• Igrači
  • 1. HNL
  • Ljestvica
  • Strijelci
  • 1. KLM
  • 2. KLM
  • Strijelci

Vratari

  • MatejBobić

  • NemanjaPoznanović

  • NikolaRalić

  • TinSajko

Braniči

  • TinAntoljak

  • AndrejAvdejev

  • LukaDorić

  • DorianHerceg

  • FranJurkić

  • IvanKos

  • DinoKrivić

  • DomagojKučinac

  • LukaKulešević

  • MarkoMaras

  • MateoMarković

  • MarkoMilobara

  • AntonioPerić

  • MarinPrekodravac

  • LeonTretinjak

  • FilipVrljić

Vezni igrači

  • RokoAnić

  • LukaBarić

  • DomagojBukvić

  • DinoDamjanović

  • FabioDžeko

  • DarioMaganjić

  • MarkoMaksimović

  • ŠimunMikolčić

  • PetarMilović

  • MateoPajić

  • NoaPetrović

  • MateoStanišić

  • MarkoTrbojević

  • KrešimirVrbanac

Napadači

  • AnteBarišić

  • AntunDamjanović

  • PetarIvančan

  • PetarKorov

  • DraženLozić

  • IvanMalovan

  • JurajMatković

  • FilipMažar

  • BrunoSinković

  • IvanVerhas

1. kolo
26. kolovoza 2020.
SRIJEDA / 09:00
Solin3:0RijekaIzvještaj
26. kolovoza 2020. / SRIJEDA / 09:00
26. kolovoza 2020.
SRIJEDA / 10:00
Slaven Belupo0:3HajdukIzvještaj
26. kolovoza 2020. / SRIJEDA / 10:00
26. kolovoza 2020.
SRIJEDA / 10:00
Međimurje1:1LokomotivaIzvještaj
26. kolovoza 2020. / SRIJEDA / 10:00
26. kolovoza 2020.
SRIJEDA / 10:00
Inter-Zaprešić0:1VaraždinIzvještaj
26. kolovoza 2020. / SRIJEDA / 10:00
26. kolovoza 2020.
SRIJEDA / 15:30
Osijek3:1SesveteIzvještaj
26. kolovoza 2020. / SRIJEDA / 15:30
26. kolovoza 2020.
SRIJEDA / 17:00
Dinamo5:1CibaliaIzvještaj
26. kolovoza 2020. / SRIJEDA / 17:00
26. kolovoza 2020.
SRIJEDA / 17:30
Istra 19612:0ZagrebIzvještaj
26. kolovoza 2020. / SRIJEDA / 17:30
2. kolo
30. kolovoza 2020.
NEDJELJA / 10:00
Zagreb0:3DinamoIzvještaj
30. kolovoza 2020. / NEDJELJA / 10:00
30. kolovoza 2020.
NEDJELJA / 10:00
Slaven Belupo1:1MeđimurjeIzvještaj
30. kolovoza 2020. / NEDJELJA / 10:00
30. kolovoza 2020.
NEDJELJA / 15:45
Rijeka2:1Istra 1961Izvještaj
30. kolovoza 2020. / NEDJELJA / 15:45
30. kolovoza 2020.
NEDJELJA / 15:45
Cibalia5:1Inter-ZaprešićIzvještaj
30. kolovoza 2020. / NEDJELJA / 15:45
30. kolovoza 2020.
NEDJELJA / 16:00
Sesvete2:0SolinIzvještaj
30. kolovoza 2020. / NEDJELJA / 16:00
30. kolovoza 2020.
NEDJELJA / 17:30
Hajduk1:0VaraždinIzvještaj
30. kolovoza 2020. / NEDJELJA / 17:30
30. kolovoza 2020.
NEDJELJA / 18:45
Lokomotiva0:2OsijekIzvještaj
30. kolovoza 2020. / NEDJELJA / 18:45
3. kolo
02. rujna 2020.
SRIJEDA / 10:00
Međimurje0:1HajdukIzvještaj
02. rujna 2020. / SRIJEDA / 10:00
02. rujna 2020.
SRIJEDA / 10:00
Solin0:4LokomotivaIzvještaj
02. rujna 2020. / SRIJEDA / 10:00
02. rujna 2020.
SRIJEDA / 10:00
Inter-Zaprešić2:3ZagrebIzvještaj
02. rujna 2020. / SRIJEDA / 10:00
02. rujna 2020.
SRIJEDA / 13:00
Varaždin2:2CibaliaIzvještaj
02. rujna 2020. / SRIJEDA / 13:00
02. rujna 2020.
SRIJEDA / 16:00
Osijek3:0Slaven BelupoIzvještaj
02. rujna 2020. / SRIJEDA / 16:00
02. rujna 2020.
SRIJEDA / 17:00
Istra 19612:1SesveteIzvještaj
02. rujna 2020. / SRIJEDA / 17:00
02. rujna 2020.
SRIJEDA / 17:00
Dinamo1:3RijekaIzvještaj
02. rujna 2020. / SRIJEDA / 17:00
4. kolo
06. rujna 2020.
NEDJELJA / 10:00
Hajduk4:0CibaliaIzvještaj
06. rujna 2020. / NEDJELJA / 10:00
06. rujna 2020.
NEDJELJA / 10:00
Zagreb0:2VaraždinIzvještaj
06. rujna 2020. / NEDJELJA / 10:00
06. rujna 2020.
NEDJELJA / 10:00
Sesvete1:0DinamoIzvještaj
06. rujna 2020. / NEDJELJA / 10:00
06. rujna 2020.
NEDJELJA / 15:00
Rijeka3:0Inter-ZaprešićIzvještaj
06. rujna 2020. / NEDJELJA / 15:00
06. rujna 2020.
NEDJELJA / 16:00
Slaven Belupo2:0SolinIzvještaj
06. rujna 2020. / NEDJELJA / 16:00
06. rujna 2020.
NEDJELJA / 16:00
Međimurje0:3OsijekIzvještaj
06. rujna 2020. / NEDJELJA / 16:00
06. rujna 2020.
NEDJELJA / 18:45
Lokomotiva2:2Istra 1961Izvještaj
06. rujna 2020. / NEDJELJA / 18:45
5. kolo
12. rujna 2020.
SUBOTA / 17:00
Dinamo1:3LokomotivaIzvještaj
12. rujna 2020. / SUBOTA / 17:00
13. rujna 2020.
NEDJELJA / 10:00
Inter-Zaprešić1:8SesveteIzvještaj
13. rujna 2020. / NEDJELJA / 10:00
13. rujna 2020.
NEDJELJA / 10:00
Osijek4:2HajdukIzvještaj
13. rujna 2020. / NEDJELJA / 10:00
13. rujna 2020.
NEDJELJA / 13:00
Cibalia1:0ZagrebIzvještaj
13. rujna 2020. / NEDJELJA / 13:00
13. rujna 2020.
NEDJELJA / 15:00
Varaždin1:1RijekaIzvještaj
13. rujna 2020. / NEDJELJA / 15:00
13. rujna 2020.
NEDJELJA / 15:30
Solin2:1MeđimurjeIzvještaj
13. rujna 2020. / NEDJELJA / 15:30
13. rujna 2020.
NEDJELJA / 19:00
Istra 19610:0Slaven BelupoIzvještaj
13. rujna 2020. / NEDJELJA / 19:00
6. kolo
18. rujna 2020.
PETAK / 10:00
Osijek5:0SolinIzvještaj
18. rujna 2020. / PETAK / 10:00
20. rujna 2020.
NEDJELJA / 10:00
Sesvete4:1VaraždinIzvještaj
20. rujna 2020. / NEDJELJA / 10:00
20. rujna 2020.
NEDJELJA / 10:00
Lokomotiva4:0Inter-ZaprešićIzvještaj
20. rujna 2020. / NEDJELJA / 10:00
20. rujna 2020.
NEDJELJA / 14:30
Rijeka1:0CibaliaIzvještaj
20. rujna 2020. / NEDJELJA / 14:30
20. rujna 2020.
NEDJELJA / 15:15
Hajduk2:0ZagrebIzvještaj
20. rujna 2020. / NEDJELJA / 15:15
20. rujna 2020.
NEDJELJA / 15:30
Međimurje2:3Istra 1961Izvještaj
20. rujna 2020. / NEDJELJA / 15:30
20. rujna 2020.
NEDJELJA / 16:00
Slaven Belupo0:3DinamoIzvještaj
20. rujna 2020. / NEDJELJA / 16:00
7. kolo
26. rujna 2020.
SUBOTA / 13:30
Cibalia1:1SesveteIzvještaj
26. rujna 2020. / SUBOTA / 13:30
26. rujna 2020.
SUBOTA / 15:00
Dinamo7:0MeđimurjeIzvještaj
26. rujna 2020. / SUBOTA / 15:00
27. rujna 2020.
NEDJELJA / 10:00
Inter-Zaprešić1:5Slaven BelupoIzvještaj
27. rujna 2020. / NEDJELJA / 10:00
27. rujna 2020.
NEDJELJA / 10:00
Varaždin2:0LokomotivaIzvještaj
27. rujna 2020. / NEDJELJA / 10:00
27. rujna 2020.
NEDJELJA / 10:00
Istra 19610:4OsijekIzvještaj
27. rujna 2020. / NEDJELJA / 10:00
27. rujna 2020.
NEDJELJA / 14:00
Solin0:2HajdukIzvještaj
27. rujna 2020. / NEDJELJA / 14:00
27. rujna 2020.
NEDJELJA / 14:30
Zagreb0:0RijekaIzvještaj
27. rujna 2020. / NEDJELJA / 14:30
8. kolo
03. listopada 2020.
SUBOTA / 15:00
Osijek2:1DinamoIzvještaj
03. listopada 2020. / SUBOTA / 15:00
04. listopada 2020.
NEDJELJA / 10:00
Solin1:1Istra 1961Izvještaj
04. listopada 2020. / NEDJELJA / 10:00
04. listopada 2020.
NEDJELJA / 10:00
Slaven Belupo0:0VaraždinIzvještaj
04. listopada 2020. / NEDJELJA / 10:00
04. listopada 2020.
NEDJELJA / 10:00
Međimurje3:1Inter-ZaprešićIzvještaj
04. listopada 2020. / NEDJELJA / 10:00
04. listopada 2020.
NEDJELJA / 10:00
Hajduk2:1RijekaIzvještaj
04. listopada 2020. / NEDJELJA / 10:00
04. listopada 2020.
NEDJELJA / 10:00
Sesvete2:0ZagrebIzvještaj
04. listopada 2020. / NEDJELJA / 10:00
04. listopada 2020.
NEDJELJA / 13:30
Lokomotiva3:1CibaliaIzvještaj
04. listopada 2020. / NEDJELJA / 13:30
9. kolo
10. listopada 2020.
SUBOTA / 13:00
Cibalia2:1Slaven BelupoIzvještaj
10. listopada 2020. / SUBOTA / 13:00
11. listopada 2020.
NEDJELJA / 10:00
Istra 19610:1HajdukIzvještaj
11. listopada 2020. / NEDJELJA / 10:00
11. listopada 2020.
NEDJELJA / 10:00
Varaždin0:2MeđimurjeIzvještaj
11. listopada 2020. / NEDJELJA / 10:00
11. listopada 2020.
NEDJELJA / 12:30
Inter-Zaprešić0:7OsijekIzvještaj
11. listopada 2020. / NEDJELJA / 12:30
11. listopada 2020.
NEDJELJA / 13:00
Rijeka1:1SesveteIzvještaj
11. listopada 2020. / NEDJELJA / 13:00
11. listopada 2020.
NEDJELJA / 14:00
Dinamo1:0SolinIzvještaj
11. listopada 2020. / NEDJELJA / 14:00
03. studenog 2020.
UTORAK / 14:30
Zagreb0:6LokomotivaIzvještaj
03. studenog 2020. / UTORAK / 14:30
10. kolo
16. listopada 2020.
PETAK / 13:00
Osijek3:2VaraždinIzvještaj
16. listopada 2020. / PETAK / 13:00
17. listopada 2020.
SUBOTA / 14:15
Hajduk2:1SesveteIzvještaj
17. listopada 2020. / SUBOTA / 14:15
18. listopada 2020.
NEDJELJA / 10:00
Lokomotiva-:-Rijeka
18. listopada 2020. / NEDJELJA / 10:00
18. listopada 2020.
NEDJELJA / 10:00
Slaven Belupo2:0ZagrebIzvještaj
18. listopada 2020. / NEDJELJA / 10:00
18. listopada 2020.
NEDJELJA / 13:30
Istra 19612:6DinamoIzvještaj
18. listopada 2020. / NEDJELJA / 13:30
18. listopada 2020.
NEDJELJA / 14:00
Solin2:2Inter-ZaprešićIzvještaj
18. listopada 2020. / NEDJELJA / 14:00
18. listopada 2020.
NEDJELJA / 14:00
Međimurje2:1CibaliaIzvještaj
18. listopada 2020. / NEDJELJA / 14:00
11. kolo
24. listopada 2020.
SUBOTA / 15:30
Inter-Zaprešić-:-Istra 1961
24. listopada 2020. / SUBOTA / 15:30
25. listopada 2020.
NEDJELJA / 10:00
Cibalia2:2OsijekIzvještaj
25. listopada 2020. / NEDJELJA / 10:00
25. listopada 2020.
NEDJELJA / 10:00
Zagreb-:-Međimurje
25. listopada 2020. / NEDJELJA / 10:00
25. listopada 2020.
NEDJELJA / 10:00
Dinamo2:0HajdukIzvještaj
25. listopada 2020. / NEDJELJA / 10:00
25. listopada 2020.
NEDJELJA / 10:00
Sesvete1:1LokomotivaIzvještaj
25. listopada 2020. / NEDJELJA / 10:00
25. listopada 2020.
NEDJELJA / 12:30
Rijeka2:1Slaven BelupoIzvještaj
25. listopada 2020. / NEDJELJA / 12:30
13. prosinca 2020.
NEDJELJA / 12:30
Varaždin-:-Solin
13. prosinca 2020. / NEDJELJA / 12:30
12. kolo
Međimurje-:-Rijeka
08. studenog 2020.
NEDJELJA / 10:00
Solin0:3CibaliaIzvještaj
08. studenog 2020. / NEDJELJA / 10:00
08. studenog 2020.
NEDJELJA / 10:00
Slaven Belupo1:0SesveteIzvještaj
08. studenog 2020. / NEDJELJA / 10:00
08. studenog 2020.
NEDJELJA / 10:00
Dinamo5:0Inter-ZaprešićIzvještaj
08. studenog 2020. / NEDJELJA / 10:00
08. studenog 2020.
NEDJELJA / 13:00
Osijek6:1ZagrebIzvještaj
08. studenog 2020. / NEDJELJA / 13:00
08. studenog 2020.
NEDJELJA / 13:30
Istra 19613:2VaraždinIzvještaj
08. studenog 2020. / NEDJELJA / 13:30
11. studenog 2020.
SRIJEDA / 10:00
Hajduk3:1LokomotivaIzvještaj
11. studenog 2020. / SRIJEDA / 10:00
13. kolo
Cibalia-:-Istra 1961
Sesvete-:-Međimurje
14. studenog 2020.
SUBOTA / 12:00
Varaždin1:4DinamoIzvještaj
14. studenog 2020. / SUBOTA / 12:00
15. studenog 2020.
NEDJELJA / 10:00
Rijeka0:2OsijekIzvještaj
15. studenog 2020. / NEDJELJA / 10:00
15. studenog 2020.
NEDJELJA / 10:00
Lokomotiva2:1Slaven BelupoIzvještaj
15. studenog 2020. / NEDJELJA / 10:00
15. studenog 2020.
NEDJELJA / 10:00
Inter-Zaprešić1:6HajdukIzvještaj
15. studenog 2020. / NEDJELJA / 10:00
15. studenog 2020.
NEDJELJA / 13:00
Zagreb1:2SolinIzvještaj
15. studenog 2020. / NEDJELJA / 13:00
14. kolo
Varaždin-:-Inter-Zaprešić
21. studenog 2020.
SUBOTA / 15:00
Hajduk1:0Slaven BelupoIzvještaj
21. studenog 2020. / SUBOTA / 15:00
22. studenog 2020.
NEDJELJA / 10:00
Lokomotiva7:0MeđimurjeIzvještaj
22. studenog 2020. / NEDJELJA / 10:00
22. studenog 2020.
NEDJELJA / 12:00
Cibalia1:1DinamoIzvještaj
22. studenog 2020. / NEDJELJA / 12:00
22. studenog 2020.
NEDJELJA / 12:45
Rijeka0:0SolinIzvještaj
22. studenog 2020. / NEDJELJA / 12:45
22. studenog 2020.
NEDJELJA / 12:45
Zagreb1:1Istra 1961Izvještaj
22. studenog 2020. / NEDJELJA / 12:45
22. studenog 2020.
NEDJELJA / 13:00
Sesvete2:2OsijekIzvještaj
22. studenog 2020. / NEDJELJA / 13:00
15. kolo
Varaždin-:-Hajduk
Inter-Zaprešić-:-Cibalia
Dinamo-:-Zagreb
Istra 1961-:-Rijeka
Solin-:-Sesvete
Osijek-:-Lokomotiva
Međimurje-:-Slaven Belupo
16. kolo
Hajduk-:-Međimurje
Slaven Belupo-:-Osijek
Lokomotiva-:-Solin
Sesvete-:-Istra 1961
Rijeka-:-Dinamo
Zagreb-:-Inter-Zaprešić
Cibalia-:-Varaždin
17. kolo
28. veljače 2021.
NEDJELJA / 10:00
Cibalia-:-Hajduk
28. veljače 2021. / NEDJELJA / 10:00
28. veljače 2021.
NEDJELJA / 10:00
Varaždin-:-Zagreb
28. veljače 2021. / NEDJELJA / 10:00
28. veljače 2021.
NEDJELJA / 10:00
Inter-Zaprešić-:-Rijeka
28. veljače 2021. / NEDJELJA / 10:00
28. veljače 2021.
NEDJELJA / 10:00
Dinamo-:-Sesvete
28. veljače 2021. / NEDJELJA / 10:00
28. veljače 2021.
NEDJELJA / 10:00
Istra 1961-:-Lokomotiva
28. veljače 2021. / NEDJELJA / 10:00
28. veljače 2021.
NEDJELJA / 10:00
Solin-:-Slaven Belupo
28. veljače 2021. / NEDJELJA / 10:00
28. veljače 2021.
NEDJELJA / 10:00
Osijek-:-Međimurje
28. veljače 2021. / NEDJELJA / 10:00
18. kolo
07. ožujka 2021.
NEDJELJA / 10:00
Hajduk-:-Osijek
07. ožujka 2021. / NEDJELJA / 10:00
07. ožujka 2021.
NEDJELJA / 10:00
Međimurje-:-Solin
07. ožujka 2021. / NEDJELJA / 10:00
07. ožujka 2021.
NEDJELJA / 10:00
Slaven Belupo-:-Istra 1961
07. ožujka 2021. / NEDJELJA / 10:00
07. ožujka 2021.
NEDJELJA / 10:00
Lokomotiva-:-Dinamo
07. ožujka 2021. / NEDJELJA / 10:00
07. ožujka 2021.
NEDJELJA / 10:00
Sesvete-:-Inter-Zaprešić
07. ožujka 2021. / NEDJELJA / 10:00
07. ožujka 2021.
NEDJELJA / 10:00
Rijeka-:-Varaždin
07. ožujka 2021. / NEDJELJA / 10:00
07. ožujka 2021.
NEDJELJA / 10:00
Zagreb-:-Cibalia
07. ožujka 2021. / NEDJELJA / 10:00
19. kolo
14. ožujka 2021.
NEDJELJA / 10:00
Zagreb-:-Hajduk
14. ožujka 2021. / NEDJELJA / 10:00
14. ožujka 2021.
NEDJELJA / 10:00
Cibalia-:-Rijeka
14. ožujka 2021. / NEDJELJA / 10:00
14. ožujka 2021.
NEDJELJA / 10:00
Varaždin-:-Sesvete
14. ožujka 2021. / NEDJELJA / 10:00
14. ožujka 2021.
NEDJELJA / 10:00
Inter-Zaprešić-:-Lokomotiva
14. ožujka 2021. / NEDJELJA / 10:00
14. ožujka 2021.
NEDJELJA / 10:00
Dinamo-:-Slaven Belupo
14. ožujka 2021. / NEDJELJA / 10:00
14. ožujka 2021.
NEDJELJA / 10:00
Istra 1961-:-Međimurje
14. ožujka 2021. / NEDJELJA / 10:00
14. ožujka 2021.
NEDJELJA / 10:00
Solin-:-Osijek
14. ožujka 2021. / NEDJELJA / 10:00
20. kolo
20. ožujka 2021.
SUBOTA / 10:00
Hajduk-:-Solin
20. ožujka 2021. / SUBOTA / 10:00
20. ožujka 2021.
SUBOTA / 10:00
Osijek-:-Istra 1961
20. ožujka 2021. / SUBOTA / 10:00
20. ožujka 2021.
SUBOTA / 10:00
Međimurje-:-Dinamo
20. ožujka 2021. / SUBOTA / 10:00
20. ožujka 2021.
SUBOTA / 10:00
Slaven Belupo-:-Inter-Zaprešić
20. ožujka 2021. / SUBOTA / 10:00
20. ožujka 2021.
SUBOTA / 10:00
Lokomotiva-:-Varaždin
20. ožujka 2021. / SUBOTA / 10:00
20. ožujka 2021.
SUBOTA / 10:00
Sesvete-:-Cibalia
20. ožujka 2021. / SUBOTA / 10:00
20. ožujka 2021.
SUBOTA / 10:00
Rijeka-:-Zagreb
20. ožujka 2021. / SUBOTA / 10:00
21. kolo
11. travnja 2021.
NEDJELJA / 10:00
Rijeka-:-Hajduk
11. travnja 2021. / NEDJELJA / 10:00
11. travnja 2021.
NEDJELJA / 10:00
Zagreb-:-Sesvete
11. travnja 2021. / NEDJELJA / 10:00
11. travnja 2021.
NEDJELJA / 10:00
Cibalia-:-Lokomotiva
11. travnja 2021. / NEDJELJA / 10:00
11. travnja 2021.
NEDJELJA / 10:00
Varaždin-:-Slaven Belupo
11. travnja 2021. / NEDJELJA / 10:00
11. travnja 2021.
NEDJELJA / 10:00
Inter-Zaprešić-:-Međimurje
11. travnja 2021. / NEDJELJA / 10:00
11. travnja 2021.
NEDJELJA / 10:00
Dinamo-:-Osijek
11. travnja 2021. / NEDJELJA / 10:00
11. travnja 2021.
NEDJELJA / 10:00
Istra 1961-:-Solin
11. travnja 2021. / NEDJELJA / 10:00
22. kolo
18. travnja 2021.
NEDJELJA / 10:00
Hajduk-:-Istra 1961
18. travnja 2021. / NEDJELJA / 10:00
18. travnja 2021.
NEDJELJA / 10:00
Solin-:-Dinamo
18. travnja 2021. / NEDJELJA / 10:00
18. travnja 2021.
NEDJELJA / 10:00
Osijek-:-Inter-Zaprešić
18. travnja 2021. / NEDJELJA / 10:00
18. travnja 2021.
NEDJELJA / 10:00
Međimurje-:-Varaždin
18. travnja 2021. / NEDJELJA / 10:00
18. travnja 2021.
NEDJELJA / 10:00
Slaven Belupo-:-Cibalia
18. travnja 2021. / NEDJELJA / 10:00
18. travnja 2021.
NEDJELJA / 10:00
Lokomotiva-:-Zagreb
18. travnja 2021. / NEDJELJA / 10:00
18. travnja 2021.
NEDJELJA / 10:00
Sesvete-:-Rijeka
18. travnja 2021. / NEDJELJA / 10:00
23. kolo
25. travnja 2021.
NEDJELJA / 10:00
Sesvete-:-Hajduk
25. travnja 2021. / NEDJELJA / 10:00
25. travnja 2021.
NEDJELJA / 10:00
Rijeka-:-Lokomotiva
25. travnja 2021. / NEDJELJA / 10:00
25. travnja 2021.
NEDJELJA / 10:00
Zagreb-:-Slaven Belupo
25. travnja 2021. / NEDJELJA / 10:00
25. travnja 2021.
NEDJELJA / 10:00
Cibalia-:-Međimurje
25. travnja 2021. / NEDJELJA / 10:00
25. travnja 2021.
NEDJELJA / 10:00
Varaždin-:-Osijek
25. travnja 2021. / NEDJELJA / 10:00
25. travnja 2021.
NEDJELJA / 10:00
Inter-Zaprešić-:-Solin
25. travnja 2021. / NEDJELJA / 10:00
25. travnja 2021.
NEDJELJA / 10:00
Dinamo-:-Istra 1961
25. travnja 2021. / NEDJELJA / 10:00
24. kolo
23. svibnja 2021.
NEDJELJA / 10:00
Hajduk-:-Dinamo
23. svibnja 2021. / NEDJELJA / 10:00
23. svibnja 2021.
NEDJELJA / 10:00
Istra 1961-:-Inter-Zaprešić
23. svibnja 2021. / NEDJELJA / 10:00
23. svibnja 2021.
NEDJELJA / 10:00
Solin-:-Varaždin
23. svibnja 2021. / NEDJELJA / 10:00
23. svibnja 2021.
NEDJELJA / 10:00
Osijek-:-Cibalia
23. svibnja 2021. / NEDJELJA / 10:00
23. svibnja 2021.
NEDJELJA / 10:00
Međimurje-:-Zagreb
23. svibnja 2021. / NEDJELJA / 10:00
23. svibnja 2021.
NEDJELJA / 10:00
Slaven Belupo-:-Rijeka
23. svibnja 2021. / NEDJELJA / 10:00
23. svibnja 2021.
NEDJELJA / 10:00
Lokomotiva-:-Sesvete
23. svibnja 2021. / NEDJELJA / 10:00
25. kolo
30. svibnja 2021.
NEDJELJA / 10:00
Lokomotiva-:-Hajduk
30. svibnja 2021. / NEDJELJA / 10:00
30. svibnja 2021.
NEDJELJA / 10:00
Sesvete-:-Slaven Belupo
30. svibnja 2021. / NEDJELJA / 10:00
30. svibnja 2021.
NEDJELJA / 10:00
Rijeka-:-Međimurje
30. svibnja 2021. / NEDJELJA / 10:00
30. svibnja 2021.
NEDJELJA / 10:00
Zagreb-:-Osijek
30. svibnja 2021. / NEDJELJA / 10:00
30. svibnja 2021.
NEDJELJA / 10:00
Cibalia-:-Solin
30. svibnja 2021. / NEDJELJA / 10:00
30. svibnja 2021.
NEDJELJA / 10:00
Varaždin-:-Istra 1961
30. svibnja 2021. / NEDJELJA / 10:00
30. svibnja 2021.
NEDJELJA / 10:00
Inter-Zaprešić-:-Dinamo
30. svibnja 2021. / NEDJELJA / 10:00
26. kolo
06. lipnja 2021.
NEDJELJA / 10:00
Hajduk-:-Inter-Zaprešić
06. lipnja 2021. / NEDJELJA / 10:00
06. lipnja 2021.
NEDJELJA / 10:00
Dinamo-:-Varaždin
06. lipnja 2021. / NEDJELJA / 10:00
06. lipnja 2021.
NEDJELJA / 10:00
Istra 1961-:-Cibalia
06. lipnja 2021. / NEDJELJA / 10:00
06. lipnja 2021.
NEDJELJA / 10:00
Solin-:-Zagreb
06. lipnja 2021. / NEDJELJA / 10:00
06. lipnja 2021.
NEDJELJA / 10:00
Osijek-:-Rijeka
06. lipnja 2021. / NEDJELJA / 10:00
06. lipnja 2021.
NEDJELJA / 10:00
Međimurje-:-Sesvete
06. lipnja 2021. / NEDJELJA / 10:00
06. lipnja 2021.
NEDJELJA / 10:00
Slaven Belupo-:-Lokomotiva
06. lipnja 2021. / NEDJELJA / 10:00

Prva HNL - PIONIRI 20/21

KlubUkPobNerPorG+G-GRBod
1.Osijek1412204811+3738
2.Hajduk1412023010+2036
3.Dinamo149144014+2628
4.Lokomotiva137333414+2024
5.Sesvete135442515+1019
6.Rijeka125431412+219
7.Cibalia134452023-316
8.Istra 1961124441722-516
9.Slaven Belupo144371418-415
10.Varaždin123361420-612
11.Solin133371024-1412
12.Međimurje113261227-1511
13.Zagreb131210631-255
14.Inter-Zaprešić120111952-431
 IgračKlubGol.
1Matej PerićOsijek13
2Dominik BabićOsijek12
3Mateo SertićDinamo11
4Lovre LončarHajduk10
5Toni MajićDinamo10
6Borna ZrileLokomotiva10
7Bartol KardumSesvete10
8Lovro LazarSlaven Belupo10
9Filip ŽivkovićOsijek8
10Josip BrešićSesvete8
11Aldin DelimehićIstra 19617
12Matej ŠopLokomotiva7
13Borna HopekVaraždin7
14Josip DABIĆCibalia6
15Samer H SpahićCibalia6
16Domenik Ivan BožićLokomotiva6
17Duje ReićHajduk5
18Lukas ZahoraDinamo5
19Sven LesjakMeđimurje5
20Luka GradečakCibalia4
21Toma ŽunićHajduk4
22Jakov BilajacRijeka4
23Filip ČalopekMeđimurje4
24Noel ĐurkovićOsijek4
25Igor ĆućaSesvete4
26Mate IvkovićHajduk3
27Marino ŽeravicaHajduk3
28Arian MoslavacIstra 19613
29Antonio BaždarićLokomotiva3
30Leon BošnjakSlaven Belupo3
31Ivan PavlovićVaraždin3
32Marko VukelićCibalia2
33Luka VuškovićHajduk2
34Bruno DošenRijeka2
35Noel JakacRijeka2
36Lucas PrecettiRijeka2
37David RužićRijeka2
38Leon IvančićDinamo2
39Domagoj RegetašDinamo2
40Ante RozićDinamo2
41Matej KönigInter-Zaprešić2
42Vito LasanInter-Zaprešić2
43Nikola PerkovićIstra 19612
44Vigo VujanićLokomotiva2
45Niko FarkašMeđimurje2
46Sergej LevakOsijek2
47David SkukanOsijek2
48Roko JurekićSesvete2
49Benjamin DulčićSolin2
50Aron SunaraSolin2
51Adam LušićVaraždin2
52Fran MatulinZagreb2
53Lovro VegoZagreb2
54Luka CvjetkovićCibalia1
55Noa Matija StojanovićCibalia1
56Marin KuzmanićHajduk1
57Marin KuzmanićHajduk1
58Ivano BubničRijeka1
59Rajan ŽlibanovićRijeka1
60Tin BožurićDinamo1
61Gabriel JureškoDinamo1
62Tin MiljakDinamo1
63Branko PavićDinamo1
64Leni PeternacDinamo1
65Ante SušakDinamo1
66Karlo AgrežInter-Zaprešić1
67Ivano BrkljačaInter-Zaprešić1
68Neo KovačecInter-Zaprešić1
69Damjan NovakInter-Zaprešić1
70Filip SeverecInter-Zaprešić1
71Dominik CelijaIstra 19611
72Antonio HrvatinIstra 19611
73Elvis KrasniqiIstra 19611
74Deni RadovčićIstra 19611
75Lucas VranješIstra 19611
76Leo BošnjakLokomotiva1
77Borna CerjakLokomotiva1
78Ivan Fran DragašLokomotiva1
79Lovro KrištoLokomotiva1
80Jakov KveštakLokomotiva1
81Leon Valentin KuzmaMeđimurje1
82Ivan BarićOsijek1
83Domagoj ČavarOsijek1
84Stipe GavranOsijek1
85Luka LukadinovićOsijek1
86Antonio MladinovićOsijek1
87Andrej SvrzlićOsijek1
88Marko TajsOsijek1
89Matej PrimoracSesvete1
90Kristijan OgnjenovićSlaven Belupo1
91Antonio BoticaSolin1
92Ivan KovačevićSolin1
93Ante KušetaSolin1
94Tomislav MilićSolin1
95Marino MilivojevićSolin1
96Bruno PerkovićSolin1
97Matija PavlićVaraždin1
98Slavko StolnikVaraždin1
99Luka DravinacZagreb1
100Lukas MagđinskiZagreb1
KlubUkPobNerPorG+G-GRBod
1.Osijek111100526+4633
2.HYPO LIMAČ119114810+3828
3.Marsonia11902453+4227
4.NK Dinamo Vidovci128133320+1325
5.Sloga NG117132912+1722
6.Slavonija107122518+722
7.Olimpija135082045-2515
8.ŠN Željezničar134272619+714
9.Grafičar Vodovod113351717012
10.Croatia Đakovo133371123-1212
11.Cibalia133191136-2510
12.Slavija122191943-247
13.Graničar112091653-376
14.HNK Vukovar 1991121291158-475
1. kolo
29. kolovoza 2020.
SUBOTA / 11:00
Slavonija4:2OlimpijaIzvještaj
29. kolovoza 2020. / SUBOTA / 11:00
29. kolovoza 2020.
SUBOTA / 11:00
Graničar1:12HYPO LIMAČIzvještaj
29. kolovoza 2020. / SUBOTA / 11:00
29. kolovoza 2020.
SUBOTA / 11:00
Sloga NG4:0CibaliaIzvještaj
29. kolovoza 2020. / SUBOTA / 11:00
30. kolovoza 2020.
NEDJELJA / 11:00
NK Dinamo Vidovci3:0Croatia ĐakovoIzvještaj
30. kolovoza 2020. / NEDJELJA / 11:00
30. kolovoza 2020.
NEDJELJA / 11:00
HNK Vukovar 19910:11MarsoniaIzvještaj
30. kolovoza 2020. / NEDJELJA / 11:00
30. kolovoza 2020.
NEDJELJA / 11:00
Slavija1:9OsijekIzvještaj
30. kolovoza 2020. / NEDJELJA / 11:00
02. rujna 2020.
SRIJEDA / 11:00
ŠN Željezničar0:0Grafičar VodovodIzvještaj
02. rujna 2020. / SRIJEDA / 11:00
2. kolo
05. rujna 2020.
SUBOTA / 11:00
Marsonia3:0ŠN ŽeljezničarIzvještaj
05. rujna 2020. / SUBOTA / 11:00
06. rujna 2020.
NEDJELJA / 09:30
HYPO LIMAČ6:1NK Dinamo VidovciIzvještaj
06. rujna 2020. / NEDJELJA / 09:30
06. rujna 2020.
NEDJELJA / 11:00
Grafičar Vodovod-:-Graničar
06. rujna 2020. / NEDJELJA / 11:00
06. rujna 2020.
NEDJELJA / 11:00
Osijek2:0CibaliaIzvještaj
06. rujna 2020. / NEDJELJA / 11:00
06. rujna 2020.
NEDJELJA / 11:00
Croatia Đakovo0:2Sloga NGIzvještaj
06. rujna 2020. / NEDJELJA / 11:00
06. rujna 2020.
NEDJELJA / 11:00
Olimpija0:3HNK Vukovar 1991Izvještaj
06. rujna 2020. / NEDJELJA / 11:00
06. rujna 2020.
NEDJELJA / 11:00
Slavija3:5SlavonijaIzvještaj
06. rujna 2020. / NEDJELJA / 11:00
3. kolo
12. rujna 2020.
SUBOTA / 10:15
ŠN Željezničar0:3OlimpijaIzvještaj
12. rujna 2020. / SUBOTA / 10:15
12. rujna 2020.
SUBOTA / 11:00
Cibalia0:2Croatia ĐakovoIzvještaj
12. rujna 2020. / SUBOTA / 11:00
13. rujna 2020.
NEDJELJA / 11:00
Graničar-:-Marsonia
13. rujna 2020. / NEDJELJA / 11:00
13. rujna 2020.
NEDJELJA / 11:00
NK Dinamo Vidovci4:0Grafičar VodovodIzvještaj
13. rujna 2020. / NEDJELJA / 11:00
13. rujna 2020.
NEDJELJA / 11:00
Sloga NG0:1HYPO LIMAČIzvještaj
13. rujna 2020. / NEDJELJA / 11:00
13. rujna 2020.
NEDJELJA / 11:00
Slavonija-:-Osijek
13. rujna 2020. / NEDJELJA / 11:00
13. rujna 2020.
NEDJELJA / 11:00
HNK Vukovar 19912:2SlavijaIzvještaj
13. rujna 2020. / NEDJELJA / 11:00
4. kolo
19. rujna 2020.
SUBOTA / 10:15
Olimpija3:1GraničarIzvještaj
19. rujna 2020. / SUBOTA / 10:15
19. rujna 2020.
SUBOTA / 11:00
Osijek2:1Croatia ĐakovoIzvještaj
19. rujna 2020. / SUBOTA / 11:00
20. rujna 2020.
NEDJELJA / 11:00
HYPO LIMAČ6:0CibaliaIzvještaj
20. rujna 2020. / NEDJELJA / 11:00
20. rujna 2020.
NEDJELJA / 11:00
Grafičar Vodovod2:2Sloga NGIzvještaj
20. rujna 2020. / NEDJELJA / 11:00
20. rujna 2020.
NEDJELJA / 11:00
Marsonia4:0NK Dinamo VidovciIzvještaj
20. rujna 2020. / NEDJELJA / 11:00
20. rujna 2020.
NEDJELJA / 11:00
Slavija2:5ŠN ŽeljezničarIzvještaj
20. rujna 2020. / NEDJELJA / 11:00
20. rujna 2020.
NEDJELJA / 11:00
Slavonija-:-HNK Vukovar 1991
20. rujna 2020. / NEDJELJA / 11:00
5. kolo
26. rujna 2020.
SUBOTA / 10:10
Cibalia1:0Grafičar VodovodIzvještaj
26. rujna 2020. / SUBOTA / 10:10
26. rujna 2020.
SUBOTA / 11:00
HNK Vukovar 19910:7OsijekIzvještaj
26. rujna 2020. / SUBOTA / 11:00
26. rujna 2020.
SUBOTA / 11:00
ŠN Željezničar1:2SlavonijaIzvještaj
26. rujna 2020. / SUBOTA / 11:00
26. rujna 2020.
SUBOTA / 11:00
Graničar6:2SlavijaIzvještaj
26. rujna 2020. / SUBOTA / 11:00
26. rujna 2020.
SUBOTA / 11:00
NK Dinamo Vidovci3:2OlimpijaIzvještaj
26. rujna 2020. / SUBOTA / 11:00
26. rujna 2020.
SUBOTA / 11:00
Sloga NG0:2MarsoniaIzvještaj
26. rujna 2020. / SUBOTA / 11:00
27. rujna 2020.
NEDJELJA / 11:00
Croatia Đakovo0:3HYPO LIMAČIzvještaj
27. rujna 2020. / NEDJELJA / 11:00
6. kolo
03. listopada 2020.
SUBOTA / 09:00
Osijek3:1HYPO LIMAČIzvještaj
03. listopada 2020. / SUBOTA / 09:00
03. listopada 2020.
SUBOTA / 11:00
HNK Vukovar 19910:4ŠN ŽeljezničarIzvještaj
03. listopada 2020. / SUBOTA / 11:00
03. listopada 2020.
SUBOTA / 16:45
Slavija2:5NK Dinamo VidovciIzvještaj
03. listopada 2020. / SUBOTA / 16:45
04. listopada 2020.
NEDJELJA / 11:00
Slavonija3:1GraničarIzvještaj
04. listopada 2020. / NEDJELJA / 11:00
04. listopada 2020.
NEDJELJA / 11:00
Grafičar Vodovod1:1Croatia ĐakovoIzvještaj
04. listopada 2020. / NEDJELJA / 11:00
04. listopada 2020.
NEDJELJA / 11:00
Marsonia4:0CibaliaIzvještaj
04. listopada 2020. / NEDJELJA / 11:00
04. listopada 2020.
NEDJELJA / 11:00
Olimpija2:6Sloga NGIzvještaj
04. listopada 2020. / NEDJELJA / 11:00
7. kolo
10. listopada 2020.
SUBOTA / 10:15
Cibalia1:2OlimpijaIzvještaj
10. listopada 2020. / SUBOTA / 10:15
10. listopada 2020.
SUBOTA / 11:00
ŠN Željezničar0:2OsijekIzvještaj
10. listopada 2020. / SUBOTA / 11:00
10. listopada 2020.
SUBOTA / 11:00
Graničar4:2HNK Vukovar 1991Izvještaj
10. listopada 2020. / SUBOTA / 11:00
10. listopada 2020.
SUBOTA / 11:00
NK Dinamo Vidovci3:1SlavonijaIzvještaj
10. listopada 2020. / SUBOTA / 11:00
10. listopada 2020.
SUBOTA / 11:00
HYPO LIMAČ3:1Grafičar VodovodIzvještaj
10. listopada 2020. / SUBOTA / 11:00
11. listopada 2020.
NEDJELJA / 11:00
Sloga NG2:1SlavijaIzvještaj
11. listopada 2020. / NEDJELJA / 11:00
11. listopada 2020.
NEDJELJA / 11:00
Croatia Đakovo0:6MarsoniaIzvještaj
11. listopada 2020. / NEDJELJA / 11:00
8. kolo
17. listopada 2020.
SUBOTA / 11:00
Olimpija2:1Croatia ĐakovoIzvještaj
17. listopada 2020. / SUBOTA / 11:00
17. listopada 2020.
SUBOTA / 11:00
Slavija2:1CibaliaIzvještaj
17. listopada 2020. / SUBOTA / 11:00
17. listopada 2020.
SUBOTA / 11:00
Osijek2:1Grafičar VodovodIzvještaj
17. listopada 2020. / SUBOTA / 11:00
18. listopada 2020.
NEDJELJA / 11:00
Slavonija3:0Sloga NGIzvještaj
18. listopada 2020. / NEDJELJA / 11:00
18. listopada 2020.
NEDJELJA / 11:00
HNK Vukovar 19910:4NK Dinamo VidovciIzvještaj
18. listopada 2020. / NEDJELJA / 11:00
18. listopada 2020.
NEDJELJA / 11:00
ŠN Željezničar6:0GraničarIzvještaj
18. listopada 2020. / NEDJELJA / 11:00
29. studenog 2020.
NEDJELJA / 11:00
Marsonia-:-HYPO LIMAČ
29. studenog 2020. / NEDJELJA / 11:00
9. kolo
24. listopada 2020.
SUBOTA / 09:00
HYPO LIMAČ3:1OlimpijaIzvještaj
24. listopada 2020. / SUBOTA / 09:00
24. listopada 2020.
SUBOTA / 11:00
Graničar1:9OsijekIzvještaj
24. listopada 2020. / SUBOTA / 11:00
24. listopada 2020.
SUBOTA / 11:00
NK Dinamo Vidovci1:0ŠN ŽeljezničarIzvještaj
24. listopada 2020. / SUBOTA / 11:00
25. listopada 2020.
NEDJELJA / 11:00
Sloga NG6:0HNK Vukovar 1991Izvještaj
25. listopada 2020. / NEDJELJA / 11:00
25. listopada 2020.
NEDJELJA / 11:00
Cibalia0:3SlavonijaIzvještaj
25. listopada 2020. / NEDJELJA / 11:00
25. listopada 2020.
NEDJELJA / 11:00
Croatia Đakovo1:0SlavijaIzvještaj
25. listopada 2020. / NEDJELJA / 11:00
25. listopada 2020.
NEDJELJA / 11:00
Grafičar Vodovod1:0MarsoniaIzvještaj
25. listopada 2020. / NEDJELJA / 11:00
10. kolo
31. listopada 2020.
SUBOTA / 10:15
Olimpija2:1Grafičar VodovodIzvještaj
31. listopada 2020. / SUBOTA / 10:15
31. listopada 2020.
SUBOTA / 11:00
HNK Vukovar 19912:5CibaliaIzvještaj
31. listopada 2020. / SUBOTA / 11:00
31. listopada 2020.
SUBOTA / 11:00
ŠN Željezničar1:2Sloga NGIzvještaj
31. listopada 2020. / SUBOTA / 11:00
31. listopada 2020.
SUBOTA / 11:00
Graničar1:7NK Dinamo VidovciIzvještaj
31. listopada 2020. / SUBOTA / 11:00
01. studenog 2020.
NEDJELJA / 11:00
Osijek1:0MarsoniaIzvještaj
01. studenog 2020. / NEDJELJA / 11:00
01. studenog 2020.
NEDJELJA / 11:00
Slavija-:-HYPO LIMAČ
01. studenog 2020. / NEDJELJA / 11:00
02. studenog 2020.
PONEDJELJAK / 11:00
Slavonija2:1Croatia ĐakovoIzvještaj
02. studenog 2020. / PONEDJELJAK / 11:00
11. kolo
08. studenog 2020.
NEDJELJA / 11:00
NK Dinamo Vidovci1:3OsijekIzvještaj
08. studenog 2020. / NEDJELJA / 11:00
08. studenog 2020.
NEDJELJA / 11:00
Sloga NG5:0GraničarIzvještaj
08. studenog 2020. / NEDJELJA / 11:00
08. studenog 2020.
NEDJELJA / 11:00
Cibalia0:7ŠN ŽeljezničarIzvještaj
08. studenog 2020. / NEDJELJA / 11:00
08. studenog 2020.
NEDJELJA / 11:00
Croatia Đakovo1:1HNK Vukovar 1991Izvještaj
08. studenog 2020. / NEDJELJA / 11:00
08. studenog 2020.
NEDJELJA / 11:00
HYPO LIMAČ2:2SlavonijaIzvještaj
08. studenog 2020. / NEDJELJA / 11:00
08. studenog 2020.
NEDJELJA / 11:00
Grafičar Vodovod4:1SlavijaIzvještaj
08. studenog 2020. / NEDJELJA / 11:00
08. studenog 2020.
NEDJELJA / 11:00
Marsonia8:0OlimpijaIzvještaj
08. studenog 2020. / NEDJELJA / 11:00
12. kolo
14. studenog 2020.
SUBOTA / 11:00
Osijek12:0OlimpijaIzvještaj
14. studenog 2020. / SUBOTA / 11:00
14. studenog 2020.
SUBOTA / 11:00
Graničar1:2CibaliaIzvještaj
14. studenog 2020. / SUBOTA / 11:00
15. studenog 2020.
NEDJELJA / 11:00
NK Dinamo Vidovci-:-Sloga NG
15. studenog 2020. / NEDJELJA / 11:00
15. studenog 2020.
NEDJELJA / 11:00
Slavija1:2MarsoniaIzvještaj
15. studenog 2020. / NEDJELJA / 11:00
15. studenog 2020.
NEDJELJA / 11:00
Slavonija-:-Grafičar Vodovod
15. studenog 2020. / NEDJELJA / 11:00
15. studenog 2020.
NEDJELJA / 11:00
HNK Vukovar 19910:8HYPO LIMAČIzvještaj
15. studenog 2020. / NEDJELJA / 11:00
15. studenog 2020.
NEDJELJA / 11:00
ŠN Željezničar1:1Croatia ĐakovoIzvještaj
15. studenog 2020. / NEDJELJA / 11:00
13. kolo
21. studenog 2020.
SUBOTA / 11:00
Sloga NG-:-Osijek
21. studenog 2020. / SUBOTA / 11:00
21. studenog 2020.
SUBOTA / 11:00
Cibalia1:1NK Dinamo VidovciIzvještaj
21. studenog 2020. / SUBOTA / 11:00
21. studenog 2020.
SUBOTA / 11:00
Grafičar Vodovod6:1HNK Vukovar 1991Izvještaj
21. studenog 2020. / SUBOTA / 11:00
22. studenog 2020.
NEDJELJA / 11:00
Marsonia5:0SlavonijaIzvještaj
22. studenog 2020. / NEDJELJA / 11:00
22. studenog 2020.
NEDJELJA / 11:00
Olimpija1:2SlavijaIzvještaj
22. studenog 2020. / NEDJELJA / 11:00
22. studenog 2020.
NEDJELJA / 11:00
Croatia Đakovo2:0GraničarIzvještaj
22. studenog 2020. / NEDJELJA / 11:00
22. studenog 2020.
NEDJELJA / 11:00
HYPO LIMAČ3:1ŠN ŽeljezničarIzvještaj
22. studenog 2020. / NEDJELJA / 11:00
KlubUkPobNerPorG+G-GRBod
1.NK Borac (KV)1110015811+4730
2.Osijek9900582+5627
3.Belišće128132818+1025
4.Croatia Đakovo117223317+1623
5.NAŠK127055223+2921
6.Čepin86023813+2518
7.FEŠK115063236-415
8.BSK104151922-313
9.HYPO LIMAČ103163227+510
10.Višnjevac113081548-339
11.Valpovka Valpovo101271031-215
12.HNK Bilje121110989-804
13.Slavonac (T)9009552-470
1. kolo
30. kolovoza 2020.
NEDJELJA / 09:00
HYPO LIMAČ2:5NK Borac (KV)Izvještaj
30. kolovoza 2020. / NEDJELJA / 09:00
30. kolovoza 2020.
NEDJELJA / 11:00
HNK Bilje5:1Slavonac (T)Izvještaj
30. kolovoza 2020. / NEDJELJA / 11:00
30. kolovoza 2020.
NEDJELJA / 11:00
Čepin5:0VišnjevacIzvještaj
30. kolovoza 2020. / NEDJELJA / 11:00
30. kolovoza 2020.
NEDJELJA / 11:00
FEŠK5:1Valpovka ValpovoIzvještaj
30. kolovoza 2020. / NEDJELJA / 11:00
30. kolovoza 2020.
NEDJELJA / 11:00
NAŠK8:0BSKIzvještaj
30. kolovoza 2020. / NEDJELJA / 11:00
30. kolovoza 2020.
NEDJELJA / 11:00
Belišće0:4OsijekIzvještaj
30. kolovoza 2020. / NEDJELJA / 11:00
30. kolovoza 2020.
NEDJELJA / 11:00
Croatia Đakovo-:-NK Donji Miholjac
30. kolovoza 2020. / NEDJELJA / 11:00
2. kolo
02. rujna 2020.
SRIJEDA / 11:00
Valpovka Valpovo0:8NAŠKIzvještaj
02. rujna 2020. / SRIJEDA / 11:00
05. rujna 2020.
SUBOTA / 11:00
Osijek4:0BSKIzvještaj
05. rujna 2020. / SUBOTA / 11:00
06. rujna 2020.
NEDJELJA / 11:00
Višnjevac2:5FEŠKIzvještaj
06. rujna 2020. / NEDJELJA / 11:00
06. rujna 2020.
NEDJELJA / 11:00
Slavonac (T)1:12ČepinIzvještaj
06. rujna 2020. / NEDJELJA / 11:00
06. rujna 2020.
NEDJELJA / 11:00
NK Borac (KV)16:1HNK BiljeIzvještaj
06. rujna 2020. / NEDJELJA / 11:00
06. rujna 2020.
NEDJELJA / 11:00
NK Donji Miholjac2:7HYPO LIMAČIzvještaj
06. rujna 2020. / NEDJELJA / 11:00
06. rujna 2020.
NEDJELJA / 11:00
Belišće2:2Croatia ĐakovoIzvještaj
06. rujna 2020. / NEDJELJA / 11:00
3. kolo
12. rujna 2020.
SUBOTA / 09:30
HYPO LIMAČ1:2BelišćeIzvještaj
12. rujna 2020. / SUBOTA / 09:30
12. rujna 2020.
SUBOTA / 11:00
Čepin0:2NK Borac (KV)Izvještaj
12. rujna 2020. / SUBOTA / 11:00
13. rujna 2020.
NEDJELJA / 11:00
FEŠK5:0Slavonac (T)Izvještaj
13. rujna 2020. / NEDJELJA / 11:00
13. rujna 2020.
NEDJELJA / 11:00
NAŠK9:2VišnjevacIzvještaj
13. rujna 2020. / NEDJELJA / 11:00
13. rujna 2020.
NEDJELJA / 11:00
Valpovka Valpovo1:4BSKIzvještaj
13. rujna 2020. / NEDJELJA / 11:00
13. rujna 2020.
NEDJELJA / 11:00
HNK Bilje-:-NK Donji Miholjac
13. rujna 2020. / NEDJELJA / 11:00
13. rujna 2020.
NEDJELJA / 11:00
Croatia Đakovo0:5OsijekIzvještaj
13. rujna 2020. / NEDJELJA / 11:00
4. kolo
18. rujna 2020.
PETAK / 16:30
Slavonac (T)2:5NAŠKIzvještaj
18. rujna 2020. / PETAK / 16:30
20. rujna 2020.
NEDJELJA / 11:00
NK Borac (KV)5:1FEŠKIzvještaj
20. rujna 2020. / NEDJELJA / 11:00
20. rujna 2020.
NEDJELJA / 11:00
NK Donji Miholjac-:-Čepin
20. rujna 2020. / NEDJELJA / 11:00
20. rujna 2020.
NEDJELJA / 11:00
Belišće4:0HNK BiljeIzvještaj
20. rujna 2020. / NEDJELJA / 11:00
20. rujna 2020.
NEDJELJA / 11:00
Croatia Đakovo1:0HYPO LIMAČIzvještaj
20. rujna 2020. / NEDJELJA / 11:00
20. rujna 2020.
NEDJELJA / 11:00
Osijek-:-Valpovka Valpovo
20. rujna 2020. / NEDJELJA / 11:00
20. rujna 2020.
NEDJELJA / 11:00
Višnjevac0:2BSKIzvještaj
20. rujna 2020. / NEDJELJA / 11:00
5. kolo
26. rujna 2020.
SUBOTA / 09:45
Čepin3:1BelišćeIzvještaj
26. rujna 2020. / SUBOTA / 09:45
26. rujna 2020.
SUBOTA / 11:00
BSK5:0Slavonac (T)Izvještaj
26. rujna 2020. / SUBOTA / 11:00
26. rujna 2020.
SUBOTA / 11:00
Valpovka Valpovo0:3VišnjevacIzvještaj
26. rujna 2020. / SUBOTA / 11:00
27. rujna 2020.
NEDJELJA / 11:00
FEŠK3:0NK Donji MiholjacIzvještaj
27. rujna 2020. / NEDJELJA / 11:00
27. rujna 2020.
NEDJELJA / 11:00
NAŠK0:4NK Borac (KV)Izvještaj
27. rujna 2020. / NEDJELJA / 11:00
27. rujna 2020.
NEDJELJA / 11:00
HYPO LIMAČ0:6OsijekIzvještaj
27. rujna 2020. / NEDJELJA / 11:00
27. rujna 2020.
NEDJELJA / 11:00
HNK Bilje1:5Croatia ĐakovoIzvještaj
27. rujna 2020. / NEDJELJA / 11:00
6. kolo
04. listopada 2020.
NEDJELJA / 11:00
Osijek-:-Višnjevac
04. listopada 2020. / NEDJELJA / 11:00
04. listopada 2020.
NEDJELJA / 11:00
Slavonac (T)0:7Valpovka ValpovoIzvještaj
04. listopada 2020. / NEDJELJA / 11:00
04. listopada 2020.
NEDJELJA / 11:00
NK Borac (KV)3:0BSKIzvještaj
04. listopada 2020. / NEDJELJA / 11:00
04. listopada 2020.
NEDJELJA / 11:00
NK Donji Miholjac-:-NAŠK
04. listopada 2020. / NEDJELJA / 11:00
04. listopada 2020.
NEDJELJA / 11:00
Belišće5:1FEŠKIzvještaj
04. listopada 2020. / NEDJELJA / 11:00
04. listopada 2020.
NEDJELJA / 11:00
Croatia Đakovo-:-Čepin
04. listopada 2020. / NEDJELJA / 11:00
04. listopada 2020.
NEDJELJA / 11:00
HYPO LIMAČ12:1HNK BiljeIzvještaj
04. listopada 2020. / NEDJELJA / 11:00
7. kolo
10. listopada 2020.
SUBOTA / 11:00
FEŠK0:3Croatia ĐakovoIzvještaj
10. listopada 2020. / SUBOTA / 11:00
10. listopada 2020.
SUBOTA / 11:00
NAŠK1:2BelišćeIzvještaj
10. listopada 2020. / SUBOTA / 11:00
10. listopada 2020.
SUBOTA / 11:00
BSK3:0NK Donji MiholjacIzvještaj
10. listopada 2020. / SUBOTA / 11:00
11. listopada 2020.
NEDJELJA / 11:00
Valpovka Valpovo0:4NK Borac (KV)Izvještaj
11. listopada 2020. / NEDJELJA / 11:00
11. listopada 2020.
NEDJELJA / 11:00
Višnjevac3:0Slavonac (T)Izvještaj
11. listopada 2020. / NEDJELJA / 11:00
11. listopada 2020.
NEDJELJA / 11:00
HNK Bilje0:16OsijekIzvještaj
11. listopada 2020. / NEDJELJA / 11:00
11. listopada 2020.
NEDJELJA / 11:00
Čepin-:-HYPO LIMAČ
11. listopada 2020. / NEDJELJA / 11:00
8. kolo
18. listopada 2020.
NEDJELJA / 11:00
Osijek-:-Slavonac (T)
18. listopada 2020. / NEDJELJA / 11:00
18. listopada 2020.
NEDJELJA / 11:00
NK Borac (KV)8:0VišnjevacIzvještaj
18. listopada 2020. / NEDJELJA / 11:00
18. listopada 2020.
NEDJELJA / 11:00
NK Donji Miholjac-:-Valpovka Valpovo
18. listopada 2020. / NEDJELJA / 11:00
18. listopada 2020.
NEDJELJA / 11:00
Belišće1:0BSKIzvještaj
18. listopada 2020. / NEDJELJA / 11:00
18. listopada 2020.
NEDJELJA / 11:00
Croatia Đakovo3:2NAŠKIzvještaj
18. listopada 2020. / NEDJELJA / 11:00
18. listopada 2020.
NEDJELJA / 11:00
HYPO LIMAČ2:5FEŠKIzvještaj
18. listopada 2020. / NEDJELJA / 11:00
18. listopada 2020.
NEDJELJA / 11:00
HNK Bilje0:10ČepinIzvještaj
18. listopada 2020. / NEDJELJA / 11:00
9. kolo
24. listopada 2020.
SUBOTA / 11:00
NAŠK4:2HYPO LIMAČIzvještaj
24. listopada 2020. / SUBOTA / 11:00
24. listopada 2020.
SUBOTA / 11:00
BSK1:1Croatia ĐakovoIzvještaj
24. listopada 2020. / SUBOTA / 11:00
24. listopada 2020.
SUBOTA / 11:00
Valpovka Valpovo0:3BelišćeIzvještaj
24. listopada 2020. / SUBOTA / 11:00
25. listopada 2020.
NEDJELJA / 11:00
Višnjevac-:-NK Donji Miholjac
25. listopada 2020. / NEDJELJA / 11:00
25. listopada 2020.
NEDJELJA / 11:00
Slavonac (T)-:-NK Borac (KV)
25. listopada 2020. / NEDJELJA / 11:00
25. listopada 2020.
NEDJELJA / 11:00
Čepin0:6OsijekIzvještaj
25. listopada 2020. / NEDJELJA / 11:00
25. listopada 2020.
NEDJELJA / 11:00
FEŠK7:0HNK BiljeIzvještaj
25. listopada 2020. / NEDJELJA / 11:00
10. kolo
31. listopada 2020.
SUBOTA / 11:00
HYPO LIMAČ4:2BSKIzvještaj
31. listopada 2020. / SUBOTA / 11:00
01. studenog 2020.
NEDJELJA / 09:45
Čepin5:2FEŠKIzvještaj
01. studenog 2020. / NEDJELJA / 09:45
01. studenog 2020.
NEDJELJA / 11:00
HNK Bilje1:10NAŠKIzvještaj
01. studenog 2020. / NEDJELJA / 11:00
01. studenog 2020.
NEDJELJA / 11:00
Osijek5:2NK Borac (KV)Izvještaj
01. studenog 2020. / NEDJELJA / 11:00
01. studenog 2020.
NEDJELJA / 11:00
NK Donji Miholjac-:-Slavonac (T)
01. studenog 2020. / NEDJELJA / 11:00
01. studenog 2020.
NEDJELJA / 11:00
Belišće5:1VišnjevacIzvještaj
01. studenog 2020. / NEDJELJA / 11:00
01. studenog 2020.
NEDJELJA / 11:00
Croatia Đakovo4:1Valpovka ValpovoIzvještaj
01. studenog 2020. / NEDJELJA / 11:00
11. kolo
07. studenog 2020.
SUBOTA / 09:00
Slavonac (T)0:1BelišćeIzvještaj
07. studenog 2020. / SUBOTA / 09:00
07. studenog 2020.
SUBOTA / 11:00
BSK5:0HNK BiljeIzvještaj
07. studenog 2020. / SUBOTA / 11:00
08. studenog 2020.
NEDJELJA / 11:00
Valpovka Valpovo0:0HYPO LIMAČIzvještaj
08. studenog 2020. / NEDJELJA / 11:00
08. studenog 2020.
NEDJELJA / 11:00
Višnjevac0:5Croatia ĐakovoIzvještaj
08. studenog 2020. / NEDJELJA / 11:00
08. studenog 2020.
NEDJELJA / 11:00
FEŠK0:9OsijekIzvještaj
08. studenog 2020. / NEDJELJA / 11:00
08. studenog 2020.
NEDJELJA / 11:00
NAŠK1:3ČepinIzvještaj
08. studenog 2020. / NEDJELJA / 11:00
08. studenog 2020.
NEDJELJA / 11:00
NK Borac (KV)-:-NK Donji Miholjac
08. studenog 2020. / NEDJELJA / 11:00
12. kolo
14. studenog 2020.
SUBOTA / 11:00
FEŠK1:4NAŠKIzvještaj
14. studenog 2020. / SUBOTA / 11:00
15. studenog 2020.
NEDJELJA / 11:00
Osijek-:-NK Donji Miholjac
15. studenog 2020. / NEDJELJA / 11:00
15. studenog 2020.
NEDJELJA / 11:00
Belišće2:5NK Borac (KV)Izvještaj
15. studenog 2020. / NEDJELJA / 11:00
15. studenog 2020.
NEDJELJA / 11:00
Croatia Đakovo9:1Slavonac (T)Izvještaj
15. studenog 2020. / NEDJELJA / 11:00
15. studenog 2020.
NEDJELJA / 11:00
HYPO LIMAČ9:1VišnjevacIzvještaj
15. studenog 2020. / NEDJELJA / 11:00
15. studenog 2020.
NEDJELJA / 11:00
HNK Bilje0:0Valpovka ValpovoIzvještaj
15. studenog 2020. / NEDJELJA / 11:00
15. studenog 2020.
NEDJELJA / 11:00
Čepin-:-BSK
15. studenog 2020. / NEDJELJA / 11:00
13. kolo
22. studenog 2020.
NEDJELJA / 11:00
NAŠK0:3OsijekIzvještaj
22. studenog 2020. / NEDJELJA / 11:00
22. studenog 2020.
NEDJELJA / 11:00
BSK-:-FEŠK
22. studenog 2020. / NEDJELJA / 11:00
22. studenog 2020.
NEDJELJA / 11:00
Valpovka Valpovo-:-Čepin
22. studenog 2020. / NEDJELJA / 11:00
22. studenog 2020.
NEDJELJA / 11:00
Višnjevac3:0HNK BiljeIzvještaj
22. studenog 2020. / NEDJELJA / 11:00
22. studenog 2020.
NEDJELJA / 11:00
Slavonac (T)-:-HYPO LIMAČ
22. studenog 2020. / NEDJELJA / 11:00
22. studenog 2020.
NEDJELJA / 11:00
NK Borac (KV)4:0Croatia ĐakovoIzvještaj
22. studenog 2020. / NEDJELJA / 11:00
22. studenog 2020.
NEDJELJA / 11:00
NK Donji Miholjac-:-Belišće
22. studenog 2020. / NEDJELJA / 11:00
 IgračKlubGol.
1Filip BojićNK Dinamo Vidovci20
2Filip KantorNK Borac (KV)17
3Luka DušanićBelišće16
4Domagoj SmrčekNAŠK16
5Luka MartićMarsonia14
6Luka BrkićFEŠK13
7Stefan UnfirerNAŠK13
8Matej PerićOsijek13
9Miloš JovičićNK Borac (KV)12
10Dominik BabićOsijek12
11Roko RupčićOsijek12
12Armando ŠainovićOsijek12
13Ante KramarićHYPO LIMAČ11
14Filip RogulićHYPO LIMAČ11
15Mateo SertićDinamo11
16Ivan BarićOsijek11
17Noel ĐurkovićOsijek11
18Lovre LončarHajduk10
19Luka NemetHYPO LIMAČ10
20Ivano TothNK Borac (KV)10
21Karlo KozićČepin10
22Toni MajićDinamo10
23Borna ZrileLokomotiva10
24Bartol KardumSesvete10
25Lovro LazarSlaven Belupo10
26Filip SamardžićŠN Željezničar10
27David SimićBSK9
28Leonardo SkenderHYPO LIMAČ8
29Ivano LončarićMarsonia8
30Mihael MihaljevićOsijek8
31Filip ŽivkovićOsijek8
32Josip BrešićSesvete8
33Marko CrljenkovićSloga NG8
34Sebastijan ZebaFEŠK7
35Aldin DelimehićIstra 19617
36Matej ŠopLokomotiva7
37Leon KozićOlimpija7
38Bendeguz Andoči TarOsijek7
39Filip DrgaOsijek7
40Borna HopekVaraždin7
41Josip DABIĆCibalia6
42Samer H SpahićCibalia6
43Marko ČečuraCroatia Đakovo6
44Benjamin JakovacHNK Vukovar 19916
45Mato MaričićČepin6
46Petar VrdoljakČepin6
47Tvrtko JankovićNK Dinamo Vidovci6
48Domenik Ivan BožićLokomotiva6
49Anton MatkovićMarsonia6
50Ivan JeremijašOlimpija6
51Maro MedoOsijek6
52Ljubo PuljićOsijek6
53Marin ŠarićSlavija6
54Sebastijan ŠokićSloga NG6
55David GašićVišnjevac6
56Borna BilićCroatia Đakovo5
57Duje ReićHajduk5
58Stipa ĐurkovHYPO LIMAČ5
59Ivano MarićHYPO LIMAČ5
60Matej StanićHYPO LIMAČ5
61Teo KrekoNK Borac (KV)5
62David NikolićČepin5
63Lukas ZahoraDinamo5
64Sven LesjakMeđimurje5
65Domagoj BogdanićNAŠK5
66Fran MajdenićOsijek5
67Ivica ZebaSlavonija5
68Ivan MihićGrafičar Vodovod5
69Niko ProkopecHNK Bilje4
70Luka GradečakCibalia4
71Luka PenavaCroatia Đakovo4
72Toma ŽunićHajduk4
73Jakov BilajacRijeka4
74Marin KoceljHNK Vukovar 19914
75Patrik ČuićHYPO LIMAČ4
76Gabriel VizingerNK Borac (KV)4
77Matej FerencČepin4
78Filip ČalopekMeđimurje4
79Saša KatanićNAŠK4
80Tomislav LedinskiNAŠK4
81Šimun BegovićOsijek4
82Fran IvaciOsijek4
83Andrija TomićOsijek4
84Marin ZorićOsijek4
85Igor ĆućaSesvete4
86Valentin ŠtetićSlavija4
87Lovro ČakalićSlavonija4
88Filip ProloščićSlavonija4
89Duje RamljakCibalia3
90Ivan VidovićCibalia3
91Ivano AjhornCroatia Đakovo3
92Niko JamanCroatia Đakovo3
93Lovro KedačićCroatia Đakovo3
94Karlo VavraCroatia Đakovo3
95Mate IvkovićHajduk3
96Marino ŽeravicaHajduk3
97Leon JurićHYPO LIMAČ3
98Borna PožegaHYPO LIMAČ3
99Gabrijel KljajićFEŠK3
100Karlo BičanićGraničar3
101Stjepan KozarevićGraničar3
102Arian MoslavacIstra 19613
103Antonio BaždarićLokomotiva3
104Marin GusakMarsonia3
105Marin PetrovićMarsonia3
106Dino OrossNAŠK3
107Noa BilićOsijek3
108Matej DorušakOsijek3
109Leon BošnjakSlaven Belupo3
110Nikica VukojaSlavija3
111Ante ZebaSlavonija3
112Lovro DautovićSloga NG3
113IVAN KLARIĆSloga NG3
114Luka SeverovićSloga NG3
115Edi GrđanValpovka Valpovo3
116Ivan PavlovićVaraždin3
117Josip MihićVišnjevac3
118Patrik BiberGrafičar Vodovod3
119Marcus Ivan MacdonaldGrafičar Vodovod3
120Niko PintarićGrafičar Vodovod3
121Tomislav ČaldarevićŠN Željezničar3
122Ivan EđedHNK Bilje2
123Dino MatićCibalia2
124Marko VukelićCibalia2
125Bruno ČulinaCroatia Đakovo2
126Roko IvićCroatia Đakovo2
127Luka KovačCroatia Đakovo2
128Tibor PišlCroatia Đakovo2
129Luka VuškovićHajduk2
130Bruno DošenRijeka2
131Noel JakacRijeka2
132Lucas PrecettiRijeka2
133David RužićRijeka2
134Filip ErakHYPO LIMAČ2
135Niko SambolHYPO LIMAČ2
136Ivano TojčićHYPO LIMAČ2
137Roko FrajtagBelišće2
138Bartol JelkićBelišće2
139Lukas PetrovićBelišće2
140Stefan BagićNK Borac (KV)2
141Patrik BalatinacNK Borac (KV)2
142Daniel ČolićNK Borac (KV)2
143Stjepan BodzaBSK2
144Branko KostićBSK2
145Patrik BudišićČepin2
146Viktor JelavićNK Dinamo Vidovci2
147Lovro MatošNK Dinamo Vidovci2
148Dominik AntolovićFEŠK2
149Marin MaćešićFEŠK2
150Tomislav VolenikFEŠK2
151Leon IvančićDinamo2
152Domagoj RegetašDinamo2
153Ante RozićDinamo2
154Fran ReljanovićGraničar2
155Dino SadikovićGraničar2
156Matej KönigInter-Zaprešić2
157Vito LasanInter-Zaprešić2
158Nikola PerkovićIstra 19612
159Vigo VujanićLokomotiva2
160Josip AbramovićMarsonia2
161Antonio BjelopavlovićMarsonia2
162David KatićMarsonia2
163Dario SafundžićMarsonia2
164Ivan VukojeMarsonia2
165Niko FarkašMeđimurje2
166David BlagojevićNAŠK2
167Fran MatijevićOlimpija2
168Jan ŠtelcerOlimpija2
169Ivano LazićOsijek2
170Sergej LevakOsijek2
171Luka LukadinovićOsijek2
172David SkukanOsijek2
173Roko JurekićSesvete2
174Karlo SkeleđijaSlavija2
175Roko MršićSlavonija2
176Vito PapacSlavonija2
177Luka PerkovićSlavonija2
178Tin BilešićSloga NG2
179Benjamin DulčićSolin2
180Aron SunaraSolin2
181Dominik PisačićValpovka Valpovo2
182Adam LušićVaraždin2
183Niko MihaljevićVišnjevac2
184Ivan MihićVišnjevac2
185Fran MatulinZagreb2
186Lovro VegoZagreb2
187Lovro KatušićŠN Željezničar2
188Šimo KneževićŠN Željezničar2
189Antonio LačenŠN Željezničar2
190Matej JurićHNK Bilje1
191Bruno ProkopecHNK Bilje1
192Ivan ŠimunovHNK Bilje1
193Marko BrdarCibalia1
194Luka CvjetkovićCibalia1
195Luka MeštrovićCibalia1
196Antonio RajkovićCibalia1
197Noa Matija StojanovićCibalia1
198Ante BiukCroatia Đakovo1
199Borna BlaževićCroatia Đakovo1
200Vito BlaževićCroatia Đakovo1
201Marino FriedrichCroatia Đakovo1
202Marko HodakCroatia Đakovo1
203Borna JonaCroatia Đakovo1
204Michael LukačCroatia Đakovo1
205Josip RakušićCroatia Đakovo1
206Noa TomesićCroatia Đakovo1
207Marin KuzmanićHajduk1
208Marin KuzmanićHajduk1
209Ivano BubničRijeka1
210Rajan ŽlibanovićRijeka1
211DARIJO BISTROVIĆHNK Vukovar 19911
212Nikola DražićHYPO LIMAČ1
213Matej GlavotaHYPO LIMAČ1
214Ivan HajdukovićHYPO LIMAČ1
215Adriano JozićHYPO LIMAČ1
216Lovro JukićHYPO LIMAČ1
217Matej KovačevićHYPO LIMAČ1
218Ivan NovakHYPO LIMAČ1
219Bruno SlamićHYPO LIMAČ1
220Jan GerberBelišće1
221Fabijan JurmanovićBelišće1
222Marino LovrenčićBelišće1
223Sven MaltarBelišće1
224Mateo TalafukBelišće1
225Ivan VrbanacBelišće1
226Veljko BekvalacNK Borac (KV)1
227Ivan GolubovNK Borac (KV)1
228Vanja GrujićNK Borac (KV)1
229Antun JakšićNK Borac (KV)1
230Marko ĆulibrkBSK1
231Ognjen KladušićBSK1
232Bojan LukićBSK1
233Petar NedićBSK1
234Ljubiša TadićBSK1
235Nemanja VidovićBSK1
236Bernard BekavacČepin1
237Lovro JagodinČepin1
238Mihael MatoševićČepin1
239Luka NikolašČepin1
240Filip PfeifferČepin1
241Lovro KrmpotićNK Dinamo Vidovci1
242Leon NikolićNK Dinamo Vidovci1
243Luka VidićNK Dinamo Vidovci1
244Denis ČalićFEŠK1
245Noa PaskaFEŠK1
246Lukas TrepačFEŠK1
247Tin BožurićDinamo1
248Gabriel JureškoDinamo1
249Tin MiljakDinamo1
250Branko PavićDinamo1
251Leni PeternacDinamo1
252Ante SušakDinamo1
253Hrvoje BesekGraničar1
254Josip MiličevićGraničar1
255Matej PranjkićGraničar1
256Karlo AgrežInter-Zaprešić1
257Ivano BrkljačaInter-Zaprešić1
258Neo KovačecInter-Zaprešić1
259Damjan NovakInter-Zaprešić1
260Filip SeverecInter-Zaprešić1
261Dominik CelijaIstra 19611
262Antonio HrvatinIstra 19611
263Elvis KrasniqiIstra 19611
264Deni RadovčićIstra 19611
265Lucas VranješIstra 19611
266Leo BošnjakLokomotiva1
267Borna CerjakLokomotiva1
268Ivan Fran DragašLokomotiva1
269Lovro KrištoLokomotiva1
270Jakov KveštakLokomotiva1
271Juro BlaževićMarsonia1
272Leon Valentin KuzmaMeđimurje1
273Leon BakačNAŠK1
274Danijel JurićNAŠK1
275Marko JurićNAŠK1
276Matko JurićNAŠK1
277Matej BuhinOlimpija1
278Luka JelavićOlimpija1
279Toni MartanOlimpija1
280Domagoj ČavarOsijek1
281Karlo DonkovićOsijek1
282Stipe GavranOsijek1
283Patrik JerkovićOsijek1
284Ivano KolarikOsijek1
285Filip LekoOsijek1
286Antonio MladinovićOsijek1
287Andrej SvrzlićOsijek1
288Marko TajsOsijek1
289Matej PrimoracSesvete1
290Kristijan OgnjenovićSlaven Belupo1
291David DražetićSlavija1
292Marko MitrovićSlavija1
293Ivan RužičićSlavija1
294Daniel SubotićSlavija1
295Luka AnićSlavonac (T)1
296Mislav AnićSlavonac (T)1
297Noa BenceSlavonac (T)1
298Radanović DavidSlavonac (T)1
299Luka NikolićSlavonac (T)1
300Antonio KrižanovićSlavonija1
301Luka RomićSlavonija1
302Donnat TomasSlavonija1
303David DošlićSloga NG1
304Lovro ĐurićSloga NG1
305Lovro RajkovićSloga NG1
306IVANO STRINAVIĆSloga NG1
307Antonio BoticaSolin1
308Ivan KovačevićSolin1
309Ante KušetaSolin1
310Tomislav MilićSolin1
311Marino MilivojevićSolin1
312Bruno PerkovićSolin1
313Juraj BagarićValpovka Valpovo1
314Marko BirovljevićValpovka Valpovo1
315Luka CesarecValpovka Valpovo1
316Jan IlinićValpovka Valpovo1
317Nino LendarićValpovka Valpovo1
318Matija PavlićVaraždin1
319Slavko StolnikVaraždin1
320Marko BošnjakVišnjevac1
321Lorian GašićVišnjevac1
322Luka DravinacZagreb1
323Lukas MagđinskiZagreb1
324Lovro KrešoGrafičar Vodovod1
325Ante MikulandraGrafičar Vodovod1
326Matija TopalićGrafičar Vodovod1
327Kristijan BrkićŠN Željezničar1
328Juraj DankićŠN Željezničar1
329Borna FerfoljaŠN Željezničar1
330Leo KarinŠN Željezničar1
331Ivan PejakovićŠN Željezničar1
332Janik Gabriel TeglovićŠN Željezničar1
333Adriano VojnovićŠN Željezničar1
Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Više informacija o kolačićima možete pronaći OVDJE, a o politici privatnosti OVDJE.
Slažem se