• Igrači
  • 1. NL Istok
  • Ljestvica
  • Strijelci
  • 2. NL Istok
  • Ljestvica
  • Strijelci

Vratari

  • JanAdžić

  • BornaČikojević

  • RokoKatić

  • PetarTolić

Braniči

  • AnikAmidžić

  • JakovBabić

  • FranBauman

  • JakovDedić

  • KarloJanjić

  • KarloJurjević

  • LukaKovač

  • AlbertoKrasnić

  • RokKujavec

  • NikoKurtović

  • MatejMiličić

  • LukaPosavec

  • NoaPurgar

  • RokoRadan

  • MateoSabo

  • TeoŠibalić

  • IvanTadić

  • LovroTadić

Vezni igrači

  • JosipCipar

  • AnteCrljen

  • Šimun PetarJaman

  • IzakJežić

  • MatejKekez

  • NemanjaKolarević

  • LukasLjubojević

  • MislavMandić

  • MateoSkeledžija

  • DinoSlavka

  • IvanoSlavka

  • MatejVinković

Napadači

  • JakovBubalo

  • NoaDomazet

  • StipeDugandžić

  • BornaLjubanović

  • MihaelMarković

  • LovroStažić

  • LukasTuralija

1. kolo
01. rujna 2021.
SRIJEDA / 09:45
HYPO LIMAČ10:0NK Dinamo VidovciIzvještaj
01. rujna 2021. / SRIJEDA / 09:45
04. rujna 2021.
SUBOTA / 09:45
Cibalia0:1ŠN ŽeljezničarIzvještaj
04. rujna 2021. / SUBOTA / 09:45
04. rujna 2021.
SUBOTA / 09:45
Osijek27:0GraničarIzvještaj
04. rujna 2021. / SUBOTA / 09:45
04. rujna 2021.
SUBOTA / 10:30
Marsonia4:0Omladinac GVIzvještaj
04. rujna 2021. / SUBOTA / 10:30
05. rujna 2021.
NEDJELJA / 09:45
NK Amater0:1SlavonijaIzvještaj
05. rujna 2021. / NEDJELJA / 09:45
05. rujna 2021.
NEDJELJA / 09:45
Croatia Đakovo10:0SlavijaIzvještaj
05. rujna 2021. / NEDJELJA / 09:45
05. rujna 2021.
NEDJELJA / 09:45
Grafičar Vodovod13:0Sloga NGIzvještaj
05. rujna 2021. / NEDJELJA / 09:45
2. kolo
11. rujna 2021.
SUBOTA / 09:45
Slavonija0:3OsijekIzvještaj
11. rujna 2021. / SUBOTA / 09:45
11. rujna 2021.
SUBOTA / 09:45
Slavija1:3Grafičar VodovodIzvještaj
11. rujna 2021. / SUBOTA / 09:45
11. rujna 2021.
SUBOTA / 09:45
Cibalia6:1Croatia ĐakovoIzvještaj
11. rujna 2021. / SUBOTA / 09:45
11. rujna 2021.
SUBOTA / 09:45
NK Dinamo Vidovci0:4MarsoniaIzvještaj
11. rujna 2021. / SUBOTA / 09:45
12. rujna 2021.
NEDJELJA / 09:45
Sloga NG0:15HYPO LIMAČIzvještaj
12. rujna 2021. / NEDJELJA / 09:45
12. rujna 2021.
NEDJELJA / 09:45
Omladinac GV3:1NK AmaterIzvještaj
12. rujna 2021. / NEDJELJA / 09:45
12. rujna 2021.
NEDJELJA / 09:45
ŠN Željezničar20:0GraničarIzvještaj
12. rujna 2021. / NEDJELJA / 09:45
3. kolo
18. rujna 2021.
SUBOTA / 09:45
HYPO LIMAČ10:2SlavijaIzvještaj
18. rujna 2021. / SUBOTA / 09:45
18. rujna 2021.
SUBOTA / 09:45
Croatia Đakovo6:1ŠN ŽeljezničarIzvještaj
18. rujna 2021. / SUBOTA / 09:45
18. rujna 2021.
SUBOTA / 09:45
Osijek15:0Omladinac GVIzvještaj
18. rujna 2021. / SUBOTA / 09:45
18. rujna 2021.
SUBOTA / 09:45
Graničar0:8SlavonijaIzvještaj
18. rujna 2021. / SUBOTA / 09:45
19. rujna 2021.
NEDJELJA / 09:45
Marsonia17:0Sloga NGIzvještaj
19. rujna 2021. / NEDJELJA / 09:45
19. rujna 2021.
NEDJELJA / 09:45
NK Amater10:0NK Dinamo VidovciIzvještaj
19. rujna 2021. / NEDJELJA / 09:45
05. studenog 2021.
PETAK / 09:45
Grafičar Vodovod0:0CibaliaIzvještaj
05. studenog 2021. / PETAK / 09:45
4. kolo
25. rujna 2021.
SUBOTA / 09:45
ŠN Željezničar1:1SlavonijaIzvještaj
25. rujna 2021. / SUBOTA / 09:45
25. rujna 2021.
SUBOTA / 09:45
Slavija0:3MarsoniaIzvještaj
25. rujna 2021. / SUBOTA / 09:45
25. rujna 2021.
SUBOTA / 10:15
Cibalia1:2HYPO LIMAČIzvještaj
25. rujna 2021. / SUBOTA / 10:15
26. rujna 2021.
NEDJELJA / 09:45
Croatia Đakovo3:1Grafičar VodovodIzvještaj
26. rujna 2021. / NEDJELJA / 09:45
26. rujna 2021.
NEDJELJA / 09:45
Omladinac GV-:-Graničar
26. rujna 2021. / NEDJELJA / 09:45
26. rujna 2021.
NEDJELJA / 09:45
Sloga NG0:7NK AmaterIzvještaj
26. rujna 2021. / NEDJELJA / 09:45
02. studenog 2021.
UTORAK / 09:30
NK Dinamo Vidovci0:23OsijekIzvještaj
02. studenog 2021. / UTORAK / 09:30
5. kolo
02. listopada 2021.
SUBOTA / 09:00
Grafičar Vodovod1:2ŠN ŽeljezničarIzvještaj
02. listopada 2021. / SUBOTA / 09:00
02. listopada 2021.
SUBOTA / 09:45
HYPO LIMAČ0:1Croatia ĐakovoIzvještaj
02. listopada 2021. / SUBOTA / 09:45
02. listopada 2021.
SUBOTA / 09:45
Osijek29:0Sloga NGIzvještaj
02. listopada 2021. / SUBOTA / 09:45
02. listopada 2021.
SUBOTA / 09:45
Graničar1:2NK Dinamo VidovciIzvještaj
02. listopada 2021. / SUBOTA / 09:45
02. listopada 2021.
SUBOTA / 10:00
Slavonija2:3Omladinac GVIzvještaj
02. listopada 2021. / SUBOTA / 10:00
03. listopada 2021.
NEDJELJA / 09:45
Marsonia2:0CibaliaIzvještaj
03. listopada 2021. / NEDJELJA / 09:45
03. listopada 2021.
NEDJELJA / 09:45
NK Amater1:0SlavijaIzvještaj
03. listopada 2021. / NEDJELJA / 09:45
6. kolo
06. listopada 2021.
SRIJEDA / 15:30
ŠN Željezničar5:0Omladinac GVIzvještaj
06. listopada 2021. / SRIJEDA / 15:30
09. listopada 2021.
SUBOTA / 09:45
Cibalia5:0NK AmaterIzvještaj
09. listopada 2021. / SUBOTA / 09:45
10. listopada 2021.
NEDJELJA / 09:00
Grafičar Vodovod1:3HYPO LIMAČIzvještaj
10. listopada 2021. / NEDJELJA / 09:00
10. listopada 2021.
NEDJELJA / 09:45
Croatia Đakovo2:1MarsoniaIzvještaj
10. listopada 2021. / NEDJELJA / 09:45
10. listopada 2021.
NEDJELJA / 09:45
NK Dinamo Vidovci-:-Slavonija
10. listopada 2021. / NEDJELJA / 09:45
10. listopada 2021.
NEDJELJA / 09:45
Sloga NG2:2GraničarIzvještaj
10. listopada 2021. / NEDJELJA / 09:45
03. studenog 2021.
SRIJEDA / 13:30
Slavija0:9OsijekIzvještaj
03. studenog 2021. / SRIJEDA / 13:30
7. kolo
16. listopada 2021.
SUBOTA / 09:45
HYPO LIMAČ1:1ŠN ŽeljezničarIzvještaj
16. listopada 2021. / SUBOTA / 09:45
16. listopada 2021.
SUBOTA / 09:45
NK Amater1:7Croatia ĐakovoIzvještaj
16. listopada 2021. / SUBOTA / 09:45
16. listopada 2021.
SUBOTA / 09:45
Osijek6:0CibaliaIzvještaj
16. listopada 2021. / SUBOTA / 09:45
16. listopada 2021.
SUBOTA / 14:00
Omladinac GV16:0NK Dinamo VidovciIzvještaj
16. listopada 2021. / SUBOTA / 14:00
17. listopada 2021.
NEDJELJA / 09:45
Graničar0:15SlavijaIzvještaj
17. listopada 2021. / NEDJELJA / 09:45
17. listopada 2021.
NEDJELJA / 09:45
Slavonija11:0Sloga NGIzvještaj
17. listopada 2021. / NEDJELJA / 09:45
17. listopada 2021.
NEDJELJA / 09:45
Marsonia5:1Grafičar VodovodIzvještaj
17. listopada 2021. / NEDJELJA / 09:45
8. kolo
23. listopada 2021.
SUBOTA / 09:00
Cibalia18:0GraničarIzvještaj
23. listopada 2021. / SUBOTA / 09:00
23. listopada 2021.
SUBOTA / 09:45
HYPO LIMAČ0:1MarsoniaIzvještaj
23. listopada 2021. / SUBOTA / 09:45
24. listopada 2021.
NEDJELJA / 09:45
Croatia Đakovo0:7OsijekIzvještaj
24. listopada 2021. / NEDJELJA / 09:45
24. listopada 2021.
NEDJELJA / 09:45
ŠN Željezničar14:0NK Dinamo VidovciIzvještaj
24. listopada 2021. / NEDJELJA / 09:45
24. listopada 2021.
NEDJELJA / 09:45
Sloga NG0:6Omladinac GVIzvještaj
24. listopada 2021. / NEDJELJA / 09:45
02. studenog 2021.
UTORAK / 14:00
Slavija1:9SlavonijaIzvještaj
02. studenog 2021. / UTORAK / 14:00
04. prosinca 2021.
SUBOTA / 09:45
Grafičar Vodovod2:0NK AmaterIzvještaj
04. prosinca 2021. / SUBOTA / 09:45
9. kolo
30. listopada 2021.
SUBOTA / 09:45
NK Amater0:3HYPO LIMAČIzvještaj
30. listopada 2021. / SUBOTA / 09:45
30. listopada 2021.
SUBOTA / 09:45
Osijek5:0Grafičar VodovodIzvještaj
30. listopada 2021. / SUBOTA / 09:45
30. listopada 2021.
SUBOTA / 09:45
Graničar0:18Croatia ĐakovoIzvještaj
30. listopada 2021. / SUBOTA / 09:45
30. listopada 2021.
SUBOTA / 09:45
Omladinac GV8:1SlavijaIzvještaj
30. listopada 2021. / SUBOTA / 09:45
30. listopada 2021.
SUBOTA / 09:45
NK Dinamo Vidovci0:4Sloga NGIzvještaj
30. listopada 2021. / SUBOTA / 09:45
31. listopada 2021.
NEDJELJA / 09:45
Slavonija-:-Cibalia
31. listopada 2021. / NEDJELJA / 09:45
31. listopada 2021.
NEDJELJA / 09:45
Marsonia3:0ŠN ŽeljezničarIzvještaj
31. listopada 2021. / NEDJELJA / 09:45
10. kolo
06. studenog 2021.
SUBOTA / 08:30
Cibalia5:1Omladinac GVIzvještaj
06. studenog 2021. / SUBOTA / 08:30
06. studenog 2021.
SUBOTA / 09:45
Grafičar Vodovod19:0GraničarIzvještaj
06. studenog 2021. / SUBOTA / 09:45
06. studenog 2021.
SUBOTA / 09:45
ŠN Željezničar8:0Sloga NGIzvještaj
06. studenog 2021. / SUBOTA / 09:45
06. studenog 2021.
SUBOTA / 09:45
Slavija5:0NK Dinamo VidovciIzvještaj
06. studenog 2021. / SUBOTA / 09:45
06. studenog 2021.
SUBOTA / 09:45
Marsonia3:1NK AmaterIzvještaj
06. studenog 2021. / SUBOTA / 09:45
07. studenog 2021.
NEDJELJA / 09:45
HYPO LIMAČ-:-Osijek
07. studenog 2021. / NEDJELJA / 09:45
07. studenog 2021.
NEDJELJA / 09:45
Croatia Đakovo8:3SlavonijaIzvještaj
07. studenog 2021. / NEDJELJA / 09:45
11. kolo
13. studenog 2021.
SUBOTA / 09:45
Osijek3:0MarsoniaIzvještaj
13. studenog 2021. / SUBOTA / 09:45
13. studenog 2021.
SUBOTA / 09:45
Graničar0:16HYPO LIMAČIzvještaj
13. studenog 2021. / SUBOTA / 09:45
14. studenog 2021.
NEDJELJA / 09:45
Slavonija2:1Grafičar VodovodIzvještaj
14. studenog 2021. / NEDJELJA / 09:45
14. studenog 2021.
NEDJELJA / 09:45
Omladinac GV2:4Croatia ĐakovoIzvještaj
14. studenog 2021. / NEDJELJA / 09:45
14. studenog 2021.
NEDJELJA / 09:45
NK Dinamo Vidovci0:13CibaliaIzvještaj
14. studenog 2021. / NEDJELJA / 09:45
14. studenog 2021.
NEDJELJA / 09:45
Sloga NG0:10SlavijaIzvještaj
14. studenog 2021. / NEDJELJA / 09:45
14. studenog 2021.
NEDJELJA / 09:45
NK Amater1:2ŠN ŽeljezničarIzvještaj
14. studenog 2021. / NEDJELJA / 09:45
12. kolo
20. studenog 2021.
SUBOTA / 09:45
Cibalia13:0Sloga NGIzvještaj
20. studenog 2021. / SUBOTA / 09:45
20. studenog 2021.
SUBOTA / 09:45
Grafičar Vodovod0:1Omladinac GVIzvještaj
20. studenog 2021. / SUBOTA / 09:45
20. studenog 2021.
SUBOTA / 09:45
HYPO LIMAČ4:0SlavonijaIzvještaj
20. studenog 2021. / SUBOTA / 09:45
20. studenog 2021.
SUBOTA / 09:45
NK Amater0:13OsijekIzvještaj
20. studenog 2021. / SUBOTA / 09:45
20. studenog 2021.
SUBOTA / 11:00
ŠN Željezničar10:0SlavijaIzvještaj
20. studenog 2021. / SUBOTA / 11:00
21. studenog 2021.
NEDJELJA / 09:45
Croatia Đakovo19:0NK Dinamo VidovciIzvještaj
21. studenog 2021. / NEDJELJA / 09:45
21. studenog 2021.
NEDJELJA / 09:45
Marsonia24:0GraničarIzvještaj
21. studenog 2021. / NEDJELJA / 09:45
13. kolo
27. studenog 2021.
SUBOTA / 09:45
Osijek9:0ŠN ŽeljezničarIzvještaj
27. studenog 2021. / SUBOTA / 09:45
27. studenog 2021.
SUBOTA / 09:45
Graničar0:7NK AmaterIzvještaj
27. studenog 2021. / SUBOTA / 09:45
27. studenog 2021.
SUBOTA / 11:15
Omladinac GV0:5HYPO LIMAČIzvještaj
27. studenog 2021. / SUBOTA / 11:15
28. studenog 2021.
NEDJELJA / 09:45
NK Dinamo Vidovci0:11Grafičar VodovodIzvještaj
28. studenog 2021. / NEDJELJA / 09:45
28. studenog 2021.
NEDJELJA / 09:45
Sloga NG0:26Croatia ĐakovoIzvještaj
28. studenog 2021. / NEDJELJA / 09:45
28. studenog 2021.
NEDJELJA / 09:45
Slavija1:11CibaliaIzvještaj
28. studenog 2021. / NEDJELJA / 09:45
28. studenog 2021.
NEDJELJA / 10:15
Slavonija0:1MarsoniaIzvještaj
28. studenog 2021. / NEDJELJA / 10:15
14. kolo
ŠN Željezničar-:-Cibalia
Slavija-:-Croatia Đakovo
Sloga NG-:-Grafičar Vodovod
NK Dinamo Vidovci-:-HYPO LIMAČ
Omladinac GV-:-Marsonia
Slavonija-:-NK Amater
Graničar-:-Osijek
15. kolo
Graničar-:-ŠN Željezničar
Osijek-:-Slavonija
NK Amater-:-Omladinac GV
Marsonia-:-NK Dinamo Vidovci
HYPO LIMAČ-:-Sloga NG
Grafičar Vodovod-:-Slavija
Croatia Đakovo-:-Cibalia
16. kolo
ŠN Željezničar-:-Croatia Đakovo
Cibalia-:-Grafičar Vodovod
Slavija-:-HYPO LIMAČ
Sloga NG-:-Marsonia
NK Dinamo Vidovci-:-NK Amater
Omladinac GV-:-Osijek
Slavonija-:-Graničar
17. kolo
Slavonija-:-ŠN Željezničar
Graničar-:-Omladinac GV
Osijek-:-NK Dinamo Vidovci
NK Amater-:-Sloga NG
Marsonia-:-Slavija
HYPO LIMAČ-:-Cibalia
Grafičar Vodovod-:-Croatia Đakovo
18. kolo
ŠN Željezničar-:-Grafičar Vodovod
Croatia Đakovo-:-HYPO LIMAČ
Cibalia-:-Marsonia
Slavija-:-NK Amater
Sloga NG-:-Osijek
NK Dinamo Vidovci-:-Graničar
Omladinac GV-:-Slavonija
19. kolo
Omladinac GV-:-ŠN Željezničar
Slavonija-:-NK Dinamo Vidovci
Graničar-:-Sloga NG
Osijek-:-Slavija
NK Amater-:-Cibalia
Marsonia-:-Croatia Đakovo
HYPO LIMAČ-:-Grafičar Vodovod
20. kolo
ŠN Željezničar-:-HYPO LIMAČ
Grafičar Vodovod-:-Marsonia
Croatia Đakovo-:-NK Amater
Cibalia-:-Osijek
Slavija-:-Graničar
Sloga NG-:-Slavonija
NK Dinamo Vidovci-:-Omladinac GV
21. kolo
NK Dinamo Vidovci-:-ŠN Željezničar
Omladinac GV-:-Sloga NG
Slavonija-:-Slavija
Graničar-:-Cibalia
Osijek-:-Croatia Đakovo
NK Amater-:-Grafičar Vodovod
Marsonia-:-HYPO LIMAČ
22. kolo
ŠN Željezničar-:-Marsonia
HYPO LIMAČ-:-NK Amater
Grafičar Vodovod-:-Osijek
Croatia Đakovo-:-Graničar
Cibalia-:-Slavonija
Slavija-:-Omladinac GV
Sloga NG-:-NK Dinamo Vidovci
23. kolo
Sloga NG-:-ŠN Željezničar
NK Dinamo Vidovci-:-Slavija
Omladinac GV-:-Cibalia
Slavonija-:-Croatia Đakovo
Graničar-:-Grafičar Vodovod
Osijek-:-HYPO LIMAČ
NK Amater-:-Marsonia
24. kolo
ŠN Željezničar-:-NK Amater
Marsonia-:-Osijek
HYPO LIMAČ-:-Graničar
Grafičar Vodovod-:-Slavonija
Croatia Đakovo-:-Omladinac GV
Cibalia-:-NK Dinamo Vidovci
Slavija-:-Sloga NG
25. kolo
Slavija-:-ŠN Željezničar
Sloga NG-:-Cibalia
NK Dinamo Vidovci-:-Croatia Đakovo
Omladinac GV-:-Grafičar Vodovod
Slavonija-:-HYPO LIMAČ
Graničar-:-Marsonia
Osijek-:-NK Amater
26. kolo
ŠN Željezničar-:-Osijek
NK Amater-:-Graničar
Marsonia-:-Slavonija
HYPO LIMAČ-:-Omladinac GV
Grafičar Vodovod-:-NK Dinamo Vidovci
Croatia Đakovo-:-Sloga NG
Cibalia-:-Slavija

1. NL Središte Istok - Mlađi pioniri 21/22

KlubUkPobNerPorG+G-GRBod
1.Osijek1212001490+14936
2.Croatia Đakovo13110210522+8333
3.Marsonia131102687+6133
4.HYPO LIMAČ12912697+6228
5.ŠN Željezničar138236522+4326
6.Cibalia127147214+5822
7.Omladinac GV126064042-218
8.Grafičar Vodovod135175322+3116
9.Slavonija115153722+1516
10.NK Amater134092939-1012
11.Slavija1330103674-389
12.Sloga NG1311116157-1514
13.NK Dinamo Vidovci1210112130-1283
14.Graničar1201113176-1731
 IgračKlubGol.
1Jakov DedićOsijek58
2Matej MarinićCroatia Đakovo29
3Niko GavranCroatia Đakovo24
4Fran SporišHYPO LIMAČ20
5Patrik KlarićMarsonia17
6Fran KuprešakŠN Željezničar16
7Daniel KovačevićCibalia14
8Mihael MarkovićOsijek12
9Ante MikulandraGrafičar Vodovod12
10Petar OdobašićMarsonia11
11Nemanja KolarevićOsijek11
12Mateo SaboOsijek11
13Ivano SlavkaOsijek11
14Ivano RajkovićŠN Željezničar11
15Antonio MatkićCibalia10
16Toni ŠkrlecCibalia10
17Karlo MutavdžićCroatia Đakovo9
18Matej MartinkoHYPO LIMAČ9
19Lovro TadićOsijek9
20Niko BabićSlavija9
21Leon GabudCroatia Đakovo8
22Filip HanerCroatia Đakovo8
23Frane VuletićHYPO LIMAČ8
24Borna SafundžićMarsonia8
25Matej VinkovićOsijek8
26Mijo KneževićŠN Željezničar8
27Josip StarčevićMarsonia7
28Eduardo BlaževićSlavonija7
29Josip JakićGrafičar Vodovod7
30Fran LiovićŠN Željezničar7
31Šimun TurićCibalia6
32Luka PetrovićOmladinac GV6
33Lukas PilipovićOmladinac GV6
34Patrik VuksanovićOmladinac GV6
35Lukas LjubojevićOsijek6
36Josip GašparovićSlavonija6
37Ante PavičićSlavonija6
38Patrik BolićGrafičar Vodovod6
39Matej CrnkovićŠN Željezničar6
40Tvrtko PetrovićCibalia5
41Patrik MajdišCroatia Đakovo5
42Niko BosanacMarsonia5
43Marko RavlićOmladinac GV5
44Luka PosavecOsijek5
45Lukas TuralijaOsijek5
46Sven MarkotaSlavija5
47Matko MitrovićGrafičar Vodovod5
48David ŠarčevićGrafičar Vodovod5
49Ivano StanićŠN Željezničar5
50Luka BartolovićCibalia4
51Stipe NičeCibalia4
52Luka PerićCibalia4
53Teo BliznacCroatia Đakovo4
54Marko JosipovićCroatia Đakovo4
55Petar DežeHYPO LIMAČ4
56Josip MerkašHYPO LIMAČ4
57Matej PandurevićHYPO LIMAČ4
58Ivan LjubasNK Amater4
59Antonio ManotNK Amater4
60Karlo Ostopanj RizvićNK Amater4
61Adriano StojanovićNK Amater4
62Andrej BošnjakMarsonia4
63Karlo MilošMarsonia4
64Petar AračićSlavija4
65David JozićSlavija4
66Gabriel TokićSlavija4
67Lovro ČernušakSlavonija4
68Dino JurkovićSloga NG4
69David KuzmanovićGrafičar Vodovod4
70Lovro PerkovićGrafičar Vodovod4
71Josip DankovićŠN Željezničar4
72Matija JurićCibalia3
73Filip VračevićCroatia Đakovo3
74Ivan HaberHYPO LIMAČ3
75Lukas SmiljanHYPO LIMAČ3
76Roko MarinovićNK Amater3
77Borna VuksanovićNK Amater3
78Luka RimarčukMarsonia3
79Fran BarišićOmladinac GV3
80Fran BaumanOsijek3
81Matej MiličićOsijek3
82Filip JugovićSlavija3
83Ivan BarićSlavonija3
84Jan PauknerSlavonija3
85Josip LipovacŠN Željezničar3
86Matko JerkićCibalia2
87Petar TurićCibalia2
88Veljko VeselinovićCibalia2
89Luka RacićCroatia Đakovo2
90Marin SamardžićCroatia Đakovo2
91Petar VuletićCroatia Đakovo2
92Ivan KovačevićHYPO LIMAČ2
93Tin ŠoršaHYPO LIMAČ2
94Petar TumirHYPO LIMAČ2
95Marko IvanovićNK Amater2
96Marko GusakMarsonia2
97Borna KolundžićMarsonia2
98Dominik PeharMarsonia2
99Luka LukačevićOmladinac GV2
100Luka MarijićOmladinac GV2
101Mihael RačićOmladinac GV2
102Filip TolićOmladinac GV2
103Karlo JanjićOsijek2
104Mateo SkeledžijaOsijek2
105Niko ButuracSlavija2
106Ivano DrinovacSlavija2
107Josip JapundžićSlavija2
108Rafael BešlićSlavonija2
109Patrik ČakalićSlavonija2
110Filip DugandžićGrafičar Vodovod2
111Jure ŠaclGrafičar Vodovod2
112Šimun VujićGrafičar Vodovod2
113Karlo KrajnovićŠN Željezničar2
114Mihael DermišekCibalia1
115Filip MucićCibalia1
116Josip PavičićCibalia1
117Ivan PratnemerCibalia1
118VID TOTARCibalia1
119Tomislav VidakovićCibalia1
120Antonio ĐikićCroatia Đakovo1
121Noa GlavaševićCroatia Đakovo1
122Šimun PerčiCroatia Đakovo1
123Bistrik VavraCroatia Đakovo1
124Fran AbramovićHYPO LIMAČ1
125Filip FilipovićHYPO LIMAČ1
126Ivano GrgićHYPO LIMAČ1
127Leon MarićHYPO LIMAČ1
128Filip PetrovićHYPO LIMAČ1
129Marko ŠtrbacHYPO LIMAČ1
130Mateo JozićNK Amater1
131Adrian KroloNK Amater1
132Ivan LovrićNK Amater1
133Antonio MarićNK Amater1
134Noa ČevapovićNK Dinamo Vidovci1
135Jan PustičkiNK Dinamo Vidovci1
136Marino BrnadaGraničar1
137Matej LešićGraničar1
138Dorian ŠokićGraničar1
139Andrej KalanjMarsonia1
140Danijel RubilMarsonia1
141Niko BilandžićOmladinac GV1
142Marin BubaloOmladinac GV1
143Luka DuhOmladinac GV1
144Luka MatasovićOmladinac GV1
145Matheus MirandaOmladinac GV1
146Adam RažekOmladinac GV1
147Karlo JurjevićOsijek1
148Luka KovačOsijek1
149Petar MiličevićSlavija1
150Leon BarišićSlavonija1
151Ivan BošnjakSlavonija1
152Ivan MudrinovićSlavonija1
153Stjepan ŠpeharSloga NG1
154Dorijan ŽivkovićSloga NG1
155Borna BarićGrafičar Vodovod1
156Marin DunđerGrafičar Vodovod1
157Josip ŠimićGrafičar Vodovod1
158Mateja TorovićGrafičar Vodovod1
159Petar ČabrajaŠN Željezničar1
160Marko KonopekŠN Željezničar1
161Ivan RukavinaŠN Željezničar1
1. kolo
04. rujna 2021.
SUBOTA / 09:45
BSK1:2ČepinIzvještaj
04. rujna 2021. / SUBOTA / 09:45
05. rujna 2021.
NEDJELJA / 09:45
HYPO LIMAČ10:1HNK Vukovar 1991Izvještaj
05. rujna 2021. / NEDJELJA / 09:45
05. rujna 2021.
NEDJELJA / 09:45
Olimpija1:8OsijekIzvještaj
05. rujna 2021. / NEDJELJA / 09:45
05. rujna 2021.
NEDJELJA / 09:45
Croatia Đakovo5:3ElektraIzvještaj
05. rujna 2021. / NEDJELJA / 09:45
2. kolo
11. rujna 2021.
SUBOTA / 09:45
Elektra0:8BSKIzvještaj
11. rujna 2021. / SUBOTA / 09:45
11. rujna 2021.
SUBOTA / 15:30
Čepin2:0HYPO LIMAČIzvještaj
11. rujna 2021. / SUBOTA / 15:30
12. rujna 2021.
NEDJELJA / 09:45
HNK Vukovar 19910:7OlimpijaIzvještaj
12. rujna 2021. / NEDJELJA / 09:45
12. rujna 2021.
NEDJELJA / 09:45
Višnjevac8:0Croatia ĐakovoIzvještaj
12. rujna 2021. / NEDJELJA / 09:45
3. kolo
18. rujna 2021.
SUBOTA / 09:45
BSK3:3VišnjevacIzvještaj
18. rujna 2021. / SUBOTA / 09:45
19. rujna 2021.
NEDJELJA / 09:30
HYPO LIMAČ8:0ElektraIzvještaj
19. rujna 2021. / NEDJELJA / 09:30
19. rujna 2021.
NEDJELJA / 09:45
Olimpija2:3ČepinIzvještaj
19. rujna 2021. / NEDJELJA / 09:45
19. rujna 2021.
NEDJELJA / 09:45
Osijek11:0HNK Vukovar 1991Izvještaj
19. rujna 2021. / NEDJELJA / 09:45
4. kolo
21. rujna 2021.
UTORAK / 19:30
Osijek3:0ČepinIzvještaj
21. rujna 2021. / UTORAK / 19:30
25. rujna 2021.
SUBOTA / 09:45
Višnjevac2:2HYPO LIMAČIzvještaj
25. rujna 2021. / SUBOTA / 09:45
25. rujna 2021.
SUBOTA / 14:00
Elektra1:8OlimpijaIzvještaj
25. rujna 2021. / SUBOTA / 14:00
26. rujna 2021.
NEDJELJA / 09:45
Croatia Đakovo3:0BSKIzvještaj
26. rujna 2021. / NEDJELJA / 09:45
5. kolo
03. listopada 2021.
NEDJELJA / 09:45
HYPO LIMAČ6:0Croatia ĐakovoIzvještaj
03. listopada 2021. / NEDJELJA / 09:45
03. listopada 2021.
NEDJELJA / 09:45
Olimpija2:4VišnjevacIzvještaj
03. listopada 2021. / NEDJELJA / 09:45
03. listopada 2021.
NEDJELJA / 09:45
Osijek-:-Elektra
03. listopada 2021. / NEDJELJA / 09:45
03. listopada 2021.
NEDJELJA / 09:45
HNK Vukovar 19911:4ČepinIzvještaj
03. listopada 2021. / NEDJELJA / 09:45
6. kolo
09. listopada 2021.
SUBOTA / 09:45
BSK0:3HYPO LIMAČIzvještaj
09. listopada 2021. / SUBOTA / 09:45
10. listopada 2021.
NEDJELJA / 09:45
Elektra-:-HNK Vukovar 1991
10. listopada 2021. / NEDJELJA / 09:45
10. listopada 2021.
NEDJELJA / 09:45
Višnjevac-:-Osijek
10. listopada 2021. / NEDJELJA / 09:45
10. listopada 2021.
NEDJELJA / 09:45
Croatia Đakovo5:2OlimpijaIzvještaj
10. listopada 2021. / NEDJELJA / 09:45
7. kolo
16. listopada 2021.
SUBOTA / 09:45
HNK Vukovar 19910:6VišnjevacIzvještaj
16. listopada 2021. / SUBOTA / 09:45
16. listopada 2021.
SUBOTA / 15:00
Čepin5:1ElektraIzvještaj
16. listopada 2021. / SUBOTA / 15:00
17. listopada 2021.
NEDJELJA / 09:45
Olimpija3:2BSKIzvještaj
17. listopada 2021. / NEDJELJA / 09:45
17. listopada 2021.
NEDJELJA / 09:45
Osijek5:1Croatia ĐakovoIzvještaj
17. listopada 2021. / NEDJELJA / 09:45
8. kolo
23. listopada 2021.
SUBOTA / 09:45
Višnjevac1:4ČepinIzvještaj
23. listopada 2021. / SUBOTA / 09:45
23. listopada 2021.
SUBOTA / 09:45
BSK1:1OsijekIzvještaj
23. listopada 2021. / SUBOTA / 09:45
24. listopada 2021.
NEDJELJA / 09:45
HYPO LIMAČ4:0OlimpijaIzvještaj
24. listopada 2021. / NEDJELJA / 09:45
24. listopada 2021.
NEDJELJA / 09:45
Croatia Đakovo2:1HNK Vukovar 1991Izvještaj
24. listopada 2021. / NEDJELJA / 09:45
9. kolo
30. listopada 2021.
SUBOTA / 09:45
HNK Vukovar 19912:1BSKIzvještaj
30. listopada 2021. / SUBOTA / 09:45
31. listopada 2021.
NEDJELJA / 09:45
Čepin6:0Croatia ĐakovoIzvještaj
31. listopada 2021. / NEDJELJA / 09:45
31. listopada 2021.
NEDJELJA / 09:45
Osijek1:0HYPO LIMAČIzvještaj
31. listopada 2021. / NEDJELJA / 09:45
20. studenog 2021.
SUBOTA / 16:30
Elektra3:4VišnjevacIzvještaj
20. studenog 2021. / SUBOTA / 16:30
10. kolo
03. studenog 2021.
SRIJEDA / 17:00
Osijek10:0OlimpijaIzvještaj
03. studenog 2021. / SRIJEDA / 17:00
06. studenog 2021.
SUBOTA / 09:45
HNK Vukovar 19910:7HYPO LIMAČIzvještaj
06. studenog 2021. / SUBOTA / 09:45
06. studenog 2021.
SUBOTA / 15:00
Elektra4:2Croatia ĐakovoIzvještaj
06. studenog 2021. / SUBOTA / 15:00
07. studenog 2021.
NEDJELJA / 09:45
Čepin3:2BSKIzvještaj
07. studenog 2021. / NEDJELJA / 09:45
11. kolo
12. studenog 2021.
PETAK / 18:00
BSK4:0ElektraIzvještaj
12. studenog 2021. / PETAK / 18:00
14. studenog 2021.
NEDJELJA / 09:00
Olimpija4:0HNK Vukovar 1991Izvještaj
14. studenog 2021. / NEDJELJA / 09:00
14. studenog 2021.
NEDJELJA / 09:45
Croatia Đakovo1:6VišnjevacIzvještaj
14. studenog 2021. / NEDJELJA / 09:45
14. studenog 2021.
NEDJELJA / 10:15
HYPO LIMAČ2:0ČepinIzvještaj
14. studenog 2021. / NEDJELJA / 10:15
12. kolo
19. studenog 2021.
PETAK / 09:45
HNK Vukovar 19910:9OsijekIzvještaj
19. studenog 2021. / PETAK / 09:45
21. studenog 2021.
NEDJELJA / 09:00
Elektra1:3HYPO LIMAČIzvještaj
21. studenog 2021. / NEDJELJA / 09:00
21. studenog 2021.
NEDJELJA / 09:45
Čepin0:1OlimpijaIzvještaj
21. studenog 2021. / NEDJELJA / 09:45
21. studenog 2021.
NEDJELJA / 09:45
Višnjevac2:1BSKIzvještaj
21. studenog 2021. / NEDJELJA / 09:45
13. kolo
27. studenog 2021.
SUBOTA / 09:45
BSK4:0Croatia ĐakovoIzvještaj
27. studenog 2021. / SUBOTA / 09:45
28. studenog 2021.
NEDJELJA / 09:45
Čepin0:8OsijekIzvještaj
28. studenog 2021. / NEDJELJA / 09:45
28. studenog 2021.
NEDJELJA / 09:45
Olimpija1:3ElektraIzvještaj
28. studenog 2021. / NEDJELJA / 09:45
28. studenog 2021.
NEDJELJA / 09:45
HYPO LIMAČ3:1VišnjevacIzvještaj
28. studenog 2021. / NEDJELJA / 09:45
14. kolo
Croatia Đakovo-:-HYPO LIMAČ
Višnjevac-:-Olimpija
Elektra-:-Osijek
Čepin-:-HNK Vukovar 1991
15. kolo
HNK Vukovar 1991-:-Elektra
Osijek-:-Višnjevac
Olimpija-:-Croatia Đakovo
HYPO LIMAČ-:-BSK
16. kolo
BSK-:-Olimpija
Croatia Đakovo-:-Osijek
Višnjevac-:-HNK Vukovar 1991
Elektra-:-Čepin
17. kolo
Čepin-:-Višnjevac
HNK Vukovar 1991-:-Croatia Đakovo
Osijek-:-BSK
Olimpija-:-HYPO LIMAČ
18. kolo
HYPO LIMAČ-:-Osijek
BSK-:-HNK Vukovar 1991
Croatia Đakovo-:-Čepin
Višnjevac-:-Elektra

2. NL Središte Istok - Mlađi pioniri A

KlubUkPobNerPorG+G-GRBod
1.HYPO LIMAČ12912488+4028
2.Osijek9810563+5325
3.Čepin128042922+724
4.Višnjevac106223719+1820
5.Olimpija125073140-915
6.Croatia Đakovo114071945-2612
7.BSK123272722+511
8.Elektra102081648-326
9.HNK Vukovar 199110109561-563
 IgračKlubGol.
1Jakov DedićOsijek58
2Matej MarinićCroatia Đakovo29
3Niko GavranCroatia Đakovo24
4Fran SporišHYPO LIMAČ20
5Patrik KlarićMarsonia17
6Fran KuprešakŠN Željezničar16
7Daniel KovačevićCibalia14
8Emanuel LučićČepin14
9Filip PavićVišnjevac14
10Ivano SlavkaOsijek13
11Mihael MarkovićOsijek12
12Ante MikulandraGrafičar Vodovod12
13Petar OdobašićMarsonia11
14Nemanja KolarevićOsijek11
15Mateo SaboOsijek11
16Ivano RajkovićŠN Željezničar11
17Antonio MatkićCibalia10
18Toni ŠkrlecCibalia10
19Mark BergerOlimpija10
20Matej ŠimurdaOlimpija10
21Karlo MutavdžićCroatia Đakovo9
22Matej MartinkoHYPO LIMAČ9
23Noa VuksanovićHYPO LIMAČ9
24Lovro TadićOsijek9
25Niko BabićSlavija9
26Marko SanseovićVišnjevac9
27Leon GabudCroatia Đakovo8
28Filip HanerCroatia Đakovo8
29Ivan HaberHYPO LIMAČ8
30Tin ŠoršaHYPO LIMAČ8
31Frane VuletićHYPO LIMAČ8
32Borna SafundžićMarsonia8
33Borna LjubanovićOsijek8
34Matej VinkovićOsijek8
35Mijo KneževićŠN Željezničar8
36Aleksandar RankovićBSK7
37Josip StarčevićMarsonia7
38Eduardo BlaževićSlavonija7
39Josip JakićGrafičar Vodovod7
40Fran LiovićŠN Željezničar7
41Šimun TurićCibalia6
42Petar RoštaHYPO LIMAČ6
43Lukas SmiljanHYPO LIMAČ6
44Luka PetrovićOmladinac GV6
45Lukas PilipovićOmladinac GV6
46Patrik VuksanovićOmladinac GV6
47Josip CiparOsijek6
48Lukas LjubojevićOsijek6
49Lovro StažićOsijek6
50Josip GašparovićSlavonija6
51Ante PavičićSlavonija6
52Patrik BolićGrafičar Vodovod6
53Matej CrnkovićŠN Željezničar6
54Tvrtko PetrovićCibalia5
55Karlo BožićCroatia Đakovo5
56Patrik MajdišCroatia Đakovo5
57Josip MerkašHYPO LIMAČ5
58Matej PandurevićHYPO LIMAČ5
59Niko BosanacMarsonia5
60Marko RavlićOmladinac GV5
61Šimun Petar JamanOsijek5
62Luka PosavecOsijek5
63Lukas TuralijaOsijek5
64Sven MarkotaSlavija5
65Matko MitrovićGrafičar Vodovod5
66David ŠarčevićGrafičar Vodovod5
67Ivano StanićŠN Željezničar5
68Luka BartolovićCibalia4
69Stipe NičeCibalia4
70Luka PerićCibalia4
71Teo BliznacCroatia Đakovo4
72Marko JosipovićCroatia Đakovo4
73Petar DežeHYPO LIMAČ4
74Ivan LjubasNK Amater4
75Antonio ManotNK Amater4
76Karlo Ostopanj RizvićNK Amater4
77Adriano StojanovićNK Amater4
78Andrej BošnjakMarsonia4
79Karlo MilošMarsonia4
80David GrizbaherOlimpija4
81Noa DomazetOsijek4
82Izak JežićOsijek4
83Alberto KrasnićOsijek4
84Rok KujavecOsijek4
85Petar AračićSlavija4
86David JozićSlavija4
87Gabriel TokićSlavija4
88Lovro ČernušakSlavonija4
89Dino JurkovićSloga NG4
90David KuzmanovićGrafičar Vodovod4
91Lovro PerkovićGrafičar Vodovod4
92Josip DankovićŠN Željezničar4
93Matija JurićCibalia3
94Erik LučićCroatia Đakovo3
95Filip VračevićCroatia Đakovo3
96Josip KramarićHYPO LIMAČ3
97Leon MarićHYPO LIMAČ3
98Petar PupovacHYPO LIMAČ3
99Marko ŠtrbacHYPO LIMAČ3
100Roko MarinovićNK Amater3
101Borna VuksanovićNK Amater3
102MATEJ ARAMBAŠIĆČepin3
103Gabrijel LovrićČepin3
104Bojan KneževićElektra3
105Antonio SkenderElektra3
106Luka RimarčukMarsonia3
107Marko SlivkaOlimpija3
108Fran BarišićOmladinac GV3
109Fran BaumanOsijek3
110Jakov BubaloOsijek3
111Mislav MandićOsijek3
112Matej MiličićOsijek3
113Filip JugovićSlavija3
114Ivan BarićSlavonija3
115Jan PauknerSlavonija3
116Jan ČurikVišnjevac3
117Josip LipovacŠN Željezničar3
118Matko JerkićCibalia2
119Petar TurićCibalia2
120Veljko VeselinovićCibalia2
121Šimun BrlošićCroatia Đakovo2
122Antonio ĆosićCroatia Đakovo2
123Luka RacićCroatia Đakovo2
124Marin SamardžićCroatia Đakovo2
125Petar VuletićCroatia Đakovo2
126Denis KatunarHNK Vukovar 19912
127Luka LukićHNK Vukovar 19912
128Duje BaraćHYPO LIMAČ2
129Ivan KovačevićHYPO LIMAČ2
130Luka ŠutaloHYPO LIMAČ2
131Petar TumirHYPO LIMAČ2
132Marko IvanovićNK Amater2
133Andrej BoškovićBSK2
134Đorđe JelićBSK2
135Bojan MilićBSK2
136Đorđe PredićBSK2
137Mihailo RabrenovićBSK2
138Vuk VelebitBSK2
139Vladimir ZekanBSK2
140Ante BandićČepin2
141Antonio ČabajČepin2
142Petar PrimoracČepin2
143Lovro GaljerElektra2
144Borna RožmarićElektra2
145Marko GusakMarsonia2
146Borna KolundžićMarsonia2
147Dominik PeharMarsonia2
148Luka LukačevićOmladinac GV2
149Luka MarijićOmladinac GV2
150Mihael RačićOmladinac GV2
151Filip TolićOmladinac GV2
152Karlo JanjićOsijek2
153Mateo SkeledžijaOsijek2
154Dino SlavkaOsijek2
155Niko ButuracSlavija2
156Ivano DrinovacSlavija2
157Josip JapundžićSlavija2
158Rafael BešlićSlavonija2
159Patrik ČakalićSlavonija2
160Noa LjubičićVišnjevac2
161Leon VrbanacVišnjevac2
162Filip DugandžićGrafičar Vodovod2
163Jure ŠaclGrafičar Vodovod2
164Šimun VujićGrafičar Vodovod2
165Karlo KrajnovićŠN Željezničar2
166Mihael DermišekCibalia1
167Filip MucićCibalia1
168Josip PavičićCibalia1
169Ivan PratnemerCibalia1
170VID TOTARCibalia1
171Tomislav VidakovićCibalia1
172Matej Bučanović NemetCroatia Đakovo1
173Antonio ĐikićCroatia Đakovo1
174Noa GlavaševićCroatia Đakovo1
175Petar Nikolić KovačićCroatia Đakovo1
176Šimun PerčiCroatia Đakovo1
177Borna SolinCroatia Đakovo1
178Bistrik VavraCroatia Đakovo1
179David VidakovićCroatia Đakovo1
180Mateo ZupkovićHNK Vukovar 19911
181Fran AbramovićHYPO LIMAČ1
182Domagoj BalkićHYPO LIMAČ1
183Filip FilipovićHYPO LIMAČ1
184Ivano GrgićHYPO LIMAČ1
185Erik LevakHYPO LIMAČ1
186Sandro MarkulinHYPO LIMAČ1
187Filip PetrovićHYPO LIMAČ1
188Mateo JozićNK Amater1
189Adrian KroloNK Amater1
190Ivan LovrićNK Amater1
191Antonio MarićNK Amater1
192Nemanja DerentovljevićBSK1
193Sergej KuznjecovBSK1
194Ivan MedićBSK1
195Nemanja PredićBSK1
196Vanja VrljanovićBSK1
197Fran FerencČepin1
198Lena SičajaČepin1
199David VukaČepin1
200Noa ČevapovićNK Dinamo Vidovci1
201Jan PustičkiNK Dinamo Vidovci1
202Luka DžekoElektra1
203Luka KurbalijaElektra1
204Karlo KurtovićElektra1
205Luka ŠimekElektra1
206Marino BrnadaGraničar1
207Matej LešićGraničar1
208Dorian ŠokićGraničar1
209Andrej KalanjMarsonia1
210Danijel RubilMarsonia1
211Matej NikšićOlimpija1
212Niko SelthoferOlimpija1
213Nikola SerdarOlimpija1
214Niko BilandžićOmladinac GV1
215Marin BubaloOmladinac GV1
216Luka DuhOmladinac GV1
217Luka MatasovićOmladinac GV1
218Matheus MirandaOmladinac GV1
219Adam RažekOmladinac GV1
220Stipe BubaloOsijek1
221Ante CrljenOsijek1
222Karlo JurjevićOsijek1
223Matej KekezOsijek1
224Luka KovačOsijek1
225Niko KurtovićOsijek1
226Noa PurgarOsijek1
227Petar MiličevićSlavija1
228Leon BarišićSlavonija1
229Ivan BošnjakSlavonija1
230Ivan MudrinovićSlavonija1
231Stjepan ŠpeharSloga NG1
232Dorijan ŽivkovićSloga NG1
233Karlo ArnautVišnjevac1
234Mihael CvrtakVišnjevac1
235Noa KapraljevićVišnjevac1
236Lukas KučinacVišnjevac1
237Andrej MarinovićVišnjevac1
238Kevin MutabdžićVišnjevac1
239Marino ŠabalićVišnjevac1
240Borna BarićGrafičar Vodovod1
241Marin DunđerGrafičar Vodovod1
242Josip ŠimićGrafičar Vodovod1
243Mateja TorovićGrafičar Vodovod1
244Petar ČabrajaŠN Željezničar1
245Marko KonopekŠN Željezničar1
246Ivan RukavinaŠN Željezničar1
Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Više informacija o kolačićima možete pronaći OVDJE, a o politici privatnosti OVDJE.
Slažem se