• Igrači
  • 1. KLM
  • Ljestvica
  • Strijelci
  • 2. KLM
  • Ljestvica
  • Strijelci

Vratari

  • DominikDamjanović

  • HrvojeJukopila

  • PetarKatalinić

  • KarloVrljić

Braniči

  • ŠimunBegović

  • NoaBilić

  • PatrikJerković

  • IvanoKolarik

  • LukaLukadinović

  • LjuboPuljić

  • LukaRešetar

  • LeonSiler

  • SvenSopić

  • StjepanŽulj

Vezni igrači

  • NikolaDražić

  • KarloKovačević

  • FilipLeko

  • FranMajdenić

  • MaroMedo

  • NikoNovak

  • RokoRupčić

  • AntonSlišković

  • AndrijaTomić

  • FilipŽivković

  • MarinZorić

Napadači

  • IvanBarić

  • NoelĐurković

  • AnteGrgić

  • IvanJeremijaš

  • LovroJukić

  • Marcus IvanMacdonald

  • LukaMlinarević

  • LeonOmerović

  • MatejPerić

1. kolo
29. kolovoza 2020.
SUBOTA / 09:45
Slavija1:14OsijekIzvještaj
29. kolovoza 2020. / SUBOTA / 09:45
29. kolovoza 2020.
SUBOTA / 09:45
Slavonija14:0OlimpijaIzvještaj
29. kolovoza 2020. / SUBOTA / 09:45
29. kolovoza 2020.
SUBOTA / 09:45
Sloga NG0:5CibaliaIzvještaj
29. kolovoza 2020. / SUBOTA / 09:45
30. kolovoza 2020.
NEDJELJA / 09:45
HNK Vukovar 19910:17MarsoniaIzvještaj
30. kolovoza 2020. / NEDJELJA / 09:45
30. kolovoza 2020.
NEDJELJA / 09:45
Graničar1:7HYPO LIMAČIzvještaj
30. kolovoza 2020. / NEDJELJA / 09:45
30. kolovoza 2020.
NEDJELJA / 09:45
Dinamo Vidovci0:7Croatia ĐakovoIzvještaj
30. kolovoza 2020. / NEDJELJA / 09:45
02. rujna 2020.
SRIJEDA / 09:45
ŠN Željezničar4:0Grafičar VodovodIzvještaj
02. rujna 2020. / SRIJEDA / 09:45
2. kolo
05. rujna 2020.
SUBOTA / 09:30
Marsonia6:0ŠN ŽeljezničarIzvještaj
05. rujna 2020. / SUBOTA / 09:30
06. rujna 2020.
NEDJELJA / 09:45
Olimpija12:1HNK Vukovar 1991Izvještaj
06. rujna 2020. / NEDJELJA / 09:45
06. rujna 2020.
NEDJELJA / 09:45
Slavija1:8SlavonijaIzvještaj
06. rujna 2020. / NEDJELJA / 09:45
06. rujna 2020.
NEDJELJA / 09:45
Osijek7:0CibaliaIzvještaj
06. rujna 2020. / NEDJELJA / 09:45
06. rujna 2020.
NEDJELJA / 09:45
Croatia Đakovo4:0Sloga NGIzvještaj
06. rujna 2020. / NEDJELJA / 09:45
06. rujna 2020.
NEDJELJA / 09:45
HYPO LIMAČ6:0Dinamo VidovciIzvještaj
06. rujna 2020. / NEDJELJA / 09:45
06. rujna 2020.
NEDJELJA / 09:45
Grafičar Vodovod-:-Graničar
06. rujna 2020. / NEDJELJA / 09:45
3. kolo
12. rujna 2020.
SUBOTA / 09:00
ŠN Željezničar6:0OlimpijaIzvještaj
12. rujna 2020. / SUBOTA / 09:00
12. rujna 2020.
SUBOTA / 09:45
Cibalia5:1Croatia ĐakovoIzvještaj
12. rujna 2020. / SUBOTA / 09:45
13. rujna 2020.
NEDJELJA / 09:45
Graničar-:-Marsonia
13. rujna 2020. / NEDJELJA / 09:45
13. rujna 2020.
NEDJELJA / 09:45
Dinamo Vidovci1:5Grafičar VodovodIzvještaj
13. rujna 2020. / NEDJELJA / 09:45
13. rujna 2020.
NEDJELJA / 09:45
Sloga NG0:2HYPO LIMAČIzvještaj
13. rujna 2020. / NEDJELJA / 09:45
13. rujna 2020.
NEDJELJA / 09:45
Slavonija-:-Osijek
13. rujna 2020. / NEDJELJA / 09:45
13. rujna 2020.
NEDJELJA / 09:45
HNK Vukovar 19910:10SlavijaIzvještaj
13. rujna 2020. / NEDJELJA / 09:45
4. kolo
19. rujna 2020.
SUBOTA / 09:00
Olimpija5:2GraničarIzvještaj
19. rujna 2020. / SUBOTA / 09:00
20. rujna 2020.
NEDJELJA / 09:30
Marsonia8:0Dinamo VidovciIzvještaj
20. rujna 2020. / NEDJELJA / 09:30
20. rujna 2020.
NEDJELJA / 09:45
Osijek4:0Croatia ĐakovoIzvještaj
20. rujna 2020. / NEDJELJA / 09:45
20. rujna 2020.
NEDJELJA / 09:45
HYPO LIMAČ0:3CibaliaIzvještaj
20. rujna 2020. / NEDJELJA / 09:45
20. rujna 2020.
NEDJELJA / 09:45
Grafičar Vodovod1:4Sloga NGIzvještaj
20. rujna 2020. / NEDJELJA / 09:45
20. rujna 2020.
NEDJELJA / 09:45
Slavija2:3ŠN ŽeljezničarIzvještaj
20. rujna 2020. / NEDJELJA / 09:45
20. rujna 2020.
NEDJELJA / 09:45
Slavonija-:-HNK Vukovar 1991
20. rujna 2020. / NEDJELJA / 09:45
5. kolo
27. rujna 2020.
NEDJELJA / 09:00
Cibalia-:-Grafičar Vodovod
27. rujna 2020. / NEDJELJA / 09:00
27. rujna 2020.
NEDJELJA / 09:45
Croatia Đakovo-:-HYPO LIMAČ
27. rujna 2020. / NEDJELJA / 09:45
27. rujna 2020.
NEDJELJA / 09:45
HNK Vukovar 1991-:-Osijek
27. rujna 2020. / NEDJELJA / 09:45
27. rujna 2020.
NEDJELJA / 09:45
ŠN Željezničar-:-Slavonija
27. rujna 2020. / NEDJELJA / 09:45
27. rujna 2020.
NEDJELJA / 09:45
Graničar-:-Slavija
27. rujna 2020. / NEDJELJA / 09:45
27. rujna 2020.
NEDJELJA / 09:45
Dinamo Vidovci-:-Olimpija
27. rujna 2020. / NEDJELJA / 09:45
27. rujna 2020.
NEDJELJA / 09:45
Sloga NG-:-Marsonia
27. rujna 2020. / NEDJELJA / 09:45
6. kolo
04. listopada 2020.
NEDJELJA / 09:45
Osijek-:-HYPO LIMAČ
04. listopada 2020. / NEDJELJA / 09:45
04. listopada 2020.
NEDJELJA / 09:45
Grafičar Vodovod-:-Croatia Đakovo
04. listopada 2020. / NEDJELJA / 09:45
04. listopada 2020.
NEDJELJA / 09:45
Marsonia-:-Cibalia
04. listopada 2020. / NEDJELJA / 09:45
04. listopada 2020.
NEDJELJA / 09:45
Olimpija-:-Sloga NG
04. listopada 2020. / NEDJELJA / 09:45
04. listopada 2020.
NEDJELJA / 09:45
Slavija-:-Dinamo Vidovci
04. listopada 2020. / NEDJELJA / 09:45
04. listopada 2020.
NEDJELJA / 09:45
Slavonija-:-Graničar
04. listopada 2020. / NEDJELJA / 09:45
04. listopada 2020.
NEDJELJA / 09:45
HNK Vukovar 1991-:-ŠN Željezničar
04. listopada 2020. / NEDJELJA / 09:45
7. kolo
11. listopada 2020.
NEDJELJA / 09:45
ŠN Željezničar-:-Osijek
11. listopada 2020. / NEDJELJA / 09:45
11. listopada 2020.
NEDJELJA / 09:45
Graničar-:-HNK Vukovar 1991
11. listopada 2020. / NEDJELJA / 09:45
11. listopada 2020.
NEDJELJA / 09:45
Dinamo Vidovci-:-Slavonija
11. listopada 2020. / NEDJELJA / 09:45
11. listopada 2020.
NEDJELJA / 09:45
Sloga NG-:-Slavija
11. listopada 2020. / NEDJELJA / 09:45
11. listopada 2020.
NEDJELJA / 09:45
Cibalia-:-Olimpija
11. listopada 2020. / NEDJELJA / 09:45
11. listopada 2020.
NEDJELJA / 09:45
Croatia Đakovo-:-Marsonia
11. listopada 2020. / NEDJELJA / 09:45
11. listopada 2020.
NEDJELJA / 09:45
HYPO LIMAČ-:-Grafičar Vodovod
11. listopada 2020. / NEDJELJA / 09:45
8. kolo
18. listopada 2020.
NEDJELJA / 09:45
Osijek-:-Grafičar Vodovod
18. listopada 2020. / NEDJELJA / 09:45
18. listopada 2020.
NEDJELJA / 09:45
Marsonia-:-HYPO LIMAČ
18. listopada 2020. / NEDJELJA / 09:45
18. listopada 2020.
NEDJELJA / 09:45
Olimpija-:-Croatia Đakovo
18. listopada 2020. / NEDJELJA / 09:45
18. listopada 2020.
NEDJELJA / 09:45
Slavija-:-Cibalia
18. listopada 2020. / NEDJELJA / 09:45
18. listopada 2020.
NEDJELJA / 09:45
Slavonija-:-Sloga NG
18. listopada 2020. / NEDJELJA / 09:45
18. listopada 2020.
NEDJELJA / 09:45
HNK Vukovar 1991-:-Dinamo Vidovci
18. listopada 2020. / NEDJELJA / 09:45
18. listopada 2020.
NEDJELJA / 09:45
ŠN Željezničar-:-Graničar
18. listopada 2020. / NEDJELJA / 09:45
9. kolo
25. listopada 2020.
NEDJELJA / 09:45
Graničar-:-Osijek
25. listopada 2020. / NEDJELJA / 09:45
25. listopada 2020.
NEDJELJA / 09:45
Dinamo Vidovci-:-ŠN Željezničar
25. listopada 2020. / NEDJELJA / 09:45
25. listopada 2020.
NEDJELJA / 09:45
Sloga NG-:-HNK Vukovar 1991
25. listopada 2020. / NEDJELJA / 09:45
25. listopada 2020.
NEDJELJA / 09:45
Cibalia-:-Slavonija
25. listopada 2020. / NEDJELJA / 09:45
25. listopada 2020.
NEDJELJA / 09:45
Croatia Đakovo-:-Slavija
25. listopada 2020. / NEDJELJA / 09:45
25. listopada 2020.
NEDJELJA / 09:45
HYPO LIMAČ-:-Olimpija
25. listopada 2020. / NEDJELJA / 09:45
25. listopada 2020.
NEDJELJA / 09:45
Grafičar Vodovod-:-Marsonia
25. listopada 2020. / NEDJELJA / 09:45
10. kolo
01. studenog 2020.
NEDJELJA / 09:45
Osijek-:-Marsonia
01. studenog 2020. / NEDJELJA / 09:45
01. studenog 2020.
NEDJELJA / 09:45
Olimpija-:-Grafičar Vodovod
01. studenog 2020. / NEDJELJA / 09:45
01. studenog 2020.
NEDJELJA / 09:45
Slavija-:-HYPO LIMAČ
01. studenog 2020. / NEDJELJA / 09:45
01. studenog 2020.
NEDJELJA / 09:45
Slavonija-:-Croatia Đakovo
01. studenog 2020. / NEDJELJA / 09:45
01. studenog 2020.
NEDJELJA / 09:45
HNK Vukovar 1991-:-Cibalia
01. studenog 2020. / NEDJELJA / 09:45
01. studenog 2020.
NEDJELJA / 09:45
ŠN Željezničar-:-Sloga NG
01. studenog 2020. / NEDJELJA / 09:45
01. studenog 2020.
NEDJELJA / 09:45
Graničar-:-Dinamo Vidovci
01. studenog 2020. / NEDJELJA / 09:45
11. kolo
08. studenog 2020.
NEDJELJA / 09:45
Dinamo Vidovci-:-Osijek
08. studenog 2020. / NEDJELJA / 09:45
08. studenog 2020.
NEDJELJA / 09:45
Sloga NG-:-Graničar
08. studenog 2020. / NEDJELJA / 09:45
08. studenog 2020.
NEDJELJA / 09:45
Cibalia-:-ŠN Željezničar
08. studenog 2020. / NEDJELJA / 09:45
08. studenog 2020.
NEDJELJA / 09:45
Croatia Đakovo-:-HNK Vukovar 1991
08. studenog 2020. / NEDJELJA / 09:45
08. studenog 2020.
NEDJELJA / 09:45
HYPO LIMAČ-:-Slavonija
08. studenog 2020. / NEDJELJA / 09:45
08. studenog 2020.
NEDJELJA / 09:45
Grafičar Vodovod-:-Slavija
08. studenog 2020. / NEDJELJA / 09:45
08. studenog 2020.
NEDJELJA / 09:45
Marsonia-:-Olimpija
08. studenog 2020. / NEDJELJA / 09:45
12. kolo
15. studenog 2020.
NEDJELJA / 09:45
Osijek-:-Olimpija
15. studenog 2020. / NEDJELJA / 09:45
15. studenog 2020.
NEDJELJA / 09:45
Slavija-:-Marsonia
15. studenog 2020. / NEDJELJA / 09:45
15. studenog 2020.
NEDJELJA / 09:45
Slavonija-:-Grafičar Vodovod
15. studenog 2020. / NEDJELJA / 09:45
15. studenog 2020.
NEDJELJA / 09:45
HNK Vukovar 1991-:-HYPO LIMAČ
15. studenog 2020. / NEDJELJA / 09:45
15. studenog 2020.
NEDJELJA / 09:45
ŠN Željezničar-:-Croatia Đakovo
15. studenog 2020. / NEDJELJA / 09:45
15. studenog 2020.
NEDJELJA / 09:45
Graničar-:-Cibalia
15. studenog 2020. / NEDJELJA / 09:45
15. studenog 2020.
NEDJELJA / 09:45
Dinamo Vidovci-:-Sloga NG
15. studenog 2020. / NEDJELJA / 09:45
13. kolo
22. studenog 2020.
NEDJELJA / 09:45
Sloga NG-:-Osijek
22. studenog 2020. / NEDJELJA / 09:45
22. studenog 2020.
NEDJELJA / 09:45
Cibalia-:-Dinamo Vidovci
22. studenog 2020. / NEDJELJA / 09:45
22. studenog 2020.
NEDJELJA / 09:45
Croatia Đakovo-:-Graničar
22. studenog 2020. / NEDJELJA / 09:45
22. studenog 2020.
NEDJELJA / 09:45
HYPO LIMAČ-:-ŠN Željezničar
22. studenog 2020. / NEDJELJA / 09:45
22. studenog 2020.
NEDJELJA / 09:45
Grafičar Vodovod-:-HNK Vukovar 1991
22. studenog 2020. / NEDJELJA / 09:45
22. studenog 2020.
NEDJELJA / 09:45
Marsonia-:-Slavonija
22. studenog 2020. / NEDJELJA / 09:45
22. studenog 2020.
NEDJELJA / 09:45
Olimpija-:-Slavija
22. studenog 2020. / NEDJELJA / 09:45

I. liga HNS SO - Mlađi pioniri 2020./'21.

KlubUkPobNerPorG+G-GRBod
1.Marsonia3300310+319
2.Osijek3300251+249
3.HYPO LIMAČ4301154+119
4.Cibalia4301138+59
5.ŠN Željezničar4301138+59
6.Slavonija2200221+216
7.Croatia Đakovo4202129+36
8.Olimpija42021723-66
9.Grafičar Vodovod310269-33
10.Sloga NG4103412-83
11.Slavija41031425-113
12.Graničar2002312-90
13.Dinamo Vidovci4004126-250
14.HNK Vukovar 19913003139-380
 IgračKlubGol.
1Patrik KlarićMarsonia12
2Luka KrstićOsijek11
3Dražen JamanOsijek7
4Niko PajvančićCibalia5
5Sven RakušićHYPO LIMAČ5
6Dominik MesićSlavonija5
7Jan GrbešaOlimpija5
8Matej JurevićMarsonia4
9Fabijan SeiliMarsonia4
10Luka MikićOsijek4
11Zvonimir UdovčićCroatia Đakovo3
12Leon VrajićHYPO LIMAČ3
13Toni RiđanMarsonia3
14Ivan VidovićSlavija3
15Drago MarkovićSlavonija3
16Roko StarčevićSlavonija3
17Gabrijel ZovkoSlavonija3
18Dominik MišićOlimpija3
19Vito DujićŠN Željezničar3
20Matko BoškovićCibalia2
21Grgo MiličevićCroatia Đakovo2
22Ivano VrtarićCroatia Đakovo2
23Luka RimarčukMarsonia2
24Lovro ŽankoMarsonia2
25Noa RenkaSlavija2
26Adrian ŠtadelhoferSlavija2
27Josip JakovacSlavonija2
28Jan PauknerSlavonija2
29Ivan UšćebrkaSlavonija2
30Jakov PetošićSloga NG2
31Maks AndrušićOlimpija2
32Petar JerčićOlimpija2
33Niko TotOlimpija2
34Lara MomčilovićŠN Željezničar2
35Filip OrlovićŠN Željezničar2
36Davor KolićDinamo Vidovci1
37Petar BosančićCibalia1
38Ivan BožićCibalia1
39Ivan MarkovićCibalia1
40Matej MarojevićCibalia1
41Renato StefanovićCibalia1
42Rafael ŽalacCibalia1
43Matej BajsCroatia Đakovo1
44Ivano MarijanovićCroatia Đakovo1
45Ivano NovakovićCroatia Đakovo1
46Matko ZrakićCroatia Đakovo1
47David BožićHNK Vukovar 19911
48Ivano GrgićHYPO LIMAČ1
49Mislav KraljHYPO LIMAČ1
50Karlo MajhenHYPO LIMAČ1
51Tino PerićHYPO LIMAČ1
52Luka ReljanovićHYPO LIMAČ1
53Juraj ŠutaloHYPO LIMAČ1
54Frane VuletićHYPO LIMAČ1
55Borna JokićGraničar1
56Mihael MartinovićGraničar1
57Dorian ŠokićGraničar1
58Andrej BošnjakMarsonia1
59Mihael KopićMarsonia1
60Karlo MilošMarsonia1
61Matej VukojeMarsonia1
62Arsen ČočajOsijek1
63Matej GagulićOsijek1
64Luka IžakovićOsijek1
65Stjepan BajićSlavija1
66Mihael EsterSlavija1
67Lovro GalićSlavija1
68Julian HoffmannSlavija1
69Filip JugovićSlavija1
70Sven MarkotaSlavija1
71Rikard RenkaSlavija1
72Lovro ČernušakSlavonija1
73Josip GašparovićSlavonija1
74Vito De VillaSloga NG1
75IVAN KULIĆSloga NG1
76Filip DrenićGrafičar Vodovod1
77Filip DugandžićGrafičar Vodovod1
78Luka GrizeljGrafičar Vodovod1
79Josip JakićGrafičar Vodovod1
80Marko LehkiGrafičar Vodovod1
81Borna MilGrafičar Vodovod1
82Frano BubaloOlimpija1
83Jakov PetrovićOlimpija1
84Matej VeselićOlimpija1
85Teo JarićŠN Željezničar1
86Ivano LovakovićŠN Željezničar1
87Lovro NovoselovićŠN Željezničar1
88Marko OrlovićŠN Željezničar1
89Ivano RajkovićŠN Željezničar1
90Karlo TomaševićŠN Željezničar1
1. kolo
30. kolovoza 2020.
NEDJELJA / 09:45
HNK Bilje7:1Slavonac (T)Izvještaj
30. kolovoza 2020. / NEDJELJA / 09:45
30. kolovoza 2020.
NEDJELJA / 09:45
Čepin0:3VišnjevacIzvještaj
30. kolovoza 2020. / NEDJELJA / 09:45
30. kolovoza 2020.
NEDJELJA / 09:45
FEŠK3:1Valpovka ValpovoIzvještaj
30. kolovoza 2020. / NEDJELJA / 09:45
30. kolovoza 2020.
NEDJELJA / 09:45
NAŠK3:0BSKIzvještaj
30. kolovoza 2020. / NEDJELJA / 09:45
30. kolovoza 2020.
NEDJELJA / 09:45
Belišće1:1OsijekIzvještaj
30. kolovoza 2020. / NEDJELJA / 09:45
30. kolovoza 2020.
NEDJELJA / 09:45
Croatia Đakovo1:4Donji MiholjacIzvještaj
30. kolovoza 2020. / NEDJELJA / 09:45
30. kolovoza 2020.
NEDJELJA / 10:30
HYPO LIMAČ3:0NK Borac (KV)Izvještaj
30. kolovoza 2020. / NEDJELJA / 10:30
2. kolo
02. rujna 2020.
SRIJEDA / 09:45
Valpovka Valpovo0:2NAŠKIzvještaj
02. rujna 2020. / SRIJEDA / 09:45
05. rujna 2020.
SUBOTA / 09:45
Osijek8:0BSKIzvještaj
05. rujna 2020. / SUBOTA / 09:45
06. rujna 2020.
NEDJELJA / 09:45
Višnjevac4:1FEŠKIzvještaj
06. rujna 2020. / NEDJELJA / 09:45
06. rujna 2020.
NEDJELJA / 09:45
Slavonac (T)3:5ČepinIzvještaj
06. rujna 2020. / NEDJELJA / 09:45
06. rujna 2020.
NEDJELJA / 09:45
NK Borac (KV)5:5HNK BiljeIzvještaj
06. rujna 2020. / NEDJELJA / 09:45
06. rujna 2020.
NEDJELJA / 09:45
Donji Miholjac4:1HYPO LIMAČIzvještaj
06. rujna 2020. / NEDJELJA / 09:45
06. rujna 2020.
NEDJELJA / 09:45
Belišće7:2Croatia ĐakovoIzvještaj
06. rujna 2020. / NEDJELJA / 09:45
3. kolo
12. rujna 2020.
SUBOTA / 09:45
HYPO LIMAČ2:1BelišćeIzvještaj
12. rujna 2020. / SUBOTA / 09:45
12. rujna 2020.
SUBOTA / 09:45
Čepin1:5NK Borac (KV)Izvještaj
12. rujna 2020. / SUBOTA / 09:45
13. rujna 2020.
NEDJELJA / 09:45
FEŠK12:4Slavonac (T)Izvještaj
13. rujna 2020. / NEDJELJA / 09:45
13. rujna 2020.
NEDJELJA / 09:45
NAŠK2:5VišnjevacIzvještaj
13. rujna 2020. / NEDJELJA / 09:45
13. rujna 2020.
NEDJELJA / 09:45
Valpovka Valpovo1:1BSKIzvještaj
13. rujna 2020. / NEDJELJA / 09:45
13. rujna 2020.
NEDJELJA / 09:45
HNK Bilje1:7Donji MiholjacIzvještaj
13. rujna 2020. / NEDJELJA / 09:45
13. rujna 2020.
NEDJELJA / 09:45
Croatia Đakovo0:5OsijekIzvještaj
13. rujna 2020. / NEDJELJA / 09:45
4. kolo
18. rujna 2020.
PETAK / 18:00
Slavonac (T)0:3NAŠKIzvještaj
18. rujna 2020. / PETAK / 18:00
20. rujna 2020.
NEDJELJA / 09:45
NK Borac (KV)3:2FEŠKIzvještaj
20. rujna 2020. / NEDJELJA / 09:45
20. rujna 2020.
NEDJELJA / 09:45
Donji Miholjac11:0ČepinIzvještaj
20. rujna 2020. / NEDJELJA / 09:45
20. rujna 2020.
NEDJELJA / 09:45
Belišće9:0HNK BiljeIzvještaj
20. rujna 2020. / NEDJELJA / 09:45
20. rujna 2020.
NEDJELJA / 09:45
Croatia Đakovo2:4HYPO LIMAČIzvještaj
20. rujna 2020. / NEDJELJA / 09:45
20. rujna 2020.
NEDJELJA / 09:45
Osijek8:0Valpovka ValpovoIzvještaj
20. rujna 2020. / NEDJELJA / 09:45
20. rujna 2020.
NEDJELJA / 09:45
Višnjevac5:1BSKIzvještaj
20. rujna 2020. / NEDJELJA / 09:45
5. kolo
27. rujna 2020.
NEDJELJA / 09:45
HYPO LIMAČ-:-Osijek
27. rujna 2020. / NEDJELJA / 09:45
27. rujna 2020.
NEDJELJA / 09:45
HNK Bilje-:-Croatia Đakovo
27. rujna 2020. / NEDJELJA / 09:45
27. rujna 2020.
NEDJELJA / 09:45
Čepin-:-Belišće
27. rujna 2020. / NEDJELJA / 09:45
27. rujna 2020.
NEDJELJA / 09:45
FEŠK-:-Donji Miholjac
27. rujna 2020. / NEDJELJA / 09:45
27. rujna 2020.
NEDJELJA / 09:45
NAŠK-:-NK Borac (KV)
27. rujna 2020. / NEDJELJA / 09:45
27. rujna 2020.
NEDJELJA / 09:45
BSK-:-Slavonac (T)
27. rujna 2020. / NEDJELJA / 09:45
27. rujna 2020.
NEDJELJA / 09:45
Valpovka Valpovo-:-Višnjevac
27. rujna 2020. / NEDJELJA / 09:45
6. kolo
04. listopada 2020.
NEDJELJA / 09:45
Osijek-:-Višnjevac
04. listopada 2020. / NEDJELJA / 09:45
04. listopada 2020.
NEDJELJA / 09:45
Slavonac (T)-:-Valpovka Valpovo
04. listopada 2020. / NEDJELJA / 09:45
04. listopada 2020.
NEDJELJA / 09:45
NK Borac (KV)-:-BSK
04. listopada 2020. / NEDJELJA / 09:45
04. listopada 2020.
NEDJELJA / 09:45
Donji Miholjac-:-NAŠK
04. listopada 2020. / NEDJELJA / 09:45
04. listopada 2020.
NEDJELJA / 09:45
Belišće-:-FEŠK
04. listopada 2020. / NEDJELJA / 09:45
04. listopada 2020.
NEDJELJA / 09:45
Croatia Đakovo-:-Čepin
04. listopada 2020. / NEDJELJA / 09:45
04. listopada 2020.
NEDJELJA / 09:45
HYPO LIMAČ-:-HNK Bilje
04. listopada 2020. / NEDJELJA / 09:45
7. kolo
11. listopada 2020.
NEDJELJA / 09:45
HNK Bilje-:-Osijek
11. listopada 2020. / NEDJELJA / 09:45
11. listopada 2020.
NEDJELJA / 09:45
Čepin-:-HYPO LIMAČ
11. listopada 2020. / NEDJELJA / 09:45
11. listopada 2020.
NEDJELJA / 09:45
FEŠK-:-Croatia Đakovo
11. listopada 2020. / NEDJELJA / 09:45
11. listopada 2020.
NEDJELJA / 09:45
NAŠK-:-Belišće
11. listopada 2020. / NEDJELJA / 09:45
11. listopada 2020.
NEDJELJA / 09:45
BSK-:-Donji Miholjac
11. listopada 2020. / NEDJELJA / 09:45
11. listopada 2020.
NEDJELJA / 09:45
Valpovka Valpovo-:-NK Borac (KV)
11. listopada 2020. / NEDJELJA / 09:45
11. listopada 2020.
NEDJELJA / 09:45
Višnjevac-:-Slavonac (T)
11. listopada 2020. / NEDJELJA / 09:45
8. kolo
18. listopada 2020.
NEDJELJA / 09:45
Osijek-:-Slavonac (T)
18. listopada 2020. / NEDJELJA / 09:45
18. listopada 2020.
NEDJELJA / 09:45
NK Borac (KV)-:-Višnjevac
18. listopada 2020. / NEDJELJA / 09:45
18. listopada 2020.
NEDJELJA / 09:45
Donji Miholjac-:-Valpovka Valpovo
18. listopada 2020. / NEDJELJA / 09:45
18. listopada 2020.
NEDJELJA / 09:45
Belišće-:-BSK
18. listopada 2020. / NEDJELJA / 09:45
18. listopada 2020.
NEDJELJA / 09:45
Croatia Đakovo-:-NAŠK
18. listopada 2020. / NEDJELJA / 09:45
18. listopada 2020.
NEDJELJA / 09:45
HYPO LIMAČ-:-FEŠK
18. listopada 2020. / NEDJELJA / 09:45
18. listopada 2020.
NEDJELJA / 09:45
HNK Bilje-:-Čepin
18. listopada 2020. / NEDJELJA / 09:45
9. kolo
25. listopada 2020.
NEDJELJA / 09:45
Čepin-:-Osijek
25. listopada 2020. / NEDJELJA / 09:45
25. listopada 2020.
NEDJELJA / 09:45
FEŠK-:-HNK Bilje
25. listopada 2020. / NEDJELJA / 09:45
25. listopada 2020.
NEDJELJA / 09:45
NAŠK-:-HYPO LIMAČ
25. listopada 2020. / NEDJELJA / 09:45
25. listopada 2020.
NEDJELJA / 09:45
BSK-:-Croatia Đakovo
25. listopada 2020. / NEDJELJA / 09:45
25. listopada 2020.
NEDJELJA / 09:45
Valpovka Valpovo-:-Belišće
25. listopada 2020. / NEDJELJA / 09:45
25. listopada 2020.
NEDJELJA / 09:45
Višnjevac-:-Donji Miholjac
25. listopada 2020. / NEDJELJA / 09:45
25. listopada 2020.
NEDJELJA / 09:45
Slavonac (T)-:-NK Borac (KV)
25. listopada 2020. / NEDJELJA / 09:45
10. kolo
01. studenog 2020.
NEDJELJA / 09:45
Osijek-:-NK Borac (KV)
01. studenog 2020. / NEDJELJA / 09:45
01. studenog 2020.
NEDJELJA / 09:45
Donji Miholjac-:-Slavonac (T)
01. studenog 2020. / NEDJELJA / 09:45
01. studenog 2020.
NEDJELJA / 09:45
Belišće-:-Višnjevac
01. studenog 2020. / NEDJELJA / 09:45
01. studenog 2020.
NEDJELJA / 09:45
Croatia Đakovo-:-Valpovka Valpovo
01. studenog 2020. / NEDJELJA / 09:45
01. studenog 2020.
NEDJELJA / 09:45
HYPO LIMAČ-:-BSK
01. studenog 2020. / NEDJELJA / 09:45
01. studenog 2020.
NEDJELJA / 09:45
HNK Bilje-:-NAŠK
01. studenog 2020. / NEDJELJA / 09:45
01. studenog 2020.
NEDJELJA / 09:45
Čepin-:-FEŠK
01. studenog 2020. / NEDJELJA / 09:45
11. kolo
08. studenog 2020.
NEDJELJA / 09:45
FEŠK-:-Osijek
08. studenog 2020. / NEDJELJA / 09:45
08. studenog 2020.
NEDJELJA / 09:45
NAŠK-:-Čepin
08. studenog 2020. / NEDJELJA / 09:45
08. studenog 2020.
NEDJELJA / 09:45
BSK-:-HNK Bilje
08. studenog 2020. / NEDJELJA / 09:45
08. studenog 2020.
NEDJELJA / 09:45
Valpovka Valpovo-:-HYPO LIMAČ
08. studenog 2020. / NEDJELJA / 09:45
08. studenog 2020.
NEDJELJA / 09:45
Višnjevac-:-Croatia Đakovo
08. studenog 2020. / NEDJELJA / 09:45
08. studenog 2020.
NEDJELJA / 09:45
Slavonac (T)-:-Belišće
08. studenog 2020. / NEDJELJA / 09:45
08. studenog 2020.
NEDJELJA / 09:45
NK Borac (KV)-:-Donji Miholjac
08. studenog 2020. / NEDJELJA / 09:45
12. kolo
15. studenog 2020.
NEDJELJA / 09:45
Osijek-:-Donji Miholjac
15. studenog 2020. / NEDJELJA / 09:45
15. studenog 2020.
NEDJELJA / 09:45
Belišće-:-NK Borac (KV)
15. studenog 2020. / NEDJELJA / 09:45
15. studenog 2020.
NEDJELJA / 09:45
Croatia Đakovo-:-Slavonac (T)
15. studenog 2020. / NEDJELJA / 09:45
15. studenog 2020.
NEDJELJA / 09:45
HYPO LIMAČ-:-Višnjevac
15. studenog 2020. / NEDJELJA / 09:45
15. studenog 2020.
NEDJELJA / 09:45
HNK Bilje-:-Valpovka Valpovo
15. studenog 2020. / NEDJELJA / 09:45
15. studenog 2020.
NEDJELJA / 09:45
Čepin-:-BSK
15. studenog 2020. / NEDJELJA / 09:45
15. studenog 2020.
NEDJELJA / 09:45
FEŠK-:-NAŠK
15. studenog 2020. / NEDJELJA / 09:45
13. kolo
22. studenog 2020.
NEDJELJA / 09:45
NAŠK-:-Osijek
22. studenog 2020. / NEDJELJA / 09:45
22. studenog 2020.
NEDJELJA / 09:45
BSK-:-FEŠK
22. studenog 2020. / NEDJELJA / 09:45
22. studenog 2020.
NEDJELJA / 09:45
Valpovka Valpovo-:-Čepin
22. studenog 2020. / NEDJELJA / 09:45
22. studenog 2020.
NEDJELJA / 09:45
Višnjevac-:-HNK Bilje
22. studenog 2020. / NEDJELJA / 09:45
22. studenog 2020.
NEDJELJA / 09:45
Slavonac (T)-:-HYPO LIMAČ
22. studenog 2020. / NEDJELJA / 09:45
22. studenog 2020.
NEDJELJA / 09:45
NK Borac (KV)-:-Croatia Đakovo
22. studenog 2020. / NEDJELJA / 09:45
22. studenog 2020.
NEDJELJA / 09:45
Donji Miholjac-:-Belišće
22. studenog 2020. / NEDJELJA / 09:45

II. liga HNS SO - Mlađi pioniri 2020./'21.

KlubUkPobNerPorG+G-GRBod
1.Donji Miholjac4400263+2312
2.Višnjevac4400174+1312
3.Osijek4310221+2110
4.NAŠK4301105+59
5.HYPO LIMAČ4301107+39
6.Belišće4211185+137
7.NK Borac (KV)42111311+27
8.FEŠK42021812+66
9.HNK Bilje41121322-94
10.Čepin4103622-163
11.Valpovka Valpovo4013214-121
12.BSK4013217-151
13.Croatia Đakovo4004520-150
14.Slavonac (T)4004827-190
 IgračKlubGol.
1Patrik KlarićMarsonia12
2Luka KrstićOsijek11
3Jona JežićDonji Miholjac10
4Patrik VidakovićFEŠK7
5Dražen JamanOsijek7
6Filip PavićVišnjevac7
7Jakov VukušićDonji Miholjac5
8Mislav ŠkrnjugHNK Bilje5
9Niko PajvančićCibalia5
10Sven RakušićHYPO LIMAČ5
11Mateo SaboOsijek5
12Dominik MesićSlavonija5
13Jan GrbešaOlimpija5
14Josip MerkašSlavonac (T)5
15Andrej ZundanovićNK Borac (KV)4
16Emanuel LučićČepin4
17Matej JurevićMarsonia4
18Fabijan SeiliMarsonia4
19Karlo JanjićOsijek4
20Luka MikićOsijek4
21Zvonimir UdovčićCroatia Đakovo3
22Leon VrajićHYPO LIMAČ3
23Valentino BibićBelišće3
24Mateo PastBelišće3
25Karlo SmolčićBelišće3
26Ivan PavlićFEŠK3
27Toni RiđanMarsonia3
28Ivano SlavkaOsijek3
29Ivan VidovićSlavija3
30Drago MarkovićSlavonija3
31Roko StarčevićSlavonija3
32Gabrijel ZovkoSlavonija3
33Dominik MišićOlimpija3
34Vito DujićŠN Željezničar3
35Marko SanseovićVišnjevac3
36Nino DorkićDonji Miholjac2
37Noa FalamićDonji Miholjac2
38Matias StriškovićDonji Miholjac2
39Mateo HmeljinaHNK Bilje2
40Noa PeterHNK Bilje2
41Matko BoškovićCibalia2
42Matej MarinićCroatia Đakovo2
43Grgo MiličevićCroatia Đakovo2
44Ivano VrtarićCroatia Đakovo2
45Matej MartinkoHYPO LIMAČ2
46Filip PetrovićHYPO LIMAČ2
47Petar TumirHYPO LIMAČ2
48Frane VuletićHYPO LIMAČ2
49Gabrijel GlavašBelišće2
50Tin VragolovićBelišće2
51Luka KantorNK Borac (KV)2
52Vjekoslav ŠtainerNK Borac (KV)2
53Fran MarkovićFEŠK2
54Daniel VinkovićFEŠK2
55Luka RimarčukMarsonia2
56Lovro ŽankoMarsonia2
57Fran KnežićNAŠK2
58Fran ŠimićNAŠK2
59Luka TorčićNAŠK2
60Marko ZubajNAŠK2
61Fran BaumanOsijek2
62Luka PosavecOsijek2
63Noa RenkaSlavija2
64Adrian ŠtadelhoferSlavija2
65Josip JakovacSlavonija2
66Jan PauknerSlavonija2
67Ivan UšćebrkaSlavonija2
68Jakov PetošićSloga NG2
69Maks AndrušićOlimpija2
70Petar JerčićOlimpija2
71Niko TotOlimpija2
72Lara MomčilovićŠN Željezničar2
73Filip OrlovićŠN Željezničar2
74Leon VrbanacVišnjevac2
75Teodor DokićBSK1
76Damjan GrabovacBSK1
77Davor KolićDinamo Vidovci1
78Jakov BabićDonji Miholjac1
79Patrik FilipičDonji Miholjac1
80Matej PandurićDonji Miholjac1
81Petar RendulićDonji Miholjac1
82Matej VinkovićDonji Miholjac1
83Adrijano KlapkaHNK Bilje1
84Niko PerkovićHNK Bilje1
85Deni RanogajecHNK Bilje1
86Patrik ZornHNK Bilje1
87Petar BosančićCibalia1
88Ivan BožićCibalia1
89Ivan MarkovićCibalia1
90Matej MarojevićCibalia1
91Renato StefanovićCibalia1
92Rafael ŽalacCibalia1
93Matej BajsCroatia Đakovo1
94Niko GavranCroatia Đakovo1
95Filip HanerCroatia Đakovo1
96Marko JosipovićCroatia Đakovo1
97Ivano MarijanovićCroatia Đakovo1
98Ivano NovakovićCroatia Đakovo1
99Matko ZrakićCroatia Đakovo1
100David BožićHNK Vukovar 19911
101Filip FilipovićHYPO LIMAČ1
102Ivano GrgićHYPO LIMAČ1
103Mislav KraljHYPO LIMAČ1
104Karlo MajhenHYPO LIMAČ1
105Ivan PavlićHYPO LIMAČ1
106Tino PerićHYPO LIMAČ1
107Petar PupovacHYPO LIMAČ1
108Luka ReljanovićHYPO LIMAČ1
109Juraj ŠutaloHYPO LIMAČ1
110Antun ČesnekBelišće1
111Tin DukmenićBelišće1
112Josip StrugačevacBelišće1
113Matej TorjanacBelišće1
114Endi VinogradacBelišće1
115Hunor Andoči TarNK Borac (KV)1
116Marko BolićNK Borac (KV)1
117Luka DamjanovNK Borac (KV)1
118Niko MijatovićNK Borac (KV)1
119Patrik ŠimićNK Borac (KV)1
120Bruno BolšecČepin1
121David MartinovićČepin1
122Fran BegićFEŠK1
123Leon ĆapinFEŠK1
124Borna InhofFEŠK1
125Emanuel Leo MarkovićFEŠK1
126Borna JokićGraničar1
127Mihael MartinovićGraničar1
128Dorian ŠokićGraničar1
129Andrej BošnjakMarsonia1
130Mihael KopićMarsonia1
131Karlo MilošMarsonia1
132Matej VukojeMarsonia1
133Maja FrancuzovićNAŠK1
134Mihael RadusinNAŠK1
135Arsen ČočajOsijek1
136Jakov DedićOsijek1
137Matej GagulićOsijek1
138Luka IžakovićOsijek1
139Nemanja KolarevićOsijek1
140Luka KovačOsijek1
141Lukas LjubojevićOsijek1
142Fran SporišOsijek1
143Lovro TadićOsijek1
144Stjepan BajićSlavija1
145Mihael EsterSlavija1
146Lovro GalićSlavija1
147Julian HoffmannSlavija1
148Filip JugovićSlavija1
149Sven MarkotaSlavija1
150Rikard RenkaSlavija1
151Lovro ČernušakSlavonija1
152Josip GašparovićSlavonija1
153Vito De VillaSloga NG1
154IVAN KULIĆSloga NG1
155Gabriel EgredžijaValpovka Valpovo1
156Damjan IlijaValpovka Valpovo1
157Filip DrenićGrafičar Vodovod1
158Filip DugandžićGrafičar Vodovod1
159Luka GrizeljGrafičar Vodovod1
160Josip JakićGrafičar Vodovod1
161Marko LehkiGrafičar Vodovod1
162Borna MilGrafičar Vodovod1
163Frano BubaloOlimpija1
164Jakov PetrovićOlimpija1
165Matej VeselićOlimpija1
166Luka Antun BušićSlavonac (T)1
167Bojan KneževićSlavonac (T)1
168Luka VidićSlavonac (T)1
169Teo JarićŠN Željezničar1
170Ivano LovakovićŠN Željezničar1
171Lovro NovoselovićŠN Željezničar1
172Marko OrlovićŠN Željezničar1
173Ivano RajkovićŠN Željezničar1
174Karlo TomaševićŠN Željezničar1
175Luka BrodarVišnjevac1
176Luka JurićVišnjevac1
177Luka MiklaVišnjevac1
178Ivan PastuovićVišnjevac1
Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Više informacija o kolačićima možete pronaći OVDJE, a o politici privatnosti OVDJE.
Slažem se