• Igrači
  • 1. KLM
  • Ljestvica
  • Strijelci
  • 2. KLM
  • Ljestvica
  • Strijelci

Vratari

  • DominikDamjanović

  • HrvojeJukopila

  • PetarKatalinić

  • KarloVrljić

Braniči

  • ŠimunBegović

  • NoaBilić

  • PatrikJerković

  • IvanoKolarik

  • LukaLukadinović

  • LjuboPuljić

  • LukaRešetar

  • LeonSiler

  • SvenSopić

  • StjepanŽulj

Vezni igrači

  • NikolaDražić

  • KarloKovačević

  • FilipLeko

  • FranMajdenić

  • MaroMedo

  • NikoNovak

  • RokoRupčić

  • AntonSlišković

  • AndrijaTomić

  • MarinZorić

  • FilipŽivković

Napadači

  • IvanBarić

  • NoelĐurković

  • AnteGrgić

  • IvanJeremijaš

  • LovroJukić

  • Marcus IvanMacdonald

  • LukaMlinarević

  • LeonOmerović

  • MatejPerić

1. kolo
02. rujna 2018.
NEDJELJA / 09:45
Cibalia10:1HNK Vukovar 1991Izvještaj
02. rujna 2018. / NEDJELJA / 09:45
02. rujna 2018.
NEDJELJA / 09:45
Grafičar Vodovod0:6ŽeljezničarIzvještaj
02. rujna 2018. / NEDJELJA / 09:45
02. rujna 2018.
NEDJELJA / 09:45
Osijek3:1MarsoniaIzvještaj
02. rujna 2018. / NEDJELJA / 09:45
02. rujna 2018.
NEDJELJA / 09:45
Slavija1:7HYPO LIMAČIzvještaj
02. rujna 2018. / NEDJELJA / 09:45
02. rujna 2018.
NEDJELJA / 09:45
Slavonija0:0Sloga NGIzvještaj
02. rujna 2018. / NEDJELJA / 09:45
02. rujna 2018.
NEDJELJA / 09:45
Hajduk0:4Croatia ĐakovoIzvještaj
02. rujna 2018. / NEDJELJA / 09:45
2. kolo
08. rujna 2018.
SUBOTA / 09:45
HYPO LIMAČ0:1SlavonijaIzvještaj
08. rujna 2018. / SUBOTA / 09:45
08. rujna 2018.
SUBOTA / 09:45
Željezničar1:4OsijekIzvještaj
08. rujna 2018. / SUBOTA / 09:45
08. rujna 2018.
SUBOTA / 09:45
HNK Vukovar 19911:4Grafičar VodovodIzvještaj
08. rujna 2018. / SUBOTA / 09:45
09. rujna 2018.
NEDJELJA / 09:45
Marsonia7:0SlavijaIzvještaj
09. rujna 2018. / NEDJELJA / 09:45
09. rujna 2018.
NEDJELJA / 09:45
Cibalia5:1Croatia ĐakovoIzvještaj
09. rujna 2018. / NEDJELJA / 09:45
09. rujna 2018.
NEDJELJA / 09:45
Sloga NG6:0HajdukIzvještaj
09. rujna 2018. / NEDJELJA / 09:45
3. kolo
12. rujna 2018.
SRIJEDA / 19:30
Osijek14:0HNK Vukovar 1991Izvještaj
12. rujna 2018. / SRIJEDA / 19:30
16. rujna 2018.
NEDJELJA / 09:45
Slavija0:10ŽeljezničarIzvještaj
16. rujna 2018. / NEDJELJA / 09:45
16. rujna 2018.
NEDJELJA / 09:45
Slavonija1:2MarsoniaIzvještaj
16. rujna 2018. / NEDJELJA / 09:45
16. rujna 2018.
NEDJELJA / 09:45
Hajduk1:6HYPO LIMAČIzvještaj
16. rujna 2018. / NEDJELJA / 09:45
16. rujna 2018.
NEDJELJA / 09:45
Croatia Đakovo2:0Sloga NGIzvještaj
16. rujna 2018. / NEDJELJA / 09:45
10. listopada 2018.
SRIJEDA / 15:30
Grafičar Vodovod2:5CibaliaIzvještaj
10. listopada 2018. / SRIJEDA / 15:30
4. kolo
22. rujna 2018.
SUBOTA / 09:45
Željezničar0:0SlavonijaIzvještaj
22. rujna 2018. / SUBOTA / 09:45
22. rujna 2018.
SUBOTA / 09:45
Grafičar Vodovod0:9OsijekIzvještaj
22. rujna 2018. / SUBOTA / 09:45
22. rujna 2018.
SUBOTA / 09:45
Cibalia2:1Sloga NGIzvještaj
22. rujna 2018. / SUBOTA / 09:45
23. rujna 2018.
NEDJELJA / 09:45
HYPO LIMAČ1:1Croatia ĐakovoIzvještaj
23. rujna 2018. / NEDJELJA / 09:45
23. rujna 2018.
NEDJELJA / 09:45
Marsonia6:0HajdukIzvještaj
23. rujna 2018. / NEDJELJA / 09:45
23. rujna 2018.
NEDJELJA / 09:45
HNK Vukovar 19915:0SlavijaIzvještaj
23. rujna 2018. / NEDJELJA / 09:45
5. kolo
30. rujna 2018.
NEDJELJA / 09:45
Slavija2:1Grafičar VodovodIzvještaj
30. rujna 2018. / NEDJELJA / 09:45
30. rujna 2018.
NEDJELJA / 09:45
Slavonija2:0HNK Vukovar 1991Izvještaj
30. rujna 2018. / NEDJELJA / 09:45
30. rujna 2018.
NEDJELJA / 09:45
Hajduk0:7ŽeljezničarIzvještaj
30. rujna 2018. / NEDJELJA / 09:45
30. rujna 2018.
NEDJELJA / 09:45
Croatia Đakovo1:4MarsoniaIzvještaj
30. rujna 2018. / NEDJELJA / 09:45
30. rujna 2018.
NEDJELJA / 09:45
Sloga NG2:2HYPO LIMAČIzvještaj
30. rujna 2018. / NEDJELJA / 09:45
03. listopada 2018.
SRIJEDA / 19:00
Osijek3:0CibaliaIzvještaj
03. listopada 2018. / SRIJEDA / 19:00
6. kolo
06. listopada 2018.
SUBOTA / 09:45
Cibalia0:0HYPO LIMAČIzvještaj
06. listopada 2018. / SUBOTA / 09:45
06. listopada 2018.
SUBOTA / 09:45
Grafičar Vodovod3:3SlavonijaIzvještaj
06. listopada 2018. / SUBOTA / 09:45
06. listopada 2018.
SUBOTA / 09:45
Osijek12:0SlavijaIzvještaj
06. listopada 2018. / SUBOTA / 09:45
06. listopada 2018.
SUBOTA / 09:45
Željezničar4:0Croatia ĐakovoIzvještaj
06. listopada 2018. / SUBOTA / 09:45
07. listopada 2018.
NEDJELJA / 09:45
HNK Vukovar 19911:0HajdukIzvještaj
07. listopada 2018. / NEDJELJA / 09:45
07. listopada 2018.
NEDJELJA / 09:45
Marsonia2:0Sloga NGIzvještaj
07. listopada 2018. / NEDJELJA / 09:45
7. kolo
13. listopada 2018.
SUBOTA / 09:45
HYPO LIMAČ0:0MarsoniaIzvještaj
13. listopada 2018. / SUBOTA / 09:45
14. listopada 2018.
NEDJELJA / 09:45
Hajduk1:3Grafičar VodovodIzvještaj
14. listopada 2018. / NEDJELJA / 09:45
14. listopada 2018.
NEDJELJA / 09:45
Croatia Đakovo5:0HNK Vukovar 1991Izvještaj
14. listopada 2018. / NEDJELJA / 09:45
14. listopada 2018.
NEDJELJA / 09:45
Sloga NG0:1ŽeljezničarIzvještaj
14. listopada 2018. / NEDJELJA / 09:45
14. listopada 2018.
NEDJELJA / 09:45
Slavija0:7CibaliaIzvještaj
14. listopada 2018. / NEDJELJA / 09:45
16. ožujka 2019.
SUBOTA / 10:00
Slavonija1:3OsijekIzvještaj
16. ožujka 2019. / SUBOTA / 10:00
8. kolo
20. listopada 2018.
SUBOTA / 09:45
Cibalia2:2MarsoniaIzvještaj
20. listopada 2018. / SUBOTA / 09:45
20. listopada 2018.
SUBOTA / 09:45
Željezničar1:0HYPO LIMAČIzvještaj
20. listopada 2018. / SUBOTA / 09:45
20. listopada 2018.
SUBOTA / 10:30
Osijek21:0HajdukIzvještaj
20. listopada 2018. / SUBOTA / 10:30
21. listopada 2018.
NEDJELJA / 09:45
Slavija1:5SlavonijaIzvještaj
21. listopada 2018. / NEDJELJA / 09:45
21. listopada 2018.
NEDJELJA / 09:45
HNK Vukovar 19914:3Sloga NGIzvještaj
21. listopada 2018. / NEDJELJA / 09:45
21. listopada 2018.
NEDJELJA / 09:45
Grafičar Vodovod5:2Croatia ĐakovoIzvještaj
21. listopada 2018. / NEDJELJA / 09:45
9. kolo
28. listopada 2018.
NEDJELJA / 09:45
Slavonija0:0CibaliaIzvještaj
28. listopada 2018. / NEDJELJA / 09:45
28. listopada 2018.
NEDJELJA / 09:45
Hajduk3:0SlavijaIzvještaj
28. listopada 2018. / NEDJELJA / 09:45
28. listopada 2018.
NEDJELJA / 09:45
Croatia Đakovo0:4OsijekIzvještaj
28. listopada 2018. / NEDJELJA / 09:45
28. listopada 2018.
NEDJELJA / 09:45
Sloga NG1:0Grafičar VodovodIzvještaj
28. listopada 2018. / NEDJELJA / 09:45
28. listopada 2018.
NEDJELJA / 09:45
HYPO LIMAČ4:0HNK Vukovar 1991Izvještaj
28. listopada 2018. / NEDJELJA / 09:45
17. studenog 2018.
SUBOTA / 09:45
Marsonia0:0ŽeljezničarIzvještaj
17. studenog 2018. / SUBOTA / 09:45
10. kolo
03. studenog 2018.
SUBOTA / 09:45
Slavonija4:0HajdukIzvještaj
03. studenog 2018. / SUBOTA / 09:45
04. studenog 2018.
NEDJELJA / 09:45
Slavija0:7Croatia ĐakovoIzvještaj
04. studenog 2018. / NEDJELJA / 09:45
04. studenog 2018.
NEDJELJA / 09:45
Cibalia3:0ŽeljezničarIzvještaj
04. studenog 2018. / NEDJELJA / 09:45
04. studenog 2018.
NEDJELJA / 09:45
HNK Vukovar 19911:7MarsoniaIzvještaj
04. studenog 2018. / NEDJELJA / 09:45
04. studenog 2018.
NEDJELJA / 09:45
Grafičar Vodovod0:4HYPO LIMAČIzvještaj
04. studenog 2018. / NEDJELJA / 09:45
24. studenog 2018.
SUBOTA / 09:45
Osijek8:0Sloga NGIzvještaj
24. studenog 2018. / SUBOTA / 09:45
11. kolo
10. studenog 2018.
SUBOTA / 09:45
Marsonia4:0Grafičar VodovodIzvještaj
10. studenog 2018. / SUBOTA / 09:45
10. studenog 2018.
SUBOTA / 09:45
Željezničar3:0HNK Vukovar 1991Izvještaj
10. studenog 2018. / SUBOTA / 09:45
11. studenog 2018.
NEDJELJA / 09:45
HYPO LIMAČ1:1OsijekIzvještaj
11. studenog 2018. / NEDJELJA / 09:45
11. studenog 2018.
NEDJELJA / 09:45
Hajduk0:5CibaliaIzvještaj
11. studenog 2018. / NEDJELJA / 09:45
11. studenog 2018.
NEDJELJA / 09:45
Croatia Đakovo1:2SlavonijaIzvještaj
11. studenog 2018. / NEDJELJA / 09:45
11. studenog 2018.
NEDJELJA / 13:00
Sloga NG5:0SlavijaIzvještaj
11. studenog 2018. / NEDJELJA / 13:00
12. kolo
23. ožujka 2019.
SUBOTA / 09:30
Marsonia0:1OsijekIzvještaj
23. ožujka 2019. / SUBOTA / 09:30
23. ožujka 2019.
SUBOTA / 09:45
HYPO LIMAČ6:0SlavijaIzvještaj
23. ožujka 2019. / SUBOTA / 09:45
23. ožujka 2019.
SUBOTA / 09:45
Željezničar6:0Grafičar VodovodIzvještaj
23. ožujka 2019. / SUBOTA / 09:45
23. ožujka 2019.
SUBOTA / 13:00
Sloga NG0:3SlavonijaIzvještaj
23. ožujka 2019. / SUBOTA / 13:00
24. ožujka 2019.
NEDJELJA / 09:45
Croatia Đakovo5:1HajdukIzvještaj
24. ožujka 2019. / NEDJELJA / 09:45
24. ožujka 2019.
NEDJELJA / 09:45
HNK Vukovar 19911:1CibaliaIzvještaj
24. ožujka 2019. / NEDJELJA / 09:45
13. kolo
17. ožujka 2019.
NEDJELJA / 09:45
Slavija1:2MarsoniaIzvještaj
17. ožujka 2019. / NEDJELJA / 09:45
30. ožujka 2019.
SUBOTA / 09:45
Slavonija2:0HYPO LIMAČIzvještaj
30. ožujka 2019. / SUBOTA / 09:45
30. ožujka 2019.
SUBOTA / 18:00
Osijek7:0ŽeljezničarIzvještaj
30. ožujka 2019. / SUBOTA / 18:00
31. ožujka 2019.
NEDJELJA / 09:45
Grafičar Vodovod1:3HNK Vukovar 1991Izvještaj
31. ožujka 2019. / NEDJELJA / 09:45
31. ožujka 2019.
NEDJELJA / 09:45
Croatia Đakovo0:6CibaliaIzvještaj
31. ožujka 2019. / NEDJELJA / 09:45
31. ožujka 2019.
NEDJELJA / 09:45
Hajduk2:6Sloga NGIzvještaj
31. ožujka 2019. / NEDJELJA / 09:45
14. kolo
06. travnja 2019.
SUBOTA / 09:45
Cibalia7:0Grafičar VodovodIzvještaj
06. travnja 2019. / SUBOTA / 09:45
06. travnja 2019.
SUBOTA / 09:45
Marsonia1:0SlavonijaIzvještaj
06. travnja 2019. / SUBOTA / 09:45
06. travnja 2019.
SUBOTA / 15:15
HNK Vukovar 19910:5OsijekIzvještaj
06. travnja 2019. / SUBOTA / 15:15
07. travnja 2019.
NEDJELJA / 09:45
Željezničar8:0SlavijaIzvještaj
07. travnja 2019. / NEDJELJA / 09:45
07. travnja 2019.
NEDJELJA / 09:45
HYPO LIMAČ5:0HajdukIzvještaj
07. travnja 2019. / NEDJELJA / 09:45
07. travnja 2019.
NEDJELJA / 09:45
Sloga NG2:0Croatia ĐakovoIzvještaj
07. travnja 2019. / NEDJELJA / 09:45
15. kolo
14. travnja 2019.
NEDJELJA / 09:45
Sloga NG2:4CibaliaIzvještaj
14. travnja 2019. / NEDJELJA / 09:45
14. travnja 2019.
NEDJELJA / 09:45
Croatia Đakovo1:2HYPO LIMAČIzvještaj
14. travnja 2019. / NEDJELJA / 09:45
14. travnja 2019.
NEDJELJA / 09:45
Hajduk1:8MarsoniaIzvještaj
14. travnja 2019. / NEDJELJA / 09:45
14. travnja 2019.
NEDJELJA / 09:45
Slavonija1:2ŽeljezničarIzvještaj
14. travnja 2019. / NEDJELJA / 09:45
14. travnja 2019.
NEDJELJA / 09:45
Slavija2:2HNK Vukovar 1991Izvještaj
14. travnja 2019. / NEDJELJA / 09:45
15. travnja 2019.
PONEDJELJAK / 19:00
Osijek9:0Grafičar VodovodIzvještaj
15. travnja 2019. / PONEDJELJAK / 19:00
16. kolo
19. travnja 2019.
PETAK / 09:45
Marsonia4:0Croatia ĐakovoIzvještaj
19. travnja 2019. / PETAK / 09:45
19. travnja 2019.
PETAK / 16:00
Grafičar Vodovod4:1SlavijaIzvještaj
19. travnja 2019. / PETAK / 16:00
20. travnja 2019.
SUBOTA / 09:45
HNK Vukovar 19910:3SlavonijaIzvještaj
20. travnja 2019. / SUBOTA / 09:45
20. travnja 2019.
SUBOTA / 09:45
Željezničar12:0HajdukIzvještaj
20. travnja 2019. / SUBOTA / 09:45
20. travnja 2019.
SUBOTA / 09:45
HYPO LIMAČ1:0Sloga NGIzvještaj
20. travnja 2019. / SUBOTA / 09:45
05. lipnja 2019.
SRIJEDA / 16:00
Cibalia1:1OsijekIzvještaj
05. lipnja 2019. / SRIJEDA / 16:00
17. kolo
27. travnja 2019.
SUBOTA / 09:45
Sloga NG2:4MarsoniaIzvještaj
27. travnja 2019. / SUBOTA / 09:45
28. travnja 2019.
NEDJELJA / 09:45
Croatia Đakovo0:2ŽeljezničarIzvještaj
28. travnja 2019. / NEDJELJA / 09:45
28. travnja 2019.
NEDJELJA / 09:45
Hajduk0:3HNK Vukovar 1991Izvještaj
28. travnja 2019. / NEDJELJA / 09:45
28. travnja 2019.
NEDJELJA / 09:45
Slavonija3:1Grafičar VodovodIzvještaj
28. travnja 2019. / NEDJELJA / 09:45
28. travnja 2019.
NEDJELJA / 09:45
Slavija0:3OsijekIzvještaj
28. travnja 2019. / NEDJELJA / 09:45
14. svibnja 2019.
UTORAK / 17:00
HYPO LIMAČ0:1CibaliaIzvještaj
14. svibnja 2019. / UTORAK / 17:00
18. kolo
04. svibnja 2019.
SUBOTA / 09:45
Cibalia7:0SlavijaIzvještaj
04. svibnja 2019. / SUBOTA / 09:45
05. svibnja 2019.
NEDJELJA / 09:45
Grafičar Vodovod1:0HajdukIzvještaj
05. svibnja 2019. / NEDJELJA / 09:45
05. svibnja 2019.
NEDJELJA / 09:45
HNK Vukovar 19910:1Croatia ĐakovoIzvještaj
05. svibnja 2019. / NEDJELJA / 09:45
05. svibnja 2019.
NEDJELJA / 09:45
Željezničar1:1Sloga NGIzvještaj
05. svibnja 2019. / NEDJELJA / 09:45
07. svibnja 2019.
UTORAK / 09:00
Marsonia1:0HYPO LIMAČIzvještaj
07. svibnja 2019. / UTORAK / 09:00
14. svibnja 2019.
UTORAK / 16:00
Osijek3:1SlavonijaIzvještaj
14. svibnja 2019. / UTORAK / 16:00
19. kolo
11. svibnja 2019.
SUBOTA / 09:45
Marsonia2:1CibaliaIzvještaj
11. svibnja 2019. / SUBOTA / 09:45
11. svibnja 2019.
SUBOTA / 09:45
HYPO LIMAČ0:2ŽeljezničarIzvještaj
11. svibnja 2019. / SUBOTA / 09:45
12. svibnja 2019.
NEDJELJA / 09:45
Sloga NG3:0HNK Vukovar 1991Izvještaj
12. svibnja 2019. / NEDJELJA / 09:45
12. svibnja 2019.
NEDJELJA / 09:45
Croatia Đakovo1:1Grafičar VodovodIzvještaj
12. svibnja 2019. / NEDJELJA / 09:45
12. svibnja 2019.
NEDJELJA / 09:45
Hajduk0:11OsijekIzvještaj
12. svibnja 2019. / NEDJELJA / 09:45
12. svibnja 2019.
NEDJELJA / 09:45
Slavonija5:0SlavijaIzvještaj
12. svibnja 2019. / NEDJELJA / 09:45
20. kolo
18. svibnja 2019.
SUBOTA / 09:00
Cibalia1:1SlavonijaIzvještaj
18. svibnja 2019. / SUBOTA / 09:00
18. svibnja 2019.
SUBOTA / 13:30
Osijek8:0Croatia ĐakovoIzvještaj
18. svibnja 2019. / SUBOTA / 13:30
18. svibnja 2019.
SUBOTA / 17:00
Grafičar Vodovod1:1Sloga NGIzvještaj
18. svibnja 2019. / SUBOTA / 17:00
19. svibnja 2019.
NEDJELJA / 09:45
HNK Vukovar 19913:0HYPO LIMAČIzvještaj
19. svibnja 2019. / NEDJELJA / 09:45
19. svibnja 2019.
NEDJELJA / 09:45
Željezničar1:3MarsoniaIzvještaj
19. svibnja 2019. / NEDJELJA / 09:45
19. svibnja 2019.
NEDJELJA / 09:45
Slavija6:2HajdukIzvještaj
19. svibnja 2019. / NEDJELJA / 09:45
21. kolo
26. svibnja 2019.
NEDJELJA / 09:45
Željezničar0:4CibaliaIzvještaj
26. svibnja 2019. / NEDJELJA / 09:45
26. svibnja 2019.
NEDJELJA / 09:45
HYPO LIMAČ2:0Grafičar VodovodIzvještaj
26. svibnja 2019. / NEDJELJA / 09:45
26. svibnja 2019.
NEDJELJA / 09:45
Croatia Đakovo8:1SlavijaIzvještaj
26. svibnja 2019. / NEDJELJA / 09:45
26. svibnja 2019.
NEDJELJA / 09:45
Hajduk0:2SlavonijaIzvještaj
26. svibnja 2019. / NEDJELJA / 09:45
26. svibnja 2019.
NEDJELJA / 13:00
Marsonia4:1HNK Vukovar 1991Izvještaj
26. svibnja 2019. / NEDJELJA / 13:00
15. lipnja 2019.
SUBOTA / 09:45
Sloga NG0:6OsijekIzvještaj
15. lipnja 2019. / SUBOTA / 09:45
22. kolo
01. lipnja 2019.
SUBOTA / 09:45
Cibalia7:0HajdukIzvještaj
01. lipnja 2019. / SUBOTA / 09:45
01. lipnja 2019.
SUBOTA / 09:45
Slavonija3:1Croatia ĐakovoIzvještaj
01. lipnja 2019. / SUBOTA / 09:45
02. lipnja 2019.
NEDJELJA / 09:45
Slavija2:3Sloga NGIzvještaj
02. lipnja 2019. / NEDJELJA / 09:45
02. lipnja 2019.
NEDJELJA / 09:45
Osijek4:0HYPO LIMAČIzvještaj
02. lipnja 2019. / NEDJELJA / 09:45
02. lipnja 2019.
NEDJELJA / 09:45
Grafičar Vodovod2:4MarsoniaIzvještaj
02. lipnja 2019. / NEDJELJA / 09:45
02. lipnja 2019.
NEDJELJA / 09:45
HNK Vukovar 19910:5ŽeljezničarIzvještaj
02. lipnja 2019. / NEDJELJA / 09:45

Ljestvica

KlubUkPobNerPorG+G-GRBod
1.Osijek2220201406+13462
2.Marsonia2217326818+5054
3.Cibalia2214627917+6248
4.Željezničar2214357223+4945
5.Slavonija2212554319+2441
6.HYPO LIMAČ229584122+1932
7.Sloga NG2274113845-725
8.Croatia Đakovo2272134155-1423
9.HNK Vukovar 19912262142677-5120
10.Grafičar Vodovod2253142975-4618
11.Slavija22211917119-1027
12.Hajduk22102111129-1183
 IgračKlubGol.
1Sven SopićOsijek37
2Luka GradečakCibalia30
3Sven SudićMarsonia23
4Leon KonigOsijek22
5Matej PerićOsijek18
6Filip ŽivkovićOsijek18
7Ivan VukojeŽeljezničar14
8Ivano LončarićMarsonia14
9Niko PintarićGrafičar Vodovod13
10Leonardo SkenderHYPO LIMAČ12
11Fran ReljanovićCibalia10
12Andrej SvrzlićMarsonia10
13Ivano IličićCibalia9
14Matko GrbešaCroatia Đakovo9
15Luka KovačCroatia Đakovo9
16Noel ĐurkovićOsijek9
17Stjepan ŽuljOsijek9
18MARKO CRLJENKOVIĆSloga NG9
19Lovro DautovićSloga NG9
20Slavko MatoševićSloga NG9
21Luka PerkovićSlavonija9
22Marko TajsSlavonija9
23Adriano VojnovićŽeljezničar8
24Luka MartićMarsonia8
25Bruno ČulinaCroatia Đakovo7
26Šimo KneževićMarsonia7
27Leon GusićGrafičar Vodovod7
28Vito PapacSlavonija7
29Luka RomićSlavonija7
30Tomislav ČaldarevićŽeljezničar6
31Jona ŽambokŽeljezničar6
32Karlo KovačevićOsijek6
33Frank GluhakovićCibalia5
34Lovro KedačićCroatia Đakovo5
35Borna FerfoljaŽeljezničar5
36David KatićŽeljezničar5
37Fran BrandićHYPO LIMAČ5
38Marin ŠarićSlavija5
39Moreno KomoraHajduk4
40Matko BosančićCibalia4
41Luka GrahovacCibalia4
42Aleksandar KorizmaHNK Vukovar 19914
43Jakov KujundžićHNK Vukovar 19914
44Sebastian RavlićŽeljezničar4
45Niko SambolHYPO LIMAČ4
46Luka LukadinovićOsijek4
47Anton SliškovićOsijek4
48Valentin ŠtetićSlavija4
49Filip ProloščićSlavonija4
50Noa Matija StojanovićCibalia3
51Benjamin JakovacHNK Vukovar 19913
52Petar SaukaHNK Vukovar 19913
53Borna BlaževićCroatia Đakovo3
54Antonio LačenŽeljezničar3
55Ivan PejakovićŽeljezničar3
56Dario SafundžićŽeljezničar3
57Matej StanićHYPO LIMAČ3
58Ivan ŠtiglecHYPO LIMAČ3
59Josip AbramovićMarsonia3
60Anton MatkovićMarsonia3
61Patrik BiberGrafičar Vodovod3
62Filip SalaiGrafičar Vodovod3
63Ivan JeremijašOsijek3
64Niko NovakOsijek3
65Leon SilerOsijek3
66FRAN DŽEBIĆSloga NG3
67IVAN KLARIĆSloga NG3
68Antun HorvatHajduk2
69Tomislav MalogorskiHajduk2
70Marko BartolovićCibalia2
71Mihael MatkovskiCibalia2
72MATEJ ILIŠEVIĆHNK Vukovar 19912
73Matej JoščićHNK Vukovar 19912
74Marin KoceljHNK Vukovar 19912
75KAZIMIR MITROVIĆHNK Vukovar 19912
76Luka BabićCroatia Đakovo2
77Niko RadmanCroatia Đakovo2
78Patrik MomčilovićŽeljezničar2
79Janik Gabriel TeglovićŽeljezničar2
80Leon ŠošićŽeljezničar2
81Miloš JovičićHYPO LIMAČ2
82Borna PožegaHYPO LIMAČ2
83Josip RakušićHYPO LIMAČ2
84Niko SučićHYPO LIMAČ2
85Lovro KlarićMarsonia2
86Toni PlešaMarsonia2
87Franko VranješGrafičar Vodovod2
88Luka OdobašićSlavija2
89Karlo SkeleđijaSlavija2
90Ivan FahrSlavonija2
91Emanuel TolićSlavonija2
92Gabrijel AkrapHajduk1
93Karlo TomićHajduk1
94Borna VeltruskiHajduk1
95David BorasCibalia1
96LUKA ISKRIĆCibalia1
97Karlo JavorCibalia1
98Ognjen MarićCibalia1
99Matej MarojevićCibalia1
100Dino MatićCibalia1
101Luka MeštrovićCibalia1
102Adrian MičićCibalia1
103Marko PerišaCibalia1
104Juraj JakšaHNK Vukovar 19911
105DAVID LUKČEVIĆHNK Vukovar 19911
106Karlo LuketićHNK Vukovar 19911
107JAN TOTARHNK Vukovar 19911
108Borna JonaCroatia Đakovo1
109Ivan KelavaCroatia Đakovo1
110Marin KovačCroatia Đakovo1
111Michael LukačCroatia Đakovo1
112Franko ŠulentićŽeljezničar1
113Filip ErakHYPO LIMAČ1
114Matej GlavotaHYPO LIMAČ1
115Fran SpreitzerHYPO LIMAČ1
116Ivano TojčićHYPO LIMAČ1
117Franjo VranjkovićHYPO LIMAČ1
118Marin PetrovićMarsonia1
119Ivan ČujićMarsonia1
120Matija TopalićGrafičar Vodovod1
121Marcus Ivan MacdonaldOsijek1
122ANTUN KRPELJEVIĆSloga NG1
123NIKO TOMIĆSloga NG1
124Toni VlaovićSloga NG1
125Bleart ČočajSloga NG1
126Ivan ŠpeharSloga NG1
127Viktor JakovljevićSlavija1
128Emanuel KordićSlavija1
129Nikica VukojaSlavija1
130Stjepan ČokrlićSlavija1
131Roko MršićSlavonija1
132Ivan PišmišSlavonija1
133Filip VidovićSlavonija1
1. kolo
29. kolovoza 2018.
SRIJEDA / 18:00
Osijek II8:0JedinstvoIzvještaj
29. kolovoza 2018. / SRIJEDA / 18:00
01. rujna 2018.
SUBOTA / 09:00
FEŠK5:0HNK BiljeIzvještaj
01. rujna 2018. / SUBOTA / 09:00
02. rujna 2018.
NEDJELJA / 09:00
Slavonac (T)0:0Valpovka ValpovoIzvještaj
02. rujna 2018. / NEDJELJA / 09:00
02. rujna 2018.
NEDJELJA / 09:45
HNK Đakovo Croatia 21:2ČepinIzvještaj
02. rujna 2018. / NEDJELJA / 09:45
02. rujna 2018.
NEDJELJA / 09:45
BSK10:0VišnjevacIzvještaj
02. rujna 2018. / NEDJELJA / 09:45
02. rujna 2018.
NEDJELJA / 09:45
NAŠK3:1BelišćeIzvještaj
02. rujna 2018. / NEDJELJA / 09:45
02. rujna 2018.
NEDJELJA / 09:45
HYPO LIMAČ II10:0OlimpijaIzvještaj
02. rujna 2018. / NEDJELJA / 09:45
2. kolo
08. rujna 2018.
SUBOTA / 09:00
Čepin1:0Slavonac (T)Izvještaj
08. rujna 2018. / SUBOTA / 09:00
08. rujna 2018.
SUBOTA / 09:45
Jedinstvo5:0HNK Đakovo Croatia 2Izvještaj
08. rujna 2018. / SUBOTA / 09:45
08. rujna 2018.
SUBOTA / 09:45
FEŠK2:3BSKIzvještaj
08. rujna 2018. / SUBOTA / 09:45
09. rujna 2018.
NEDJELJA / 09:45
Olimpija0:13Osijek IIIzvještaj
09. rujna 2018. / NEDJELJA / 09:45
09. rujna 2018.
NEDJELJA / 09:45
Belišće2:2HYPO LIMAČ IIIzvještaj
09. rujna 2018. / NEDJELJA / 09:45
09. rujna 2018.
NEDJELJA / 09:45
Višnjevac0:8NAŠKIzvještaj
09. rujna 2018. / NEDJELJA / 09:45
09. rujna 2018.
NEDJELJA / 09:45
HNK Bilje0:2Valpovka ValpovoIzvještaj
09. rujna 2018. / NEDJELJA / 09:45
3. kolo
16. rujna 2018.
NEDJELJA / 09:00
Slavonac (T)0:4JedinstvoIzvještaj
16. rujna 2018. / NEDJELJA / 09:00
16. rujna 2018.
NEDJELJA / 09:45
Valpovka Valpovo1:6ČepinIzvještaj
16. rujna 2018. / NEDJELJA / 09:45
16. rujna 2018.
NEDJELJA / 09:45
BSK1:0HNK BiljeIzvještaj
16. rujna 2018. / NEDJELJA / 09:45
16. rujna 2018.
NEDJELJA / 09:45
NAŠK2:3FEŠKIzvještaj
16. rujna 2018. / NEDJELJA / 09:45
16. rujna 2018.
NEDJELJA / 09:45
HYPO LIMAČ II15:0VišnjevacIzvještaj
16. rujna 2018. / NEDJELJA / 09:45
16. rujna 2018.
NEDJELJA / 09:45
Osijek II12:0BelišćeIzvještaj
16. rujna 2018. / NEDJELJA / 09:45
16. rujna 2018.
NEDJELJA / 09:45
HNK Đakovo Croatia 23:1OlimpijaIzvještaj
16. rujna 2018. / NEDJELJA / 09:45
4. kolo
23. rujna 2018.
NEDJELJA / 09:45
HNK Bilje0:5ČepinIzvještaj
23. rujna 2018. / NEDJELJA / 09:45
23. rujna 2018.
NEDJELJA / 09:45
Jedinstvo8:0Valpovka ValpovoIzvještaj
23. rujna 2018. / NEDJELJA / 09:45
23. rujna 2018.
NEDJELJA / 09:45
Olimpija4:1Slavonac (T)Izvještaj
23. rujna 2018. / NEDJELJA / 09:45
23. rujna 2018.
NEDJELJA / 09:45
Belišće0:2HNK Đakovo Croatia 2Izvještaj
23. rujna 2018. / NEDJELJA / 09:45
23. rujna 2018.
NEDJELJA / 09:45
Višnjevac0:21Osijek IIIzvještaj
23. rujna 2018. / NEDJELJA / 09:45
23. rujna 2018.
NEDJELJA / 09:45
FEŠK1:2HYPO LIMAČ IIIzvještaj
23. rujna 2018. / NEDJELJA / 09:45
23. rujna 2018.
NEDJELJA / 09:45
BSK2:3NAŠKIzvještaj
23. rujna 2018. / NEDJELJA / 09:45
5. kolo
29. rujna 2018.
SUBOTA / 09:00
Čepin1:0JedinstvoIzvještaj
29. rujna 2018. / SUBOTA / 09:00
30. rujna 2018.
NEDJELJA / 09:30
Slavonac (T)0:4BelišćeIzvještaj
30. rujna 2018. / NEDJELJA / 09:30
30. rujna 2018.
NEDJELJA / 09:45
Valpovka Valpovo1:1OlimpijaIzvještaj
30. rujna 2018. / NEDJELJA / 09:45
30. rujna 2018.
NEDJELJA / 09:45
NAŠK5:1HNK BiljeIzvještaj
30. rujna 2018. / NEDJELJA / 09:45
30. rujna 2018.
NEDJELJA / 09:45
HYPO LIMAČ II6:0BSKIzvještaj
30. rujna 2018. / NEDJELJA / 09:45
30. rujna 2018.
NEDJELJA / 09:45
Osijek II12:0FEŠKIzvještaj
30. rujna 2018. / NEDJELJA / 09:45
30. rujna 2018.
NEDJELJA / 09:45
HNK Đakovo Croatia 28:2VišnjevacIzvještaj
30. rujna 2018. / NEDJELJA / 09:45
6. kolo
07. listopada 2018.
NEDJELJA / 09:45
Belišće1:0Valpovka ValpovoIzvještaj
07. listopada 2018. / NEDJELJA / 09:45
07. listopada 2018.
NEDJELJA / 09:45
Višnjevac0:5Slavonac (T)Izvještaj
07. listopada 2018. / NEDJELJA / 09:45
07. listopada 2018.
NEDJELJA / 09:45
FEŠK1:3HNK Đakovo Croatia 2Izvještaj
07. listopada 2018. / NEDJELJA / 09:45
07. listopada 2018.
NEDJELJA / 09:45
BSK0:7Osijek IIIzvještaj
07. listopada 2018. / NEDJELJA / 09:45
07. listopada 2018.
NEDJELJA / 09:45
NAŠK1:1HYPO LIMAČ IIIzvještaj
07. listopada 2018. / NEDJELJA / 09:45
07. listopada 2018.
NEDJELJA / 09:45
HNK Bilje1:6JedinstvoIzvještaj
07. listopada 2018. / NEDJELJA / 09:45
07. listopada 2018.
NEDJELJA / 15:00
Olimpija1:3ČepinIzvještaj
07. listopada 2018. / NEDJELJA / 15:00
7. kolo
13. listopada 2018.
SUBOTA / 09:30
Jedinstvo4:0OlimpijaIzvještaj
13. listopada 2018. / SUBOTA / 09:30
14. listopada 2018.
NEDJELJA / 09:45
HYPO LIMAČ II3:0HNK BiljeIzvještaj
14. listopada 2018. / NEDJELJA / 09:45
14. listopada 2018.
NEDJELJA / 09:45
Osijek II2:0NAŠKIzvještaj
14. listopada 2018. / NEDJELJA / 09:45
14. listopada 2018.
NEDJELJA / 09:45
HNK Đakovo Croatia 27:0BSKIzvještaj
14. listopada 2018. / NEDJELJA / 09:45
14. listopada 2018.
NEDJELJA / 09:45
Slavonac (T)2:4FEŠKIzvještaj
14. listopada 2018. / NEDJELJA / 09:45
14. listopada 2018.
NEDJELJA / 09:45
Valpovka Valpovo5:1VišnjevacIzvještaj
14. listopada 2018. / NEDJELJA / 09:45
14. listopada 2018.
NEDJELJA / 09:45
Čepin4:0BelišćeIzvještaj
14. listopada 2018. / NEDJELJA / 09:45
8. kolo
20. listopada 2018.
SUBOTA / 11:00
FEŠK5:0Valpovka ValpovoIzvještaj
20. listopada 2018. / SUBOTA / 11:00
21. listopada 2018.
NEDJELJA / 09:45
BSK3:0Slavonac (T)Izvještaj
21. listopada 2018. / NEDJELJA / 09:45
21. listopada 2018.
NEDJELJA / 09:45
NAŠK1:1HNK Đakovo Croatia 2Izvještaj
21. listopada 2018. / NEDJELJA / 09:45
21. listopada 2018.
NEDJELJA / 09:45
HYPO LIMAČ II0:5Osijek IIIzvještaj
21. listopada 2018. / NEDJELJA / 09:45
21. listopada 2018.
NEDJELJA / 09:45
HNK Bilje3:1OlimpijaIzvještaj
21. listopada 2018. / NEDJELJA / 09:45
21. listopada 2018.
NEDJELJA / 09:45
Belišće0:1JedinstvoIzvještaj
21. listopada 2018. / NEDJELJA / 09:45
21. listopada 2018.
NEDJELJA / 09:45
Višnjevac3:9ČepinIzvještaj
21. listopada 2018. / NEDJELJA / 09:45
9. kolo
27. listopada 2018.
SUBOTA / 09:45
Olimpija0:1BelišćeIzvještaj
27. listopada 2018. / SUBOTA / 09:45
27. listopada 2018.
SUBOTA / 09:45
Valpovka Valpovo1:0BSKIzvještaj
27. listopada 2018. / SUBOTA / 09:45
27. listopada 2018.
SUBOTA / 10:00
Čepin2:1FEŠKIzvještaj
27. listopada 2018. / SUBOTA / 10:00
28. listopada 2018.
NEDJELJA / 09:30
Jedinstvo11:0VišnjevacIzvještaj
28. listopada 2018. / NEDJELJA / 09:30
28. listopada 2018.
NEDJELJA / 09:45
Osijek II9:0HNK BiljeIzvještaj
28. listopada 2018. / NEDJELJA / 09:45
28. listopada 2018.
NEDJELJA / 09:45
HNK Đakovo Croatia 21:3HYPO LIMAČ IIIzvještaj
28. listopada 2018. / NEDJELJA / 09:45
28. listopada 2018.
NEDJELJA / 09:45
Slavonac (T)3:5NAŠKIzvještaj
28. listopada 2018. / NEDJELJA / 09:45
10. kolo
04. studenog 2018.
NEDJELJA / 09:45
HNK Bilje3:2BelišćeIzvještaj
04. studenog 2018. / NEDJELJA / 09:45
04. studenog 2018.
NEDJELJA / 09:45
Višnjevac0:5OlimpijaIzvještaj
04. studenog 2018. / NEDJELJA / 09:45
04. studenog 2018.
NEDJELJA / 09:45
FEŠK2:2JedinstvoIzvještaj
04. studenog 2018. / NEDJELJA / 09:45
04. studenog 2018.
NEDJELJA / 09:45
BSK0:7ČepinIzvještaj
04. studenog 2018. / NEDJELJA / 09:45
04. studenog 2018.
NEDJELJA / 09:45
NAŠK0:1Valpovka ValpovoIzvještaj
04. studenog 2018. / NEDJELJA / 09:45
04. studenog 2018.
NEDJELJA / 09:45
Osijek II7:0HNK Đakovo Croatia 2Izvještaj
04. studenog 2018. / NEDJELJA / 09:45
22. studenog 2018.
ČETVRTAK / 17:00
HYPO LIMAČ II11:1Slavonac (T)Izvještaj
22. studenog 2018. / ČETVRTAK / 17:00
11. kolo
10. studenog 2018.
SUBOTA / 09:00
Valpovka Valpovo1:2HYPO LIMAČ IIIzvještaj
10. studenog 2018. / SUBOTA / 09:00
10. studenog 2018.
SUBOTA / 09:45
Slavonac (T)0:10Osijek IIIzvještaj
10. studenog 2018. / SUBOTA / 09:45
10. studenog 2018.
SUBOTA / 10:00
Čepin5:1NAŠKIzvještaj
10. studenog 2018. / SUBOTA / 10:00
11. studenog 2018.
NEDJELJA / 09:45
Jedinstvo3:0BSKIzvještaj
11. studenog 2018. / NEDJELJA / 09:45
11. studenog 2018.
NEDJELJA / 09:45
Olimpija2:1FEŠKIzvještaj
11. studenog 2018. / NEDJELJA / 09:45
11. studenog 2018.
NEDJELJA / 09:45
Belišće11:0VišnjevacIzvještaj
11. studenog 2018. / NEDJELJA / 09:45
11. studenog 2018.
NEDJELJA / 09:45
HNK Đakovo Croatia 210:0HNK BiljeIzvještaj
11. studenog 2018. / NEDJELJA / 09:45
12. kolo
17. studenog 2018.
SUBOTA / 09:45
BSK0:3OlimpijaIzvještaj
17. studenog 2018. / SUBOTA / 09:45
17. studenog 2018.
SUBOTA / 09:45
HYPO LIMAČ II3:0ČepinIzvještaj
17. studenog 2018. / SUBOTA / 09:45
18. studenog 2018.
NEDJELJA / 09:45
Osijek II12:0Valpovka ValpovoIzvještaj
18. studenog 2018. / NEDJELJA / 09:45
18. studenog 2018.
NEDJELJA / 09:45
HNK Đakovo Croatia 26:0Slavonac (T)Izvještaj
18. studenog 2018. / NEDJELJA / 09:45
18. studenog 2018.
NEDJELJA / 09:45
NAŠK2:0JedinstvoIzvještaj
18. studenog 2018. / NEDJELJA / 09:45
18. studenog 2018.
NEDJELJA / 09:45
HNK Bilje3:2VišnjevacIzvještaj
18. studenog 2018. / NEDJELJA / 09:45
18. studenog 2018.
NEDJELJA / 09:45
FEŠK4:2BelišćeIzvještaj
18. studenog 2018. / NEDJELJA / 09:45
13. kolo
24. studenog 2018.
SUBOTA / 09:00
Jedinstvo0:0HYPO LIMAČ IIIzvještaj
24. studenog 2018. / SUBOTA / 09:00
24. studenog 2018.
SUBOTA / 09:00
Olimpija1:1NAŠKIzvještaj
24. studenog 2018. / SUBOTA / 09:00
24. studenog 2018.
SUBOTA / 11:00
Čepin1:3Osijek IIIzvještaj
24. studenog 2018. / SUBOTA / 11:00
25. studenog 2018.
NEDJELJA / 09:00
Valpovka Valpovo2:3HNK Đakovo Croatia 2Izvještaj
25. studenog 2018. / NEDJELJA / 09:00
25. studenog 2018.
NEDJELJA / 09:45
Slavonac (T)3:4HNK BiljeIzvještaj
25. studenog 2018. / NEDJELJA / 09:45
25. studenog 2018.
NEDJELJA / 09:45
Belišće3:0BSKIzvještaj
25. studenog 2018. / NEDJELJA / 09:45
25. studenog 2018.
NEDJELJA / 09:45
Višnjevac2:5FEŠKIzvještaj
25. studenog 2018. / NEDJELJA / 09:45
14. kolo
09. ožujka 2019.
SUBOTA / 09:45
Čepin5:1HNK Đakovo Croatia 2Izvještaj
09. ožujka 2019. / SUBOTA / 09:45
10. ožujka 2019.
NEDJELJA / 09:00
Valpovka Valpovo3:0Slavonac (T)Izvještaj
10. ožujka 2019. / NEDJELJA / 09:00
10. ožujka 2019.
NEDJELJA / 09:45
HNK Bilje1:2FEŠKIzvještaj
10. ožujka 2019. / NEDJELJA / 09:45
10. ožujka 2019.
NEDJELJA / 09:45
Višnjevac3:0BSKIzvještaj
10. ožujka 2019. / NEDJELJA / 09:45
10. ožujka 2019.
NEDJELJA / 09:45
Belišće0:3NAŠKIzvještaj
10. ožujka 2019. / NEDJELJA / 09:45
10. ožujka 2019.
NEDJELJA / 09:45
Olimpija1:4HYPO LIMAČ IIIzvještaj
10. ožujka 2019. / NEDJELJA / 09:45
13. ožujka 2019.
SRIJEDA / 15:30
Jedinstvo1:0Osijek IIIzvještaj
13. ožujka 2019. / SRIJEDA / 15:30
15. kolo
16. ožujka 2019.
SUBOTA / 09:00
Valpovka Valpovo1:0HNK BiljeIzvještaj
16. ožujka 2019. / SUBOTA / 09:00
16. ožujka 2019.
SUBOTA / 09:45
Slavonac (T)1:8ČepinIzvještaj
16. ožujka 2019. / SUBOTA / 09:45
16. ožujka 2019.
SUBOTA / 09:45
HYPO LIMAČ II7:0BelišćeIzvještaj
16. ožujka 2019. / SUBOTA / 09:45
17. ožujka 2019.
NEDJELJA / 09:45
NAŠK4:0VišnjevacIzvještaj
17. ožujka 2019. / NEDJELJA / 09:45
17. ožujka 2019.
NEDJELJA / 09:45
HNK Đakovo Croatia 22:1JedinstvoIzvještaj
17. ožujka 2019. / NEDJELJA / 09:45
17. ožujka 2019.
NEDJELJA / 09:45
Osijek II11:1OlimpijaIzvještaj
17. ožujka 2019. / NEDJELJA / 09:45
17. ožujka 2019.
NEDJELJA / 11:00
BSK4:4FEŠKIzvještaj
17. ožujka 2019. / NEDJELJA / 11:00
16. kolo
23. ožujka 2019.
SUBOTA / 09:00
Jedinstvo10:1Slavonac (T)Izvještaj
23. ožujka 2019. / SUBOTA / 09:00
23. ožujka 2019.
SUBOTA / 09:45
Čepin4:0Valpovka ValpovoIzvještaj
23. ožujka 2019. / SUBOTA / 09:45
24. ožujka 2019.
NEDJELJA / 09:45
Višnjevac0:2HYPO LIMAČ IIIzvještaj
24. ožujka 2019. / NEDJELJA / 09:45
24. ožujka 2019.
NEDJELJA / 09:45
Belišće0:7Osijek IIIzvještaj
24. ožujka 2019. / NEDJELJA / 09:45
24. ožujka 2019.
NEDJELJA / 09:45
HNK Bilje0:1BSKIzvještaj
24. ožujka 2019. / NEDJELJA / 09:45
24. ožujka 2019.
NEDJELJA / 10:30
FEŠK1:2NAŠKIzvještaj
24. ožujka 2019. / NEDJELJA / 10:30
18. travnja 2019.
ČETVRTAK / 17:00
Olimpija2:0HNK Đakovo Croatia 2Izvještaj
18. travnja 2019. / ČETVRTAK / 17:00
17. kolo
27. ožujka 2019.
SRIJEDA / 18:00
Osijek II20:0VišnjevacIzvještaj
27. ožujka 2019. / SRIJEDA / 18:00
30. ožujka 2019.
SUBOTA / 09:00
Slavonac (T)0:4OlimpijaIzvještaj
30. ožujka 2019. / SUBOTA / 09:00
30. ožujka 2019.
SUBOTA / 09:45
Valpovka Valpovo0:3JedinstvoIzvještaj
30. ožujka 2019. / SUBOTA / 09:45
30. ožujka 2019.
SUBOTA / 10:00
Čepin7:1HNK BiljeIzvještaj
30. ožujka 2019. / SUBOTA / 10:00
31. ožujka 2019.
NEDJELJA / 09:45
HNK Đakovo Croatia 24:1BelišćeIzvještaj
31. ožujka 2019. / NEDJELJA / 09:45
31. ožujka 2019.
NEDJELJA / 09:45
HYPO LIMAČ II4:1FEŠKIzvještaj
31. ožujka 2019. / NEDJELJA / 09:45
18. travnja 2019.
ČETVRTAK / 16:00
NAŠK1:0BSKIzvještaj
18. travnja 2019. / ČETVRTAK / 16:00
18. kolo
06. travnja 2019.
SUBOTA / 09:45
BSK0:2HYPO LIMAČ IIIzvještaj
06. travnja 2019. / SUBOTA / 09:45
06. travnja 2019.
SUBOTA / 09:45
Jedinstvo1:2ČepinIzvještaj
06. travnja 2019. / SUBOTA / 09:45
07. travnja 2019.
NEDJELJA / 09:45
Višnjevac0:7HNK Đakovo Croatia 2Izvještaj
07. travnja 2019. / NEDJELJA / 09:45
07. travnja 2019.
NEDJELJA / 09:45
Belišće4:1Slavonac (T)Izvještaj
07. travnja 2019. / NEDJELJA / 09:45
07. travnja 2019.
NEDJELJA / 09:45
Olimpija1:1Valpovka ValpovoIzvještaj
07. travnja 2019. / NEDJELJA / 09:45
07. travnja 2019.
NEDJELJA / 09:45
HNK Bilje0:7NAŠKIzvještaj
07. travnja 2019. / NEDJELJA / 09:45
18. lipnja 2019.
UTORAK / 17:30
FEŠK0:9Osijek IIIzvještaj
18. lipnja 2019. / UTORAK / 17:30
19. kolo
13. travnja 2019.
SUBOTA / 09:45
HYPO LIMAČ II0:1NAŠKIzvještaj
13. travnja 2019. / SUBOTA / 09:45
13. travnja 2019.
SUBOTA / 09:45
Čepin3:0OlimpijaIzvještaj
13. travnja 2019. / SUBOTA / 09:45
13. travnja 2019.
SUBOTA / 09:45
Valpovka Valpovo2:2BelišćeIzvještaj
13. travnja 2019. / SUBOTA / 09:45
14. travnja 2019.
NEDJELJA / 09:45
Slavonac (T)0:2VišnjevacIzvještaj
14. travnja 2019. / NEDJELJA / 09:45
14. travnja 2019.
NEDJELJA / 09:45
HNK Đakovo Croatia 25:2FEŠKIzvještaj
14. travnja 2019. / NEDJELJA / 09:45
14. travnja 2019.
NEDJELJA / 09:45
Osijek II12:0BSKIzvještaj
14. travnja 2019. / NEDJELJA / 09:45
14. travnja 2019.
NEDJELJA / 09:45
Jedinstvo6:1HNK BiljeIzvještaj
14. travnja 2019. / NEDJELJA / 09:45
20. kolo
19. travnja 2019.
PETAK / 09:45
Belišće0:4ČepinIzvještaj
19. travnja 2019. / PETAK / 09:45
19. travnja 2019.
PETAK / 15:45
Olimpija0:4JedinstvoIzvještaj
19. travnja 2019. / PETAK / 15:45
20. travnja 2019.
SUBOTA / 09:45
FEŠK3:0Slavonac (T)Izvještaj
20. travnja 2019. / SUBOTA / 09:45
21. travnja 2019.
NEDJELJA / 09:45
Višnjevac4:4Valpovka ValpovoIzvještaj
21. travnja 2019. / NEDJELJA / 09:45
21. travnja 2019.
NEDJELJA / 09:45
HNK Bilje1:8HYPO LIMAČ IIIzvještaj
21. travnja 2019. / NEDJELJA / 09:45
21. travnja 2019.
NEDJELJA / 09:45
BSK0:3HNK Đakovo Croatia 2Izvještaj
21. travnja 2019. / NEDJELJA / 09:45
22. svibnja 2019.
SRIJEDA / 09:45
NAŠK0:13Osijek IIIzvještaj
22. svibnja 2019. / SRIJEDA / 09:45
21. kolo
23. travnja 2019.
UTORAK / 06:30
Čepin9:0VišnjevacIzvještaj
23. travnja 2019. / UTORAK / 06:30
27. travnja 2019.
SUBOTA / 09:00
Slavonac (T)2:4BSKIzvještaj
27. travnja 2019. / SUBOTA / 09:00
28. travnja 2019.
NEDJELJA / 09:45
HNK Đakovo Croatia 22:0NAŠKIzvještaj
28. travnja 2019. / NEDJELJA / 09:45
28. travnja 2019.
NEDJELJA / 09:45
Valpovka Valpovo3:3FEŠKIzvještaj
28. travnja 2019. / NEDJELJA / 09:45
28. travnja 2019.
NEDJELJA / 09:45
Olimpija3:0HNK BiljeIzvještaj
28. travnja 2019. / NEDJELJA / 09:45
28. travnja 2019.
NEDJELJA / 09:45
Jedinstvo8:0BelišćeIzvještaj
28. travnja 2019. / NEDJELJA / 09:45
15. lipnja 2019.
SUBOTA / 09:45
Osijek II1:4HYPO LIMAČ IIIzvještaj
15. lipnja 2019. / SUBOTA / 09:45
22. kolo
05. svibnja 2019.
NEDJELJA / 09:45
HNK Bilje0:18Osijek IIIzvještaj
05. svibnja 2019. / NEDJELJA / 09:45
05. svibnja 2019.
NEDJELJA / 09:45
HYPO LIMAČ II2:2HNK Đakovo Croatia 2Izvještaj
05. svibnja 2019. / NEDJELJA / 09:45
05. svibnja 2019.
NEDJELJA / 09:45
NAŠK3:0Slavonac (T)Izvještaj
05. svibnja 2019. / NEDJELJA / 09:45
05. svibnja 2019.
NEDJELJA / 09:45
BSK5:0Valpovka ValpovoIzvještaj
05. svibnja 2019. / NEDJELJA / 09:45
05. svibnja 2019.
NEDJELJA / 09:45
Višnjevac0:2JedinstvoIzvještaj
05. svibnja 2019. / NEDJELJA / 09:45
05. svibnja 2019.
NEDJELJA / 09:45
Belišće5:1OlimpijaIzvještaj
05. svibnja 2019. / NEDJELJA / 09:45
23. svibnja 2019.
ČETVRTAK / 17:00
FEŠK2:2ČepinIzvještaj
23. svibnja 2019. / ČETVRTAK / 17:00
23. kolo
11. svibnja 2019.
SUBOTA / 09:45
Olimpija7:1VišnjevacIzvještaj
11. svibnja 2019. / SUBOTA / 09:45
11. svibnja 2019.
SUBOTA / 09:45
Jedinstvo5:1FEŠKIzvještaj
11. svibnja 2019. / SUBOTA / 09:45
11. svibnja 2019.
SUBOTA / 09:45
Valpovka Valpovo1:3NAŠKIzvještaj
11. svibnja 2019. / SUBOTA / 09:45
11. svibnja 2019.
SUBOTA / 10:00
Čepin7:1BSKIzvještaj
11. svibnja 2019. / SUBOTA / 10:00
12. svibnja 2019.
NEDJELJA / 09:45
Belišće4:1HNK BiljeIzvještaj
12. svibnja 2019. / NEDJELJA / 09:45
12. svibnja 2019.
NEDJELJA / 09:45
Slavonac (T)3:0HYPO LIMAČ IIIzvještaj
12. svibnja 2019. / NEDJELJA / 09:45
12. svibnja 2019.
NEDJELJA / 09:45
HNK Đakovo Croatia 20:8Osijek IIIzvještaj
12. svibnja 2019. / NEDJELJA / 09:45
24. kolo
18. svibnja 2019.
SUBOTA / 09:45
HYPO LIMAČ II5:0Valpovka ValpovoIzvještaj
18. svibnja 2019. / SUBOTA / 09:45
19. svibnja 2019.
NEDJELJA / 09:45
NAŠK1:4ČepinIzvještaj
19. svibnja 2019. / NEDJELJA / 09:45
19. svibnja 2019.
NEDJELJA / 09:45
BSK1:2JedinstvoIzvještaj
19. svibnja 2019. / NEDJELJA / 09:45
19. svibnja 2019.
NEDJELJA / 09:45
FEŠK3:1OlimpijaIzvještaj
19. svibnja 2019. / NEDJELJA / 09:45
19. svibnja 2019.
NEDJELJA / 09:45
Višnjevac0:2BelišćeIzvještaj
19. svibnja 2019. / NEDJELJA / 09:45
19. svibnja 2019.
NEDJELJA / 09:45
HNK Bilje3:0HNK Đakovo Croatia 2Izvještaj
19. svibnja 2019. / NEDJELJA / 09:45
19. svibnja 2019.
NEDJELJA / 09:45
Osijek II25:2Slavonac (T)Izvještaj
19. svibnja 2019. / NEDJELJA / 09:45
25. kolo
25. svibnja 2019.
SUBOTA / 09:45
Valpovka Valpovo0:17Osijek IIIzvještaj
25. svibnja 2019. / SUBOTA / 09:45
25. svibnja 2019.
SUBOTA / 09:45
Slavonac (T)1:4HNK Đakovo Croatia 2Izvještaj
25. svibnja 2019. / SUBOTA / 09:45
26. svibnja 2019.
NEDJELJA / 09:45
Višnjevac4:3HNK BiljeIzvještaj
26. svibnja 2019. / NEDJELJA / 09:45
26. svibnja 2019.
NEDJELJA / 09:45
Belišće2:1FEŠKIzvještaj
26. svibnja 2019. / NEDJELJA / 09:45
26. svibnja 2019.
NEDJELJA / 09:45
Olimpija4:1BSKIzvještaj
26. svibnja 2019. / NEDJELJA / 09:45
26. svibnja 2019.
NEDJELJA / 09:45
Jedinstvo7:0NAŠKIzvještaj
26. svibnja 2019. / NEDJELJA / 09:45
17. lipnja 2019.
PONEDJELJAK / 17:30
Čepin3:0HYPO LIMAČ IIIzvještaj
17. lipnja 2019. / PONEDJELJAK / 17:30
26. kolo
01. lipnja 2019.
SUBOTA / 09:45
HNK Đakovo Croatia 24:0Valpovka ValpovoIzvještaj
01. lipnja 2019. / SUBOTA / 09:45
01. lipnja 2019.
SUBOTA / 09:45
BSK2:0BelišćeIzvještaj
01. lipnja 2019. / SUBOTA / 09:45
01. lipnja 2019.
SUBOTA / 16:15
Osijek II6:0ČepinIzvještaj
01. lipnja 2019. / SUBOTA / 16:15
02. lipnja 2019.
NEDJELJA / 09:45
HNK Bilje3:0Slavonac (T)Izvještaj
02. lipnja 2019. / NEDJELJA / 09:45
02. lipnja 2019.
NEDJELJA / 09:45
FEŠK9:3VišnjevacIzvještaj
02. lipnja 2019. / NEDJELJA / 09:45
02. lipnja 2019.
NEDJELJA / 09:45
NAŠK6:2OlimpijaIzvještaj
02. lipnja 2019. / NEDJELJA / 09:45
04. lipnja 2019.
UTORAK / 16:00
HYPO LIMAČ II3:0JedinstvoIzvještaj
04. lipnja 2019. / UTORAK / 16:00

Ljestvica

KlubUkPobNerPorG+G-GRBod
1.Osijek II2624022689+25972
2.Čepin26221310428+7667
3.HYPO LIMAČ II2618449925+7458
4.Jedinstvo2618269425+6956
5.HNK Đakovo Croatia 22616287949+3050
6.NAŠK2615386351+1248
7.FEŠK26104126675-934
8.Belišće26102144772-2532
9.Olimpija2693144680-3430
10.BSK2681173882-4425
11.Valpovka Valpovo2666142990-6124
12.HNK Bilje26602029115-8618
13.Višnjevac26312227185-15810
14.Slavonac (T)26212326129-1037
 IgračKlubGol.
1Ante GrgićOsijek65
2Roko RupčićOsijek41
3Sven SopićOsijek37
4Luka GradečakCibalia30
5Luka BrkićFEŠK28
6Toni VinkovićJedinstvo28
7Domagoj SmrčekNAŠK27
8Ivan BarićOsijek26
9Marko ČečuraCroatia Đakovo23
10Sven SudićMarsonia23
11David NikolićČepin23
12Leon KonigOsijek22
13Leonardo SkenderHYPO LIMAČ21
14Fran MajdenićOsijek21
15Armando ŠainovićOsijek19
16Matej PerićOsijek18
17Filip ŽivkovićOsijek18
18Lovro JukićOsijek17
19Josip RakušićHYPO LIMAČ16
20Leon OmerovićOsijek15
21Dominik AntolovićFEŠK14
22Ivan VukojeŽeljezničar14
23Toni PanićHYPO LIMAČ14
24Ivano LončarićMarsonia14
25Mato MaričićČepin14
26Niko PintarićGrafičar Vodovod13
27Borna BilićCroatia Đakovo12
28Noa TomesićCroatia Đakovo12
29Domagoj BogdanićNAŠK12
30Ivano MarićOlimpija11
31Patrik ČuićČepin11
32Ivan VrbanacBelišće10
33Fran ReljanovićCibalia10
34Andrej SvrzlićMarsonia10
35Luka NikolićOlimpija10
36Ivano IličićCibalia9
37Matko GrbešaCroatia Đakovo9
38Luka KovačCroatia Đakovo9
39Tomislav TopalovićJedinstvo9
40Šimun BegovićOsijek9
41Maro MedoOsijek9
42Marin ZorićOsijek9
43Noel ĐurkovićOsijek9
44Stjepan ŽuljOsijek9
45MARKO CRLJENKOVIĆSloga NG9
46Lovro DautovićSloga NG9
47Slavko MatoševićSloga NG9
48Luka PerkovićSlavonija9
49Marko TajsSlavonija9
50Leo MitinBSK8
51Ivan EđedHNK Bilje8
52Niko JamanCroatia Đakovo8
53Adriano VojnovićŽeljezničar8
54Fran BrandićHYPO LIMAČ8
55Ivan NovakHYPO LIMAČ8
56Borna PožegaHYPO LIMAČ8
57Patrick HorvatJedinstvo8
58Fran KovačevićJedinstvo8
59Luka MartićMarsonia8
60Dominik PisačićValpovka Valpovo8
61Patrik BudišićČepin8
62Petar VrdoljakČepin8
63Gabrijel JurinjakFEŠK7
64Gabrijel KljajićFEŠK7
65Bruno ČulinaCroatia Đakovo7
66Ivan HajdukovićHYPO LIMAČ7
67Jona JežićJedinstvo7
68Toni KovačićJedinstvo7
69Šimo KneževićMarsonia7
70Stefan UnfirerNAŠK7
71Leon GusićGrafičar Vodovod7
72Jan ŠtelcerOlimpija7
73Vito PapacSlavonija7
74Luka RomićSlavonija7
75Karlo KozićČepin7
76Luka DušanićBelišće6
77Tomislav ČaldarevićŽeljezničar6
78Jona ŽambokŽeljezničar6
79Niko SambolHYPO LIMAČ6
80Noa BilićOsijek6
81Karlo KovačevićOsijek6
82Bruno DobrinićVišnjevac6
83Frank GluhakovićCibalia5
84Ivano AjhornCroatia Đakovo5
85Lovro KedačićCroatia Đakovo5
86Borna FerfoljaŽeljezničar5
87David KatićŽeljezničar5
88Miloš JovičićHYPO LIMAČ5
89Matej StanićHYPO LIMAČ5
90Niko SučićHYPO LIMAČ5
91Patrik JerkovićOsijek5
92Ljubo PuljićOsijek5
93Marin ŠarićSlavija5
94Karlo RužićSlavonac (T)5
95Antonio ŠutoVišnjevac5
96Petar TolićČepin5
97David SimićBSK4
98Roko FrajtagBelišće4
99Edi MarkovićBelišće4
100Lukas PetrovićBelišće4
101Teo TomićBelišće4
102Moreno KomoraHajduk4
103Matko BosančićCibalia4
104Luka GrahovacCibalia4
105Aleksandar KorizmaHNK Vukovar 19914
106Jakov KujundžićHNK Vukovar 19914
107Sebastian RavlićŽeljezničar4
108Matej GlavotaHYPO LIMAČ4
109Tomislav PandurevićHYPO LIMAČ4
110Franjo VranjkovićHYPO LIMAČ4
111Ivan ŠtiglecHYPO LIMAČ4
112Ilija BočkinacJedinstvo4
113Matija ŠtraubJedinstvo4
114Patrik GrabarNAŠK4
115Dino OrossNAŠK4
116Ivano KolarikOsijek4
117Luka LukadinovićOsijek4
118Anton SliškovićOsijek4
119Valentin ŠtetićSlavija4
120Filip ProloščićSlavonija4
121Nino LendarićValpovka Valpovo4
122Branko KostićBSK3
123Sergej SamardžijaBSK3
124Sandi SkokićBelišće3
125Mateo TalafukBelišće3
126Sven BogdanHNK Bilje3
127Niko ProkopecHNK Bilje3
128Noa Matija StojanovićCibalia3
129Benjamin JakovacHNK Vukovar 19913
130Petar SaukaHNK Vukovar 19913
131Borna BlaževićCroatia Đakovo3
132Luka PenavaCroatia Đakovo3
133Ivan StakovićCroatia Đakovo3
134Antonio LačenŽeljezničar3
135Ivan PejakovićŽeljezničar3
136Dario SafundžićŽeljezničar3
137Filip ErakHYPO LIMAČ3
138Niko GrgićJedinstvo3
139Niko LacovićJedinstvo3
140Josip AbramovićMarsonia3
141Anton MatkovićMarsonia3
142Patrik BiberGrafičar Vodovod3
143Filip SalaiGrafičar Vodovod3
144Ivan JeremijašOsijek3
145Filip LekoOsijek3
146Niko NovakOsijek3
147Leon SilerOsijek3
148FRAN DŽEBIĆSloga NG3
149IVAN KLARIĆSloga NG3
150Luka AnićSlavonac (T)3
151Edi GrđanValpovka Valpovo3
152Vlaho IlićValpovka Valpovo3
153Karlo TomićValpovka Valpovo3
154Andrej HujberVišnjevac3
155Bernard BekavacČepin3
156Nemanja KojčinovićBSK2
157Sergej KovačevićBSK2
158Uroš MaksimovićBSK2
159Dalibor ZecBSK2
160Karlo GradinjanBelišće2
161Tomislav VolenikFEŠK2
162Antun HorvatHajduk2
163Tomislav MalogorskiHajduk2
164Bornja BrstiloHNK Bilje2
165Petar MarjanovićHNK Bilje2
166Marko BartolovićCibalia2
167Mihael MatkovskiCibalia2
168MATEJ ILIŠEVIĆHNK Vukovar 19912
169Matej JoščićHNK Vukovar 19912
170Marin KoceljHNK Vukovar 19912
171KAZIMIR MITROVIĆHNK Vukovar 19912
172Luka BabićCroatia Đakovo2
173Marin ErcegCroatia Đakovo2
174Stjepan JančikićCroatia Đakovo2
175Niko RadmanCroatia Đakovo2
176Lovro TomšićCroatia Đakovo2
177Patrik MomčilovićŽeljezničar2
178Janik Gabriel TeglovićŽeljezničar2
179Leon ŠošićŽeljezničar2
180Matej DorušakHYPO LIMAČ2
181Mauro RoksandićHYPO LIMAČ2
182Noa FalamićJedinstvo2
183Jakov ZvonarićJedinstvo2
184Antun ČesnekJedinstvo2
185Lovro KlarićMarsonia2
186Toni PlešaMarsonia2
187Tomislav LedinskiNAŠK2
188Franko VranješGrafičar Vodovod2
189Hrvoje FerenciOlimpija2
190Borna GrudenOlimpija2
191Dominik MišićOlimpija2
192Matej ŠtainerOlimpija2
193Nikola DražićOsijek2
194Andrija TomićOsijek2
195Luka OdobašićSlavija2
196Karlo SkeleđijaSlavija2
197Mislav AnićSlavonac (T)2
198Adrijan JankovićSlavonac (T)2
199Ivan FahrSlavonija2
200Emanuel TolićSlavonija2
201Marko BirovljevićValpovka Valpovo2
202Jakov CvenićValpovka Valpovo2
203Dario KolarValpovka Valpovo2
204Luka LiovićVišnjevac2
205Hrvoje TramišakVišnjevac2
206Matko VidakovićČepin2
207Marko BabićBSK1
208Luka LazićBSK1
209Marko ĆulibrkBSK1
210Lorena ĐurčanskiBSK1
211Bojan ĐurđevićBSK1
212Filip HabusBelišće1
213David HarkanovacBelišće1
214Bartol JelkićBelišće1
215Karla BoljkovacFEŠK1
216Noa KapraljevićFEŠK1
217Tin MauharFEŠK1
218Kristijan OgnjenovićFEŠK1
219Noa PaskaFEŠK1
220Gabrijel AkrapHajduk1
221Karlo TomićHajduk1
222Borna VeltruskiHajduk1
223Sven BrkićHNK Bilje1
224Antonio JagušićHNK Bilje1
225Borna MarkovićHNK Bilje1
226Bruno ProkopecHNK Bilje1
227Matija ŠkarićHNK Bilje1
228David BorasCibalia1
229LUKA ISKRIĆCibalia1
230Karlo JavorCibalia1
231Ognjen MarićCibalia1
232Matej MarojevićCibalia1
233Dino MatićCibalia1
234Luka MeštrovićCibalia1
235Adrian MičićCibalia1
236Marko PerišaCibalia1
237Juraj JakšaHNK Vukovar 19911
238DAVID LUKČEVIĆHNK Vukovar 19911
239Karlo LuketićHNK Vukovar 19911
240JAN TOTARHNK Vukovar 19911
241Vito BlaževićCroatia Đakovo1
242Marko HodakCroatia Đakovo1
243Borna JonaCroatia Đakovo1
244Ivan KelavaCroatia Đakovo1
245Marin KovačCroatia Đakovo1
246Michael LukačCroatia Đakovo1
247Lovro MihićCroatia Đakovo1
248Alen ŽuljCroatia Đakovo1
249Franko ŠulentićŽeljezničar1
250Adriano JozićHYPO LIMAČ1
251Leon JurićHYPO LIMAČ1
252Fran SpreitzerHYPO LIMAČ1
253Ivano TojčićHYPO LIMAČ1
254Marković ToniHYPO LIMAČ1
255Ronaldo VajdaHYPO LIMAČ1
256Matej GrahovacJedinstvo1
257Matej PandurićJedinstvo1
258Luka TorčićJedinstvo1
259Vito ČernogaJedinstvo1
260Marin PetrovićMarsonia1
261Ivan ČujićMarsonia1
262Tomislav BogdanićNAŠK1
263Matko JurićNAŠK1
264Saša KatanićNAŠK1
265Šimun ZemanNAŠK1
266Matija TopalićGrafičar Vodovod1
267Noa GlavačevićOlimpija1
268Toni MartanOlimpija1
269Tin MokrišOlimpija1
270Roko RavlićOlimpija1
271Ivano VukovićOlimpija1
272Matej VukovićOlimpija1
273Matej KovačevićOsijek1
274Marcus Ivan MacdonaldOsijek1
275ANTUN KRPELJEVIĆSloga NG1
276NIKO TOMIĆSloga NG1
277Toni VlaovićSloga NG1
278Bleart ČočajSloga NG1
279Ivan ŠpeharSloga NG1
280Viktor JakovljevićSlavija1
281Emanuel KordićSlavija1
282Nikica VukojaSlavija1
283Stjepan ČokrlićSlavija1
284Ognjen AmidžićSlavonac (T)1
285Noa BenceSlavonac (T)1
286Karlo BogovićSlavonac (T)1
287Matej BuhinSlavonac (T)1
288Milan KneževićSlavonac (T)1
289Markos KovačevićSlavonac (T)1
290Ivano PozderSlavonac (T)1
291Stjepan TarcalSlavonac (T)1
292Roko MršićSlavonija1
293Ivan PišmišSlavonija1
294Filip VidovićSlavonija1
295Lorian GašićVišnjevac1
296Antonio JakopovićVišnjevac1
297Matia LadnjakVišnjevac1
298Niko MihaljevićVišnjevac1
299Ivano SchneiderVišnjevac1
300Damjan VerigaVišnjevac1
301Danijel ČelarVišnjevac1
302Toni BedeČepin1
303Mihael MatoševićČepin1
304Filip PfeifferČepin1
305Luka ĐekićČepin1
Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Više informacija o kolačićima možete pronaći OVDJE, a o politici privatnosti OVDJE.
Slažem se