• Igrači
  • Prva NL
  • Ljestvica
  • Strijelci
  • 1. NL Središte Istok
  • Ljestvica
  • Strijelci

Vratari

  • NikoIvanković

  • LukaKojundžić

  • PetarKatalinić

  • MatejGrahovac

Braniči

  • MarkoPolovina

  • AnteKramarić

  • ŠimeDuvnjak

  • BornaMrkonjić

  • MarinoPerković

  • MatejMedaković

  • DavorBertić

  • PatrikJerković

  • SerđoZlatar

  • BendeguzAndoči Tar

  • DavidŠalek

  • DavidKalem

  • NoaBilić

  • IvanoKolarik

  • ŠimunBegović

Vezni igrači

  • DanyloLishenko

  • FilipDrga

  • JurajBalić

  • FranPeček

  • MileJurjević

  • IvanoKolarević

  • TinVragolović

  • ArsenČočaj

  • NikoKošir

  • FranMajdenić

  • TeoKreko

  • JonaJežić

  • AnteGrgić

  • RokoRupčić

Napadači

  • AndrejMićić

  • MarinoNerlović

  • ArmandoŠainović

  • DraženJaman

  • LukaMikić

  • LukaIžaković

  • MatejGagulić

  • LukaKrstić

  • RokoHosi

  • IvanKorman

  • IvanBarić

1. kolo
22. kolovoza 2023.
UTORAK / 17:45
Slaven Belupo2:2SolinIzvještaj
22. kolovoza 2023. / UTORAK / 17:45
23. kolovoza 2023.
SRIJEDA / 17:45
Osijek3:1SesveteIzvještaj
23. kolovoza 2023. / SRIJEDA / 17:45
23. kolovoza 2023.
SRIJEDA / 18:15
HNK Zadar1:1RijekaIzvještaj
23. kolovoza 2023. / SRIJEDA / 18:15
23. kolovoza 2023.
SRIJEDA / 18:45
Hajduk1:0VaraždinIzvještaj
23. kolovoza 2023. / SRIJEDA / 18:45
23. kolovoza 2023.
SRIJEDA / 18:45
Istra 19610:0LučkoIzvještaj
23. kolovoza 2023. / SRIJEDA / 18:45
23. kolovoza 2023.
SRIJEDA / 20:15
Gorica0:2LokomotivaIzvještaj
23. kolovoza 2023. / SRIJEDA / 20:15
13. rujna 2023.
SRIJEDA / 20:00
Dinamo1:0RudešIzvještaj
13. rujna 2023. / SRIJEDA / 20:00
2. kolo
26. kolovoza 2023.
SUBOTA / 18:15
Rijeka2:1Slaven BelupoIzvještaj
26. kolovoza 2023. / SUBOTA / 18:15
27. kolovoza 2023.
NEDJELJA / 10:15
Lokomotiva2:0RudešIzvještaj
27. kolovoza 2023. / NEDJELJA / 10:15
27. kolovoza 2023.
NEDJELJA / 10:45
Sesvete3:3DinamoIzvještaj
27. kolovoza 2023. / NEDJELJA / 10:45
27. kolovoza 2023.
NEDJELJA / 10:45
Solin2:5HajdukIzvještaj
27. kolovoza 2023. / NEDJELJA / 10:45
27. kolovoza 2023.
NEDJELJA / 17:45
Lučko1:2OsijekIzvještaj
27. kolovoza 2023. / NEDJELJA / 17:45
27. kolovoza 2023.
NEDJELJA / 18:15
Varaždin1:0Istra 1961Izvještaj
27. kolovoza 2023. / NEDJELJA / 18:15
27. kolovoza 2023.
NEDJELJA / 19:45
Gorica2:3HNK ZadarIzvještaj
27. kolovoza 2023. / NEDJELJA / 19:45
3. kolo
30. kolovoza 2023.
SRIJEDA / 11:45
Hajduk4:0RijekaIzvještaj
30. kolovoza 2023. / SRIJEDA / 11:45
30. kolovoza 2023.
SRIJEDA / 11:45
Dinamo7:0LučkoIzvještaj
30. kolovoza 2023. / SRIJEDA / 11:45
30. kolovoza 2023.
SRIJEDA / 11:45
Rudeš1:0SesveteIzvještaj
30. kolovoza 2023. / SRIJEDA / 11:45
30. kolovoza 2023.
SRIJEDA / 15:15
HNK Zadar1:0LokomotivaIzvještaj
30. kolovoza 2023. / SRIJEDA / 15:15
30. kolovoza 2023.
SRIJEDA / 17:45
Osijek4:0VaraždinIzvještaj
30. kolovoza 2023. / SRIJEDA / 17:45
30. kolovoza 2023.
SRIJEDA / 18:15
Slaven Belupo0:1GoricaIzvještaj
30. kolovoza 2023. / SRIJEDA / 18:15
30. kolovoza 2023.
SRIJEDA / 18:45
Istra 19611:2SolinIzvještaj
30. kolovoza 2023. / SRIJEDA / 18:45
4. kolo
03. rujna 2023.
NEDJELJA / 11:45
Lokomotiva6:0SesveteIzvještaj
03. rujna 2023. / NEDJELJA / 11:45
03. rujna 2023.
NEDJELJA / 11:45
Lučko0:3RudešIzvještaj
03. rujna 2023. / NEDJELJA / 11:45
03. rujna 2023.
NEDJELJA / 11:45
Varaždin1:3DinamoIzvještaj
03. rujna 2023. / NEDJELJA / 11:45
03. rujna 2023.
NEDJELJA / 11:45
Solin0:0OsijekIzvještaj
03. rujna 2023. / NEDJELJA / 11:45
03. rujna 2023.
NEDJELJA / 11:45
Rijeka2:1Istra 1961Izvještaj
03. rujna 2023. / NEDJELJA / 11:45
03. rujna 2023.
NEDJELJA / 11:45
Gorica3:1HajdukIzvještaj
03. rujna 2023. / NEDJELJA / 11:45
03. rujna 2023.
NEDJELJA / 17:45
HNK Zadar0:1Slaven BelupoIzvještaj
03. rujna 2023. / NEDJELJA / 17:45
5. kolo
09. rujna 2023.
SUBOTA / 17:45
Istra 19611:2GoricaIzvještaj
09. rujna 2023. / SUBOTA / 17:45
10. rujna 2023.
NEDJELJA / 10:00
Rudeš4:2VaraždinIzvještaj
10. rujna 2023. / NEDJELJA / 10:00
10. rujna 2023.
NEDJELJA / 11:45
Sesvete1:5LučkoIzvještaj
10. rujna 2023. / NEDJELJA / 11:45
10. rujna 2023.
NEDJELJA / 11:45
Slaven Belupo0:3LokomotivaIzvještaj
10. rujna 2023. / NEDJELJA / 11:45
10. rujna 2023.
NEDJELJA / 11:45
Hajduk3:1HNK ZadarIzvještaj
10. rujna 2023. / NEDJELJA / 11:45
10. rujna 2023.
NEDJELJA / 11:45
Osijek2:1RijekaIzvještaj
10. rujna 2023. / NEDJELJA / 11:45
23. rujna 2023.
SUBOTA / 15:45
Dinamo2:1SolinIzvještaj
23. rujna 2023. / SUBOTA / 15:45
6. kolo
16. rujna 2023.
SUBOTA / 18:45
Gorica3:1OsijekIzvještaj
16. rujna 2023. / SUBOTA / 18:45
17. rujna 2023.
NEDJELJA / 11:45
HNK Zadar0:2Istra 1961Izvještaj
17. rujna 2023. / NEDJELJA / 11:45
17. rujna 2023.
NEDJELJA / 11:45
Slaven Belupo0:3HajdukIzvještaj
17. rujna 2023. / NEDJELJA / 11:45
17. rujna 2023.
NEDJELJA / 11:45
Lokomotiva6:0LučkoIzvještaj
17. rujna 2023. / NEDJELJA / 11:45
17. rujna 2023.
NEDJELJA / 11:45
Varaždin2:1SesveteIzvještaj
17. rujna 2023. / NEDJELJA / 11:45
17. rujna 2023.
NEDJELJA / 11:45
Solin0:2RudešIzvještaj
17. rujna 2023. / NEDJELJA / 11:45
17. rujna 2023.
NEDJELJA / 13:15
Rijeka0:1DinamoIzvještaj
17. rujna 2023. / NEDJELJA / 13:15
7. kolo
30. rujna 2023.
SUBOTA / 11:45
Hajduk0:1LokomotivaIzvještaj
30. rujna 2023. / SUBOTA / 11:45
30. rujna 2023.
SUBOTA / 14:00
Rudeš1:0RijekaIzvještaj
30. rujna 2023. / SUBOTA / 14:00
01. listopada 2023.
NEDJELJA / 10:00
Lučko1:1VaraždinIzvještaj
01. listopada 2023. / NEDJELJA / 10:00
01. listopada 2023.
NEDJELJA / 11:45
Osijek0:0HNK ZadarIzvještaj
01. listopada 2023. / NEDJELJA / 11:45
01. listopada 2023.
NEDJELJA / 11:45
Dinamo3:1GoricaIzvještaj
01. listopada 2023. / NEDJELJA / 11:45
01. listopada 2023.
NEDJELJA / 16:15
Sesvete2:1SolinIzvještaj
01. listopada 2023. / NEDJELJA / 16:15
01. listopada 2023.
NEDJELJA / 16:45
Istra 19612:1Slaven BelupoIzvještaj
01. listopada 2023. / NEDJELJA / 16:45
8. kolo
04. listopada 2023.
SRIJEDA / 16:45
Slaven Belupo3:2OsijekIzvještaj
04. listopada 2023. / SRIJEDA / 16:45
07. listopada 2023.
SUBOTA / 11:45
Hajduk4:0Istra 1961Izvještaj
07. listopada 2023. / SUBOTA / 11:45
08. listopada 2023.
NEDJELJA / 11:45
Gorica1:3RudešIzvještaj
08. listopada 2023. / NEDJELJA / 11:45
08. listopada 2023.
NEDJELJA / 11:45
Lokomotiva1:1VaraždinIzvještaj
08. listopada 2023. / NEDJELJA / 11:45
08. listopada 2023.
NEDJELJA / 12:45
Rijeka1:1SesveteIzvještaj
08. listopada 2023. / NEDJELJA / 12:45
08. listopada 2023.
NEDJELJA / 15:45
Solin4:3LučkoIzvještaj
08. listopada 2023. / NEDJELJA / 15:45
08. listopada 2023.
NEDJELJA / 15:45
HNK Zadar1:2DinamoIzvještaj
08. listopada 2023. / NEDJELJA / 15:45
9. kolo
15. listopada 2023.
NEDJELJA / 11:45
Sesvete3:2GoricaIzvještaj
15. listopada 2023. / NEDJELJA / 11:45
15. listopada 2023.
NEDJELJA / 12:45
Dinamo5:1Slaven BelupoIzvještaj
15. listopada 2023. / NEDJELJA / 12:45
15. listopada 2023.
NEDJELJA / 15:15
Rudeš2:0HNK ZadarIzvještaj
15. listopada 2023. / NEDJELJA / 15:15
15. listopada 2023.
NEDJELJA / 15:45
Istra 19613:1LokomotivaIzvještaj
15. listopada 2023. / NEDJELJA / 15:45
15. listopada 2023.
NEDJELJA / 15:45
Lučko3:1RijekaIzvještaj
15. listopada 2023. / NEDJELJA / 15:45
15. listopada 2023.
NEDJELJA / 16:45
Varaždin2:3SolinIzvještaj
15. listopada 2023. / NEDJELJA / 16:45
06. prosinca 2023.
SRIJEDA / 11:45
Hajduk1:2OsijekIzvještaj
06. prosinca 2023. / SRIJEDA / 11:45
10. kolo
20. listopada 2023.
PETAK / 14:45
Rijeka4:1VaraždinIzvještaj
20. listopada 2023. / PETAK / 14:45
22. listopada 2023.
NEDJELJA / 10:00
Gorica0:2LučkoIzvještaj
22. listopada 2023. / NEDJELJA / 10:00
22. listopada 2023.
NEDJELJA / 11:45
Slaven Belupo1:0RudešIzvještaj
22. listopada 2023. / NEDJELJA / 11:45
22. listopada 2023.
NEDJELJA / 11:45
Hajduk1:1DinamoIzvještaj
22. listopada 2023. / NEDJELJA / 11:45
22. listopada 2023.
NEDJELJA / 11:45
Istra 19610:3OsijekIzvještaj
22. listopada 2023. / NEDJELJA / 11:45
22. listopada 2023.
NEDJELJA / 14:30
Lokomotiva2:1SolinIzvještaj
22. listopada 2023. / NEDJELJA / 14:30
22. listopada 2023.
NEDJELJA / 15:45
HNK Zadar2:1SesveteIzvještaj
22. listopada 2023. / NEDJELJA / 15:45
11. kolo
28. listopada 2023.
SUBOTA / 11:45
Sesvete0:2Slaven BelupoIzvještaj
28. listopada 2023. / SUBOTA / 11:45
28. listopada 2023.
SUBOTA / 11:45
Solin0:3RijekaIzvještaj
28. listopada 2023. / SUBOTA / 11:45
28. listopada 2023.
SUBOTA / 12:45
Rudeš1:2HajdukIzvještaj
28. listopada 2023. / SUBOTA / 12:45
28. listopada 2023.
SUBOTA / 13:00
Osijek3:0LokomotivaIzvještaj
28. listopada 2023. / SUBOTA / 13:00
28. listopada 2023.
SUBOTA / 14:45
Lučko1:1HNK ZadarIzvještaj
28. listopada 2023. / SUBOTA / 14:45
28. listopada 2023.
SUBOTA / 16:45
Dinamo1:0Istra 1961Izvještaj
28. listopada 2023. / SUBOTA / 16:45
29. listopada 2023.
NEDJELJA / 16:15
Varaždin0:0GoricaIzvještaj
29. listopada 2023. / NEDJELJA / 16:15
12. kolo
11. studenog 2023.
SUBOTA / 13:45
Istra 19612:0RudešIzvještaj
11. studenog 2023. / SUBOTA / 13:45
11. studenog 2023.
SUBOTA / 16:15
Hajduk1:1SesveteIzvještaj
11. studenog 2023. / SUBOTA / 16:15
12. studenog 2023.
NEDJELJA / 11:45
Slaven Belupo4:1LučkoIzvještaj
12. studenog 2023. / NEDJELJA / 11:45
12. studenog 2023.
NEDJELJA / 13:00
Lokomotiva2:1RijekaIzvještaj
12. studenog 2023. / NEDJELJA / 13:00
12. studenog 2023.
NEDJELJA / 15:15
HNK Zadar1:1VaraždinIzvještaj
12. studenog 2023. / NEDJELJA / 15:15
12. studenog 2023.
NEDJELJA / 16:15
Gorica4:1SolinIzvještaj
12. studenog 2023. / NEDJELJA / 16:15
17. veljače 2024.
SUBOTA / 11:45
Osijek2:4DinamoIzvještaj
17. veljače 2024. / SUBOTA / 11:45
13. kolo
18. studenog 2023.
SUBOTA / 13:45
Rijeka0:1GoricaIzvještaj
18. studenog 2023. / SUBOTA / 13:45
19. studenog 2023.
NEDJELJA / 11:45
Varaždin1:0Slaven BelupoIzvještaj
19. studenog 2023. / NEDJELJA / 11:45
19. studenog 2023.
NEDJELJA / 11:45
Dinamo2:0LokomotivaIzvještaj
19. studenog 2023. / NEDJELJA / 11:45
19. studenog 2023.
NEDJELJA / 12:45
Lučko0:3HajdukIzvještaj
19. studenog 2023. / NEDJELJA / 12:45
19. studenog 2023.
NEDJELJA / 12:45
Solin2:0HNK ZadarIzvještaj
19. studenog 2023. / NEDJELJA / 12:45
19. studenog 2023.
NEDJELJA / 15:45
Rudeš2:4OsijekIzvještaj
19. studenog 2023. / NEDJELJA / 15:45
19. studenog 2023.
NEDJELJA / 16:45
Sesvete3:4Istra 1961Izvještaj
19. studenog 2023. / NEDJELJA / 16:45
14. kolo
25. studenog 2023.
SUBOTA / 13:45
Rijeka1:0HNK ZadarIzvještaj
25. studenog 2023. / SUBOTA / 13:45
26. studenog 2023.
NEDJELJA / 11:45
Varaždin1:3HajdukIzvještaj
26. studenog 2023. / NEDJELJA / 11:45
26. studenog 2023.
NEDJELJA / 11:45
Lokomotiva1:0GoricaIzvještaj
26. studenog 2023. / NEDJELJA / 11:45
26. studenog 2023.
NEDJELJA / 11:45
Rudeš1:3DinamoIzvještaj
26. studenog 2023. / NEDJELJA / 11:45
26. studenog 2023.
NEDJELJA / 12:15
Solin1:0Slaven BelupoIzvještaj
26. studenog 2023. / NEDJELJA / 12:15
26. studenog 2023.
NEDJELJA / 14:15
Lučko3:2Istra 1961Izvještaj
26. studenog 2023. / NEDJELJA / 14:15
26. studenog 2023.
NEDJELJA / 15:45
Sesvete1:2OsijekIzvještaj
26. studenog 2023. / NEDJELJA / 15:45
15. kolo
03. prosinca 2023.
NEDJELJA / 10:00
Dinamo5:1SesveteIzvještaj
03. prosinca 2023. / NEDJELJA / 10:00
03. prosinca 2023.
NEDJELJA / 10:45
Hajduk5:1SolinIzvještaj
03. prosinca 2023. / NEDJELJA / 10:45
03. prosinca 2023.
NEDJELJA / 11:45
Rudeš0:0LokomotivaIzvještaj
03. prosinca 2023. / NEDJELJA / 11:45
03. prosinca 2023.
NEDJELJA / 14:15
Slaven Belupo2:1RijekaIzvještaj
03. prosinca 2023. / NEDJELJA / 14:15
03. prosinca 2023.
NEDJELJA / 14:30
HNK Zadar2:2GoricaIzvještaj
03. prosinca 2023. / NEDJELJA / 14:30
03. prosinca 2023.
NEDJELJA / 15:15
Istra 19613:2VaraždinIzvještaj
03. prosinca 2023. / NEDJELJA / 15:15
03. prosinca 2023.
NEDJELJA / 15:45
Osijek2:0LučkoIzvještaj
03. prosinca 2023. / NEDJELJA / 15:45
16. kolo
10. prosinca 2023.
NEDJELJA / 11:45
Lučko0:5DinamoIzvještaj
10. prosinca 2023. / NEDJELJA / 11:45
10. prosinca 2023.
NEDJELJA / 11:45
Sesvete1:1RudešIzvještaj
10. prosinca 2023. / NEDJELJA / 11:45
10. prosinca 2023.
NEDJELJA / 11:45
Rijeka0:1HajdukIzvještaj
10. prosinca 2023. / NEDJELJA / 11:45
10. prosinca 2023.
NEDJELJA / 11:45
Solin1:3Istra 1961Izvještaj
10. prosinca 2023. / NEDJELJA / 11:45
10. prosinca 2023.
NEDJELJA / 12:45
Gorica2:1Slaven BelupoIzvještaj
10. prosinca 2023. / NEDJELJA / 12:45
10. prosinca 2023.
NEDJELJA / 14:45
Lokomotiva4:0HNK ZadarIzvještaj
10. prosinca 2023. / NEDJELJA / 14:45
17. prosinca 2023.
NEDJELJA / 14:45
Varaždin1:1OsijekIzvještaj
17. prosinca 2023. / NEDJELJA / 14:45
17. kolo
21. veljače 2024.
SRIJEDA / 11:45
Sesvete1:3LokomotivaIzvještaj
21. veljače 2024. / SRIJEDA / 11:45
21. veljače 2024.
SRIJEDA / 11:45
Rudeš3:0LučkoIzvještaj
21. veljače 2024. / SRIJEDA / 11:45
21. veljače 2024.
SRIJEDA / 11:45
Dinamo2:1VaraždinIzvještaj
21. veljače 2024. / SRIJEDA / 11:45
21. veljače 2024.
SRIJEDA / 11:45
Osijek6:1SolinIzvještaj
21. veljače 2024. / SRIJEDA / 11:45
21. veljače 2024.
SRIJEDA / 11:45
Istra 19613:0RijekaIzvještaj
21. veljače 2024. / SRIJEDA / 11:45
21. veljače 2024.
SRIJEDA / 13:15
Slaven Belupo2:1HNK ZadarIzvještaj
21. veljače 2024. / SRIJEDA / 13:15
21. veljače 2024.
SRIJEDA / 13:45
Hajduk3:0GoricaIzvještaj
21. veljače 2024. / SRIJEDA / 13:45
18. kolo
24. veljače 2024.
SUBOTA / 15:45
Gorica2:2Istra 1961Izvještaj
24. veljače 2024. / SUBOTA / 15:45
25. veljače 2024.
NEDJELJA / 11:15
Solin0:5DinamoIzvještaj
25. veljače 2024. / NEDJELJA / 11:15
25. veljače 2024.
NEDJELJA / 11:45
Lokomotiva2:1Slaven BelupoIzvještaj
25. veljače 2024. / NEDJELJA / 11:45
25. veljače 2024.
NEDJELJA / 12:15
Rijeka0:2OsijekIzvještaj
25. veljače 2024. / NEDJELJA / 12:15
25. veljače 2024.
NEDJELJA / 12:45
HNK Zadar1:3HajdukIzvještaj
25. veljače 2024. / NEDJELJA / 12:45
25. veljače 2024.
NEDJELJA / 14:15
Lučko0:3SesveteIzvještaj
25. veljače 2024. / NEDJELJA / 14:15
25. veljače 2024.
NEDJELJA / 14:45
Varaždin1:1RudešIzvještaj
25. veljače 2024. / NEDJELJA / 14:45
19. kolo
02. ožujka 2024.
SUBOTA / 15:45
Osijek3:1GoricaIzvještaj
02. ožujka 2024. / SUBOTA / 15:45
03. ožujka 2024.
NEDJELJA / 11:45
Istra 19612:0HNK ZadarIzvještaj
03. ožujka 2024. / NEDJELJA / 11:45
03. ožujka 2024.
NEDJELJA / 11:45
Lučko1:0LokomotivaIzvještaj
03. ožujka 2024. / NEDJELJA / 11:45
03. ožujka 2024.
NEDJELJA / 13:45
Hajduk4:0Slaven BelupoIzvještaj
03. ožujka 2024. / NEDJELJA / 13:45
03. ožujka 2024.
NEDJELJA / 15:45
Dinamo3:2RijekaIzvještaj
03. ožujka 2024. / NEDJELJA / 15:45
03. ožujka 2024.
NEDJELJA / 16:45
Rudeš0:0SolinIzvještaj
03. ožujka 2024. / NEDJELJA / 16:45
28. ožujka 2024.
ČETVRTAK / 12:45
Sesvete2:3VaraždinIzvještaj
28. ožujka 2024. / ČETVRTAK / 12:45
20. kolo
09. ožujka 2024.
SUBOTA / 12:45
Lokomotiva2:2HajdukIzvještaj
09. ožujka 2024. / SUBOTA / 12:45
10. ožujka 2024.
NEDJELJA / 11:45
Varaždin3:0LučkoIzvještaj
10. ožujka 2024. / NEDJELJA / 11:45
10. ožujka 2024.
NEDJELJA / 11:45
HNK Zadar2:4OsijekIzvještaj
10. ožujka 2024. / NEDJELJA / 11:45
10. ožujka 2024.
NEDJELJA / 11:45
Gorica0:0DinamoIzvještaj
10. ožujka 2024. / NEDJELJA / 11:45
10. ožujka 2024.
NEDJELJA / 14:45
Rijeka0:0RudešIzvještaj
10. ožujka 2024. / NEDJELJA / 14:45
10. ožujka 2024.
NEDJELJA / 15:45
Solin4:0SesveteIzvještaj
10. ožujka 2024. / NEDJELJA / 15:45
10. ožujka 2024.
NEDJELJA / 15:45
Slaven Belupo1:2Istra 1961Izvještaj
10. ožujka 2024. / NEDJELJA / 15:45
21. kolo
07. travnja 2024.
NEDJELJA / 11:45
Varaždin2:2LokomotivaIzvještaj
07. travnja 2024. / NEDJELJA / 11:45
07. travnja 2024.
NEDJELJA / 11:45
Rudeš2:1GoricaIzvještaj
07. travnja 2024. / NEDJELJA / 11:45
07. travnja 2024.
NEDJELJA / 13:45
Dinamo5:0HNK ZadarIzvještaj
07. travnja 2024. / NEDJELJA / 13:45
07. travnja 2024.
NEDJELJA / 14:45
Sesvete4:2RijekaIzvještaj
07. travnja 2024. / NEDJELJA / 14:45
07. travnja 2024.
NEDJELJA / 15:45
Osijek1:0Slaven BelupoIzvještaj
07. travnja 2024. / NEDJELJA / 15:45
07. travnja 2024.
NEDJELJA / 16:00
Lučko4:0SolinIzvještaj
07. travnja 2024. / NEDJELJA / 16:00
01. svibnja 2024.
SRIJEDA / 11:45
Istra 19610:0HajdukIzvještaj
01. svibnja 2024. / SRIJEDA / 11:45
22. kolo
13. travnja 2024.
SUBOTA / 17:15
Solin0:3VaraždinIzvještaj
13. travnja 2024. / SUBOTA / 17:15
14. travnja 2024.
NEDJELJA / 12:45
Slaven Belupo1:4DinamoIzvještaj
14. travnja 2024. / NEDJELJA / 12:45
14. travnja 2024.
NEDJELJA / 13:00
Osijek0:0HajdukIzvještaj
14. travnja 2024. / NEDJELJA / 13:00
14. travnja 2024.
NEDJELJA / 13:30
Rijeka6:0LučkoIzvještaj
14. travnja 2024. / NEDJELJA / 13:30
14. travnja 2024.
NEDJELJA / 14:45
HNK Zadar2:5RudešIzvještaj
14. travnja 2024. / NEDJELJA / 14:45
14. travnja 2024.
NEDJELJA / 16:45
Lokomotiva0:0Istra 1961Izvještaj
14. travnja 2024. / NEDJELJA / 16:45
14. travnja 2024.
NEDJELJA / 19:45
Gorica1:0SesveteIzvještaj
14. travnja 2024. / NEDJELJA / 19:45
23. kolo
21. travnja 2024.
NEDJELJA / 11:45
Solin1:2LokomotivaIzvještaj
21. travnja 2024. / NEDJELJA / 11:45
21. travnja 2024.
NEDJELJA / 11:45
Rudeš1:2Slaven BelupoIzvještaj
21. travnja 2024. / NEDJELJA / 11:45
21. travnja 2024.
NEDJELJA / 12:45
Dinamo2:0HajdukIzvještaj
21. travnja 2024. / NEDJELJA / 12:45
21. travnja 2024.
NEDJELJA / 12:45
Osijek1:1Istra 1961Izvještaj
21. travnja 2024. / NEDJELJA / 12:45
21. travnja 2024.
NEDJELJA / 13:00
Lučko2:2GoricaIzvještaj
21. travnja 2024. / NEDJELJA / 13:00
21. travnja 2024.
NEDJELJA / 14:45
Sesvete3:1HNK ZadarIzvještaj
21. travnja 2024. / NEDJELJA / 14:45
21. travnja 2024.
NEDJELJA / 15:45
Varaždin1:2RijekaIzvještaj
21. travnja 2024. / NEDJELJA / 15:45
24. kolo
26. travnja 2024.
PETAK / 11:45
Hajduk3:1RudešIzvještaj
26. travnja 2024. / PETAK / 11:45
26. travnja 2024.
PETAK / 12:45
Gorica4:1VaraždinIzvještaj
26. travnja 2024. / PETAK / 12:45
28. travnja 2024.
NEDJELJA / 11:45
Slaven Belupo5:1SesveteIzvještaj
28. travnja 2024. / NEDJELJA / 11:45
28. travnja 2024.
NEDJELJA / 14:00
HNK Zadar1:4LučkoIzvještaj
28. travnja 2024. / NEDJELJA / 14:00
28. travnja 2024.
NEDJELJA / 15:45
Rijeka1:1SolinIzvještaj
28. travnja 2024. / NEDJELJA / 15:45
28. travnja 2024.
NEDJELJA / 15:45
Lokomotiva0:0OsijekIzvještaj
28. travnja 2024. / NEDJELJA / 15:45
28. travnja 2024.
NEDJELJA / 16:45
Istra 19612:1DinamoIzvještaj
28. travnja 2024. / NEDJELJA / 16:45
25. kolo
04. svibnja 2024.
SUBOTA / 12:45
Sesvete3:2HajdukIzvještaj
04. svibnja 2024. / SUBOTA / 12:45
04. svibnja 2024.
SUBOTA / 13:45
Rijeka3:3LokomotivaIzvještaj
04. svibnja 2024. / SUBOTA / 13:45
05. svibnja 2024.
NEDJELJA / 11:45
Solin1:0GoricaIzvještaj
05. svibnja 2024. / NEDJELJA / 11:45
05. svibnja 2024.
NEDJELJA / 11:45
Lučko3:1Slaven BelupoIzvještaj
05. svibnja 2024. / NEDJELJA / 11:45
05. svibnja 2024.
NEDJELJA / 15:00
Rudeš1:2Istra 1961Izvještaj
05. svibnja 2024. / NEDJELJA / 15:00
05. svibnja 2024.
NEDJELJA / 15:45
Varaždin2:0HNK ZadarIzvještaj
05. svibnja 2024. / NEDJELJA / 15:45
05. svibnja 2024.
NEDJELJA / 16:15
Dinamo3:3OsijekIzvještaj
05. svibnja 2024. / NEDJELJA / 16:15
26. kolo
11. svibnja 2024.
SUBOTA / 15:45
Osijek5:3RudešIzvještaj
11. svibnja 2024. / SUBOTA / 15:45
12. svibnja 2024.
NEDJELJA / 11:45
Lokomotiva1:1DinamoIzvještaj
12. svibnja 2024. / NEDJELJA / 11:45
12. svibnja 2024.
NEDJELJA / 13:45
Istra 19613:6SesveteIzvještaj
12. svibnja 2024. / NEDJELJA / 13:45
12. svibnja 2024.
NEDJELJA / 16:00
Gorica1:0RijekaIzvještaj
12. svibnja 2024. / NEDJELJA / 16:00
12. svibnja 2024.
NEDJELJA / 16:45
Hajduk2:2LučkoIzvještaj
12. svibnja 2024. / NEDJELJA / 16:45
12. svibnja 2024.
NEDJELJA / 16:45
Slaven Belupo5:1VaraždinIzvještaj
12. svibnja 2024. / NEDJELJA / 16:45
12. svibnja 2024.
NEDJELJA / 16:45
HNK Zadar0:1SolinIzvještaj
12. svibnja 2024. / NEDJELJA / 16:45

Prva NL - KADETI 23/24

KlubUkPobNerPorG+G-GRBod
1.Dinamo2620517423+5165
2.Osijek2616735829+2955
3.Hajduk2615655725+3251
4.Lokomotiva2613854624+2247
5.Istra 19612612594138+341
6.Rudeš26105113835+335
7.Gorica26105113638-235
8.Slaven Belupo26101153746-931
9.Lučko2685133663-2729
10.Varaždin2677123548-1328
11.Solin2684143157-2628
12.Rijeka2675143440-626
13.Sesvete2674154365-2225
14.HNK Zadar2635182156-3514
 IgračKlubGol.
1Mislav ĆutukDinamo22
2Petar AndrićSesvete21
3Ivan BarićOsijek19
4Fran PenezićLučko14
5Bruno DurdovHajduk13
6Anđelo ŠutaloDinamo10
7Alberto BačićRijeka10
8Patrik MarićSlaven Belupo10
9Bruno MišuraHajduk9
10Dino GodecLokomotiva9
11Marko AščićSlaven Belupo9
12Luka VrzićGorica8
13Duje MatićHajduk8
14Anastas ArnaudovskiVaraždin8
15Bruno JurošGorica7
16Jakov ŽikovićIstra 19617
17Vilim ŠeketaLučko7
18Armando ŠainovićOsijek7
19Nino DomazetSolin7
20Nikola RavlićVaraždin7
21Vito ŠegovićVaraždin7
22Dominik ThaqiRijeka6
23Dukan AhmetiIstra 19616
24Petar RadićLokomotiva6
25Dražen JamanOsijek6
26Fran MajdenićOsijek6
27Filip DropulićDinamo5
28David LagančićDinamo5
29Vuk VlahovićDinamo5
30Vigo FrankRijeka5
31Ivan DaboHNK Zadar5
32Ante GrgićOsijek5
33Andrej MićićOsijek5
34Filip GlasnovićRudeš5
35Ivan VojvodaRudeš5
36Luka GrabovacSolin5
37Leon JakirovićDinamo4
38Sebastijan KajtaziHajduk4
39Branimir MlačićHajduk4
40Josip RadmanHNK Zadar4
41Raul KumarIstra 19614
42Anes HuskićLokomotiva4
43Petar PfeiferLokomotiva4
44Luka IvankovićLučko4
45Stanislav SamusenkoRudeš4
46River John PavichSesvete4
47David Alan ŠpoljarićSesvete4
48Josip BrundićSlaven Belupo4
49Matej RadaićSolin4
50Antonio TolićSolin4
51Sven LončarVaraždin4
52Lovro ChelfiDinamo3
53Patrik HorvatDinamo3
54Sven ŠuntaDinamo3
55Marko ZebićDinamo3
56Filip BojićGorica3
57Julian BytyciGorica3
58Husein SumbuljevićGorica3
59Roko ČularHajduk3
60Zvonimir HrastovićHajduk3
61Ivano OraHajduk3
62Kristijan GojaniIstra 19613
63Noa KaraselimovićIstra 19613
64Elvir ŠehićIstra 19613
65Tin MeštrovićLokomotiva3
66Luka RadakovićLokomotiva3
67Noa TomeljakLokomotiva3
68Roko HosiOsijek3
69Ivan AnićRudeš3
70Vito KopićRudeš3
71Lucas KwediRudeš3
72Rafael MarkulinRudeš3
73Ivan VrančićSlaven Belupo3
74Tomas BakovićDinamo2
75Krešimir RadošDinamo2
76Nikolas ŠimićDinamo2
77Karlo ZulfićDinamo2
78Franko JakšićGorica2
79Duje PranićHajduk2
80Dmytro ZudinHajduk2
81Edi VinaršRijeka2
82Dino ŽivkovićRijeka2
83Leonardo DraguzetIstra 19612
84Gabrijel GagulaIstra 19612
85Eric KrivičićIstra 19612
86Roni VujičićIstra 19612
87Teo ŽikovićIstra 19612
88Noa GodecLokomotiva2
89Yevhenii LevytskyiLokomotiva2
90Armando PernarLokomotiva2
91Matija SubotićLokomotiva2
92Karlo JozićLučko2
93Filip LaškajLučko2
94Noa Ivan PiškorLučko2
95Filip DrgaOsijek2
96Fran PečekOsijek2
97Bruno GalekovićRudeš2
98Anton KabuanRudeš2
99Nikola SoldoRudeš2
100Noa AntolićSesvete2
101Niko JurinčićSesvete2
102Luka SenjakSesvete2
103Dino IvančićSlaven Belupo2
104Andro SokačSlaven Belupo2
105Matej TomićSlaven Belupo2
106Roko MatićSolin2
107Ante VucoSolin2
108Jan BelovićVaraždin2
109Dani PintarićVaraždin2
110Roko KapitanovićDinamo1
111Mihael PerićDinamo1
112Matiss SilinšDinamo1
113Ante BilobrkGorica1
114Tin BojadžijaGorica1
115Luka GaleGorica1
116Josip KlasnićGorica1
117Jura KordejGorica1
118Lovro KrmpotićGorica1
119Martin KučišGorica1
120Marin KuzmanićGorica1
121Hrvoje RušnovGorica1
122Petar TopićGorica1
123Ante BartulovićHajduk1
124Davor BistreHajduk1
125Duje MilišićHajduk1
126Stipe MušuraHajduk1
127Šime PerkoHajduk1
128Roko VojvodićHajduk1
129Jakov ButkovićRijeka1
130Marino ČulinaRijeka1
131Luka HalilovićRijeka1
132Antonio KružićRijeka1
133Roko LergaRijeka1
134Marko MadyRijeka1
135Dominik-Velin MrvčićRijeka1
136Vito PodobnikRijeka1
137Stipe ŠimurinaRijeka1
138Ivano BilaverHNK Zadar1
139Marko BrkljačaHNK Zadar1
140Karlo BudanovićHNK Zadar1
141Gabrijel ČirjakHNK Zadar1
142Frane MrkićHNK Zadar1
143Frane NekićHNK Zadar1
144Franko PrižmićHNK Zadar1
145Vice RadosHNK Zadar1
146Matej ŠegarićHNK Zadar1
147Bruno ŠkodaHNK Zadar1
148Roko ZovakHNK Zadar1
149Duje ZubčićHNK Zadar1
150Matija KablarIstra 19611
151Niko LovrićIstra 19611
152Đivo PregeljIstra 19611
153Ivano ŠvrakaIstra 19611
154Marko UljanićIstra 19611
155Petar Zvonimir KostelacLokomotiva1
156Oleksii PopovLokomotiva1
157Matej RadošLokomotiva1
158Pavle SmiljanićLokomotiva1
159Niko TišljarićLokomotiva1
160Denys YefremovLokomotiva1
161Marko BrckovićLučko1
162Fran LjubejLučko1
163Fran MihalinaLučko1
164Ivan RagužLučko1
165Šimun BegovićOsijek1
166Ivano KolarikOsijek1
167Andrija BurcarRudeš1
168Bruno ĆerdićRudeš1
169Filip GolemRudeš1
170Vid PešaRudeš1
171Marko PribanićRudeš1
172Niko SablićRudeš1
173Franco BeljoSesvete1
174David BesekSesvete1
175Noa BogdanovićSesvete1
176Vlado ČamberSesvete1
177David KikićSesvete1
178Jakov ŠimunjakSesvete1
179Bruno ŽajaSesvete1
180Luka BukalSlaven Belupo1
181Karlo HabijanecSlaven Belupo1
182Roko KrapecSlaven Belupo1
183Gabrijel ŠivalecSlaven Belupo1
184Josip TambićSlaven Belupo1
185Roko AnićSolin1
186Ante BralićSolin1
187Ante GrbešaSolin1
188Marko MatijaševićSolin1
189Marino MihočevićSolin1
190Tomislav PrgometSolin1
191Roko ŠupićSolin1
192Adriano BujanVaraždin1
193Hrvoje JuričevićVaraždin1
194David KraljVaraždin1
195Ivano VidićVaraždin1
1. kolo
26. kolovoza 2023.
SUBOTA / 09:00
Kutjevo4:4SlavijaIzvještaj
26. kolovoza 2023. / SUBOTA / 09:00
26. kolovoza 2023.
SUBOTA / 09:00
Grafičar Vodovod0:5NK Dilj (V)Izvještaj
26. kolovoza 2023. / SUBOTA / 09:00
26. kolovoza 2023.
SUBOTA / 10:00
Marsonia2:3CibaliaIzvještaj
26. kolovoza 2023. / SUBOTA / 10:00
27. kolovoza 2023.
NEDJELJA / 09:00
Osijek3:0GraničarIzvještaj
27. kolovoza 2023. / NEDJELJA / 09:00
27. kolovoza 2023.
NEDJELJA / 09:00
NK Zrinski Osječko 16641:5Sloga NGIzvještaj
27. kolovoza 2023. / NEDJELJA / 09:00
27. kolovoza 2023.
NEDJELJA / 09:00
Elektra6:2NAŠKIzvještaj
27. kolovoza 2023. / NEDJELJA / 09:00
27. kolovoza 2023.
NEDJELJA / 09:00
HNK Vukovar 19914:0BelišćeIzvještaj
27. kolovoza 2023. / NEDJELJA / 09:00
04. travnja 2024.
ČETVRTAK / 14:30
Đakovo Croatia2:0SlavonijaIzvještaj
04. travnja 2024. / ČETVRTAK / 14:30
2. kolo
02. rujna 2023.
SUBOTA / 09:00
Sloga NG1:0KutjevoIzvještaj
02. rujna 2023. / SUBOTA / 09:00
02. rujna 2023.
SUBOTA / 10:00
Marsonia2:3OsijekIzvještaj
02. rujna 2023. / SUBOTA / 10:00
03. rujna 2023.
NEDJELJA / 09:00
Graničar3:1NK Zrinski Osječko 1664Izvještaj
03. rujna 2023. / NEDJELJA / 09:00
03. rujna 2023.
NEDJELJA / 09:00
Belišće2:2Đakovo CroatiaIzvještaj
03. rujna 2023. / NEDJELJA / 09:00
03. rujna 2023.
NEDJELJA / 09:00
NAŠK0:4HNK Vukovar 1991Izvještaj
03. rujna 2023. / NEDJELJA / 09:00
03. rujna 2023.
NEDJELJA / 09:00
Slavija1:7ElektraIzvještaj
03. rujna 2023. / NEDJELJA / 09:00
03. rujna 2023.
NEDJELJA / 09:00
Cibalia4:1NK Dilj (V)Izvještaj
03. rujna 2023. / NEDJELJA / 09:00
07. studenog 2023.
UTORAK / 14:00
Slavonija3:0Grafičar VodovodIzvještaj
07. studenog 2023. / UTORAK / 14:00
3. kolo
07. rujna 2023.
ČETVRTAK / 19:00
Osijek4:0CibaliaIzvještaj
07. rujna 2023. / ČETVRTAK / 19:00
09. rujna 2023.
SUBOTA / 09:00
NK Zrinski Osječko 16641:6MarsoniaIzvještaj
09. rujna 2023. / SUBOTA / 09:00
09. rujna 2023.
SUBOTA / 09:00
Kutjevo2:4GraničarIzvještaj
09. rujna 2023. / SUBOTA / 09:00
09. rujna 2023.
SUBOTA / 09:00
Grafičar Vodovod3:1BelišćeIzvještaj
09. rujna 2023. / SUBOTA / 09:00
09. rujna 2023.
SUBOTA / 09:00
NK Dilj (V)1:4SlavonijaIzvještaj
09. rujna 2023. / SUBOTA / 09:00
10. rujna 2023.
NEDJELJA / 09:00
Elektra5:0Sloga NGIzvještaj
10. rujna 2023. / NEDJELJA / 09:00
10. rujna 2023.
NEDJELJA / 09:00
HNK Vukovar 19915:0SlavijaIzvještaj
10. rujna 2023. / NEDJELJA / 09:00
10. rujna 2023.
NEDJELJA / 09:00
Đakovo Croatia9:1NAŠKIzvještaj
10. rujna 2023. / NEDJELJA / 09:00
4. kolo
16. rujna 2023.
SUBOTA / 09:00
NAŠK0:2Grafičar VodovodIzvještaj
16. rujna 2023. / SUBOTA / 09:00
16. rujna 2023.
SUBOTA / 17:00
Osijek9:0NK Zrinski Osječko 1664Izvještaj
16. rujna 2023. / SUBOTA / 17:00
17. rujna 2023.
NEDJELJA / 09:00
Slavija0:9Đakovo CroatiaIzvještaj
17. rujna 2023. / NEDJELJA / 09:00
17. rujna 2023.
NEDJELJA / 09:00
Sloga NG0:2HNK Vukovar 1991Izvještaj
17. rujna 2023. / NEDJELJA / 09:00
17. rujna 2023.
NEDJELJA / 09:00
Graničar2:1ElektraIzvještaj
17. rujna 2023. / NEDJELJA / 09:00
17. rujna 2023.
NEDJELJA / 09:00
Marsonia6:1KutjevoIzvještaj
17. rujna 2023. / NEDJELJA / 09:00
17. rujna 2023.
NEDJELJA / 09:00
Belišće4:1NK Dilj (V)Izvještaj
17. rujna 2023. / NEDJELJA / 09:00
21. veljače 2024.
SRIJEDA / 14:00
Cibalia6:0SlavonijaIzvještaj
21. veljače 2024. / SRIJEDA / 14:00
5. kolo
23. rujna 2023.
SUBOTA / 09:00
Grafičar Vodovod5:2SlavijaIzvještaj
23. rujna 2023. / SUBOTA / 09:00
23. rujna 2023.
SUBOTA / 09:00
Kutjevo1:4OsijekIzvještaj
23. rujna 2023. / SUBOTA / 09:00
23. rujna 2023.
SUBOTA / 09:00
Elektra1:0MarsoniaIzvještaj
23. rujna 2023. / SUBOTA / 09:00
24. rujna 2023.
NEDJELJA / 09:00
Đakovo Croatia4:1Sloga NGIzvještaj
24. rujna 2023. / NEDJELJA / 09:00
24. rujna 2023.
NEDJELJA / 09:00
NK Dilj (V)4:1NAŠKIzvještaj
24. rujna 2023. / NEDJELJA / 09:00
24. rujna 2023.
NEDJELJA / 09:00
Slavonija7:0BelišćeIzvještaj
24. rujna 2023. / NEDJELJA / 09:00
24. rujna 2023.
NEDJELJA / 09:00
NK Zrinski Osječko 16641:5CibaliaIzvještaj
24. rujna 2023. / NEDJELJA / 09:00
31. listopada 2023.
UTORAK / 09:00
HNK Vukovar 19914:2GraničarIzvještaj
31. listopada 2023. / UTORAK / 09:00
6. kolo
28. rujna 2023.
ČETVRTAK / 20:00
Osijek0:0ElektraIzvještaj
28. rujna 2023. / ČETVRTAK / 20:00
30. rujna 2023.
SUBOTA / 09:00
NK Zrinski Osječko 16642:2KutjevoIzvještaj
30. rujna 2023. / SUBOTA / 09:00
30. rujna 2023.
SUBOTA / 09:00
Cibalia5:0BelišćeIzvještaj
30. rujna 2023. / SUBOTA / 09:00
30. rujna 2023.
SUBOTA / 09:00
NAŠK3:6SlavonijaIzvještaj
30. rujna 2023. / SUBOTA / 09:00
30. rujna 2023.
SUBOTA / 09:00
Slavija3:2NK Dilj (V)Izvještaj
30. rujna 2023. / SUBOTA / 09:00
01. listopada 2023.
NEDJELJA / 09:00
Sloga NG1:3Grafičar VodovodIzvještaj
01. listopada 2023. / NEDJELJA / 09:00
01. listopada 2023.
NEDJELJA / 09:00
Graničar1:3Đakovo CroatiaIzvještaj
01. listopada 2023. / NEDJELJA / 09:00
01. listopada 2023.
NEDJELJA / 09:00
Marsonia6:0HNK Vukovar 1991Izvještaj
01. listopada 2023. / NEDJELJA / 09:00
7. kolo
05. listopada 2023.
ČETVRTAK / 18:00
Slavonija13:0SlavijaIzvještaj
05. listopada 2023. / ČETVRTAK / 18:00
07. listopada 2023.
SUBOTA / 09:00
Grafičar Vodovod2:0GraničarIzvještaj
07. listopada 2023. / SUBOTA / 09:00
07. listopada 2023.
SUBOTA / 09:00
NK Dilj (V)3:0Sloga NGIzvještaj
07. listopada 2023. / SUBOTA / 09:00
07. listopada 2023.
SUBOTA / 09:00
Elektra2:1NK Zrinski Osječko 1664Izvještaj
07. listopada 2023. / SUBOTA / 09:00
07. listopada 2023.
SUBOTA / 11:00
Kutjevo1:1CibaliaIzvještaj
07. listopada 2023. / SUBOTA / 11:00
08. listopada 2023.
NEDJELJA / 09:00
HNK Vukovar 19911:7OsijekIzvještaj
08. listopada 2023. / NEDJELJA / 09:00
08. listopada 2023.
NEDJELJA / 09:00
Đakovo Croatia2:4MarsoniaIzvještaj
08. listopada 2023. / NEDJELJA / 09:00
08. listopada 2023.
NEDJELJA / 09:00
Belišće2:0NAŠKIzvještaj
08. listopada 2023. / NEDJELJA / 09:00
8. kolo
14. listopada 2023.
SUBOTA / 09:00
Slavija1:0BelišćeIzvještaj
14. listopada 2023. / SUBOTA / 09:00
14. listopada 2023.
SUBOTA / 09:00
Osijek9:0Đakovo CroatiaIzvještaj
14. listopada 2023. / SUBOTA / 09:00
14. listopada 2023.
SUBOTA / 09:00
Kutjevo0:4ElektraIzvještaj
14. listopada 2023. / SUBOTA / 09:00
14. listopada 2023.
SUBOTA / 10:00
Cibalia9:1NAŠKIzvještaj
14. listopada 2023. / SUBOTA / 10:00
15. listopada 2023.
NEDJELJA / 09:00
Sloga NG3:3SlavonijaIzvještaj
15. listopada 2023. / NEDJELJA / 09:00
15. listopada 2023.
NEDJELJA / 09:00
Graničar3:1NK Dilj (V)Izvještaj
15. listopada 2023. / NEDJELJA / 09:00
15. listopada 2023.
NEDJELJA / 09:00
Marsonia7:0Grafičar VodovodIzvještaj
15. listopada 2023. / NEDJELJA / 09:00
15. listopada 2023.
NEDJELJA / 09:00
NK Zrinski Osječko 16641:1HNK Vukovar 1991Izvještaj
15. listopada 2023. / NEDJELJA / 09:00
9. kolo
21. listopada 2023.
SUBOTA / 09:00
Slavonija8:0GraničarIzvještaj
21. listopada 2023. / SUBOTA / 09:00
21. listopada 2023.
SUBOTA / 09:00
Belišće0:4Sloga NGIzvještaj
21. listopada 2023. / SUBOTA / 09:00
22. listopada 2023.
NEDJELJA / 09:00
NAŠK3:1SlavijaIzvještaj
22. listopada 2023. / NEDJELJA / 09:00
22. listopada 2023.
NEDJELJA / 09:00
Đakovo Croatia4:2NK Zrinski Osječko 1664Izvještaj
22. listopada 2023. / NEDJELJA / 09:00
22. listopada 2023.
NEDJELJA / 09:00
Grafičar Vodovod0:7OsijekIzvještaj
22. listopada 2023. / NEDJELJA / 09:00
22. listopada 2023.
NEDJELJA / 09:00
NK Dilj (V)0:4MarsoniaIzvještaj
22. listopada 2023. / NEDJELJA / 09:00
22. listopada 2023.
NEDJELJA / 09:30
HNK Vukovar 19915:2KutjevoIzvještaj
22. listopada 2023. / NEDJELJA / 09:30
22. svibnja 2024.
SRIJEDA / 10:00
Elektra2:1CibaliaIzvještaj
22. svibnja 2024. / SRIJEDA / 10:00
10. kolo
28. listopada 2023.
SUBOTA / 09:00
Kutjevo0:2Đakovo CroatiaIzvještaj
28. listopada 2023. / SUBOTA / 09:00
28. listopada 2023.
SUBOTA / 10:00
Cibalia7:1SlavijaIzvještaj
28. listopada 2023. / SUBOTA / 10:00
28. listopada 2023.
SUBOTA / 11:00
Osijek6:0NK Dilj (V)Izvještaj
28. listopada 2023. / SUBOTA / 11:00
28. listopada 2023.
SUBOTA / 14:00
Graničar3:4BelišćeIzvještaj
28. listopada 2023. / SUBOTA / 14:00
29. listopada 2023.
NEDJELJA / 09:00
Marsonia4:0SlavonijaIzvještaj
29. listopada 2023. / NEDJELJA / 09:00
29. listopada 2023.
NEDJELJA / 09:00
Elektra10:0HNK Vukovar 1991Izvještaj
29. listopada 2023. / NEDJELJA / 09:00
29. listopada 2023.
NEDJELJA / 09:00
Sloga NG4:0NAŠKIzvještaj
29. listopada 2023. / NEDJELJA / 09:00
29. listopada 2023.
NEDJELJA / 09:00
NK Zrinski Osječko 16642:3Grafičar VodovodIzvještaj
29. listopada 2023. / NEDJELJA / 09:00
11. kolo
04. studenog 2023.
SUBOTA / 09:00
NK Dilj (V)3:2NK Zrinski Osječko 1664Izvještaj
04. studenog 2023. / SUBOTA / 09:00
04. studenog 2023.
SUBOTA / 09:00
Belišće3:2MarsoniaIzvještaj
04. studenog 2023. / SUBOTA / 09:00
04. studenog 2023.
SUBOTA / 09:00
HNK Vukovar 19910:3CibaliaIzvještaj
04. studenog 2023. / SUBOTA / 09:00
04. studenog 2023.
SUBOTA / 09:00
Đakovo Croatia4:1ElektraIzvještaj
04. studenog 2023. / SUBOTA / 09:00
04. studenog 2023.
SUBOTA / 09:30
Slavonija0:1OsijekIzvještaj
04. studenog 2023. / SUBOTA / 09:30
05. studenog 2023.
NEDJELJA / 09:00
NAŠK2:1GraničarIzvještaj
05. studenog 2023. / NEDJELJA / 09:00
05. studenog 2023.
NEDJELJA / 09:00
Slavija0:5Sloga NGIzvještaj
05. studenog 2023. / NEDJELJA / 09:00
05. studenog 2023.
NEDJELJA / 09:00
Grafičar Vodovod3:4KutjevoIzvještaj
05. studenog 2023. / NEDJELJA / 09:00
12. kolo
11. studenog 2023.
SUBOTA / 09:00
NK Zrinski Osječko 16642:3SlavonijaIzvještaj
11. studenog 2023. / SUBOTA / 09:00
11. studenog 2023.
SUBOTA / 10:00
Osijek5:1BelišćeIzvještaj
11. studenog 2023. / SUBOTA / 10:00
11. studenog 2023.
SUBOTA / 11:00
Cibalia4:0Sloga NGIzvještaj
11. studenog 2023. / SUBOTA / 11:00
12. studenog 2023.
NEDJELJA / 09:00
Marsonia5:1NAŠKIzvještaj
12. studenog 2023. / NEDJELJA / 09:00
12. studenog 2023.
NEDJELJA / 09:00
Elektra1:2Grafičar VodovodIzvještaj
12. studenog 2023. / NEDJELJA / 09:00
12. studenog 2023.
NEDJELJA / 09:00
HNK Vukovar 19913:1Đakovo CroatiaIzvještaj
12. studenog 2023. / NEDJELJA / 09:00
18. veljače 2024.
NEDJELJA / 10:00
Kutjevo1:0NK Dilj (V)Izvještaj
18. veljače 2024. / NEDJELJA / 10:00
24. veljače 2024.
SUBOTA / 09:00
Graničar0:0SlavijaIzvještaj
24. veljače 2024. / SUBOTA / 09:00
13. kolo
17. studenog 2023.
PETAK / 12:00
Grafičar Vodovod4:1HNK Vukovar 1991Izvještaj
17. studenog 2023. / PETAK / 12:00
19. studenog 2023.
NEDJELJA / 09:00
NK Dilj (V)0:5ElektraIzvještaj
19. studenog 2023. / NEDJELJA / 09:00
19. studenog 2023.
NEDJELJA / 09:00
Slavonija4:1KutjevoIzvještaj
19. studenog 2023. / NEDJELJA / 09:00
19. studenog 2023.
NEDJELJA / 09:00
Belišće1:0NK Zrinski Osječko 1664Izvještaj
19. studenog 2023. / NEDJELJA / 09:00
19. studenog 2023.
NEDJELJA / 09:00
Đakovo Croatia2:0CibaliaIzvještaj
19. studenog 2023. / NEDJELJA / 09:00
19. studenog 2023.
NEDJELJA / 09:00
Slavija0:3MarsoniaIzvještaj
19. studenog 2023. / NEDJELJA / 09:00
19. studenog 2023.
NEDJELJA / 09:00
Sloga NG1:3GraničarIzvještaj
19. studenog 2023. / NEDJELJA / 09:00
23. studenog 2023.
ČETVRTAK / 18:30
Osijek16:0NAŠKIzvještaj
23. studenog 2023. / ČETVRTAK / 18:30
14. kolo
25. studenog 2023.
SUBOTA / 09:30
Kutjevo1:4BelišćeIzvještaj
25. studenog 2023. / SUBOTA / 09:30
25. studenog 2023.
SUBOTA / 10:00
Osijek5:0SlavijaIzvještaj
25. studenog 2023. / SUBOTA / 10:00
25. studenog 2023.
SUBOTA / 14:00
Cibalia5:0GraničarIzvještaj
25. studenog 2023. / SUBOTA / 14:00
26. studenog 2023.
NEDJELJA / 09:00
Marsonia0:1Sloga NGIzvještaj
26. studenog 2023. / NEDJELJA / 09:00
26. studenog 2023.
NEDJELJA / 09:00
NK Zrinski Osječko 16642:2NAŠKIzvještaj
26. studenog 2023. / NEDJELJA / 09:00
26. studenog 2023.
NEDJELJA / 09:00
Elektra2:1SlavonijaIzvještaj
26. studenog 2023. / NEDJELJA / 09:00
26. studenog 2023.
NEDJELJA / 09:00
HNK Vukovar 19910:2NK Dilj (V)Izvještaj
26. studenog 2023. / NEDJELJA / 09:00
26. studenog 2023.
NEDJELJA / 09:00
Đakovo Croatia4:2Grafičar VodovodIzvještaj
26. studenog 2023. / NEDJELJA / 09:00
15. kolo
25. veljače 2023.
SUBOTA / 09:00
NK Dilj (V)1:4Đakovo CroatiaIzvještaj
25. veljače 2023. / SUBOTA / 09:00
02. prosinca 2023.
SUBOTA / 09:00
Slavonija7:3HNK Vukovar 1991Izvještaj
02. prosinca 2023. / SUBOTA / 09:00
02. prosinca 2023.
SUBOTA / 09:00
Belišće0:3ElektraIzvještaj
02. prosinca 2023. / SUBOTA / 09:00
02. prosinca 2023.
SUBOTA / 09:00
NAŠK0:2KutjevoIzvještaj
02. prosinca 2023. / SUBOTA / 09:00
02. prosinca 2023.
SUBOTA / 09:00
Sloga NG0:6OsijekIzvještaj
02. prosinca 2023. / SUBOTA / 09:00
02. prosinca 2023.
SUBOTA / 09:00
Graničar0:3MarsoniaIzvještaj
02. prosinca 2023. / SUBOTA / 09:00
03. prosinca 2023.
NEDJELJA / 09:00
Slavija1:0NK Zrinski Osječko 1664Izvještaj
03. prosinca 2023. / NEDJELJA / 09:00
03. prosinca 2023.
NEDJELJA / 10:00
Grafičar Vodovod0:4CibaliaIzvještaj
03. prosinca 2023. / NEDJELJA / 10:00
16. kolo
02. ožujka 2024.
SUBOTA / 09:00
NK Dilj (V)1:1Grafičar VodovodIzvještaj
02. ožujka 2024. / SUBOTA / 09:00
02. ožujka 2024.
SUBOTA / 10:00
Cibalia0:3MarsoniaIzvještaj
02. ožujka 2024. / SUBOTA / 10:00
03. ožujka 2024.
NEDJELJA / 09:00
Graničar0:3OsijekIzvještaj
03. ožujka 2024. / NEDJELJA / 09:00
03. ožujka 2024.
NEDJELJA / 09:00
Sloga NG2:1NK Zrinski Osječko 1664Izvještaj
03. ožujka 2024. / NEDJELJA / 09:00
03. ožujka 2024.
NEDJELJA / 09:00
Slavija0:2KutjevoIzvještaj
03. ožujka 2024. / NEDJELJA / 09:00
03. ožujka 2024.
NEDJELJA / 09:00
NAŠK0:3ElektraIzvještaj
03. ožujka 2024. / NEDJELJA / 09:00
03. ožujka 2024.
NEDJELJA / 09:00
Belišće1:1HNK Vukovar 1991Izvještaj
03. ožujka 2024. / NEDJELJA / 09:00
26. svibnja 2024.
NEDJELJA / 09:00
Slavonija3:1Đakovo CroatiaIzvještaj
26. svibnja 2024. / NEDJELJA / 09:00
17. kolo
09. ožujka 2024.
SUBOTA / 09:00
Grafičar Vodovod0:2SlavonijaIzvještaj
09. ožujka 2024. / SUBOTA / 09:00
09. ožujka 2024.
SUBOTA / 09:00
HNK Vukovar 19913:1NAŠKIzvještaj
09. ožujka 2024. / SUBOTA / 09:00
09. ožujka 2024.
SUBOTA / 10:00
NK Dilj (V)0:1CibaliaIzvještaj
09. ožujka 2024. / SUBOTA / 10:00
09. ožujka 2024.
SUBOTA / 10:00
Osijek2:0MarsoniaIzvještaj
09. ožujka 2024. / SUBOTA / 10:00
09. ožujka 2024.
SUBOTA / 10:45
Kutjevo2:1Sloga NGIzvještaj
09. ožujka 2024. / SUBOTA / 10:45
10. ožujka 2024.
NEDJELJA / 09:00
NK Zrinski Osječko 16642:0GraničarIzvještaj
10. ožujka 2024. / NEDJELJA / 09:00
10. ožujka 2024.
NEDJELJA / 09:00
Elektra6:0SlavijaIzvještaj
10. ožujka 2024. / NEDJELJA / 09:00
10. ožujka 2024.
NEDJELJA / 09:00
Đakovo Croatia4:1BelišćeIzvještaj
10. ožujka 2024. / NEDJELJA / 09:00
18. kolo
16. ožujka 2024.
SUBOTA / 10:00
Cibalia1:3OsijekIzvještaj
16. ožujka 2024. / SUBOTA / 10:00
17. ožujka 2024.
NEDJELJA / 09:00
Marsonia4:2NK Zrinski Osječko 1664Izvještaj
17. ožujka 2024. / NEDJELJA / 09:00
17. ožujka 2024.
NEDJELJA / 09:00
Graničar4:1KutjevoIzvještaj
17. ožujka 2024. / NEDJELJA / 09:00
17. ožujka 2024.
NEDJELJA / 09:00
Sloga NG1:3ElektraIzvještaj
17. ožujka 2024. / NEDJELJA / 09:00
17. ožujka 2024.
NEDJELJA / 09:00
Slavija2:3HNK Vukovar 1991Izvještaj
17. ožujka 2024. / NEDJELJA / 09:00
17. ožujka 2024.
NEDJELJA / 09:00
NAŠK0:3Đakovo CroatiaIzvještaj
17. ožujka 2024. / NEDJELJA / 09:00
17. ožujka 2024.
NEDJELJA / 09:00
Belišće0:2Grafičar VodovodIzvještaj
17. ožujka 2024. / NEDJELJA / 09:00
17. ožujka 2024.
NEDJELJA / 09:00
Slavonija6:1NK Dilj (V)Izvještaj
17. ožujka 2024. / NEDJELJA / 09:00
19. kolo
23. ožujka 2024.
SUBOTA / 09:00
Grafičar Vodovod11:0NAŠKIzvještaj
23. ožujka 2024. / SUBOTA / 09:00
23. ožujka 2024.
SUBOTA / 09:00
HNK Vukovar 19916:4Sloga NGIzvještaj
23. ožujka 2024. / SUBOTA / 09:00
23. ožujka 2024.
SUBOTA / 09:00
Kutjevo0:7MarsoniaIzvještaj
23. ožujka 2024. / SUBOTA / 09:00
23. ožujka 2024.
SUBOTA / 10:00
Slavonija2:3CibaliaIzvještaj
23. ožujka 2024. / SUBOTA / 10:00
23. ožujka 2024.
SUBOTA / 10:00
NK Dilj (V)0:2BelišćeIzvještaj
23. ožujka 2024. / SUBOTA / 10:00
24. ožujka 2024.
NEDJELJA / 09:00
NK Zrinski Osječko 16640:2OsijekIzvještaj
24. ožujka 2024. / NEDJELJA / 09:00
24. ožujka 2024.
NEDJELJA / 09:00
Đakovo Croatia6:0SlavijaIzvještaj
24. ožujka 2024. / NEDJELJA / 09:00
03. travnja 2024.
SRIJEDA / 17:30
Elektra0:0GraničarIzvještaj
03. travnja 2024. / SRIJEDA / 17:30
20. kolo
27. ožujka 2024.
SRIJEDA / 09:00
Belišće2:2SlavonijaIzvještaj
27. ožujka 2024. / SRIJEDA / 09:00
28. ožujka 2024.
ČETVRTAK / 09:00
NAŠK4:3NK Dilj (V)Izvještaj
28. ožujka 2024. / ČETVRTAK / 09:00
28. ožujka 2024.
ČETVRTAK / 09:00
Osijek6:0KutjevoIzvještaj
28. ožujka 2024. / ČETVRTAK / 09:00
28. ožujka 2024.
ČETVRTAK / 11:00
Cibalia5:1NK Zrinski Osječko 1664Izvještaj
28. ožujka 2024. / ČETVRTAK / 11:00
28. ožujka 2024.
ČETVRTAK / 15:00
Slavija2:3Grafičar VodovodIzvještaj
28. ožujka 2024. / ČETVRTAK / 15:00
28. ožujka 2024.
ČETVRTAK / 15:00
Graničar1:3HNK Vukovar 1991Izvještaj
28. ožujka 2024. / ČETVRTAK / 15:00
29. ožujka 2024.
PETAK / 16:00
Sloga NG3:2Đakovo CroatiaIzvještaj
29. ožujka 2024. / PETAK / 16:00
17. travnja 2024.
SRIJEDA / 10:00
Marsonia2:0ElektraIzvještaj
17. travnja 2024. / SRIJEDA / 10:00
21. kolo
04. travnja 2024.
ČETVRTAK / 09:00
Belišće1:1CibaliaIzvještaj
04. travnja 2024. / ČETVRTAK / 09:00
06. travnja 2024.
SUBOTA / 09:00
Slavonija12:0NAŠKIzvještaj
06. travnja 2024. / SUBOTA / 09:00
06. travnja 2024.
SUBOTA / 09:00
NK Dilj (V)6:0SlavijaIzvještaj
06. travnja 2024. / SUBOTA / 09:00
06. travnja 2024.
SUBOTA / 09:00
HNK Vukovar 19911:2MarsoniaIzvještaj
06. travnja 2024. / SUBOTA / 09:00
06. travnja 2024.
SUBOTA / 09:00
Elektra1:5OsijekIzvještaj
06. travnja 2024. / SUBOTA / 09:00
06. travnja 2024.
SUBOTA / 09:00
Kutjevo1:0NK Zrinski Osječko 1664Izvještaj
06. travnja 2024. / SUBOTA / 09:00
07. travnja 2024.
NEDJELJA / 09:00
Grafičar Vodovod5:0Sloga NGIzvještaj
07. travnja 2024. / NEDJELJA / 09:00
07. travnja 2024.
NEDJELJA / 09:00
Đakovo Croatia3:0GraničarIzvještaj
07. travnja 2024. / NEDJELJA / 09:00
22. kolo
13. travnja 2024.
SUBOTA / 10:00
Osijek6:0HNK Vukovar 1991Izvještaj
13. travnja 2024. / SUBOTA / 10:00
13. travnja 2024.
SUBOTA / 11:00
Cibalia2:0KutjevoIzvještaj
13. travnja 2024. / SUBOTA / 11:00
14. travnja 2024.
NEDJELJA / 09:00
NK Zrinski Osječko 16640:2ElektraIzvještaj
14. travnja 2024. / NEDJELJA / 09:00
14. travnja 2024.
NEDJELJA / 09:00
Sloga NG8:2NK Dilj (V)Izvještaj
14. travnja 2024. / NEDJELJA / 09:00
14. travnja 2024.
NEDJELJA / 09:00
Slavija0:3SlavonijaIzvještaj
14. travnja 2024. / NEDJELJA / 09:00
14. travnja 2024.
NEDJELJA / 09:00
Marsonia0:0Đakovo CroatiaIzvještaj
14. travnja 2024. / NEDJELJA / 09:00
17. travnja 2024.
SRIJEDA / 10:00
NAŠK0:4BelišćeIzvještaj
17. travnja 2024. / SRIJEDA / 10:00
08. svibnja 2024.
SRIJEDA / 16:30
Graničar1:0Grafičar VodovodIzvještaj
08. svibnja 2024. / SRIJEDA / 16:30
23. kolo
20. travnja 2024.
SUBOTA / 09:00
Slavonija3:1Sloga NGIzvještaj
20. travnja 2024. / SUBOTA / 09:00
20. travnja 2024.
SUBOTA / 09:00
NK Dilj (V)1:1GraničarIzvještaj
20. travnja 2024. / SUBOTA / 09:00
20. travnja 2024.
SUBOTA / 09:00
Grafičar Vodovod1:1MarsoniaIzvještaj
20. travnja 2024. / SUBOTA / 09:00
20. travnja 2024.
SUBOTA / 09:00
Elektra7:0KutjevoIzvještaj
20. travnja 2024. / SUBOTA / 09:00
21. travnja 2024.
NEDJELJA / 09:00
Đakovo Croatia2:2OsijekIzvještaj
21. travnja 2024. / NEDJELJA / 09:00
21. travnja 2024.
NEDJELJA / 09:00
HNK Vukovar 19913:3NK Zrinski Osječko 1664Izvještaj
21. travnja 2024. / NEDJELJA / 09:00
21. travnja 2024.
NEDJELJA / 09:00
Belišće3:1SlavijaIzvještaj
21. travnja 2024. / NEDJELJA / 09:00
21. travnja 2024.
NEDJELJA / 10:00
NAŠK0:6CibaliaIzvještaj
21. travnja 2024. / NEDJELJA / 10:00
24. kolo
24. travnja 2024.
SRIJEDA / 20:00
Osijek2:0Grafičar VodovodIzvještaj
24. travnja 2024. / SRIJEDA / 20:00
25. travnja 2024.
ČETVRTAK / 20:30
Marsonia5:0NK Dilj (V)Izvještaj
25. travnja 2024. / ČETVRTAK / 20:30
27. travnja 2024.
SUBOTA / 09:00
Kutjevo3:2HNK Vukovar 1991Izvještaj
27. travnja 2024. / SUBOTA / 09:00
27. travnja 2024.
SUBOTA / 09:00
NK Zrinski Osječko 16641:0Đakovo CroatiaIzvještaj
27. travnja 2024. / SUBOTA / 09:00
27. travnja 2024.
SUBOTA / 11:00
Cibalia2:0ElektraIzvještaj
27. travnja 2024. / SUBOTA / 11:00
28. travnja 2024.
NEDJELJA / 09:00
Graničar1:4SlavonijaIzvještaj
28. travnja 2024. / NEDJELJA / 09:00
28. travnja 2024.
NEDJELJA / 09:00
Sloga NG3:1BelišćeIzvještaj
28. travnja 2024. / NEDJELJA / 09:00
28. travnja 2024.
NEDJELJA / 09:00
Slavija3:1NAŠKIzvještaj
28. travnja 2024. / NEDJELJA / 09:00
25. kolo
02. svibnja 2024.
ČETVRTAK / 18:00
Slavonija3:2MarsoniaIzvještaj
02. svibnja 2024. / ČETVRTAK / 18:00
04. svibnja 2024.
SUBOTA / 11:00
Slavija0:5CibaliaIzvještaj
04. svibnja 2024. / SUBOTA / 11:00
05. svibnja 2024.
NEDJELJA / 09:00
NAŠK0:0Sloga NGIzvještaj
05. svibnja 2024. / NEDJELJA / 09:00
05. svibnja 2024.
NEDJELJA / 09:00
Belišće1:0GraničarIzvještaj
05. svibnja 2024. / NEDJELJA / 09:00
05. svibnja 2024.
NEDJELJA / 09:00
Grafičar Vodovod2:3NK Zrinski Osječko 1664Izvještaj
05. svibnja 2024. / NEDJELJA / 09:00
05. svibnja 2024.
NEDJELJA / 09:00
Đakovo Croatia3:0KutjevoIzvještaj
05. svibnja 2024. / NEDJELJA / 09:00
05. svibnja 2024.
NEDJELJA / 09:00
HNK Vukovar 19912:2ElektraIzvještaj
05. svibnja 2024. / NEDJELJA / 09:00
05. lipnja 2024.
SRIJEDA / 18:00
NK Dilj (V)1:8OsijekIzvještaj
05. lipnja 2024. / SRIJEDA / 18:00
26. kolo
11. svibnja 2024.
SUBOTA / 09:00
Kutjevo1:3Grafičar VodovodIzvještaj
11. svibnja 2024. / SUBOTA / 09:00
11. svibnja 2024.
SUBOTA / 09:00
Graničar9:1NAŠKIzvještaj
11. svibnja 2024. / SUBOTA / 09:00
11. svibnja 2024.
SUBOTA / 10:00
Cibalia2:0HNK Vukovar 1991Izvještaj
11. svibnja 2024. / SUBOTA / 10:00
11. svibnja 2024.
SUBOTA / 10:00
Osijek11:0SlavonijaIzvještaj
11. svibnja 2024. / SUBOTA / 10:00
12. svibnja 2024.
NEDJELJA / 09:00
Marsonia2:0BelišćeIzvještaj
12. svibnja 2024. / NEDJELJA / 09:00
12. svibnja 2024.
NEDJELJA / 09:00
Elektra2:1Đakovo CroatiaIzvještaj
12. svibnja 2024. / NEDJELJA / 09:00
12. svibnja 2024.
NEDJELJA / 09:00
Sloga NG8:1SlavijaIzvještaj
12. svibnja 2024. / NEDJELJA / 09:00
12. svibnja 2024.
NEDJELJA / 09:00
NK Zrinski Osječko 16643:0NK Dilj (V)Izvještaj
12. svibnja 2024. / NEDJELJA / 09:00
27. kolo
18. svibnja 2024.
SUBOTA / 09:00
Sloga NG0:5CibaliaIzvještaj
18. svibnja 2024. / SUBOTA / 09:00
18. svibnja 2024.
SUBOTA / 09:00
Belišće0:9OsijekIzvještaj
18. svibnja 2024. / SUBOTA / 09:00
18. svibnja 2024.
SUBOTA / 09:00
NK Dilj (V)5:1KutjevoIzvještaj
18. svibnja 2024. / SUBOTA / 09:00
19. svibnja 2024.
NEDJELJA / 09:00
Grafičar Vodovod0:2ElektraIzvještaj
19. svibnja 2024. / NEDJELJA / 09:00
19. svibnja 2024.
NEDJELJA / 09:00
Đakovo Croatia3:1HNK Vukovar 1991Izvještaj
19. svibnja 2024. / NEDJELJA / 09:00
19. svibnja 2024.
NEDJELJA / 09:00
Slavonija2:1NK Zrinski Osječko 1664Izvještaj
19. svibnja 2024. / NEDJELJA / 09:00
19. svibnja 2024.
NEDJELJA / 09:00
Slavija0:1GraničarIzvještaj
19. svibnja 2024. / NEDJELJA / 09:00
19. svibnja 2024.
NEDJELJA / 09:00
NAŠK1:9MarsoniaIzvještaj
19. svibnja 2024. / NEDJELJA / 09:00
28. kolo
25. svibnja 2024.
SUBOTA / 09:00
NK Zrinski Osječko 16640:1BelišćeIzvještaj
25. svibnja 2024. / SUBOTA / 09:00
25. svibnja 2024.
SUBOTA / 09:00
NAŠK0:12OsijekIzvještaj
25. svibnja 2024. / SUBOTA / 09:00
25. svibnja 2024.
SUBOTA / 09:00
HNK Vukovar 19914:3Grafičar VodovodIzvještaj
25. svibnja 2024. / SUBOTA / 09:00
25. svibnja 2024.
SUBOTA / 09:00
Elektra8:2NK Dilj (V)Izvještaj
25. svibnja 2024. / SUBOTA / 09:00
25. svibnja 2024.
SUBOTA / 10:00
Cibalia9:0Đakovo CroatiaIzvještaj
25. svibnja 2024. / SUBOTA / 10:00
26. svibnja 2024.
NEDJELJA / 09:00
Kutjevo3:0SlavonijaIzvještaj
26. svibnja 2024. / NEDJELJA / 09:00
26. svibnja 2024.
NEDJELJA / 09:00
Marsonia11:0SlavijaIzvještaj
26. svibnja 2024. / NEDJELJA / 09:00
26. svibnja 2024.
NEDJELJA / 11:00
Graničar2:3Sloga NGIzvještaj
26. svibnja 2024. / NEDJELJA / 11:00
29. kolo
28. svibnja 2024.
UTORAK / 18:00
NK Dilj (V)1:2HNK Vukovar 1991Izvještaj
28. svibnja 2024. / UTORAK / 18:00
29. svibnja 2024.
SRIJEDA / 18:30
Sloga NG1:3MarsoniaIzvještaj
29. svibnja 2024. / SRIJEDA / 18:30
30. svibnja 2024.
ČETVRTAK / 09:00
Graničar1:1CibaliaIzvještaj
30. svibnja 2024. / ČETVRTAK / 09:00
30. svibnja 2024.
ČETVRTAK / 09:00
NAŠK1:3NK Zrinski Osječko 1664Izvještaj
30. svibnja 2024. / ČETVRTAK / 09:00
30. svibnja 2024.
ČETVRTAK / 09:00
Belišće3:1KutjevoIzvještaj
30. svibnja 2024. / ČETVRTAK / 09:00
30. svibnja 2024.
ČETVRTAK / 09:00
Slavonija2:0ElektraIzvještaj
30. svibnja 2024. / ČETVRTAK / 09:00
30. svibnja 2024.
ČETVRTAK / 10:00
Slavija0:10OsijekIzvještaj
30. svibnja 2024. / ČETVRTAK / 10:00
30. svibnja 2024.
ČETVRTAK / 11:00
Grafičar Vodovod0:0Đakovo CroatiaIzvještaj
30. svibnja 2024. / ČETVRTAK / 11:00
30. kolo
01. lipnja 2024.
SUBOTA / 09:00
Elektra2:0BelišćeIzvještaj
01. lipnja 2024. / SUBOTA / 09:00
01. lipnja 2024.
SUBOTA / 10:00
Cibalia5:0Grafičar VodovodIzvještaj
01. lipnja 2024. / SUBOTA / 10:00
02. lipnja 2024.
NEDJELJA / 09:00
Đakovo Croatia4:2NK Dilj (V)Izvještaj
02. lipnja 2024. / NEDJELJA / 09:00
02. lipnja 2024.
NEDJELJA / 09:00
HNK Vukovar 19912:0SlavonijaIzvještaj
02. lipnja 2024. / NEDJELJA / 09:00
02. lipnja 2024.
NEDJELJA / 09:00
Kutjevo16:1NAŠKIzvještaj
02. lipnja 2024. / NEDJELJA / 09:00
02. lipnja 2024.
NEDJELJA / 09:00
NK Zrinski Osječko 16643:0SlavijaIzvještaj
02. lipnja 2024. / NEDJELJA / 09:00
02. lipnja 2024.
NEDJELJA / 09:00
Marsonia6:1GraničarIzvještaj
02. lipnja 2024. / NEDJELJA / 09:00
02. lipnja 2024.
NEDJELJA / 18:00
Osijek8:1Sloga NGIzvještaj
02. lipnja 2024. / NEDJELJA / 18:00

1. NL SI - Kadeti

KlubUkPobNerPorG+G-GRBod
1.Osijek30282017411+16386
2.Cibalia30223510526+7969
3.Marsonia30212711128+8365
4.Elektra3020378831+5763
5.Slavonija30192910356+4759
6.Đakovo Croatia3018488451+3358
7.HNK Vukovar 199130144126679-1346
8.Grafičar Vodovod30133146066-642
9.Belišće30124144269-2740
10.Sloga NG30122166278-1638
11.Graničar3094174469-2531
12.Kutjevo3093185388-3530
13.NK Dilj (V)3072214995-4623
14.NK Zrinski Osječko 16643064204175-3422
15.Slavija30422423139-11614
16.NAŠK30322526170-14411
 IgračKlubGol.
1Matej JosipovićHNK Vukovar 199131
2Luka IžakovićOsijek31
3Ante ZebaSlavonija27
4Matej MaljurKutjevo23
5Matej GagulićOsijek23
6Jona JežićOsijek23
7Mislav ĆutukDinamo22
8Luka MeštrovićCibalia22
9Petar AndrićSesvete21
10Gabrijel SporišGrafičar Vodovod21
11Lovro MatošSlavonija20
12Ivan BarićOsijek19
13Borna PožegaElektra18
14Tin VragolovićOsijek18
15Leon ŠošićMarsonia17
16Luka RomićSlavonija17
17Jona ŽambokMarsonia16
18Antonio LačenMarsonia15
19Fran PenezićLučko14
20Bruno DurdovHajduk13
21Josip RakušićĐakovo Croatia12
22Kristiano JakovljevićHNK Vukovar 199112
23Matej TorjanacBelišće12
24Lovro JukićElektra12
25Juraj BalićOsijek12
26Filip KasapićSlavonija12
27Ivano MijatovićSloga NG12
28Filip RogulićGrafičar Vodovod12
29Maro MedoCibalia11
30Harun H. SpahićGraničar11
31Ivan MitrovićMarsonia11
32Luka KrstićOsijek11
33Marino NerlovićOsijek11
34Adriano JozićNK Zrinski Osječko 166411
35Anđelo ŠutaloDinamo10
36Dominik PavlovićCibalia10
37Alberto BačićRijeka10
38Juraj DankićMarsonia10
39Lovro KlarićMarsonia10
40Patrik MarićSlaven Belupo10
41Ivan VidovićSlavija10
42IVAN KLARIĆSloga NG10
43Mateo BudimCibalia9
44Roko IvićĐakovo Croatia9
45Luka PenavaĐakovo Croatia9
46Matej PitinacĐakovo Croatia9
47Zvonimir UdovčićĐakovo Croatia9
48Bruno MišuraHajduk9
49Dino GodecLokomotiva9
50Marko AščićSlaven Belupo9
51Jakov PetošićSloga NG9
52Leonardo DrgaNK Zrinski Osječko 16649
53Luka VrzićGorica8
54Duje MatićHajduk8
55Martin KneževićNK Dilj (V)8
56Mato DominkovićGraničar8
57Dino SadikovićGraničar8
58Leon PrskaloMarsonia8
59Eugen StarčevićNAŠK8
60Matej MaglicaSlavonija8
61Leopold CohaSloga NG8
62Anastas ArnaudovskiVaraždin8
63Mateo FaragoCibalia7
64Matej MarojevićCibalia7
65Ivan RajčićCibalia7
66Vito BlaževićĐakovo Croatia7
67Bruno JurošGorica7
68Šimun BobanHNK Vukovar 19917
69Andrija KerovecElektra7
70Niko SučićElektra7
71Jakov ŽikovićIstra 19617
72Vilim ŠeketaLučko7
73Luka TorčićNAŠK7
74David KalemOsijek7
75Armando ŠainovićOsijek7
76Lukas MihanovićSloga NG7
77Nino DomazetSolin7
78Nikola RavlićVaraždin7
79Vito ŠegovićVaraždin7
80Borna MilGrafičar Vodovod7
81Filip ŽuparićCibalia6
82Dominik ThaqiRijeka6
83Karlo KatićBelišće6
84Ivan BelićNK Dilj (V)6
85Matej DorušakElektra6
86Dukan AhmetiIstra 19616
87Marko AdžagaKutjevo6
88Petar RadićLokomotiva6
89Marko MartinčevićMarsonia6
90Dražen JamanOsijek6
91Fran MajdenićOsijek6
92Serđo ZlatarOsijek6
93Filip DropulićDinamo5
94David LagančićDinamo5
95Vuk VlahovićDinamo5
96Marin ZorićĐakovo Croatia5
97Vigo FrankRijeka5
98Ivan DaboHNK Zadar5
99David KlarićNK Dilj (V)5
100Ivano MarićElektra5
101Luka FilipovićGraničar5
102Jakov JarošKutjevo5
103Mihael MiletićKutjevo5
104Ante GrgićOsijek5
105Ivan KormanOsijek5
106Niko KoširOsijek5
107Andrej MićićOsijek5
108Filip GlasnovićRudeš5
109Ivan VojvodaRudeš5
110Noa ČačićSlavija5
111Luka GrabovacSolin5
112Leon OmerovićNK Zrinski Osječko 16645
113Bruno RešetarGrafičar Vodovod5
114Leon JakirovićDinamo4
115Noa GrubišićCibalia4
116Luka SlavićCibalia4
117Gabriel LovakovićĐakovo Croatia4
118Grgo MiličevićĐakovo Croatia4
119Sebastijan KajtaziHajduk4
120Branimir MlačićHajduk4
121Marin RimacHNK Vukovar 19914
122Josip RadmanHNK Zadar4
123Gabrijel GlavašBelišće4
124Marko BrdarNK Dilj (V)4
125Ante ŠikanićNK Dilj (V)4
126Leon JurićElektra4
127Ivano ParlovElektra4
128Tino PerićElektra4
129Filip ŠarićElektra4
130Raul KumarIstra 19614
131Anes HuskićLokomotiva4
132Petar PfeiferLokomotiva4
133Luka IvankovićLučko4
134Roko TomasMarsonia4
135Matej MedakovićOsijek4
136Luka MikićOsijek4
137Marino PerkovićOsijek4
138Stanislav SamusenkoRudeš4
139River John PavichSesvete4
140David Alan ŠpoljarićSesvete4
141Josip BrundićSlaven Belupo4
142Martin KanićSlavija4
143Petar BarišićSlavonija4
144Filip PetrovićSloga NG4
145Matej RadaićSolin4
146Antonio TolićSolin4
147Sven LončarVaraždin4
148Bernard BekavacNK Zrinski Osječko 16644
149Josip ĐanićNK Zrinski Osječko 16644
150Lovro JagodinNK Zrinski Osječko 16644
151Gabriel EgredžijaGrafičar Vodovod4
152Lovro ChelfiDinamo3
153Patrik HorvatDinamo3
154Sven ŠuntaDinamo3
155Marko ZebićDinamo3
156Matko BoškovićCibalia3
157Ivano AjhornĐakovo Croatia3
158Ivano JelačićĐakovo Croatia3
159Ivano NovakovićĐakovo Croatia3
160Filip BojićGorica3
161Julian BytyciGorica3
162Husein SumbuljevićGorica3
163Roko ČularHajduk3
164Zvonimir HrastovićHajduk3
165Ivano OraHajduk3
166Karlo GradinjanBelišće3
167Josip StrugačevacBelišće3
168Jakov VukušićBelišće3
169Mihovil ČurčićNK Dilj (V)3
170Stipa ĐurkovElektra3
171Ivan BijelonjićGraničar3
172Kristijan GojaniIstra 19613
173Noa KaraselimovićIstra 19613
174Elvir ŠehićIstra 19613
175Ivan PrpićKutjevo3
176Tin MeštrovićLokomotiva3
177Luka RadakovićLokomotiva3
178Noa TomeljakLokomotiva3
179Ivano TomasMarsonia3
180Arsen ČočajOsijek3
181Roko HosiOsijek3
182Borna MrkonjićOsijek3
183Ivan AnićRudeš3
184Vito KopićRudeš3
185Lucas KwediRudeš3
186Rafael MarkulinRudeš3
187Ivan VrančićSlaven Belupo3
188Mihael KapraljevićSlavonija3
189Ivan UšćebrkaSlavonija3
190Ivan KulićSloga NG3
191Marko LehkiGrafičar Vodovod3
192Tomas BakovićDinamo2
193Krešimir RadošDinamo2
194Nikolas ŠimićDinamo2
195Karlo ZulfićDinamo2
196Ivan JurkovićCibalia2
197Ivan MarkovićCibalia2
198Niko PajvančićCibalia2
199Ivan VidovićCibalia2
200Borna BilićĐakovo Croatia2
201Franko JakšićGorica2
202Duje PranićHajduk2
203Dmytro ZudinHajduk2
204Edi VinaršRijeka2
205Dino ŽivkovićRijeka2
206Matej OreškovićHNK Vukovar 19912
207Leon PencingerHNK Vukovar 19912
208Leon RumanHNK Vukovar 19912
209Aljoša TešanovićHNK Vukovar 19912
210Noa FalamićBelišće2
211David ŠokmanBelišće2
212Florian DelašNK Dilj (V)2
213Ivan KomesarovićNK Dilj (V)2
214Duje RamljakNK Dilj (V)2
215Borna SmolčićNK Dilj (V)2
216Dorian ŠolaNK Dilj (V)2
217Luka TomaševićNK Dilj (V)2
218Sven RakušićElektra2
219Tin TomljanovićElektra2
220Jakov ŽupanjacGraničar2
221Leonardo DraguzetIstra 19612
222Gabrijel GagulaIstra 19612
223Eric KrivičićIstra 19612
224Roni VujičićIstra 19612
225Teo ŽikovićIstra 19612
226Marko HoraKutjevo2
227Leon PifkaKutjevo2
228Noa GodecLokomotiva2
229Yevhenii LevytskyiLokomotiva2
230Armando PernarLokomotiva2
231Matija SubotićLokomotiva2
232Karlo JozićLučko2
233Filip LaškajLučko2
234Noa Ivan PiškorLučko2
235Vito DujićMarsonia2
236Janik Gabriel TeglovićMarsonia2
237Fran BegićNAŠK2
238Petar LiškaNAŠK2
239Filip DrgaOsijek2
240Mile JurjevićOsijek2
241Fran PečekOsijek2
242Bruno GalekovićRudeš2
243Anton KabuanRudeš2
244Nikola SoldoRudeš2
245Noa AntolićSesvete2
246Niko JurinčićSesvete2
247Luka SenjakSesvete2
248Dino IvančićSlaven Belupo2
249Andro SokačSlaven Belupo2
250Matej TomićSlaven Belupo2
251Drago MarkovićSlavonija2
252Roko RagužSlavonija2
253Fran BabićSloga NG2
254Vito De VillaSloga NG2
255Roko MatićSolin2
256Ante VucoSolin2
257Jan BelovićVaraždin2
258Dani PintarićVaraždin2
259Filip LekoNK Zrinski Osječko 16642
260Nikola DražićGrafičar Vodovod2
261Roko KapitanovićDinamo1
262Mihael PerićDinamo1
263Matiss SilinšDinamo1
264Matej AndričevićCibalia1
265Luka LamešićCibalia1
266Dino MatićCibalia1
267Luka ZečevićCibalia1
268Luka HorvatĐakovo Croatia1
269Tony MatkovićĐakovo Croatia1
270Ante BilobrkGorica1
271Tin BojadžijaGorica1
272Luka GaleGorica1
273Josip KlasnićGorica1
274Jura KordejGorica1
275Lovro KrmpotićGorica1
276Martin KučišGorica1
277Marin KuzmanićGorica1
278Hrvoje RušnovGorica1
279Petar TopićGorica1
280Ante BartulovićHajduk1
281Davor BistreHajduk1
282Duje MilišićHajduk1
283Stipe MušuraHajduk1
284Šime PerkoHajduk1
285Roko VojvodićHajduk1
286Jakov ButkovićRijeka1
287Marino ČulinaRijeka1
288Luka HalilovićRijeka1
289Antonio KružićRijeka1
290Roko LergaRijeka1
291Marko MadyRijeka1
292Dominik-Velin MrvčićRijeka1
293Vito PodobnikRijeka1
294Stipe ŠimurinaRijeka1
295Aljoša AvramovićHNK Vukovar 19911
296Gabriel IkićHNK Vukovar 19911
297Vilian LojdlHNK Vukovar 19911
298Boris OžvatHNK Vukovar 19911
299Ivano BilaverHNK Zadar1
300Marko BrkljačaHNK Zadar1
301Karlo BudanovićHNK Zadar1
302Gabrijel ČirjakHNK Zadar1
303Frane MrkićHNK Zadar1
304Frane NekićHNK Zadar1
305Franko PrižmićHNK Zadar1
306Vice RadosHNK Zadar1
307Matej ŠegarićHNK Zadar1
308Bruno ŠkodaHNK Zadar1
309Roko ZovakHNK Zadar1
310Duje ZubčićHNK Zadar1
311Nino DorkićBelišće1
312Tin DukmenićBelišće1
313Niko GrgićBelišće1
314Luka HorvatBelišće1
315Dario KolarBelišće1
316Matej PandurićBelišće1
317Matej ŠokecBelišće1
318Karlo ČengićNK Dilj (V)1
319Ante GugićNK Dilj (V)1
320Vito MagdićNK Dilj (V)1
321Marin MiličevićNK Dilj (V)1
322Filip PranjkovićNK Dilj (V)1
323Matej ŠmiderNK Dilj (V)1
324Filip ŽalacNK Dilj (V)1
325Jakov PetrovićElektra1
326Aleksandar VidaElektra1
327Aleksandar BožićGraničar1
328Leo GalovićGraničar1
329Ivano KobašGraničar1
330Ciprijan ŠokićGraničar1
331Matej VukovićGraničar1
332Matija KablarIstra 19611
333Niko LovrićIstra 19611
334Đivo PregeljIstra 19611
335Ivano ŠvrakaIstra 19611
336Marko UljanićIstra 19611
337Dorian MikšaKutjevo1
338Petar Zvonimir KostelacLokomotiva1
339Oleksii PopovLokomotiva1
340Matej RadošLokomotiva1
341Pavle SmiljanićLokomotiva1
342Niko TišljarićLokomotiva1
343Denys YefremovLokomotiva1
344Marko BrckovićLučko1
345Fran LjubejLučko1
346Fran MihalinaLučko1
347Ivan RagužLučko1
348David BosanacMarsonia1
349Sven LovrićMarsonia1
350Marin MarkeljevićMarsonia1
351Fabijan SeiliMarsonia1
352Luka StanišićMarsonia1
353Franko ŠulentićMarsonia1
354Lovro ŽankoMarsonia1
355Marin BaričevićNAŠK1
356Leo BlaževićNAŠK1
357Patrik GrabarNAŠK1
358Ivano SertićNAŠK1
359Domagoj VukićNAŠK1
360Šimun BegovićOsijek1
361Davor BertićOsijek1
362Karlo JanjićOsijek1
363Ivano KolarevićOsijek1
364Ivano KolarikOsijek1
365Vito PapacOsijek1
366Andrija BurcarRudeš1
367Bruno ĆerdićRudeš1
368Filip GolemRudeš1
369Vid PešaRudeš1
370Marko PribanićRudeš1
371Niko SablićRudeš1
372Franco BeljoSesvete1
373David BesekSesvete1
374Noa BogdanovićSesvete1
375Vlado ČamberSesvete1
376David KikićSesvete1
377Jakov ŠimunjakSesvete1
378Bruno ŽajaSesvete1
379Luka BukalSlaven Belupo1
380Karlo HabijanecSlaven Belupo1
381Roko KrapecSlaven Belupo1
382Gabrijel ŠivalecSlaven Belupo1
383Josip TambićSlaven Belupo1
384Niko BabićSlavija1
385Julian HoffmannSlavija1
386Ante NovakSlavija1
387Luka OdobašićSlavija1
388Josip JakovacSlavonija1
389Jakov MatokovićSlavonija1
390Jure ZorkoSlavonija1
391Andreas MukaSloga NG1
392Luka ŠevčikSloga NG1
393Roko AnićSolin1
394Ante BralićSolin1
395Ante GrbešaSolin1
396Marko MatijaševićSolin1
397Marino MihočevićSolin1
398Tomislav PrgometSolin1
399Roko ŠupićSolin1
400Adriano BujanVaraždin1
401Hrvoje JuričevićVaraždin1
402David KraljVaraždin1
403Ivano VidićVaraždin1
404Petar FlorijančićNK Zrinski Osječko 16641
405Šimun IvićNK Zrinski Osječko 16641
406Ivan KovačevićNK Zrinski Osječko 16641
407Alen MagličićNK Zrinski Osječko 16641
408David MarkotićNK Zrinski Osječko 16641
409Stjepan ŽivkovićNK Zrinski Osječko 16641
410Ivan BenakovićGrafičar Vodovod1
411Lovro ĐerđGrafičar Vodovod1
412Filip KovačevićGrafičar Vodovod1
413Mak MoslavacGrafičar Vodovod1
414David RavnjakGrafičar Vodovod1
Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Više informacija o kolačićima možete pronaći OVDJE, a o politici privatnosti OVDJE.
Slažem se