• Igrači
  • 1. HNL
  • Ljestvica
  • Strijelci
  • 1. NL Istok
  • 2. NL Istok
  • Strijelci

Vratari

  • DominikDamjanović

  • MatejGrahovac

  • NikoIvanković

  • HrvojeJukopila

  • PetarKatalinić

Braniči

  • BendeguzAndoči Tar

  • ŠimunBegović

  • DavorBertić

  • LeonBetlehem

  • NoaBilić

  • GabrijelGlavaš

  • PatrikJerković

  • MileJurjević

  • DavidKalem

  • IvanoKolarik

  • IvanKorman

  • BornaMrkonjić

  • MarinoPerković

  • LjuboPuljić

  • AndrijaTomić

  • AntonioTrupina

Vezni igrači

  • ArsenČočaj

  • MatejDorušak

  • FilipDrga

  • MatejGagulić

  • JonaJežić

  • IvanoKolarević

  • TeoKreko

  • FilipLeko

  • FranMajdenić

  • MaroMedo

  • LukaMikić

  • FranPeček

  • BrunoRešetar

  • RokoRupčić

  • SebastijanZeba

Napadači

  • IvanBarić

  • MarkoBirovljević

  • AnteGrgić

  • RokoHosi

  • LukaIžaković

  • DraženJaman

  • AnteKramarić

  • LukaKrstić

  • VitoPapac

  • MarkoPolovina

  • FilipRogulić

  • ArmandoŠainović

  • MarinZorić

1. kolo
22. kolovoza 2021.
NEDJELJA / 16:30
Cibalia1:3RudešIzvještaj
22. kolovoza 2021. / NEDJELJA / 16:30
24. kolovoza 2021.
UTORAK / 09:30
Dinamo5:1SesveteIzvještaj
24. kolovoza 2021. / UTORAK / 09:30
24. kolovoza 2021.
UTORAK / 19:45
Slaven Belupo1:0LokomotivaIzvještaj
24. kolovoza 2021. / UTORAK / 19:45
25. kolovoza 2021.
SRIJEDA / 10:00
Inter-Zaprešić0:2HajdukIzvještaj
25. kolovoza 2021. / SRIJEDA / 10:00
25. kolovoza 2021.
SRIJEDA / 16:30
Solin2:0MeđimurjeIzvještaj
25. kolovoza 2021. / SRIJEDA / 16:30
25. kolovoza 2021.
SRIJEDA / 16:30
Varaždin1:3OsijekIzvještaj
25. kolovoza 2021. / SRIJEDA / 16:30
25. kolovoza 2021.
SRIJEDA / 17:00
Istra 19611:4RijekaIzvještaj
25. kolovoza 2021. / SRIJEDA / 17:00
2. kolo
28. kolovoza 2021.
SUBOTA / 16:00
Osijek5:0RudešIzvještaj
28. kolovoza 2021. / SUBOTA / 16:00
29. kolovoza 2021.
NEDJELJA / 10:00
Hajduk3:1SolinIzvještaj
29. kolovoza 2021. / NEDJELJA / 10:00
29. kolovoza 2021.
NEDJELJA / 10:00
Varaždin0:0Inter-ZaprešićIzvještaj
29. kolovoza 2021. / NEDJELJA / 10:00
29. kolovoza 2021.
NEDJELJA / 13:30
Sesvete1:1CibaliaIzvještaj
29. kolovoza 2021. / NEDJELJA / 13:30
29. kolovoza 2021.
NEDJELJA / 16:00
Rijeka1:1Slaven BelupoIzvještaj
29. kolovoza 2021. / NEDJELJA / 16:00
29. kolovoza 2021.
NEDJELJA / 17:30
Međimurje3:4Istra 1961Izvještaj
29. kolovoza 2021. / NEDJELJA / 17:30
24. listopada 2021.
NEDJELJA / 14:00
Lokomotiva2:1DinamoIzvještaj
24. listopada 2021. / NEDJELJA / 14:00
3. kolo
01. rujna 2021.
SRIJEDA / 10:00
Istra 19611:3HajdukIzvještaj
01. rujna 2021. / SRIJEDA / 10:00
01. rujna 2021.
SRIJEDA / 10:00
Slaven Belupo3:0MeđimurjeIzvještaj
01. rujna 2021. / SRIJEDA / 10:00
01. rujna 2021.
SRIJEDA / 10:00
Rudeš0:2SesveteIzvještaj
01. rujna 2021. / SRIJEDA / 10:00
01. rujna 2021.
SRIJEDA / 14:00
Cibalia0:4LokomotivaIzvještaj
01. rujna 2021. / SRIJEDA / 14:00
01. rujna 2021.
SRIJEDA / 15:00
Solin4:0VaraždinIzvještaj
01. rujna 2021. / SRIJEDA / 15:00
01. rujna 2021.
SRIJEDA / 16:00
Dinamo4:0RijekaIzvještaj
01. rujna 2021. / SRIJEDA / 16:00
01. rujna 2021.
SRIJEDA / 16:00
Inter-Zaprešić0:2OsijekIzvještaj
01. rujna 2021. / SRIJEDA / 16:00
4. kolo
05. rujna 2021.
NEDJELJA / 10:00
Lokomotiva1:0RudešIzvještaj
05. rujna 2021. / NEDJELJA / 10:00
05. rujna 2021.
NEDJELJA / 15:00
Varaždin2:1Istra 1961Izvještaj
05. rujna 2021. / NEDJELJA / 15:00
05. rujna 2021.
NEDJELJA / 16:00
Inter-Zaprešić0:2SolinIzvještaj
05. rujna 2021. / NEDJELJA / 16:00
05. rujna 2021.
NEDJELJA / 16:00
Međimurje0:15DinamoIzvještaj
05. rujna 2021. / NEDJELJA / 16:00
05. rujna 2021.
NEDJELJA / 16:00
Hajduk2:0Slaven BelupoIzvještaj
05. rujna 2021. / NEDJELJA / 16:00
08. rujna 2021.
SRIJEDA / 14:00
Osijek1:0SesveteIzvještaj
08. rujna 2021. / SRIJEDA / 14:00
22. rujna 2021.
SRIJEDA / 15:00
Rijeka3:0CibaliaIzvještaj
22. rujna 2021. / SRIJEDA / 15:00
5. kolo
12. rujna 2021.
NEDJELJA / 10:00
Sesvete0:0LokomotivaIzvještaj
12. rujna 2021. / NEDJELJA / 10:00
12. rujna 2021.
NEDJELJA / 10:00
Solin2:2OsijekIzvještaj
12. rujna 2021. / NEDJELJA / 10:00
12. rujna 2021.
NEDJELJA / 10:00
Istra 19613:0Inter-ZaprešićIzvještaj
12. rujna 2021. / NEDJELJA / 10:00
12. rujna 2021.
NEDJELJA / 10:00
Slaven Belupo1:0VaraždinIzvještaj
12. rujna 2021. / NEDJELJA / 10:00
12. rujna 2021.
NEDJELJA / 10:00
Dinamo1:1HajdukIzvještaj
12. rujna 2021. / NEDJELJA / 10:00
12. rujna 2021.
NEDJELJA / 14:00
Cibalia2:1MeđimurjeIzvještaj
12. rujna 2021. / NEDJELJA / 14:00
12. rujna 2021.
NEDJELJA / 15:00
Rudeš5:2RijekaIzvještaj
12. rujna 2021. / NEDJELJA / 15:00
6. kolo
17. rujna 2021.
PETAK / 10:00
Varaždin0:5DinamoIzvještaj
17. rujna 2021. / PETAK / 10:00
18. rujna 2021.
SUBOTA / 10:00
Inter-Zaprešić0:1Slaven BelupoIzvještaj
18. rujna 2021. / SUBOTA / 10:00
18. rujna 2021.
SUBOTA / 10:00
Solin1:0Istra 1961Izvještaj
18. rujna 2021. / SUBOTA / 10:00
18. rujna 2021.
SUBOTA / 10:30
Međimurje1:5RudešIzvještaj
18. rujna 2021. / SUBOTA / 10:30
18. rujna 2021.
SUBOTA / 11:30
Hajduk2:0CibaliaIzvještaj
18. rujna 2021. / SUBOTA / 11:30
18. rujna 2021.
SUBOTA / 15:00
Osijek2:1LokomotivaIzvještaj
18. rujna 2021. / SUBOTA / 15:00
19. rujna 2021.
NEDJELJA / 15:00
Rijeka0:1SesveteIzvještaj
19. rujna 2021. / NEDJELJA / 15:00
7. kolo
25. rujna 2021.
SUBOTA / 10:00
Dinamo4:0Inter-ZaprešićIzvještaj
25. rujna 2021. / SUBOTA / 10:00
26. rujna 2021.
NEDJELJA / 10:00
Istra 19610:1OsijekIzvještaj
26. rujna 2021. / NEDJELJA / 10:00
26. rujna 2021.
NEDJELJA / 10:00
Rudeš0:1HajdukIzvještaj
26. rujna 2021. / NEDJELJA / 10:00
26. rujna 2021.
NEDJELJA / 14:00
Cibalia2:1VaraždinIzvještaj
26. rujna 2021. / NEDJELJA / 14:00
26. rujna 2021.
NEDJELJA / 15:00
Sesvete9:0MeđimurjeIzvještaj
26. rujna 2021. / NEDJELJA / 15:00
26. rujna 2021.
NEDJELJA / 15:00
Lokomotiva3:2RijekaIzvještaj
26. rujna 2021. / NEDJELJA / 15:00
26. rujna 2021.
NEDJELJA / 16:00
Slaven Belupo1:0SolinIzvještaj
26. rujna 2021. / NEDJELJA / 16:00
8. kolo
02. listopada 2021.
SUBOTA / 11:00
Međimurje0:19LokomotivaIzvještaj
02. listopada 2021. / SUBOTA / 11:00
03. listopada 2021.
NEDJELJA / 10:00
Osijek3:1RijekaIzvještaj
03. listopada 2021. / NEDJELJA / 10:00
03. listopada 2021.
NEDJELJA / 11:00
Varaždin0:4RudešIzvještaj
03. listopada 2021. / NEDJELJA / 11:00
03. listopada 2021.
NEDJELJA / 11:00
Solin0:2DinamoIzvještaj
03. listopada 2021. / NEDJELJA / 11:00
03. listopada 2021.
NEDJELJA / 13:30
Inter-Zaprešić1:0CibaliaIzvještaj
03. listopada 2021. / NEDJELJA / 13:30
03. listopada 2021.
NEDJELJA / 15:00
Hajduk3:0SesveteIzvještaj
03. listopada 2021. / NEDJELJA / 15:00
03. listopada 2021.
NEDJELJA / 16:00
Istra 19611:0Slaven BelupoIzvještaj
03. listopada 2021. / NEDJELJA / 16:00
9. kolo
09. listopada 2021.
SUBOTA / 14:00
Slaven Belupo0:1OsijekIzvještaj
09. listopada 2021. / SUBOTA / 14:00
10. listopada 2021.
NEDJELJA / 10:00
Cibalia2:1SolinIzvještaj
10. listopada 2021. / NEDJELJA / 10:00
10. listopada 2021.
NEDJELJA / 10:00
Rudeš3:1Inter-ZaprešićIzvještaj
10. listopada 2021. / NEDJELJA / 10:00
10. listopada 2021.
NEDJELJA / 10:00
Lokomotiva1:0HajdukIzvještaj
10. listopada 2021. / NEDJELJA / 10:00
10. listopada 2021.
NEDJELJA / 14:00
Rijeka9:0MeđimurjeIzvještaj
10. listopada 2021. / NEDJELJA / 14:00
10. listopada 2021.
NEDJELJA / 14:00
Sesvete1:0VaraždinIzvještaj
10. listopada 2021. / NEDJELJA / 14:00
10. listopada 2021.
NEDJELJA / 14:30
Dinamo5:1Istra 1961Izvještaj
10. listopada 2021. / NEDJELJA / 14:30
10. kolo
16. listopada 2021.
SUBOTA / 10:00
Inter-Zaprešić2:2SesveteIzvještaj
16. listopada 2021. / SUBOTA / 10:00
16. listopada 2021.
SUBOTA / 11:00
Varaždin0:1LokomotivaIzvještaj
16. listopada 2021. / SUBOTA / 11:00
16. listopada 2021.
SUBOTA / 12:00
Hajduk1:0RijekaIzvještaj
16. listopada 2021. / SUBOTA / 12:00
16. listopada 2021.
SUBOTA / 14:00
Slaven Belupo0:2DinamoIzvještaj
16. listopada 2021. / SUBOTA / 14:00
16. listopada 2021.
SUBOTA / 14:00
Osijek4:0MeđimurjeIzvještaj
16. listopada 2021. / SUBOTA / 14:00
16. listopada 2021.
SUBOTA / 16:30
Istra 19612:0CibaliaIzvještaj
16. listopada 2021. / SUBOTA / 16:30
24. listopada 2021.
NEDJELJA / 11:00
Solin2:1RudešIzvještaj
24. listopada 2021. / NEDJELJA / 11:00
11. kolo
30. listopada 2021.
SUBOTA / 10:00
Međimurje0:7HajdukIzvještaj
30. listopada 2021. / SUBOTA / 10:00
30. listopada 2021.
SUBOTA / 13:00
Cibalia1:1Slaven BelupoIzvještaj
30. listopada 2021. / SUBOTA / 13:00
30. listopada 2021.
SUBOTA / 14:00
Rijeka3:0VaraždinIzvještaj
30. listopada 2021. / SUBOTA / 14:00
30. listopada 2021.
SUBOTA / 17:15
Rudeš3:1Istra 1961Izvještaj
30. listopada 2021. / SUBOTA / 17:15
31. listopada 2021.
NEDJELJA / 10:00
Lokomotiva2:0Inter-ZaprešićIzvještaj
31. listopada 2021. / NEDJELJA / 10:00
31. listopada 2021.
NEDJELJA / 14:00
Dinamo2:0OsijekIzvještaj
31. listopada 2021. / NEDJELJA / 14:00
24. studenog 2021.
SRIJEDA / 14:00
Sesvete2:1SolinIzvještaj
24. studenog 2021. / SRIJEDA / 14:00
12. kolo
07. studenog 2021.
NEDJELJA / 10:00
Osijek3:0HajdukIzvještaj
07. studenog 2021. / NEDJELJA / 10:00
07. studenog 2021.
NEDJELJA / 10:00
Solin1:1LokomotivaIzvještaj
07. studenog 2021. / NEDJELJA / 10:00
07. studenog 2021.
NEDJELJA / 11:00
Slaven Belupo1:2RudešIzvještaj
07. studenog 2021. / NEDJELJA / 11:00
07. studenog 2021.
NEDJELJA / 12:30
Inter-Zaprešić0:1RijekaIzvještaj
07. studenog 2021. / NEDJELJA / 12:30
07. studenog 2021.
NEDJELJA / 14:00
Istra 19610:0SesveteIzvještaj
07. studenog 2021. / NEDJELJA / 14:00
08. studenog 2021.
PONEDJELJAK / 12:00
Dinamo6:0CibaliaIzvještaj
08. studenog 2021. / PONEDJELJAK / 12:00
11. prosinca 2021.
SUBOTA / 10:00
Varaždin4:0MeđimurjeIzvještaj
11. prosinca 2021. / SUBOTA / 10:00
13. kolo
13. studenog 2021.
SUBOTA / 13:00
Sesvete1:2Slaven BelupoIzvještaj
13. studenog 2021. / SUBOTA / 13:00
13. studenog 2021.
SUBOTA / 13:00
Rijeka1:3SolinIzvještaj
13. studenog 2021. / SUBOTA / 13:00
14. studenog 2021.
NEDJELJA / 10:00
Cibalia0:0OsijekIzvještaj
14. studenog 2021. / NEDJELJA / 10:00
14. studenog 2021.
NEDJELJA / 10:00
Rudeš0:6DinamoIzvještaj
14. studenog 2021. / NEDJELJA / 10:00
16. studenog 2021.
UTORAK / 15:00
Hajduk3:0VaraždinIzvještaj
16. studenog 2021. / UTORAK / 15:00
20. veljače 2022.
NEDJELJA / 11:00
Međimurje0:0Inter-ZaprešićIzvještaj
20. veljače 2022. / NEDJELJA / 11:00
27. veljače 2022.
NEDJELJA / 15:00
Lokomotiva4:1Istra 1961Izvještaj
27. veljače 2022. / NEDJELJA / 15:00
14. kolo
21. studenog 2021.
NEDJELJA / 10:00
Lokomotiva0:0Slaven BelupoIzvještaj
21. studenog 2021. / NEDJELJA / 10:00
21. studenog 2021.
NEDJELJA / 11:00
Hajduk2:0Inter-ZaprešićIzvještaj
21. studenog 2021. / NEDJELJA / 11:00
21. studenog 2021.
NEDJELJA / 13:00
Osijek3:0VaraždinIzvještaj
21. studenog 2021. / NEDJELJA / 13:00
21. studenog 2021.
NEDJELJA / 13:00
Rudeš5:0CibaliaIzvještaj
21. studenog 2021. / NEDJELJA / 13:00
21. studenog 2021.
NEDJELJA / 14:30
Međimurje0:8SolinIzvještaj
21. studenog 2021. / NEDJELJA / 14:30
22. studenog 2021.
PONEDJELJAK / 13:00
Rijeka0:0Istra 1961Izvještaj
22. studenog 2021. / PONEDJELJAK / 13:00
01. prosinca 2021.
SRIJEDA / 10:00
Sesvete0:3DinamoIzvještaj
01. prosinca 2021. / SRIJEDA / 10:00
15. kolo
27. studenog 2021.
SUBOTA / 10:00
Dinamo3:0LokomotivaIzvještaj
27. studenog 2021. / SUBOTA / 10:00
28. studenog 2021.
NEDJELJA / 10:00
Solin2:2HajdukIzvještaj
28. studenog 2021. / NEDJELJA / 10:00
28. studenog 2021.
NEDJELJA / 12:00
Cibalia1:1SesveteIzvještaj
28. studenog 2021. / NEDJELJA / 12:00
28. studenog 2021.
NEDJELJA / 13:30
Rudeš0:1OsijekIzvještaj
28. studenog 2021. / NEDJELJA / 13:30
28. studenog 2021.
NEDJELJA / 15:00
Slaven Belupo0:1RijekaIzvještaj
28. studenog 2021. / NEDJELJA / 15:00
28. studenog 2021.
NEDJELJA / 15:00
Istra 196112:0MeđimurjeIzvještaj
28. studenog 2021. / NEDJELJA / 15:00
27. veljače 2022.
NEDJELJA / 10:00
Inter-Zaprešić3:0VaraždinIzvještaj
27. veljače 2022. / NEDJELJA / 10:00
16. kolo
05. prosinca 2021.
NEDJELJA / 10:00
Međimurje0:5Slaven BelupoIzvještaj
05. prosinca 2021. / NEDJELJA / 10:00
05. prosinca 2021.
NEDJELJA / 10:00
Sesvete2:1RudešIzvještaj
05. prosinca 2021. / NEDJELJA / 10:00
05. prosinca 2021.
NEDJELJA / 11:30
Osijek3:0Inter-ZaprešićIzvještaj
05. prosinca 2021. / NEDJELJA / 11:30
05. prosinca 2021.
NEDJELJA / 11:35
Hajduk6:0Istra 1961Izvještaj
05. prosinca 2021. / NEDJELJA / 11:35
05. prosinca 2021.
NEDJELJA / 12:00
Lokomotiva5:0CibaliaIzvještaj
05. prosinca 2021. / NEDJELJA / 12:00
05. prosinca 2021.
NEDJELJA / 13:00
Varaždin2:5SolinIzvještaj
05. prosinca 2021. / NEDJELJA / 13:00
27. veljače 2022.
NEDJELJA / 12:00
Rijeka0:3DinamoIzvještaj
27. veljače 2022. / NEDJELJA / 12:00
17. kolo
05. ožujka 2022.
SUBOTA / 13:00
Sesvete0:0OsijekIzvještaj
05. ožujka 2022. / SUBOTA / 13:00
06. ožujka 2022.
NEDJELJA / 10:00
Rudeš0:0LokomotivaIzvještaj
06. ožujka 2022. / NEDJELJA / 10:00
06. ožujka 2022.
NEDJELJA / 10:00
Cibalia1:0RijekaIzvještaj
06. ožujka 2022. / NEDJELJA / 10:00
06. ožujka 2022.
NEDJELJA / 10:00
Dinamo6:0MeđimurjeIzvještaj
06. ožujka 2022. / NEDJELJA / 10:00
06. ožujka 2022.
NEDJELJA / 10:00
Slaven Belupo0:1HajdukIzvještaj
06. ožujka 2022. / NEDJELJA / 10:00
06. ožujka 2022.
NEDJELJA / 12:00
Solin4:0Inter-ZaprešićIzvještaj
06. ožujka 2022. / NEDJELJA / 12:00
07. ožujka 2022.
PONEDJELJAK / 14:00
Istra 19614:0VaraždinIzvještaj
07. ožujka 2022. / PONEDJELJAK / 14:00
18. kolo
12. ožujka 2022.
SUBOTA / 09:30
Osijek2:0SolinIzvještaj
12. ožujka 2022. / SUBOTA / 09:30
12. ožujka 2022.
SUBOTA / 10:00
Lokomotiva1:0SesveteIzvještaj
12. ožujka 2022. / SUBOTA / 10:00
13. ožujka 2022.
NEDJELJA / 10:00
Varaždin1:2Slaven BelupoIzvještaj
13. ožujka 2022. / NEDJELJA / 10:00
13. ožujka 2022.
NEDJELJA / 12:00
Rijeka1:3RudešIzvještaj
13. ožujka 2022. / NEDJELJA / 12:00
13. ožujka 2022.
NEDJELJA / 14:00
Međimurje0:2CibaliaIzvještaj
13. ožujka 2022. / NEDJELJA / 14:00
13. ožujka 2022.
NEDJELJA / 14:30
Inter-Zaprešić0:3Istra 1961Izvještaj
13. ožujka 2022. / NEDJELJA / 14:30
14. ožujka 2022.
PONEDJELJAK / 11:00
Hajduk2:0DinamoIzvještaj
14. ožujka 2022. / PONEDJELJAK / 11:00
19. kolo
19. ožujka 2022.
SUBOTA / 14:00
Lokomotiva0:2OsijekIzvještaj
19. ožujka 2022. / SUBOTA / 14:00
19. ožujka 2022.
SUBOTA / 15:00
Slaven Belupo2:2Inter-ZaprešićIzvještaj
19. ožujka 2022. / SUBOTA / 15:00
20. ožujka 2022.
NEDJELJA / 10:00
Dinamo3:1VaraždinIzvještaj
20. ožujka 2022. / NEDJELJA / 10:00
20. ožujka 2022.
NEDJELJA / 13:00
Sesvete0:2RijekaIzvještaj
20. ožujka 2022. / NEDJELJA / 13:00
20. ožujka 2022.
NEDJELJA / 14:00
Rudeš8:1MeđimurjeIzvještaj
20. ožujka 2022. / NEDJELJA / 14:00
20. ožujka 2022.
NEDJELJA / 15:30
Istra 19610:0SolinIzvještaj
20. ožujka 2022. / NEDJELJA / 15:30
21. ožujka 2022.
PONEDJELJAK / 10:00
Cibalia0:1HajdukIzvještaj
21. ožujka 2022. / PONEDJELJAK / 10:00
20. kolo
26. ožujka 2022.
SUBOTA / 10:00
Osijek4:1Istra 1961Izvještaj
26. ožujka 2022. / SUBOTA / 10:00
26. ožujka 2022.
SUBOTA / 12:00
Rijeka1:4LokomotivaIzvještaj
26. ožujka 2022. / SUBOTA / 12:00
26. ožujka 2022.
SUBOTA / 14:00
Solin1:0Slaven BelupoIzvještaj
26. ožujka 2022. / SUBOTA / 14:00
27. ožujka 2022.
NEDJELJA / 10:00
Inter-Zaprešić1:6DinamoIzvještaj
27. ožujka 2022. / NEDJELJA / 10:00
27. ožujka 2022.
NEDJELJA / 13:30
Međimurje1:6SesveteIzvještaj
27. ožujka 2022. / NEDJELJA / 13:30
27. ožujka 2022.
NEDJELJA / 14:00
Varaždin0:0CibaliaIzvještaj
27. ožujka 2022. / NEDJELJA / 14:00
01. svibnja 2022.
NEDJELJA / 18:00
Hajduk3:0RudešIzvještaj
01. svibnja 2022. / NEDJELJA / 18:00
21. kolo
03. travnja 2022.
NEDJELJA / 10:00
Lokomotiva4:0MeđimurjeIzvještaj
03. travnja 2022. / NEDJELJA / 10:00
03. travnja 2022.
NEDJELJA / 10:00
Sesvete0:4HajdukIzvještaj
03. travnja 2022. / NEDJELJA / 10:00
03. travnja 2022.
NEDJELJA / 10:00
Rudeš1:2VaraždinIzvještaj
03. travnja 2022. / NEDJELJA / 10:00
03. travnja 2022.
NEDJELJA / 11:00
Cibalia0:0Inter-ZaprešićIzvještaj
03. travnja 2022. / NEDJELJA / 11:00
03. travnja 2022.
NEDJELJA / 14:00
Slaven Belupo1:1Istra 1961Izvještaj
03. travnja 2022. / NEDJELJA / 14:00
04. travnja 2022.
PONEDJELJAK / 10:00
Rijeka0:1OsijekIzvještaj
04. travnja 2022. / PONEDJELJAK / 10:00
04. travnja 2022.
PONEDJELJAK / 14:00
Dinamo3:0SolinIzvještaj
04. travnja 2022. / PONEDJELJAK / 14:00
22. kolo
10. travnja 2022.
NEDJELJA / 10:00
Solin0:1CibaliaIzvještaj
10. travnja 2022. / NEDJELJA / 10:00
10. travnja 2022.
NEDJELJA / 10:00
Inter-Zaprešić0:2RudešIzvještaj
10. travnja 2022. / NEDJELJA / 10:00
10. travnja 2022.
NEDJELJA / 10:00
Hajduk1:1LokomotivaIzvještaj
10. travnja 2022. / NEDJELJA / 10:00
10. travnja 2022.
NEDJELJA / 13:30
Istra 19610:2DinamoIzvještaj
10. travnja 2022. / NEDJELJA / 13:30
10. travnja 2022.
NEDJELJA / 14:00
Varaždin0:0SesveteIzvještaj
10. travnja 2022. / NEDJELJA / 14:00
10. travnja 2022.
NEDJELJA / 14:00
Osijek1:0Slaven BelupoIzvještaj
10. travnja 2022. / NEDJELJA / 14:00
10. travnja 2022.
NEDJELJA / 15:30
Međimurje0:13RijekaIzvještaj
10. travnja 2022. / NEDJELJA / 15:30
23. kolo
21. travnja 2022.
ČETVRTAK / 10:00
Cibalia1:0Istra 1961Izvještaj
21. travnja 2022. / ČETVRTAK / 10:00
24. travnja 2022.
NEDJELJA / 10:00
Dinamo2:0Slaven BelupoIzvještaj
24. travnja 2022. / NEDJELJA / 10:00
24. travnja 2022.
NEDJELJA / 10:00
Rijeka1:2HajdukIzvještaj
24. travnja 2022. / NEDJELJA / 10:00
24. travnja 2022.
NEDJELJA / 10:00
Lokomotiva2:0VaraždinIzvještaj
24. travnja 2022. / NEDJELJA / 10:00
24. travnja 2022.
NEDJELJA / 10:00
Sesvete2:0Inter-ZaprešićIzvještaj
24. travnja 2022. / NEDJELJA / 10:00
24. travnja 2022.
NEDJELJA / 14:30
Rudeš3:1SolinIzvještaj
24. travnja 2022. / NEDJELJA / 14:30
24. travnja 2022.
NEDJELJA / 16:00
Međimurje1:2OsijekIzvještaj
24. travnja 2022. / NEDJELJA / 16:00
24. kolo
06. svibnja 2022.
PETAK / 16:00
Varaždin0:1RijekaIzvještaj
06. svibnja 2022. / PETAK / 16:00
07. svibnja 2022.
SUBOTA / 16:00
Inter-Zaprešić0:3LokomotivaIzvještaj
07. svibnja 2022. / SUBOTA / 16:00
08. svibnja 2022.
NEDJELJA / 10:00
Osijek1:0DinamoIzvještaj
08. svibnja 2022. / NEDJELJA / 10:00
08. svibnja 2022.
NEDJELJA / 14:00
Slaven Belupo0:1CibaliaIzvještaj
08. svibnja 2022. / NEDJELJA / 14:00
08. svibnja 2022.
NEDJELJA / 14:00
Istra 19614:2RudešIzvještaj
08. svibnja 2022. / NEDJELJA / 14:00
08. svibnja 2022.
NEDJELJA / 15:00
Solin2:0SesveteIzvještaj
08. svibnja 2022. / NEDJELJA / 15:00
15. svibnja 2022.
NEDJELJA / 12:00
Hajduk6:0MeđimurjeIzvještaj
15. svibnja 2022. / NEDJELJA / 12:00
25. kolo
19. svibnja 2022.
ČETVRTAK / 15:00
Lokomotiva4:0SolinIzvještaj
19. svibnja 2022. / ČETVRTAK / 15:00
20. svibnja 2022.
PETAK / 16:00
Rijeka1:0Inter-ZaprešićIzvještaj
20. svibnja 2022. / PETAK / 16:00
21. svibnja 2022.
SUBOTA / 16:00
Cibalia0:6DinamoIzvještaj
21. svibnja 2022. / SUBOTA / 16:00
22. svibnja 2022.
NEDJELJA / 10:00
Rudeš-:-Slaven BelupoUživo
22. svibnja 2022. / NEDJELJA / 10:00
22. svibnja 2022.
NEDJELJA / 10:00
Hajduk-:-OsijekUživo
22. svibnja 2022. / NEDJELJA / 10:00
22. svibnja 2022.
NEDJELJA / 10:00
Međimurje-:-VaraždinUživo
22. svibnja 2022. / NEDJELJA / 10:00
25. svibnja 2022.
SRIJEDA / 15:00
Sesvete-:-Istra 1961
25. svibnja 2022. / SRIJEDA / 15:00
26. kolo
07. svibnja 2022.
SUBOTA / 10:00
Dinamo-:-Rudeš
07. svibnja 2022. / SUBOTA / 10:00
07. svibnja 2022.
SUBOTA / 10:00
Slaven Belupo-:-Sesvete
07. svibnja 2022. / SUBOTA / 10:00
07. svibnja 2022.
SUBOTA / 10:00
Inter-Zaprešić-:-Međimurje
07. svibnja 2022. / SUBOTA / 10:00
07. svibnja 2022.
SUBOTA / 10:00
Varaždin-:-Hajduk
07. svibnja 2022. / SUBOTA / 10:00
15. svibnja 2022.
NEDJELJA / 15:00
Istra 19611:2LokomotivaIzvještaj
15. svibnja 2022. / NEDJELJA / 15:00
27. svibnja 2022.
PETAK / 10:00
Solin-:-Rijeka
27. svibnja 2022. / PETAK / 10:00
29. svibnja 2022.
NEDJELJA / 10:00
Osijek-:-Cibalia
29. svibnja 2022. / NEDJELJA / 10:00

Prva HNL - PIONIRI 21/22

KlubUkPobNerPorG+G-GRBod
1.Dinamo2521139510+8564
2.Osijek242031479+3863
3.Hajduk2419325811+4760
4.Lokomotiva2617546516+4956
5.Rudeš24121115139+1237
6.Solin25114104332+1137
7.Rijeka25102134836+1232
8.Sesvete248793130+131
9.Cibalia2586111644-2830
10.Slaven Belupo2485112222029
11.Istra 19612584134244-228
12.Varaždin2433181452-3812
13.Inter-Zaprešić2525181050-4011
14.Međimurje2401238155-1471
 IgračKlubGol.
1Mislav ĆutukDinamo17
2Ivan BarićOsijek13
3Lucas KwediRudeš12
4Leonardo PerkovićDinamo11
5Frano MohorovičićRijeka11
6Luka HalilovićIstra 196111
7Patrik MarićSlaven Belupo11
8Josip NekićDinamo10
9Marin KuzmanićHajduk10
10Petar PfeiferLokomotiva10
11Noa TomeljakLokomotiva10
12David Alan ŠpoljarićSesvete10
13Bruno DurdovHajduk9
14Alberto BačićRijeka9
15Armando ŠainovićOsijek9
16Tomas BakovićDinamo8
17Bruno JurošRudeš8
18Anes HuskićDinamo7
19Elvir ŠehićIstra 19617
20Vlado ČamberSesvete7
21Lovre ĆubreSolin7
22Petar PerkoSolin7
23Lovro ChelfiDinamo6
24Sven ŠuntaDinamo6
25Roko ČularHajduk6
26Armando PernarLokomotiva6
27Ivan VojvodaLokomotiva6
28Bruno GalekovićRudeš6
29Adnan BećirovićDinamo5
30Vigo FrankRijeka5
31Filip GlasnovićLokomotiva5
32Petar RadićLokomotiva5
33Dražen JamanOsijek5
34Fran MajdenićOsijek5
35Bruno ĆerdićSolin5
36Antonio TokićSolin5
37Nikola RavlićVaraždin5
38Nikolas ŠimićDinamo4
39Marko ZebićDinamo4
40Dino MatićCibalia4
41Davor BistreHajduk4
42Jakov ŠimetićRijeka4
43Kristijan GojaniIstra 19614
44Borna CindrićLokomotiva4
45Niko KoširMeđimurje4
46Ante GrgićOsijek4
47Marko KlobučarevićRudeš4
48Rafael MarkulinRudeš4
49Petar AndrićSesvete4
50David LagančićDinamo3
51Dominik PavlovićCibalia3
52Sven SudićCibalia3
53Duje MilišićHajduk3
54Ivano OraHajduk3
55Josip RadmanHajduk3
56Roko ŠupićHajduk3
57Jakov ButkovićRijeka3
58Marko MadyRijeka3
59Nino MiloševićInter-Zaprešić3
60Bruno BankovićIstra 19613
61Nikola PerkovićIstra 19613
62Noa GodecLokomotiva3
63Matija SubotićLokomotiva3
64Jurica FolnegovićRudeš3
65Tomislav ManojlovSesvete3
66Andro SokačSlaven Belupo3
67Luka BurićSolin3
68Šime PerkoSolin3
69Luka PirijaSolin3
70Mark KerinDinamo2
71Mihael MihaljevićDinamo2
72Vuk VlahovićDinamo2
73Luka ZečevićCibalia2
74Nino DomazetHajduk2
75Teodor KralevskiHajduk2
76Toma MarinovićHajduk2
77Stipe MušuraHajduk2
78Lovre PedisićHajduk2
79Duje PranićHajduk2
80Luka VuškovićHajduk2
81Marino MiškulinRijeka2
82Dominik-Velin MrvčićRijeka2
83Edi VinaršRijeka2
84Blaž JurakInter-Zaprešić2
85Dukan AhmetiIstra 19612
86Daniel JelenacaIstra 19612
87Mika OrosIstra 19612
88Luka TomićIstra 19612
89Fabijan BabićLokomotiva2
90Filip DropulićLokomotiva2
91Roko PavlovićLokomotiva2
92Fran PenezićLokomotiva2
93Lovro MagićMeđimurje2
94Marko BirovljevićOsijek2
95Jan AbramovićRudeš2
96Cristiano MarinićRudeš2
97Roko Popov PutnikRudeš2
98Vid PešaSesvete2
99Jan PokosSlaven Belupo2
100Josip TambićSlaven Belupo2
101Toni ČovićSolin2
102Rino ĆurkovićSolin2
103Tomislav PrgometSolin2
104Luka RadićSolin2
105Antonio TolićSolin2
106Petar FošnarVaraždin2
107Gabriel BalićCibalia1
108Juraj DankićCibalia1
109Luka MeštrovićCibalia1
110Filip ŽuparićCibalia1
111Ante BartulovićHajduk1
112David BrnadaHajduk1
113Branimir MlačićHajduk1
114Roko VojvodićHajduk1
115Anton LekajRijeka1
116Antonio MarkanovićRijeka1
117Antonio MrvčićRijeka1
118Stipe ŠimurinaRijeka1
119Dominik ThaqiRijeka1
120Josip BrundićInter-Zaprešić1
121Marko CerajInter-Zaprešić1
122Ivan DalićInter-Zaprešić1
123Filip DramacInter-Zaprešić1
124Manuel MarinovićInter-Zaprešić1
125Niko BuljanIstra 19611
126Emanuel DabićIstra 19611
127Leonardo DraguzetIstra 19611
128Eric KrivičićIstra 19611
129Roni VujičićIstra 19611
130Teo ŽikovićIstra 19611
131Alen DžambićLokomotiva1
132Luka RadakovićLokomotiva1
133Anastas ArnaudovskiMeđimurje1
134Sven Montano PercMeđimurje1
135Šimun BegovićOsijek1
136Noa BilićOsijek1
137Filip DrgaOsijek1
138Ivano KolarikOsijek1
139Fran PečekOsijek1
140Ljubo PuljićOsijek1
141Filip RogulićOsijek1
142Andrija TomićOsijek1
143Sebastijan ZebaOsijek1
144Ivan AnićRudeš1
145Franko JakšićRudeš1
146Fran KasumovićRudeš1
147Marko PribanićRudeš1
148Luka VrzićRudeš1
149Marko ŽivčićRudeš1
150Tomica FerenčakSesvete1
151Karlo MandićSesvete1
152Ivan PerkovićSesvete1
153Jakov ŠimunjakSesvete1
154Marcel VargaSesvete1
155Karlo BalentSlaven Belupo1
156Slaven DevićSlaven Belupo1
157Mario GlavicaSlaven Belupo1
158Vito KnezSlaven Belupo1
159Jan BrezovecVaraždin1
160Denis ČavlekVaraždin1
161Vilim KolmanVaraždin1
162Niko KranjecVaraždin1
163Sven LončarVaraždin1
164Vito ŠegovićVaraždin1
165David VargaVaraždin1
KlubUkPobNerPorG+G-GRBod
1.Marsonia22191210715+9258
2.Osijek2118211016+9556
3.HYPO LIMAČ2218139221+7155
4.Slavonija2417256936+3353
5.Croatia Đakovo2314366735+3245
6.Grafičar Vodovod2394104356-1331
7.Cibalia2393115153-230
8.Sloga NG228593745-829
9.ŠN Željezničar2282124557-1226
10.Graničar2473142980-5124
11.NK Dinamo Vidovci2362153688-5220
12.Omladinac GV2342172790-6314
13.Slavija2341182276-5413
14.NK Amater2313191886-686
1. kolo
01. rujna 2021.
SRIJEDA / 11:00
HYPO LIMAČ6:3NK Dinamo VidovciIzvještaj
01. rujna 2021. / SRIJEDA / 11:00
04. rujna 2021.
SUBOTA / 11:00
Cibalia3:1ŠN ŽeljezničarIzvještaj
04. rujna 2021. / SUBOTA / 11:00
04. rujna 2021.
SUBOTA / 11:00
Osijek10:0GraničarIzvještaj
04. rujna 2021. / SUBOTA / 11:00
04. rujna 2021.
SUBOTA / 12:00
Marsonia11:0Omladinac GVIzvještaj
04. rujna 2021. / SUBOTA / 12:00
05. rujna 2021.
NEDJELJA / 11:00
NK Amater1:8SlavonijaIzvještaj
05. rujna 2021. / NEDJELJA / 11:00
05. rujna 2021.
NEDJELJA / 11:00
Croatia Đakovo3:0SlavijaIzvještaj
05. rujna 2021. / NEDJELJA / 11:00
05. rujna 2021.
NEDJELJA / 11:00
Grafičar Vodovod1:7Sloga NGIzvještaj
05. rujna 2021. / NEDJELJA / 11:00
2. kolo
11. rujna 2021.
SUBOTA / 11:00
Slavonija3:1OsijekIzvještaj
11. rujna 2021. / SUBOTA / 11:00
11. rujna 2021.
SUBOTA / 11:00
Slavija1:3Grafičar VodovodIzvještaj
11. rujna 2021. / SUBOTA / 11:00
11. rujna 2021.
SUBOTA / 11:00
Cibalia1:2Croatia ĐakovoIzvještaj
11. rujna 2021. / SUBOTA / 11:00
12. rujna 2021.
NEDJELJA / 11:00
ŠN Željezničar5:2GraničarIzvještaj
12. rujna 2021. / NEDJELJA / 11:00
12. rujna 2021.
NEDJELJA / 11:00
Omladinac GV4:1NK AmaterIzvještaj
12. rujna 2021. / NEDJELJA / 11:00
12. rujna 2021.
NEDJELJA / 11:00
NK Dinamo Vidovci1:6MarsoniaIzvještaj
12. rujna 2021. / NEDJELJA / 11:00
12. rujna 2021.
NEDJELJA / 11:00
Sloga NG0:2HYPO LIMAČIzvještaj
12. rujna 2021. / NEDJELJA / 11:00
3. kolo
18. rujna 2021.
SUBOTA / 11:00
HYPO LIMAČ14:0SlavijaIzvještaj
18. rujna 2021. / SUBOTA / 11:00
18. rujna 2021.
SUBOTA / 11:00
Croatia Đakovo3:0ŠN ŽeljezničarIzvještaj
18. rujna 2021. / SUBOTA / 11:00
18. rujna 2021.
SUBOTA / 11:00
Osijek5:0Omladinac GVIzvještaj
18. rujna 2021. / SUBOTA / 11:00
18. rujna 2021.
SUBOTA / 11:00
Graničar3:1SlavonijaIzvještaj
18. rujna 2021. / SUBOTA / 11:00
19. rujna 2021.
NEDJELJA / 11:00
Marsonia5:1Sloga NGIzvještaj
19. rujna 2021. / NEDJELJA / 11:00
19. rujna 2021.
NEDJELJA / 11:00
NK Amater2:6NK Dinamo VidovciIzvještaj
19. rujna 2021. / NEDJELJA / 11:00
05. studenog 2021.
PETAK / 11:00
Grafičar Vodovod5:3CibaliaIzvještaj
05. studenog 2021. / PETAK / 11:00
4. kolo
25. rujna 2021.
SUBOTA / 09:00
Cibalia1:7HYPO LIMAČIzvještaj
25. rujna 2021. / SUBOTA / 09:00
25. rujna 2021.
SUBOTA / 11:00
ŠN Željezničar1:5SlavonijaIzvještaj
25. rujna 2021. / SUBOTA / 11:00
25. rujna 2021.
SUBOTA / 11:00
Slavija0:4MarsoniaIzvještaj
25. rujna 2021. / SUBOTA / 11:00
26. rujna 2021.
NEDJELJA / 11:00
Croatia Đakovo8:1Grafičar VodovodIzvještaj
26. rujna 2021. / NEDJELJA / 11:00
26. rujna 2021.
NEDJELJA / 11:00
Sloga NG0:1NK AmaterIzvještaj
26. rujna 2021. / NEDJELJA / 11:00
02. studenog 2021.
UTORAK / 10:45
NK Dinamo Vidovci0:4OsijekIzvještaj
02. studenog 2021. / UTORAK / 10:45
19. travnja 2022.
UTORAK / 17:15
Omladinac GV2:1GraničarIzvještaj
19. travnja 2022. / UTORAK / 17:15
5. kolo
02. listopada 2021.
SUBOTA / 10:15
Grafičar Vodovod2:2ŠN ŽeljezničarIzvještaj
02. listopada 2021. / SUBOTA / 10:15
02. listopada 2021.
SUBOTA / 11:00
HYPO LIMAČ2:1Croatia ĐakovoIzvještaj
02. listopada 2021. / SUBOTA / 11:00
02. listopada 2021.
SUBOTA / 11:00
NK Amater1:2SlavijaIzvještaj
02. listopada 2021. / SUBOTA / 11:00
02. listopada 2021.
SUBOTA / 11:00
Osijek7:0Sloga NGIzvještaj
02. listopada 2021. / SUBOTA / 11:00
02. listopada 2021.
SUBOTA / 11:00
Graničar1:4NK Dinamo VidovciIzvještaj
02. listopada 2021. / SUBOTA / 11:00
02. listopada 2021.
SUBOTA / 11:15
Slavonija4:0Omladinac GVIzvještaj
02. listopada 2021. / SUBOTA / 11:15
03. listopada 2021.
NEDJELJA / 11:00
Marsonia7:1CibaliaIzvještaj
03. listopada 2021. / NEDJELJA / 11:00
6. kolo
06. listopada 2021.
SRIJEDA / 16:45
ŠN Željezničar5:2Omladinac GVIzvještaj
06. listopada 2021. / SRIJEDA / 16:45
09. listopada 2021.
SUBOTA / 11:00
Cibalia5:0NK AmaterIzvještaj
09. listopada 2021. / SUBOTA / 11:00
10. listopada 2021.
NEDJELJA / 10:15
Grafičar Vodovod1:3HYPO LIMAČIzvještaj
10. listopada 2021. / NEDJELJA / 10:15
10. listopada 2021.
NEDJELJA / 11:00
Croatia Đakovo1:6MarsoniaIzvještaj
10. listopada 2021. / NEDJELJA / 11:00
10. listopada 2021.
NEDJELJA / 11:00
Sloga NG4:0GraničarIzvještaj
10. listopada 2021. / NEDJELJA / 11:00
03. studenog 2021.
SRIJEDA / 14:45
Slavija0:4OsijekIzvještaj
03. studenog 2021. / SRIJEDA / 14:45
20. travnja 2022.
SRIJEDA / 17:15
NK Dinamo Vidovci0:3SlavonijaIzvještaj
20. travnja 2022. / SRIJEDA / 17:15
7. kolo
16. listopada 2021.
SUBOTA / 10:30
HYPO LIMAČ7:1ŠN ŽeljezničarIzvještaj
16. listopada 2021. / SUBOTA / 10:30
16. listopada 2021.
SUBOTA / 11:00
NK Amater1:2Croatia ĐakovoIzvještaj
16. listopada 2021. / SUBOTA / 11:00
16. listopada 2021.
SUBOTA / 11:00
Osijek7:0CibaliaIzvještaj
16. listopada 2021. / SUBOTA / 11:00
16. listopada 2021.
SUBOTA / 15:15
Omladinac GV0:2NK Dinamo VidovciIzvještaj
16. listopada 2021. / SUBOTA / 15:15
17. listopada 2021.
NEDJELJA / 11:00
Graničar2:0SlavijaIzvještaj
17. listopada 2021. / NEDJELJA / 11:00
17. listopada 2021.
NEDJELJA / 11:00
Slavonija0:2Sloga NGIzvještaj
17. listopada 2021. / NEDJELJA / 11:00
17. listopada 2021.
NEDJELJA / 11:00
Marsonia7:0Grafičar VodovodIzvještaj
17. listopada 2021. / NEDJELJA / 11:00
8. kolo
23. listopada 2021.
SUBOTA / 10:00
HYPO LIMAČ1:1MarsoniaIzvještaj
23. listopada 2021. / SUBOTA / 10:00
23. listopada 2021.
SUBOTA / 10:00
Slavija0:4SlavonijaIzvještaj
23. listopada 2021. / SUBOTA / 10:00
23. listopada 2021.
SUBOTA / 10:15
Cibalia4:0GraničarIzvještaj
23. listopada 2021. / SUBOTA / 10:15
24. listopada 2021.
NEDJELJA / 11:00
Croatia Đakovo0:6OsijekIzvještaj
24. listopada 2021. / NEDJELJA / 11:00
24. listopada 2021.
NEDJELJA / 11:00
ŠN Željezničar2:4NK Dinamo VidovciIzvještaj
24. listopada 2021. / NEDJELJA / 11:00
24. listopada 2021.
NEDJELJA / 11:00
Sloga NG4:2Omladinac GVIzvještaj
24. listopada 2021. / NEDJELJA / 11:00
04. prosinca 2021.
SUBOTA / 11:00
Grafičar Vodovod2:1NK AmaterIzvještaj
04. prosinca 2021. / SUBOTA / 11:00
9. kolo
30. listopada 2021.
SUBOTA / 11:00
NK Amater0:6HYPO LIMAČIzvještaj
30. listopada 2021. / SUBOTA / 11:00
30. listopada 2021.
SUBOTA / 11:00
Graničar1:3Croatia ĐakovoIzvještaj
30. listopada 2021. / SUBOTA / 11:00
30. listopada 2021.
SUBOTA / 11:00
Omladinac GV3:1SlavijaIzvještaj
30. listopada 2021. / SUBOTA / 11:00
30. listopada 2021.
SUBOTA / 11:00
NK Dinamo Vidovci0:1Sloga NGIzvještaj
30. listopada 2021. / SUBOTA / 11:00
31. listopada 2021.
NEDJELJA / 11:00
Marsonia5:0ŠN ŽeljezničarIzvještaj
31. listopada 2021. / NEDJELJA / 11:00
10. studenog 2021.
SRIJEDA / 17:00
Osijek4:0Grafičar VodovodIzvještaj
10. studenog 2021. / SRIJEDA / 17:00
05. ožujka 2022.
SUBOTA / 11:15
Slavonija2:0CibaliaIzvještaj
05. ožujka 2022. / SUBOTA / 11:15
10. kolo
06. studenog 2021.
SUBOTA / 09:45
Cibalia6:2Omladinac GVIzvještaj
06. studenog 2021. / SUBOTA / 09:45
06. studenog 2021.
SUBOTA / 11:00
Grafičar Vodovod5:0GraničarIzvještaj
06. studenog 2021. / SUBOTA / 11:00
06. studenog 2021.
SUBOTA / 11:00
Marsonia8:1NK AmaterIzvještaj
06. studenog 2021. / SUBOTA / 11:00
06. studenog 2021.
SUBOTA / 11:00
ŠN Željezničar1:2Sloga NGIzvještaj
06. studenog 2021. / SUBOTA / 11:00
06. studenog 2021.
SUBOTA / 11:00
Slavija3:7NK Dinamo VidovciIzvještaj
06. studenog 2021. / SUBOTA / 11:00
07. studenog 2021.
NEDJELJA / 11:00
HYPO LIMAČ-:-Osijek
07. studenog 2021. / NEDJELJA / 11:00
07. studenog 2021.
NEDJELJA / 11:00
Croatia Đakovo6:0SlavonijaIzvještaj
07. studenog 2021. / NEDJELJA / 11:00
11. kolo
13. studenog 2021.
SUBOTA / 11:00
Osijek2:0MarsoniaIzvještaj
13. studenog 2021. / SUBOTA / 11:00
13. studenog 2021.
SUBOTA / 11:00
Graničar2:8HYPO LIMAČIzvještaj
13. studenog 2021. / SUBOTA / 11:00
14. studenog 2021.
NEDJELJA / 11:00
Slavonija4:3Grafičar VodovodIzvještaj
14. studenog 2021. / NEDJELJA / 11:00
14. studenog 2021.
NEDJELJA / 11:00
Omladinac GV0:6Croatia ĐakovoIzvještaj
14. studenog 2021. / NEDJELJA / 11:00
14. studenog 2021.
NEDJELJA / 11:00
NK Dinamo Vidovci5:2CibaliaIzvještaj
14. studenog 2021. / NEDJELJA / 11:00
14. studenog 2021.
NEDJELJA / 11:00
Sloga NG1:1SlavijaIzvještaj
14. studenog 2021. / NEDJELJA / 11:00
14. studenog 2021.
NEDJELJA / 11:00
NK Amater1:5ŠN ŽeljezničarIzvještaj
14. studenog 2021. / NEDJELJA / 11:00
12. kolo
20. studenog 2021.
SUBOTA / 09:45
ŠN Željezničar2:0SlavijaIzvještaj
20. studenog 2021. / SUBOTA / 09:45
20. studenog 2021.
SUBOTA / 11:00
Cibalia1:1Sloga NGIzvještaj
20. studenog 2021. / SUBOTA / 11:00
20. studenog 2021.
SUBOTA / 11:00
Grafičar Vodovod5:1Omladinac GVIzvještaj
20. studenog 2021. / SUBOTA / 11:00
20. studenog 2021.
SUBOTA / 11:00
HYPO LIMAČ5:2SlavonijaIzvještaj
20. studenog 2021. / SUBOTA / 11:00
20. studenog 2021.
SUBOTA / 11:00
NK Amater2:10OsijekIzvještaj
20. studenog 2021. / SUBOTA / 11:00
21. studenog 2021.
NEDJELJA / 11:00
Marsonia7:0GraničarIzvještaj
21. studenog 2021. / NEDJELJA / 11:00
21. studenog 2021.
NEDJELJA / 11:00
Croatia Đakovo5:3NK Dinamo VidovciIzvještaj
21. studenog 2021. / NEDJELJA / 11:00
13. kolo
27. studenog 2021.
SUBOTA / 10:00
Omladinac GV0:9HYPO LIMAČIzvještaj
27. studenog 2021. / SUBOTA / 10:00
27. studenog 2021.
SUBOTA / 11:00
Osijek4:0ŠN ŽeljezničarIzvještaj
27. studenog 2021. / SUBOTA / 11:00
27. studenog 2021.
SUBOTA / 11:00
Graničar1:0NK AmaterIzvještaj
27. studenog 2021. / SUBOTA / 11:00
28. studenog 2021.
NEDJELJA / 09:00
Slavonija2:1MarsoniaIzvještaj
28. studenog 2021. / NEDJELJA / 09:00
28. studenog 2021.
NEDJELJA / 11:00
NK Dinamo Vidovci0:0Grafičar VodovodIzvještaj
28. studenog 2021. / NEDJELJA / 11:00
28. studenog 2021.
NEDJELJA / 11:00
Sloga NG1:1Croatia ĐakovoIzvještaj
28. studenog 2021. / NEDJELJA / 11:00
28. studenog 2021.
NEDJELJA / 11:00
Slavija0:2CibaliaIzvještaj
28. studenog 2021. / NEDJELJA / 11:00
14. kolo
06. ožujka 2022.
NEDJELJA / 11:00
Graničar0:4OsijekIzvještaj
06. ožujka 2022. / NEDJELJA / 11:00
12. ožujka 2022.
SUBOTA / 11:00
Slavonija5:0NK AmaterIzvještaj
12. ožujka 2022. / SUBOTA / 11:00
12. ožujka 2022.
SUBOTA / 11:00
ŠN Željezničar2:1CibaliaIzvještaj
12. ožujka 2022. / SUBOTA / 11:00
12. ožujka 2022.
SUBOTA / 11:00
Sloga NG0:2Grafičar VodovodIzvještaj
12. ožujka 2022. / SUBOTA / 11:00
12. ožujka 2022.
SUBOTA / 11:30
Omladinac GV1:3MarsoniaIzvještaj
12. ožujka 2022. / SUBOTA / 11:30
13. ožujka 2022.
NEDJELJA / 11:00
NK Dinamo Vidovci0:1HYPO LIMAČIzvještaj
13. ožujka 2022. / NEDJELJA / 11:00
13. ožujka 2022.
NEDJELJA / 11:00
Slavija2:7Croatia ĐakovoIzvještaj
13. ožujka 2022. / NEDJELJA / 11:00
15. kolo
19. ožujka 2022.
SUBOTA / 11:00
NK Amater1:1Omladinac GVIzvještaj
19. ožujka 2022. / SUBOTA / 11:00
19. ožujka 2022.
SUBOTA / 11:00
Graničar1:1ŠN ŽeljezničarIzvještaj
19. ožujka 2022. / SUBOTA / 11:00
19. ožujka 2022.
SUBOTA / 11:15
Marsonia10:0NK Dinamo VidovciIzvještaj
19. ožujka 2022. / SUBOTA / 11:15
20. ožujka 2022.
NEDJELJA / 11:00
HYPO LIMAČ1:0Sloga NGIzvještaj
20. ožujka 2022. / NEDJELJA / 11:00
20. ožujka 2022.
NEDJELJA / 11:00
Grafičar Vodovod4:0SlavijaIzvještaj
20. ožujka 2022. / NEDJELJA / 11:00
20. ožujka 2022.
NEDJELJA / 11:00
Croatia Đakovo0:0CibaliaIzvještaj
20. ožujka 2022. / NEDJELJA / 11:00
20. ožujka 2022.
NEDJELJA / 11:00
Osijek3:1SlavonijaIzvještaj
20. ožujka 2022. / NEDJELJA / 11:00
16. kolo
26. ožujka 2022.
SUBOTA / 11:00
Cibalia1:2Grafičar VodovodIzvještaj
26. ožujka 2022. / SUBOTA / 11:00
26. ožujka 2022.
SUBOTA / 11:00
Omladinac GV0:4OsijekIzvještaj
26. ožujka 2022. / SUBOTA / 11:00
26. ožujka 2022.
SUBOTA / 11:00
Slavonija3:1GraničarIzvještaj
26. ožujka 2022. / SUBOTA / 11:00
27. ožujka 2022.
NEDJELJA / 11:00
Slavija0:1HYPO LIMAČIzvještaj
27. ožujka 2022. / NEDJELJA / 11:00
27. ožujka 2022.
NEDJELJA / 11:00
Sloga NG0:7MarsoniaIzvještaj
27. ožujka 2022. / NEDJELJA / 11:00
27. ožujka 2022.
NEDJELJA / 11:00
NK Dinamo Vidovci0:0NK AmaterIzvještaj
27. ožujka 2022. / NEDJELJA / 11:00
27. ožujka 2022.
NEDJELJA / 11:00
ŠN Željezničar1:4Croatia ĐakovoIzvještaj
27. ožujka 2022. / NEDJELJA / 11:00
17. kolo
02. travnja 2022.
SUBOTA / 10:15
Grafičar Vodovod0:2Croatia ĐakovoIzvještaj
02. travnja 2022. / SUBOTA / 10:15
02. travnja 2022.
SUBOTA / 11:00
HYPO LIMAČ3:0CibaliaIzvještaj
02. travnja 2022. / SUBOTA / 11:00
02. travnja 2022.
SUBOTA / 11:00
Slavonija3:2ŠN ŽeljezničarIzvještaj
02. travnja 2022. / SUBOTA / 11:00
03. travnja 2022.
NEDJELJA / 11:00
Graničar2:2Omladinac GVIzvještaj
03. travnja 2022. / NEDJELJA / 11:00
03. travnja 2022.
NEDJELJA / 11:00
Osijek15:0NK Dinamo VidovciIzvještaj
03. travnja 2022. / NEDJELJA / 11:00
03. travnja 2022.
NEDJELJA / 11:00
NK Amater1:3Sloga NGIzvještaj
03. travnja 2022. / NEDJELJA / 11:00
03. travnja 2022.
NEDJELJA / 11:00
Marsonia2:1SlavijaIzvještaj
03. travnja 2022. / NEDJELJA / 11:00
18. kolo
Croatia Đakovo-:-HYPO LIMAČ
09. travnja 2022.
SUBOTA / 11:00
Cibalia0:2MarsoniaIzvještaj
09. travnja 2022. / SUBOTA / 11:00
09. travnja 2022.
SUBOTA / 15:15
Omladinac GV1:3SlavonijaIzvještaj
09. travnja 2022. / SUBOTA / 15:15
10. travnja 2022.
NEDJELJA / 11:00
Slavija4:1NK AmaterIzvještaj
10. travnja 2022. / NEDJELJA / 11:00
10. travnja 2022.
NEDJELJA / 11:00
Sloga NG0:3OsijekIzvještaj
10. travnja 2022. / NEDJELJA / 11:00
10. travnja 2022.
NEDJELJA / 11:00
NK Dinamo Vidovci0:2GraničarIzvještaj
10. travnja 2022. / NEDJELJA / 11:00
10. travnja 2022.
NEDJELJA / 11:00
ŠN Željezničar1:3Grafičar VodovodIzvještaj
10. travnja 2022. / NEDJELJA / 11:00
19. kolo
14. travnja 2022.
ČETVRTAK / 17:15
NK Amater1:5CibaliaIzvještaj
14. travnja 2022. / ČETVRTAK / 17:15
15. travnja 2022.
PETAK / 11:00
Omladinac GV0:5ŠN ŽeljezničarIzvještaj
15. travnja 2022. / PETAK / 11:00
15. travnja 2022.
PETAK / 12:00
Osijek6:0SlavijaIzvještaj
15. travnja 2022. / PETAK / 12:00
16. travnja 2022.
SUBOTA / 11:00
Slavonija7:0NK Dinamo VidovciIzvještaj
16. travnja 2022. / SUBOTA / 11:00
16. travnja 2022.
SUBOTA / 11:00
Graničar2:2Sloga NGIzvještaj
16. travnja 2022. / SUBOTA / 11:00
18. travnja 2022.
PONEDJELJAK / 11:00
Marsonia5:1Croatia ĐakovoIzvještaj
18. travnja 2022. / PONEDJELJAK / 11:00
20. travnja 2022.
SRIJEDA / 11:00
HYPO LIMAČ5:0Grafičar VodovodIzvještaj
20. travnja 2022. / SRIJEDA / 11:00
20. kolo
Cibalia-:-Osijek
23. travnja 2022.
SUBOTA / 09:45
ŠN Željezničar1:0HYPO LIMAČIzvještaj
23. travnja 2022. / SUBOTA / 09:45
23. travnja 2022.
SUBOTA / 11:00
Croatia Đakovo5:1NK AmaterIzvještaj
23. travnja 2022. / SUBOTA / 11:00
24. travnja 2022.
NEDJELJA / 09:35
Sloga NG1:1SlavonijaIzvještaj
24. travnja 2022. / NEDJELJA / 09:35
24. travnja 2022.
NEDJELJA / 11:00
NK Dinamo Vidovci0:4Omladinac GVIzvještaj
24. travnja 2022. / NEDJELJA / 11:00
24. travnja 2022.
NEDJELJA / 11:00
Slavija1:2GraničarIzvještaj
24. travnja 2022. / NEDJELJA / 11:00
24. svibnja 2022.
UTORAK / 17:15
Grafičar Vodovod-:-Marsonia
24. svibnja 2022. / UTORAK / 17:15
21. kolo
NK Dinamo Vidovci-:-ŠN Željezničar
Omladinac GV-:-Sloga NG
21. travnja 2022.
ČETVRTAK / 17:45
NK Amater0:0Grafičar VodovodIzvještaj
21. travnja 2022. / ČETVRTAK / 17:45
30. travnja 2022.
SUBOTA / 09:45
Marsonia5:1HYPO LIMAČIzvještaj
30. travnja 2022. / SUBOTA / 09:45
30. travnja 2022.
SUBOTA / 11:00
Graničar1:3CibaliaIzvještaj
30. travnja 2022. / SUBOTA / 11:00
30. travnja 2022.
SUBOTA / 11:00
Osijek0:0Croatia ĐakovoIzvještaj
30. travnja 2022. / SUBOTA / 11:00
01. svibnja 2022.
NEDJELJA / 10:30
Slavonija2:1SlavijaIzvještaj
01. svibnja 2022. / NEDJELJA / 10:30
22. kolo
07. svibnja 2022.
SUBOTA / 10:15
Grafičar Vodovod0:0OsijekIzvještaj
07. svibnja 2022. / SUBOTA / 10:15
07. svibnja 2022.
SUBOTA / 11:00
Cibalia1:1SlavonijaIzvještaj
07. svibnja 2022. / SUBOTA / 11:00
08. svibnja 2022.
NEDJELJA / 11:00
Slavija2:1Omladinac GVIzvještaj
08. svibnja 2022. / NEDJELJA / 11:00
08. svibnja 2022.
NEDJELJA / 11:00
Sloga NG5:0NK Dinamo VidovciIzvještaj
08. svibnja 2022. / NEDJELJA / 11:00
08. svibnja 2022.
NEDJELJA / 11:00
Croatia Đakovo2:3GraničarIzvještaj
08. svibnja 2022. / NEDJELJA / 11:00
08. svibnja 2022.
NEDJELJA / 11:00
ŠN Željezničar1:3MarsoniaIzvještaj
08. svibnja 2022. / NEDJELJA / 11:00
08. svibnja 2022.
NEDJELJA / 11:00
HYPO LIMAČ2:1NK AmaterIzvještaj
08. svibnja 2022. / NEDJELJA / 11:00
23. kolo
14. svibnja 2022.
SUBOTA / 09:00
Slavonija1:0Croatia ĐakovoIzvještaj
14. svibnja 2022. / SUBOTA / 09:00
14. svibnja 2022.
SUBOTA / 09:45
Osijek2:0HYPO LIMAČIzvještaj
14. svibnja 2022. / SUBOTA / 09:45
14. svibnja 2022.
SUBOTA / 11:00
NK Amater0:2MarsoniaIzvještaj
14. svibnja 2022. / SUBOTA / 11:00
14. svibnja 2022.
SUBOTA / 11:00
NK Dinamo Vidovci0:3SlavijaIzvještaj
14. svibnja 2022. / SUBOTA / 11:00
14. svibnja 2022.
SUBOTA / 11:00
Omladinac GV1:5CibaliaIzvještaj
14. svibnja 2022. / SUBOTA / 11:00
15. svibnja 2022.
NEDJELJA / 11:00
Sloga NG2:6ŠN ŽeljezničarIzvještaj
15. svibnja 2022. / NEDJELJA / 11:00
15. svibnja 2022.
NEDJELJA / 11:00
Graničar2:1Grafičar VodovodIzvještaj
15. svibnja 2022. / NEDJELJA / 11:00
24. kolo
Marsonia-:-Osijek
21. svibnja 2022.
SUBOTA / 10:15
Grafičar Vodovod3:4SlavonijaIzvještaj
21. svibnja 2022. / SUBOTA / 10:15
21. svibnja 2022.
SUBOTA / 11:00
Croatia Đakovo5:0Omladinac GVIzvještaj
21. svibnja 2022. / SUBOTA / 11:00
21. svibnja 2022.
SUBOTA / 11:00
Cibalia6:1NK Dinamo VidovciIzvještaj
21. svibnja 2022. / SUBOTA / 11:00
21. svibnja 2022.
SUBOTA / 11:00
HYPO LIMAČ8:0GraničarIzvještaj
21. svibnja 2022. / SUBOTA / 11:00
22. svibnja 2022.
NEDJELJA / 10:15
ŠN Željezničar-:-NK AmaterUživo
22. svibnja 2022. / NEDJELJA / 10:15
22. svibnja 2022.
NEDJELJA / 11:00
Slavija-:-Sloga NGUživo
22. svibnja 2022. / NEDJELJA / 11:00
25. kolo
Slavija-:-ŠN Željezničar
Sloga NG-:-Cibalia
NK Dinamo Vidovci-:-Croatia Đakovo
Omladinac GV-:-Grafičar Vodovod
Slavonija-:-HYPO LIMAČ
Graničar-:-Marsonia
Osijek-:-NK Amater
26. kolo
ŠN Željezničar-:-Osijek
NK Amater-:-Graničar
Marsonia-:-Slavonija
HYPO LIMAČ-:-Omladinac GV
Grafičar Vodovod-:-NK Dinamo Vidovci
Croatia Đakovo-:-Sloga NG
Cibalia-:-Slavija
KlubUkPobNerPorG+G-GRBod
1.Osijek1616001247+11748
2.HNK Vukovar 19911712146640+2637
3.HYPO LIMAČ1710166231+3131
4.Čepin189185853+528
5.Croatia Đakovo158163727+1025
6.Olimpija1750123594-5915
7.BSK1621131171-607
8.Višnjevac1611141383-704
9.Elektra00000000
1. kolo
04. rujna 2021.
SUBOTA / 11:00
BSK1:6ČepinIzvještaj
04. rujna 2021. / SUBOTA / 11:00
05. rujna 2021.
NEDJELJA / 11:00
HYPO LIMAČ1:2HNK Vukovar 1991Izvještaj
05. rujna 2021. / NEDJELJA / 11:00
05. rujna 2021.
NEDJELJA / 11:00
Olimpija2:8OsijekIzvještaj
05. rujna 2021. / NEDJELJA / 11:00
2. kolo
11. rujna 2021.
SUBOTA / 17:00
Čepin2:2HYPO LIMAČIzvještaj
11. rujna 2021. / SUBOTA / 17:00
12. rujna 2021.
NEDJELJA / 11:00
Višnjevac0:7Croatia ĐakovoIzvještaj
12. rujna 2021. / NEDJELJA / 11:00
12. rujna 2021.
NEDJELJA / 11:00
HNK Vukovar 19915:1OlimpijaIzvještaj
12. rujna 2021. / NEDJELJA / 11:00
3. kolo
18. rujna 2021.
SUBOTA / 11:00
BSK0:0VišnjevacIzvještaj
18. rujna 2021. / SUBOTA / 11:00
19. rujna 2021.
NEDJELJA / 11:00
Olimpija3:5ČepinIzvještaj
19. rujna 2021. / NEDJELJA / 11:00
19. rujna 2021.
NEDJELJA / 11:00
Osijek10:0HNK Vukovar 1991Izvještaj
19. rujna 2021. / NEDJELJA / 11:00
4. kolo
21. rujna 2021.
UTORAK / 20:00
Osijek5:0ČepinIzvještaj
21. rujna 2021. / UTORAK / 20:00
25. rujna 2021.
SUBOTA / 11:00
Višnjevac0:3HYPO LIMAČIzvještaj
25. rujna 2021. / SUBOTA / 11:00
26. rujna 2021.
NEDJELJA / 11:00
Croatia Đakovo7:1BSKIzvještaj
26. rujna 2021. / NEDJELJA / 11:00
5. kolo
03. listopada 2021.
NEDJELJA / 11:00
HYPO LIMAČ2:0Croatia ĐakovoIzvještaj
03. listopada 2021. / NEDJELJA / 11:00
03. listopada 2021.
NEDJELJA / 11:00
HNK Vukovar 19917:0ČepinIzvještaj
03. listopada 2021. / NEDJELJA / 11:00
13. listopada 2021.
SRIJEDA / 15:30
Olimpija2:1VišnjevacIzvještaj
13. listopada 2021. / SRIJEDA / 15:30
6. kolo
09. listopada 2021.
SUBOTA / 11:00
BSK2:1HYPO LIMAČIzvještaj
09. listopada 2021. / SUBOTA / 11:00
10. listopada 2021.
NEDJELJA / 11:00
Višnjevac1:14OsijekIzvještaj
10. listopada 2021. / NEDJELJA / 11:00
10. listopada 2021.
NEDJELJA / 11:00
Croatia Đakovo2:0OlimpijaIzvještaj
10. listopada 2021. / NEDJELJA / 11:00
7. kolo
16. listopada 2021.
SUBOTA / 11:00
HNK Vukovar 19918:1VišnjevacIzvještaj
16. listopada 2021. / SUBOTA / 11:00
17. listopada 2021.
NEDJELJA / 11:00
Olimpija8:0BSKIzvještaj
17. listopada 2021. / NEDJELJA / 11:00
17. listopada 2021.
NEDJELJA / 11:00
Osijek10:0Croatia ĐakovoIzvještaj
17. listopada 2021. / NEDJELJA / 11:00
8. kolo
23. listopada 2021.
SUBOTA / 11:00
Višnjevac1:5ČepinIzvještaj
23. listopada 2021. / SUBOTA / 11:00
23. listopada 2021.
SUBOTA / 11:00
BSK0:3OsijekIzvještaj
23. listopada 2021. / SUBOTA / 11:00
24. listopada 2021.
NEDJELJA / 11:00
Croatia Đakovo3:3HNK Vukovar 1991Izvještaj
24. listopada 2021. / NEDJELJA / 11:00
03. studenog 2021.
SRIJEDA / 11:00
HYPO LIMAČ12:1OlimpijaIzvještaj
03. studenog 2021. / SRIJEDA / 11:00
9. kolo
30. listopada 2021.
SUBOTA / 11:00
HNK Vukovar 19914:0BSKIzvještaj
30. listopada 2021. / SUBOTA / 11:00
31. listopada 2021.
NEDJELJA / 11:00
Čepin0:2Croatia ĐakovoIzvještaj
31. listopada 2021. / NEDJELJA / 11:00
31. listopada 2021.
NEDJELJA / 11:00
Osijek3:0HYPO LIMAČIzvještaj
31. listopada 2021. / NEDJELJA / 11:00
10. kolo
06. studenog 2021.
SUBOTA / 11:00
HNK Vukovar 19913:2HYPO LIMAČIzvještaj
06. studenog 2021. / SUBOTA / 11:00
07. studenog 2021.
NEDJELJA / 11:00
Čepin6:2BSKIzvještaj
07. studenog 2021. / NEDJELJA / 11:00
14. travnja 2022.
ČETVRTAK / 15:00
Osijek12:0OlimpijaIzvještaj
14. travnja 2022. / ČETVRTAK / 15:00
11. kolo
13. studenog 2021.
SUBOTA / 09:00
Olimpija0:6HNK Vukovar 1991Izvještaj
13. studenog 2021. / SUBOTA / 09:00
14. studenog 2021.
NEDJELJA / 11:00
HYPO LIMAČ2:0ČepinIzvještaj
14. studenog 2021. / NEDJELJA / 11:00
14. studenog 2021.
NEDJELJA / 11:00
Croatia Đakovo3:1VišnjevacIzvještaj
14. studenog 2021. / NEDJELJA / 11:00
12. kolo
19. studenog 2021.
PETAK / 11:00
HNK Vukovar 19911:5OsijekIzvještaj
19. studenog 2021. / PETAK / 11:00
21. studenog 2021.
NEDJELJA / 10:15
Višnjevac3:0BSKIzvještaj
21. studenog 2021. / NEDJELJA / 10:15
21. studenog 2021.
NEDJELJA / 11:00
Čepin8:2OlimpijaIzvještaj
21. studenog 2021. / NEDJELJA / 11:00
13. kolo
27. studenog 2021.
SUBOTA / 11:00
BSK0:1Croatia ĐakovoIzvještaj
27. studenog 2021. / SUBOTA / 11:00
28. studenog 2021.
NEDJELJA / 11:00
Čepin0:1OsijekIzvještaj
28. studenog 2021. / NEDJELJA / 11:00
28. studenog 2021.
NEDJELJA / 11:00
HYPO LIMAČ10:0VišnjevacIzvještaj
28. studenog 2021. / NEDJELJA / 11:00
14. kolo
19. ožujka 2022.
SUBOTA / 11:00
Višnjevac2:3OlimpijaIzvještaj
19. ožujka 2022. / SUBOTA / 11:00
19. ožujka 2022.
SUBOTA / 13:00
Čepin2:3HNK Vukovar 1991Izvještaj
19. ožujka 2022. / SUBOTA / 13:00
20. ožujka 2022.
NEDJELJA / 11:00
Croatia Đakovo1:2HYPO LIMAČIzvještaj
20. ožujka 2022. / NEDJELJA / 11:00
15. kolo
Osijek-:-Višnjevac
26. ožujka 2022.
SUBOTA / 11:00
HYPO LIMAČ6:0BSKIzvještaj
26. ožujka 2022. / SUBOTA / 11:00
27. ožujka 2022.
NEDJELJA / 11:00
Olimpija2:0Croatia ĐakovoIzvještaj
27. ožujka 2022. / NEDJELJA / 11:00
16. kolo
02. travnja 2022.
SUBOTA / 11:00
BSK0:4OlimpijaIzvještaj
02. travnja 2022. / SUBOTA / 11:00
03. travnja 2022.
NEDJELJA / 11:00
Croatia Đakovo2:3OsijekIzvještaj
03. travnja 2022. / NEDJELJA / 11:00
03. travnja 2022.
NEDJELJA / 11:00
Višnjevac1:5HNK Vukovar 1991Izvještaj
03. travnja 2022. / NEDJELJA / 11:00
17. kolo
HNK Vukovar 1991-:-Croatia Đakovo
09. travnja 2022.
SUBOTA / 11:00
Osijek13:0BSKIzvještaj
09. travnja 2022. / SUBOTA / 11:00
10. travnja 2022.
NEDJELJA / 11:00
Olimpija3:6HYPO LIMAČIzvještaj
10. travnja 2022. / NEDJELJA / 11:00
10. travnja 2022.
NEDJELJA / 11:00
Čepin8:1VišnjevacIzvještaj
10. travnja 2022. / NEDJELJA / 11:00
18. kolo
15. travnja 2022.
PETAK / 11:00
BSK1:5HNK Vukovar 1991Izvještaj
15. travnja 2022. / PETAK / 11:00
16. travnja 2022.
SUBOTA / 11:00
Croatia Đakovo1:2ČepinIzvještaj
16. travnja 2022. / SUBOTA / 11:00
16. travnja 2022.
SUBOTA / 11:00
HYPO LIMAČ0:6OsijekIzvještaj
16. travnja 2022. / SUBOTA / 11:00
19. kolo
21. travnja 2022.
ČETVRTAK / 17:00
Olimpija0:15OsijekIzvještaj
21. travnja 2022. / ČETVRTAK / 17:00
08. svibnja 2022.
NEDJELJA / 11:00
HYPO LIMAČ4:2HNK Vukovar 1991Izvještaj
08. svibnja 2022. / NEDJELJA / 11:00
20. kolo
24. travnja 2022.
NEDJELJA / 17:00
Čepin6:2HYPO LIMAČIzvještaj
24. travnja 2022. / NEDJELJA / 17:00
30. travnja 2022.
SUBOTA / 11:00
Višnjevac1:4Croatia ĐakovoIzvještaj
30. travnja 2022. / SUBOTA / 11:00
30. travnja 2022.
SUBOTA / 11:00
HNK Vukovar 19915:0OlimpijaIzvještaj
30. travnja 2022. / SUBOTA / 11:00
21. kolo
04. svibnja 2022.
SRIJEDA / 18:00
Osijek9:0HNK Vukovar 1991Izvještaj
04. svibnja 2022. / SRIJEDA / 18:00
07. svibnja 2022.
SUBOTA / 11:00
BSK4:0VišnjevacIzvještaj
07. svibnja 2022. / SUBOTA / 11:00
08. svibnja 2022.
NEDJELJA / 11:00
Olimpija4:7ČepinIzvještaj
08. svibnja 2022. / NEDJELJA / 11:00
22. kolo
14. svibnja 2022.
SUBOTA / 13:30
Osijek7:1ČepinIzvještaj
14. svibnja 2022. / SUBOTA / 13:30
15. svibnja 2022.
NEDJELJA / 11:00
Višnjevac0:7HYPO LIMAČIzvještaj
15. svibnja 2022. / NEDJELJA / 11:00
15. svibnja 2022.
NEDJELJA / 11:00
Croatia Đakovo4:0BSKIzvještaj
15. svibnja 2022. / NEDJELJA / 11:00
23. kolo
21. svibnja 2022.
SUBOTA / 11:00
HNK Vukovar 19917:0ČepinIzvještaj
21. svibnja 2022. / SUBOTA / 11:00
22. svibnja 2022.
NEDJELJA / 11:00
HYPO LIMAČ-:-Croatia ĐakovoUživo
22. svibnja 2022. / NEDJELJA / 11:00
22. svibnja 2022.
NEDJELJA / 11:00
Olimpija-:-VišnjevacUživo
22. svibnja 2022. / NEDJELJA / 11:00
 IgračKlubGol.
1Ivan VukojeMarsonia53
2Valentin ČeškoHNK Vukovar 199133
3Luka KrstićOsijek29
4Ivano MarićHYPO LIMAČ28
5Gabrijel SporišGrafičar Vodovod26
6Karlo KozićČepin21
7Matej DorušakHYPO LIMAČ20
8Mihael MartinovićGraničar19
9Dražen JamanOsijek19
10Marino PerkovićOsijek19
11Matej GagulićOsijek18
12Mislav ĆutukDinamo17
13Stipa ĐurkovHYPO LIMAČ16
14Lovro JukićHYPO LIMAČ16
15Antonio LačenŠN Željezničar16
16Niko PajvančićCibalia14
17Lovro KrmpotićNK Dinamo Vidovci14
18Luka IžakovićOsijek14
19Sebastijan ŠokićSloga NG14
20Grgo MiličevićCroatia Đakovo13
21Jona ŽambokMarsonia13
22Ivan BarićOsijek13
23Roko HosiOsijek13
24Luka RomićSlavonija13
25Matej KovačevićHYPO LIMAČ12
26Dominik HećimovićOlimpija12
27Luka MikićOsijek12
28Lucas KwediRudeš12
29Leonardo PerkovićDinamo11
30Borna BilićCroatia Đakovo11
31Frano MohorovičićRijeka11
32Luka HalilovićIstra 196111
33Jona JežićOsijek11
34Patrik MarićSlaven Belupo11
35Ante ZebaSlavonija11
36Josip NekićDinamo10
37Luka ZečevićCibalia10
38Marko ČečuraCroatia Đakovo10
39Marin KuzmanićHajduk10
40Leon JurićHYPO LIMAČ10
41Patrik BudišićČepin10
42Petar PfeiferLokomotiva10
43Noa TomeljakLokomotiva10
44David Alan ŠpoljarićSesvete10
45Bruno DurdovHajduk9
46Alberto BačićRijeka9
47Vito PapacOsijek9
48Armando ŠainovićOsijek9
49Filip KasapićSlavonija9
50Dominik MesićSlavonija9
51Teo KrekoGrafičar Vodovod9
52Eugen MajhenGrafičar Vodovod9
53Tomas BakovićDinamo8
54Matej MarojevićCibalia8
55Zvonimir UdovčićCroatia Đakovo8
56Ivan JosipovićČepin8
57Leon ZrnićOmladinac GV8
58Arsen ČočajOsijek8
59Filip RogulićOsijek8
60Bruno JurošRudeš8
61Ivan VidovićSlavija8
62Anes HuskićDinamo7
63Ivano AjhornCroatia Đakovo7
64Kevin StojanovićNK Amater7
65Elvir ŠehićIstra 19617
66Marko MartinčevićMarsonia7
67Ivan MitrovićMarsonia7
68Leon ŠošićMarsonia7
69Jakov PitlovićOmladinac GV7
70Jakov DedićOsijek7
71Marin ZorićOsijek7
72Vlado ČamberSesvete7
73Matej MaglicaSlavonija7
74Domagoj MesićSlavonija7
75Lovre ĆubreSolin7
76Petar PerkoSolin7
77Marko LehkiGrafičar Vodovod7
78Lovro ChelfiDinamo6
79Sven ŠuntaDinamo6
80Matej AndričevićCibalia6
81Ivano NovakovićCroatia Đakovo6
82Roko ČularHajduk6
83Robert KatunarHNK Vukovar 19916
84Luka ŠvitekČepin6
85Armando PernarLokomotiva6
86Ivan VojvodaLokomotiva6
87Ante GrgićOsijek6
88Ivan KormanOsijek6
89Bruno GalekovićRudeš6
90Drago MarkovićSlavonija6
91Lovro RajkovićSloga NG6
92Janik Gabriel TeglovićŠN Željezničar6
93Adnan BećirovićDinamo5
94Roko IvićCroatia Đakovo5
95Ivano MarijanovićCroatia Đakovo5
96Luka PenavaCroatia Đakovo5
97Luka RadošCroatia Đakovo5
98Vigo FrankRijeka5
99Saša DurajlijaHNK Vukovar 19915
100Matej OreškovićHNK Vukovar 19915
101Mihael ZajacHNK Vukovar 19915
102Ante KramarićHYPO LIMAČ5
103Dino SadikovićGraničar5
104Filip GlasnovićLokomotiva5
105Petar RadićLokomotiva5
106Leon GusićOlimpija5
107Ivan GačićOmladinac GV5
108Fran MajdenićOsijek5
109Petar Krešimir BrkićSlavija5
110Tin BilešićSloga NG5
111IVAN KLARIĆSloga NG5
112Bruno ĆerdićSolin5
113Antonio TokićSolin5
114Nikola RavlićVaraždin5
115Franko ŠulentićŠN Željezničar5
116Nikolas ŠimićDinamo4
117Marko ZebićDinamo4
118Dino MatićCibalia4
119Fidan MuhadriCroatia Đakovo4
120Davor BistreHajduk4
121Jakov ŠimetićRijeka4
122Borna PožegaHYPO LIMAČ4
123Viktor JelavićNK Dinamo Vidovci4
124Lovro MatošNK Dinamo Vidovci4
125Kristijan GojaniIstra 19614
126Borna CindrićLokomotiva4
127Sven LovrićMarsonia4
128Niko KoširMeđimurje4
129Niko TotOlimpija4
130Matej VukovićOlimpija4
131Jure MikulićOmladinac GV4
132Gabrijel GlavašOsijek4
133Ivano KolarevićOsijek4
134Filip LekoOsijek4
135Marko PolovinaOsijek4
136Sebastijan ZebaOsijek4
137Marko KlobučarevićRudeš4
138Rafael MarkulinRudeš4
139Petar AndrićSesvete4
140David Muretić GucekVišnjevac4
141Filip JurišićŠN Željezničar4
142David LagančićDinamo3
143Ivan MarkovićCibalia3
144Dominik PavlovićCibalia3
145Sven SudićCibalia3
146Vito BlaževićCroatia Đakovo3
147Matej PitinacCroatia Đakovo3
148Karlo VavraCroatia Đakovo3
149Duje MilišićHajduk3
150Ivano OraHajduk3
151Josip RadmanHajduk3
152Roko ŠupićHajduk3
153Jakov ButkovićRijeka3
154Marko MadyRijeka3
155Matej JoščićHNK Vukovar 19913
156Adriano JozićHYPO LIMAČ3
157Andrija KerovecHYPO LIMAČ3
158Tino PerićHYPO LIMAČ3
159Jakov PetrovićHYPO LIMAČ3
160Emanuel LukićNK Amater3
161Uroš BojanićBSK3
162Bernard BekavacČepin3
163Matej FerencČepin3
164Lovro JagodinČepin3
165Marko DragišićNK Dinamo Vidovci3
166Leon MršićNK Dinamo Vidovci3
167Nino MiloševićInter-Zaprešić3
168Bruno BankovićIstra 19613
169Nikola PerkovićIstra 19613
170Noa GodecLokomotiva3
171Matija SubotićLokomotiva3
172Lovro KlarićMarsonia3
173Marin MarkeljevićMarsonia3
174Bendeguz Andoči TarOsijek3
175Davor BertićOsijek3
176Marko BirovljevićOsijek3
177Filip DrgaOsijek3
178Jurica FolnegovićRudeš3
179Tomislav ManojlovSesvete3
180Andro SokačSlaven Belupo3
181Kristijan BaketarićSlavija3
182Donnat TomasSlavonija3
183Marino NerlovićSloga NG3
184Luka BurićSolin3
185Šime PerkoSolin3
186Luka PirijaSolin3
187Luka MiklaVišnjevac3
188Mark KerinDinamo2
189Mihael MihaljevićDinamo2
190Vuk VlahovićDinamo2
191Matija BožićCibalia2
192Aleksandar PetkovićCibalia2
193Gabriel LovakovićCroatia Đakovo2
194Ivan StakovićCroatia Đakovo2
195Noa TomesićCroatia Đakovo2
196Nino DomazetHajduk2
197Teodor KralevskiHajduk2
198Toma MarinovićHajduk2
199Stipe MušuraHajduk2
200Lovre PedisićHajduk2
201Duje PranićHajduk2
202Luka VuškovićHajduk2
203Marino MiškulinRijeka2
204Dominik-Velin MrvčićRijeka2
205Edi VinaršRijeka2
206MATEJ ILIŠEVIĆHNK Vukovar 19912
207Nikola PavličićHNK Vukovar 19912
208Leon PencingerHNK Vukovar 19912
209Leon OmerovićHYPO LIMAČ2
210Petar PejićHYPO LIMAČ2
211Filip ŠarićHYPO LIMAČ2
212Juraj ŠutaloHYPO LIMAČ2
213Lovro CaziNK Amater2
214Gabriel ĐorđevićNK Amater2
215Branko KostićBSK2
216Dejan PopovićBSK2
217Ivano FilipovićGraničar2
218Blaž JurakInter-Zaprešić2
219Dukan AhmetiIstra 19612
220Daniel JelenacaIstra 19612
221Mika OrosIstra 19612
222Luka TomićIstra 19612
223Fabijan BabićLokomotiva2
224Filip DropulićLokomotiva2
225Roko PavlovićLokomotiva2
226Fran PenezićLokomotiva2
227David BosanacMarsonia2
228Matej JurevićMarsonia2
229Martin MargićMarsonia2
230Matej VukojeMarsonia2
231Lovro MagićMeđimurje2
232Jan GrbešaOlimpija2
233Marko JakopecOlimpija2
234Leon PerkovićOlimpija2
235Mile JurjevićOsijek2
236Teo KrekoOsijek2
237Luka PosavecOsijek2
238Ivano SlavkaOsijek2
239Jan AbramovićRudeš2
240Cristiano MarinićRudeš2
241Roko Popov PutnikRudeš2
242Vid PešaSesvete2
243Jan PokosSlaven Belupo2
244Josip TambićSlaven Belupo2
245Daniel SubotićSlavija2
246Petar BarišićSlavonija2
247Josip JakovacSlavonija2
248Nikola PrepolecSlavonija2
249Andreas MukaSloga NG2
250Toni ČovićSolin2
251Rino ĆurkovićSolin2
252Tomislav PrgometSolin2
253Luka RadićSolin2
254Antonio TolićSolin2
255Petar FošnarVaraždin2
256Marko BošnjakVišnjevac2
257Moreno AmentGrafičar Vodovod2
258Borna MilGrafičar Vodovod2
259Mak MoslavacGrafičar Vodovod2
260Borna FerfoljaŠN Željezničar2
261Gabriel MarkovićŠN Željezničar2
262Filip OrlovićŠN Željezničar2
263Ivan PejakovićŠN Željezničar2
264Gabriel BalićCibalia1
265Juraj DankićCibalia1
266Luka MeštrovićCibalia1
267Gabriel VučekCibalia1
268Rafael ŽalacCibalia1
269Eric ZirdumCibalia1
270Filip ŽuparićCibalia1
271Marko HodakCroatia Đakovo1
272Toni MatoševićCroatia Đakovo1
273Josip RakušićCroatia Đakovo1
274Ivano VrtarićCroatia Đakovo1
275Ante BartulovićHajduk1
276David BrnadaHajduk1
277Branimir MlačićHajduk1
278Roko VojvodićHajduk1
279Anton LekajRijeka1
280Antonio MarkanovićRijeka1
281Antonio MrvčićRijeka1
282Stipe ŠimurinaRijeka1
283Dominik ThaqiRijeka1
284Marin KoceljHNK Vukovar 19911
285David PeičevićHNK Vukovar 19911
286Petar SaukaHNK Vukovar 19911
287Nico JukićHYPO LIMAČ1
288Ivan MartinkoHYPO LIMAČ1
289Sven RakušićHYPO LIMAČ1
290Leon VrajićHYPO LIMAČ1
291Mihael JurčićNK Amater1
292Gabrijel MandićNK Amater1
293Silvio MitrovićNK Amater1
294Marko BabićBSK1
295Borko CvijanovićBSK1
296Damjan GrabovacBSK1
297Ljubiša TadićBSK1
298Fran BožićČepin1
299Emanuel MajherČepin1
300Matej MaroševićČepin1
301Mihael MatoševićČepin1
302Ivan HečimovićNK Dinamo Vidovci1
303Ivan VeletićNK Dinamo Vidovci1
304Leon BrnadaGraničar1
305Matej VukovićGraničar1
306Jakov ŽupanjacGraničar1
307Josip BrundićInter-Zaprešić1
308Marko CerajInter-Zaprešić1
309Ivan DalićInter-Zaprešić1
310Filip DramacInter-Zaprešić1
311Manuel MarinovićInter-Zaprešić1
312Niko BuljanIstra 19611
313Emanuel DabićIstra 19611
314Leonardo DraguzetIstra 19611
315Eric KrivičićIstra 19611
316Roni VujičićIstra 19611
317Teo ŽikovićIstra 19611
318Alen DžambićLokomotiva1
319Luka RadakovićLokomotiva1
320Marcel MikajevićMarsonia1
321Karlo StarčevićMarsonia1
322Anastas ArnaudovskiMeđimurje1
323Sven Montano PercMeđimurje1
324Maks AndrušićOlimpija1
325Frano BubaloOlimpija1
326Toni MartanOlimpija1
327Leon DusparaOmladinac GV1
328David RašićOmladinac GV1
329Valentin TotajOmladinac GV1
330Šimun BegovićOsijek1
331Leon BetlehemOsijek1
332Noa BilićOsijek1
333Matej GrahovacOsijek1
334Patrik JerkovićOsijek1
335Hrvoje JukopilaOsijek1
336David KalemOsijek1
337Ivano KolarikOsijek1
338Ante KramarićOsijek1
339Mihael MarkovićOsijek1
340Maro MedoOsijek1
341Fran PečekOsijek1
342Ljubo PuljićOsijek1
343Andrija TomićOsijek1
344Antonio TrupinaOsijek1
345Ivan AnićRudeš1
346Franko JakšićRudeš1
347Fran KasumovićRudeš1
348Marko PribanićRudeš1
349Luka VrzićRudeš1
350Marko ŽivčićRudeš1
351Tomica FerenčakSesvete1
352Karlo MandićSesvete1
353Ivan PerkovićSesvete1
354Jakov ŠimunjakSesvete1
355Marcel VargaSesvete1
356Karlo BalentSlaven Belupo1
357Slaven DevićSlaven Belupo1
358Mario GlavicaSlaven Belupo1
359Vito KnezSlaven Belupo1
360Noa ČačićSlavija1
361Julian HoffmannSlavija1
362David KovačevićSlavija1
363Luka OdobašićSlavija1
364Mihael KapraljevićSlavonija1
365Roko StarčevićSlavonija1
366Gabrijel ZovkoSlavonija1
367Lukas MihanovićSloga NG1
368Fran SeverovićSloga NG1
369Jan BrezovecVaraždin1
370Denis ČavlekVaraždin1
371Vilim KolmanVaraždin1
372Niko KranjecVaraždin1
373Sven LončarVaraždin1
374Vito ŠegovićVaraždin1
375David VargaVaraždin1
376Matej KunaVišnjevac1
377Roko LončarVišnjevac1
378David MiloševićVišnjevac1
379Edi Ruben ŠelmićVišnjevac1
380Ivan BenakovićGrafičar Vodovod1
381Tarik BeširevićGrafičar Vodovod1
382Filip KovačevićGrafičar Vodovod1
383Dominik MitrovićGrafičar Vodovod1
384Petar ŠarčevićGrafičar Vodovod1
385Filip ZekoGrafičar Vodovod1
386Patrik AbramovićŠN Željezničar1
387Petar BasanovićŠN Željezničar1
388Vito DujićŠN Željezničar1
389Teo JarićŠN Željezničar1
390Luka JelićŠN Željezničar1
391Matija SmoljoŠN Željezničar1
Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Više informacija o kolačićima možete pronaći OVDJE, a o politici privatnosti OVDJE.
Slažem se