• Igrači
  • 1. HNL
  • Ljestvica
  • Strijelci
  • 1. KLM
  • 2. KLM
  • Strijelci

Vratari

  • MatejBobić

  • NemanjaPoznanović

  • NikolaRalić

  • TinSajko

Braniči

  • TinAntoljak

  • AndrejAvdejev

  • LukaDorić

  • DorianHerceg

  • FranJurkić

  • IvanKos

  • DinoKrivić

  • DomagojKučinac

  • LukaKulešević

  • MarkoMaras

  • MateoMarković

  • MarkoMilobara

  • AntonioPerić

  • MarinPrekodravac

  • LeonTretinjak

  • FilipVrljić

Vezni igrači

  • RokoAnić

  • LukaBarić

  • DomagojBukvić

  • DinoDamjanović

  • FabioDžeko

  • DarioMaganjić

  • MarkoMaksimović

  • ŠimunMikolčić

  • PetarMilović

  • MateoPajić

  • NoaPetrović

  • MateoStanišić

  • MarkoTrbojević

  • KrešimirVrbanac

Napadači

  • AnteBarišić

  • AntunDamjanović

  • PetarIvančan

  • PetarKorov

  • DraženLozić

  • IvanMalovan

  • JurajMatković

  • FilipMažar

  • BrunoSinković

  • IvanVerhas

1. kolo
23. kolovoza 2019.
PETAK / 17:00
Hajduk3:0Inter-ZaprešićIzvještaj
23. kolovoza 2019. / PETAK / 17:00
23. kolovoza 2019.
PETAK / 19:00
Istra 19616:0Slaven BelupoIzvještaj
23. kolovoza 2019. / PETAK / 19:00
24. kolovoza 2019.
SUBOTA / 17:30
Dinamo0:2SesveteIzvještaj
24. kolovoza 2019. / SUBOTA / 17:30
25. kolovoza 2019.
NEDJELJA / 10:00
Osijek2:0SolinIzvještaj
25. kolovoza 2019. / NEDJELJA / 10:00
25. kolovoza 2019.
NEDJELJA / 10:00
Varaždin1:1LokomotivaIzvještaj
25. kolovoza 2019. / NEDJELJA / 10:00
25. kolovoza 2019.
NEDJELJA / 16:00
Cibalia1:1ZagrebIzvještaj
25. kolovoza 2019. / NEDJELJA / 16:00
25. kolovoza 2019.
NEDJELJA / 16:00
Rijeka3:0MeđimurjeIzvještaj
25. kolovoza 2019. / NEDJELJA / 16:00
2. kolo
30. kolovoza 2019.
PETAK / 17:00
Inter-Zaprešić0:2Istra 1961Izvještaj
30. kolovoza 2019. / PETAK / 17:00
31. kolovoza 2019.
SUBOTA / 10:00
Međimurje1:6HajdukIzvještaj
31. kolovoza 2019. / SUBOTA / 10:00
01. rujna 2019.
NEDJELJA / 10:00
Cibalia0:2OsijekIzvještaj
01. rujna 2019. / NEDJELJA / 10:00
01. rujna 2019.
NEDJELJA / 10:00
Zagreb1:2LokomotivaIzvještaj
01. rujna 2019. / NEDJELJA / 10:00
01. rujna 2019.
NEDJELJA / 10:00
Slaven Belupo2:3VaraždinIzvještaj
01. rujna 2019. / NEDJELJA / 10:00
01. rujna 2019.
NEDJELJA / 15:30
Solin0:5DinamoIzvještaj
01. rujna 2019. / NEDJELJA / 15:30
01. rujna 2019.
NEDJELJA / 16:00
Sesvete2:0RijekaIzvještaj
01. rujna 2019. / NEDJELJA / 16:00
3. kolo
04. rujna 2019.
SRIJEDA / 10:00
Varaždin0:2Inter-ZaprešićIzvještaj
04. rujna 2019. / SRIJEDA / 10:00
04. rujna 2019.
SRIJEDA / 10:00
Lokomotiva1:1Slaven BelupoIzvještaj
04. rujna 2019. / SRIJEDA / 10:00
04. rujna 2019.
SRIJEDA / 13:00
Osijek2:0ZagrebIzvještaj
04. rujna 2019. / SRIJEDA / 13:00
04. rujna 2019.
SRIJEDA / 15:30
Rijeka5:0SolinIzvještaj
04. rujna 2019. / SRIJEDA / 15:30
04. rujna 2019.
SRIJEDA / 16:00
Hajduk4:0SesveteIzvještaj
04. rujna 2019. / SRIJEDA / 16:00
04. rujna 2019.
SRIJEDA / 17:00
Istra 19612:1MeđimurjeIzvještaj
04. rujna 2019. / SRIJEDA / 17:00
04. rujna 2019.
SRIJEDA / 17:00
Dinamo3:0CibaliaIzvještaj
04. rujna 2019. / SRIJEDA / 17:00
4. kolo
08. rujna 2019.
NEDJELJA / 10:00
Zagreb0:1Slaven BelupoIzvještaj
08. rujna 2019. / NEDJELJA / 10:00
08. rujna 2019.
NEDJELJA / 10:00
Inter-Zaprešić0:0LokomotivaIzvještaj
08. rujna 2019. / NEDJELJA / 10:00
08. rujna 2019.
NEDJELJA / 10:00
Međimurje1:1VaraždinIzvještaj
08. rujna 2019. / NEDJELJA / 10:00
08. rujna 2019.
NEDJELJA / 11:00
Cibalia1:1RijekaIzvještaj
08. rujna 2019. / NEDJELJA / 11:00
08. rujna 2019.
NEDJELJA / 14:00
Osijek0:2DinamoIzvještaj
08. rujna 2019. / NEDJELJA / 14:00
08. rujna 2019.
NEDJELJA / 17:45
Sesvete0:1Istra 1961Izvještaj
08. rujna 2019. / NEDJELJA / 17:45
09. rujna 2019.
PONEDJELJAK / 14:30
Solin0:1HajdukIzvještaj
09. rujna 2019. / PONEDJELJAK / 14:30
5. kolo
15. rujna 2019.
NEDJELJA / 10:00
Dinamo4:0ZagrebIzvještaj
15. rujna 2019. / NEDJELJA / 10:00
15. rujna 2019.
NEDJELJA / 10:00
Rijeka0:0OsijekIzvještaj
15. rujna 2019. / NEDJELJA / 10:00
15. rujna 2019.
NEDJELJA / 10:00
Varaždin0:2SesveteIzvještaj
15. rujna 2019. / NEDJELJA / 10:00
15. rujna 2019.
NEDJELJA / 10:00
Lokomotiva2:0MeđimurjeIzvještaj
15. rujna 2019. / NEDJELJA / 10:00
15. rujna 2019.
NEDJELJA / 11:00
Slaven Belupo0:1Inter-ZaprešićIzvještaj
15. rujna 2019. / NEDJELJA / 11:00
15. rujna 2019.
NEDJELJA / 13:00
Hajduk3:0CibaliaIzvještaj
15. rujna 2019. / NEDJELJA / 13:00
15. rujna 2019.
NEDJELJA / 16:00
Istra 19613:1SolinIzvještaj
15. rujna 2019. / NEDJELJA / 16:00
6. kolo
21. rujna 2019.
SUBOTA / 10:00
Lokomotiva2:1SesveteIzvještaj
21. rujna 2019. / SUBOTA / 10:00
21. rujna 2019.
SUBOTA / 14:00
Dinamo2:1RijekaIzvještaj
21. rujna 2019. / SUBOTA / 14:00
22. rujna 2019.
NEDJELJA / 10:00
Cibalia0:6Istra 1961Izvještaj
22. rujna 2019. / NEDJELJA / 10:00
22. rujna 2019.
NEDJELJA / 10:00
Zagreb2:1Inter-ZaprešićIzvještaj
22. rujna 2019. / NEDJELJA / 10:00
22. rujna 2019.
NEDJELJA / 10:00
Međimurje2:1Slaven BelupoIzvještaj
22. rujna 2019. / NEDJELJA / 10:00
22. rujna 2019.
NEDJELJA / 11:00
Osijek2:0HajdukIzvještaj
22. rujna 2019. / NEDJELJA / 11:00
22. rujna 2019.
NEDJELJA / 15:00
Solin0:0VaraždinIzvještaj
22. rujna 2019. / NEDJELJA / 15:00
7. kolo
29. rujna 2019.
NEDJELJA / 10:00
Istra 19611:0OsijekIzvještaj
29. rujna 2019. / NEDJELJA / 10:00
29. rujna 2019.
NEDJELJA / 10:00
Slaven Belupo1:1SesveteIzvještaj
29. rujna 2019. / NEDJELJA / 10:00
29. rujna 2019.
NEDJELJA / 10:00
Inter-Zaprešić0:2MeđimurjeIzvještaj
29. rujna 2019. / NEDJELJA / 10:00
29. rujna 2019.
NEDJELJA / 12:30
Lokomotiva3:1SolinIzvještaj
29. rujna 2019. / NEDJELJA / 12:30
29. rujna 2019.
NEDJELJA / 13:00
Rijeka2:0ZagrebIzvještaj
29. rujna 2019. / NEDJELJA / 13:00
29. rujna 2019.
NEDJELJA / 14:00
Varaždin1:0CibaliaIzvještaj
29. rujna 2019. / NEDJELJA / 14:00
14. prosinca 2019.
SUBOTA / 11:00
Hajduk3:2DinamoIzvještaj
14. prosinca 2019. / SUBOTA / 11:00
8. kolo
05. listopada 2019.
SUBOTA / 13:30
Osijek1:1VaraždinIzvještaj
05. listopada 2019. / SUBOTA / 13:30
05. listopada 2019.
SUBOTA / 14:30
Solin1:1Slaven BelupoIzvještaj
05. listopada 2019. / SUBOTA / 14:30
06. listopada 2019.
NEDJELJA / 10:00
Zagreb2:0MeđimurjeIzvještaj
06. listopada 2019. / NEDJELJA / 10:00
06. listopada 2019.
NEDJELJA / 10:00
Inter-Zaprešić1:1SesveteIzvještaj
06. listopada 2019. / NEDJELJA / 10:00
06. listopada 2019.
NEDJELJA / 11:00
Rijeka0:2HajdukIzvještaj
06. listopada 2019. / NEDJELJA / 11:00
06. listopada 2019.
NEDJELJA / 13:30
Cibalia0:1LokomotivaIzvještaj
06. listopada 2019. / NEDJELJA / 13:30
06. listopada 2019.
NEDJELJA / 15:00
Dinamo1:0Istra 1961Izvještaj
06. listopada 2019. / NEDJELJA / 15:00
9. kolo
12. listopada 2019.
SUBOTA / 13:00
Lokomotiva0:2OsijekIzvještaj
12. listopada 2019. / SUBOTA / 13:00
13. listopada 2019.
NEDJELJA / 10:00
Međimurje1:0SesveteIzvještaj
13. listopada 2019. / NEDJELJA / 10:00
13. listopada 2019.
NEDJELJA / 11:00
Istra 19615:1RijekaIzvještaj
13. listopada 2019. / NEDJELJA / 11:00
13. listopada 2019.
NEDJELJA / 14:00
Varaždin0:3DinamoIzvještaj
13. listopada 2019. / NEDJELJA / 14:00
13. listopada 2019.
NEDJELJA / 14:00
Hajduk4:2ZagrebIzvještaj
13. listopada 2019. / NEDJELJA / 14:00
13. listopada 2019.
NEDJELJA / 14:00
Slaven Belupo2:1CibaliaIzvještaj
13. listopada 2019. / NEDJELJA / 14:00
13. listopada 2019.
NEDJELJA / 15:30
Inter-Zaprešić2:0SolinIzvještaj
13. listopada 2019. / NEDJELJA / 15:30
10. kolo
02. studenog 2019.
SUBOTA / 13:30
Osijek1:1Slaven BelupoIzvještaj
02. studenog 2019. / SUBOTA / 13:30
03. studenog 2019.
NEDJELJA / 10:00
Dinamo0:0LokomotivaIzvještaj
03. studenog 2019. / NEDJELJA / 10:00
03. studenog 2019.
NEDJELJA / 10:00
Zagreb0:0SesveteIzvještaj
03. studenog 2019. / NEDJELJA / 10:00
03. studenog 2019.
NEDJELJA / 11:00
Hajduk1:1Istra 1961Izvještaj
03. studenog 2019. / NEDJELJA / 11:00
03. studenog 2019.
NEDJELJA / 12:30
Rijeka3:2VaraždinIzvještaj
03. studenog 2019. / NEDJELJA / 12:30
03. studenog 2019.
NEDJELJA / 12:30
Cibalia2:1Inter-ZaprešićIzvještaj
03. studenog 2019. / NEDJELJA / 12:30
03. studenog 2019.
NEDJELJA / 16:00
Solin1:0MeđimurjeIzvještaj
03. studenog 2019. / NEDJELJA / 16:00
11. kolo
09. studenog 2019.
SUBOTA / 09:45
Varaždin0:0HajdukIzvještaj
09. studenog 2019. / SUBOTA / 09:45
09. studenog 2019.
SUBOTA / 14:00
Inter-Zaprešić0:1OsijekIzvještaj
09. studenog 2019. / SUBOTA / 14:00
10. studenog 2019.
NEDJELJA / 13:00
Međimurje0:3CibaliaIzvještaj
10. studenog 2019. / NEDJELJA / 13:00
10. studenog 2019.
NEDJELJA / 13:00
Lokomotiva0:1RijekaIzvještaj
10. studenog 2019. / NEDJELJA / 13:00
10. studenog 2019.
NEDJELJA / 13:00
Dinamo2:1Slaven BelupoIzvještaj
10. studenog 2019. / NEDJELJA / 13:00
10. studenog 2019.
NEDJELJA / 13:00
Istra 19614:1ZagrebIzvještaj
10. studenog 2019. / NEDJELJA / 13:00
10. studenog 2019.
NEDJELJA / 16:00
Sesvete3:1SolinIzvještaj
10. studenog 2019. / NEDJELJA / 16:00
12. kolo
16. studenog 2019.
SUBOTA / 12:00
Osijek6:0MeđimurjeIzvještaj
16. studenog 2019. / SUBOTA / 12:00
17. studenog 2019.
NEDJELJA / 10:00
Hajduk3:0LokomotivaIzvještaj
17. studenog 2019. / NEDJELJA / 10:00
17. studenog 2019.
NEDJELJA / 12:00
Cibalia0:0SesveteIzvještaj
17. studenog 2019. / NEDJELJA / 12:00
17. studenog 2019.
NEDJELJA / 13:00
Istra 19614:0VaraždinIzvještaj
17. studenog 2019. / NEDJELJA / 13:00
17. studenog 2019.
NEDJELJA / 14:00
Dinamo8:0Inter-ZaprešićIzvještaj
17. studenog 2019. / NEDJELJA / 14:00
17. studenog 2019.
NEDJELJA / 14:00
Zagreb1:0SolinIzvještaj
17. studenog 2019. / NEDJELJA / 14:00
19. studenog 2019.
UTORAK / 12:30
Rijeka2:0Slaven BelupoIzvještaj
19. studenog 2019. / UTORAK / 12:30
13. kolo
23. studenog 2019.
SUBOTA / 13:00
Inter-Zaprešić2:1RijekaIzvještaj
23. studenog 2019. / SUBOTA / 13:00
23. studenog 2019.
SUBOTA / 13:00
Osijek5:2SesveteIzvještaj
23. studenog 2019. / SUBOTA / 13:00
24. studenog 2019.
NEDJELJA / 10:00
Solin2:0CibaliaIzvještaj
24. studenog 2019. / NEDJELJA / 10:00
24. studenog 2019.
NEDJELJA / 10:00
Slaven Belupo0:3HajdukIzvještaj
24. studenog 2019. / NEDJELJA / 10:00
24. studenog 2019.
NEDJELJA / 10:00
Varaždin1:0ZagrebIzvještaj
24. studenog 2019. / NEDJELJA / 10:00
24. studenog 2019.
NEDJELJA / 11:00
Dinamo6:0MeđimurjeIzvještaj
24. studenog 2019. / NEDJELJA / 11:00
24. studenog 2019.
NEDJELJA / 14:00
Lokomotiva1:2Istra 1961Izvještaj
24. studenog 2019. / NEDJELJA / 14:00
14. kolo
30. studenog 2019.
SUBOTA / 13:00
Sesvete0:3DinamoIzvještaj
30. studenog 2019. / SUBOTA / 13:00
01. prosinca 2019.
NEDJELJA / 10:00
Solin0:1OsijekIzvještaj
01. prosinca 2019. / NEDJELJA / 10:00
01. prosinca 2019.
NEDJELJA / 10:00
Lokomotiva0:0VaraždinIzvještaj
01. prosinca 2019. / NEDJELJA / 10:00
01. prosinca 2019.
NEDJELJA / 11:00
Inter-Zaprešić1:3HajdukIzvještaj
01. prosinca 2019. / NEDJELJA / 11:00
01. prosinca 2019.
NEDJELJA / 12:00
Zagreb1:0CibaliaIzvještaj
01. prosinca 2019. / NEDJELJA / 12:00
01. prosinca 2019.
NEDJELJA / 12:30
Međimurje2:2RijekaIzvještaj
01. prosinca 2019. / NEDJELJA / 12:30
01. prosinca 2019.
NEDJELJA / 14:45
Slaven Belupo1:4Istra 1961Izvještaj
01. prosinca 2019. / NEDJELJA / 14:45
15. kolo
19. listopada 2019.
SUBOTA / 10:00
Osijek0:2CibaliaIzvještaj
19. listopada 2019. / SUBOTA / 10:00
07. prosinca 2019.
SUBOTA / 12:30
Rijeka1:3SesveteIzvještaj
07. prosinca 2019. / SUBOTA / 12:30
08. prosinca 2019.
NEDJELJA / 10:00
Lokomotiva2:1ZagrebIzvještaj
08. prosinca 2019. / NEDJELJA / 10:00
08. prosinca 2019.
NEDJELJA / 10:00
Varaždin2:0Slaven BelupoIzvještaj
08. prosinca 2019. / NEDJELJA / 10:00
08. prosinca 2019.
NEDJELJA / 13:30
Istra 19613:1Inter-ZaprešićIzvještaj
08. prosinca 2019. / NEDJELJA / 13:30
08. prosinca 2019.
NEDJELJA / 15:00
Dinamo4:0SolinIzvještaj
08. prosinca 2019. / NEDJELJA / 15:00
08. prosinca 2019.
NEDJELJA / 16:00
Hajduk4:0MeđimurjeIzvještaj
08. prosinca 2019. / NEDJELJA / 16:00
16. kolo
22. veljače 2020.
SUBOTA / 13:00
Zagreb0:2OsijekIzvještaj
22. veljače 2020. / SUBOTA / 13:00
23. veljače 2020.
NEDJELJA / 10:00
Inter-Zaprešić2:0VaraždinIzvještaj
23. veljače 2020. / NEDJELJA / 10:00
23. veljače 2020.
NEDJELJA / 10:00
Slaven Belupo0:0LokomotivaIzvještaj
23. veljače 2020. / NEDJELJA / 10:00
23. veljače 2020.
NEDJELJA / 10:00
Solin2:2RijekaIzvještaj
23. veljače 2020. / NEDJELJA / 10:00
23. veljače 2020.
NEDJELJA / 11:00
Sesvete1:6HajdukIzvještaj
23. veljače 2020. / NEDJELJA / 11:00
23. veljače 2020.
NEDJELJA / 13:00
Cibalia0:3DinamoIzvještaj
23. veljače 2020. / NEDJELJA / 13:00
23. veljače 2020.
NEDJELJA / 13:30
Međimurje0:6Istra 1961Izvještaj
23. veljače 2020. / NEDJELJA / 13:30
17. kolo
16. veljače 2020.
NEDJELJA / 11:00
Hajduk3:0SolinIzvještaj
16. veljače 2020. / NEDJELJA / 11:00
29. veljače 2020.
SUBOTA / 14:00
Istra 19615:1SesveteIzvještaj
29. veljače 2020. / SUBOTA / 14:00
01. ožujka 2020.
NEDJELJA / 10:00
Slaven Belupo2:0ZagrebIzvještaj
01. ožujka 2020. / NEDJELJA / 10:00
01. ožujka 2020.
NEDJELJA / 10:00
Lokomotiva2:0Inter-ZaprešićIzvještaj
01. ožujka 2020. / NEDJELJA / 10:00
01. ožujka 2020.
NEDJELJA / 10:00
Varaždin3:0MeđimurjeIzvještaj
01. ožujka 2020. / NEDJELJA / 10:00
01. ožujka 2020.
NEDJELJA / 13:00
Dinamo0:0OsijekIzvještaj
01. ožujka 2020. / NEDJELJA / 13:00
01. ožujka 2020.
NEDJELJA / 13:30
Rijeka1:2CibaliaIzvještaj
01. ožujka 2020. / NEDJELJA / 13:30
18. kolo
07. ožujka 2020.
SUBOTA / 15:30
Sesvete1:0VaraždinIzvještaj
07. ožujka 2020. / SUBOTA / 15:30
08. ožujka 2020.
NEDJELJA / 10:00
Međimurje0:0LokomotivaIzvještaj
08. ožujka 2020. / NEDJELJA / 10:00
08. ožujka 2020.
NEDJELJA / 10:00
Inter-Zaprešić1:1Slaven BelupoIzvještaj
08. ožujka 2020. / NEDJELJA / 10:00
08. ožujka 2020.
NEDJELJA / 10:00
Zagreb1:3DinamoIzvještaj
08. ožujka 2020. / NEDJELJA / 10:00
08. ožujka 2020.
NEDJELJA / 10:00
Osijek3:0RijekaIzvještaj
08. ožujka 2020. / NEDJELJA / 10:00
08. ožujka 2020.
NEDJELJA / 10:00
Solin2:2Istra 1961Izvještaj
08. ožujka 2020. / NEDJELJA / 10:00
08. ožujka 2020.
NEDJELJA / 11:00
Cibalia3:2HajdukIzvještaj
08. ožujka 2020. / NEDJELJA / 11:00
19. kolo
13. ožujka 2020.
PETAK / 14:00
Varaždin-:-Solin
13. ožujka 2020. / PETAK / 14:00
14. ožujka 2020.
SUBOTA / 12:00
Hajduk-:-Osijek
14. ožujka 2020. / SUBOTA / 12:00
14. ožujka 2020.
SUBOTA / 15:00
Sesvete-:-Lokomotiva
14. ožujka 2020. / SUBOTA / 15:00
15. ožujka 2020.
NEDJELJA / 10:00
Inter-Zaprešić-:-Zagreb
15. ožujka 2020. / NEDJELJA / 10:00
15. ožujka 2020.
NEDJELJA / 10:00
Slaven Belupo-:-Međimurje
15. ožujka 2020. / NEDJELJA / 10:00
15. ožujka 2020.
NEDJELJA / 10:30
Istra 1961-:-Cibalia
15. ožujka 2020. / NEDJELJA / 10:30
15. ožujka 2020.
NEDJELJA / 13:30
Rijeka-:-Dinamo
15. ožujka 2020. / NEDJELJA / 13:30
20. kolo
20. ožujka 2020.
PETAK / 11:00
Dinamo-:-Hajduk
20. ožujka 2020. / PETAK / 11:00
21. ožujka 2020.
SUBOTA / 10:00
Osijek-:-Istra 1961
21. ožujka 2020. / SUBOTA / 10:00
21. ožujka 2020.
SUBOTA / 10:00
Zagreb-:-Rijeka
21. ožujka 2020. / SUBOTA / 10:00
21. ožujka 2020.
SUBOTA / 10:00
Solin-:-Lokomotiva
21. ožujka 2020. / SUBOTA / 10:00
21. ožujka 2020.
SUBOTA / 10:00
Sesvete-:-Slaven Belupo
21. ožujka 2020. / SUBOTA / 10:00
21. ožujka 2020.
SUBOTA / 10:00
Međimurje-:-Inter-Zaprešić
21. ožujka 2020. / SUBOTA / 10:00
21. ožujka 2020.
SUBOTA / 14:00
Cibalia-:-Varaždin
21. ožujka 2020. / SUBOTA / 14:00
21. kolo
05. travnja 2020.
NEDJELJA / 10:00
Međimurje-:-Zagreb
05. travnja 2020. / NEDJELJA / 10:00
05. travnja 2020.
NEDJELJA / 10:00
Sesvete-:-Inter-Zaprešić
05. travnja 2020. / NEDJELJA / 10:00
05. travnja 2020.
NEDJELJA / 10:00
Slaven Belupo-:-Solin
05. travnja 2020. / NEDJELJA / 10:00
05. travnja 2020.
NEDJELJA / 10:00
Lokomotiva-:-Cibalia
05. travnja 2020. / NEDJELJA / 10:00
05. travnja 2020.
NEDJELJA / 10:00
Varaždin-:-Osijek
05. travnja 2020. / NEDJELJA / 10:00
05. travnja 2020.
NEDJELJA / 10:00
Istra 1961-:-Dinamo
05. travnja 2020. / NEDJELJA / 10:00
05. travnja 2020.
NEDJELJA / 10:00
Hajduk-:-Rijeka
05. travnja 2020. / NEDJELJA / 10:00
22. kolo
08. travnja 2020.
SRIJEDA / 10:00
Zagreb-:-Hajduk
08. travnja 2020. / SRIJEDA / 10:00
08. travnja 2020.
SRIJEDA / 10:00
Rijeka-:-Istra 1961
08. travnja 2020. / SRIJEDA / 10:00
08. travnja 2020.
SRIJEDA / 10:00
Dinamo-:-Varaždin
08. travnja 2020. / SRIJEDA / 10:00
08. travnja 2020.
SRIJEDA / 10:00
Osijek-:-Lokomotiva
08. travnja 2020. / SRIJEDA / 10:00
08. travnja 2020.
SRIJEDA / 10:00
Cibalia-:-Slaven Belupo
08. travnja 2020. / SRIJEDA / 10:00
08. travnja 2020.
SRIJEDA / 10:00
Solin-:-Inter-Zaprešić
08. travnja 2020. / SRIJEDA / 10:00
08. travnja 2020.
SRIJEDA / 10:00
Sesvete-:-Međimurje
08. travnja 2020. / SRIJEDA / 10:00
23. kolo
19. travnja 2020.
NEDJELJA / 10:00
Sesvete-:-Zagreb
19. travnja 2020. / NEDJELJA / 10:00
19. travnja 2020.
NEDJELJA / 10:00
Međimurje-:-Solin
19. travnja 2020. / NEDJELJA / 10:00
19. travnja 2020.
NEDJELJA / 10:00
Inter-Zaprešić-:-Cibalia
19. travnja 2020. / NEDJELJA / 10:00
19. travnja 2020.
NEDJELJA / 10:00
Slaven Belupo-:-Osijek
19. travnja 2020. / NEDJELJA / 10:00
19. travnja 2020.
NEDJELJA / 10:00
Lokomotiva-:-Dinamo
19. travnja 2020. / NEDJELJA / 10:00
19. travnja 2020.
NEDJELJA / 10:00
Varaždin-:-Rijeka
19. travnja 2020. / NEDJELJA / 10:00
19. travnja 2020.
NEDJELJA / 10:00
Istra 1961-:-Hajduk
19. travnja 2020. / NEDJELJA / 10:00
24. kolo
26. travnja 2020.
NEDJELJA / 10:00
Zagreb-:-Istra 1961
26. travnja 2020. / NEDJELJA / 10:00
26. travnja 2020.
NEDJELJA / 10:00
Hajduk-:-Varaždin
26. travnja 2020. / NEDJELJA / 10:00
26. travnja 2020.
NEDJELJA / 10:00
Rijeka-:-Lokomotiva
26. travnja 2020. / NEDJELJA / 10:00
26. travnja 2020.
NEDJELJA / 10:00
Slaven Belupo-:-Dinamo
26. travnja 2020. / NEDJELJA / 10:00
26. travnja 2020.
NEDJELJA / 10:00
Osijek-:-Inter-Zaprešić
26. travnja 2020. / NEDJELJA / 10:00
26. travnja 2020.
NEDJELJA / 10:00
Cibalia-:-Međimurje
26. travnja 2020. / NEDJELJA / 10:00
26. travnja 2020.
NEDJELJA / 10:00
Solin-:-Sesvete
26. travnja 2020. / NEDJELJA / 10:00
25. kolo
03. svibnja 2020.
NEDJELJA / 10:00
Solin-:-Zagreb
03. svibnja 2020. / NEDJELJA / 10:00
03. svibnja 2020.
NEDJELJA / 10:00
Sesvete-:-Cibalia
03. svibnja 2020. / NEDJELJA / 10:00
03. svibnja 2020.
NEDJELJA / 10:00
Međimurje-:-Osijek
03. svibnja 2020. / NEDJELJA / 10:00
03. svibnja 2020.
NEDJELJA / 10:00
Inter-Zaprešić-:-Dinamo
03. svibnja 2020. / NEDJELJA / 10:00
03. svibnja 2020.
NEDJELJA / 10:00
Slaven Belupo-:-Rijeka
03. svibnja 2020. / NEDJELJA / 10:00
03. svibnja 2020.
NEDJELJA / 10:00
Lokomotiva-:-Hajduk
03. svibnja 2020. / NEDJELJA / 10:00
03. svibnja 2020.
NEDJELJA / 10:00
Varaždin-:-Istra 1961
03. svibnja 2020. / NEDJELJA / 10:00
26. kolo
10. svibnja 2020.
NEDJELJA / 10:00
Zagreb-:-Varaždin
10. svibnja 2020. / NEDJELJA / 10:00
10. svibnja 2020.
NEDJELJA / 10:00
Istra 1961-:-Lokomotiva
10. svibnja 2020. / NEDJELJA / 10:00
10. svibnja 2020.
NEDJELJA / 10:00
Hajduk-:-Slaven Belupo
10. svibnja 2020. / NEDJELJA / 10:00
10. svibnja 2020.
NEDJELJA / 10:00
Rijeka-:-Inter-Zaprešić
10. svibnja 2020. / NEDJELJA / 10:00
10. svibnja 2020.
NEDJELJA / 10:00
Dinamo-:-Međimurje
10. svibnja 2020. / NEDJELJA / 10:00
10. svibnja 2020.
NEDJELJA / 10:00
Osijek-:-Sesvete
10. svibnja 2020. / NEDJELJA / 10:00
10. svibnja 2020.
NEDJELJA / 10:00
Cibalia-:-Solin
10. svibnja 2020. / NEDJELJA / 10:00

Ljestvica

KlubUkPobNerPorG+G-GRBod
1.Istra 19611815215712+4547
2.Dinamo181422518+4344
3.Hajduk1814225113+3844
4.Osijek181143309+2137
5.Lokomotiva187741714+328
6.Rijeka186482628-222
7.Sesvete186482031-1122
8.Varaždin185671522-721
9.Cibalia1853101530-1518
10.Inter-Zaprešić1853101531-1618
11.Slaven Belupo183691531-1615
12.Zagreb1842121331-1814
13.Međimurje1833121048-3812
14.Solin1824121138-2710
 IgračKlubGol.
1Marko CukonIstra 196116
2Diego SekulićHajduk14
3Lorenzo TravagliaIstra 196113
4Luka VrbančićDinamo11
5Roko BrajkovićHajduk10
6Rocco ŽikovićIstra 196110
7Vilim GecDinamo9
8Vito ČaićDinamo8
9Daniel BrajkovićHajduk8
10Dominik SolićOsijek8
11Marin PrekodravacOsijek7
12Petar IvančanOsijek6
13Zlatan KošćevićSesvete6
14David BosakCibalia5
15Karlo HercegSesvete5
16Lovro ZvonarekSlaven Belupo5
17Ivan ŽužićVaraždin5
18Roko PerošDinamo4
19Stipe Patrick JurlinHajduk4
20Luka KapulicaHajduk4
21Niko PučićRijeka4
22Ivano SrdočRijeka4
23Niko ŠerifovićRijeka4
24Damjan MarkulinInter-Zaprešić4
25David Verić KrasnićInter-Zaprešić4
26Aldin DelimehićIstra 19614
27Luka ĐuranovićIstra 19614
28Nino MajdovSolin4
29Josip ĆurakSolin4
30Adriano JagušićDinamo3
31Dominik JankovićCibalia3
32Nino DuićHajduk3
33Val BogolinRijeka3
34Matej MomčilovskiRijeka3
35Sean ŠukeRijeka3
36Luka VračarInter-Zaprešić3
37Antonio KaurićLokomotiva3
38Borna ZrileLokomotiva3
39Antonio ŠkvorcSlaven Belupo3
40Ivan CanjugaVaraždin3
41Duje KoračZagreb3
42Mislav BačurinDinamo2
43Luka DudukovićDinamo2
44Dino KegaljDinamo2
45Matija RuškovačkiDinamo2
46Dominik TadijanovićDinamo2
47Marko GomanCibalia2
48Borna KnezovićCibalia2
49Borna TolićCibalia2
50Tomislav ArkovićHajduk2
51Vito ŠimićHajduk2
52Ronald BerishaRijeka2
53Franco CorelliIstra 19612
54Viktor PuljićIstra 19612
55Marin ŽgombaIstra 19612
56Filip MarkanovićLokomotiva2
57Leo ĆosićLokomotiva2
58Viktor ŠimićLokomotiva2
59Dino HorvatMeđimurje2
60Nikola KrištofićMeđimurje2
61Luka BarićOsijek2
62Filip MažarOsijek2
63Josip StrmotaOsijek2
64Petar AntolkovićSesvete2
65Ivan Tomislav MarijanSesvete2
66Lovro GalSlaven Belupo2
67Fran KrnjakSlaven Belupo2
68Vinko HorvatićVaraždin2
69Paolo BulićZagreb2
70Marko VlahovskiZagreb2
71Niko CindrićDinamo1
72Ivan CvetkoDinamo1
73Damir HalilovićDinamo1
74Matej IvankićDinamo1
75Toni MajićDinamo1
76Vito ŽgelaDinamo1
77Mihael PudićCibalia1
78Duje HrgovićHajduk1
79Mate IvkovićHajduk1
80Ivan KatićHajduk1
81Mate ŠimičićHajduk1
82Jakov BilajacRijeka1
83Dino BradarićRijeka1
84Boris MiklošRijeka1
85Fran BlažičkoInter-Zaprešić1
86Luka DurevićInter-Zaprešić1
87David PetekInter-Zaprešić1
88Toni BilobrkIstra 19611
89Ivan JakovčićIstra 19611
90Arian MoslavacIstra 19611
91David ŠćiraIstra 19611
92Marin CurmanLokomotiva1
93Marko DžaltoLokomotiva1
94Fabijan KrivakLokomotiva1
95Stjepan Antonio PiškorLokomotiva1
96Niko ŠkrlecLokomotiva1
97Matej BacingerMeđimurje1
98Matteo DrkMeđimurje1
99Fran IvaciMeđimurje1
100Fran JaklinMeđimurje1
101Sven LesjakMeđimurje1
102Mihael VurušićMeđimurje1
103Ante BarišićOsijek1
104Antun DamjanovićOsijek1
105Roko PerkovićOsijek1
106Kristijan GašiSesvete1
107Patrik HudinčecSesvete1
108Fabijan JanekovićSesvete1
109Ivan Penić-IvankoSesvete1
110Josip PerkovićSesvete1
111Kristijan KatalenacSlaven Belupo1
112Filip KrušeljSlaven Belupo1
113Dorian PiškorSlaven Belupo1
114Dominik PlazibatSolin1
115Ivan ZebićSolin1
116Josip ŠkareSolin1
117Filip HrženjakVaraždin1
118Tin LevanićVaraždin1
119Martin Plavec MarkovićVaraždin1
120Mateo ZrinskiVaraždin1
121Noa BlaževZagreb1
122Matko JambreušZagreb1
123Fran KobetićZagreb1
124Niko PavićZagreb1
125Ivano PletikosićZagreb1
KlubUkPobNerPorG+G-GRBod
1.Osijek1411215215+3735
2.Croatia Đakovo141112397+3234
3.Slavonija1410226111+5032
4.HYPO LIMAČ1310126411+5331
5.Marsonia1410134612+3431
6.Sloga NG136342819+921
7.Cibalia136162228-619
8.Grafičar Vodovod146172837-919
9.Željezničar134272231-914
10.Graničar144192144-2313
11.Slavija143291528-1311
12.Olimpija1430112156-359
13.Dinamo Vidovci1422101258-468
14.HNK Vukovar 19911401131387-741
1. kolo
31. kolovoza 2019.
SUBOTA / 11:00
Željezničar0:3CibaliaIzvještaj
31. kolovoza 2019. / SUBOTA / 11:00
01. rujna 2019.
NEDJELJA / 10:15
HNK Vukovar 19911:5Croatia ĐakovoIzvještaj
01. rujna 2019. / NEDJELJA / 10:15
01. rujna 2019.
NEDJELJA / 10:15
Osijek3:2GraničarIzvještaj
01. rujna 2019. / NEDJELJA / 10:15
01. rujna 2019.
NEDJELJA / 10:15
Slavija0:3MarsoniaIzvještaj
01. rujna 2019. / NEDJELJA / 10:15
01. rujna 2019.
NEDJELJA / 10:15
Slavonija7:0Grafičar VodovodIzvještaj
01. rujna 2019. / NEDJELJA / 10:15
01. rujna 2019.
NEDJELJA / 11:00
Sloga NG1:0HYPO LIMAČIzvještaj
01. rujna 2019. / NEDJELJA / 11:00
01. rujna 2019.
NEDJELJA / 11:15
Olimpija1:2Dinamo VidovciIzvještaj
01. rujna 2019. / NEDJELJA / 11:15
2. kolo
04. rujna 2019.
SRIJEDA / 14:30
Olimpija1:10OsijekIzvještaj
04. rujna 2019. / SRIJEDA / 14:30
07. rujna 2019.
SUBOTA / 11:00
HYPO LIMAČ13:0HNK Vukovar 1991Izvještaj
07. rujna 2019. / SUBOTA / 11:00
07. rujna 2019.
SUBOTA / 11:00
Grafičar Vodovod1:6Sloga NGIzvještaj
07. rujna 2019. / SUBOTA / 11:00
08. rujna 2019.
NEDJELJA / 10:15
Marsonia3:1SlavonijaIzvještaj
08. rujna 2019. / NEDJELJA / 10:15
08. rujna 2019.
NEDJELJA / 10:15
Graničar2:0SlavijaIzvještaj
08. rujna 2019. / NEDJELJA / 10:15
08. rujna 2019.
NEDJELJA / 10:15
Dinamo Vidovci1:0CibaliaIzvještaj
08. rujna 2019. / NEDJELJA / 10:15
08. rujna 2019.
NEDJELJA / 10:15
Croatia Đakovo2:0ŽeljezničarIzvještaj
08. rujna 2019. / NEDJELJA / 10:15
3. kolo
14. rujna 2019.
SUBOTA / 11:00
Željezničar1:8HYPO LIMAČIzvještaj
14. rujna 2019. / SUBOTA / 11:00
14. rujna 2019.
SUBOTA / 11:00
Cibalia1:5Croatia ĐakovoIzvještaj
14. rujna 2019. / SUBOTA / 11:00
14. rujna 2019.
SUBOTA / 11:15
Osijek8:1Dinamo VidovciIzvještaj
14. rujna 2019. / SUBOTA / 11:15
15. rujna 2019.
NEDJELJA / 10:15
Slavija2:0OlimpijaIzvještaj
15. rujna 2019. / NEDJELJA / 10:15
15. rujna 2019.
NEDJELJA / 10:15
Slavonija8:0GraničarIzvještaj
15. rujna 2019. / NEDJELJA / 10:15
15. rujna 2019.
NEDJELJA / 10:15
HNK Vukovar 19911:8Grafičar VodovodIzvještaj
15. rujna 2019. / NEDJELJA / 10:15
15. rujna 2019.
NEDJELJA / 11:00
Sloga NG0:2MarsoniaIzvještaj
15. rujna 2019. / NEDJELJA / 11:00
4. kolo
21. rujna 2019.
SUBOTA / 11:00
HYPO LIMAČ6:1CibaliaIzvještaj
21. rujna 2019. / SUBOTA / 11:00
22. rujna 2019.
NEDJELJA / 10:15
Grafičar Vodovod4:0ŽeljezničarIzvještaj
22. rujna 2019. / NEDJELJA / 10:15
22. rujna 2019.
NEDJELJA / 10:15
Dinamo Vidovci0:7Croatia ĐakovoIzvještaj
22. rujna 2019. / NEDJELJA / 10:15
22. rujna 2019.
NEDJELJA / 10:15
Graničar0:1Sloga NGIzvještaj
22. rujna 2019. / NEDJELJA / 10:15
22. rujna 2019.
NEDJELJA / 10:15
Olimpija2:6SlavonijaIzvještaj
22. rujna 2019. / NEDJELJA / 10:15
22. rujna 2019.
NEDJELJA / 10:15
Osijek4:1SlavijaIzvještaj
22. rujna 2019. / NEDJELJA / 10:15
22. rujna 2019.
NEDJELJA / 11:00
Marsonia13:1HNK Vukovar 1991Izvještaj
22. rujna 2019. / NEDJELJA / 11:00
5. kolo
29. rujna 2019.
NEDJELJA / 10:15
Slavija1:1Dinamo VidovciIzvještaj
29. rujna 2019. / NEDJELJA / 10:15
29. rujna 2019.
NEDJELJA / 10:15
Slavonija1:1OsijekIzvještaj
29. rujna 2019. / NEDJELJA / 10:15
29. rujna 2019.
NEDJELJA / 10:15
HNK Vukovar 19911:3GraničarIzvještaj
29. rujna 2019. / NEDJELJA / 10:15
29. rujna 2019.
NEDJELJA / 10:15
Cibalia0:1Grafičar VodovodIzvještaj
29. rujna 2019. / NEDJELJA / 10:15
29. rujna 2019.
NEDJELJA / 10:15
Croatia Đakovo1:2HYPO LIMAČIzvještaj
29. rujna 2019. / NEDJELJA / 10:15
29. rujna 2019.
NEDJELJA / 11:00
Željezničar0:3MarsoniaIzvještaj
29. rujna 2019. / NEDJELJA / 11:00
29. rujna 2019.
NEDJELJA / 11:00
Sloga NG3:1OlimpijaIzvještaj
29. rujna 2019. / NEDJELJA / 11:00
6. kolo
05. listopada 2019.
SUBOTA / 10:15
Dinamo Vidovci1:4HYPO LIMAČIzvještaj
05. listopada 2019. / SUBOTA / 10:15
05. listopada 2019.
SUBOTA / 10:15
Osijek1:0Sloga NGIzvještaj
05. listopada 2019. / SUBOTA / 10:15
05. listopada 2019.
SUBOTA / 10:15
Graničar1:1ŽeljezničarIzvještaj
05. listopada 2019. / SUBOTA / 10:15
05. listopada 2019.
SUBOTA / 11:00
Marsonia1:2CibaliaIzvještaj
05. listopada 2019. / SUBOTA / 11:00
06. listopada 2019.
NEDJELJA / 09:00
Olimpija8:4HNK Vukovar 1991Izvještaj
06. listopada 2019. / NEDJELJA / 09:00
06. listopada 2019.
NEDJELJA / 10:15
Slavija0:3SlavonijaIzvještaj
06. listopada 2019. / NEDJELJA / 10:15
06. listopada 2019.
NEDJELJA / 10:15
Grafičar Vodovod0:2Croatia ĐakovoIzvještaj
06. listopada 2019. / NEDJELJA / 10:15
7. kolo
12. listopada 2019.
SUBOTA / 11:00
Cibalia3:0GraničarIzvještaj
12. listopada 2019. / SUBOTA / 11:00
12. listopada 2019.
SUBOTA / 11:00
HYPO LIMAČ6:0Grafičar VodovodIzvještaj
12. listopada 2019. / SUBOTA / 11:00
13. listopada 2019.
NEDJELJA / 10:15
Croatia Đakovo2:0MarsoniaIzvještaj
13. listopada 2019. / NEDJELJA / 10:15
13. listopada 2019.
NEDJELJA / 10:15
Slavonija7:0Dinamo VidovciIzvještaj
13. listopada 2019. / NEDJELJA / 10:15
13. listopada 2019.
NEDJELJA / 10:15
HNK Vukovar 19911:10OsijekIzvještaj
13. listopada 2019. / NEDJELJA / 10:15
13. listopada 2019.
NEDJELJA / 10:45
Željezničar3:0OlimpijaIzvještaj
13. listopada 2019. / NEDJELJA / 10:45
13. listopada 2019.
NEDJELJA / 11:00
Sloga NG3:3SlavijaIzvještaj
13. listopada 2019. / NEDJELJA / 11:00
8. kolo
19. listopada 2019.
SUBOTA / 10:15
Dinamo Vidovci3:6Grafičar VodovodIzvještaj
19. listopada 2019. / SUBOTA / 10:15
19. listopada 2019.
SUBOTA / 10:15
Graničar1:4Croatia ĐakovoIzvještaj
19. listopada 2019. / SUBOTA / 10:15
20. listopada 2019.
NEDJELJA / 10:15
Slavija4:0HNK Vukovar 1991Izvještaj
20. listopada 2019. / NEDJELJA / 10:15
20. listopada 2019.
NEDJELJA / 10:15
Slavonija8:1Sloga NGIzvještaj
20. listopada 2019. / NEDJELJA / 10:15
20. listopada 2019.
NEDJELJA / 10:15
Marsonia3:1HYPO LIMAČIzvještaj
20. listopada 2019. / NEDJELJA / 10:15
20. listopada 2019.
NEDJELJA / 10:45
Osijek3:0ŽeljezničarIzvještaj
20. listopada 2019. / NEDJELJA / 10:45
20. listopada 2019.
NEDJELJA / 11:00
Olimpija1:3CibaliaIzvještaj
20. listopada 2019. / NEDJELJA / 11:00
9. kolo
26. listopada 2019.
SUBOTA / 10:15
Željezničar2:0SlavijaIzvještaj
26. listopada 2019. / SUBOTA / 10:15
26. listopada 2019.
SUBOTA / 10:45
Cibalia2:4OsijekIzvještaj
26. listopada 2019. / SUBOTA / 10:45
27. listopada 2019.
NEDJELJA / 10:15
Croatia Đakovo7:0OlimpijaIzvještaj
27. listopada 2019. / NEDJELJA / 10:15
27. listopada 2019.
NEDJELJA / 10:15
Grafičar Vodovod1:1MarsoniaIzvještaj
27. listopada 2019. / NEDJELJA / 10:15
27. listopada 2019.
NEDJELJA / 10:15
HNK Vukovar 19910:5SlavonijaIzvještaj
27. listopada 2019. / NEDJELJA / 10:15
27. listopada 2019.
NEDJELJA / 11:00
HYPO LIMAČ10:0GraničarIzvještaj
27. listopada 2019. / NEDJELJA / 11:00
27. listopada 2019.
NEDJELJA / 11:00
Sloga NG5:0Dinamo VidovciIzvještaj
27. listopada 2019. / NEDJELJA / 11:00
10. kolo
02. studenog 2019.
SUBOTA / 10:15
Dinamo Vidovci0:5MarsoniaIzvještaj
02. studenog 2019. / SUBOTA / 10:15
02. studenog 2019.
SUBOTA / 10:15
Graničar6:2Grafičar VodovodIzvještaj
02. studenog 2019. / SUBOTA / 10:15
02. studenog 2019.
SUBOTA / 10:15
Sloga NG7:1HNK Vukovar 1991Izvještaj
02. studenog 2019. / SUBOTA / 10:15
03. studenog 2019.
NEDJELJA / 10:00
Olimpija0:3HYPO LIMAČIzvještaj
03. studenog 2019. / NEDJELJA / 10:00
03. studenog 2019.
NEDJELJA / 10:15
Osijek0:0Croatia ĐakovoIzvještaj
03. studenog 2019. / NEDJELJA / 10:15
03. studenog 2019.
NEDJELJA / 10:15
Slavija1:2CibaliaIzvještaj
03. studenog 2019. / NEDJELJA / 10:15
03. studenog 2019.
NEDJELJA / 10:15
Slavonija6:2ŽeljezničarIzvještaj
03. studenog 2019. / NEDJELJA / 10:15
11. kolo
09. studenog 2019.
SUBOTA / 09:45
HYPO LIMAČ6:1OsijekIzvještaj
09. studenog 2019. / SUBOTA / 09:45
09. studenog 2019.
SUBOTA / 10:15
Grafičar Vodovod4:1OlimpijaIzvještaj
09. studenog 2019. / SUBOTA / 10:15
09. studenog 2019.
SUBOTA / 10:15
HNK Vukovar 19911:1Dinamo VidovciIzvještaj
09. studenog 2019. / SUBOTA / 10:15
09. studenog 2019.
SUBOTA / 10:15
Željezničar0:0Sloga NGIzvještaj
09. studenog 2019. / SUBOTA / 10:15
09. studenog 2019.
SUBOTA / 11:00
Cibalia0:6SlavonijaIzvještaj
09. studenog 2019. / SUBOTA / 11:00
09. studenog 2019.
SUBOTA / 11:00
Marsonia5:2GraničarIzvještaj
09. studenog 2019. / SUBOTA / 11:00
10. studenog 2019.
NEDJELJA / 10:15
Croatia Đakovo2:0SlavijaIzvještaj
10. studenog 2019. / NEDJELJA / 10:15
12. kolo
16. studenog 2019.
SUBOTA / 10:15
HNK Vukovar 19911:5ŽeljezničarIzvještaj
16. studenog 2019. / SUBOTA / 10:15
16. studenog 2019.
SUBOTA / 10:15
Dinamo Vidovci0:2GraničarIzvještaj
16. studenog 2019. / SUBOTA / 10:15
16. studenog 2019.
SUBOTA / 10:15
Olimpija0:5MarsoniaIzvještaj
16. studenog 2019. / SUBOTA / 10:15
17. studenog 2019.
NEDJELJA / 10:15
Osijek2:0Grafičar VodovodIzvještaj
17. studenog 2019. / NEDJELJA / 10:15
17. studenog 2019.
NEDJELJA / 10:15
Slavija1:4HYPO LIMAČIzvještaj
17. studenog 2019. / NEDJELJA / 10:15
17. studenog 2019.
NEDJELJA / 11:00
Slavonija2:0Croatia ĐakovoIzvještaj
17. studenog 2019. / NEDJELJA / 11:00
17. studenog 2019.
NEDJELJA / 11:00
Sloga NG1:1CibaliaIzvještaj
17. studenog 2019. / NEDJELJA / 11:00
13. kolo
23. studenog 2019.
SUBOTA / 09:00
Željezničar8:0Dinamo VidovciIzvještaj
23. studenog 2019. / SUBOTA / 09:00
23. studenog 2019.
SUBOTA / 09:30
HYPO LIMAČ1:1SlavonijaIzvještaj
23. studenog 2019. / SUBOTA / 09:30
23. studenog 2019.
SUBOTA / 10:15
Graničar2:3OlimpijaIzvještaj
23. studenog 2019. / SUBOTA / 10:15
23. studenog 2019.
SUBOTA / 10:15
Cibalia4:1HNK Vukovar 1991Izvještaj
23. studenog 2019. / SUBOTA / 10:15
24. studenog 2019.
NEDJELJA / 10:15
Croatia Đakovo1:0Sloga NGIzvještaj
24. studenog 2019. / NEDJELJA / 10:15
24. studenog 2019.
NEDJELJA / 10:15
Grafičar Vodovod0:2SlavijaIzvještaj
24. studenog 2019. / NEDJELJA / 10:15
24. studenog 2019.
NEDJELJA / 11:00
Marsonia0:2OsijekIzvještaj
24. studenog 2019. / NEDJELJA / 11:00
14. kolo
07. ožujka 2020.
SUBOTA / 10:15
Dinamo Vidovci2:3OlimpijaIzvještaj
07. ožujka 2020. / SUBOTA / 10:15
07. ožujka 2020.
SUBOTA / 11:00
Cibalia-:-Željezničar
07. ožujka 2020. / SUBOTA / 11:00
08. ožujka 2020.
NEDJELJA / 10:15
Graničar0:3OsijekIzvještaj
08. ožujka 2020. / NEDJELJA / 10:15
08. ožujka 2020.
NEDJELJA / 10:15
Grafičar Vodovod1:0SlavonijaIzvještaj
08. ožujka 2020. / NEDJELJA / 10:15
08. ožujka 2020.
NEDJELJA / 10:15
HYPO LIMAČ-:-Sloga NG
08. ožujka 2020. / NEDJELJA / 10:15
08. ožujka 2020.
NEDJELJA / 10:15
Croatia Đakovo1:0HNK Vukovar 1991Izvještaj
08. ožujka 2020. / NEDJELJA / 10:15
08. ožujka 2020.
NEDJELJA / 11:00
Marsonia2:0SlavijaIzvještaj
08. ožujka 2020. / NEDJELJA / 11:00
15. kolo
15. ožujka 2020.
NEDJELJA / 10:15
Cibalia-:-Dinamo Vidovci
15. ožujka 2020. / NEDJELJA / 10:15
15. ožujka 2020.
NEDJELJA / 10:15
Željezničar-:-Croatia Đakovo
15. ožujka 2020. / NEDJELJA / 10:15
15. ožujka 2020.
NEDJELJA / 10:15
HNK Vukovar 1991-:-HYPO LIMAČ
15. ožujka 2020. / NEDJELJA / 10:15
15. ožujka 2020.
NEDJELJA / 10:15
Sloga NG-:-Grafičar Vodovod
15. ožujka 2020. / NEDJELJA / 10:15
15. ožujka 2020.
NEDJELJA / 10:15
Slavonija-:-Marsonia
15. ožujka 2020. / NEDJELJA / 10:15
15. ožujka 2020.
NEDJELJA / 10:15
Slavija-:-Graničar
15. ožujka 2020. / NEDJELJA / 10:15
15. ožujka 2020.
NEDJELJA / 10:15
Osijek-:-Olimpija
15. ožujka 2020. / NEDJELJA / 10:15
16. kolo
22. ožujka 2020.
NEDJELJA / 10:15
Dinamo Vidovci-:-Osijek
22. ožujka 2020. / NEDJELJA / 10:15
22. ožujka 2020.
NEDJELJA / 10:15
Olimpija-:-Slavija
22. ožujka 2020. / NEDJELJA / 10:15
22. ožujka 2020.
NEDJELJA / 10:15
Graničar-:-Slavonija
22. ožujka 2020. / NEDJELJA / 10:15
22. ožujka 2020.
NEDJELJA / 10:15
Marsonia-:-Sloga NG
22. ožujka 2020. / NEDJELJA / 10:15
22. ožujka 2020.
NEDJELJA / 10:15
Grafičar Vodovod-:-HNK Vukovar 1991
22. ožujka 2020. / NEDJELJA / 10:15
22. ožujka 2020.
NEDJELJA / 10:15
HYPO LIMAČ-:-Željezničar
22. ožujka 2020. / NEDJELJA / 10:15
22. ožujka 2020.
NEDJELJA / 10:15
Croatia Đakovo-:-Cibalia
22. ožujka 2020. / NEDJELJA / 10:15
17. kolo
29. ožujka 2020.
NEDJELJA / 10:15
Croatia Đakovo-:-Dinamo Vidovci
29. ožujka 2020. / NEDJELJA / 10:15
29. ožujka 2020.
NEDJELJA / 10:15
Cibalia-:-HYPO LIMAČ
29. ožujka 2020. / NEDJELJA / 10:15
29. ožujka 2020.
NEDJELJA / 10:15
Željezničar-:-Grafičar Vodovod
29. ožujka 2020. / NEDJELJA / 10:15
29. ožujka 2020.
NEDJELJA / 10:15
HNK Vukovar 1991-:-Marsonia
29. ožujka 2020. / NEDJELJA / 10:15
29. ožujka 2020.
NEDJELJA / 10:15
Sloga NG-:-Graničar
29. ožujka 2020. / NEDJELJA / 10:15
29. ožujka 2020.
NEDJELJA / 10:15
Slavonija-:-Olimpija
29. ožujka 2020. / NEDJELJA / 10:15
29. ožujka 2020.
NEDJELJA / 10:15
Slavija-:-Osijek
29. ožujka 2020. / NEDJELJA / 10:15
18. kolo
05. travnja 2020.
NEDJELJA / 10:15
Dinamo Vidovci-:-Slavija
05. travnja 2020. / NEDJELJA / 10:15
05. travnja 2020.
NEDJELJA / 10:15
Osijek-:-Slavonija
05. travnja 2020. / NEDJELJA / 10:15
05. travnja 2020.
NEDJELJA / 10:15
Olimpija-:-Sloga NG
05. travnja 2020. / NEDJELJA / 10:15
05. travnja 2020.
NEDJELJA / 10:15
Graničar-:-HNK Vukovar 1991
05. travnja 2020. / NEDJELJA / 10:15
05. travnja 2020.
NEDJELJA / 10:15
Marsonia-:-Željezničar
05. travnja 2020. / NEDJELJA / 10:15
05. travnja 2020.
NEDJELJA / 10:15
Grafičar Vodovod-:-Cibalia
05. travnja 2020. / NEDJELJA / 10:15
05. travnja 2020.
NEDJELJA / 10:15
HYPO LIMAČ-:-Croatia Đakovo
05. travnja 2020. / NEDJELJA / 10:15
19. kolo
12. travnja 2020.
NEDJELJA / 10:15
HYPO LIMAČ-:-Dinamo Vidovci
12. travnja 2020. / NEDJELJA / 10:15
12. travnja 2020.
NEDJELJA / 10:15
Croatia Đakovo-:-Grafičar Vodovod
12. travnja 2020. / NEDJELJA / 10:15
12. travnja 2020.
NEDJELJA / 10:15
Cibalia-:-Marsonia
12. travnja 2020. / NEDJELJA / 10:15
12. travnja 2020.
NEDJELJA / 10:15
Željezničar-:-Graničar
12. travnja 2020. / NEDJELJA / 10:15
12. travnja 2020.
NEDJELJA / 10:15
HNK Vukovar 1991-:-Olimpija
12. travnja 2020. / NEDJELJA / 10:15
12. travnja 2020.
NEDJELJA / 10:15
Sloga NG-:-Osijek
12. travnja 2020. / NEDJELJA / 10:15
12. travnja 2020.
NEDJELJA / 10:15
Slavonija-:-Slavija
12. travnja 2020. / NEDJELJA / 10:15
20. kolo
19. travnja 2020.
NEDJELJA / 10:15
Dinamo Vidovci-:-Slavonija
19. travnja 2020. / NEDJELJA / 10:15
19. travnja 2020.
NEDJELJA / 10:15
Slavija-:-Sloga NG
19. travnja 2020. / NEDJELJA / 10:15
19. travnja 2020.
NEDJELJA / 10:15
Osijek-:-HNK Vukovar 1991
19. travnja 2020. / NEDJELJA / 10:15
19. travnja 2020.
NEDJELJA / 10:15
Olimpija-:-Željezničar
19. travnja 2020. / NEDJELJA / 10:15
19. travnja 2020.
NEDJELJA / 10:15
Graničar-:-Cibalia
19. travnja 2020. / NEDJELJA / 10:15
19. travnja 2020.
NEDJELJA / 10:15
Marsonia-:-Croatia Đakovo
19. travnja 2020. / NEDJELJA / 10:15
19. travnja 2020.
NEDJELJA / 10:15
Grafičar Vodovod-:-HYPO LIMAČ
19. travnja 2020. / NEDJELJA / 10:15
21. kolo
26. travnja 2020.
NEDJELJA / 10:15
Grafičar Vodovod-:-Dinamo Vidovci
26. travnja 2020. / NEDJELJA / 10:15
26. travnja 2020.
NEDJELJA / 10:15
HYPO LIMAČ-:-Marsonia
26. travnja 2020. / NEDJELJA / 10:15
26. travnja 2020.
NEDJELJA / 10:15
Croatia Đakovo-:-Graničar
26. travnja 2020. / NEDJELJA / 10:15
26. travnja 2020.
NEDJELJA / 10:15
Cibalia-:-Olimpija
26. travnja 2020. / NEDJELJA / 10:15
26. travnja 2020.
NEDJELJA / 10:15
Željezničar-:-Osijek
26. travnja 2020. / NEDJELJA / 10:15
26. travnja 2020.
NEDJELJA / 10:15
HNK Vukovar 1991-:-Slavija
26. travnja 2020. / NEDJELJA / 10:15
26. travnja 2020.
NEDJELJA / 10:15
Sloga NG-:-Slavonija
26. travnja 2020. / NEDJELJA / 10:15
22. kolo
03. svibnja 2020.
NEDJELJA / 10:15
Dinamo Vidovci-:-Sloga NG
03. svibnja 2020. / NEDJELJA / 10:15
03. svibnja 2020.
NEDJELJA / 10:15
Slavonija-:-HNK Vukovar 1991
03. svibnja 2020. / NEDJELJA / 10:15
03. svibnja 2020.
NEDJELJA / 10:15
Slavija-:-Željezničar
03. svibnja 2020. / NEDJELJA / 10:15
03. svibnja 2020.
NEDJELJA / 10:15
Osijek-:-Cibalia
03. svibnja 2020. / NEDJELJA / 10:15
03. svibnja 2020.
NEDJELJA / 10:15
Olimpija-:-Croatia Đakovo
03. svibnja 2020. / NEDJELJA / 10:15
03. svibnja 2020.
NEDJELJA / 10:15
Graničar-:-HYPO LIMAČ
03. svibnja 2020. / NEDJELJA / 10:15
03. svibnja 2020.
NEDJELJA / 10:15
Marsonia-:-Grafičar Vodovod
03. svibnja 2020. / NEDJELJA / 10:15
23. kolo
10. svibnja 2020.
NEDJELJA / 10:15
Marsonia-:-Dinamo Vidovci
10. svibnja 2020. / NEDJELJA / 10:15
10. svibnja 2020.
NEDJELJA / 10:15
Grafičar Vodovod-:-Graničar
10. svibnja 2020. / NEDJELJA / 10:15
10. svibnja 2020.
NEDJELJA / 10:15
HYPO LIMAČ-:-Olimpija
10. svibnja 2020. / NEDJELJA / 10:15
10. svibnja 2020.
NEDJELJA / 10:15
Croatia Đakovo-:-Osijek
10. svibnja 2020. / NEDJELJA / 10:15
10. svibnja 2020.
NEDJELJA / 10:15
Cibalia-:-Slavija
10. svibnja 2020. / NEDJELJA / 10:15
10. svibnja 2020.
NEDJELJA / 10:15
Željezničar-:-Slavonija
10. svibnja 2020. / NEDJELJA / 10:15
10. svibnja 2020.
NEDJELJA / 10:15
HNK Vukovar 1991-:-Sloga NG
10. svibnja 2020. / NEDJELJA / 10:15
24. kolo
17. svibnja 2020.
NEDJELJA / 10:15
Dinamo Vidovci-:-HNK Vukovar 1991
17. svibnja 2020. / NEDJELJA / 10:15
17. svibnja 2020.
NEDJELJA / 10:15
Sloga NG-:-Željezničar
17. svibnja 2020. / NEDJELJA / 10:15
17. svibnja 2020.
NEDJELJA / 10:15
Slavonija-:-Cibalia
17. svibnja 2020. / NEDJELJA / 10:15
17. svibnja 2020.
NEDJELJA / 10:15
Slavija-:-Croatia Đakovo
17. svibnja 2020. / NEDJELJA / 10:15
17. svibnja 2020.
NEDJELJA / 10:15
Osijek-:-HYPO LIMAČ
17. svibnja 2020. / NEDJELJA / 10:15
17. svibnja 2020.
NEDJELJA / 10:15
Olimpija-:-Grafičar Vodovod
17. svibnja 2020. / NEDJELJA / 10:15
17. svibnja 2020.
NEDJELJA / 10:15
Graničar-:-Marsonia
17. svibnja 2020. / NEDJELJA / 10:15
25. kolo
24. svibnja 2020.
NEDJELJA / 10:15
Graničar-:-Dinamo Vidovci
24. svibnja 2020. / NEDJELJA / 10:15
24. svibnja 2020.
NEDJELJA / 10:15
Marsonia-:-Olimpija
24. svibnja 2020. / NEDJELJA / 10:15
24. svibnja 2020.
NEDJELJA / 10:15
Grafičar Vodovod-:-Osijek
24. svibnja 2020. / NEDJELJA / 10:15
24. svibnja 2020.
NEDJELJA / 10:15
HYPO LIMAČ-:-Slavija
24. svibnja 2020. / NEDJELJA / 10:15
24. svibnja 2020.
NEDJELJA / 10:15
Croatia Đakovo-:-Slavonija
24. svibnja 2020. / NEDJELJA / 10:15
24. svibnja 2020.
NEDJELJA / 10:15
Cibalia-:-Sloga NG
24. svibnja 2020. / NEDJELJA / 10:15
24. svibnja 2020.
NEDJELJA / 10:15
Željezničar-:-HNK Vukovar 1991
24. svibnja 2020. / NEDJELJA / 10:15
26. kolo
31. svibnja 2020.
NEDJELJA / 10:15
Dinamo Vidovci-:-Željezničar
31. svibnja 2020. / NEDJELJA / 10:15
31. svibnja 2020.
NEDJELJA / 10:15
HNK Vukovar 1991-:-Cibalia
31. svibnja 2020. / NEDJELJA / 10:15
31. svibnja 2020.
NEDJELJA / 10:15
Sloga NG-:-Croatia Đakovo
31. svibnja 2020. / NEDJELJA / 10:15
31. svibnja 2020.
NEDJELJA / 10:15
Slavonija-:-HYPO LIMAČ
31. svibnja 2020. / NEDJELJA / 10:15
31. svibnja 2020.
NEDJELJA / 10:15
Slavija-:-Grafičar Vodovod
31. svibnja 2020. / NEDJELJA / 10:15
31. svibnja 2020.
NEDJELJA / 10:15
Osijek-:-Marsonia
31. svibnja 2020. / NEDJELJA / 10:15
31. svibnja 2020.
NEDJELJA / 10:15
Olimpija-:-Graničar
31. svibnja 2020. / NEDJELJA / 10:15
KlubUkPobNerPorG+G-GRBod
1.Osijek1110106911+5831
2.FEŠK119026014+4627
3.Višnjevac117043018+1221
4.Valpovka Valpovo117042824+421
5.NAŠK116143430+419
6.BSK115242727017
7.HNK Bilje115153229+316
8.Čepin115062425-115
9.HYPO LIMAČ114161717013
10.Slavonac (T)112181751-347
11.Croatia Đakovo111191434-204
12.Belišće11029678-722
1. kolo
08. rujna 2019.
NEDJELJA / 11:00
Slavonac (T)1:2VišnjevacIzvještaj
08. rujna 2019. / NEDJELJA / 11:00
08. rujna 2019.
NEDJELJA / 11:00
Osijek5:2ČepinIzvještaj
08. rujna 2019. / NEDJELJA / 11:00
08. rujna 2019.
NEDJELJA / 11:00
NAŠK4:1BSKIzvještaj
08. rujna 2019. / NEDJELJA / 11:00
08. rujna 2019.
NEDJELJA / 11:00
Croatia Đakovo0:4HNK BiljeIzvještaj
08. rujna 2019. / NEDJELJA / 11:00
08. rujna 2019.
NEDJELJA / 11:00
FEŠK10:0BelišćeIzvještaj
08. rujna 2019. / NEDJELJA / 11:00
08. rujna 2019.
NEDJELJA / 11:00
HYPO LIMAČ3:0Valpovka ValpovoIzvještaj
08. rujna 2019. / NEDJELJA / 11:00
2. kolo
14. rujna 2019.
SUBOTA / 11:00
Čepin2:1NAŠKIzvještaj
14. rujna 2019. / SUBOTA / 11:00
15. rujna 2019.
NEDJELJA / 11:00
Slavonac (T)2:6OsijekIzvještaj
15. rujna 2019. / NEDJELJA / 11:00
15. rujna 2019.
NEDJELJA / 11:00
Višnjevac1:2Valpovka ValpovoIzvještaj
15. rujna 2019. / NEDJELJA / 11:00
15. rujna 2019.
NEDJELJA / 11:00
Belišće2:2HYPO LIMAČIzvještaj
15. rujna 2019. / NEDJELJA / 11:00
15. rujna 2019.
NEDJELJA / 11:00
HNK Bilje1:4FEŠKIzvještaj
15. rujna 2019. / NEDJELJA / 11:00
15. rujna 2019.
NEDJELJA / 11:00
BSK1:1Croatia ĐakovoIzvještaj
15. rujna 2019. / NEDJELJA / 11:00
3. kolo
21. rujna 2019.
SUBOTA / 10:30
Valpovka Valpovo3:1BelišćeIzvještaj
21. rujna 2019. / SUBOTA / 10:30
22. rujna 2019.
NEDJELJA / 11:00
Osijek3:1VišnjevacIzvještaj
22. rujna 2019. / NEDJELJA / 11:00
22. rujna 2019.
NEDJELJA / 11:00
NAŠK7:2Slavonac (T)Izvještaj
22. rujna 2019. / NEDJELJA / 11:00
22. rujna 2019.
NEDJELJA / 11:00
Croatia Đakovo1:4ČepinIzvještaj
22. rujna 2019. / NEDJELJA / 11:00
22. rujna 2019.
NEDJELJA / 11:00
FEŠK9:0BSKIzvještaj
22. rujna 2019. / NEDJELJA / 11:00
22. rujna 2019.
NEDJELJA / 11:00
HYPO LIMAČ3:2HNK BiljeIzvještaj
22. rujna 2019. / NEDJELJA / 11:00
4. kolo
28. rujna 2019.
SUBOTA / 11:00
HYPO LIMAČ3:0BSKIzvještaj
28. rujna 2019. / SUBOTA / 11:00
28. rujna 2019.
SUBOTA / 14:00
Osijek4:4NAŠKIzvještaj
28. rujna 2019. / SUBOTA / 14:00
29. rujna 2019.
NEDJELJA / 09:45
Čepin0:4FEŠKIzvještaj
29. rujna 2019. / NEDJELJA / 09:45
29. rujna 2019.
NEDJELJA / 11:00
Slavonac (T)4:2Croatia ĐakovoIzvještaj
29. rujna 2019. / NEDJELJA / 11:00
29. rujna 2019.
NEDJELJA / 11:00
Višnjevac6:0BelišćeIzvještaj
29. rujna 2019. / NEDJELJA / 11:00
29. rujna 2019.
NEDJELJA / 11:00
HNK Bilje4:0Valpovka ValpovoIzvještaj
29. rujna 2019. / NEDJELJA / 11:00
5. kolo
05. listopada 2019.
SUBOTA / 11:00
FEŠK10:0Slavonac (T)Izvještaj
05. listopada 2019. / SUBOTA / 11:00
06. listopada 2019.
NEDJELJA / 11:00
HYPO LIMAČ0:1ČepinIzvještaj
06. listopada 2019. / NEDJELJA / 11:00
06. listopada 2019.
NEDJELJA / 11:00
Valpovka Valpovo1:5BSKIzvještaj
06. listopada 2019. / NEDJELJA / 11:00
06. listopada 2019.
NEDJELJA / 11:00
Belišće1:6HNK BiljeIzvještaj
06. listopada 2019. / NEDJELJA / 11:00
06. listopada 2019.
NEDJELJA / 11:00
NAŠK1:6VišnjevacIzvještaj
06. listopada 2019. / NEDJELJA / 11:00
06. listopada 2019.
NEDJELJA / 11:00
Croatia Đakovo0:2OsijekIzvještaj
06. listopada 2019. / NEDJELJA / 11:00
6. kolo
13. listopada 2019.
NEDJELJA / 11:00
Višnjevac6:3HNK BiljeIzvještaj
13. listopada 2019. / NEDJELJA / 11:00
13. listopada 2019.
NEDJELJA / 11:00
BSK7:0BelišćeIzvještaj
13. listopada 2019. / NEDJELJA / 11:00
13. listopada 2019.
NEDJELJA / 11:00
Čepin1:2Valpovka ValpovoIzvještaj
13. listopada 2019. / NEDJELJA / 11:00
13. listopada 2019.
NEDJELJA / 11:00
Slavonac (T)2:1HYPO LIMAČIzvještaj
13. listopada 2019. / NEDJELJA / 11:00
13. listopada 2019.
NEDJELJA / 11:00
Osijek7:0FEŠKIzvještaj
13. listopada 2019. / NEDJELJA / 11:00
13. listopada 2019.
NEDJELJA / 11:00
NAŠK2:1Croatia ĐakovoIzvještaj
13. listopada 2019. / NEDJELJA / 11:00
7. kolo
19. listopada 2019.
SUBOTA / 11:00
HNK Bilje2:2BSKIzvještaj
19. listopada 2019. / SUBOTA / 11:00
19. listopada 2019.
SUBOTA / 11:00
FEŠK6:1NAŠKIzvještaj
19. listopada 2019. / SUBOTA / 11:00
19. listopada 2019.
SUBOTA / 11:00
HYPO LIMAČ0:3OsijekIzvještaj
19. listopada 2019. / SUBOTA / 11:00
19. listopada 2019.
SUBOTA / 11:00
Valpovka Valpovo7:0Slavonac (T)Izvještaj
19. listopada 2019. / SUBOTA / 11:00
20. listopada 2019.
NEDJELJA / 11:00
Belišće0:8ČepinIzvještaj
20. listopada 2019. / NEDJELJA / 11:00
20. listopada 2019.
NEDJELJA / 11:00
Croatia Đakovo0:3VišnjevacIzvještaj
20. listopada 2019. / NEDJELJA / 11:00
8. kolo
26. listopada 2019.
SUBOTA / 11:00
Slavonac (T)1:1BelišćeIzvještaj
26. listopada 2019. / SUBOTA / 11:00
26. listopada 2019.
SUBOTA / 11:00
NAŠK3:2HYPO LIMAČIzvještaj
26. listopada 2019. / SUBOTA / 11:00
26. listopada 2019.
SUBOTA / 11:00
Croatia Đakovo0:7FEŠKIzvještaj
26. listopada 2019. / SUBOTA / 11:00
27. listopada 2019.
NEDJELJA / 11:00
Osijek6:1Valpovka ValpovoIzvještaj
27. listopada 2019. / NEDJELJA / 11:00
27. listopada 2019.
NEDJELJA / 11:00
Višnjevac0:2BSKIzvještaj
27. listopada 2019. / NEDJELJA / 11:00
27. listopada 2019.
NEDJELJA / 11:00
Čepin1:3HNK BiljeIzvještaj
27. listopada 2019. / NEDJELJA / 11:00
9. kolo
02. studenog 2019.
SUBOTA / 09:45
HYPO LIMAČ2:0Croatia ĐakovoIzvještaj
02. studenog 2019. / SUBOTA / 09:45
02. studenog 2019.
SUBOTA / 11:00
HNK Bilje5:1Slavonac (T)Izvještaj
02. studenog 2019. / SUBOTA / 11:00
03. studenog 2019.
NEDJELJA / 11:00
BSK3:0ČepinIzvještaj
03. studenog 2019. / NEDJELJA / 11:00
03. studenog 2019.
NEDJELJA / 11:00
Valpovka Valpovo4:1NAŠKIzvještaj
03. studenog 2019. / NEDJELJA / 11:00
03. studenog 2019.
NEDJELJA / 11:00
Belišće1:21OsijekIzvještaj
03. studenog 2019. / NEDJELJA / 11:00
03. studenog 2019.
NEDJELJA / 11:00
FEŠK5:1VišnjevacIzvještaj
03. studenog 2019. / NEDJELJA / 11:00
10. kolo
30. kolovoza 2019.
PETAK / 11:00
NAŠK5:0BelišćeIzvještaj
30. kolovoza 2019. / PETAK / 11:00
06. studenog 2019.
SRIJEDA / 11:00
Osijek6:0HNK BiljeIzvještaj
06. studenog 2019. / SRIJEDA / 11:00
09. studenog 2019.
SUBOTA / 11:00
Slavonac (T)1:6BSKIzvještaj
09. studenog 2019. / SUBOTA / 11:00
10. studenog 2019.
NEDJELJA / 11:00
Croatia Đakovo0:5Valpovka ValpovoIzvještaj
10. studenog 2019. / NEDJELJA / 11:00
10. studenog 2019.
NEDJELJA / 11:00
Višnjevac3:1ČepinIzvještaj
10. studenog 2019. / NEDJELJA / 11:00
16. studenog 2019.
SUBOTA / 08:45
FEŠK3:1HYPO LIMAČIzvještaj
16. studenog 2019. / SUBOTA / 08:45
11. kolo
06. studenog 2019.
SRIJEDA / 10:30
Valpovka Valpovo3:2FEŠKIzvještaj
06. studenog 2019. / SRIJEDA / 10:30
13. studenog 2019.
SRIJEDA / 19:00
Osijek6:0BSKIzvještaj
13. studenog 2019. / SRIJEDA / 19:00
14. studenog 2019.
ČETVRTAK / 20:15
HYPO LIMAČ0:1VišnjevacIzvještaj
14. studenog 2019. / ČETVRTAK / 20:15
16. studenog 2019.
SUBOTA / 11:00
HNK Bilje2:5NAŠKIzvještaj
16. studenog 2019. / SUBOTA / 11:00
16. studenog 2019.
SUBOTA / 11:00
Čepin4:3Slavonac (T)Izvještaj
16. studenog 2019. / SUBOTA / 11:00
17. studenog 2019.
NEDJELJA / 11:00
Belišće0:9Croatia ĐakovoIzvještaj
17. studenog 2019. / NEDJELJA / 11:00
12. kolo
22. ožujka 2020.
NEDJELJA / 11:00
Višnjevac-:-Slavonac (T)
22. ožujka 2020. / NEDJELJA / 11:00
22. ožujka 2020.
NEDJELJA / 11:00
Čepin-:-Osijek
22. ožujka 2020. / NEDJELJA / 11:00
22. ožujka 2020.
NEDJELJA / 11:00
BSK-:-NAŠK
22. ožujka 2020. / NEDJELJA / 11:00
22. ožujka 2020.
NEDJELJA / 11:00
HNK Bilje-:-Croatia Đakovo
22. ožujka 2020. / NEDJELJA / 11:00
22. ožujka 2020.
NEDJELJA / 11:00
Belišće-:-FEŠK
22. ožujka 2020. / NEDJELJA / 11:00
22. ožujka 2020.
NEDJELJA / 11:00
Valpovka Valpovo-:-HYPO LIMAČ
22. ožujka 2020. / NEDJELJA / 11:00
13. kolo
29. ožujka 2020.
NEDJELJA / 11:00
Valpovka Valpovo-:-Višnjevac
29. ožujka 2020. / NEDJELJA / 11:00
29. ožujka 2020.
NEDJELJA / 11:00
HYPO LIMAČ-:-Belišće
29. ožujka 2020. / NEDJELJA / 11:00
29. ožujka 2020.
NEDJELJA / 11:00
FEŠK-:-HNK Bilje
29. ožujka 2020. / NEDJELJA / 11:00
29. ožujka 2020.
NEDJELJA / 11:00
Croatia Đakovo-:-BSK
29. ožujka 2020. / NEDJELJA / 11:00
29. ožujka 2020.
NEDJELJA / 11:00
NAŠK-:-Čepin
29. ožujka 2020. / NEDJELJA / 11:00
29. ožujka 2020.
NEDJELJA / 11:00
Osijek-:-Slavonac (T)
29. ožujka 2020. / NEDJELJA / 11:00
14. kolo
05. travnja 2020.
NEDJELJA / 11:00
Višnjevac-:-Osijek
05. travnja 2020. / NEDJELJA / 11:00
05. travnja 2020.
NEDJELJA / 11:00
Slavonac (T)-:-NAŠK
05. travnja 2020. / NEDJELJA / 11:00
05. travnja 2020.
NEDJELJA / 11:00
Čepin-:-Croatia Đakovo
05. travnja 2020. / NEDJELJA / 11:00
05. travnja 2020.
NEDJELJA / 11:00
BSK-:-FEŠK
05. travnja 2020. / NEDJELJA / 11:00
05. travnja 2020.
NEDJELJA / 11:00
HNK Bilje-:-HYPO LIMAČ
05. travnja 2020. / NEDJELJA / 11:00
05. travnja 2020.
NEDJELJA / 11:00
Belišće-:-Valpovka Valpovo
05. travnja 2020. / NEDJELJA / 11:00
15. kolo
12. travnja 2020.
NEDJELJA / 11:00
Belišće-:-Višnjevac
12. travnja 2020. / NEDJELJA / 11:00
12. travnja 2020.
NEDJELJA / 11:00
Valpovka Valpovo-:-HNK Bilje
12. travnja 2020. / NEDJELJA / 11:00
12. travnja 2020.
NEDJELJA / 11:00
HYPO LIMAČ-:-BSK
12. travnja 2020. / NEDJELJA / 11:00
12. travnja 2020.
NEDJELJA / 11:00
FEŠK-:-Čepin
12. travnja 2020. / NEDJELJA / 11:00
12. travnja 2020.
NEDJELJA / 11:00
Croatia Đakovo-:-Slavonac (T)
12. travnja 2020. / NEDJELJA / 11:00
12. travnja 2020.
NEDJELJA / 11:00
NAŠK-:-Osijek
12. travnja 2020. / NEDJELJA / 11:00
16. kolo
19. travnja 2020.
NEDJELJA / 11:00
Višnjevac-:-NAŠK
19. travnja 2020. / NEDJELJA / 11:00
19. travnja 2020.
NEDJELJA / 11:00
Osijek-:-Croatia Đakovo
19. travnja 2020. / NEDJELJA / 11:00
19. travnja 2020.
NEDJELJA / 11:00
Slavonac (T)-:-FEŠK
19. travnja 2020. / NEDJELJA / 11:00
19. travnja 2020.
NEDJELJA / 11:00
Čepin-:-HYPO LIMAČ
19. travnja 2020. / NEDJELJA / 11:00
19. travnja 2020.
NEDJELJA / 11:00
BSK-:-Valpovka Valpovo
19. travnja 2020. / NEDJELJA / 11:00
19. travnja 2020.
NEDJELJA / 11:00
HNK Bilje-:-Belišće
19. travnja 2020. / NEDJELJA / 11:00
17. kolo
15. ožujka 2020.
NEDJELJA / 11:00
Valpovka Valpovo-:-Čepin
15. ožujka 2020. / NEDJELJA / 11:00
26. travnja 2020.
NEDJELJA / 11:00
HYPO LIMAČ-:-Slavonac (T)
26. travnja 2020. / NEDJELJA / 11:00
26. travnja 2020.
NEDJELJA / 11:00
FEŠK-:-Osijek
26. travnja 2020. / NEDJELJA / 11:00
26. travnja 2020.
NEDJELJA / 11:00
Croatia Đakovo-:-NAŠK
26. travnja 2020. / NEDJELJA / 11:00
26. travnja 2020.
NEDJELJA / 11:00
HNK Bilje-:-Višnjevac
26. travnja 2020. / NEDJELJA / 11:00
26. travnja 2020.
NEDJELJA / 11:00
Belišće-:-BSK
26. travnja 2020. / NEDJELJA / 11:00
18. kolo
03. svibnja 2020.
NEDJELJA / 11:00
Višnjevac-:-Croatia Đakovo
03. svibnja 2020. / NEDJELJA / 11:00
03. svibnja 2020.
NEDJELJA / 11:00
NAŠK-:-FEŠK
03. svibnja 2020. / NEDJELJA / 11:00
03. svibnja 2020.
NEDJELJA / 11:00
Osijek-:-HYPO LIMAČ
03. svibnja 2020. / NEDJELJA / 11:00
03. svibnja 2020.
NEDJELJA / 11:00
Slavonac (T)-:-Valpovka Valpovo
03. svibnja 2020. / NEDJELJA / 11:00
03. svibnja 2020.
NEDJELJA / 11:00
Čepin-:-Belišće
03. svibnja 2020. / NEDJELJA / 11:00
03. svibnja 2020.
NEDJELJA / 11:00
BSK-:-HNK Bilje
03. svibnja 2020. / NEDJELJA / 11:00
19. kolo
10. svibnja 2020.
NEDJELJA / 11:00
BSK-:-Višnjevac
10. svibnja 2020. / NEDJELJA / 11:00
10. svibnja 2020.
NEDJELJA / 11:00
HNK Bilje-:-Čepin
10. svibnja 2020. / NEDJELJA / 11:00
10. svibnja 2020.
NEDJELJA / 11:00
Belišće-:-Slavonac (T)
10. svibnja 2020. / NEDJELJA / 11:00
10. svibnja 2020.
NEDJELJA / 11:00
Valpovka Valpovo-:-Osijek
10. svibnja 2020. / NEDJELJA / 11:00
10. svibnja 2020.
NEDJELJA / 11:00
HYPO LIMAČ-:-NAŠK
10. svibnja 2020. / NEDJELJA / 11:00
10. svibnja 2020.
NEDJELJA / 11:00
FEŠK-:-Croatia Đakovo
10. svibnja 2020. / NEDJELJA / 11:00
20. kolo
17. svibnja 2020.
NEDJELJA / 11:00
Višnjevac-:-FEŠK
17. svibnja 2020. / NEDJELJA / 11:00
17. svibnja 2020.
NEDJELJA / 11:00
Croatia Đakovo-:-HYPO LIMAČ
17. svibnja 2020. / NEDJELJA / 11:00
17. svibnja 2020.
NEDJELJA / 11:00
NAŠK-:-Valpovka Valpovo
17. svibnja 2020. / NEDJELJA / 11:00
17. svibnja 2020.
NEDJELJA / 11:00
Osijek-:-Belišće
17. svibnja 2020. / NEDJELJA / 11:00
17. svibnja 2020.
NEDJELJA / 11:00
Slavonac (T)-:-HNK Bilje
17. svibnja 2020. / NEDJELJA / 11:00
17. svibnja 2020.
NEDJELJA / 11:00
Čepin-:-BSK
17. svibnja 2020. / NEDJELJA / 11:00
21. kolo
24. svibnja 2020.
NEDJELJA / 11:00
Čepin-:-Višnjevac
24. svibnja 2020. / NEDJELJA / 11:00
24. svibnja 2020.
NEDJELJA / 11:00
BSK-:-Slavonac (T)
24. svibnja 2020. / NEDJELJA / 11:00
24. svibnja 2020.
NEDJELJA / 11:00
HNK Bilje-:-Osijek
24. svibnja 2020. / NEDJELJA / 11:00
24. svibnja 2020.
NEDJELJA / 11:00
Belišće-:-NAŠK
24. svibnja 2020. / NEDJELJA / 11:00
24. svibnja 2020.
NEDJELJA / 11:00
Valpovka Valpovo-:-Croatia Đakovo
24. svibnja 2020. / NEDJELJA / 11:00
24. svibnja 2020.
NEDJELJA / 11:00
HYPO LIMAČ-:-FEŠK
24. svibnja 2020. / NEDJELJA / 11:00
22. kolo
31. svibnja 2020.
NEDJELJA / 11:00
Višnjevac-:-HYPO LIMAČ
31. svibnja 2020. / NEDJELJA / 11:00
31. svibnja 2020.
NEDJELJA / 11:00
FEŠK-:-Valpovka Valpovo
31. svibnja 2020. / NEDJELJA / 11:00
31. svibnja 2020.
NEDJELJA / 11:00
Croatia Đakovo-:-Belišće
31. svibnja 2020. / NEDJELJA / 11:00
31. svibnja 2020.
NEDJELJA / 11:00
NAŠK-:-HNK Bilje
31. svibnja 2020. / NEDJELJA / 11:00
31. svibnja 2020.
NEDJELJA / 11:00
Osijek-:-BSK
31. svibnja 2020. / NEDJELJA / 11:00
31. svibnja 2020.
NEDJELJA / 11:00
Slavonac (T)-:-Čepin
31. svibnja 2020. / NEDJELJA / 11:00
 IgračKlubGol.
1Matej LugarićHYPO LIMAČ26
2Karlo KovreSlavonija22
3Luka BrkićFEŠK19
4Sven SopićOsijek18
5Filip ŽivkovićOsijek18
6Matej PerićOsijek17
7Marko CukonIstra 196116
8Dino MendrošFEŠK15
9Diego SekulićHajduk14
10Marko VidakovićFEŠK13
11Lorenzo TravagliaIstra 196113
12Fran PejićGrafičar Vodovod13
13Mario MandićHNK Bilje12
14Marin ŠekerijaCroatia Đakovo12
15Ivan MihićVišnjevac12
16Luka VrbančićDinamo11
17Benedikt RomićSlavonija11
18Aleksa RabrenovićBSK10
19Roko BrajkovićHajduk10
20Antonio JosipovićHYPO LIMAČ10
21Rocco ŽikovićIstra 196110
22Mateo StazićSloga NG10
23Vilim GecDinamo9
24Luka GradečakCibalia9
25Vito ČaićDinamo8
26Marko ŠokčevićGraničar8
27Daniel BrajkovićHajduk8
28Mihael BosanacMarsonia8
29Robert JurićNAŠK8
30Sergej LevakOsijek8
31Marin PrekodravacOsijek8
32Dominik SolićOsijek8
33Toni HrvatHYPO LIMAČ7
34Luka MartićMarsonia7
35Stefan UnfirerNAŠK7
36Lukas MartanOlimpija7
37Ivan MalovanOsijek7
38Antonio VukojaSlavonac (T)7
39Ivan PlešaValpovka Valpovo7
40Karlo ElingCroatia Đakovo6
41Dominik KoporčićMarsonia6
42Tomislav PudićMarsonia6
43Dino OrossNAŠK6
44Ante GrgićOsijek6
45Petar IvančanOsijek6
46Ivan JeremijašOsijek6
47Josip StrmotaOsijek6
48Noel ĐurkovićOsijek6
49David PavlinaSloga NG6
50Zlatan KošćevićSesvete6
51Toni BarišićSlavonija6
52Mato MaričićČepin6
53Anton KotarskiHNK Bilje5
54David BosakCibalia5
55Marin ZrakićCroatia Đakovo5
56Duje BudišaHYPO LIMAČ5
57Tin BaričevićNAŠK5
58Antonio FilekOlimpija5
59Ante BarišićOsijek5
60Dorian HercegOsijek5
61Juraj MatkovićOsijek5
62Karlo HercegSesvete5
63Lovro ZvonarekSlaven Belupo5
64Ivan LončarevićSlavonija5
65Ivan ŽužićVaraždin5
66Marko PavlovićVišnjevac5
67David BlagojevićBSK4
68Nevio BijuklićFEŠK4
69Zlatko RibićFEŠK4
70Roko PerošDinamo4
71Petar ZovkićGraničar4
72Stipe Patrick JurlinHajduk4
73Luka KapulicaHajduk4
74Niko PučićRijeka4
75Ivano SrdočRijeka4
76Niko ŠerifovićRijeka4
77Karlo KolakHNK Vukovar 19914
78Gabrijel SmudHNK Vukovar 19914
79Luka VuletićCroatia Đakovo4
80Josip BlatančićŽeljezničar4
81Antonio OlujevićŽeljezničar4
82Toni PanićHYPO LIMAČ4
83David ZrinušićHYPO LIMAČ4
84Damjan MarkulinInter-Zaprešić4
85David Verić KrasnićInter-Zaprešić4
86Aldin DelimehićIstra 19614
87Luka ĐuranovićIstra 19614
88Mile NikolićMarsonia4
89Fran JakobovićGrafičar Vodovod4
90Lovro DautovićSloga NG4
91Valentin ŠtetićSlavija4
92Niko BlaževićSlavonac (T)4
93Davor BanovićSlavonija4
94Luka PolićSlavonija4
95Nino MajdovSolin4
96Josip ĆurakSolin4
97Dalibor ĐurđevićValpovka Valpovo4
98Patrik PavlekovićČepin4
99Đorđe ŠalajićBSK3
100Luka VidićDinamo Vidovci3
101Adriano JagušićDinamo3
102David TadićGraničar3
103Andrej KlapkaHNK Bilje3
104Niko ProkopecHNK Bilje3
105Dominik JankovićCibalia3
106Noa Matija StojanovićCibalia3
107Nino DuićHajduk3
108Val BogolinRijeka3
109Matej MomčilovskiRijeka3
110Sean ŠukeRijeka3
111Kristian PalijanHNK Vukovar 19913
112Lovro KedačićCroatia Đakovo3
113Niko RadmanCroatia Đakovo3
114Denis ZirnCroatia Đakovo3
115Filip ZorićCroatia Đakovo3
116Demijan VilićŽeljezničar3
117Fran BrandićHYPO LIMAČ3
118Niko SambolHYPO LIMAČ3
119Matej StanićHYPO LIMAČ3
120Luka VračarInter-Zaprešić3
121Antonio KaurićLokomotiva3
122Borna ZrileLokomotiva3
123Stipe GavranMarsonia3
124Ivan BarićNAŠK3
125Filip SalaiGrafičar Vodovod3
126Antun DamjanovićOsijek3
127Alen MuminovićOsijek3
128Marko TajsOsijek3
129Daniel DujićSloga NG3
130Antonio ŠkvorcSlaven Belupo3
131Marko MitrovićSlavija3
132Dominik PisačićValpovka Valpovo3
133Tomislav TopalovićValpovka Valpovo3
134Ivan CanjugaVaraždin3
135Marin BulićVišnjevac3
136Duje KoračZagreb3
137Marin BiljanČepin3
138Petar VrdoljakČepin3
139Marko ĆulibrkBSK2
140Bojan ĐurđevićBSK2
141Luka DušanićBelišće2
142Žarko Dominik JakovljevićDinamo Vidovci2
143Lovro RašićDinamo Vidovci2
144Mislav BačurinDinamo2
145Luka DudukovićDinamo2
146Dino KegaljDinamo2
147Matija RuškovačkiDinamo2
148Dominik TadijanovićDinamo2
149Ivan BoždarGraničar2
150Ivan KlaićGraničar2
151Borna BučekHNK Bilje2
152Domagoj LasingerHNK Bilje2
153Marko GomanCibalia2
154Samer H SpahićCibalia2
155Borna KnezovićCibalia2
156Borna TolićCibalia2
157Tomislav ArkovićHajduk2
158Vito ŠimićHajduk2
159Ronald BerishaRijeka2
160Luka CrnovCroatia Đakovo2
161David IvićCroatia Đakovo2
162Petar MilićCroatia Đakovo2
163Patrik MomčilovićŽeljezničar2
164Matej ĆavaraŽeljezničar2
165Luka ŠtimacŽeljezničar2
166Matej GlavotaHYPO LIMAČ2
167David RoštaHYPO LIMAČ2
168Leonardo SkenderHYPO LIMAČ2
169Ivan VorgićHYPO LIMAČ2
170Franco CorelliIstra 19612
171Viktor PuljićIstra 19612
172Marin ŽgombaIstra 19612
173Filip MarkanovićLokomotiva2
174Leo ĆosićLokomotiva2
175Viktor ŠimićLokomotiva2
176Antonio BirtićMarsonia2
177Ivan GavranMarsonia2
178David KatićMarsonia2
179Dino HorvatMeđimurje2
180Nikola KrištofićMeđimurje2
181Tomislav LedinskiNAŠK2
182Leon AmbrušGrafičar Vodovod2
183Filip BaračiGrafičar Vodovod2
184Patrik BiberGrafičar Vodovod2
185Vjeran PopovićOlimpija2
186Luka BarićOsijek2
187Filip MažarOsijek2
188Niko NovakOsijek2
189Leon OmerovićOsijek2
190Roko RupčićOsijek2
191Petar AntolkovićSesvete2
192Ivan Tomislav MarijanSesvete2
193Lovro GalSlaven Belupo2
194Fran KrnjakSlaven Belupo2
195Filip JušićSlavija2
196Luka CindrićSlavonac (T)2
197Luka ObućinaSlavonija2
198Luka PerkovićSlavonija2
199Filip ProloščićSlavonija2
200Karlo BočkinacValpovka Valpovo2
201Luka JurkićValpovka Valpovo2
202Marko SrakićValpovka Valpovo2
203Vinko HorvatićVaraždin2
204Jan BalogVišnjevac2
205Filip KovačVišnjevac2
206Paolo BulićZagreb2
207Marko VlahovskiZagreb2
208Petar KljučarČepin2
209Petar TolićČepin2
210Mladen JelićBSK1
211Marko KuciBSK1
212Denis MarčokBSK1
213Marko MedićBSK1
214Milan SavićBSK1
215Ivan UglikBSK1
216Mihael KozinaBelišće1
217Mateo TalafukBelišće1
218Roko ĆibarićBelišće1
219David ŠokmanBelišće1
220Tvrtko JankovićDinamo Vidovci1
221Zoran Diego JuranovićDinamo Vidovci1
222Filip PavlovićDinamo Vidovci1
223Leonardo SvobodaDinamo Vidovci1
224Jure FofonjkaFEŠK1
225Tomi KuricFEŠK1
226Petar MikičićFEŠK1
227Lana TepešFEŠK1
228Darijan ZvekanFEŠK1
229Niko CindrićDinamo1
230Ivan CvetkoDinamo1
231Damir HalilovićDinamo1
232Matej IvankićDinamo1
233Toni MajićDinamo1
234Vito ŽgelaDinamo1
235Juro MartićGraničar1
236Marko Stipanović LešićGraničar1
237Manuel PintarHNK Bilje1
238Bruno ProkopecHNK Bilje1
239Luka TadićHNK Bilje1
240Dorian ČolićHNK Bilje1
241Hrvoje ŠkarićHNK Bilje1
242Karlo BarinićCibalia1
243Frank GluhakovićCibalia1
244Ivano IličićCibalia1
245Karlo JavorCibalia1
246Mihael PudićCibalia1
247Fran ReljanovićCibalia1
248Marko VukelićCibalia1
249Duje HrgovićHajduk1
250Mate IvkovićHajduk1
251Ivan KatićHajduk1
252Mate ŠimičićHajduk1
253Jakov BilajacRijeka1
254Dino BradarićRijeka1
255Boris MiklošRijeka1
256MATEJ ILIŠEVIĆHNK Vukovar 19911
257Petar SaukaHNK Vukovar 19911
258Marko AgatićCroatia Đakovo1
259Borna BlaževićCroatia Đakovo1
260Luka DamjanovićCroatia Đakovo1
261Matko GrbešaCroatia Đakovo1
262Luka KovačCroatia Đakovo1
263Marin KovačCroatia Đakovo1
264Michael LukačCroatia Đakovo1
265Marin MarjanovićCroatia Đakovo1
266Leo KarinŽeljezničar1
267Marko MarićŽeljezničar1
268Adriano VojnovićŽeljezničar1
269Toni ŠakotaŽeljezničar1
270Leon ErmenićHYPO LIMAČ1
271Miloš JovičićHYPO LIMAČ1
272Petar RoštaHYPO LIMAČ1
273Danijel SvetličićHYPO LIMAČ1
274Oton VorihHYPO LIMAČ1
275Fran VrajićHYPO LIMAČ1
276Franko VranješHYPO LIMAČ1
277Fran BlažičkoInter-Zaprešić1
278Luka DurevićInter-Zaprešić1
279David PetekInter-Zaprešić1
280Toni BilobrkIstra 19611
281Ivan JakovčićIstra 19611
282Arian MoslavacIstra 19611
283David ŠćiraIstra 19611
284Marin CurmanLokomotiva1
285Marko DžaltoLokomotiva1
286Fabijan KrivakLokomotiva1
287Stjepan Antonio PiškorLokomotiva1
288Niko ŠkrlecLokomotiva1
289Petar BačićMarsonia1
290Danijel DankićMarsonia1
291Anton MatkovićMarsonia1
292Stjepan PrskaloMarsonia1
293Marko TerzićMarsonia1
294Marko ŠtucMarsonia1
295Matej BacingerMeđimurje1
296Matteo DrkMeđimurje1
297Fran IvaciMeđimurje1
298Fran JaklinMeđimurje1
299Sven LesjakMeđimurje1
300Mihael VurušićMeđimurje1
301Domagoj BogdanićNAŠK1
302Filip PrišćNAŠK1
303Domagoj SmrčekNAŠK1
304Matej GlavotaGrafičar Vodovod1
305Antonio KlimczakGrafičar Vodovod1
306Lovro KrešoGrafičar Vodovod1
307Luka JelavićOlimpija1
308Andrej KostadinovićOlimpija1
309Roberto MetićOlimpija1
310Dominik NađOlimpija1
311Dino PtičarOlimpija1
312Julijan ŠtelcerOlimpija1
313Bruno ŽivkovićOlimpija1
314Ivan BarićOsijek1
315Noa BilićOsijek1
316Marko MarasOsijek1
317Roko PerkovićOsijek1
318Noa PetrovićOsijek1
319Leon SilerOsijek1
320MARKO CRLJENKOVIĆSloga NG1
321Borna KumfSloga NG1
322Slavko MatoševićSloga NG1
323Lovro ĐurićSloga NG1
324Kristijan GašiSesvete1
325Patrik HudinčecSesvete1
326Fabijan JanekovićSesvete1
327Ivan Penić-IvankoSesvete1
328Josip PerkovićSesvete1
329Kristijan KatalenacSlaven Belupo1
330Filip KrušeljSlaven Belupo1
331Dorian PiškorSlaven Belupo1
332Stjepan BošnjakSlavija1
333Antun KovačevićSlavija1
334Mislav MatoševićSlavija1
335Niko MrveljSlavija1
336Matija PerakSlavija1
337Nikica VukojaSlavija1
338Mislav AnićSlavonac (T)1
339Adam GiciSlavonac (T)1
340Ivan PavićSlavonac (T)1
341Adrian ĐuretićSlavonac (T)1
342Lovro BlaževićSlavonija1
343Kristijan JakoubekSlavonija1
344Matej PišmišSlavonija1
345Dominik PlazibatSolin1
346Ivan ZebićSolin1
347Josip ŠkareSolin1
348Juraj BagarićValpovka Valpovo1
349Ilija BočkinacValpovka Valpovo1
350Miroslav PavlovićValpovka Valpovo1
351Luka TomokovićValpovka Valpovo1
352Toni VinkovićValpovka Valpovo1
353Filip HrženjakVaraždin1
354Tin LevanićVaraždin1
355Martin Plavec MarkovićVaraždin1
356Mateo ZrinskiVaraždin1
357Toni MihaljevićVišnjevac1
358Vid MlikotaVišnjevac1
359Bruno StubičarVišnjevac1
360Roko ŠustekVišnjevac1
361Antonio ŠutoVišnjevac1
362Noa BlaževZagreb1
363Matko JambreušZagreb1
364Fran KobetićZagreb1
365Niko PavićZagreb1
366Ivano PletikosićZagreb1
367Vlado LutonskiČepin1
368David NikolićČepin1
369Matko VidakovićČepin1
370Patrik ČuićČepin1
Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Više informacija o kolačićima možete pronaći OVDJE, a o politici privatnosti OVDJE.
Slažem se