15. studenog 2020.
NEDJELJA / 10:00
Inter-Zaprešić1:6HajdukIzvještaj
15. studenog 2020. / NEDJELJA / 10:00
15. studenog 2020.
NEDJELJA / 10:00
Lokomotiva2:1Slaven BelupoIzvještaj
15. studenog 2020. / NEDJELJA / 10:00
15. studenog 2020.
NEDJELJA / 10:00
Rijeka0:2OsijekIzvještaj
15. studenog 2020. / NEDJELJA / 10:00
15. studenog 2020.
NEDJELJA / 13:00
Zagreb1:2SolinIzvještaj
15. studenog 2020. / NEDJELJA / 13:00
01. travnja 2021.
ČETVRTAK / 10:00
Cibalia1:0Istra 1961Izvještaj
01. travnja 2021. / ČETVRTAK / 10:00
19. svibnja 2021.
SRIJEDA / 10:00
Sesvete4:0MeđimurjeIzvještaj
19. svibnja 2021. / SRIJEDA / 10:00
14. kolo
21. studenog 2020.
SUBOTA / 15:00
Hajduk1:0Slaven BelupoIzvještaj
21. studenog 2020. / SUBOTA / 15:00
22. studenog 2020.
NEDJELJA / 10:00
Lokomotiva7:0MeđimurjeIzvještaj
22. studenog 2020. / NEDJELJA / 10:00
22. studenog 2020.
NEDJELJA / 12:00
Cibalia1:1DinamoIzvještaj
22. studenog 2020. / NEDJELJA / 12:00
22. studenog 2020.
NEDJELJA / 12:45
Rijeka0:0SolinIzvještaj
22. studenog 2020. / NEDJELJA / 12:45
22. studenog 2020.
NEDJELJA / 12:45
Zagreb1:1Istra 1961Izvještaj
22. studenog 2020. / NEDJELJA / 12:45
22. studenog 2020.
NEDJELJA / 13:00
Sesvete2:2OsijekIzvještaj
22. studenog 2020. / NEDJELJA / 13:00
02. travnja 2021.
PETAK / 10:30
Varaždin2:0Inter-ZaprešićIzvještaj
02. travnja 2021. / PETAK / 10:30
15. kolo
13. ožujka 2021.
SUBOTA / 13:30
Inter-Zaprešić1:0CibaliaIzvještaj
13. ožujka 2021. / SUBOTA / 13:30
14. ožujka 2021.
NEDJELJA / 10:00
Međimurje1:2Slaven BelupoIzvještaj
14. ožujka 2021. / NEDJELJA / 10:00
14. ožujka 2021.
NEDJELJA / 13:00
Osijek4:0LokomotivaIzvještaj
14. ožujka 2021. / NEDJELJA / 13:00
14. ožujka 2021.
NEDJELJA / 13:00
Istra 19611:0RijekaIzvještaj
14. ožujka 2021. / NEDJELJA / 13:00
14. ožujka 2021.
NEDJELJA / 14:00
Solin1:2SesveteIzvještaj
14. ožujka 2021. / NEDJELJA / 14:00
15. ožujka 2021.
PONEDJELJAK / 12:00
Varaždin1:4HajdukIzvještaj
15. ožujka 2021. / PONEDJELJAK / 12:00
16. ožujka 2021.
UTORAK / 21:00
Dinamo4:0ZagrebIzvještaj
16. ožujka 2021. / UTORAK / 21:00
16. kolo
20. ožujka 2021.
SUBOTA / 13:30
Rijeka0:2DinamoIzvještaj
20. ožujka 2021. / SUBOTA / 13:30
20. ožujka 2021.
SUBOTA / 14:00
Lokomotiva5:0SolinIzvještaj
20. ožujka 2021. / SUBOTA / 14:00
21. ožujka 2021.
NEDJELJA / 10:00
Zagreb1:0Inter-ZaprešićIzvještaj
21. ožujka 2021. / NEDJELJA / 10:00
21. ožujka 2021.
NEDJELJA / 13:00
Slaven Belupo1:3OsijekIzvještaj
21. ožujka 2021. / NEDJELJA / 13:00
21. ožujka 2021.
NEDJELJA / 13:30
Cibalia1:0VaraždinIzvještaj
21. ožujka 2021. / NEDJELJA / 13:30
21. ožujka 2021.
NEDJELJA / 14:00
Sesvete4:0Istra 1961Izvještaj
21. ožujka 2021. / NEDJELJA / 14:00
21. ožujka 2021.
NEDJELJA / 16:00
Hajduk1:0MeđimurjeIzvještaj
21. ožujka 2021. / NEDJELJA / 16:00
17. kolo
27. ožujka 2021.
SUBOTA / 14:00
Dinamo1:0SesveteIzvještaj
27. ožujka 2021. / SUBOTA / 14:00
27. ožujka 2021.
SUBOTA / 14:00
Osijek8:0MeđimurjeIzvještaj
27. ožujka 2021. / SUBOTA / 14:00
28. ožujka 2021.
NEDJELJA / 10:00
Cibalia0:3HajdukIzvještaj
28. ožujka 2021. / NEDJELJA / 10:00
28. ožujka 2021.
NEDJELJA / 10:00
Varaždin3:0ZagrebIzvještaj
28. ožujka 2021. / NEDJELJA / 10:00
28. ožujka 2021.
NEDJELJA / 14:00
Inter-Zaprešić2:2RijekaIzvještaj
28. ožujka 2021. / NEDJELJA / 14:00
28. ožujka 2021.
NEDJELJA / 14:00
Istra 19611:1LokomotivaIzvještaj
28. ožujka 2021. / NEDJELJA / 14:00
28. ožujka 2021.
NEDJELJA / 15:00
Solin1:3Slaven BelupoIzvještaj
28. ožujka 2021. / NEDJELJA / 15:00
18. kolo
07. travnja 2021.
SRIJEDA / 13:30
Zagreb0:2CibaliaIzvještaj
07. travnja 2021. / SRIJEDA / 13:30
07. travnja 2021.
SRIJEDA / 15:00
Međimurje2:1SolinIzvještaj
07. travnja 2021. / SRIJEDA / 15:00
07. travnja 2021.
SRIJEDA / 15:00
Slaven Belupo1:0Istra 1961Izvještaj
07. travnja 2021. / SRIJEDA / 15:00
07. travnja 2021.
SRIJEDA / 15:00
Lokomotiva1:4DinamoIzvještaj
07. travnja 2021. / SRIJEDA / 15:00
07. travnja 2021.
SRIJEDA / 15:00
Sesvete3:0Inter-ZaprešićIzvještaj
07. travnja 2021. / SRIJEDA / 15:00
12. svibnja 2021.
SRIJEDA / 13:00
Rijeka2:0VaraždinIzvještaj
12. svibnja 2021. / SRIJEDA / 13:00
09. lipnja 2021.
SRIJEDA / 10:00
Hajduk1:2OsijekIzvještaj
09. lipnja 2021. / SRIJEDA / 10:00
19. kolo
10. travnja 2021.
SUBOTA / 11:00
Zagreb0:3HajdukIzvještaj
10. travnja 2021. / SUBOTA / 11:00
11. travnja 2021.
NEDJELJA / 10:00
Solin0:3OsijekIzvještaj
11. travnja 2021. / NEDJELJA / 10:00
11. travnja 2021.
NEDJELJA / 10:00
Varaždin1:0SesveteIzvještaj
11. travnja 2021. / NEDJELJA / 10:00
11. travnja 2021.
NEDJELJA / 10:00
Inter-Zaprešić0:0LokomotivaIzvještaj
11. travnja 2021. / NEDJELJA / 10:00
11. travnja 2021.
NEDJELJA / 13:30
Cibalia2:0RijekaIzvještaj
11. travnja 2021. / NEDJELJA / 13:30
11. travnja 2021.
NEDJELJA / 15:00
Dinamo0:1Slaven BelupoIzvještaj
11. travnja 2021. / NEDJELJA / 15:00
11. travnja 2021.
NEDJELJA / 15:00
Istra 19613:0MeđimurjeIzvještaj
11. travnja 2021. / NEDJELJA / 15:00
20. kolo
17. travnja 2021.
SUBOTA / 14:00
Sesvete0:1CibaliaIzvještaj
17. travnja 2021. / SUBOTA / 14:00
18. travnja 2021.
NEDJELJA / 09:30
Hajduk6:1SolinIzvještaj
18. travnja 2021. / NEDJELJA / 09:30
18. travnja 2021.
NEDJELJA / 10:00
Osijek1:0Istra 1961Izvještaj
18. travnja 2021. / NEDJELJA / 10:00
18. travnja 2021.
NEDJELJA / 10:00
Lokomotiva2:0VaraždinIzvještaj
18. travnja 2021. / NEDJELJA / 10:00
18. travnja 2021.
NEDJELJA / 11:00
Slaven Belupo2:0Inter-ZaprešićIzvještaj
18. travnja 2021. / NEDJELJA / 11:00
18. travnja 2021.
NEDJELJA / 15:30
Međimurje1:5DinamoIzvještaj
18. travnja 2021. / NEDJELJA / 15:30
26. svibnja 2021.
SRIJEDA / 14:00
Rijeka2:0ZagrebIzvještaj
26. svibnja 2021. / SRIJEDA / 14:00
21. kolo
23. travnja 2021.
PETAK / 10:00
Zagreb0:3SesveteIzvještaj
23. travnja 2021. / PETAK / 10:00
24. travnja 2021.
SUBOTA / 14:00
Cibalia2:3LokomotivaIzvještaj
24. travnja 2021. / SUBOTA / 14:00
25. travnja 2021.
NEDJELJA / 10:00
Varaždin1:1Slaven BelupoIzvještaj
25. travnja 2021. / NEDJELJA / 10:00
25. travnja 2021.
NEDJELJA / 10:00
Inter-Zaprešić6:1MeđimurjeIzvještaj
25. travnja 2021. / NEDJELJA / 10:00
25. travnja 2021.
NEDJELJA / 11:30
Rijeka0:0HajdukIzvještaj
25. travnja 2021. / NEDJELJA / 11:30
25. travnja 2021.
NEDJELJA / 13:30
Dinamo1:1OsijekIzvještaj
25. travnja 2021. / NEDJELJA / 13:30
25. travnja 2021.
NEDJELJA / 16:00
Istra 19613:1SolinIzvještaj
25. travnja 2021. / NEDJELJA / 16:00
22. kolo
30. travnja 2021.
PETAK / 15:00
Solin0:5DinamoIzvještaj
30. travnja 2021. / PETAK / 15:00
30. travnja 2021.
PETAK / 15:00
Slaven Belupo1:2CibaliaIzvještaj
30. travnja 2021. / PETAK / 15:00
01. svibnja 2021.
SUBOTA / 14:00
Osijek4:0Inter-ZaprešićIzvještaj
01. svibnja 2021. / SUBOTA / 14:00
02. svibnja 2021.
NEDJELJA / 10:00
Hajduk4:1Istra 1961Izvještaj
02. svibnja 2021. / NEDJELJA / 10:00
02. svibnja 2021.
NEDJELJA / 12:00
Međimurje1:1VaraždinIzvještaj
02. svibnja 2021. / NEDJELJA / 12:00
02. svibnja 2021.
NEDJELJA / 12:00
Lokomotiva3:0ZagrebIzvještaj
02. svibnja 2021. / NEDJELJA / 12:00
02. svibnja 2021.
NEDJELJA / 15:00
Sesvete4:2RijekaIzvještaj
02. svibnja 2021. / NEDJELJA / 15:00
23. kolo
15. svibnja 2021.
SUBOTA / 10:00
Zagreb1:2Slaven BelupoIzvještaj
15. svibnja 2021. / SUBOTA / 10:00
15. svibnja 2021.
SUBOTA / 13:30
Varaždin0:7OsijekIzvještaj
15. svibnja 2021. / SUBOTA / 13:30
15. svibnja 2021.
SUBOTA / 15:00
Dinamo3:1Istra 1961Izvještaj
15. svibnja 2021. / SUBOTA / 15:00
16. svibnja 2021.
NEDJELJA / 10:00
Sesvete0:2HajdukIzvještaj
16. svibnja 2021. / NEDJELJA / 10:00
16. svibnja 2021.
NEDJELJA / 15:00
Cibalia2:1MeđimurjeIzvještaj
16. svibnja 2021. / NEDJELJA / 15:00
16. svibnja 2021.
NEDJELJA / 16:00
Inter-Zaprešić3:1SolinIzvještaj
16. svibnja 2021. / NEDJELJA / 16:00
16. svibnja 2021.
NEDJELJA / 16:00
Rijeka1:3LokomotivaIzvještaj
16. svibnja 2021. / NEDJELJA / 16:00
24. kolo
22. svibnja 2021.
SUBOTA / 10:00
Hajduk2:1DinamoIzvještaj
22. svibnja 2021. / SUBOTA / 10:00
22. svibnja 2021.
SUBOTA / 10:00
Osijek1:0CibaliaIzvještaj
22. svibnja 2021. / SUBOTA / 10:00
22. svibnja 2021.
SUBOTA / 11:45
Lokomotiva1:2SesveteIzvještaj
22. svibnja 2021. / SUBOTA / 11:45
23. svibnja 2021.
NEDJELJA / 10:00
Međimurje1:1ZagrebIzvještaj
23. svibnja 2021. / NEDJELJA / 10:00
23. svibnja 2021.
NEDJELJA / 14:30
Solin0:0VaraždinIzvještaj
23. svibnja 2021. / NEDJELJA / 14:30
23. svibnja 2021.
NEDJELJA / 15:00
Istra 19612:1Inter-ZaprešićIzvještaj
23. svibnja 2021. / NEDJELJA / 15:00
23. svibnja 2021.
NEDJELJA / 15:00
Slaven Belupo1:1RijekaIzvještaj
23. svibnja 2021. / NEDJELJA / 15:00
25. kolo
29. svibnja 2021.
SUBOTA / 14:30
Varaždin0:1Istra 1961Izvještaj
29. svibnja 2021. / SUBOTA / 14:30
30. svibnja 2021.
NEDJELJA / 10:00
Lokomotiva2:2HajdukIzvještaj
30. svibnja 2021. / NEDJELJA / 10:00
30. svibnja 2021.
NEDJELJA / 11:00
Inter-Zaprešić0:4DinamoIzvještaj
30. svibnja 2021. / NEDJELJA / 11:00
30. svibnja 2021.
NEDJELJA / 14:00
Zagreb0:2OsijekIzvještaj
30. svibnja 2021. / NEDJELJA / 14:00
30. svibnja 2021.
NEDJELJA / 15:00
Rijeka5:0MeđimurjeIzvještaj
30. svibnja 2021. / NEDJELJA / 15:00
31. svibnja 2021.
PONEDJELJAK / 18:00
Sesvete0:0Slaven BelupoIzvještaj
31. svibnja 2021. / PONEDJELJAK / 18:00
01. lipnja 2021.
UTORAK / 10:00
Cibalia0:1SolinIzvještaj
01. lipnja 2021. / UTORAK / 10:00
26. kolo
04. lipnja 2021.
PETAK / 11:00
Dinamo3:0VaraždinIzvještaj
04. lipnja 2021. / PETAK / 11:00
05. lipnja 2021.
SUBOTA / 10:00
Slaven Belupo0:0LokomotivaIzvještaj
05. lipnja 2021. / SUBOTA / 10:00
06. lipnja 2021.
NEDJELJA / 10:00
Istra 19612:2CibaliaIzvještaj
06. lipnja 2021. / NEDJELJA / 10:00
06. lipnja 2021.
NEDJELJA / 10:00
Osijek3:0RijekaIzvještaj
06. lipnja 2021. / NEDJELJA / 10:00
06. lipnja 2021.
NEDJELJA / 14:00
Solin0:1ZagrebIzvještaj
06. lipnja 2021. / NEDJELJA / 14:00
06. lipnja 2021.
NEDJELJA / 16:00
Hajduk4:0Inter-ZaprešićIzvještaj
06. lipnja 2021. / NEDJELJA / 16:00
06. lipnja 2021.
NEDJELJA / 18:00
Međimurje1:2SesveteIzvještaj
06. lipnja 2021. / NEDJELJA / 18:00

Prva HNL - PIONIRI 20/21

KlubUkPobNerPorG+G-GRBod
1.Osijek2623308714+7372
2.Hajduk2621236218+4465
3.Dinamo2618267321+5256
4.Lokomotiva2613765630+2646
5.Sesvete2613584925+2444
6.Cibalia26115103536-138
7.Slaven Belupo2610792928+137
8.Istra 196126106103442-836
9.Rijeka2697103031-134
10.Varaždin2676132643-1727
11.Međimurje2654172369-4619
12.Solin2644181860-4216
13.Zagreb2633201058-4812
14.Inter-Zaprešić2633202380-5712
 IgračKlubGol.
1Bartol KardumSesvete24
2Matej PerićOsijek22
3Dominik BabićOsijek21
4Mateo SertićDinamo19
5Toni MajićDinamo17
6Borna ZrileLokomotiva14
7Lovro LazarSlaven Belupo14
8Lovre LončarHajduk13
9Marino ŽeravicaHajduk12
10Aldin DelimehićIstra 196112
11Filip ŽivkovićOsijek12
12Josip DabićCibalia11
13Lukas ZahoraDinamo10
14Luka GradečakCibalia10
15Antonio BaždarićLokomotiva9
16Matej ŠopLokomotiva9
17Borna HopekVaraždin9
18Samer H. SpahićCibalia8
19Filip SeverecInter-Zaprešić8
20Sven LesjakMeđimurje8
21Marko TajsOsijek8
22Josip BrešićSesvete8
23Leon BošnjakSlaven Belupo8
24Adam LušićVaraždin8
25Luka VuškovićHajduk7
26Igor ĆućaSesvete7
27Jakov BilajacRijeka6
28Domenik Ivan BožićLokomotiva6
29Filip ČalopekMeđimurje6
30Leon IvančićDinamo5
31Mate IvkovićHajduk5
32Duje ReićHajduk5
33Toma ŽunićHajduk5
34Lucas PrecettiRijeka5
35Matej KönigInter-Zaprešić5
36Ivan PavlovićVaraždin5
37Marin KuzmanićHajduk4
38Bruno DošenRijeka4
39Noel JakacRijeka4
40David RužićRijeka4
41Vito LasanInter-Zaprešić4
42Elvis KrasniqiIstra 19614
43Arian MoslavacIstra 19614
44Ante UtrobičićLokomotiva4
45Domagoj ČavarOsijek4
46Noel ĐurkovićOsijek4
47Sergej LevakOsijek4
48Antonio BoticaSolin4
49Gabriel JureškoDinamo3
50Tin MiljakDinamo3
51Leni PeternacDinamo3
52Ante RozićDinamo3
53Ivan PfeiferHajduk3
54Deni RadovčićIstra 19613
55Lucas VranješIstra 19613
56Maro KosovićLokomotiva3
57Leon JurovićMeđimurje3
58Andrej SvrzlićOsijek3
59Benjamin DulčićSolin3
60Luka DravinacZagreb3
61Fran MatulinZagreb3
62Domagoj RegetašDinamo2
63Ante SušakDinamo2
64Marko VukelićCibalia2
65Marin KuzmanićHajduk2
66Andrija BelinaRijeka2
67Neo KovačecInter-Zaprešić2
68Antonio HrvatinIstra 19612
69Luka NerlovićIstra 19612
70Nikola PerkovićIstra 19612
71Leo BošnjakLokomotiva2
72Borna CerjakLokomotiva2
73Vigo VujanićLokomotiva2
74Niko FarkašMeđimurje2
75Marko MlakarMeđimurje2
76Ivan BarićOsijek2
77David SkukanOsijek2
78Sven SopićOsijek2
79Leon ČačulovićSesvete2
80Roko JurekićSesvete2
81Leo KuzmekSesvete2
82Josip ArkiSlaven Belupo2
83Karlo ĆudinaSolin2
84Aron SunaraSolin2
85Slavko StolnikVaraždin2
86Lovro VegoZagreb2
87Tin BožurićDinamo1
88Karlo DjokićDinamo1
89Branko PavićDinamo1
90Moris SficcoDinamo1
91Luka CvjetkovićCibalia1
92Karlo JavorCibalia1
93Noa Matija StojanovićCibalia1
94Luka CrnjakHajduk1
95Mateo LekajHajduk1
96Borna OrlićHajduk1
97Marino SkelinHajduk1
98Ivano BubničRijeka1
99Marko GardijanRijeka1
100Noel MajstorovićRijeka1
101Valent ŠavorRijeka1
102Rajan ŽlibanovićRijeka1
103Karlo AgrežInter-Zaprešić1
104Jura BenjakInter-Zaprešić1
105Ivano BrkljačaInter-Zaprešić1
106Damjan NovakInter-Zaprešić1
107Dominik CelijaIstra 19611
108Antonio IvanovićIstra 19611
109Antonio DomovićLokomotiva1
110Ivan Fran DragašLokomotiva1
111Lovro KrištoLokomotiva1
112Jakov KveštakLokomotiva1
113Leon Valentin KuzmaMeđimurje1
114Borna SabolčecMeđimurje1
115Stipe GavranOsijek1
116Luka LukadinovićOsijek1
117Antonio MladinovićOsijek1
118Kristijan IvančićSesvete1
119David Ante OmazićSesvete1
120Matej PrimoracSesvete1
121Kristijan OgnjenovićSlaven Belupo1
122Filip PremecSlaven Belupo1
123Paolo ŠimunicSlaven Belupo1
124Karlo BrzicaSolin1
125Ivan KovačevićSolin1
126Ante KušetaSolin1
127Tomislav MilićSolin1
128Marino MilivojevićSolin1
129Bruno PerkovićSolin1
130Stipe ŠkarpaSolin1
131Nino MožanićVaraždin1
132Matija PavlićVaraždin1
133Lukas MagđinskiZagreb1
134Filip TokićZagreb1
KlubUkPobNerPorG+G-GRBod
1.Osijek26251012111+11076
2.Marsonia26221310410+9467
3.NK Dinamo Vidovci2620157637+3961
4.HYPO LIMAČ2619259626+7059
5.Sloga NG2614395236+1645
6.Slavonija26131125259-740
7.Grafičar Vodovod2696114741+633
8.ŠN Željezničar2693144647-130
9.Cibalia2682162661-3526
10.Croatia Đakovo2674152750-2325
11.Olimpija2662183391-5820
12.Graničar26602036118-8218
13.Slavija2652193185-5417
14.HNK Vukovar 199126422029104-7514
1. kolo
29. kolovoza 2020.
SUBOTA / 11:00
Slavonija4:2OlimpijaIzvještaj
29. kolovoza 2020. / SUBOTA / 11:00
29. kolovoza 2020.
SUBOTA / 11:00
Graničar1:12HYPO LIMAČIzvještaj
29. kolovoza 2020. / SUBOTA / 11:00
29. kolovoza 2020.
SUBOTA / 11:00
Sloga NG4:0CibaliaIzvještaj
29. kolovoza 2020. / SUBOTA / 11:00
30. kolovoza 2020.
NEDJELJA / 11:00
NK Dinamo Vidovci3:0Croatia ĐakovoIzvještaj
30. kolovoza 2020. / NEDJELJA / 11:00
30. kolovoza 2020.
NEDJELJA / 11:00
HNK Vukovar 19910:11MarsoniaIzvještaj
30. kolovoza 2020. / NEDJELJA / 11:00
30. kolovoza 2020.
NEDJELJA / 11:00
Slavija1:9OsijekIzvještaj
30. kolovoza 2020. / NEDJELJA / 11:00
02. rujna 2020.
SRIJEDA / 11:00
ŠN Željezničar0:0Grafičar VodovodIzvještaj
02. rujna 2020. / SRIJEDA / 11:00
2. kolo
05. rujna 2020.
SUBOTA / 11:00
Marsonia3:0ŠN ŽeljezničarIzvještaj
05. rujna 2020. / SUBOTA / 11:00
06. rujna 2020.
NEDJELJA / 09:30
HYPO LIMAČ6:1NK Dinamo VidovciIzvještaj
06. rujna 2020. / NEDJELJA / 09:30
06. rujna 2020.
NEDJELJA / 11:00
Osijek2:0CibaliaIzvještaj
06. rujna 2020. / NEDJELJA / 11:00
06. rujna 2020.
NEDJELJA / 11:00
Croatia Đakovo0:2Sloga NGIzvještaj
06. rujna 2020. / NEDJELJA / 11:00
06. rujna 2020.
NEDJELJA / 11:00
Olimpija0:3HNK Vukovar 1991Izvještaj
06. rujna 2020. / NEDJELJA / 11:00
06. rujna 2020.
NEDJELJA / 11:00
Slavija3:5SlavonijaIzvještaj
06. rujna 2020. / NEDJELJA / 11:00
10. lipnja 2021.
ČETVRTAK / 11:00
Grafičar Vodovod3:0GraničarIzvještaj
10. lipnja 2021. / ČETVRTAK / 11:00
3. kolo
12. rujna 2020.
SUBOTA / 10:15
ŠN Željezničar0:3OlimpijaIzvještaj
12. rujna 2020. / SUBOTA / 10:15
12. rujna 2020.
SUBOTA / 11:00
Cibalia0:2Croatia ĐakovoIzvještaj
12. rujna 2020. / SUBOTA / 11:00
13. rujna 2020.
NEDJELJA / 11:00
HNK Vukovar 19912:2SlavijaIzvještaj
13. rujna 2020. / NEDJELJA / 11:00
13. rujna 2020.
NEDJELJA / 11:00
NK Dinamo Vidovci4:0Grafičar VodovodIzvještaj
13. rujna 2020. / NEDJELJA / 11:00
13. rujna 2020.
NEDJELJA / 11:00
Sloga NG0:1HYPO LIMAČIzvještaj
13. rujna 2020. / NEDJELJA / 11:00
09. travnja 2021.
PETAK / 11:00
Slavonija0:2OsijekIzvještaj
09. travnja 2021. / PETAK / 11:00
13. lipnja 2021.
NEDJELJA / 11:00
Graničar1:7MarsoniaIzvještaj
13. lipnja 2021. / NEDJELJA / 11:00
4. kolo
19. rujna 2020.
SUBOTA / 10:15
Olimpija3:1GraničarIzvještaj
19. rujna 2020. / SUBOTA / 10:15
19. rujna 2020.
SUBOTA / 11:00
Osijek2:1Croatia ĐakovoIzvještaj
19. rujna 2020. / SUBOTA / 11:00
20. rujna 2020.
NEDJELJA / 11:00
HYPO LIMAČ6:0CibaliaIzvještaj
20. rujna 2020. / NEDJELJA / 11:00
20. rujna 2020.
NEDJELJA / 11:00
Grafičar Vodovod2:2Sloga NGIzvještaj
20. rujna 2020. / NEDJELJA / 11:00
20. rujna 2020.
NEDJELJA / 11:00
Marsonia4:0NK Dinamo VidovciIzvještaj
20. rujna 2020. / NEDJELJA / 11:00
20. rujna 2020.
NEDJELJA / 11:00
Slavija2:5ŠN ŽeljezničarIzvještaj
20. rujna 2020. / NEDJELJA / 11:00
07. travnja 2021.
SRIJEDA / 09:45
Slavonija2:3HNK Vukovar 1991Izvještaj
07. travnja 2021. / SRIJEDA / 09:45
5. kolo
26. rujna 2020.
SUBOTA / 10:10
Cibalia1:0Grafičar VodovodIzvještaj
26. rujna 2020. / SUBOTA / 10:10
26. rujna 2020.
SUBOTA / 11:00
HNK Vukovar 19910:7OsijekIzvještaj
26. rujna 2020. / SUBOTA / 11:00
26. rujna 2020.
SUBOTA / 11:00
ŠN Željezničar1:2SlavonijaIzvještaj
26. rujna 2020. / SUBOTA / 11:00
26. rujna 2020.
SUBOTA / 11:00
Graničar6:2SlavijaIzvještaj
26. rujna 2020. / SUBOTA / 11:00
26. rujna 2020.
SUBOTA / 11:00
NK Dinamo Vidovci3:2OlimpijaIzvještaj
26. rujna 2020. / SUBOTA / 11:00
26. rujna 2020.
SUBOTA / 11:00
Sloga NG0:2MarsoniaIzvještaj
26. rujna 2020. / SUBOTA / 11:00
27. rujna 2020.
NEDJELJA / 11:00
Croatia Đakovo0:3HYPO LIMAČIzvještaj
27. rujna 2020. / NEDJELJA / 11:00
6. kolo
03. listopada 2020.
SUBOTA / 09:00
Osijek3:1HYPO LIMAČIzvještaj
03. listopada 2020. / SUBOTA / 09:00
03. listopada 2020.
SUBOTA / 11:00
HNK Vukovar 19910:4ŠN ŽeljezničarIzvještaj
03. listopada 2020. / SUBOTA / 11:00
03. listopada 2020.
SUBOTA / 16:45
Slavija2:5NK Dinamo VidovciIzvještaj
03. listopada 2020. / SUBOTA / 16:45
04. listopada 2020.
NEDJELJA / 11:00
Slavonija3:1GraničarIzvještaj
04. listopada 2020. / NEDJELJA / 11:00
04. listopada 2020.
NEDJELJA / 11:00
Grafičar Vodovod1:1Croatia ĐakovoIzvještaj
04. listopada 2020. / NEDJELJA / 11:00
04. listopada 2020.
NEDJELJA / 11:00
Marsonia4:0CibaliaIzvještaj
04. listopada 2020. / NEDJELJA / 11:00
04. listopada 2020.
NEDJELJA / 11:00
Olimpija2:6Sloga NGIzvještaj
04. listopada 2020. / NEDJELJA / 11:00
7. kolo
10. listopada 2020.
SUBOTA / 10:15
Cibalia1:2OlimpijaIzvještaj
10. listopada 2020. / SUBOTA / 10:15
10. listopada 2020.
SUBOTA / 11:00
HYPO LIMAČ3:1Grafičar VodovodIzvještaj
10. listopada 2020. / SUBOTA / 11:00
10. listopada 2020.
SUBOTA / 11:00
ŠN Željezničar0:2OsijekIzvještaj
10. listopada 2020. / SUBOTA / 11:00
10. listopada 2020.
SUBOTA / 11:00
Graničar4:2HNK Vukovar 1991Izvještaj
10. listopada 2020. / SUBOTA / 11:00
10. listopada 2020.
SUBOTA / 11:00
NK Dinamo Vidovci3:1SlavonijaIzvještaj
10. listopada 2020. / SUBOTA / 11:00
11. listopada 2020.
NEDJELJA / 11:00
Sloga NG2:1SlavijaIzvještaj
11. listopada 2020. / NEDJELJA / 11:00
11. listopada 2020.
NEDJELJA / 11:00
Croatia Đakovo0:6MarsoniaIzvještaj
11. listopada 2020. / NEDJELJA / 11:00
8. kolo
17. listopada 2020.
SUBOTA / 11:00
Osijek2:1Grafičar VodovodIzvještaj
17. listopada 2020. / SUBOTA / 11:00
17. listopada 2020.
SUBOTA / 11:00
Olimpija2:1Croatia ĐakovoIzvještaj
17. listopada 2020. / SUBOTA / 11:00
17. listopada 2020.
SUBOTA / 11:00
Slavija2:1CibaliaIzvještaj
17. listopada 2020. / SUBOTA / 11:00
18. listopada 2020.
NEDJELJA / 11:00
Slavonija3:0Sloga NGIzvještaj
18. listopada 2020. / NEDJELJA / 11:00
18. listopada 2020.
NEDJELJA / 11:00
HNK Vukovar 19910:4NK Dinamo VidovciIzvještaj
18. listopada 2020. / NEDJELJA / 11:00
18. listopada 2020.
NEDJELJA / 11:00
ŠN Željezničar6:0GraničarIzvještaj
18. listopada 2020. / NEDJELJA / 11:00
03. lipnja 2021.
ČETVRTAK / 09:45
Marsonia1:1HYPO LIMAČIzvještaj
03. lipnja 2021. / ČETVRTAK / 09:45
9. kolo
24. listopada 2020.
SUBOTA / 09:00
HYPO LIMAČ3:1OlimpijaIzvještaj
24. listopada 2020. / SUBOTA / 09:00
24. listopada 2020.
SUBOTA / 11:00
Graničar1:9OsijekIzvještaj
24. listopada 2020. / SUBOTA / 11:00
24. listopada 2020.
SUBOTA / 11:00
NK Dinamo Vidovci1:0ŠN ŽeljezničarIzvještaj
24. listopada 2020. / SUBOTA / 11:00
25. listopada 2020.
NEDJELJA / 11:00
Sloga NG6:0HNK Vukovar 1991Izvještaj
25. listopada 2020. / NEDJELJA / 11:00
25. listopada 2020.
NEDJELJA / 11:00
Cibalia0:3SlavonijaIzvještaj
25. listopada 2020. / NEDJELJA / 11:00
25. listopada 2020.
NEDJELJA / 11:00
Croatia Đakovo1:0SlavijaIzvještaj
25. listopada 2020. / NEDJELJA / 11:00
25. listopada 2020.
NEDJELJA / 11:00
Grafičar Vodovod1:0MarsoniaIzvještaj
25. listopada 2020. / NEDJELJA / 11:00
10. kolo
31. listopada 2020.
SUBOTA / 10:15
Olimpija2:1Grafičar VodovodIzvještaj
31. listopada 2020. / SUBOTA / 10:15
31. listopada 2020.
SUBOTA / 11:00
HNK Vukovar 19912:5CibaliaIzvještaj
31. listopada 2020. / SUBOTA / 11:00
31. listopada 2020.
SUBOTA / 11:00
ŠN Željezničar1:2Sloga NGIzvještaj
31. listopada 2020. / SUBOTA / 11:00
31. listopada 2020.
SUBOTA / 11:00
Graničar1:7NK Dinamo VidovciIzvještaj
31. listopada 2020. / SUBOTA / 11:00
01. studenog 2020.
NEDJELJA / 11:00
Osijek1:0MarsoniaIzvještaj
01. studenog 2020. / NEDJELJA / 11:00
02. studenog 2020.
PONEDJELJAK / 11:00
Slavonija2:1Croatia ĐakovoIzvještaj
02. studenog 2020. / PONEDJELJAK / 11:00
13. lipnja 2021.
NEDJELJA / 09:45
Slavija0:1HYPO LIMAČIzvještaj
13. lipnja 2021. / NEDJELJA / 09:45
11. kolo
08. studenog 2020.
NEDJELJA / 11:00
NK Dinamo Vidovci1:3OsijekIzvještaj
08. studenog 2020. / NEDJELJA / 11:00
08. studenog 2020.
NEDJELJA / 11:00
Sloga NG5:0GraničarIzvještaj
08. studenog 2020. / NEDJELJA / 11:00
08. studenog 2020.
NEDJELJA / 11:00
Cibalia0:7ŠN ŽeljezničarIzvještaj
08. studenog 2020. / NEDJELJA / 11:00
08. studenog 2020.
NEDJELJA / 11:00
Croatia Đakovo1:1HNK Vukovar 1991Izvještaj
08. studenog 2020. / NEDJELJA / 11:00
08. studenog 2020.
NEDJELJA / 11:00
HYPO LIMAČ2:2SlavonijaIzvještaj
08. studenog 2020. / NEDJELJA / 11:00
08. studenog 2020.
NEDJELJA / 11:00
Grafičar Vodovod4:1SlavijaIzvještaj
08. studenog 2020. / NEDJELJA / 11:00
08. studenog 2020.
NEDJELJA / 11:00
Marsonia8:0OlimpijaIzvještaj
08. studenog 2020. / NEDJELJA / 11:00
12. kolo
14. studenog 2020.
SUBOTA / 11:00
Osijek12:0OlimpijaIzvještaj
14. studenog 2020. / SUBOTA / 11:00
14. studenog 2020.
SUBOTA / 11:00
Graničar1:2CibaliaIzvještaj
14. studenog 2020. / SUBOTA / 11:00
15. studenog 2020.
NEDJELJA / 11:00
HNK Vukovar 19910:8HYPO LIMAČIzvještaj
15. studenog 2020. / NEDJELJA / 11:00
15. studenog 2020.
NEDJELJA / 11:00
ŠN Željezničar1:1Croatia ĐakovoIzvještaj
15. studenog 2020. / NEDJELJA / 11:00
15. studenog 2020.
NEDJELJA / 11:00
Slavija1:2MarsoniaIzvještaj
15. studenog 2020. / NEDJELJA / 11:00
19. svibnja 2021.
SRIJEDA / 11:00
Slavonija4:1Grafičar VodovodIzvještaj
19. svibnja 2021. / SRIJEDA / 11:00
27. svibnja 2021.
ČETVRTAK / 11:00
NK Dinamo Vidovci4:1Sloga NGIzvještaj
27. svibnja 2021. / ČETVRTAK / 11:00
13. kolo
21. studenog 2020.
SUBOTA / 11:00
Grafičar Vodovod6:1HNK Vukovar 1991Izvještaj
21. studenog 2020. / SUBOTA / 11:00
21. studenog 2020.
SUBOTA / 11:00
Cibalia1:1NK Dinamo VidovciIzvještaj
21. studenog 2020. / SUBOTA / 11:00
22. studenog 2020.
NEDJELJA / 11:00
Croatia Đakovo2:0GraničarIzvještaj
22. studenog 2020. / NEDJELJA / 11:00
22. studenog 2020.
NEDJELJA / 11:00
HYPO LIMAČ3:1ŠN ŽeljezničarIzvještaj
22. studenog 2020. / NEDJELJA / 11:00
22. studenog 2020.
NEDJELJA / 11:00
Marsonia5:0SlavonijaIzvještaj
22. studenog 2020. / NEDJELJA / 11:00
22. studenog 2020.
NEDJELJA / 11:00
Olimpija1:2SlavijaIzvještaj
22. studenog 2020. / NEDJELJA / 11:00
22. studenog 2020.
NEDJELJA / 11:00
Sloga NG0:3OsijekIzvještaj
22. studenog 2020. / NEDJELJA / 11:00
14. kolo
20. ožujka 2021.
SUBOTA / 11:00
HYPO LIMAČ6:2GraničarIzvještaj
20. ožujka 2021. / SUBOTA / 11:00
21. ožujka 2021.
NEDJELJA / 11:00
Croatia Đakovo2:4NK Dinamo VidovciIzvještaj
21. ožujka 2021. / NEDJELJA / 11:00
21. ožujka 2021.
NEDJELJA / 11:00
Osijek3:0SlavijaIzvještaj
21. ožujka 2021. / NEDJELJA / 11:00
21. ožujka 2021.
NEDJELJA / 11:00
Olimpija1:4SlavonijaIzvještaj
21. ožujka 2021. / NEDJELJA / 11:00
21. ožujka 2021.
NEDJELJA / 11:00
Marsonia4:0HNK Vukovar 1991Izvještaj
21. ožujka 2021. / NEDJELJA / 11:00
21. ožujka 2021.
NEDJELJA / 11:00
Grafičar Vodovod0:3ŠN ŽeljezničarIzvještaj
21. ožujka 2021. / NEDJELJA / 11:00
01. lipnja 2021.
UTORAK / 11:00
Cibalia2:0Sloga NGIzvještaj
01. lipnja 2021. / UTORAK / 11:00
15. kolo
27. ožujka 2021.
SUBOTA / 11:00
Cibalia0:0OsijekIzvještaj
27. ožujka 2021. / SUBOTA / 11:00
27. ožujka 2021.
SUBOTA / 11:00
NK Dinamo Vidovci1:0HYPO LIMAČIzvještaj
27. ožujka 2021. / SUBOTA / 11:00
27. ožujka 2021.
SUBOTA / 11:00
Graničar2:6Grafičar VodovodIzvještaj
27. ožujka 2021. / SUBOTA / 11:00
27. ožujka 2021.
SUBOTA / 11:00
ŠN Željezničar1:3MarsoniaIzvještaj
27. ožujka 2021. / SUBOTA / 11:00
28. ožujka 2021.
NEDJELJA / 11:00
HNK Vukovar 19913:1OlimpijaIzvještaj
28. ožujka 2021. / NEDJELJA / 11:00
28. ožujka 2021.
NEDJELJA / 11:00
Slavonija4:2SlavijaIzvještaj
28. ožujka 2021. / NEDJELJA / 11:00
28. ožujka 2021.
NEDJELJA / 11:00
Sloga NG2:0Croatia ĐakovoIzvještaj
28. ožujka 2021. / NEDJELJA / 11:00
16. kolo
02. travnja 2021.
PETAK / 09:45
Marsonia9:0GraničarIzvještaj
02. travnja 2021. / PETAK / 09:45
02. travnja 2021.
PETAK / 11:00
HYPO LIMAČ0:2Sloga NGIzvještaj
02. travnja 2021. / PETAK / 11:00
02. travnja 2021.
PETAK / 11:00
Croatia Đakovo2:0CibaliaIzvještaj
02. travnja 2021. / PETAK / 11:00
02. travnja 2021.
PETAK / 11:00
Osijek6:0SlavonijaIzvještaj
02. travnja 2021. / PETAK / 11:00
02. travnja 2021.
PETAK / 11:00
Slavija2:1HNK Vukovar 1991Izvještaj
02. travnja 2021. / PETAK / 11:00
02. travnja 2021.
PETAK / 15:15
Grafičar Vodovod0:1NK Dinamo VidovciIzvještaj
02. travnja 2021. / PETAK / 15:15
02. travnja 2021.
PETAK / 16:00
Olimpija1:1ŠN ŽeljezničarIzvještaj
02. travnja 2021. / PETAK / 16:00
17. kolo
06. travnja 2021.
UTORAK / 09:45
Cibalia1:5HYPO LIMAČIzvještaj
06. travnja 2021. / UTORAK / 09:45
06. travnja 2021.
UTORAK / 11:00
Croatia Đakovo2:3OsijekIzvještaj
06. travnja 2021. / UTORAK / 11:00
06. travnja 2021.
UTORAK / 11:00
NK Dinamo Vidovci0:3MarsoniaIzvještaj
06. travnja 2021. / UTORAK / 11:00
06. travnja 2021.
UTORAK / 11:00
Graničar4:1OlimpijaIzvještaj
06. travnja 2021. / UTORAK / 11:00
06. travnja 2021.
UTORAK / 11:00
ŠN Željezničar5:0SlavijaIzvještaj
06. travnja 2021. / UTORAK / 11:00
06. travnja 2021.
UTORAK / 16:30
Sloga NG2:2Grafičar VodovodIzvještaj
06. travnja 2021. / UTORAK / 16:30
03. lipnja 2021.
ČETVRTAK / 11:00
HNK Vukovar 19912:3SlavonijaIzvještaj
03. lipnja 2021. / ČETVRTAK / 11:00
18. kolo
10. travnja 2021.
SUBOTA / 11:00
Marsonia2:0Sloga NGIzvještaj
10. travnja 2021. / SUBOTA / 11:00
10. travnja 2021.
SUBOTA / 11:00
Slavija0:2GraničarIzvještaj
10. travnja 2021. / SUBOTA / 11:00
11. travnja 2021.
NEDJELJA / 11:00
Grafičar Vodovod3:0CibaliaIzvještaj
11. travnja 2021. / NEDJELJA / 11:00
11. travnja 2021.
NEDJELJA / 11:00
HYPO LIMAČ4:1Croatia ĐakovoIzvještaj
11. travnja 2021. / NEDJELJA / 11:00
11. travnja 2021.
NEDJELJA / 11:00
Osijek9:1HNK Vukovar 1991Izvještaj
11. travnja 2021. / NEDJELJA / 11:00
11. travnja 2021.
NEDJELJA / 11:00
Slavonija1:2ŠN ŽeljezničarIzvještaj
11. travnja 2021. / NEDJELJA / 11:00
03. lipnja 2021.
ČETVRTAK / 11:00
Olimpija1:7NK Dinamo VidovciIzvještaj
03. lipnja 2021. / ČETVRTAK / 11:00
19. kolo
17. travnja 2021.
SUBOTA / 11:00
Cibalia0:6MarsoniaIzvještaj
17. travnja 2021. / SUBOTA / 11:00
17. travnja 2021.
SUBOTA / 11:00
HYPO LIMAČ0:4OsijekIzvještaj
17. travnja 2021. / SUBOTA / 11:00
17. travnja 2021.
SUBOTA / 11:00
NK Dinamo Vidovci7:0SlavijaIzvještaj
17. travnja 2021. / SUBOTA / 11:00
17. travnja 2021.
SUBOTA / 11:00
Graničar0:4SlavonijaIzvještaj
17. travnja 2021. / SUBOTA / 11:00
18. travnja 2021.
NEDJELJA / 11:00
ŠN Željezničar3:2HNK Vukovar 1991Izvještaj
18. travnja 2021. / NEDJELJA / 11:00
18. travnja 2021.
NEDJELJA / 11:00
Croatia Đakovo1:1Grafičar VodovodIzvještaj
18. travnja 2021. / NEDJELJA / 11:00
18. travnja 2021.
NEDJELJA / 11:00
Sloga NG2:2OlimpijaIzvještaj
18. travnja 2021. / NEDJELJA / 11:00
20. kolo
22. travnja 2021.
ČETVRTAK / 19:45
Slavija1:2Sloga NGIzvještaj
22. travnja 2021. / ČETVRTAK / 19:45
23. travnja 2021.
PETAK / 17:45
Grafičar Vodovod0:1HYPO LIMAČIzvještaj
23. travnja 2021. / PETAK / 17:45
24. travnja 2021.
SUBOTA / 10:15
Olimpija2:1CibaliaIzvještaj
24. travnja 2021. / SUBOTA / 10:15
24. travnja 2021.
SUBOTA / 11:00
Marsonia2:0Croatia ĐakovoIzvještaj
24. travnja 2021. / SUBOTA / 11:00
24. travnja 2021.
SUBOTA / 11:00
Osijek5:0ŠN ŽeljezničarIzvještaj
24. travnja 2021. / SUBOTA / 11:00
24. travnja 2021.
SUBOTA / 11:00
HNK Vukovar 19913:1GraničarIzvještaj
24. travnja 2021. / SUBOTA / 11:00
24. travnja 2021.
SUBOTA / 11:00
Slavonija1:3NK Dinamo VidovciIzvještaj
24. travnja 2021. / SUBOTA / 11:00
21. kolo
30. travnja 2021.
PETAK / 15:45
Sloga NG2:0SlavonijaIzvještaj
30. travnja 2021. / PETAK / 15:45
01. svibnja 2021.
SUBOTA / 11:00
NK Dinamo Vidovci3:1HNK Vukovar 1991Izvještaj
01. svibnja 2021. / SUBOTA / 11:00
01. svibnja 2021.
SUBOTA / 11:00
Graničar2:0ŠN ŽeljezničarIzvještaj
01. svibnja 2021. / SUBOTA / 11:00
01. svibnja 2021.
SUBOTA / 11:00
Cibalia3:1SlavijaIzvještaj
01. svibnja 2021. / SUBOTA / 11:00
02. svibnja 2021.
NEDJELJA / 11:00
Grafičar Vodovod2:5OsijekIzvještaj
02. svibnja 2021. / NEDJELJA / 11:00
02. svibnja 2021.
NEDJELJA / 11:00
HYPO LIMAČ0:3MarsoniaIzvještaj
02. svibnja 2021. / NEDJELJA / 11:00
02. svibnja 2021.
NEDJELJA / 11:00
Croatia Đakovo3:2OlimpijaIzvještaj
02. svibnja 2021. / NEDJELJA / 11:00
22. kolo
07. svibnja 2021.
PETAK / 18:00
HNK Vukovar 19911:2Sloga NGIzvještaj
07. svibnja 2021. / PETAK / 18:00
08. svibnja 2021.
SUBOTA / 09:45
Olimpija1:5HYPO LIMAČIzvještaj
08. svibnja 2021. / SUBOTA / 09:45
08. svibnja 2021.
SUBOTA / 11:00
Marsonia2:1Grafičar VodovodIzvještaj
08. svibnja 2021. / SUBOTA / 11:00
08. svibnja 2021.
SUBOTA / 11:00
Slavonija0:2CibaliaIzvještaj
08. svibnja 2021. / SUBOTA / 11:00
08. svibnja 2021.
SUBOTA / 11:00
Osijek11:0GraničarIzvještaj
08. svibnja 2021. / SUBOTA / 11:00
08. svibnja 2021.
SUBOTA / 11:00
ŠN Željezničar1:3NK Dinamo VidovciIzvještaj
08. svibnja 2021. / SUBOTA / 11:00
09. svibnja 2021.
NEDJELJA / 11:00
Slavija3:1Croatia ĐakovoIzvještaj
09. svibnja 2021. / NEDJELJA / 11:00
23. kolo
15. svibnja 2021.
SUBOTA / 11:00
HYPO LIMAČ5:0SlavijaIzvještaj
15. svibnja 2021. / SUBOTA / 11:00
15. svibnja 2021.
SUBOTA / 11:00
Marsonia0:2OsijekIzvještaj
15. svibnja 2021. / SUBOTA / 11:00
15. svibnja 2021.
SUBOTA / 11:00
NK Dinamo Vidovci6:1GraničarIzvještaj
15. svibnja 2021. / SUBOTA / 11:00
15. svibnja 2021.
SUBOTA / 14:45
Cibalia2:0HNK Vukovar 1991Izvještaj
15. svibnja 2021. / SUBOTA / 14:45
16. svibnja 2021.
NEDJELJA / 11:00
Sloga NG3:2ŠN ŽeljezničarIzvještaj
16. svibnja 2021. / NEDJELJA / 11:00
16. svibnja 2021.
NEDJELJA / 11:00
Croatia Đakovo0:1SlavonijaIzvještaj
16. svibnja 2021. / NEDJELJA / 11:00
16. svibnja 2021.
NEDJELJA / 17:45
Grafičar Vodovod3:0OlimpijaIzvještaj
16. svibnja 2021. / NEDJELJA / 17:45
24. kolo
22. svibnja 2021.
SUBOTA / 11:00
Graničar0:5Sloga NGIzvještaj
22. svibnja 2021. / SUBOTA / 11:00
22. svibnja 2021.
SUBOTA / 11:00
ŠN Željezničar2:1CibaliaIzvještaj
22. svibnja 2021. / SUBOTA / 11:00
22. svibnja 2021.
SUBOTA / 11:00
HNK Vukovar 19911:2Croatia ĐakovoIzvještaj
22. svibnja 2021. / SUBOTA / 11:00
22. svibnja 2021.
SUBOTA / 11:00
Olimpija0:5MarsoniaIzvještaj
22. svibnja 2021. / SUBOTA / 11:00
23. svibnja 2021.
NEDJELJA / 11:00
Slavonija0:6HYPO LIMAČIzvještaj
23. svibnja 2021. / NEDJELJA / 11:00
23. svibnja 2021.
NEDJELJA / 11:00
Slavija1:1Grafičar VodovodIzvještaj
23. svibnja 2021. / NEDJELJA / 11:00
10. lipnja 2021.
ČETVRTAK / 17:00
Osijek6:0NK Dinamo VidovciIzvještaj
10. lipnja 2021. / ČETVRTAK / 17:00
25. kolo
29. svibnja 2021.
SUBOTA / 11:00
Marsonia6:0SlavijaIzvještaj
29. svibnja 2021. / SUBOTA / 11:00
29. svibnja 2021.
SUBOTA / 11:00
Croatia Đakovo1:0ŠN ŽeljezničarIzvještaj
29. svibnja 2021. / SUBOTA / 11:00
29. svibnja 2021.
SUBOTA / 15:15
Cibalia3:1GraničarIzvještaj
29. svibnja 2021. / SUBOTA / 15:15
30. svibnja 2021.
NEDJELJA / 11:00
Sloga NG0:1NK Dinamo VidovciIzvještaj
30. svibnja 2021. / NEDJELJA / 11:00
30. svibnja 2021.
NEDJELJA / 11:00
Grafičar Vodovod3:2SlavonijaIzvještaj
30. svibnja 2021. / NEDJELJA / 11:00
30. svibnja 2021.
NEDJELJA / 11:00
HYPO LIMAČ8:0HNK Vukovar 1991Izvještaj
30. svibnja 2021. / NEDJELJA / 11:00
30. svibnja 2021.
NEDJELJA / 11:00
Olimpija0:6OsijekIzvještaj
30. svibnja 2021. / NEDJELJA / 11:00
26. kolo
03. lipnja 2021.
ČETVRTAK / 11:00
Graničar4:1Croatia ĐakovoIzvještaj
03. lipnja 2021. / ČETVRTAK / 11:00
05. lipnja 2021.
SUBOTA / 11:00
ŠN Željezničar0:6HYPO LIMAČIzvještaj
05. lipnja 2021. / SUBOTA / 11:00
05. lipnja 2021.
SUBOTA / 11:00
Slavonija1:6MarsoniaIzvještaj
05. lipnja 2021. / SUBOTA / 11:00
05. lipnja 2021.
SUBOTA / 11:00
Slavija2:1OlimpijaIzvještaj
05. lipnja 2021. / SUBOTA / 11:00
05. lipnja 2021.
SUBOTA / 11:00
Osijek4:0Sloga NGIzvještaj
05. lipnja 2021. / SUBOTA / 11:00
05. lipnja 2021.
SUBOTA / 11:00
NK Dinamo Vidovci3:0CibaliaIzvještaj
05. lipnja 2021. / SUBOTA / 11:00
06. lipnja 2021.
NEDJELJA / 10:00
HNK Vukovar 19910:4Grafičar VodovodIzvještaj
06. lipnja 2021. / NEDJELJA / 10:00
KlubUkPobNerPorG+G-GRBod
1.Osijek2424001628+15472
2.NK Borac (KV)24211211922+9764
3.Čepin24162610240+6250
4.HYPO LIMAČ2413298846+4241
5.FEŠK2413298261+2141
6.NAŠK2413298363+2041
7.Croatia Đakovo2412395848+1039
8.Belišće24122105055-538
9.BSK2473144683-3724
10.Valpovka Valpovo2463152787-6021
11.Višnjevac2460182894-6618
12.HNK Bilje24222015144-1298
13.Slavonac (T)2400248117-1090
1. kolo
30. kolovoza 2020.
NEDJELJA / 09:00
HYPO LIMAČ2:5NK Borac (KV)Izvještaj
30. kolovoza 2020. / NEDJELJA / 09:00
30. kolovoza 2020.
NEDJELJA / 11:00
HNK Bilje5:1Slavonac (T)Izvještaj
30. kolovoza 2020. / NEDJELJA / 11:00
30. kolovoza 2020.
NEDJELJA / 11:00
Čepin5:0VišnjevacIzvještaj
30. kolovoza 2020. / NEDJELJA / 11:00
30. kolovoza 2020.
NEDJELJA / 11:00
FEŠK5:1Valpovka ValpovoIzvještaj
30. kolovoza 2020. / NEDJELJA / 11:00
30. kolovoza 2020.
NEDJELJA / 11:00
NAŠK8:0BSKIzvještaj
30. kolovoza 2020. / NEDJELJA / 11:00
30. kolovoza 2020.
NEDJELJA / 11:00
Belišće0:4OsijekIzvještaj
30. kolovoza 2020. / NEDJELJA / 11:00
30. kolovoza 2020.
NEDJELJA / 11:00
Croatia Đakovo-:-NK Donji Miholjac
30. kolovoza 2020. / NEDJELJA / 11:00
2. kolo
02. rujna 2020.
SRIJEDA / 11:00
Valpovka Valpovo0:8NAŠKIzvještaj
02. rujna 2020. / SRIJEDA / 11:00
05. rujna 2020.
SUBOTA / 11:00
Osijek4:0BSKIzvještaj
05. rujna 2020. / SUBOTA / 11:00
06. rujna 2020.
NEDJELJA / 11:00
Višnjevac2:5FEŠKIzvještaj
06. rujna 2020. / NEDJELJA / 11:00
06. rujna 2020.
NEDJELJA / 11:00
Slavonac (T)1:12ČepinIzvještaj
06. rujna 2020. / NEDJELJA / 11:00
06. rujna 2020.
NEDJELJA / 11:00
NK Borac (KV)16:1HNK BiljeIzvještaj
06. rujna 2020. / NEDJELJA / 11:00
06. rujna 2020.
NEDJELJA / 11:00
NK Donji Miholjac2:7HYPO LIMAČIzvještaj
06. rujna 2020. / NEDJELJA / 11:00
06. rujna 2020.
NEDJELJA / 11:00
Belišće2:2Croatia ĐakovoIzvještaj
06. rujna 2020. / NEDJELJA / 11:00
3. kolo
12. rujna 2020.
SUBOTA / 09:30
HYPO LIMAČ1:2BelišćeIzvještaj
12. rujna 2020. / SUBOTA / 09:30
12. rujna 2020.
SUBOTA / 11:00
Čepin0:2NK Borac (KV)Izvještaj
12. rujna 2020. / SUBOTA / 11:00
13. rujna 2020.
NEDJELJA / 11:00
FEŠK5:0Slavonac (T)Izvještaj
13. rujna 2020. / NEDJELJA / 11:00
13. rujna 2020.
NEDJELJA / 11:00
NAŠK9:2VišnjevacIzvještaj
13. rujna 2020. / NEDJELJA / 11:00
13. rujna 2020.
NEDJELJA / 11:00
Valpovka Valpovo1:4BSKIzvještaj
13. rujna 2020. / NEDJELJA / 11:00
13. rujna 2020.
NEDJELJA / 11:00
HNK Bilje-:-NK Donji Miholjac
13. rujna 2020. / NEDJELJA / 11:00
13. rujna 2020.
NEDJELJA / 11:00
Croatia Đakovo0:5OsijekIzvještaj
13. rujna 2020. / NEDJELJA / 11:00
4. kolo
18. rujna 2020.
PETAK / 16:30
Slavonac (T)2:5NAŠKIzvještaj
18. rujna 2020. / PETAK / 16:30
20. rujna 2020.
NEDJELJA / 11:00
NK Borac (KV)5:1FEŠKIzvještaj
20. rujna 2020. / NEDJELJA / 11:00
20. rujna 2020.
NEDJELJA / 11:00
NK Donji Miholjac-:-Čepin
20. rujna 2020. / NEDJELJA / 11:00
20. rujna 2020.
NEDJELJA / 11:00
Belišće4:0HNK BiljeIzvještaj
20. rujna 2020. / NEDJELJA / 11:00
20. rujna 2020.
NEDJELJA / 11:00
Croatia Đakovo1:0HYPO LIMAČIzvještaj
20. rujna 2020. / NEDJELJA / 11:00
20. rujna 2020.
NEDJELJA / 11:00
Višnjevac0:2BSKIzvještaj
20. rujna 2020. / NEDJELJA / 11:00
09. lipnja 2021.
SRIJEDA / 11:00
Osijek13:1Valpovka ValpovoIzvještaj
09. lipnja 2021. / SRIJEDA / 11:00
5. kolo
26. rujna 2020.
SUBOTA / 09:45
Čepin3:1BelišćeIzvještaj
26. rujna 2020. / SUBOTA / 09:45
26. rujna 2020.
SUBOTA / 11:00
BSK5:0Slavonac (T)Izvještaj
26. rujna 2020. / SUBOTA / 11:00
26. rujna 2020.
SUBOTA / 11:00
Valpovka Valpovo0:3VišnjevacIzvještaj
26. rujna 2020. / SUBOTA / 11:00
27. rujna 2020.
NEDJELJA / 11:00
FEŠK3:0NK Donji MiholjacIzvještaj
27. rujna 2020. / NEDJELJA / 11:00
27. rujna 2020.
NEDJELJA / 11:00
NAŠK0:4NK Borac (KV)Izvještaj
27. rujna 2020. / NEDJELJA / 11:00
27. rujna 2020.
NEDJELJA / 11:00
HYPO LIMAČ0:6OsijekIzvještaj
27. rujna 2020. / NEDJELJA / 11:00
27. rujna 2020.
NEDJELJA / 11:00
HNK Bilje1:5Croatia ĐakovoIzvještaj
27. rujna 2020. / NEDJELJA / 11:00
6. kolo
04. listopada 2020.
NEDJELJA / 11:00
Osijek3:0VišnjevacIzvještaj
04. listopada 2020. / NEDJELJA / 11:00
04. listopada 2020.
NEDJELJA / 11:00
Slavonac (T)0:7Valpovka ValpovoIzvještaj
04. listopada 2020. / NEDJELJA / 11:00
04. listopada 2020.
NEDJELJA / 11:00
NK Borac (KV)3:0BSKIzvještaj
04. listopada 2020. / NEDJELJA / 11:00
04. listopada 2020.
NEDJELJA / 11:00
NK Donji Miholjac-:-NAŠK
04. listopada 2020. / NEDJELJA / 11:00
04. listopada 2020.
NEDJELJA / 11:00
Belišće5:1FEŠKIzvještaj
04. listopada 2020. / NEDJELJA / 11:00
04. listopada 2020.
NEDJELJA / 11:00
Croatia Đakovo1:2ČepinIzvještaj
04. listopada 2020. / NEDJELJA / 11:00
04. listopada 2020.
NEDJELJA / 11:00
HYPO LIMAČ12:1HNK BiljeIzvještaj
04. listopada 2020. / NEDJELJA / 11:00
7. kolo
12. lipnja 2020.
PETAK / 09:45
Čepin1:4HYPO LIMAČIzvještaj
12. lipnja 2020. / PETAK / 09:45
10. listopada 2020.
SUBOTA / 11:00
FEŠK0:3Croatia ĐakovoIzvještaj
10. listopada 2020. / SUBOTA / 11:00
10. listopada 2020.
SUBOTA / 11:00
NAŠK1:2BelišćeIzvještaj
10. listopada 2020. / SUBOTA / 11:00
10. listopada 2020.
SUBOTA / 11:00
BSK3:0NK Donji MiholjacIzvještaj
10. listopada 2020. / SUBOTA / 11:00
11. listopada 2020.
NEDJELJA / 11:00
Valpovka Valpovo0:4NK Borac (KV)Izvještaj
11. listopada 2020. / NEDJELJA / 11:00
11. listopada 2020.
NEDJELJA / 11:00
Višnjevac3:0Slavonac (T)Izvještaj
11. listopada 2020. / NEDJELJA / 11:00
11. listopada 2020.
NEDJELJA / 11:00
HNK Bilje0:16OsijekIzvještaj
11. listopada 2020. / NEDJELJA / 11:00
8. kolo
18. listopada 2020.
NEDJELJA / 11:00
Osijek3:0Slavonac (T)Izvještaj
18. listopada 2020. / NEDJELJA / 11:00
18. listopada 2020.
NEDJELJA / 11:00
NK Borac (KV)8:0VišnjevacIzvještaj
18. listopada 2020. / NEDJELJA / 11:00
18. listopada 2020.
NEDJELJA / 11:00
NK Donji Miholjac-:-Valpovka Valpovo
18. listopada 2020. / NEDJELJA / 11:00
18. listopada 2020.
NEDJELJA / 11:00
Belišće1:0BSKIzvještaj
18. listopada 2020. / NEDJELJA / 11:00
18. listopada 2020.
NEDJELJA / 11:00
Croatia Đakovo3:2NAŠKIzvještaj
18. listopada 2020. / NEDJELJA / 11:00
18. listopada 2020.
NEDJELJA / 11:00
HYPO LIMAČ2:5FEŠKIzvještaj
18. listopada 2020. / NEDJELJA / 11:00
18. listopada 2020.
NEDJELJA / 11:00
HNK Bilje0:10ČepinIzvještaj
18. listopada 2020. / NEDJELJA / 11:00
9. kolo
24. listopada 2020.
SUBOTA / 11:00
NAŠK4:2HYPO LIMAČIzvještaj
24. listopada 2020. / SUBOTA / 11:00
24. listopada 2020.
SUBOTA / 11:00
BSK1:1Croatia ĐakovoIzvještaj
24. listopada 2020. / SUBOTA / 11:00
24. listopada 2020.
SUBOTA / 11:00
Valpovka Valpovo0:3BelišćeIzvještaj
24. listopada 2020. / SUBOTA / 11:00
25. listopada 2020.
NEDJELJA / 11:00
Višnjevac-:-NK Donji Miholjac
25. listopada 2020. / NEDJELJA / 11:00
25. listopada 2020.
NEDJELJA / 11:00
Slavonac (T)0:3NK Borac (KV)Izvještaj
25. listopada 2020. / NEDJELJA / 11:00
25. listopada 2020.
NEDJELJA / 11:00
Čepin0:6OsijekIzvještaj
25. listopada 2020. / NEDJELJA / 11:00
25. listopada 2020.
NEDJELJA / 11:00
FEŠK7:0HNK BiljeIzvještaj
25. listopada 2020. / NEDJELJA / 11:00
10. kolo
31. listopada 2020.
SUBOTA / 11:00
HYPO LIMAČ4:2BSKIzvještaj
31. listopada 2020. / SUBOTA / 11:00
01. studenog 2020.
NEDJELJA / 09:45
Čepin5:2FEŠKIzvještaj
01. studenog 2020. / NEDJELJA / 09:45
01. studenog 2020.
NEDJELJA / 11:00
HNK Bilje1:10NAŠKIzvještaj
01. studenog 2020. / NEDJELJA / 11:00
01. studenog 2020.
NEDJELJA / 11:00
Osijek5:2NK Borac (KV)Izvještaj
01. studenog 2020. / NEDJELJA / 11:00
01. studenog 2020.
NEDJELJA / 11:00
NK Donji Miholjac-:-Slavonac (T)
01. studenog 2020. / NEDJELJA / 11:00
01. studenog 2020.
NEDJELJA / 11:00
Belišće5:1VišnjevacIzvještaj
01. studenog 2020. / NEDJELJA / 11:00
01. studenog 2020.
NEDJELJA / 11:00
Croatia Đakovo4:1Valpovka ValpovoIzvještaj
01. studenog 2020. / NEDJELJA / 11:00
11. kolo
07. studenog 2020.
SUBOTA / 09:00
Slavonac (T)0:1BelišćeIzvještaj
07. studenog 2020. / SUBOTA / 09:00
07. studenog 2020.
SUBOTA / 11:00
BSK5:0HNK BiljeIzvještaj
07. studenog 2020. / SUBOTA / 11:00
08. studenog 2020.
NEDJELJA / 11:00
Valpovka Valpovo0:0HYPO LIMAČIzvještaj
08. studenog 2020. / NEDJELJA / 11:00
08. studenog 2020.
NEDJELJA / 11:00
Višnjevac0:5Croatia ĐakovoIzvještaj
08. studenog 2020. / NEDJELJA / 11:00
08. studenog 2020.
NEDJELJA / 11:00
FEŠK0:9OsijekIzvještaj
08. studenog 2020. / NEDJELJA / 11:00
08. studenog 2020.
NEDJELJA / 11:00
NAŠK1:3ČepinIzvještaj
08. studenog 2020. / NEDJELJA / 11:00
08. studenog 2020.
NEDJELJA / 11:00
NK Borac (KV)-:-NK Donji Miholjac
08. studenog 2020. / NEDJELJA / 11:00
12. kolo
14. studenog 2020.
SUBOTA / 11:00
FEŠK1:4NAŠKIzvještaj
14. studenog 2020. / SUBOTA / 11:00
15. studenog 2020.
NEDJELJA / 11:00
Osijek-:-NK Donji Miholjac
15. studenog 2020. / NEDJELJA / 11:00
15. studenog 2020.
NEDJELJA / 11:00
Belišće2:5NK Borac (KV)Izvještaj
15. studenog 2020. / NEDJELJA / 11:00
15. studenog 2020.
NEDJELJA / 11:00
Croatia Đakovo9:1Slavonac (T)Izvještaj
15. studenog 2020. / NEDJELJA / 11:00
15. studenog 2020.
NEDJELJA / 11:00
HYPO LIMAČ9:1VišnjevacIzvještaj
15. studenog 2020. / NEDJELJA / 11:00
15. studenog 2020.
NEDJELJA / 11:00
HNK Bilje0:0Valpovka ValpovoIzvještaj
15. studenog 2020. / NEDJELJA / 11:00
08. travnja 2021.
ČETVRTAK / 16:00
Čepin7:0BSKIzvještaj
08. travnja 2021. / ČETVRTAK / 16:00
13. kolo
12. lipnja 2020.
PETAK / 11:00
BSK1:7FEŠKIzvještaj
12. lipnja 2020. / PETAK / 11:00
22. studenog 2020.
NEDJELJA / 11:00
Valpovka Valpovo0:0ČepinIzvještaj
22. studenog 2020. / NEDJELJA / 11:00
22. studenog 2020.
NEDJELJA / 11:00
Višnjevac3:0HNK BiljeIzvještaj
22. studenog 2020. / NEDJELJA / 11:00
22. studenog 2020.
NEDJELJA / 11:00
Slavonac (T)0:3HYPO LIMAČIzvještaj
22. studenog 2020. / NEDJELJA / 11:00
22. studenog 2020.
NEDJELJA / 11:00
NK Borac (KV)4:0Croatia ĐakovoIzvještaj
22. studenog 2020. / NEDJELJA / 11:00
22. studenog 2020.
NEDJELJA / 11:00
NK Donji Miholjac-:-Belišće
22. studenog 2020. / NEDJELJA / 11:00
22. studenog 2020.
NEDJELJA / 11:00
NAŠK0:3OsijekIzvještaj
22. studenog 2020. / NEDJELJA / 11:00
14. kolo
20. ožujka 2021.
SUBOTA / 11:00
Slavonac (T)1:2HNK BiljeIzvještaj
20. ožujka 2021. / SUBOTA / 11:00
20. ožujka 2021.
SUBOTA / 11:00
Višnjevac1:7ČepinIzvještaj
20. ožujka 2021. / SUBOTA / 11:00
20. ožujka 2021.
SUBOTA / 11:00
BSK2:3NAŠKIzvještaj
20. ožujka 2021. / SUBOTA / 11:00
20. ožujka 2021.
SUBOTA / 16:30
Valpovka Valpovo0:5FEŠKIzvještaj
20. ožujka 2021. / SUBOTA / 16:30
21. ožujka 2021.
NEDJELJA / 11:00
Osijek10:0BelišćeIzvještaj
21. ožujka 2021. / NEDJELJA / 11:00
21. ožujka 2021.
NEDJELJA / 11:00
NK Borac (KV)6:0HYPO LIMAČIzvještaj
21. ožujka 2021. / NEDJELJA / 11:00
15. kolo
27. ožujka 2021.
SUBOTA / 11:00
HNK Bilje0:7NK Borac (KV)Izvještaj
27. ožujka 2021. / SUBOTA / 11:00
27. ožujka 2021.
SUBOTA / 11:00
Croatia Đakovo5:2BelišćeIzvještaj
27. ožujka 2021. / SUBOTA / 11:00
27. ožujka 2021.
SUBOTA / 11:00
NAŠK2:1Valpovka ValpovoIzvještaj
27. ožujka 2021. / SUBOTA / 11:00
27. ožujka 2021.
SUBOTA / 11:00
FEŠK3:1VišnjevacIzvještaj
27. ožujka 2021. / SUBOTA / 11:00
27. ožujka 2021.
SUBOTA / 16:15
Čepin12:0Slavonac (T)Izvještaj
27. ožujka 2021. / SUBOTA / 16:15
28. ožujka 2021.
NEDJELJA / 11:00
BSK0:11OsijekIzvještaj
28. ožujka 2021. / NEDJELJA / 11:00
16. kolo
02. travnja 2021.
PETAK / 11:00
Osijek4:0Croatia ĐakovoIzvještaj
02. travnja 2021. / PETAK / 11:00
02. travnja 2021.
PETAK / 11:00
Belišće1:3HYPO LIMAČIzvještaj
02. travnja 2021. / PETAK / 11:00
02. travnja 2021.
PETAK / 11:00
NK Borac (KV)5:1ČepinIzvještaj
02. travnja 2021. / PETAK / 11:00
02. travnja 2021.
PETAK / 11:00
Slavonac (T)0:3FEŠKIzvještaj
02. travnja 2021. / PETAK / 11:00
02. travnja 2021.
PETAK / 11:00
Višnjevac1:3NAŠKIzvještaj
02. travnja 2021. / PETAK / 11:00
02. travnja 2021.
PETAK / 11:00
Valpovka Valpovo2:1BSKIzvještaj
02. travnja 2021. / PETAK / 11:00
17. kolo
06. travnja 2021.
UTORAK / 11:00
FEŠK2:3NK Borac (KV)Izvještaj
06. travnja 2021. / UTORAK / 11:00
06. travnja 2021.
UTORAK / 11:00
HNK Bilje0:9BelišćeIzvještaj
06. travnja 2021. / UTORAK / 11:00
06. travnja 2021.
UTORAK / 11:00
HYPO LIMAČ8:1Croatia ĐakovoIzvještaj
06. travnja 2021. / UTORAK / 11:00
06. travnja 2021.
UTORAK / 11:00
BSK3:1VišnjevacIzvještaj
06. travnja 2021. / UTORAK / 11:00
07. travnja 2021.
SRIJEDA / 11:00
Valpovka Valpovo0:12OsijekIzvještaj
07. travnja 2021. / SRIJEDA / 11:00
07. travnja 2021.
SRIJEDA / 16:30
NAŠK10:1Slavonac (T)Izvještaj
07. travnja 2021. / SRIJEDA / 16:30
18. kolo
10. travnja 2021.
SUBOTA / 11:00
NK Borac (KV)1:1NAŠKIzvještaj
10. travnja 2021. / SUBOTA / 11:00
10. travnja 2021.
SUBOTA / 11:00
Osijek4:0HYPO LIMAČIzvještaj
10. travnja 2021. / SUBOTA / 11:00
10. travnja 2021.
SUBOTA / 11:00
Višnjevac2:1Valpovka ValpovoIzvještaj
10. travnja 2021. / SUBOTA / 11:00
11. travnja 2021.
NEDJELJA / 11:00
Croatia Đakovo1:1HNK BiljeIzvještaj
11. travnja 2021. / NEDJELJA / 11:00
11. travnja 2021.
NEDJELJA / 11:00
Belišće0:3ČepinIzvještaj
11. travnja 2021. / NEDJELJA / 11:00
11. travnja 2021.
NEDJELJA / 11:00
Slavonac (T)1:8BSKIzvještaj
11. travnja 2021. / NEDJELJA / 11:00
19. kolo
17. travnja 2021.
SUBOTA / 11:00
Valpovka Valpovo3:0Slavonac (T)Izvještaj
17. travnja 2021. / SUBOTA / 11:00
17. travnja 2021.
SUBOTA / 11:00
BSK2:10NK Borac (KV)Izvještaj
17. travnja 2021. / SUBOTA / 11:00
17. travnja 2021.
SUBOTA / 11:00
FEŠK6:0BelišćeIzvještaj
17. travnja 2021. / SUBOTA / 11:00
17. travnja 2021.
SUBOTA / 17:15
Čepin2:0Croatia ĐakovoIzvještaj
17. travnja 2021. / SUBOTA / 17:15
18. travnja 2021.
NEDJELJA / 11:00
HNK Bilje1:3HYPO LIMAČIzvještaj
18. travnja 2021. / NEDJELJA / 11:00
18. travnja 2021.
NEDJELJA / 11:00
Višnjevac0:4OsijekIzvještaj
18. travnja 2021. / NEDJELJA / 11:00
20. kolo
24. travnja 2021.
SUBOTA / 11:00
HYPO LIMAČ1:3ČepinIzvještaj
24. travnja 2021. / SUBOTA / 11:00
24. travnja 2021.
SUBOTA / 11:00
Belišće2:1NAŠKIzvještaj
24. travnja 2021. / SUBOTA / 11:00
24. travnja 2021.
SUBOTA / 11:00
NK Borac (KV)2:0Valpovka ValpovoIzvještaj
24. travnja 2021. / SUBOTA / 11:00
24. travnja 2021.
SUBOTA / 11:00
Slavonac (T)0:3VišnjevacIzvještaj
24. travnja 2021. / SUBOTA / 11:00
25. travnja 2021.
NEDJELJA / 11:00
Croatia Đakovo2:0FEŠKIzvještaj
25. travnja 2021. / NEDJELJA / 11:00
25. travnja 2021.
NEDJELJA / 11:00
Osijek6:0HNK BiljeIzvještaj
25. travnja 2021. / NEDJELJA / 11:00
21. kolo
01. svibnja 2021.
SUBOTA / 11:00
FEŠK2:2HYPO LIMAČIzvještaj
01. svibnja 2021. / SUBOTA / 11:00
01. svibnja 2021.
SUBOTA / 11:00
Čepin6:0HNK BiljeIzvještaj
01. svibnja 2021. / SUBOTA / 11:00
01. svibnja 2021.
SUBOTA / 11:00
Višnjevac1:9NK Borac (KV)Izvještaj
01. svibnja 2021. / SUBOTA / 11:00
01. svibnja 2021.
SUBOTA / 11:00
BSK1:1BelišćeIzvještaj
01. svibnja 2021. / SUBOTA / 11:00
02. svibnja 2021.
NEDJELJA / 11:00
NAŠK4:1Croatia ĐakovoIzvještaj
02. svibnja 2021. / NEDJELJA / 11:00
02. svibnja 2021.
NEDJELJA / 11:00
Slavonac (T)0:3OsijekIzvještaj
02. svibnja 2021. / NEDJELJA / 11:00
22. kolo
08. svibnja 2021.
SUBOTA / 11:00
NK Borac (KV)3:0Slavonac (T)Izvještaj
08. svibnja 2021. / SUBOTA / 11:00
08. svibnja 2021.
SUBOTA / 14:30
Osijek7:1ČepinIzvještaj
08. svibnja 2021. / SUBOTA / 14:30
09. svibnja 2021.
NEDJELJA / 11:00
HNK Bilje0:7FEŠKIzvještaj
09. svibnja 2021. / NEDJELJA / 11:00
09. svibnja 2021.
NEDJELJA / 11:00
HYPO LIMAČ12:0NAŠKIzvještaj
09. svibnja 2021. / NEDJELJA / 11:00
09. svibnja 2021.
NEDJELJA / 11:00
Croatia Đakovo4:1BSKIzvještaj
09. svibnja 2021. / NEDJELJA / 11:00
09. svibnja 2021.
NEDJELJA / 11:00
Belišće0:2Valpovka ValpovoIzvještaj
09. svibnja 2021. / NEDJELJA / 11:00
23. kolo
15. svibnja 2021.
SUBOTA / 11:00
Višnjevac0:4BelišćeIzvještaj
15. svibnja 2021. / SUBOTA / 11:00
15. svibnja 2021.
SUBOTA / 11:00
NAŠK4:0HNK BiljeIzvještaj
15. svibnja 2021. / SUBOTA / 11:00
16. svibnja 2021.
NEDJELJA / 11:00
FEŠK6:4ČepinIzvještaj
16. svibnja 2021. / NEDJELJA / 11:00
16. svibnja 2021.
NEDJELJA / 11:00
Valpovka Valpovo2:1Croatia ĐakovoIzvještaj
16. svibnja 2021. / NEDJELJA / 11:00
16. svibnja 2021.
NEDJELJA / 11:00
BSK0:6HYPO LIMAČIzvještaj
16. svibnja 2021. / NEDJELJA / 11:00
16. svibnja 2021.
NEDJELJA / 11:00
NK Borac (KV)2:4OsijekIzvještaj
16. svibnja 2021. / NEDJELJA / 11:00
24. kolo
22. svibnja 2021.
SUBOTA / 11:00
HYPO LIMAČ8:0Valpovka ValpovoIzvještaj
22. svibnja 2021. / SUBOTA / 11:00
23. svibnja 2021.
NEDJELJA / 11:00
Croatia Đakovo6:1VišnjevacIzvještaj
23. svibnja 2021. / NEDJELJA / 11:00
23. svibnja 2021.
NEDJELJA / 11:00
Belišće3:0Slavonac (T)Izvještaj
23. svibnja 2021. / NEDJELJA / 11:00
23. svibnja 2021.
NEDJELJA / 11:00
Čepin4:1NAŠKIzvještaj
23. svibnja 2021. / NEDJELJA / 11:00
23. svibnja 2021.
NEDJELJA / 11:00
HNK Bilje2:4BSKIzvještaj
23. svibnja 2021. / NEDJELJA / 11:00
23. svibnja 2021.
NEDJELJA / 14:00
Osijek7:2FEŠKIzvještaj
23. svibnja 2021. / NEDJELJA / 14:00
25. kolo
29. svibnja 2021.
SUBOTA / 11:00
BSK1:1ČepinIzvještaj
29. svibnja 2021. / SUBOTA / 11:00
30. svibnja 2021.
NEDJELJA / 11:00
NAŠK2:2FEŠKIzvještaj
30. svibnja 2021. / NEDJELJA / 11:00
30. svibnja 2021.
NEDJELJA / 11:00
NK Borac (KV)6:0BelišćeIzvještaj
30. svibnja 2021. / NEDJELJA / 11:00
30. svibnja 2021.
NEDJELJA / 11:00
Slavonac (T)0:3Croatia ĐakovoIzvještaj
30. svibnja 2021. / NEDJELJA / 11:00
30. svibnja 2021.
NEDJELJA / 11:00
Višnjevac0:3HYPO LIMAČIzvještaj
30. svibnja 2021. / NEDJELJA / 11:00
30. svibnja 2021.
NEDJELJA / 11:00
Valpovka Valpovo5:0HNK BiljeIzvještaj
30. svibnja 2021. / NEDJELJA / 11:00
26. kolo
04. lipnja 2021.
PETAK / 11:00
Osijek13:0NAŠKIzvještaj
04. lipnja 2021. / PETAK / 11:00
05. lipnja 2021.
SUBOTA / 11:00
FEŠK5:3BSKIzvještaj
05. lipnja 2021. / SUBOTA / 11:00
06. lipnja 2021.
NEDJELJA / 11:00
HNK Bilje0:2VišnjevacIzvještaj
06. lipnja 2021. / NEDJELJA / 11:00
06. lipnja 2021.
NEDJELJA / 11:00
HYPO LIMAČ3:0Slavonac (T)Izvještaj
06. lipnja 2021. / NEDJELJA / 11:00
06. lipnja 2021.
NEDJELJA / 11:00
Croatia Đakovo0:4NK Borac (KV)Izvještaj
06. lipnja 2021. / NEDJELJA / 11:00
06. lipnja 2021.
NEDJELJA / 17:15
Čepin10:0Valpovka ValpovoIzvještaj
06. lipnja 2021. / NEDJELJA / 17:15
 IgračKlubGol.
1Filip BojićNK Dinamo Vidovci41
2Filip KantorNK Borac (KV)37
3Ante KramarićHYPO LIMAČ34
4Luka MartićMarsonia32
5Armando ŠainovićOsijek30
6Miloš JovičićNK Borac (KV)26
7Domagoj SmrčekNAŠK24
8Bartol KardumSesvete24
9Sebastijan ZebaFEŠK22
10Matej PerićOsijek22
11Luka BrkićFEŠK21
12Bendeguz Andoči TarOsijek21
13Dominik BabićOsijek21
14Leonardo SkenderHYPO LIMAČ20
15Stefan UnfirerNAŠK20
16Noel ĐurkovićOsijek20
17Marko CrljenkovićSloga NG20
18Mateo SertićDinamo19
19Filip RogulićHYPO LIMAČ19
20Luka DušanićBelišće18
21Ivan BarićOsijek18
22Ante GrgićOsijek18
23Ivan MihićGrafičar Vodovod18
24Toni MajićDinamo17
25Karlo KozićČepin17
26Mato MaričićČepin16
27Mihael MihaljevićOsijek16
28Roko RupčićOsijek16
29Tvrtko JankovićNK Dinamo Vidovci15
30Anton MatkovićMarsonia15
31Ivano MarićHYPO LIMAČ14
32David NikolićČepin14
33Borna ZrileLokomotiva14
34Leon KozićOlimpija14
35Filip DrgaOsijek14
36Marin ZorićOsijek14
37Lovro LazarSlaven Belupo14
38Lovre LončarHajduk13
39Luka NemetHYPO LIMAČ13
40Petar VrdoljakČepin13
41Filip ŽivkovićOsijek13
42Marcus Ivan MacdonaldGrafičar Vodovod13
43Filip SamardžićŠN Željezničar13
44Marino ŽeravicaHajduk12
45Franjo VranjkovićHYPO LIMAČ12
46Ivano TothNK Borac (KV)12
47Aldin DelimehićIstra 196112
48Marin PetrovićMarsonia12
49Josip DabićCibalia11
50Benjamin JakovacHNK Vukovar 199111
51Mihael ZajacHNK Vukovar 199111
52Marko ĆulibrkBSK11
53Šimun BegovićOsijek11
54Lukas ZahoraDinamo10
55Luka GradečakCibalia10
56Lovro KedačićCroatia Đakovo10
57Matej StanićHYPO LIMAČ10
58Domagoj BogdanićNAŠK10
59Matej DorušakOsijek10
60Fran IvaciOsijek10
61Ljubo PuljićOsijek10
62Marin ŠarićSlavija10
63Filip ProloščićSlavonija10
64Borna BilićCroatia Đakovo9
65Luka PenavaCroatia Đakovo9
66Teo KrekoNK Borac (KV)9
67Petar NedićBSK9
68David SimićBSK9
69Antonio BaždarićLokomotiva9
70Matej ŠopLokomotiva9
71Andrija TomićOsijek9
72Ivica ZebaSlavonija9
73Borna HopekVaraždin9
74Samer H. SpahićCibalia8
75Marko ČečuraCroatia Đakovo8
76Luka KovačCroatia Đakovo8
77Stipa ĐurkovHYPO LIMAČ8
78Roko FrajtagBelišće8
79Gabriel VizingerNK Borac (KV)8
80Stjepan KozarevićGraničar8
81Filip SeverecInter-Zaprešić8
82Ivano LončarićMarsonia8
83Sven SudićMarsonia8
84Sven LesjakMeđimurje8
85Dino OrossNAŠK8
86Maro MedoOsijek8
87Marko TajsOsijek8
88Josip BrešićSesvete8
89Leon BošnjakSlaven Belupo8
90Ante ZebaSlavonija8
91Adam LušićVaraždin8
92Josip RakušićCroatia Đakovo7
93Luka VuškovićHajduk7
94Patrik ČuićHYPO LIMAČ7
95Ivan JosipovićČepin7
96Mateo ZadroFEŠK7
97Karlo BičanićGraničar7
98Marin GusakMarsonia7
99Igor ĆućaSesvete7
100Luka SeverovićSloga NG7
101Sebastijan ŠokićSloga NG7
102Edi GrđanValpovka Valpovo7
103Niko PintarićGrafičar Vodovod7
104Dino MatićCibalia6
105Jakov BilajacRijeka6
106Matej FerencČepin6
107Domenik Ivan BožićLokomotiva6
108Filip ČalopekMeđimurje6
109Saša KatanićNAŠK6
110Ivan JeremijašOlimpija6
111Filip LekoOsijek6
112Valentin ŠtetićSlavija6
113David GašićVišnjevac6
114Leon IvančićDinamo5
115Luka MeštrovićCibalia5
116Mate IvkovićHajduk5
117Duje ReićHajduk5
118Toma ŽunićHajduk5
119Lucas PrecettiRijeka5
120Ivano TojčićHYPO LIMAČ5
121Mihael MatoševićČepin5
122Lovro KrmpotićNK Dinamo Vidovci5
123Noa KapraljevićFEŠK5
124Gabrijel KljajićFEŠK5
125Tomislav VolenikFEŠK5
126Fran ReljanovićGraničar5
127Matej KönigInter-Zaprešić5
128Antonio BjelopavlovićMarsonia5
129Juro BlaževićMarsonia5
130Noa BilićOsijek5
131Fran MajdenićOsijek5
132Tin BilešićSloga NG5
133Marko BirovljevićValpovka Valpovo5
134Ivan PavlovićVaraždin5
135Tomislav ČaldarevićŠN Željezničar5
136Niko ProkopecHNK Bilje4
137Ivan VidovićCibalia4
138Ivano AjhornCroatia Đakovo4
139Karlo VavraCroatia Đakovo4
140Marin KuzmanićHajduk4
141Bruno DošenRijeka4
142Noel JakacRijeka4
143David RužićRijeka4
144Marin KoceljHNK Vukovar 19914
145Leon JurićHYPO LIMAČ4
146Jan GerberBelišće4
147Ivan VrbanacBelišće4
148Stefan BagićNK Borac (KV)4
149Branko KostićBSK4
150Patrik BudišićČepin4
151Viktor JelavićNK Dinamo Vidovci4
152Lovro MatošNK Dinamo Vidovci4
153Dominik AntolovićFEŠK4
154Marin MaćešićFEŠK4
155Vito LasanInter-Zaprešić4
156Elvis KrasniqiIstra 19614
157Arian MoslavacIstra 19614
158Ante UtrobičićLokomotiva4
159Leon BakačNAŠK4
160Tomislav LedinskiNAŠK4
161Fran MatijevićOlimpija4
162Domagoj ČavarOsijek4
163Sergej LevakOsijek4
164Andrej SvrzlićOsijek4
165Lovro ČakalićSlavonija4
166Vito PapacSlavonija4
167Luka PerkovićSlavonija4
168Antonio BoticaSolin4
169Karlo StanićValpovka Valpovo4
170Niko MihaljevićVišnjevac4
171Hrvoje TramišakVišnjevac4
172Patrik BiberGrafičar Vodovod4
173Šimo KneževićŠN Željezničar4
174Marin TrošeljacŠN Željezničar4
175Adriano VojnovićŠN Željezničar4
176Gabriel JureškoDinamo3
177Tin MiljakDinamo3
178Leni PeternacDinamo3
179Ante RozićDinamo3
180Ivan EđedHNK Bilje3
181Petar HranićHNK Bilje3
182Duje RamljakCibalia3
183Bruno ČulinaCroatia Đakovo3
184Roko IvićCroatia Đakovo3
185Niko JamanCroatia Đakovo3
186Ivan PfeiferHajduk3
187Filip ErakHYPO LIMAČ3
188Matej GlavotaHYPO LIMAČ3
189Karlo KovačevićHYPO LIMAČ3
190Matej KovačevićHYPO LIMAČ3
191Borna PožegaHYPO LIMAČ3
192Bartol JelkićBelišće3
193Dario KolarBelišće3
194Daniel ČolićNK Borac (KV)3
195Ivan NovakNK Borac (KV)3
196Stjepan BodzaBSK3
197Ljubiša TadićBSK3
198Bernard BekavacČepin3
199Lovro JagodinČepin3
200Filip PfeifferČepin3
201Matko VidakovićČepin3
202Luka VidićNK Dinamo Vidovci3
203Daniel VinkovićFEŠK3
204Hrvoje BesekGraničar3
205Dino SadikovićGraničar3
206Deni RadovčićIstra 19613
207Lucas VranješIstra 19613
208Maro KosovićLokomotiva3
209Josip AbramovićMarsonia3
210Ivan VukojeMarsonia3
211Leon JurovićMeđimurje3
212Dominik HećimovićOlimpija3
213Jan ŠtelcerOlimpija3
214Karlo DonkovićOsijek3
215Petar KatalinićOsijek3
216Ivan KormanOsijek3
217Ivano LazićOsijek3
218Antonio MladinovićOsijek3
219Marko MitrovićSlavija3
220Nikica VukojaSlavija3
221Lovro DautovićSloga NG3
222IVAN KLARIĆSloga NG3
223Benjamin DulčićSolin3
224Marko BošnjakVišnjevac3
225Luka LiovićVišnjevac3
226Josip MihićVišnjevac3
227Luka DravinacZagreb3
228Fran MatulinZagreb3
229Kristijan BrkićŠN Željezničar3
230Lovro KatušićŠN Željezničar3
231Domagoj RegetašDinamo2
232Ante SušakDinamo2
233Bruno ProkopecHNK Bilje2
234Marko BrdarCibalia2
235Ivan KomesarovićCibalia2
236Marko VukelićCibalia2
237Vito BlaževićCroatia Đakovo2
238Borna JonaCroatia Đakovo2
239Tibor PišlCroatia Đakovo2
240Marin KuzmanićHajduk2
241Andrija BelinaRijeka2
242Robert KatunarHNK Vukovar 19912
243Lovro JukićHYPO LIMAČ2
244Niko SambolHYPO LIMAČ2
245Sven MaltarBelišće2
246Lukas PetrovićBelišće2
247Patrik BalatinacNK Borac (KV)2
248Veljko BekvalacNK Borac (KV)2
249Marko BrkićNK Borac (KV)2
250Antun JakšićNK Borac (KV)2
251Emanuel TufekovićNK Borac (KV)2
252Bojan LukićBSK2
253Nemanja VidovićBSK2
254Luka NikolašČepin2
255Petar TolićČepin2
256Leonardo SvobodaNK Dinamo Vidovci2
257Noa PaskaFEŠK2
258David DominkovićGraničar2
259Ivan RagužGraničar2
260Neo KovačecInter-Zaprešić2
261Antonio HrvatinIstra 19612
262Luka NerlovićIstra 19612
263Nikola PerkovićIstra 19612
264Leo BošnjakLokomotiva2
265Borna CerjakLokomotiva2
266Vigo VujanićLokomotiva2
267David KatićMarsonia2
268Dario SafundžićMarsonia2
269Niko FarkašMeđimurje2
270Marko MlakarMeđimurje2
271David BlagojevićNAŠK2
272Stipe GavranOsijek2
273Ivano KolarikOsijek2
274Luka LukadinovićOsijek2
275Marko MartinčevićOsijek2
276Luka RešetarOsijek2
277David SkukanOsijek2
278Sven SopićOsijek2
279Leon ČačulovićSesvete2
280Roko JurekićSesvete2
281Leo KuzmekSesvete2
282Josip ArkiSlaven Belupo2
283Marko KovačevićSlavija2
284Karlo SkeleđijaSlavija2
285Luka AnićSlavonac (T)2
286Luka NikolićSlavonac (T)2
287Petar BarišićSlavonija2
288Roko MršićSlavonija2
289Luka RomićSlavonija2
290Donnat TomasSlavonija2
291David DošlićSloga NG2
292Slavko MatoševićSloga NG2
293Karlo ĆudinaSolin2
294Aron SunaraSolin2
295Luka CesarecValpovka Valpovo2
296Dominik PisačićValpovka Valpovo2
297Adam TomokovićValpovka Valpovo2
298Tomislav TopalovićValpovka Valpovo2
299Slavko StolnikVaraždin2
300Ivan MihićVišnjevac2
301Lovro VegoZagreb2
302Antonio LačenŠN Željezničar2
303Janik Gabriel TeglovićŠN Željezničar2
304Tin BožurićDinamo1
305Karlo DjokićDinamo1
306Branko PavićDinamo1
307Moris SficcoDinamo1
308Sven BogdanHNK Bilje1
309Matej JurićHNK Bilje1
310Ivan ŠimunovHNK Bilje1
311Matko BoškovićCibalia1
312Luka CvjetkovićCibalia1
313Noa GrubišićCibalia1
314Karlo JavorCibalia1
315Antonio RajkovićCibalia1
316Borna SmolčićCibalia1
317Noa Matija StojanovićCibalia1
318Ante BiukCroatia Đakovo1
319Borna BlaževićCroatia Đakovo1
320Marino FriedrichCroatia Đakovo1
321Marko HodakCroatia Đakovo1
322Marin KovačCroatia Đakovo1
323Michael LukačCroatia Đakovo1
324Luka RadošCroatia Đakovo1
325Noa TomesićCroatia Đakovo1
326Luka CrnjakHajduk1
327Mateo LekajHajduk1
328Borna OrlićHajduk1
329Marino SkelinHajduk1
330Ivano BubničRijeka1
331Marko GardijanRijeka1
332Noel MajstorovićRijeka1
333Valent ŠavorRijeka1
334Rajan ŽlibanovićRijeka1
335DARIJO BISTROVIĆHNK Vukovar 19911
336Nikola DražićHYPO LIMAČ1
337Ivan HajdukovićHYPO LIMAČ1
338Adriano JozićHYPO LIMAČ1
339Leon OmerovićHYPO LIMAČ1
340Bruno SlamićHYPO LIMAČ1
341Niko SučićHYPO LIMAČ1
342Fabijan JurmanovićBelišće1
343Marino LovrenčićBelišće1
344Mateo TalafukBelišće1
345Ivan GolubovNK Borac (KV)1
346Vanja GrujićNK Borac (KV)1
347Alessandro DragičevićBSK1
348Ognjen KladušićBSK1
349Bojan KolarevićBSK1
350Fran BožićČepin1
351Luka ĐekićČepin1
352Emanuel MajherČepin1
353Filip KasapićNK Dinamo Vidovci1
354Leon NikolićNK Dinamo Vidovci1
355Fran BegićFEŠK1
356Denis ČalićFEŠK1
357Lukas TrepačFEŠK1
358Antonio VidaFEŠK1
359Petar KlaićGraničar1
360Josip MiličevićGraničar1
361Matej PranjkićGraničar1
362Karlo AgrežInter-Zaprešić1
363Jura BenjakInter-Zaprešić1
364Ivano BrkljačaInter-Zaprešić1
365Damjan NovakInter-Zaprešić1
366Dominik CelijaIstra 19611
367Antonio IvanovićIstra 19611
368Antonio DomovićLokomotiva1
369Ivan Fran DragašLokomotiva1
370Lovro KrištoLokomotiva1
371Jakov KveštakLokomotiva1
372Antonio KruljacMarsonia1
373Fabijan StrajinjevMarsonia1
374Leon Valentin KuzmaMeđimurje1
375Borna SabolčecMeđimurje1
376Danijel JurićNAŠK1
377Marko JurićNAŠK1
378Matko JurićNAŠK1
379Matej BuhinOlimpija1
380Luka JelavićOlimpija1
381Toni MartanOlimpija1
382Matko BosančićOsijek1
383Arsen ČočajOsijek1
384Matej GagulićOsijek1
385Patrik JerkovićOsijek1
386Gabriel LivićOsijek1
387Bruno RešetarOsijek1
388Stjepan ŽuljOsijek1
389Kristijan IvančićSesvete1
390David Ante OmazićSesvete1
391Matej PrimoracSesvete1
392Kristijan OgnjenovićSlaven Belupo1
393Filip PremecSlaven Belupo1
394Paolo ŠimunicSlaven Belupo1
395David DražetićSlavija1
396David KresovljakSlavija1
397Ivan RužičićSlavija1
398Daniel SubotićSlavija1
399Mislav AnićSlavonac (T)1
400Noa BenceSlavonac (T)1
401Radanović DavidSlavonac (T)1
402Stipe ToljSlavonac (T)1
403Petar BalogSlavonija1
404Antonio KrižanovićSlavonija1
405Patrik TilingerSlavonija1
406Lovro ĐurićSloga NG1
407Lovro RajkovićSloga NG1
408IVANO STRINAVIĆSloga NG1
409Karlo BrzicaSolin1
410Ivan KovačevićSolin1
411Ante KušetaSolin1
412Tomislav MilićSolin1
413Marino MilivojevićSolin1
414Bruno PerkovićSolin1
415Stipe ŠkarpaSolin1
416Juraj BagarićValpovka Valpovo1
417Jan IlinićValpovka Valpovo1
418Nino LendarićValpovka Valpovo1
419Nino MožanićVaraždin1
420Matija PavlićVaraždin1
421Bruno DobrinićVišnjevac1
422Lorian GašićVišnjevac1
423Vid MlikotaVišnjevac1
424Lukas MagđinskiZagreb1
425Filip TokićZagreb1
426Marijan JakićGrafičar Vodovod1
427Lovro KrešoGrafičar Vodovod1
428Josip MihićGrafičar Vodovod1
429Ante MikulandraGrafičar Vodovod1
430Matija TopalićGrafičar Vodovod1
431Juraj DankićŠN Željezničar1
432Borna FerfoljaŠN Željezničar1
433Leo KarinŠN Željezničar1
434Patrik MomčilovićŠN Željezničar1
435Ivan PejakovićŠN Željezničar1
436Sebastian RavlićŠN Željezničar1
Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Više informacija o kolačićima možete pronaći OVDJE, a o politici privatnosti OVDJE.
Slažem se