• Igrači
  • 1. HNL
  • Ljestvica
  • Strijelci
  • 1. KLM
  • Ljestvica
  • Strijelci

Vratari

  • LukaAleksić

  • FrankoKolić

  • MarinMarcić

  • GabrijelŽlender

Braniči

  • LukaČajo

  • LukaGrgić

  • MihaelJozić

  • LeonKovač

  • KarloKovačević

  • PeđaMarodi

  • FilipMekić

  • MarkoMilošević

  • LukaPrnjak

  • KarloSenčar

  • AntonioSvrzlić

  • GabrijelŠimičić

  • DanielTurk

  • LovroŽižanović

Vezni igrači

  • BorisGalušić

  • AntonijoIvandić

  • TinKuprešak

  • LeonMarković

  • TinPolić

  • DeanRadošević

  • PetarTankosić

  • KarloUlm

  • JosipVuica

Napadači

  • FilipBacinger

  • IvanBaković

  • LukaBranšteter

  • LukaConjar

  • MatejFingernagl

  • KarloIvanagić

  • LukaLišnić

  • AndrejMoric

  • DomagojNovak

1. kolo
23. kolovoza 2019.
PETAK / 18:45
Hajduk3:3Inter-ZaprešićIzvještaj
23. kolovoza 2019. / PETAK / 18:45
23. kolovoza 2019.
PETAK / 20:45
Istra 19610:1Slaven BelupoIzvještaj
23. kolovoza 2019. / PETAK / 20:45
24. kolovoza 2019.
SUBOTA / 19:15
Dinamo7:0SesveteIzvještaj
24. kolovoza 2019. / SUBOTA / 19:15
25. kolovoza 2019.
NEDJELJA / 11:45
Osijek1:2SolinIzvještaj
25. kolovoza 2019. / NEDJELJA / 11:45
25. kolovoza 2019.
NEDJELJA / 11:45
Varaždin1:2LokomotivaIzvještaj
25. kolovoza 2019. / NEDJELJA / 11:45
25. kolovoza 2019.
NEDJELJA / 17:45
Cibalia2:3ZagrebIzvještaj
25. kolovoza 2019. / NEDJELJA / 17:45
25. kolovoza 2019.
NEDJELJA / 17:45
Rijeka1:0MeđimurjeIzvještaj
25. kolovoza 2019. / NEDJELJA / 17:45
2. kolo
30. kolovoza 2019.
PETAK / 18:45
Inter-Zaprešić4:1Istra 1961Izvještaj
30. kolovoza 2019. / PETAK / 18:45
31. kolovoza 2019.
SUBOTA / 11:45
Međimurje0:6HajdukIzvještaj
31. kolovoza 2019. / SUBOTA / 11:45
01. rujna 2019.
NEDJELJA / 11:45
Cibalia0:2OsijekIzvještaj
01. rujna 2019. / NEDJELJA / 11:45
01. rujna 2019.
NEDJELJA / 11:45
Zagreb0:3LokomotivaIzvještaj
01. rujna 2019. / NEDJELJA / 11:45
01. rujna 2019.
NEDJELJA / 11:45
Slaven Belupo1:3VaraždinIzvještaj
01. rujna 2019. / NEDJELJA / 11:45
01. rujna 2019.
NEDJELJA / 17:30
Solin1:4DinamoIzvještaj
01. rujna 2019. / NEDJELJA / 17:30
01. rujna 2019.
NEDJELJA / 17:45
Sesvete1:1RijekaIzvještaj
01. rujna 2019. / NEDJELJA / 17:45
3. kolo
04. rujna 2019.
SRIJEDA / 11:45
Varaždin2:1Inter-ZaprešićIzvještaj
04. rujna 2019. / SRIJEDA / 11:45
04. rujna 2019.
SRIJEDA / 11:45
Lokomotiva1:1Slaven BelupoIzvještaj
04. rujna 2019. / SRIJEDA / 11:45
04. rujna 2019.
SRIJEDA / 14:45
Osijek1:0ZagrebIzvještaj
04. rujna 2019. / SRIJEDA / 14:45
04. rujna 2019.
SRIJEDA / 17:15
Rijeka0:0SolinIzvještaj
04. rujna 2019. / SRIJEDA / 17:15
04. rujna 2019.
SRIJEDA / 17:45
Hajduk2:1SesveteIzvještaj
04. rujna 2019. / SRIJEDA / 17:45
04. rujna 2019.
SRIJEDA / 18:45
Istra 19616:1MeđimurjeIzvještaj
04. rujna 2019. / SRIJEDA / 18:45
04. rujna 2019.
SRIJEDA / 18:45
Dinamo9:0CibaliaIzvještaj
04. rujna 2019. / SRIJEDA / 18:45
4. kolo
08. rujna 2019.
NEDJELJA / 11:45
Zagreb0:1Slaven BelupoIzvještaj
08. rujna 2019. / NEDJELJA / 11:45
08. rujna 2019.
NEDJELJA / 11:45
Inter-Zaprešić0:4LokomotivaIzvještaj
08. rujna 2019. / NEDJELJA / 11:45
08. rujna 2019.
NEDJELJA / 11:45
Međimurje2:2VaraždinIzvještaj
08. rujna 2019. / NEDJELJA / 11:45
08. rujna 2019.
NEDJELJA / 12:45
Cibalia1:6RijekaIzvještaj
08. rujna 2019. / NEDJELJA / 12:45
08. rujna 2019.
NEDJELJA / 15:45
Osijek0:5DinamoIzvještaj
08. rujna 2019. / NEDJELJA / 15:45
08. rujna 2019.
NEDJELJA / 15:45
Sesvete5:2Istra 1961Izvještaj
08. rujna 2019. / NEDJELJA / 15:45
09. rujna 2019.
PONEDJELJAK / 16:15
Solin0:2HajdukIzvještaj
09. rujna 2019. / PONEDJELJAK / 16:15
5. kolo
15. rujna 2019.
NEDJELJA / 11:45
Dinamo10:1ZagrebIzvještaj
15. rujna 2019. / NEDJELJA / 11:45
15. rujna 2019.
NEDJELJA / 11:45
Rijeka0:0OsijekIzvještaj
15. rujna 2019. / NEDJELJA / 11:45
15. rujna 2019.
NEDJELJA / 11:45
Varaždin3:2SesveteIzvještaj
15. rujna 2019. / NEDJELJA / 11:45
15. rujna 2019.
NEDJELJA / 11:45
Lokomotiva3:0MeđimurjeIzvještaj
15. rujna 2019. / NEDJELJA / 11:45
15. rujna 2019.
NEDJELJA / 12:45
Slaven Belupo1:0Inter-ZaprešićIzvještaj
15. rujna 2019. / NEDJELJA / 12:45
15. rujna 2019.
NEDJELJA / 14:45
Hajduk7:0CibaliaIzvještaj
15. rujna 2019. / NEDJELJA / 14:45
15. rujna 2019.
NEDJELJA / 17:45
Istra 19612:0SolinIzvještaj
15. rujna 2019. / NEDJELJA / 17:45
6. kolo
21. rujna 2019.
SUBOTA / 11:45
Lokomotiva2:0SesveteIzvještaj
21. rujna 2019. / SUBOTA / 11:45
21. rujna 2019.
SUBOTA / 15:45
Dinamo3:0RijekaIzvještaj
21. rujna 2019. / SUBOTA / 15:45
22. rujna 2019.
NEDJELJA / 11:45
Cibalia5:1Istra 1961Izvještaj
22. rujna 2019. / NEDJELJA / 11:45
22. rujna 2019.
NEDJELJA / 11:45
Zagreb2:3Inter-ZaprešićIzvještaj
22. rujna 2019. / NEDJELJA / 11:45
22. rujna 2019.
NEDJELJA / 11:45
Međimurje0:0Slaven BelupoIzvještaj
22. rujna 2019. / NEDJELJA / 11:45
22. rujna 2019.
NEDJELJA / 12:45
Osijek1:2HajdukIzvještaj
22. rujna 2019. / NEDJELJA / 12:45
22. rujna 2019.
NEDJELJA / 16:45
Solin2:2VaraždinIzvještaj
22. rujna 2019. / NEDJELJA / 16:45
7. kolo
29. rujna 2019.
NEDJELJA / 11:45
Istra 19610:0OsijekIzvještaj
29. rujna 2019. / NEDJELJA / 11:45
29. rujna 2019.
NEDJELJA / 11:45
Slaven Belupo1:1SesveteIzvještaj
29. rujna 2019. / NEDJELJA / 11:45
29. rujna 2019.
NEDJELJA / 11:45
Inter-Zaprešić3:2MeđimurjeIzvještaj
29. rujna 2019. / NEDJELJA / 11:45
29. rujna 2019.
NEDJELJA / 14:15
Lokomotiva3:0SolinIzvještaj
29. rujna 2019. / NEDJELJA / 14:15
29. rujna 2019.
NEDJELJA / 14:45
Rijeka3:0ZagrebIzvještaj
29. rujna 2019. / NEDJELJA / 14:45
29. rujna 2019.
NEDJELJA / 15:45
Varaždin4:0CibaliaIzvještaj
29. rujna 2019. / NEDJELJA / 15:45
14. prosinca 2019.
SUBOTA / 12:45
Hajduk0:0DinamoIzvještaj
14. prosinca 2019. / SUBOTA / 12:45
8. kolo
05. listopada 2019.
SUBOTA / 15:15
Osijek2:1VaraždinIzvještaj
05. listopada 2019. / SUBOTA / 15:15
05. listopada 2019.
SUBOTA / 16:15
Solin2:1Slaven BelupoIzvještaj
05. listopada 2019. / SUBOTA / 16:15
06. listopada 2019.
NEDJELJA / 11:45
Zagreb2:1MeđimurjeIzvještaj
06. listopada 2019. / NEDJELJA / 11:45
06. listopada 2019.
NEDJELJA / 11:45
Inter-Zaprešić4:3SesveteIzvještaj
06. listopada 2019. / NEDJELJA / 11:45
06. listopada 2019.
NEDJELJA / 12:45
Rijeka3:2HajdukIzvještaj
06. listopada 2019. / NEDJELJA / 12:45
06. listopada 2019.
NEDJELJA / 15:15
Cibalia2:2LokomotivaIzvještaj
06. listopada 2019. / NEDJELJA / 15:15
06. listopada 2019.
NEDJELJA / 16:45
Dinamo12:1Istra 1961Izvještaj
06. listopada 2019. / NEDJELJA / 16:45
9. kolo
12. listopada 2019.
SUBOTA / 14:45
Lokomotiva1:0OsijekIzvještaj
12. listopada 2019. / SUBOTA / 14:45
13. listopada 2019.
NEDJELJA / 11:45
Međimurje0:1SesveteIzvještaj
13. listopada 2019. / NEDJELJA / 11:45
13. listopada 2019.
NEDJELJA / 12:45
Istra 19612:5RijekaIzvještaj
13. listopada 2019. / NEDJELJA / 12:45
13. listopada 2019.
NEDJELJA / 15:45
Varaždin1:6DinamoIzvještaj
13. listopada 2019. / NEDJELJA / 15:45
13. listopada 2019.
NEDJELJA / 15:45
Hajduk4:0ZagrebIzvještaj
13. listopada 2019. / NEDJELJA / 15:45
13. listopada 2019.
NEDJELJA / 15:45
Slaven Belupo2:1CibaliaIzvještaj
13. listopada 2019. / NEDJELJA / 15:45
13. listopada 2019.
NEDJELJA / 17:15
Inter-Zaprešić1:1SolinIzvještaj
13. listopada 2019. / NEDJELJA / 17:15
10. kolo
02. studenog 2019.
SUBOTA / 15:15
Osijek1:0Slaven BelupoIzvještaj
02. studenog 2019. / SUBOTA / 15:15
03. studenog 2019.
NEDJELJA / 11:45
Zagreb1:1SesveteIzvještaj
03. studenog 2019. / NEDJELJA / 11:45
03. studenog 2019.
NEDJELJA / 12:45
Hajduk4:1Istra 1961Izvještaj
03. studenog 2019. / NEDJELJA / 12:45
03. studenog 2019.
NEDJELJA / 14:15
Cibalia1:1Inter-ZaprešićIzvještaj
03. studenog 2019. / NEDJELJA / 14:15
03. studenog 2019.
NEDJELJA / 14:15
Rijeka2:1VaraždinIzvještaj
03. studenog 2019. / NEDJELJA / 14:15
03. studenog 2019.
NEDJELJA / 17:45
Solin3:0MeđimurjeIzvještaj
03. studenog 2019. / NEDJELJA / 17:45
04. studenog 2019.
PONEDJELJAK / 15:00
Dinamo4:1LokomotivaIzvještaj
04. studenog 2019. / PONEDJELJAK / 15:00
11. kolo
09. studenog 2019.
SUBOTA / 11:30
Varaždin2:3HajdukIzvještaj
09. studenog 2019. / SUBOTA / 11:30
09. studenog 2019.
SUBOTA / 15:45
Inter-Zaprešić3:2OsijekIzvještaj
09. studenog 2019. / SUBOTA / 15:45
10. studenog 2019.
NEDJELJA / 14:45
Međimurje3:1CibaliaIzvještaj
10. studenog 2019. / NEDJELJA / 14:45
10. studenog 2019.
NEDJELJA / 14:45
Lokomotiva1:2RijekaIzvještaj
10. studenog 2019. / NEDJELJA / 14:45
10. studenog 2019.
NEDJELJA / 14:45
Dinamo3:0Slaven BelupoIzvještaj
10. studenog 2019. / NEDJELJA / 14:45
10. studenog 2019.
NEDJELJA / 14:45
Istra 19615:0ZagrebIzvještaj
10. studenog 2019. / NEDJELJA / 14:45
10. studenog 2019.
NEDJELJA / 17:45
Sesvete1:0SolinIzvještaj
10. studenog 2019. / NEDJELJA / 17:45
12. kolo
16. studenog 2019.
SUBOTA / 13:45
Osijek1:0MeđimurjeIzvještaj
16. studenog 2019. / SUBOTA / 13:45
17. studenog 2019.
NEDJELJA / 11:45
Hajduk2:1LokomotivaIzvještaj
17. studenog 2019. / NEDJELJA / 11:45
17. studenog 2019.
NEDJELJA / 13:45
Cibalia0:5SesveteIzvještaj
17. studenog 2019. / NEDJELJA / 13:45
17. studenog 2019.
NEDJELJA / 14:45
Istra 19612:3VaraždinIzvještaj
17. studenog 2019. / NEDJELJA / 14:45
17. studenog 2019.
NEDJELJA / 15:45
Dinamo3:0Inter-ZaprešićIzvještaj
17. studenog 2019. / NEDJELJA / 15:45
17. studenog 2019.
NEDJELJA / 15:45
Zagreb0:1SolinIzvještaj
17. studenog 2019. / NEDJELJA / 15:45
19. studenog 2019.
UTORAK / 14:15
Rijeka1:2Slaven BelupoIzvještaj
19. studenog 2019. / UTORAK / 14:15
13. kolo
23. studenog 2019.
SUBOTA / 14:45
Inter-Zaprešić1:2RijekaIzvještaj
23. studenog 2019. / SUBOTA / 14:45
23. studenog 2019.
SUBOTA / 14:45
Osijek0:0SesveteIzvještaj
23. studenog 2019. / SUBOTA / 14:45
24. studenog 2019.
NEDJELJA / 11:45
Solin1:1CibaliaIzvještaj
24. studenog 2019. / NEDJELJA / 11:45
24. studenog 2019.
NEDJELJA / 11:45
Slaven Belupo0:1HajdukIzvještaj
24. studenog 2019. / NEDJELJA / 11:45
24. studenog 2019.
NEDJELJA / 11:45
Varaždin0:2ZagrebIzvještaj
24. studenog 2019. / NEDJELJA / 11:45
24. studenog 2019.
NEDJELJA / 12:45
Dinamo6:0MeđimurjeIzvještaj
24. studenog 2019. / NEDJELJA / 12:45
24. studenog 2019.
NEDJELJA / 15:45
Lokomotiva4:2Istra 1961Izvještaj
24. studenog 2019. / NEDJELJA / 15:45
14. kolo
30. studenog 2019.
SUBOTA / 14:45
Sesvete1:4DinamoIzvještaj
30. studenog 2019. / SUBOTA / 14:45
01. prosinca 2019.
NEDJELJA / 11:45
Lokomotiva5:1VaraždinIzvještaj
01. prosinca 2019. / NEDJELJA / 11:45
01. prosinca 2019.
NEDJELJA / 11:45
Solin0:1OsijekIzvještaj
01. prosinca 2019. / NEDJELJA / 11:45
01. prosinca 2019.
NEDJELJA / 12:45
Inter-Zaprešić3:1HajdukIzvještaj
01. prosinca 2019. / NEDJELJA / 12:45
01. prosinca 2019.
NEDJELJA / 13:45
Zagreb1:0CibaliaIzvještaj
01. prosinca 2019. / NEDJELJA / 13:45
01. prosinca 2019.
NEDJELJA / 14:15
Međimurje1:3RijekaIzvještaj
01. prosinca 2019. / NEDJELJA / 14:15
01. prosinca 2019.
NEDJELJA / 16:30
Slaven Belupo2:0Istra 1961Izvještaj
01. prosinca 2019. / NEDJELJA / 16:30
15. kolo
19. listopada 2019.
SUBOTA / 11:45
Osijek3:0CibaliaIzvještaj
19. listopada 2019. / SUBOTA / 11:45
05. prosinca 2019.
ČETVRTAK / 17:00
Lokomotiva3:0ZagrebIzvještaj
05. prosinca 2019. / ČETVRTAK / 17:00
07. prosinca 2019.
SUBOTA / 14:15
Rijeka3:0SesveteIzvještaj
07. prosinca 2019. / SUBOTA / 14:15
08. prosinca 2019.
NEDJELJA / 11:45
Varaždin0:0Slaven BelupoIzvještaj
08. prosinca 2019. / NEDJELJA / 11:45
08. prosinca 2019.
NEDJELJA / 15:15
Istra 19612:0Inter-ZaprešićIzvještaj
08. prosinca 2019. / NEDJELJA / 15:15
08. prosinca 2019.
NEDJELJA / 16:45
Dinamo7:0SolinIzvještaj
08. prosinca 2019. / NEDJELJA / 16:45
08. prosinca 2019.
NEDJELJA / 17:45
Hajduk8:0MeđimurjeIzvještaj
08. prosinca 2019. / NEDJELJA / 17:45
16. kolo
22. veljače 2020.
SUBOTA / 14:45
Zagreb0:2OsijekIzvještaj
22. veljače 2020. / SUBOTA / 14:45
23. veljače 2020.
NEDJELJA / 11:45
Solin1:2RijekaIzvještaj
23. veljače 2020. / NEDJELJA / 11:45
23. veljače 2020.
NEDJELJA / 11:45
Inter-Zaprešić2:1VaraždinIzvještaj
23. veljače 2020. / NEDJELJA / 11:45
23. veljače 2020.
NEDJELJA / 11:45
Slaven Belupo0:3LokomotivaIzvještaj
23. veljače 2020. / NEDJELJA / 11:45
23. veljače 2020.
NEDJELJA / 12:45
Sesvete2:2HajdukIzvještaj
23. veljače 2020. / NEDJELJA / 12:45
23. veljače 2020.
NEDJELJA / 14:45
Cibalia2:4DinamoIzvještaj
23. veljače 2020. / NEDJELJA / 14:45
23. veljače 2020.
NEDJELJA / 15:15
Međimurje2:0Istra 1961Izvještaj
23. veljače 2020. / NEDJELJA / 15:15
17. kolo
16. veljače 2020.
NEDJELJA / 12:45
Hajduk2:1SolinIzvještaj
16. veljače 2020. / NEDJELJA / 12:45
29. veljače 2020.
SUBOTA / 15:45
Istra 19615:0SesveteIzvještaj
29. veljače 2020. / SUBOTA / 15:45
01. ožujka 2020.
NEDJELJA / 11:45
Slaven Belupo0:0ZagrebIzvještaj
01. ožujka 2020. / NEDJELJA / 11:45
01. ožujka 2020.
NEDJELJA / 11:45
Lokomotiva3:1Inter-ZaprešićIzvještaj
01. ožujka 2020. / NEDJELJA / 11:45
01. ožujka 2020.
NEDJELJA / 11:45
Varaždin4:0MeđimurjeIzvještaj
01. ožujka 2020. / NEDJELJA / 11:45
01. ožujka 2020.
NEDJELJA / 14:45
Dinamo4:1OsijekIzvještaj
01. ožujka 2020. / NEDJELJA / 14:45
01. ožujka 2020.
NEDJELJA / 15:15
Rijeka3:0CibaliaIzvještaj
01. ožujka 2020. / NEDJELJA / 15:15
18. kolo
04. ožujka 2020.
SRIJEDA / 13:30
Zagreb1:3DinamoIzvještaj
04. ožujka 2020. / SRIJEDA / 13:30
07. ožujka 2020.
SUBOTA / 17:15
Sesvete0:2VaraždinIzvještaj
07. ožujka 2020. / SUBOTA / 17:15
08. ožujka 2020.
NEDJELJA / 11:45
Međimurje0:3LokomotivaIzvještaj
08. ožujka 2020. / NEDJELJA / 11:45
08. ožujka 2020.
NEDJELJA / 11:45
Inter-Zaprešić0:1Slaven BelupoIzvještaj
08. ožujka 2020. / NEDJELJA / 11:45
08. ožujka 2020.
NEDJELJA / 11:45
Osijek2:3RijekaIzvještaj
08. ožujka 2020. / NEDJELJA / 11:45
08. ožujka 2020.
NEDJELJA / 11:45
Solin4:0Istra 1961Izvještaj
08. ožujka 2020. / NEDJELJA / 11:45
08. ožujka 2020.
NEDJELJA / 12:45
Cibalia1:0HajdukIzvještaj
08. ožujka 2020. / NEDJELJA / 12:45
19. kolo
13. ožujka 2020.
PETAK / 15:45
Varaždin-:-Solin
13. ožujka 2020. / PETAK / 15:45
14. ožujka 2020.
SUBOTA / 13:45
Hajduk-:-Osijek
14. ožujka 2020. / SUBOTA / 13:45
14. ožujka 2020.
SUBOTA / 16:45
Sesvete-:-Lokomotiva
14. ožujka 2020. / SUBOTA / 16:45
15. ožujka 2020.
NEDJELJA / 11:45
Inter-Zaprešić-:-Zagreb
15. ožujka 2020. / NEDJELJA / 11:45
15. ožujka 2020.
NEDJELJA / 11:45
Slaven Belupo-:-Međimurje
15. ožujka 2020. / NEDJELJA / 11:45
15. ožujka 2020.
NEDJELJA / 12:15
Istra 1961-:-Cibalia
15. ožujka 2020. / NEDJELJA / 12:15
15. ožujka 2020.
NEDJELJA / 15:15
Rijeka-:-Dinamo
15. ožujka 2020. / NEDJELJA / 15:15
20. kolo
20. ožujka 2020.
PETAK / 12:45
Dinamo-:-Hajduk
20. ožujka 2020. / PETAK / 12:45
21. ožujka 2020.
SUBOTA / 11:45
Osijek-:-Istra 1961
21. ožujka 2020. / SUBOTA / 11:45
21. ožujka 2020.
SUBOTA / 11:45
Zagreb-:-Rijeka
21. ožujka 2020. / SUBOTA / 11:45
21. ožujka 2020.
SUBOTA / 11:45
Solin-:-Lokomotiva
21. ožujka 2020. / SUBOTA / 11:45
21. ožujka 2020.
SUBOTA / 11:45
Sesvete-:-Slaven Belupo
21. ožujka 2020. / SUBOTA / 11:45
21. ožujka 2020.
SUBOTA / 11:45
Međimurje-:-Inter-Zaprešić
21. ožujka 2020. / SUBOTA / 11:45
21. ožujka 2020.
SUBOTA / 15:45
Cibalia-:-Varaždin
21. ožujka 2020. / SUBOTA / 15:45
21. kolo
05. travnja 2020.
NEDJELJA / 11:45
Međimurje-:-Zagreb
05. travnja 2020. / NEDJELJA / 11:45
05. travnja 2020.
NEDJELJA / 11:45
Sesvete-:-Inter-Zaprešić
05. travnja 2020. / NEDJELJA / 11:45
05. travnja 2020.
NEDJELJA / 11:45
Slaven Belupo-:-Solin
05. travnja 2020. / NEDJELJA / 11:45
05. travnja 2020.
NEDJELJA / 11:45
Lokomotiva-:-Cibalia
05. travnja 2020. / NEDJELJA / 11:45
05. travnja 2020.
NEDJELJA / 11:45
Varaždin-:-Osijek
05. travnja 2020. / NEDJELJA / 11:45
05. travnja 2020.
NEDJELJA / 11:45
Istra 1961-:-Dinamo
05. travnja 2020. / NEDJELJA / 11:45
05. travnja 2020.
NEDJELJA / 11:45
Hajduk-:-Rijeka
05. travnja 2020. / NEDJELJA / 11:45
22. kolo
08. travnja 2020.
SRIJEDA / 11:45
Zagreb-:-Hajduk
08. travnja 2020. / SRIJEDA / 11:45
08. travnja 2020.
SRIJEDA / 11:45
Rijeka-:-Istra 1961
08. travnja 2020. / SRIJEDA / 11:45
08. travnja 2020.
SRIJEDA / 11:45
Dinamo-:-Varaždin
08. travnja 2020. / SRIJEDA / 11:45
08. travnja 2020.
SRIJEDA / 11:45
Osijek-:-Lokomotiva
08. travnja 2020. / SRIJEDA / 11:45
08. travnja 2020.
SRIJEDA / 11:45
Cibalia-:-Slaven Belupo
08. travnja 2020. / SRIJEDA / 11:45
08. travnja 2020.
SRIJEDA / 11:45
Solin-:-Inter-Zaprešić
08. travnja 2020. / SRIJEDA / 11:45
08. travnja 2020.
SRIJEDA / 11:45
Sesvete-:-Međimurje
08. travnja 2020. / SRIJEDA / 11:45
23. kolo
19. travnja 2020.
NEDJELJA / 11:45
Sesvete-:-Zagreb
19. travnja 2020. / NEDJELJA / 11:45
19. travnja 2020.
NEDJELJA / 11:45
Međimurje-:-Solin
19. travnja 2020. / NEDJELJA / 11:45
19. travnja 2020.
NEDJELJA / 11:45
Inter-Zaprešić-:-Cibalia
19. travnja 2020. / NEDJELJA / 11:45
19. travnja 2020.
NEDJELJA / 11:45
Slaven Belupo-:-Osijek
19. travnja 2020. / NEDJELJA / 11:45
19. travnja 2020.
NEDJELJA / 11:45
Lokomotiva-:-Dinamo
19. travnja 2020. / NEDJELJA / 11:45
19. travnja 2020.
NEDJELJA / 11:45
Varaždin-:-Rijeka
19. travnja 2020. / NEDJELJA / 11:45
19. travnja 2020.
NEDJELJA / 11:45
Istra 1961-:-Hajduk
19. travnja 2020. / NEDJELJA / 11:45
24. kolo
26. travnja 2020.
NEDJELJA / 11:45
Zagreb-:-Istra 1961
26. travnja 2020. / NEDJELJA / 11:45
26. travnja 2020.
NEDJELJA / 11:45
Hajduk-:-Varaždin
26. travnja 2020. / NEDJELJA / 11:45
26. travnja 2020.
NEDJELJA / 11:45
Rijeka-:-Lokomotiva
26. travnja 2020. / NEDJELJA / 11:45
26. travnja 2020.
NEDJELJA / 11:45
Slaven Belupo-:-Dinamo
26. travnja 2020. / NEDJELJA / 11:45
26. travnja 2020.
NEDJELJA / 11:45
Osijek-:-Inter-Zaprešić
26. travnja 2020. / NEDJELJA / 11:45
26. travnja 2020.
NEDJELJA / 11:45
Cibalia-:-Međimurje
26. travnja 2020. / NEDJELJA / 11:45
26. travnja 2020.
NEDJELJA / 11:45
Solin-:-Sesvete
26. travnja 2020. / NEDJELJA / 11:45
25. kolo
03. svibnja 2020.
NEDJELJA / 11:45
Solin-:-Zagreb
03. svibnja 2020. / NEDJELJA / 11:45
03. svibnja 2020.
NEDJELJA / 11:45
Sesvete-:-Cibalia
03. svibnja 2020. / NEDJELJA / 11:45
03. svibnja 2020.
NEDJELJA / 11:45
Međimurje-:-Osijek
03. svibnja 2020. / NEDJELJA / 11:45
03. svibnja 2020.
NEDJELJA / 11:45
Inter-Zaprešić-:-Dinamo
03. svibnja 2020. / NEDJELJA / 11:45
03. svibnja 2020.
NEDJELJA / 11:45
Slaven Belupo-:-Rijeka
03. svibnja 2020. / NEDJELJA / 11:45
03. svibnja 2020.
NEDJELJA / 11:45
Lokomotiva-:-Hajduk
03. svibnja 2020. / NEDJELJA / 11:45
03. svibnja 2020.
NEDJELJA / 11:45
Varaždin-:-Istra 1961
03. svibnja 2020. / NEDJELJA / 11:45
26. kolo
10. svibnja 2020.
NEDJELJA / 11:45
Zagreb-:-Varaždin
10. svibnja 2020. / NEDJELJA / 11:45
10. svibnja 2020.
NEDJELJA / 11:45
Istra 1961-:-Lokomotiva
10. svibnja 2020. / NEDJELJA / 11:45
10. svibnja 2020.
NEDJELJA / 11:45
Hajduk-:-Slaven Belupo
10. svibnja 2020. / NEDJELJA / 11:45
10. svibnja 2020.
NEDJELJA / 11:45
Rijeka-:-Inter-Zaprešić
10. svibnja 2020. / NEDJELJA / 11:45
10. svibnja 2020.
NEDJELJA / 11:45
Međimurje-:-Dinamo
10. svibnja 2020. / NEDJELJA / 11:45
10. svibnja 2020.
NEDJELJA / 11:45
Sesvete-:-Osijek
10. svibnja 2020. / NEDJELJA / 11:45
10. svibnja 2020.
NEDJELJA / 11:45
Cibalia-:-Solin
10. svibnja 2020. / NEDJELJA / 11:45

Ljestvica

KlubUkPobNerPorG+G-GRBod
1.Dinamo1817109410+8452
2.Rijeka1813324018+2242
3.Lokomotiva1813234516+2941
4.Hajduk1812335119+3239
5.Osijek188372021-127
6.Slaven Belupo187561417-326
7.Varaždin187383334-124
8.Inter-Zaprešić187383035-524
9.Solin185491930-1119
10.Sesvete184592439-1517
11.Istra 19611851123252-2016
12.Zagreb1842121343-3014
13.Cibalia1823131757-409
14.Međimurje1822141253-418
 IgračKlubGol.
1Bartol BarišićDinamo21
2Ante CrnacDinamo20
3Ivan ŠaranićDinamo14
4Matija FriganRijeka13
5Mateo PlehanInter-Zaprešić12
6Marko Josip ČavaraSesvete10
7Viktor KanižajDinamo9
8Leonardo PetrovićHajduk9
9Benjamin PajkovićIstra 19619
10Marin VučkovićLokomotiva9
11Tomislav DuvnjakDinamo8
12Duje ŠkugorHajduk8
13Moreno VuškovićSolin8
14Martin BaturinaDinamo7
15Niko DomjanićVaraždin7
16Ivan KroloHajduk6
17Filip ČuićHajduk6
18David KrčalićIstra 19616
19Luka StojkovićLokomotiva6
20Petar HavojićVaraždin6
21Alen KamenickiCibalia5
22Marko BrkljačaHajduk5
23Marko BaturLokomotiva5
24Luka ConjarOsijek5
25Đevad SelmanZagreb5
26Josip MihalićDinamo4
27Ivo ČengićHajduk4
28Ivano-Luka ŽelalićHajduk4
29Dominik SimčićRijeka4
30Tomo RazumInter-Zaprešić4
31Luka IšlićLokomotiva4
32Lovro Panić LevakMeđimurje4
33Tin PolićOsijek4
34Bruno BujanVaraždin4
35Nikola ObadićVaraždin4
36Luka RomacDinamo3
37Dominik TraubRijeka3
38Karlo ValjanRijeka3
39Matija FrkovićInter-Zaprešić3
40Martin Vincent MarićIstra 19613
41Lukas KačavendaLokomotiva3
42Vito MatijevićLokomotiva3
43Fran VujnovićLokomotiva3
44Fran ŽilinskiLokomotiva3
45Niko IvančićSlaven Belupo3
46Antonio BlaževićSolin3
47Max GalićZagreb3
48Marko Novak-StankoDinamo2
49Vinko RozićDinamo2
50Antoni BošnjakCibalia2
51Lovro DragunCibalia2
52Domagoj PosavčićCibalia2
53Luka BradarićHajduk2
54Davor TelebarHajduk2
55Din BegovićRijeka2
56Noel BodetićRijeka2
57Lukas BuićRijeka2
58Luka GajskiInter-Zaprešić2
59Luka Leon KovačInter-Zaprešić2
60Jakov VidekInter-Zaprešić2
61Mateo LisicaIstra 19612
62Mateo OstovićIstra 19612
63Toni RadovićIstra 19612
64Rocco RakovacIstra 19612
65Joško RendulićLokomotiva2
66Art SmakajLokomotiva2
67Saša StojkoMeđimurje2
68Jakov CrnčićOsijek2
69Šimun MikolčićOsijek2
70Dorian HoudekSesvete2
71Vanja KulenovićSesvete2
72Marlo TurkSesvete2
73Alen BartolićSlaven Belupo2
74Renato CrnojaSlaven Belupo2
75Ivan GanžulićSlaven Belupo2
76Duje Balov-DražićSolin2
77Roko RoguljićSolin2
78Petar BanekovićVaraždin2
79Marijan FotakVaraždin2
80Benjamin GibanjekVaraždin2
81Toma SaboVaraždin2
82Erik VincetićVaraždin2
83Karlo PerićZagreb2
84Dominik BanDinamo1
85Dominik BraunDinamo1
86Filip BrekaloDinamo1
87Karlo DobrilovićDinamo1
88Luka AndričevićCibalia1
89Karlo MorovičaninCibalia1
90Hrvoje PejićCibalia1
91Dominik StojićCibalia1
92Ivan ŠimunovićCibalia1
93Niko MihalinecHajduk1
94Robert PelivanHajduk1
95Mislav PetrovićHajduk1
96Dominik PrpićHajduk1
97Paolo RadovančićHajduk1
98Andro BabićRijeka1
99Noah BossiRijeka1
100Franko BuljanovićRijeka1
101Leo BurulRijeka1
102Andre FrankovićRijeka1
103Antonio GalešićRijeka1
104Borna KovačevićRijeka1
105Matej RadojčićRijeka1
106Duje UšaljRijeka1
107Lovro BekićInter-Zaprešić1
108Gabriel CigrovskiInter-Zaprešić1
109Fran JurićInter-Zaprešić1
110Mark KarkovićInter-Zaprešić1
111Marko CukonIstra 19611
112Marko DružetićIstra 19611
113Jure GlavašIstra 19611
114Antonio MaurićIstra 19611
115Mauro PerkovićIstra 19611
116Stefan StošićIstra 19611
117Marko MarićLokomotiva1
118Franko VidovićLokomotiva1
119Kristijan ČabrajićLokomotiva1
120Jakov ŠkevaLokomotiva1
121Fran AntolovićMeđimurje1
122Niko FrančićMeđimurje1
123Ivan LevanićMeđimurje1
124Antonio MartinjašMeđimurje1
125Luka MartonMeđimurje1
126Petar RatajecMeđimurje1
127Domagoj BukvićOsijek1
128Tin KuprešakOsijek1
129Leon MarkovićOsijek1
130Andrej MoricOsijek1
131Domagoj NovakOsijek1
132Lovro BošnjakSesvete1
133Marino GašparSesvete1
134Domagoj GracinSesvete1
135Deni KopićSesvete1
136Mate MiličevićSesvete1
137Dino MusulinSesvete1
138Ivor ZbožilSesvete1
139Filip ŠurminSesvete1
140Dominik ArambašićSlaven Belupo1
141Filip PalčićSlaven Belupo1
142Tin PetričićSlaven Belupo1
143Ivan VidakovićSlaven Belupo1
144Šimun ŠabijanSlaven Belupo1
145Duje DujmovićSolin1
146Boško JemoSolin1
147Luka PažaninSolin1
148Mirko TokićSolin1
149Luka HudekVaraždin1
150Karlo LukmanVaraždin1
151Emil MartinčevićVaraždin1
152Luka OrlovićZagreb1
153Hugo RavlićZagreb1
154Frane RunjićZagreb1
1. kolo
30. kolovoza 2019.
PETAK / 09:00
Elektra2:1SlavonijaIzvještaj
30. kolovoza 2019. / PETAK / 09:00
31. kolovoza 2019.
SUBOTA / 09:00
Grafičar Vodovod12:0SlavijaIzvještaj
31. kolovoza 2019. / SUBOTA / 09:00
01. rujna 2019.
NEDJELJA / 09:00
Croatia Đakovo5:3Sloga NGIzvještaj
01. rujna 2019. / NEDJELJA / 09:00
01. rujna 2019.
NEDJELJA / 09:00
NAŠK0:5OlimpijaIzvještaj
01. rujna 2019. / NEDJELJA / 09:00
03. rujna 2019.
UTORAK / 09:00
Marsonia2:3OsijekIzvještaj
03. rujna 2019. / UTORAK / 09:00
03. rujna 2019.
UTORAK / 16:00
Cibalia5:1ŽeljezničarIzvještaj
03. rujna 2019. / UTORAK / 16:00
2. kolo
06. rujna 2019.
PETAK / 15:30
Željezničar2:0OlimpijaIzvještaj
06. rujna 2019. / PETAK / 15:30
07. rujna 2019.
SUBOTA / 09:00
Sloga NG2:4ElektraIzvještaj
07. rujna 2019. / SUBOTA / 09:00
08. rujna 2019.
NEDJELJA / 09:00
Osijek14:0NAŠKIzvještaj
08. rujna 2019. / NEDJELJA / 09:00
08. rujna 2019.
NEDJELJA / 09:00
Slavija0:3MarsoniaIzvještaj
08. rujna 2019. / NEDJELJA / 09:00
08. rujna 2019.
NEDJELJA / 09:00
Slavonija4:4Grafičar VodovodIzvještaj
08. rujna 2019. / NEDJELJA / 09:00
24. studenog 2019.
NEDJELJA / 09:00
Cibalia0:0Croatia ĐakovoIzvještaj
24. studenog 2019. / NEDJELJA / 09:00
3. kolo
14. rujna 2019.
SUBOTA / 09:00
Elektra4:0CibaliaIzvještaj
14. rujna 2019. / SUBOTA / 09:00
14. rujna 2019.
SUBOTA / 09:00
Grafičar Vodovod7:3Sloga NGIzvještaj
14. rujna 2019. / SUBOTA / 09:00
15. rujna 2019.
NEDJELJA / 09:00
Marsonia2:2SlavonijaIzvještaj
15. rujna 2019. / NEDJELJA / 09:00
15. rujna 2019.
NEDJELJA / 09:00
NAŠK0:3SlavijaIzvještaj
15. rujna 2019. / NEDJELJA / 09:00
15. rujna 2019.
NEDJELJA / 09:00
Olimpija0:6OsijekIzvještaj
15. rujna 2019. / NEDJELJA / 09:00
15. rujna 2019.
NEDJELJA / 09:00
Croatia Đakovo2:0ŽeljezničarIzvještaj
15. rujna 2019. / NEDJELJA / 09:00
4. kolo
19. rujna 2019.
ČETVRTAK / 18:00
Željezničar2:4OsijekIzvještaj
19. rujna 2019. / ČETVRTAK / 18:00
21. rujna 2019.
SUBOTA / 08:30
Cibalia2:3Grafičar VodovodIzvještaj
21. rujna 2019. / SUBOTA / 08:30
22. rujna 2019.
NEDJELJA / 09:00
Croatia Đakovo-:-Elektra
22. rujna 2019. / NEDJELJA / 09:00
22. rujna 2019.
NEDJELJA / 09:00
Slavija3:2OlimpijaIzvještaj
22. rujna 2019. / NEDJELJA / 09:00
22. rujna 2019.
NEDJELJA / 09:00
Slavonija4:0NAŠKIzvještaj
22. rujna 2019. / NEDJELJA / 09:00
22. rujna 2019.
NEDJELJA / 09:00
Sloga NG1:0MarsoniaIzvještaj
22. rujna 2019. / NEDJELJA / 09:00
5. kolo
28. rujna 2019.
SUBOTA / 09:00
Elektra1:1ŽeljezničarIzvještaj
28. rujna 2019. / SUBOTA / 09:00
28. rujna 2019.
SUBOTA / 09:00
Grafičar Vodovod1:1Croatia ĐakovoIzvještaj
28. rujna 2019. / SUBOTA / 09:00
28. rujna 2019.
SUBOTA / 09:00
Osijek7:0SlavijaIzvještaj
28. rujna 2019. / SUBOTA / 09:00
29. rujna 2019.
NEDJELJA / 09:00
Marsonia5:1CibaliaIzvještaj
29. rujna 2019. / NEDJELJA / 09:00
29. rujna 2019.
NEDJELJA / 09:00
NAŠK0:13Sloga NGIzvještaj
29. rujna 2019. / NEDJELJA / 09:00
29. rujna 2019.
NEDJELJA / 09:00
Olimpija0:5SlavonijaIzvještaj
29. rujna 2019. / NEDJELJA / 09:00
6. kolo
05. listopada 2019.
SUBOTA / 09:00
Cibalia13:0NAŠKIzvještaj
05. listopada 2019. / SUBOTA / 09:00
05. listopada 2019.
SUBOTA / 09:00
Elektra2:0Grafičar VodovodIzvještaj
05. listopada 2019. / SUBOTA / 09:00
06. listopada 2019.
NEDJELJA / 09:00
Croatia Đakovo0:2MarsoniaIzvještaj
06. listopada 2019. / NEDJELJA / 09:00
06. listopada 2019.
NEDJELJA / 09:00
Slavonija0:0OsijekIzvještaj
06. listopada 2019. / NEDJELJA / 09:00
06. listopada 2019.
NEDJELJA / 09:45
Sloga NG2:0OlimpijaIzvještaj
06. listopada 2019. / NEDJELJA / 09:45
08. listopada 2019.
UTORAK / 09:00
Željezničar6:0SlavijaIzvještaj
08. listopada 2019. / UTORAK / 09:00
7. kolo
12. listopada 2019.
SUBOTA / 09:00
Grafičar Vodovod1:0ŽeljezničarIzvještaj
12. listopada 2019. / SUBOTA / 09:00
12. listopada 2019.
SUBOTA / 09:00
Slavija0:2SlavonijaIzvještaj
12. listopada 2019. / SUBOTA / 09:00
13. listopada 2019.
NEDJELJA / 09:00
NAŠK0:8Croatia ĐakovoIzvještaj
13. listopada 2019. / NEDJELJA / 09:00
13. listopada 2019.
NEDJELJA / 09:00
Olimpija1:4CibaliaIzvještaj
13. listopada 2019. / NEDJELJA / 09:00
17. studenog 2019.
NEDJELJA / 09:00
Marsonia2:1ElektraIzvještaj
17. studenog 2019. / NEDJELJA / 09:00
08. prosinca 2019.
NEDJELJA / 09:00
Osijek6:0Sloga NGIzvještaj
08. prosinca 2019. / NEDJELJA / 09:00
8. kolo
18. listopada 2019.
PETAK / 14:00
Cibalia0:1OsijekIzvještaj
18. listopada 2019. / PETAK / 14:00
19. listopada 2019.
SUBOTA / 09:00
Željezničar3:0SlavonijaIzvještaj
19. listopada 2019. / SUBOTA / 09:00
19. listopada 2019.
SUBOTA / 09:00
Grafičar Vodovod1:1MarsoniaIzvještaj
19. listopada 2019. / SUBOTA / 09:00
20. listopada 2019.
NEDJELJA / 09:00
Sloga NG9:3SlavijaIzvještaj
20. listopada 2019. / NEDJELJA / 09:00
20. listopada 2019.
NEDJELJA / 09:00
Croatia Đakovo2:1OlimpijaIzvještaj
20. listopada 2019. / NEDJELJA / 09:00
21. listopada 2019.
PONEDJELJAK / 15:00
Elektra16:0NAŠKIzvještaj
21. listopada 2019. / PONEDJELJAK / 15:00
9. kolo
26. listopada 2019.
SUBOTA / 09:00
Osijek7:0Croatia ĐakovoIzvještaj
26. listopada 2019. / SUBOTA / 09:00
27. listopada 2019.
NEDJELJA / 09:00
Slavija4:1CibaliaIzvještaj
27. listopada 2019. / NEDJELJA / 09:00
27. listopada 2019.
NEDJELJA / 09:00
Slavonija10:2Sloga NGIzvještaj
27. listopada 2019. / NEDJELJA / 09:00
27. listopada 2019.
NEDJELJA / 09:00
Marsonia2:0ŽeljezničarIzvještaj
27. listopada 2019. / NEDJELJA / 09:00
27. listopada 2019.
NEDJELJA / 09:00
NAŠK0:13Grafičar VodovodIzvještaj
27. listopada 2019. / NEDJELJA / 09:00
27. listopada 2019.
NEDJELJA / 09:00
Olimpija0:4ElektraIzvještaj
27. listopada 2019. / NEDJELJA / 09:00
10. kolo
02. studenog 2019.
SUBOTA / 09:00
Cibalia0:2SlavonijaIzvještaj
02. studenog 2019. / SUBOTA / 09:00
02. studenog 2019.
SUBOTA / 09:00
Grafičar Vodovod9:0OlimpijaIzvještaj
02. studenog 2019. / SUBOTA / 09:00
03. studenog 2019.
NEDJELJA / 09:00
Croatia Đakovo5:0SlavijaIzvještaj
03. studenog 2019. / NEDJELJA / 09:00
03. studenog 2019.
NEDJELJA / 09:00
Željezničar2:0Sloga NGIzvještaj
03. studenog 2019. / NEDJELJA / 09:00
06. studenog 2019.
SRIJEDA / 09:00
Marsonia12:0NAŠKIzvještaj
06. studenog 2019. / SRIJEDA / 09:00
24. studenog 2019.
NEDJELJA / 09:00
Elektra2:2OsijekIzvještaj
24. studenog 2019. / NEDJELJA / 09:00
11. kolo
10. studenog 2019.
NEDJELJA / 09:00
NAŠK0:10ŽeljezničarIzvještaj
10. studenog 2019. / NEDJELJA / 09:00
10. studenog 2019.
NEDJELJA / 09:00
Olimpija0:7MarsoniaIzvještaj
10. studenog 2019. / NEDJELJA / 09:00
10. studenog 2019.
NEDJELJA / 09:00
Osijek6:0Grafičar VodovodIzvještaj
10. studenog 2019. / NEDJELJA / 09:00
10. studenog 2019.
NEDJELJA / 09:00
Slavija1:5ElektraIzvještaj
10. studenog 2019. / NEDJELJA / 09:00
10. studenog 2019.
NEDJELJA / 09:00
Slavonija6:2Croatia ĐakovoIzvještaj
10. studenog 2019. / NEDJELJA / 09:00
27. studenog 2019.
SRIJEDA / 09:00
Sloga NG2:0CibaliaIzvještaj
27. studenog 2019. / SRIJEDA / 09:00
12. kolo
22. ožujka 2020.
NEDJELJA / 09:00
Željezničar-:-Cibalia
22. ožujka 2020. / NEDJELJA / 09:00
22. ožujka 2020.
NEDJELJA / 09:00
Sloga NG-:-Croatia Đakovo
22. ožujka 2020. / NEDJELJA / 09:00
22. ožujka 2020.
NEDJELJA / 09:00
Slavonija-:-Elektra
22. ožujka 2020. / NEDJELJA / 09:00
22. ožujka 2020.
NEDJELJA / 09:00
Slavija-:-Grafičar Vodovod
22. ožujka 2020. / NEDJELJA / 09:00
22. ožujka 2020.
NEDJELJA / 09:00
Osijek-:-Marsonia
22. ožujka 2020. / NEDJELJA / 09:00
22. ožujka 2020.
NEDJELJA / 09:00
Olimpija-:-NAŠK
22. ožujka 2020. / NEDJELJA / 09:00
13. kolo
29. ožujka 2020.
NEDJELJA / 09:00
Olimpija-:-Željezničar
29. ožujka 2020. / NEDJELJA / 09:00
29. ožujka 2020.
NEDJELJA / 09:00
NAŠK-:-Osijek
29. ožujka 2020. / NEDJELJA / 09:00
29. ožujka 2020.
NEDJELJA / 09:00
Marsonia-:-Slavija
29. ožujka 2020. / NEDJELJA / 09:00
29. ožujka 2020.
NEDJELJA / 09:00
Grafičar Vodovod-:-Slavonija
29. ožujka 2020. / NEDJELJA / 09:00
29. ožujka 2020.
NEDJELJA / 09:00
Elektra-:-Sloga NG
29. ožujka 2020. / NEDJELJA / 09:00
29. ožujka 2020.
NEDJELJA / 09:00
Croatia Đakovo-:-Cibalia
29. ožujka 2020. / NEDJELJA / 09:00
14. kolo
05. travnja 2020.
NEDJELJA / 09:00
Željezničar-:-Croatia Đakovo
05. travnja 2020. / NEDJELJA / 09:00
05. travnja 2020.
NEDJELJA / 09:00
Cibalia-:-Elektra
05. travnja 2020. / NEDJELJA / 09:00
05. travnja 2020.
NEDJELJA / 09:00
Sloga NG-:-Grafičar Vodovod
05. travnja 2020. / NEDJELJA / 09:00
05. travnja 2020.
NEDJELJA / 09:00
Slavonija-:-Marsonia
05. travnja 2020. / NEDJELJA / 09:00
05. travnja 2020.
NEDJELJA / 09:00
Slavija-:-NAŠK
05. travnja 2020. / NEDJELJA / 09:00
05. travnja 2020.
NEDJELJA / 09:00
Osijek-:-Olimpija
05. travnja 2020. / NEDJELJA / 09:00
15. kolo
12. travnja 2020.
NEDJELJA / 09:00
Osijek-:-Željezničar
12. travnja 2020. / NEDJELJA / 09:00
12. travnja 2020.
NEDJELJA / 09:00
Olimpija-:-Slavija
12. travnja 2020. / NEDJELJA / 09:00
12. travnja 2020.
NEDJELJA / 09:00
NAŠK-:-Slavonija
12. travnja 2020. / NEDJELJA / 09:00
12. travnja 2020.
NEDJELJA / 09:00
Marsonia-:-Sloga NG
12. travnja 2020. / NEDJELJA / 09:00
12. travnja 2020.
NEDJELJA / 09:00
Grafičar Vodovod-:-Cibalia
12. travnja 2020. / NEDJELJA / 09:00
12. travnja 2020.
NEDJELJA / 09:00
Elektra-:-Croatia Đakovo
12. travnja 2020. / NEDJELJA / 09:00
16. kolo
19. travnja 2020.
NEDJELJA / 09:00
Željezničar-:-Elektra
19. travnja 2020. / NEDJELJA / 09:00
19. travnja 2020.
NEDJELJA / 09:00
Croatia Đakovo-:-Grafičar Vodovod
19. travnja 2020. / NEDJELJA / 09:00
19. travnja 2020.
NEDJELJA / 09:00
Cibalia-:-Marsonia
19. travnja 2020. / NEDJELJA / 09:00
19. travnja 2020.
NEDJELJA / 09:00
Sloga NG-:-NAŠK
19. travnja 2020. / NEDJELJA / 09:00
19. travnja 2020.
NEDJELJA / 09:00
Slavonija-:-Olimpija
19. travnja 2020. / NEDJELJA / 09:00
19. travnja 2020.
NEDJELJA / 09:00
Slavija-:-Osijek
19. travnja 2020. / NEDJELJA / 09:00
17. kolo
26. travnja 2020.
NEDJELJA / 09:00
Slavija-:-Željezničar
26. travnja 2020. / NEDJELJA / 09:00
26. travnja 2020.
NEDJELJA / 09:00
Osijek-:-Slavonija
26. travnja 2020. / NEDJELJA / 09:00
26. travnja 2020.
NEDJELJA / 09:00
Olimpija-:-Sloga NG
26. travnja 2020. / NEDJELJA / 09:00
26. travnja 2020.
NEDJELJA / 09:00
NAŠK-:-Cibalia
26. travnja 2020. / NEDJELJA / 09:00
26. travnja 2020.
NEDJELJA / 09:00
Marsonia-:-Croatia Đakovo
26. travnja 2020. / NEDJELJA / 09:00
26. travnja 2020.
NEDJELJA / 09:00
Grafičar Vodovod-:-Elektra
26. travnja 2020. / NEDJELJA / 09:00
18. kolo
03. svibnja 2020.
NEDJELJA / 09:00
Željezničar-:-Grafičar Vodovod
03. svibnja 2020. / NEDJELJA / 09:00
03. svibnja 2020.
NEDJELJA / 09:00
Elektra-:-Marsonia
03. svibnja 2020. / NEDJELJA / 09:00
03. svibnja 2020.
NEDJELJA / 09:00
Croatia Đakovo-:-NAŠK
03. svibnja 2020. / NEDJELJA / 09:00
03. svibnja 2020.
NEDJELJA / 09:00
Cibalia-:-Olimpija
03. svibnja 2020. / NEDJELJA / 09:00
03. svibnja 2020.
NEDJELJA / 09:00
Sloga NG-:-Osijek
03. svibnja 2020. / NEDJELJA / 09:00
03. svibnja 2020.
NEDJELJA / 09:00
Slavonija-:-Slavija
03. svibnja 2020. / NEDJELJA / 09:00
19. kolo
10. svibnja 2020.
NEDJELJA / 09:00
Slavonija-:-Željezničar
10. svibnja 2020. / NEDJELJA / 09:00
10. svibnja 2020.
NEDJELJA / 09:00
Slavija-:-Sloga NG
10. svibnja 2020. / NEDJELJA / 09:00
10. svibnja 2020.
NEDJELJA / 09:00
Osijek-:-Cibalia
10. svibnja 2020. / NEDJELJA / 09:00
10. svibnja 2020.
NEDJELJA / 09:00
Olimpija-:-Croatia Đakovo
10. svibnja 2020. / NEDJELJA / 09:00
10. svibnja 2020.
NEDJELJA / 09:00
NAŠK-:-Elektra
10. svibnja 2020. / NEDJELJA / 09:00
10. svibnja 2020.
NEDJELJA / 09:00
Marsonia-:-Grafičar Vodovod
10. svibnja 2020. / NEDJELJA / 09:00
20. kolo
17. svibnja 2020.
NEDJELJA / 09:00
Željezničar-:-Marsonia
17. svibnja 2020. / NEDJELJA / 09:00
17. svibnja 2020.
NEDJELJA / 09:00
Grafičar Vodovod-:-NAŠK
17. svibnja 2020. / NEDJELJA / 09:00
17. svibnja 2020.
NEDJELJA / 09:00
Elektra-:-Olimpija
17. svibnja 2020. / NEDJELJA / 09:00
17. svibnja 2020.
NEDJELJA / 09:00
Croatia Đakovo-:-Osijek
17. svibnja 2020. / NEDJELJA / 09:00
17. svibnja 2020.
NEDJELJA / 09:00
Cibalia-:-Slavija
17. svibnja 2020. / NEDJELJA / 09:00
17. svibnja 2020.
NEDJELJA / 09:00
Sloga NG-:-Slavonija
17. svibnja 2020. / NEDJELJA / 09:00
21. kolo
24. svibnja 2020.
NEDJELJA / 09:00
Sloga NG-:-Željezničar
24. svibnja 2020. / NEDJELJA / 09:00
24. svibnja 2020.
NEDJELJA / 09:00
Slavonija-:-Cibalia
24. svibnja 2020. / NEDJELJA / 09:00
24. svibnja 2020.
NEDJELJA / 09:00
Slavija-:-Croatia Đakovo
24. svibnja 2020. / NEDJELJA / 09:00
24. svibnja 2020.
NEDJELJA / 09:00
Osijek-:-Elektra
24. svibnja 2020. / NEDJELJA / 09:00
24. svibnja 2020.
NEDJELJA / 09:00
Olimpija-:-Grafičar Vodovod
24. svibnja 2020. / NEDJELJA / 09:00
24. svibnja 2020.
NEDJELJA / 09:00
NAŠK-:-Marsonia
24. svibnja 2020. / NEDJELJA / 09:00
22. kolo
31. svibnja 2020.
NEDJELJA / 09:00
Željezničar-:-NAŠK
31. svibnja 2020. / NEDJELJA / 09:00
31. svibnja 2020.
NEDJELJA / 09:00
Marsonia-:-Olimpija
31. svibnja 2020. / NEDJELJA / 09:00
31. svibnja 2020.
NEDJELJA / 09:00
Grafičar Vodovod-:-Osijek
31. svibnja 2020. / NEDJELJA / 09:00
31. svibnja 2020.
NEDJELJA / 09:00
Elektra-:-Slavija
31. svibnja 2020. / NEDJELJA / 09:00
31. svibnja 2020.
NEDJELJA / 09:00
Croatia Đakovo-:-Slavonija
31. svibnja 2020. / NEDJELJA / 09:00
31. svibnja 2020.
NEDJELJA / 09:00
Cibalia-:-Sloga NG
31. svibnja 2020. / NEDJELJA / 09:00

HNS Središte Osijek - 1. KLM - Kadeti 19/20

KlubUkPobNerPorG+G-GRBod
1.Osijek11920566+5029
2.Elektra10721419+3223
3.Marsonia11722389+2923
4.Grafičar Vodovod116325119+3221
5.Slavonija116323615+2121
6.Croatia Đakovo105232520+517
7.Željezničar115152715+1216
8.Sloga NG115063737015
9.Cibalia113172623+310
10.Slavija113081452-389
11.Olimpija111010944-353
12.NAŠK1100110111-1110
 IgračKlubGol.
1Bartol BarišićDinamo21
2Ante CrnacDinamo20
3Vukan RakićGrafičar Vodovod20
4Ivan ŠaranićDinamo14
5Matija FriganRijeka13
6Pavle IvaniševićSloga NG13
7Mateo PlehanInter-Zaprešić12
8Mateo IvanešićSlavonija12
9Ivan VerhasOsijek10
10Jakov MedvedovićSloga NG10
11Marko Josip ČavaraSesvete10
12Viktor KanižajDinamo9
13Leonardo PetrovićHajduk9
14Dario PaslerŽeljezničar9
15Benjamin PajkovićIstra 19619
16Marin VučkovićLokomotiva9
17Patrick PejićGrafičar Vodovod9
18Andrej AvdejevOsijek9
19Tomislav TopolovecElektra8
20Tomislav DuvnjakDinamo8
21Duje ŠkugorHajduk8
22Ivan DidovićMarsonia8
23Moreno VuškovićSolin8
24Martin BaturinaDinamo7
25Ivica RacCroatia Đakovo7
26Niko DomjanićVaraždin7
27Petar ŠpoljarićElektra6
28Ivan KroloHajduk6
29Filip ČuićHajduk6
30David KrčalićIstra 19616
31Luka StojkovićLokomotiva6
32Mateo MarčetićMarsonia6
33Dorian VukovićGrafičar Vodovod6
34Bruno SinkovićOsijek6
35Marino MarjanovićSloga NG6
36Petar HavojićVaraždin6
37Damjan ŠkorićElektra5
38Luka AndričevićCibalia5
39Gabriel DretvićCibalia5
40Alen KamenickiCibalia5
41Marko BrkljačaHajduk5
42Stjepan TomaševićŽeljezničar5
43Marko BaturLokomotiva5
44Emir PuzićMarsonia5
45Damjan VujnovacGrafičar Vodovod5
46Roko AnićOsijek5
47Luka ConjarOsijek5
48Filip VrljićOsijek5
49Domagoj ButuracSlavija5
50Luka MilosavljevićSlavonija5
51Đevad SelmanZagreb5
52Josip MihalićDinamo4
53Benjamin LjubasCibalia4
54Ivo ČengićHajduk4
55Ivano-Luka ŽelalićHajduk4
56Dominik SimčićRijeka4
57Tomo RazumInter-Zaprešić4
58Luka IšlićLokomotiva4
59Roko CvitkovićMarsonia4
60Lovro Panić LevakMeđimurje4
61Mateo PajićOsijek4
62Tin PolićOsijek4
63Mateo StanišićOsijek4
64Leo SubotićSlavija4
65Marko JurićSlavonija4
66Bruno BujanVaraždin4
67Nikola ObadićVaraždin4
68Mislav ŠimićElektra3
69Luka RomacDinamo3
70Borna RendulićCibalia3
71Dominik TraubRijeka3
72Karlo ValjanRijeka3
73Karlo BajsCroatia Đakovo3
74Ante DrmićCroatia Đakovo3
75Matej ČuićCroatia Đakovo3
76Marin MarićŽeljezničar3
77Matija FrkovićInter-Zaprešić3
78Martin Vincent MarićIstra 19613
79Lukas KačavendaLokomotiva3
80Vito MatijevićLokomotiva3
81Fran VujnovićLokomotiva3
82Fran ŽilinskiLokomotiva3
83Leon AndrićMarsonia3
84Stjepan DravecMarsonia3
85Dario ĆatoMarsonia3
86Ivan GajšekOlimpija3
87Luka DorićOsijek3
88Petar KorovOsijek3
89Dorian TrčićSloga NG3
90Niko IvančićSlaven Belupo3
91Stjepan MatanićSlavija3
92Filip JakobovićSlavonija3
93Martin ŠubaraSlavonija3
94Antonio BlaževićSolin3
95Max GalićZagreb3
96Luka BedeElektra2
97Luka BrandićElektra2
98Toni BungićElektra2
99Fran HazenauerElektra2
100Mateo MendešElektra2
101Petar MihelićElektra2
102Mislav RomanovićElektra2
103Luka VučkoElektra2
104Marko Novak-StankoDinamo2
105Vinko RozićDinamo2
106Antoni BošnjakCibalia2
107Lovro DragunCibalia2
108Lovro IlijićCibalia2
109Hrvoje PejićCibalia2
110Domagoj PosavčićCibalia2
111Sandro SušacCibalia2
112Luka BradarićHajduk2
113Davor TelebarHajduk2
114Din BegovićRijeka2
115Noel BodetićRijeka2
116Lukas BuićRijeka2
117Dominik MorCroatia Đakovo2
118Adrijan JackivŽeljezničar2
119Rafael Luka StojanovićŽeljezničar2
120Luka GajskiInter-Zaprešić2
121Luka Leon KovačInter-Zaprešić2
122Jakov VidekInter-Zaprešić2
123Mateo LisicaIstra 19612
124Mateo OstovićIstra 19612
125Toni RadovićIstra 19612
126Rocco RakovacIstra 19612
127Joško RendulićLokomotiva2
128Art SmakajLokomotiva2
129Saša StojkoMeđimurje2
130Toni CimermanGrafičar Vodovod2
131Leon LedinskiGrafičar Vodovod2
132Jakov MalovčakGrafičar Vodovod2
133Dragan ĐurđevićOlimpija2
134Domagoj BukvićOsijek2
135Jakov CrnčićOsijek2
136Marko MaksimovićOsijek2
137Šimun MikolčićOsijek2
138TONY TRNKASloga NG2
139Dorian HoudekSesvete2
140Vanja KulenovićSesvete2
141Marlo TurkSesvete2
142Alen BartolićSlaven Belupo2
143Renato CrnojaSlaven Belupo2
144Ivan GanžulićSlaven Belupo2
145Darijan BegovićSlavonija2
146Josip PavićSlavonija2
147Emil ĐakovićSlavonija2
148Duje Balov-DražićSolin2
149Roko RoguljićSolin2
150Petar BanekovićVaraždin2
151Marijan FotakVaraždin2
152Benjamin GibanjekVaraždin2
153Toma SaboVaraždin2
154Erik VincetićVaraždin2
155Karlo PerićZagreb2
156Filip MilićElektra1
157Danijel PolanecElektra1
158Slaven StanićElektra1
159Dominik BanDinamo1
160Dominik BraunDinamo1
161Filip BrekaloDinamo1
162Karlo DobrilovićDinamo1
163Mihael HorvatCibalia1
164David KrižanovićCibalia1
165Marin KurtešCibalia1
166Karlo MorovičaninCibalia1
167Filip PiperkovićCibalia1
168Jurica SičanicaCibalia1
169Dominik StojićCibalia1
170Ivan ŠimunovićCibalia1
171Niko MihalinecHajduk1
172Robert PelivanHajduk1
173Mislav PetrovićHajduk1
174Dominik PrpićHajduk1
175Paolo RadovančićHajduk1
176Andro BabićRijeka1
177Noah BossiRijeka1
178Franko BuljanovićRijeka1
179Leo BurulRijeka1
180Andre FrankovićRijeka1
181Antonio GalešićRijeka1
182Borna KovačevićRijeka1
183Matej RadojčićRijeka1
184Duje UšaljRijeka1
185Marko BegovićCroatia Đakovo1
186Ante HodakCroatia Đakovo1
187Domagoj JakšićCroatia Đakovo1
188Borna NađCroatia Đakovo1
189Šimun PerkovićCroatia Đakovo1
190Daniel PerčiCroatia Đakovo1
191Mislav VidakovićCroatia Đakovo1
192Matijas LazarićŽeljezničar1
193Mihael MiličevićŽeljezničar1
194Jovan NikolićŽeljezničar1
195David RadmanŽeljezničar1
196Lovro ČičićŽeljezničar1
197Lovro BekićInter-Zaprešić1
198Gabriel CigrovskiInter-Zaprešić1
199Fran JurićInter-Zaprešić1
200Mark KarkovićInter-Zaprešić1
201Marko CukonIstra 19611
202Marko DružetićIstra 19611
203Jure GlavašIstra 19611
204Antonio MaurićIstra 19611
205Mauro PerkovićIstra 19611
206Stefan StošićIstra 19611
207Marko MarićLokomotiva1
208Franko VidovićLokomotiva1
209Kristijan ČabrajićLokomotiva1
210Jakov ŠkevaLokomotiva1
211Karlo BrkićMarsonia1
212Ivan GuberacMarsonia1
213Luka-Mijo KolovratMarsonia1
214Denis MiščančukMarsonia1
215Filip PerkovićMarsonia1
216Darijan PrgometMarsonia1
217Fran AntolovićMeđimurje1
218Niko FrančićMeđimurje1
219Ivan LevanićMeđimurje1
220Antonio MartinjašMeđimurje1
221Luka MartonMeđimurje1
222Petar RatajecMeđimurje1
223Luka BilićGrafičar Vodovod1
224Filip JukićGrafičar Vodovod1
225Toni LučingerGrafičar Vodovod1
226Ivan MikacGrafičar Vodovod1
227Ivan PavićGrafičar Vodovod1
228Marko BošnjakOlimpija1
229Domagoj PerićOlimpija1
230David RadojčićOlimpija1
231Antun StrikićOlimpija1
232Dino DamjanovićOsijek1
233Ivan KosOsijek1
234Dino KrivićOsijek1
235Tin KuprešakOsijek1
236Leon MarkovićOsijek1
237Marko MilobaraOsijek1
238Andrej MoricOsijek1
239Domagoj NovakOsijek1
240Luka KatinićSloga NG1
241Ante KrstanacSloga NG1
242Marko PejakovićSloga NG1
243Lovro BošnjakSesvete1
244Marino GašparSesvete1
245Domagoj GracinSesvete1
246Deni KopićSesvete1
247Mate MiličevićSesvete1
248Dino MusulinSesvete1
249Ivor ZbožilSesvete1
250Filip ŠurminSesvete1
251Dominik ArambašićSlaven Belupo1
252Filip PalčićSlaven Belupo1
253Tin PetričićSlaven Belupo1
254Ivan VidakovićSlaven Belupo1
255Šimun ŠabijanSlaven Belupo1
256Josip MajetićSlavija1
257Dominik TokićSlavija1
258Karlo KovreSlavonija1
259Filip MargetaSlavonija1
260Duje DujmovićSolin1
261Boško JemoSolin1
262Luka PažaninSolin1
263Mirko TokićSolin1
264Luka HudekVaraždin1
265Karlo LukmanVaraždin1
266Emil MartinčevićVaraždin1
267Luka OrlovićZagreb1
268Hugo RavlićZagreb1
269Frane RunjićZagreb1
Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Više informacija o kolačićima možete pronaći OVDJE, a o politici privatnosti OVDJE.
Slažem se