• Igrači
  • Prva NL
  • Ljestvica
  • Strijelci

Vratari

  • NikoIvanković

  • EugenRelatić

  • HrvojeJukopila

  • PetarKatalinić

  • DominikDamjanović

  • IvanČujić

  • MatejGrahovac

Braniči

  • AntonioLeovac

  • AnteKramarić

  • ŠimeDuvnjak

  • BornaMrkonjić

  • LukaMikić

  • JosipAbramović

  • DavorBertić

  • PatrikJerković

  • MarkoOkuka

  • BendeguzAndoči Tar

  • MatkoBosančić

  • DavidKalem

  • NikoKošir

  • AndrijaTomić

  • NoaBilić

  • StjepanŽulj

  • IvanoKolarik

  • ŠimunBegović

  • KarloDonković

Vezni igrači

  • AndrejMićić

  • FilipDrga

  • JurajBalić

  • FranPeček

  • MileJurjević

  • LukaPirija

  • IvanoKolarević

  • TinVragolović

  • ArsenČočaj

  • NoaBogdanović

  • FranMajdenić

  • TeoKreko

  • JonaJežić

  • AndrejSvrzlić

  • RokoRupčić

Napadači

  • MarkoPolovina

  • ArmandoŠainović

  • DraženJaman

  • MarinoPerković

  • GabrijelSporiš

  • LukaIžaković

  • MatejGagulić

  • SerđoZlatar

  • LukaKrstić

  • FilipRogulić

  • RokoHosi

  • FranIvaci

  • IvanKorman

  • AnteGrgić

  • IvanBarić

Igrači

  • MatejMedaković

  • LukaKojundžić

  • DavidŠalek

1. kolo
22. kolovoza 2023.
UTORAK / 17:45
Slaven Belupo2:2SolinIzvještaj
22. kolovoza 2023. / UTORAK / 17:45
23. kolovoza 2023.
SRIJEDA / 17:45
Osijek3:1SesveteIzvještaj
23. kolovoza 2023. / SRIJEDA / 17:45
23. kolovoza 2023.
SRIJEDA / 18:15
HNK Zadar1:1RijekaIzvještaj
23. kolovoza 2023. / SRIJEDA / 18:15
23. kolovoza 2023.
SRIJEDA / 18:45
Hajduk1:0VaraždinIzvještaj
23. kolovoza 2023. / SRIJEDA / 18:45
23. kolovoza 2023.
SRIJEDA / 18:45
Istra 19610:0LučkoIzvještaj
23. kolovoza 2023. / SRIJEDA / 18:45
23. kolovoza 2023.
SRIJEDA / 20:15
Gorica0:2LokomotivaIzvještaj
23. kolovoza 2023. / SRIJEDA / 20:15
13. rujna 2023.
SRIJEDA / 20:00
Dinamo1:0RudešIzvještaj
13. rujna 2023. / SRIJEDA / 20:00
2. kolo
26. kolovoza 2023.
SUBOTA / 18:15
Rijeka2:1Slaven BelupoIzvještaj
26. kolovoza 2023. / SUBOTA / 18:15
27. kolovoza 2023.
NEDJELJA / 10:15
Lokomotiva2:0RudešIzvještaj
27. kolovoza 2023. / NEDJELJA / 10:15
27. kolovoza 2023.
NEDJELJA / 10:45
Sesvete3:3DinamoIzvještaj
27. kolovoza 2023. / NEDJELJA / 10:45
27. kolovoza 2023.
NEDJELJA / 10:45
Solin2:5HajdukIzvještaj
27. kolovoza 2023. / NEDJELJA / 10:45
27. kolovoza 2023.
NEDJELJA / 17:45
Lučko1:2OsijekIzvještaj
27. kolovoza 2023. / NEDJELJA / 17:45
27. kolovoza 2023.
NEDJELJA / 18:15
Varaždin1:0Istra 1961Izvještaj
27. kolovoza 2023. / NEDJELJA / 18:15
27. kolovoza 2023.
NEDJELJA / 19:45
Gorica2:3HNK ZadarIzvještaj
27. kolovoza 2023. / NEDJELJA / 19:45
3. kolo
30. kolovoza 2023.
SRIJEDA / 11:45
Hajduk4:0RijekaIzvještaj
30. kolovoza 2023. / SRIJEDA / 11:45
30. kolovoza 2023.
SRIJEDA / 11:45
Dinamo7:0LučkoIzvještaj
30. kolovoza 2023. / SRIJEDA / 11:45
30. kolovoza 2023.
SRIJEDA / 11:45
Rudeš1:0SesveteIzvještaj
30. kolovoza 2023. / SRIJEDA / 11:45
30. kolovoza 2023.
SRIJEDA / 15:15
HNK Zadar1:0LokomotivaIzvještaj
30. kolovoza 2023. / SRIJEDA / 15:15
30. kolovoza 2023.
SRIJEDA / 17:45
Osijek4:0VaraždinIzvještaj
30. kolovoza 2023. / SRIJEDA / 17:45
30. kolovoza 2023.
SRIJEDA / 18:15
Slaven Belupo0:1GoricaIzvještaj
30. kolovoza 2023. / SRIJEDA / 18:15
30. kolovoza 2023.
SRIJEDA / 18:45
Istra 19611:2SolinIzvještaj
30. kolovoza 2023. / SRIJEDA / 18:45
4. kolo
03. rujna 2023.
NEDJELJA / 11:45
Lokomotiva6:0SesveteIzvještaj
03. rujna 2023. / NEDJELJA / 11:45
03. rujna 2023.
NEDJELJA / 11:45
Lučko0:3RudešIzvještaj
03. rujna 2023. / NEDJELJA / 11:45
03. rujna 2023.
NEDJELJA / 11:45
Varaždin1:3DinamoIzvještaj
03. rujna 2023. / NEDJELJA / 11:45
03. rujna 2023.
NEDJELJA / 11:45
Solin0:0OsijekIzvještaj
03. rujna 2023. / NEDJELJA / 11:45
03. rujna 2023.
NEDJELJA / 11:45
Rijeka2:1Istra 1961Izvještaj
03. rujna 2023. / NEDJELJA / 11:45
03. rujna 2023.
NEDJELJA / 11:45
Gorica3:1HajdukIzvještaj
03. rujna 2023. / NEDJELJA / 11:45
03. rujna 2023.
NEDJELJA / 17:45
HNK Zadar0:1Slaven BelupoIzvještaj
03. rujna 2023. / NEDJELJA / 17:45
5. kolo
09. rujna 2023.
SUBOTA / 17:45
Istra 19611:2GoricaIzvještaj
09. rujna 2023. / SUBOTA / 17:45
10. rujna 2023.
NEDJELJA / 10:00
Rudeš4:2VaraždinIzvještaj
10. rujna 2023. / NEDJELJA / 10:00
10. rujna 2023.
NEDJELJA / 11:45
Sesvete1:5LučkoIzvještaj
10. rujna 2023. / NEDJELJA / 11:45
10. rujna 2023.
NEDJELJA / 11:45
Slaven Belupo0:3LokomotivaIzvještaj
10. rujna 2023. / NEDJELJA / 11:45
10. rujna 2023.
NEDJELJA / 11:45
Hajduk3:1HNK ZadarIzvještaj
10. rujna 2023. / NEDJELJA / 11:45
10. rujna 2023.
NEDJELJA / 11:45
Osijek2:1RijekaIzvještaj
10. rujna 2023. / NEDJELJA / 11:45
23. rujna 2023.
SUBOTA / 15:45
Dinamo2:1SolinIzvještaj
23. rujna 2023. / SUBOTA / 15:45
6. kolo
16. rujna 2023.
SUBOTA / 18:45
Gorica3:1OsijekIzvještaj
16. rujna 2023. / SUBOTA / 18:45
17. rujna 2023.
NEDJELJA / 11:45
HNK Zadar0:2Istra 1961Izvještaj
17. rujna 2023. / NEDJELJA / 11:45
17. rujna 2023.
NEDJELJA / 11:45
Slaven Belupo0:3HajdukIzvještaj
17. rujna 2023. / NEDJELJA / 11:45
17. rujna 2023.
NEDJELJA / 11:45
Lokomotiva6:0LučkoIzvještaj
17. rujna 2023. / NEDJELJA / 11:45
17. rujna 2023.
NEDJELJA / 11:45
Varaždin2:1SesveteIzvještaj
17. rujna 2023. / NEDJELJA / 11:45
17. rujna 2023.
NEDJELJA / 11:45
Solin0:2RudešIzvještaj
17. rujna 2023. / NEDJELJA / 11:45
17. rujna 2023.
NEDJELJA / 13:15
Rijeka0:1DinamoIzvještaj
17. rujna 2023. / NEDJELJA / 13:15
7. kolo
30. rujna 2023.
SUBOTA / 11:45
Hajduk0:1LokomotivaIzvještaj
30. rujna 2023. / SUBOTA / 11:45
30. rujna 2023.
SUBOTA / 14:00
Rudeš1:0RijekaIzvještaj
30. rujna 2023. / SUBOTA / 14:00
01. listopada 2023.
NEDJELJA / 10:00
Lučko1:1VaraždinIzvještaj
01. listopada 2023. / NEDJELJA / 10:00
01. listopada 2023.
NEDJELJA / 11:45
Osijek0:0HNK ZadarIzvještaj
01. listopada 2023. / NEDJELJA / 11:45
01. listopada 2023.
NEDJELJA / 11:45
Dinamo3:1GoricaIzvještaj
01. listopada 2023. / NEDJELJA / 11:45
01. listopada 2023.
NEDJELJA / 16:15
Sesvete2:1SolinIzvještaj
01. listopada 2023. / NEDJELJA / 16:15
01. listopada 2023.
NEDJELJA / 16:45
Istra 19612:1Slaven BelupoIzvještaj
01. listopada 2023. / NEDJELJA / 16:45
8. kolo
04. listopada 2023.
SRIJEDA / 16:45
Slaven Belupo3:2OsijekIzvještaj
04. listopada 2023. / SRIJEDA / 16:45
07. listopada 2023.
SUBOTA / 11:45
Hajduk4:0Istra 1961Izvještaj
07. listopada 2023. / SUBOTA / 11:45
08. listopada 2023.
NEDJELJA / 11:45
Gorica1:3RudešIzvještaj
08. listopada 2023. / NEDJELJA / 11:45
08. listopada 2023.
NEDJELJA / 11:45
Lokomotiva1:1VaraždinIzvještaj
08. listopada 2023. / NEDJELJA / 11:45
08. listopada 2023.
NEDJELJA / 12:45
Rijeka1:1SesveteIzvještaj
08. listopada 2023. / NEDJELJA / 12:45
08. listopada 2023.
NEDJELJA / 15:45
Solin4:3LučkoIzvještaj
08. listopada 2023. / NEDJELJA / 15:45
08. listopada 2023.
NEDJELJA / 15:45
HNK Zadar1:2DinamoIzvještaj
08. listopada 2023. / NEDJELJA / 15:45
9. kolo
15. listopada 2023.
NEDJELJA / 11:45
Sesvete3:2GoricaIzvještaj
15. listopada 2023. / NEDJELJA / 11:45
15. listopada 2023.
NEDJELJA / 12:45
Dinamo5:1Slaven BelupoIzvještaj
15. listopada 2023. / NEDJELJA / 12:45
15. listopada 2023.
NEDJELJA / 15:15
Rudeš2:0HNK ZadarIzvještaj
15. listopada 2023. / NEDJELJA / 15:15
15. listopada 2023.
NEDJELJA / 15:45
Istra 19613:1LokomotivaIzvještaj
15. listopada 2023. / NEDJELJA / 15:45
15. listopada 2023.
NEDJELJA / 15:45
Lučko3:1RijekaIzvještaj
15. listopada 2023. / NEDJELJA / 15:45
15. listopada 2023.
NEDJELJA / 16:45
Varaždin2:3SolinIzvještaj
15. listopada 2023. / NEDJELJA / 16:45
06. prosinca 2023.
SRIJEDA / 11:45
Hajduk1:2OsijekIzvještaj
06. prosinca 2023. / SRIJEDA / 11:45
10. kolo
20. listopada 2023.
PETAK / 14:45
Rijeka4:1VaraždinIzvještaj
20. listopada 2023. / PETAK / 14:45
22. listopada 2023.
NEDJELJA / 10:00
Gorica0:2LučkoIzvještaj
22. listopada 2023. / NEDJELJA / 10:00
22. listopada 2023.
NEDJELJA / 11:45
Slaven Belupo1:0RudešIzvještaj
22. listopada 2023. / NEDJELJA / 11:45
22. listopada 2023.
NEDJELJA / 11:45
Hajduk1:1DinamoIzvještaj
22. listopada 2023. / NEDJELJA / 11:45
22. listopada 2023.
NEDJELJA / 11:45
Istra 19610:3OsijekIzvještaj
22. listopada 2023. / NEDJELJA / 11:45
22. listopada 2023.
NEDJELJA / 14:30
Lokomotiva2:1SolinIzvještaj
22. listopada 2023. / NEDJELJA / 14:30
22. listopada 2023.
NEDJELJA / 15:45
HNK Zadar2:1SesveteIzvještaj
22. listopada 2023. / NEDJELJA / 15:45
11. kolo
28. listopada 2023.
SUBOTA / 11:45
Sesvete0:2Slaven BelupoIzvještaj
28. listopada 2023. / SUBOTA / 11:45
28. listopada 2023.
SUBOTA / 11:45
Solin0:3RijekaIzvještaj
28. listopada 2023. / SUBOTA / 11:45
28. listopada 2023.
SUBOTA / 12:45
Rudeš1:2HajdukIzvještaj
28. listopada 2023. / SUBOTA / 12:45
28. listopada 2023.
SUBOTA / 13:00
Osijek3:0LokomotivaIzvještaj
28. listopada 2023. / SUBOTA / 13:00
28. listopada 2023.
SUBOTA / 14:45
Lučko1:1HNK ZadarIzvještaj
28. listopada 2023. / SUBOTA / 14:45
28. listopada 2023.
SUBOTA / 16:45
Dinamo1:0Istra 1961Izvještaj
28. listopada 2023. / SUBOTA / 16:45
29. listopada 2023.
NEDJELJA / 16:15
Varaždin0:0GoricaIzvještaj
29. listopada 2023. / NEDJELJA / 16:15
12. kolo
11. studenog 2023.
SUBOTA / 13:45
Istra 19612:0RudešIzvještaj
11. studenog 2023. / SUBOTA / 13:45
11. studenog 2023.
SUBOTA / 16:15
Hajduk1:1SesveteIzvještaj
11. studenog 2023. / SUBOTA / 16:15
12. studenog 2023.
NEDJELJA / 11:45
Slaven Belupo4:1LučkoIzvještaj
12. studenog 2023. / NEDJELJA / 11:45
12. studenog 2023.
NEDJELJA / 13:00
Lokomotiva2:1RijekaIzvještaj
12. studenog 2023. / NEDJELJA / 13:00
12. studenog 2023.
NEDJELJA / 15:15
HNK Zadar1:1VaraždinIzvještaj
12. studenog 2023. / NEDJELJA / 15:15
12. studenog 2023.
NEDJELJA / 16:15
Gorica4:1SolinIzvještaj
12. studenog 2023. / NEDJELJA / 16:15
17. veljače 2024.
SUBOTA / 11:45
Osijek2:4DinamoIzvještaj
17. veljače 2024. / SUBOTA / 11:45
13. kolo
18. studenog 2023.
SUBOTA / 13:45
Rijeka0:1GoricaIzvještaj
18. studenog 2023. / SUBOTA / 13:45
19. studenog 2023.
NEDJELJA / 11:45
Varaždin1:0Slaven BelupoIzvještaj
19. studenog 2023. / NEDJELJA / 11:45
19. studenog 2023.
NEDJELJA / 11:45
Dinamo2:0LokomotivaIzvještaj
19. studenog 2023. / NEDJELJA / 11:45
19. studenog 2023.
NEDJELJA / 12:45
Lučko0:3HajdukIzvještaj
19. studenog 2023. / NEDJELJA / 12:45
19. studenog 2023.
NEDJELJA / 12:45
Solin2:0HNK ZadarIzvještaj
19. studenog 2023. / NEDJELJA / 12:45
19. studenog 2023.
NEDJELJA / 15:45
Rudeš2:4OsijekIzvještaj
19. studenog 2023. / NEDJELJA / 15:45
19. studenog 2023.
NEDJELJA / 16:45
Sesvete3:4Istra 1961Izvještaj
19. studenog 2023. / NEDJELJA / 16:45
14. kolo
25. studenog 2023.
SUBOTA / 13:45
Rijeka1:0HNK ZadarIzvještaj
25. studenog 2023. / SUBOTA / 13:45
26. studenog 2023.
NEDJELJA / 11:45
Varaždin1:3HajdukIzvještaj
26. studenog 2023. / NEDJELJA / 11:45
26. studenog 2023.
NEDJELJA / 11:45
Lokomotiva1:0GoricaIzvještaj
26. studenog 2023. / NEDJELJA / 11:45
26. studenog 2023.
NEDJELJA / 11:45
Rudeš1:3DinamoIzvještaj
26. studenog 2023. / NEDJELJA / 11:45
26. studenog 2023.
NEDJELJA / 12:15
Solin1:0Slaven BelupoIzvještaj
26. studenog 2023. / NEDJELJA / 12:15
26. studenog 2023.
NEDJELJA / 14:15
Lučko3:2Istra 1961Izvještaj
26. studenog 2023. / NEDJELJA / 14:15
26. studenog 2023.
NEDJELJA / 15:45
Sesvete1:2OsijekIzvještaj
26. studenog 2023. / NEDJELJA / 15:45
15. kolo
03. prosinca 2023.
NEDJELJA / 10:00
Dinamo5:1SesveteIzvještaj
03. prosinca 2023. / NEDJELJA / 10:00
03. prosinca 2023.
NEDJELJA / 10:45
Hajduk5:1SolinIzvještaj
03. prosinca 2023. / NEDJELJA / 10:45
03. prosinca 2023.
NEDJELJA / 11:45
Rudeš0:0LokomotivaIzvještaj
03. prosinca 2023. / NEDJELJA / 11:45
03. prosinca 2023.
NEDJELJA / 14:15
Slaven Belupo2:1RijekaIzvještaj
03. prosinca 2023. / NEDJELJA / 14:15
03. prosinca 2023.
NEDJELJA / 14:30
HNK Zadar2:2GoricaIzvještaj
03. prosinca 2023. / NEDJELJA / 14:30
03. prosinca 2023.
NEDJELJA / 15:15
Istra 19613:2VaraždinIzvještaj
03. prosinca 2023. / NEDJELJA / 15:15
03. prosinca 2023.
NEDJELJA / 15:45
Osijek2:0LučkoIzvještaj
03. prosinca 2023. / NEDJELJA / 15:45
16. kolo
10. prosinca 2023.
NEDJELJA / 11:45
Lučko0:5DinamoIzvještaj
10. prosinca 2023. / NEDJELJA / 11:45
10. prosinca 2023.
NEDJELJA / 11:45
Sesvete1:1RudešIzvještaj
10. prosinca 2023. / NEDJELJA / 11:45
10. prosinca 2023.
NEDJELJA / 11:45
Rijeka0:1HajdukIzvještaj
10. prosinca 2023. / NEDJELJA / 11:45
10. prosinca 2023.
NEDJELJA / 11:45
Solin1:3Istra 1961Izvještaj
10. prosinca 2023. / NEDJELJA / 11:45
10. prosinca 2023.
NEDJELJA / 12:45
Gorica2:1Slaven BelupoIzvještaj
10. prosinca 2023. / NEDJELJA / 12:45
10. prosinca 2023.
NEDJELJA / 14:45
Lokomotiva4:0HNK ZadarIzvještaj
10. prosinca 2023. / NEDJELJA / 14:45
17. prosinca 2023.
NEDJELJA / 14:45
Varaždin1:1OsijekIzvještaj
17. prosinca 2023. / NEDJELJA / 14:45
17. kolo
21. veljače 2024.
SRIJEDA / 11:45
Sesvete1:3LokomotivaIzvještaj
21. veljače 2024. / SRIJEDA / 11:45
21. veljače 2024.
SRIJEDA / 11:45
Rudeš3:0LučkoIzvještaj
21. veljače 2024. / SRIJEDA / 11:45
21. veljače 2024.
SRIJEDA / 11:45
Dinamo2:1VaraždinIzvještaj
21. veljače 2024. / SRIJEDA / 11:45
21. veljače 2024.
SRIJEDA / 11:45
Osijek6:1SolinIzvještaj
21. veljače 2024. / SRIJEDA / 11:45
21. veljače 2024.
SRIJEDA / 11:45
Istra 19613:0RijekaIzvještaj
21. veljače 2024. / SRIJEDA / 11:45
21. veljače 2024.
SRIJEDA / 13:15
Slaven Belupo2:1HNK ZadarIzvještaj
21. veljače 2024. / SRIJEDA / 13:15
21. veljače 2024.
SRIJEDA / 13:45
Hajduk3:0GoricaIzvještaj
21. veljače 2024. / SRIJEDA / 13:45
18. kolo
24. veljače 2024.
SUBOTA / 15:45
Gorica-:-Istra 1961Info
24. veljače 2024. / SUBOTA / 15:45
25. veljače 2024.
NEDJELJA / 11:15
Solin-:-Dinamo
25. veljače 2024. / NEDJELJA / 11:15
25. veljače 2024.
NEDJELJA / 11:45
Lokomotiva-:-Slaven Belupo
25. veljače 2024. / NEDJELJA / 11:45
25. veljače 2024.
NEDJELJA / 12:15
Rijeka-:-Osijek
25. veljače 2024. / NEDJELJA / 12:15
25. veljače 2024.
NEDJELJA / 12:45
HNK Zadar-:-Hajduk
25. veljače 2024. / NEDJELJA / 12:45
25. veljače 2024.
NEDJELJA / 14:15
Lučko-:-Sesvete
25. veljače 2024. / NEDJELJA / 14:15
25. veljače 2024.
NEDJELJA / 14:45
Varaždin-:-Rudeš
25. veljače 2024. / NEDJELJA / 14:45
19. kolo
02. ožujka 2024.
SUBOTA / 15:45
Osijek-:-Gorica
02. ožujka 2024. / SUBOTA / 15:45
10. ožujka 2024.
NEDJELJA / 11:45
Istra 1961-:-HNK Zadar
10. ožujka 2024. / NEDJELJA / 11:45
10. ožujka 2024.
NEDJELJA / 11:45
Hajduk-:-Slaven Belupo
10. ožujka 2024. / NEDJELJA / 11:45
10. ožujka 2024.
NEDJELJA / 11:45
Lučko-:-Lokomotiva
10. ožujka 2024. / NEDJELJA / 11:45
10. ožujka 2024.
NEDJELJA / 11:45
Sesvete-:-Varaždin
10. ožujka 2024. / NEDJELJA / 11:45
10. ožujka 2024.
NEDJELJA / 11:45
Rudeš-:-Solin
10. ožujka 2024. / NEDJELJA / 11:45
10. ožujka 2024.
NEDJELJA / 11:45
Dinamo-:-Rijeka
10. ožujka 2024. / NEDJELJA / 11:45
20. kolo
10. ožujka 2024.
NEDJELJA / 15:45
Solin-:-Sesvete
10. ožujka 2024. / NEDJELJA / 15:45
16. ožujka 2024.
SUBOTA / 11:45
Varaždin-:-Lučko
16. ožujka 2024. / SUBOTA / 11:45
16. ožujka 2024.
SUBOTA / 11:45
Lokomotiva-:-Hajduk
16. ožujka 2024. / SUBOTA / 11:45
16. ožujka 2024.
SUBOTA / 11:45
Slaven Belupo-:-Istra 1961
16. ožujka 2024. / SUBOTA / 11:45
16. ožujka 2024.
SUBOTA / 11:45
HNK Zadar-:-Osijek
16. ožujka 2024. / SUBOTA / 11:45
16. ožujka 2024.
SUBOTA / 11:45
Gorica-:-Dinamo
16. ožujka 2024. / SUBOTA / 11:45
16. ožujka 2024.
SUBOTA / 11:45
Rijeka-:-Rudeš
16. ožujka 2024. / SUBOTA / 11:45
21. kolo
07. travnja 2024.
NEDJELJA / 11:45
Varaždin-:-Lokomotiva
07. travnja 2024. / NEDJELJA / 11:45
07. travnja 2024.
NEDJELJA / 11:45
Lučko-:-Solin
07. travnja 2024. / NEDJELJA / 11:45
07. travnja 2024.
NEDJELJA / 11:45
Sesvete-:-Rijeka
07. travnja 2024. / NEDJELJA / 11:45
07. travnja 2024.
NEDJELJA / 11:45
Rudeš-:-Gorica
07. travnja 2024. / NEDJELJA / 11:45
07. travnja 2024.
NEDJELJA / 11:45
Dinamo-:-HNK Zadar
07. travnja 2024. / NEDJELJA / 11:45
07. travnja 2024.
NEDJELJA / 11:45
Osijek-:-Slaven Belupo
07. travnja 2024. / NEDJELJA / 11:45
01. svibnja 2024.
SRIJEDA / 11:45
Istra 1961-:-Hajduk
01. svibnja 2024. / SRIJEDA / 11:45
22. kolo
14. travnja 2024.
NEDJELJA / 11:45
Lokomotiva-:-Istra 1961
14. travnja 2024. / NEDJELJA / 11:45
14. travnja 2024.
NEDJELJA / 11:45
Osijek-:-Hajduk
14. travnja 2024. / NEDJELJA / 11:45
14. travnja 2024.
NEDJELJA / 11:45
Slaven Belupo-:-Dinamo
14. travnja 2024. / NEDJELJA / 11:45
14. travnja 2024.
NEDJELJA / 11:45
HNK Zadar-:-Rudeš
14. travnja 2024. / NEDJELJA / 11:45
14. travnja 2024.
NEDJELJA / 11:45
Gorica-:-Sesvete
14. travnja 2024. / NEDJELJA / 11:45
14. travnja 2024.
NEDJELJA / 11:45
Rijeka-:-Lučko
14. travnja 2024. / NEDJELJA / 11:45
14. travnja 2024.
NEDJELJA / 11:45
Solin-:-Varaždin
14. travnja 2024. / NEDJELJA / 11:45
23. kolo
21. travnja 2024.
NEDJELJA / 11:45
Solin-:-Lokomotiva
21. travnja 2024. / NEDJELJA / 11:45
21. travnja 2024.
NEDJELJA / 11:45
Varaždin-:-Rijeka
21. travnja 2024. / NEDJELJA / 11:45
21. travnja 2024.
NEDJELJA / 11:45
Lučko-:-Gorica
21. travnja 2024. / NEDJELJA / 11:45
21. travnja 2024.
NEDJELJA / 11:45
Sesvete-:-HNK Zadar
21. travnja 2024. / NEDJELJA / 11:45
21. travnja 2024.
NEDJELJA / 11:45
Rudeš-:-Slaven Belupo
21. travnja 2024. / NEDJELJA / 11:45
21. travnja 2024.
NEDJELJA / 11:45
Dinamo-:-Hajduk
21. travnja 2024. / NEDJELJA / 11:45
21. travnja 2024.
NEDJELJA / 11:45
Osijek-:-Istra 1961
21. travnja 2024. / NEDJELJA / 11:45
24. kolo
28. travnja 2024.
NEDJELJA / 11:44
Lokomotiva-:-Osijek
28. travnja 2024. / NEDJELJA / 11:44
28. travnja 2024.
NEDJELJA / 11:44
Istra 1961-:-Dinamo
28. travnja 2024. / NEDJELJA / 11:44
28. travnja 2024.
NEDJELJA / 11:44
Hajduk-:-Rudeš
28. travnja 2024. / NEDJELJA / 11:44
28. travnja 2024.
NEDJELJA / 11:44
Slaven Belupo-:-Sesvete
28. travnja 2024. / NEDJELJA / 11:44
28. travnja 2024.
NEDJELJA / 11:44
HNK Zadar-:-Lučko
28. travnja 2024. / NEDJELJA / 11:44
28. travnja 2024.
NEDJELJA / 11:44
Gorica-:-Varaždin
28. travnja 2024. / NEDJELJA / 11:44
28. travnja 2024.
NEDJELJA / 11:44
Rijeka-:-Solin
28. travnja 2024. / NEDJELJA / 11:44
25. kolo
05. svibnja 2024.
NEDJELJA / 11:45
Rijeka-:-Lokomotiva
05. svibnja 2024. / NEDJELJA / 11:45
05. svibnja 2024.
NEDJELJA / 11:45
Solin-:-Gorica
05. svibnja 2024. / NEDJELJA / 11:45
05. svibnja 2024.
NEDJELJA / 11:45
Varaždin-:-HNK Zadar
05. svibnja 2024. / NEDJELJA / 11:45
05. svibnja 2024.
NEDJELJA / 11:45
Lučko-:-Slaven Belupo
05. svibnja 2024. / NEDJELJA / 11:45
05. svibnja 2024.
NEDJELJA / 11:45
Sesvete-:-Hajduk
05. svibnja 2024. / NEDJELJA / 11:45
05. svibnja 2024.
NEDJELJA / 11:45
Rudeš-:-Istra 1961
05. svibnja 2024. / NEDJELJA / 11:45
05. svibnja 2024.
NEDJELJA / 11:45
Dinamo-:-Osijek
05. svibnja 2024. / NEDJELJA / 11:45
26. kolo
12. svibnja 2024.
NEDJELJA / 11:45
Lokomotiva-:-Dinamo
12. svibnja 2024. / NEDJELJA / 11:45
12. svibnja 2024.
NEDJELJA / 11:45
Osijek-:-Rudeš
12. svibnja 2024. / NEDJELJA / 11:45
12. svibnja 2024.
NEDJELJA / 11:45
Istra 1961-:-Sesvete
12. svibnja 2024. / NEDJELJA / 11:45
12. svibnja 2024.
NEDJELJA / 11:45
Hajduk-:-Lučko
12. svibnja 2024. / NEDJELJA / 11:45
12. svibnja 2024.
NEDJELJA / 11:45
Slaven Belupo-:-Varaždin
12. svibnja 2024. / NEDJELJA / 11:45
12. svibnja 2024.
NEDJELJA / 11:45
HNK Zadar-:-Solin
12. svibnja 2024. / NEDJELJA / 11:45
12. svibnja 2024.
NEDJELJA / 11:45
Gorica-:-Rijeka
12. svibnja 2024. / NEDJELJA / 11:45

Prva NL - KADETI 23/24

KlubUkPobNerPorG+G-GRBod
1.Dinamo1715205014+3647
2.Hajduk1712234114+2738
3.Osijek1711333919+2036
4.Lokomotiva1711243413+2135
5.Rudeš178272419+526
6.Istra 1961178182726+125
7.Gorica177282427-323
8.Slaven Belupo177192127-622
9.Rijeka1752101825-717
10.Solin1752102342-1917
11.Lučko1743102045-2515
12.HNK Zadar173591427-1314
13.Varaždin173591832-1414
14.Sesvete1724112144-2310
 IgračKlubGol.
1Mislav ĆutukDinamo13
2Bruno DurdovHajduk13
3Ivan BarićOsijek12
4Petar AndrićSesvete9
5Luka VrzićGorica8
6Duje MatićHajduk7
7Bruno MišuraHajduk7
8Fran PenezićLučko7
9Nino DomazetSolin7
10Anđelo ŠutaloDinamo6
11Alberto BačićRijeka6
12Dukan AhmetiIstra 19616
13Dino GodecLokomotiva6
14Fran MajdenićOsijek6
15Marko AščićSlaven Belupo6
16Vito ŠegovićVaraždin6
17Vuk VlahovićDinamo5
18Ivan DaboHNK Zadar5
19Petar RadićLokomotiva5
20Dražen JamanOsijek5
21Andrej MićićOsijek5
22Ivan VojvodaRudeš5
23Anastas ArnaudovskiVaraždin5
24Filip DropulićDinamo4
25Leon JakirovićDinamo4
26Bruno JurošGorica4
27Anes HuskićLokomotiva4
28Armando ŠainovićOsijek4
29Filip GlasnovićRudeš4
30David Alan ŠpoljarićSesvete4
31Patrik MarićSlaven Belupo4
32Matej RadaićSolin4
33Antonio TolićSolin4
34Lovro ChelfiDinamo3
35Marko ZebićDinamo3
36Husein SumbuljevićGorica3
37Roko ČularHajduk3
38Vigo FrankRijeka3
39Raul KumarIstra 19613
40Jakov ŽikovićIstra 19613
41Petar PfeiferLokomotiva3
42Luka RadakovićLokomotiva3
43Luka IvankovićLučko3
44Vilim ŠeketaLučko3
45Ante GrgićOsijek3
46Vito KopićRudeš3
47Rafael MarkulinRudeš3
48Nikola RavlićVaraždin3
49Patrik HorvatDinamo2
50David LagančićDinamo2
51Nikolas ŠimićDinamo2
52Sven ŠuntaDinamo2
53Karlo ZulfićDinamo2
54Filip BojićGorica2
55Zvonimir HrastovićHajduk2
56Branimir MlačićHajduk2
57Ivano OraHajduk2
58Dmytro ZudinHajduk2
59Edi VinaršRijeka2
60Eric KrivičićIstra 19612
61Elvir ŠehićIstra 19612
62Roni VujičićIstra 19612
63Teo ŽikovićIstra 19612
64Noa GodecLokomotiva2
65Yevhenii LevytskyiLokomotiva2
66Matija SubotićLokomotiva2
67Noa TomeljakLokomotiva2
68Karlo JozićLučko2
69Filip LaškajLučko2
70Roko HosiOsijek2
71Ivan AnićRudeš2
72Stanislav SamusenkoRudeš2
73Luka SenjakSesvete2
74Josip BrundićSlaven Belupo2
75Dino IvančićSlaven Belupo2
76Matej TomićSlaven Belupo2
77Ivan VrančićSlaven Belupo2
78Luka GrabovacSolin2
79Jan BelovićVaraždin2
80Tomas BakovićDinamo1
81Mihael PerićDinamo1
82Tin BojadžijaGorica1
83Julian BytyciGorica1
84Franko JakšićGorica1
85Josip KlasnićGorica1
86Lovro KrmpotićGorica1
87Hrvoje RušnovGorica1
88Petar TopićGorica1
89Duje MilišićHajduk1
90Duje PranićHajduk1
91Roko VojvodićHajduk1
92Luka HalilovićRijeka1
93Antonio KružićRijeka1
94Roko LergaRijeka1
95Marko MadyRijeka1
96Dominik-Velin MrvčićRijeka1
97Stipe ŠimurinaRijeka1
98Dominik ThaqiRijeka1
99Ivano BilaverHNK Zadar1
100Karlo BudanovićHNK Zadar1
101Frane NekićHNK Zadar1
102Franko PrižmićHNK Zadar1
103Josip RadmanHNK Zadar1
104Matej ŠegarićHNK Zadar1
105Bruno ŠkodaHNK Zadar1
106Roko ZovakHNK Zadar1
107Duje ZubčićHNK Zadar1
108Leonardo DraguzetIstra 19611
109Gabrijel GagulaIstra 19611
110Kristijan GojaniIstra 19611
111Matija KablarIstra 19611
112Noa KaraselimovićIstra 19611
113Niko LovrićIstra 19611
114Marko UljanićIstra 19611
115Petar Zvonimir KostelacLokomotiva1
116Armando PernarLokomotiva1
117Pavle SmiljanićLokomotiva1
118Niko TišljarićLokomotiva1
119Denys YefremovLokomotiva1
120Marko BrckovićLučko1
121Fran MihalinaLučko1
122Noa Ivan PiškorLučko1
123Filip DrgaOsijek1
124Fran PečekOsijek1
125Andrija BurcarRudeš1
126Bruno ĆerdićRudeš1
127Filip GolemRudeš1
128Lucas KwediRudeš1
129Vid PešaRudeš1
130Franco BeljoSesvete1
131David BesekSesvete1
132Vlado ČamberSesvete1
133Jakov ŠimunjakSesvete1
134Bruno ŽajaSesvete1
135Roko KrapecSlaven Belupo1
136Andro SokačSlaven Belupo1
137Josip TambićSlaven Belupo1
138Roko AnićSolin1
139Roko MatićSolin1
140Marko MatijaševićSolin1
141Tomislav PrgometSolin1
142Roko ŠupićSolin1
143Ante VucoSolin1
144David KraljVaraždin1
Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Više informacija o kolačićima možete pronaći OVDJE, a o politici privatnosti OVDJE.
Slažem se