Odabir sezone:

  • Aktualno
  • Prva HNL
  • Ljestvica
  • Strijelci
  • Kup
  • Europska liga
Veljača
Hrvatski Telekom Prva liga / 19. KOLO
02. veljače 2021.
UTORAK / 16:00
Osijeklogo3:0logoSlaven BelupoIzvještaj

02. veljače 2021. / UTORAK / 16:00
3:0
logoSlaven Belupo
Hrvatski Telekom Prva liga / 20. KOLO
06. veljače 2021.
SUBOTA / 15:00
Osijeklogo2:0logoHajdukIzvještaj

06. veljače 2021. / SUBOTA / 15:00
2:0
logoHajduk
Hrvatski Telekom Prva liga / 21. KOLO
13. veljače 2021.
SUBOTA / 17:30
Dinamologo1:0logoOsijekIzvještaj

13. veljače 2021. / SUBOTA / 17:30
logoDinamo
1:0
Hrvatski Telekom Prva liga / 22. KOLO
21. veljače 2021.
NEDJELJA / 15:00
Osijeklogo2:0logoRijekaIzvještaj

21. veljače 2021. / NEDJELJA / 15:00
2:0
logoRijeka
Hrvatski Telekom Prva liga / 23. KOLO
26. veljače 2021.
PETAK / 18:00
Varaždinlogo2:3logoOsijekIzvještaj

26. veljače 2021. / PETAK / 18:00
logoVaraždin
2:3
Ožujak
Hrvatski nogometni kup / ČETVRTFINALE
03. ožujka 2021.
SRIJEDA / 14:30
Osijeklogo-:-logoRijeka

03. ožujka 2021. / SRIJEDA / 14:30
-:-
logoRijeka
Hrvatski Telekom Prva liga / 24. KOLO
07. ožujka 2021.
NEDJELJA / 15:00
Osijeklogo-:-logoGorica

07. ožujka 2021. / NEDJELJA / 15:00
-:-
logoGorica
Hrvatski Telekom Prva liga / 25. KOLO
14. ožujka 2021.
NEDJELJA / 17:05
Šibeniklogo-:-logoOsijek

14. ožujka 2021. / NEDJELJA / 17:05
logoŠibenik
-:-
Hrvatski Telekom Prva liga / 26. KOLO
19. ožujka 2021.
PETAK / 18:00
Osijeklogo-:-logoLokomotiva

19. ožujka 2021. / PETAK / 18:00
-:-
logoLokomotiva
1. kolo
14. kolovoza 2020.
PETAK / 20:00
Varaždinlogo1:5logoGoricaIzvještaj
14. kolovoza 2020. / PETAK / 20:00
logoVaraždin
1:5
logoGorica
15. kolovoza 2020.
SUBOTA / 17:55
Rijekalogo2:1logoŠibenikIzvještaj
15. kolovoza 2020. / SUBOTA / 17:55
logoRijeka
2:1
logoŠibenik
15. kolovoza 2020.
SUBOTA / 20:05
Osijeklogo0:0logoSlaven BelupoIzvještaj
15. kolovoza 2020. / SUBOTA / 20:05
0:0
logoSlaven Belupo
16. kolovoza 2020.
NEDJELJA / 17:55
Hajduklogo2:0logoIstra 1961Izvještaj
16. kolovoza 2020. / NEDJELJA / 17:55
logoHajduk
2:0
logoIstra 1961
16. kolovoza 2020.
NEDJELJA / 20:05
Dinamologo6:0logoLokomotivaIzvještaj
16. kolovoza 2020. / NEDJELJA / 20:05
logoDinamo
6:0
logoLokomotiva
2. kolo
21. kolovoza 2020.
PETAK / 17:55
Lokomotivalogo1:0logoRijekaIzvještaj
21. kolovoza 2020. / PETAK / 17:55
logoLokomotiva
1:0
logoRijeka
21. kolovoza 2020.
PETAK / 20:05
Istra 1961logo0:1logoDinamoIzvještaj
21. kolovoza 2020. / PETAK / 20:05
logoIstra 1961
0:1
logoDinamo
22. kolovoza 2020.
SUBOTA / 17:55
Slaven Belupologo1:2logoGoricaIzvještaj
22. kolovoza 2020. / SUBOTA / 17:55
logoSlaven Belupo
1:2
logoGorica
22. kolovoza 2020.
SUBOTA / 20:05
Šibeniklogo0:1logoVaraždinIzvještaj
22. kolovoza 2020. / SUBOTA / 20:05
logoŠibenik
0:1
logoVaraždin
23. kolovoza 2020.
NEDJELJA / 17:55
Osijeklogo1:2logoHajdukIzvještaj
23. kolovoza 2020. / NEDJELJA / 17:55
1:2
logoHajduk
3. kolo
28. kolovoza 2020.
PETAK / 20:00
Goricalogo3:2logoŠibenikIzvještaj
28. kolovoza 2020. / PETAK / 20:00
logoGorica
3:2
logoŠibenik
29. kolovoza 2020.
SUBOTA / 17:55
Rijekalogo2:1logoIstra 1961Izvještaj
29. kolovoza 2020. / SUBOTA / 17:55
logoRijeka
2:1
logoIstra 1961
29. kolovoza 2020.
SUBOTA / 20:05
Hajduklogo2:2logoSlaven BelupoIzvještaj
29. kolovoza 2020. / SUBOTA / 20:05
logoHajduk
2:2
logoSlaven Belupo
30. kolovoza 2020.
NEDJELJA / 17:55
Varaždinlogo1:1logoLokomotivaIzvještaj
30. kolovoza 2020. / NEDJELJA / 17:55
logoVaraždin
1:1
logoLokomotiva
30. kolovoza 2020.
NEDJELJA / 20:05
Dinamologo4:1logoOsijekIzvještaj
30. kolovoza 2020. / NEDJELJA / 20:05
logoDinamo
4:1
4. kolo
11. rujna 2020.
PETAK / 20:00
Slaven Belupologo0:0logoŠibenikIzvještaj
11. rujna 2020. / PETAK / 20:00
logoSlaven Belupo
0:0
logoŠibenik
12. rujna 2020.
SUBOTA / 17:00
Osijeklogo3:0logoRijekaIzvještaj
12. rujna 2020. / SUBOTA / 17:00
3:0
logoRijeka
12. rujna 2020.
SUBOTA / 19:05
Hajduklogo1:2logoDinamoIzvještaj
12. rujna 2020. / SUBOTA / 19:05
logoHajduk
1:2
logoDinamo
13. rujna 2020.
NEDJELJA / 17:00
Istra 1961logo0:1logoVaraždinIzvještaj
13. rujna 2020. / NEDJELJA / 17:00
logoIstra 1961
0:1
logoVaraždin
13. rujna 2020.
NEDJELJA / 19:05
Lokomotivalogo1:2logoGoricaIzvještaj
13. rujna 2020. / NEDJELJA / 19:05
logoLokomotiva
1:2
logoGorica
5. kolo
18. rujna 2020.
PETAK / 18:00
Šibeniklogo3:2logoLokomotivaIzvještaj
18. rujna 2020. / PETAK / 18:00
logoŠibenik
3:2
logoLokomotiva
19. rujna 2020.
SUBOTA / 17:00
Goricalogo2:2logoIstra 1961Izvještaj
19. rujna 2020. / SUBOTA / 17:00
logoGorica
2:2
logoIstra 1961
19. rujna 2020.
SUBOTA / 19:05
Dinamologo3:3logoSlaven BelupoIzvještaj
19. rujna 2020. / SUBOTA / 19:05
logoDinamo
3:3
logoSlaven Belupo
20. rujna 2020.
NEDJELJA / 19:05
Varaždinlogo0:1logoOsijekIzvještaj
20. rujna 2020. / NEDJELJA / 19:05
logoVaraždin
0:1
10. veljače 2021.
SRIJEDA / 18:05
Rijekalogo0:1logoHajdukIzvještaj
10. veljače 2021. / SRIJEDA / 18:05
logoRijeka
0:1
logoHajduk
6. kolo
26. rujna 2020.
SUBOTA / 17:00
Istra 1961logo1:0logoŠibenikIzvještaj
26. rujna 2020. / SUBOTA / 17:00
logoIstra 1961
1:0
logoŠibenik
26. rujna 2020.
SUBOTA / 19:05
Osijeklogo2:1logoGoricaIzvještaj
26. rujna 2020. / SUBOTA / 19:05
2:1
logoGorica
27. rujna 2020.
NEDJELJA / 19:05
Hajduklogo2:0logoVaraždinIzvještaj
27. rujna 2020. / NEDJELJA / 19:05
logoHajduk
2:0
logoVaraždin
28. listopada 2020.
SRIJEDA / 17:00
Slaven Belupologo0:0logoLokomotivaIzvještaj
28. listopada 2020. / SRIJEDA / 17:00
logoSlaven Belupo
0:0
logoLokomotiva
19. siječnja 2021.
UTORAK / 18:05
Dinamologo0:2logoRijekaIzvještaj
19. siječnja 2021. / UTORAK / 18:05
logoDinamo
0:2
logoRijeka
7. kolo
02. listopada 2020.
PETAK / 18:00
Lokomotivalogo0:0logoIstra 1961Izvještaj
02. listopada 2020. / PETAK / 18:00
logoLokomotiva
0:0
logoIstra 1961
03. listopada 2020.
SUBOTA / 17:00
Šibeniklogo0:2logoOsijekIzvještaj
03. listopada 2020. / SUBOTA / 17:00
logoŠibenik
0:2
03. listopada 2020.
SUBOTA / 19:05
Goricalogo2:1logoHajdukIzvještaj
03. listopada 2020. / SUBOTA / 19:05
logoGorica
2:1
logoHajduk
04. listopada 2020.
NEDJELJA / 17:00
Varaždinlogo1:2logoDinamoIzvještaj
04. listopada 2020. / NEDJELJA / 17:00
logoVaraždin
1:2
logoDinamo
04. listopada 2020.
NEDJELJA / 19:05
Rijekalogo2:0logoSlaven BelupoIzvještaj
04. listopada 2020. / NEDJELJA / 19:05
logoRijeka
2:0
logoSlaven Belupo
8. kolo
16. listopada 2020.
PETAK / 18:00
Slaven Belupologo5:1logoIstra 1961Izvještaj
16. listopada 2020. / PETAK / 18:00
logoSlaven Belupo
5:1
logoIstra 1961
17. listopada 2020.
SUBOTA / 15:00
Dinamologo3:2logoGoricaIzvještaj
17. listopada 2020. / SUBOTA / 15:00
logoDinamo
3:2
logoGorica
17. listopada 2020.
SUBOTA / 17:05
Rijekalogo2:1logoVaraždinIzvještaj
17. listopada 2020. / SUBOTA / 17:05
logoRijeka
2:1
logoVaraždin
18. listopada 2020.
NEDJELJA / 15:00
Hajduklogo0:1logoŠibenikIzvještaj
18. listopada 2020. / NEDJELJA / 15:00
logoHajduk
0:1
logoŠibenik
04. studenog 2020.
SRIJEDA / 17:00
Osijeklogo2:1logoLokomotivaIzvještaj
04. studenog 2020. / SRIJEDA / 17:00
2:1
logoLokomotiva
9. kolo
23. listopada 2020.
PETAK / 18:00
Varaždinlogo1:2logoSlaven BelupoIzvještaj
23. listopada 2020. / PETAK / 18:00
logoVaraždin
1:2
logoSlaven Belupo
25. listopada 2020.
NEDJELJA / 15:00
Šibeniklogo0:2logoDinamoIzvještaj
25. listopada 2020. / NEDJELJA / 15:00
logoŠibenik
0:2
logoDinamo
24. studenog 2020.
UTORAK / 17:00
Lokomotivalogo1:2logoHajdukIzvještaj
24. studenog 2020. / UTORAK / 17:00
logoLokomotiva
1:2
logoHajduk
25. studenog 2020.
SRIJEDA / 17:00
Istra 1961logo1:4logoOsijekIzvještaj
25. studenog 2020. / SRIJEDA / 17:00
logoIstra 1961
1:4
17. veljače 2021.
SRIJEDA / 17:00
Goricalogo0:0logoRijekaIzvještaj
17. veljače 2021. / SRIJEDA / 17:00
logoGorica
0:0
logoRijeka
10. kolo
31. listopada 2020.
SUBOTA / 15:00
Slaven Belupologo0:1logoOsijekIzvještaj
31. listopada 2020. / SUBOTA / 15:00
logoSlaven Belupo
0:1
31. listopada 2020.
SUBOTA / 17:05
Istra 1961logo1:0logoHajdukIzvještaj
31. listopada 2020. / SUBOTA / 17:05
logoIstra 1961
1:0
logoHajduk
01. studenog 2020.
NEDJELJA / 15:00
Šibeniklogo2:0logoRijekaIzvještaj
01. studenog 2020. / NEDJELJA / 15:00
logoŠibenik
2:0
logoRijeka
01. studenog 2020.
NEDJELJA / 17:05
Lokomotivalogo1:1logoDinamoIzvještaj
01. studenog 2020. / NEDJELJA / 17:05
logoLokomotiva
1:1
logoDinamo
23. studenog 2020.
PONEDJELJAK / 18:00
Goricalogo1:0logoVaraždinIzvještaj
23. studenog 2020. / PONEDJELJAK / 18:00
logoGorica
1:0
logoVaraždin
11. kolo
07. studenog 2020.
SUBOTA / 15:00
Varaždinlogo1:3logoŠibenikIzvještaj
07. studenog 2020. / SUBOTA / 15:00
logoVaraždin
1:3
logoŠibenik
07. studenog 2020.
SUBOTA / 17:05
Hajduklogo1:1logoOsijekIzvještaj
07. studenog 2020. / SUBOTA / 17:05
logoHajduk
1:1
08. studenog 2020.
NEDJELJA / 15:00
Dinamologo5:0logoIstra 1961Izvještaj
08. studenog 2020. / NEDJELJA / 15:00
logoDinamo
5:0
logoIstra 1961
08. studenog 2020.
NEDJELJA / 17:05
Rijekalogo1:0logoLokomotivaIzvještaj
08. studenog 2020. / NEDJELJA / 17:05
logoRijeka
1:0
logoLokomotiva
02. prosinca 2020.
SRIJEDA / 17:00
Goricalogo0:1logoSlaven BelupoIzvještaj
02. prosinca 2020. / SRIJEDA / 17:00
logoGorica
0:1
logoSlaven Belupo
12. kolo
20. studenog 2020.
PETAK / 17:00
Lokomotivalogo2:2logoVaraždinIzvještaj
20. studenog 2020. / PETAK / 17:00
logoLokomotiva
2:2
logoVaraždin
20. studenog 2020.
PETAK / 19:05
Šibeniklogo1:3logoGoricaIzvještaj
20. studenog 2020. / PETAK / 19:05
logoŠibenik
1:3
logoGorica
21. studenog 2020.
SUBOTA / 15:00
Osijeklogo2:0logoDinamoIzvještaj
21. studenog 2020. / SUBOTA / 15:00
2:0
logoDinamo
21. studenog 2020.
SUBOTA / 17:05
Slaven Belupologo0:2logoHajdukIzvještaj
21. studenog 2020. / SUBOTA / 17:05
logoSlaven Belupo
0:2
logoHajduk
27. siječnja 2021.
SRIJEDA / 15:00
Istra 1961logo1:2logoRijekaIzvještaj
27. siječnja 2021. / SRIJEDA / 15:00
logoIstra 1961
1:2
logoRijeka
13. kolo
27. studenog 2020.
PETAK / 18:00
Šibeniklogo0:3logoSlaven BelupoIzvještaj
27. studenog 2020. / PETAK / 18:00
logoŠibenik
0:3
logoSlaven Belupo
28. studenog 2020.
SUBOTA / 15:00
Varaždinlogo1:1logoIstra 1961Izvještaj
28. studenog 2020. / SUBOTA / 15:00
logoVaraždin
1:1
logoIstra 1961
28. studenog 2020.
SUBOTA / 17:05
Goricalogo1:1logoLokomotivaIzvještaj
28. studenog 2020. / SUBOTA / 17:05
logoGorica
1:1
logoLokomotiva
29. studenog 2020.
NEDJELJA / 17:05
Rijekalogo1:1logoOsijekIzvještaj
29. studenog 2020. / NEDJELJA / 17:05
logoRijeka
1:1
27. siječnja 2021.
SRIJEDA / 17:05
Dinamologo3:1logoHajdukIzvještaj
27. siječnja 2021. / SRIJEDA / 17:05
logoDinamo
3:1
logoHajduk
14. kolo
05. prosinca 2020.
SUBOTA / 15:00
Osijeklogo1:0logoVaraždinIzvještaj
05. prosinca 2020. / SUBOTA / 15:00
1:0
logoVaraždin
06. prosinca 2020.
NEDJELJA / 15:00
Slaven Belupologo1:5logoDinamoIzvještaj
06. prosinca 2020. / NEDJELJA / 15:00
logoSlaven Belupo
1:5
logoDinamo
06. prosinca 2020.
NEDJELJA / 17:05
Hajduklogo1:2logoRijekaIzvještaj
06. prosinca 2020. / NEDJELJA / 17:05
logoHajduk
1:2
logoRijeka
19. siječnja 2021.
UTORAK / 16:00
Istra 1961logo1:1logoGoricaIzvještaj
19. siječnja 2021. / UTORAK / 16:00
logoIstra 1961
1:1
logoGorica
26. siječnja 2021.
UTORAK / 17:00
Lokomotivalogo0:4logoŠibenikIzvještaj
26. siječnja 2021. / UTORAK / 17:00
logoLokomotiva
0:4
logoŠibenik
15. kolo
12. prosinca 2020.
SUBOTA / 15:00
Goricalogo4:1logoOsijekIzvještaj
12. prosinca 2020. / SUBOTA / 15:00
logoGorica
4:1
12. prosinca 2020.
SUBOTA / 17:05
Varaždinlogo4:2logoHajdukIzvještaj
12. prosinca 2020. / SUBOTA / 17:05
logoVaraždin
4:2
logoHajduk
13. prosinca 2020.
NEDJELJA / 15:00
Lokomotivalogo2:1logoSlaven BelupoIzvještaj
13. prosinca 2020. / NEDJELJA / 15:00
logoLokomotiva
2:1
logoSlaven Belupo
13. prosinca 2020.
NEDJELJA / 17:05
Rijekalogo2:2logoDinamoIzvještaj
13. prosinca 2020. / NEDJELJA / 17:05
logoRijeka
2:2
logoDinamo
10. veljače 2021.
SRIJEDA / 16:00
Šibeniklogo1:0logoIstra 1961Izvještaj
10. veljače 2021. / SRIJEDA / 16:00
logoŠibenik
1:0
logoIstra 1961
16. kolo
19. prosinca 2020.
SUBOTA / 15:00
Osijeklogo1:0logoŠibenikIzvještaj
19. prosinca 2020. / SUBOTA / 15:00
1:0
logoŠibenik
19. prosinca 2020.
SUBOTA / 17:05
Dinamologo4:0logoVaraždinIzvještaj
19. prosinca 2020. / SUBOTA / 17:05
logoDinamo
4:0
logoVaraždin
20. prosinca 2020.
NEDJELJA / 17:05
Hajduklogo2:4logoGoricaIzvještaj
20. prosinca 2020. / NEDJELJA / 17:05
logoHajduk
2:4
logoGorica
10. ožujka 2021.
SRIJEDA / 17:00
Istra 1961logo-:-logoLokomotiva
10. ožujka 2021. / SRIJEDA / 17:00
logoIstra 1961
-:-
logoLokomotiva
17. ožujka 2021.
SRIJEDA / 17:00
Slaven Belupologo-:-logoRijeka
17. ožujka 2021. / SRIJEDA / 17:00
logoSlaven Belupo
-:-
logoRijeka
17. kolo
22. siječnja 2021.
PETAK / 16:00
Lokomotivalogo0:3logoOsijekIzvještaj
22. siječnja 2021. / PETAK / 16:00
logoLokomotiva
0:3
22. siječnja 2021.
PETAK / 18:05
Šibeniklogo0:1logoHajdukIzvještaj
22. siječnja 2021. / PETAK / 18:05
logoŠibenik
0:1
logoHajduk
23. siječnja 2021.
SUBOTA / 15:00
Varaždinlogo2:1logoRijekaIzvještaj
23. siječnja 2021. / SUBOTA / 15:00
logoVaraždin
2:1
logoRijeka
23. siječnja 2021.
SUBOTA / 17:05
Goricalogo3:4logoDinamoIzvještaj
23. siječnja 2021. / SUBOTA / 17:05
logoGorica
3:4
logoDinamo
24. siječnja 2021.
NEDJELJA / 17:05
Istra 1961logo2:1logoSlaven BelupoIzvještaj
24. siječnja 2021. / NEDJELJA / 17:05
logoIstra 1961
2:1
logoSlaven Belupo
18. kolo
29. siječnja 2021.
PETAK / 18:00
Slaven Belupologo2:0logoVaraždinIzvještaj
29. siječnja 2021. / PETAK / 18:00
logoSlaven Belupo
2:0
logoVaraždin
30. siječnja 2021.
SUBOTA / 15:00
Osijeklogo1:0logoIstra 1961Izvještaj
30. siječnja 2021. / SUBOTA / 15:00
1:0
logoIstra 1961
30. siječnja 2021.
SUBOTA / 17:05
Dinamologo1:2logoŠibenikIzvještaj
30. siječnja 2021. / SUBOTA / 17:05
logoDinamo
1:2
logoŠibenik
30. siječnja 2021.
SUBOTA / 19:10
Hajduklogo0:1logoLokomotivaIzvještaj
30. siječnja 2021. / SUBOTA / 19:10
logoHajduk
0:1
logoLokomotiva
31. siječnja 2021.
NEDJELJA / 17:05
Rijekalogo0:2logoGoricaIzvještaj
31. siječnja 2021. / NEDJELJA / 17:05
logoRijeka
0:2
logoGorica
19. kolo
02. veljače 2021.
UTORAK / 16:00
Osijeklogo3:0logoSlaven BelupoIzvještaj
02. veljače 2021. / UTORAK / 16:00
3:0
logoSlaven Belupo
02. veljače 2021.
UTORAK / 18:05
Dinamologo2:0logoLokomotivaIzvještaj
02. veljače 2021. / UTORAK / 18:05
logoDinamo
2:0
logoLokomotiva
03. veljače 2021.
SRIJEDA / 15:00
Varaždinlogo2:1logoGoricaIzvještaj
03. veljače 2021. / SRIJEDA / 15:00
logoVaraždin
2:1
logoGorica
03. veljače 2021.
SRIJEDA / 17:05
Rijekalogo2:2logoŠibenikIzvještaj
03. veljače 2021. / SRIJEDA / 17:05
logoRijeka
2:2
logoŠibenik
03. veljače 2021.
SRIJEDA / 19:10
Hajduklogo1:0logoIstra 1961Izvještaj
03. veljače 2021. / SRIJEDA / 19:10
logoHajduk
1:0
logoIstra 1961
20. kolo
06. veljače 2021.
SUBOTA / 15:00
Osijeklogo2:0logoHajdukIzvještaj
06. veljače 2021. / SUBOTA / 15:00
2:0
logoHajduk
06. veljače 2021.
SUBOTA / 17:15
Lokomotivalogo2:3logoRijekaIzvještaj
06. veljače 2021. / SUBOTA / 17:15
logoLokomotiva
2:3
logoRijeka
07. veljače 2021.
NEDJELJA / 15:00
Šibeniklogo0:0logoVaraždinIzvještaj
07. veljače 2021. / NEDJELJA / 15:00
logoŠibenik
0:0
logoVaraždin
07. veljače 2021.
NEDJELJA / 17:05
Istra 1961logo0:1logoDinamoIzvještaj
07. veljače 2021. / NEDJELJA / 17:05
logoIstra 1961
0:1
logoDinamo
08. veljače 2021.
PONEDJELJAK / 18:00
Slaven Belupologo0:1logoGoricaIzvještaj
08. veljače 2021. / PONEDJELJAK / 18:00
logoSlaven Belupo
0:1
logoGorica
21. kolo
Hajduklogo-:-logoSlaven Belupo
logoHajduk
-:-
logoSlaven Belupo
12. veljače 2021.
PETAK / 18:00
Varaždinlogo0:1logoLokomotivaIzvještaj
12. veljače 2021. / PETAK / 18:00
logoVaraždin
0:1
logoLokomotiva
13. veljače 2021.
SUBOTA / 15:00
Goricalogo1:0logoŠibenikIzvještaj
13. veljače 2021. / SUBOTA / 15:00
logoGorica
1:0
logoŠibenik
13. veljače 2021.
SUBOTA / 17:30
Dinamologo1:0logoOsijekIzvještaj
13. veljače 2021. / SUBOTA / 17:30
logoDinamo
1:0
14. veljače 2021.
NEDJELJA / 15:00
Rijekalogo1:1logoIstra 1961Izvještaj
14. veljače 2021. / NEDJELJA / 15:00
logoRijeka
1:1
logoIstra 1961
22. kolo
Hajduklogo-:-logoDinamo
logoHajduk
-:-
logoDinamo
19. veljače 2021.
PETAK / 18:00
Slaven Belupologo2:2logoŠibenikIzvještaj
19. veljače 2021. / PETAK / 18:00
logoSlaven Belupo
2:2
logoŠibenik
20. veljače 2021.
SUBOTA / 15:00
Istra 1961logo0:1logoVaraždinIzvještaj
20. veljače 2021. / SUBOTA / 15:00
logoIstra 1961
0:1
logoVaraždin
20. veljače 2021.
SUBOTA / 17:05
Lokomotivalogo0:3logoGoricaIzvještaj
20. veljače 2021. / SUBOTA / 17:05
logoLokomotiva
0:3
logoGorica
21. veljače 2021.
NEDJELJA / 15:00
Osijeklogo2:0logoRijekaIzvještaj
21. veljače 2021. / NEDJELJA / 15:00
2:0
logoRijeka
23. kolo
26. veljače 2021.
PETAK / 18:00
Varaždinlogo2:3logoOsijekIzvještaj
26. veljače 2021. / PETAK / 18:00
logoVaraždin
2:3
27. veljače 2021.
SUBOTA / 15:00
Šibeniklogo-:-logoLokomotivaInfo
27. veljače 2021. / SUBOTA / 15:00
logoŠibenik
-:-
logoLokomotiva
27. veljače 2021.
SUBOTA / 17:30
Rijekalogo-:-logoHajdukInfo
27. veljače 2021. / SUBOTA / 17:30
logoRijeka
-:-
logoHajduk
28. veljače 2021.
NEDJELJA / 15:00
Goricalogo-:-logoIstra 1961Info
28. veljače 2021. / NEDJELJA / 15:00
logoGorica
-:-
logoIstra 1961
28. veljače 2021.
NEDJELJA / 17:05
Dinamologo-:-logoSlaven BelupoInfo
28. veljače 2021. / NEDJELJA / 17:05
logoDinamo
-:-
logoSlaven Belupo
24. kolo
05. ožujka 2021.
PETAK / 18:00
Istra 1961logo-:-logoŠibenik
05. ožujka 2021. / PETAK / 18:00
logoIstra 1961
-:-
logoŠibenik
06. ožujka 2021.
SUBOTA / 15:00
Slaven Belupologo-:-logoLokomotiva
06. ožujka 2021. / SUBOTA / 15:00
logoSlaven Belupo
-:-
logoLokomotiva
06. ožujka 2021.
SUBOTA / 17:05
Hajduklogo-:-logoVaraždin
06. ožujka 2021. / SUBOTA / 17:05
logoHajduk
-:-
logoVaraždin
07. ožujka 2021.
NEDJELJA / 15:00
Osijeklogo-:-logoGorica
07. ožujka 2021. / NEDJELJA / 15:00
-:-
logoGorica
07. ožujka 2021.
NEDJELJA / 17:30
Dinamologo-:-logoRijeka
07. ožujka 2021. / NEDJELJA / 17:30
logoDinamo
-:-
logoRijeka
25. kolo
12. ožujka 2021.
PETAK / 18:00
Rijekalogo-:-logoSlaven Belupo
12. ožujka 2021. / PETAK / 18:00
logoRijeka
-:-
logoSlaven Belupo
13. ožujka 2021.
SUBOTA / 15:00
Lokomotivalogo-:-logoIstra 1961
13. ožujka 2021. / SUBOTA / 15:00
logoLokomotiva
-:-
logoIstra 1961
13. ožujka 2021.
SUBOTA / 17:05
Goricalogo-:-logoHajduk
13. ožujka 2021. / SUBOTA / 17:05
logoGorica
-:-
logoHajduk
14. ožujka 2021.
NEDJELJA / 15:00
Varaždinlogo-:-logoDinamo
14. ožujka 2021. / NEDJELJA / 15:00
logoVaraždin
-:-
logoDinamo
14. ožujka 2021.
NEDJELJA / 17:05
Šibeniklogo-:-logoOsijek
14. ožujka 2021. / NEDJELJA / 17:05
logoŠibenik
-:-
26. kolo
19. ožujka 2021.
PETAK / 18:00
Osijeklogo-:-logoLokomotiva
19. ožujka 2021. / PETAK / 18:00
-:-
logoLokomotiva
20. ožujka 2021.
SUBOTA / 15:00
Slaven Belupologo-:-logoIstra 1961
20. ožujka 2021. / SUBOTA / 15:00
logoSlaven Belupo
-:-
logoIstra 1961
20. ožujka 2021.
SUBOTA / 17:05
Hajduklogo-:-logoŠibenik
20. ožujka 2021. / SUBOTA / 17:05
logoHajduk
-:-
logoŠibenik
21. ožujka 2021.
NEDJELJA / 15:00
Rijekalogo-:-logoVaraždin
21. ožujka 2021. / NEDJELJA / 15:00
logoRijeka
-:-
logoVaraždin
21. ožujka 2021.
NEDJELJA / 17:30
Dinamologo-:-logoGorica
21. ožujka 2021. / NEDJELJA / 17:30
logoDinamo
-:-
logoGorica
27. kolo
03. travnja 2021.
SUBOTA / 19:00
Varaždinlogo-:-logoSlaven Belupo
03. travnja 2021. / SUBOTA / 19:00
logoVaraždin
-:-
logoSlaven Belupo
03. travnja 2021.
SUBOTA / 19:00
Goricalogo-:-logoRijeka
03. travnja 2021. / SUBOTA / 19:00
logoGorica
-:-
logoRijeka
03. travnja 2021.
SUBOTA / 19:00
Šibeniklogo-:-logoDinamo
03. travnja 2021. / SUBOTA / 19:00
logoŠibenik
-:-
logoDinamo
03. travnja 2021.
SUBOTA / 19:00
Lokomotivalogo-:-logoHajduk
03. travnja 2021. / SUBOTA / 19:00
logoLokomotiva
-:-
logoHajduk
03. travnja 2021.
SUBOTA / 19:00
Istra 1961logo-:-logoOsijek
03. travnja 2021. / SUBOTA / 19:00
logoIstra 1961
-:-
28. kolo
10. travnja 2021.
SUBOTA / 19:00
Slaven Belupologo-:-logoOsijek
10. travnja 2021. / SUBOTA / 19:00
logoSlaven Belupo
-:-
10. travnja 2021.
SUBOTA / 19:00
Istra 1961logo-:-logoHajduk
10. travnja 2021. / SUBOTA / 19:00
logoIstra 1961
-:-
logoHajduk
10. travnja 2021.
SUBOTA / 19:00
Lokomotivalogo-:-logoDinamo
10. travnja 2021. / SUBOTA / 19:00
logoLokomotiva
-:-
logoDinamo
10. travnja 2021.
SUBOTA / 19:00
Šibeniklogo-:-logoRijeka
10. travnja 2021. / SUBOTA / 19:00
logoŠibenik
-:-
logoRijeka
10. travnja 2021.
SUBOTA / 19:00
Goricalogo-:-logoVaraždin
10. travnja 2021. / SUBOTA / 19:00
logoGorica
-:-
logoVaraždin
29. kolo
17. travnja 2021.
SUBOTA / 19:00
Goricalogo-:-logoSlaven Belupo
17. travnja 2021. / SUBOTA / 19:00
logoGorica
-:-
logoSlaven Belupo
17. travnja 2021.
SUBOTA / 19:00
Varaždinlogo-:-logoŠibenik
17. travnja 2021. / SUBOTA / 19:00
logoVaraždin
-:-
logoŠibenik
17. travnja 2021.
SUBOTA / 19:00
Rijekalogo-:-logoLokomotiva
17. travnja 2021. / SUBOTA / 19:00
logoRijeka
-:-
logoLokomotiva
17. travnja 2021.
SUBOTA / 19:00
Dinamologo-:-logoIstra 1961
17. travnja 2021. / SUBOTA / 19:00
logoDinamo
-:-
logoIstra 1961
17. travnja 2021.
SUBOTA / 19:00
Hajduklogo-:-logoOsijek
17. travnja 2021. / SUBOTA / 19:00
logoHajduk
-:-
30. kolo
21. travnja 2021.
SRIJEDA / 19:00
Slaven Belupologo-:-logoHajduk
21. travnja 2021. / SRIJEDA / 19:00
logoSlaven Belupo
-:-
logoHajduk
21. travnja 2021.
SRIJEDA / 19:00
Osijeklogo-:-logoDinamo
21. travnja 2021. / SRIJEDA / 19:00
-:-
logoDinamo
21. travnja 2021.
SRIJEDA / 19:00
Istra 1961logo-:-logoRijeka
21. travnja 2021. / SRIJEDA / 19:00
logoIstra 1961
-:-
logoRijeka
21. travnja 2021.
SRIJEDA / 19:00
Lokomotivalogo-:-logoVaraždin
21. travnja 2021. / SRIJEDA / 19:00
logoLokomotiva
-:-
logoVaraždin
21. travnja 2021.
SRIJEDA / 19:00
Šibeniklogo-:-logoGorica
21. travnja 2021. / SRIJEDA / 19:00
logoŠibenik
-:-
logoGorica
31. kolo
24. travnja 2021.
SUBOTA / 19:00
Šibeniklogo-:-logoSlaven Belupo
24. travnja 2021. / SUBOTA / 19:00
logoŠibenik
-:-
logoSlaven Belupo
24. travnja 2021.
SUBOTA / 19:00
Goricalogo-:-logoLokomotiva
24. travnja 2021. / SUBOTA / 19:00
logoGorica
-:-
logoLokomotiva
24. travnja 2021.
SUBOTA / 19:00
Varaždinlogo-:-logoIstra 1961
24. travnja 2021. / SUBOTA / 19:00
logoVaraždin
-:-
logoIstra 1961
24. travnja 2021.
SUBOTA / 19:00
Rijekalogo-:-logoOsijek
24. travnja 2021. / SUBOTA / 19:00
logoRijeka
-:-
24. travnja 2021.
SUBOTA / 19:00
Dinamologo-:-logoHajduk
24. travnja 2021. / SUBOTA / 19:00
logoDinamo
-:-
logoHajduk
32. kolo
01. svibnja 2021.
SUBOTA / 19:00
Slaven Belupologo-:-logoDinamo
01. svibnja 2021. / SUBOTA / 19:00
logoSlaven Belupo
-:-
logoDinamo
01. svibnja 2021.
SUBOTA / 19:00
Hajduklogo-:-logoRijeka
01. svibnja 2021. / SUBOTA / 19:00
logoHajduk
-:-
logoRijeka
01. svibnja 2021.
SUBOTA / 19:00
Osijeklogo-:-logoVaraždin
01. svibnja 2021. / SUBOTA / 19:00
-:-
logoVaraždin
01. svibnja 2021.
SUBOTA / 19:00
Istra 1961logo-:-logoGorica
01. svibnja 2021. / SUBOTA / 19:00
logoIstra 1961
-:-
logoGorica
01. svibnja 2021.
SUBOTA / 19:00
Lokomotivalogo-:-logoŠibenik
01. svibnja 2021. / SUBOTA / 19:00
logoLokomotiva
-:-
logoŠibenik
33. kolo
08. svibnja 2021.
SUBOTA / 19:00
Lokomotivalogo-:-logoSlaven Belupo
08. svibnja 2021. / SUBOTA / 19:00
logoLokomotiva
-:-
logoSlaven Belupo
08. svibnja 2021.
SUBOTA / 19:00
Šibeniklogo-:-logoIstra 1961
08. svibnja 2021. / SUBOTA / 19:00
logoŠibenik
-:-
logoIstra 1961
08. svibnja 2021.
SUBOTA / 19:00
Goricalogo-:-logoOsijek
08. svibnja 2021. / SUBOTA / 19:00
logoGorica
-:-
08. svibnja 2021.
SUBOTA / 19:00
Varaždinlogo-:-logoHajduk
08. svibnja 2021. / SUBOTA / 19:00
logoVaraždin
-:-
logoHajduk
08. svibnja 2021.
SUBOTA / 19:00
Rijekalogo-:-logoDinamo
08. svibnja 2021. / SUBOTA / 19:00
logoRijeka
-:-
logoDinamo
34. kolo
12. svibnja 2021.
SRIJEDA / 19:00
Slaven Belupologo-:-logoRijeka
12. svibnja 2021. / SRIJEDA / 19:00
logoSlaven Belupo
-:-
logoRijeka
12. svibnja 2021.
SRIJEDA / 19:00
Dinamologo-:-logoVaraždin
12. svibnja 2021. / SRIJEDA / 19:00
logoDinamo
-:-
logoVaraždin
12. svibnja 2021.
SRIJEDA / 19:00
Hajduklogo-:-logoGorica
12. svibnja 2021. / SRIJEDA / 19:00
logoHajduk
-:-
logoGorica
12. svibnja 2021.
SRIJEDA / 19:00
Osijeklogo-:-logoŠibenik
12. svibnja 2021. / SRIJEDA / 19:00
-:-
logoŠibenik
12. svibnja 2021.
SRIJEDA / 19:00
Istra 1961logo-:-logoLokomotiva
12. svibnja 2021. / SRIJEDA / 19:00
logoIstra 1961
-:-
logoLokomotiva
35. kolo
15. svibnja 2021.
SUBOTA / 19:00
Istra 1961logo-:-logoSlaven Belupo
15. svibnja 2021. / SUBOTA / 19:00
logoIstra 1961
-:-
logoSlaven Belupo
15. svibnja 2021.
SUBOTA / 19:00
Lokomotivalogo-:-logoOsijek
15. svibnja 2021. / SUBOTA / 19:00
logoLokomotiva
-:-
15. svibnja 2021.
SUBOTA / 19:00
Šibeniklogo-:-logoHajduk
15. svibnja 2021. / SUBOTA / 19:00
logoŠibenik
-:-
logoHajduk
15. svibnja 2021.
SUBOTA / 19:00
Goricalogo-:-logoDinamo
15. svibnja 2021. / SUBOTA / 19:00
logoGorica
-:-
logoDinamo
15. svibnja 2021.
SUBOTA / 19:00
Varaždinlogo-:-logoRijeka
15. svibnja 2021. / SUBOTA / 19:00
logoVaraždin
-:-
logoRijeka
36. kolo
22. svibnja 2021.
SUBOTA / 18:00
Slaven Belupologo-:-logoVaraždin
22. svibnja 2021. / SUBOTA / 18:00
logoSlaven Belupo
-:-
logoVaraždin
22. svibnja 2021.
SUBOTA / 18:00
Rijekalogo-:-logoGorica
22. svibnja 2021. / SUBOTA / 18:00
logoRijeka
-:-
logoGorica
22. svibnja 2021.
SUBOTA / 18:00
Dinamologo-:-logoŠibenik
22. svibnja 2021. / SUBOTA / 18:00
logoDinamo
-:-
logoŠibenik
22. svibnja 2021.
SUBOTA / 18:00
Hajduklogo-:-logoLokomotiva
22. svibnja 2021. / SUBOTA / 18:00
logoHajduk
-:-
logoLokomotiva
22. svibnja 2021.
SUBOTA / 18:00
Osijeklogo-:-logoIstra 1961
22. svibnja 2021. / SUBOTA / 18:00
-:-
logoIstra 1961

Hrvatski Telekom Prva liga

KlubUkPobNerPorG+G-GRBod
1.Osijek2316343818+2051
2.Dinamo2115335222+3048
3.Gorica2213454426+1843
4.Rijeka219572526-132
5.Hajduk2082102427-326
6.Šibenik2274112428-425
7.Varaždin2364132237-1522
8.Slaven Belupo205692429-521
9.Lokomotiva2146111737-2018
10.Istra 19612135131333-2014
 IgračKlubGol.
1Kristijan LovrićGorica14
2Ramon Nazareno MIEREZOsijek14
3Mario GavranovićDinamo12
4Mislav OršićDinamo11
5Mijo CaktašHajduk9
6Deni JurićŠibenik9
7Franko AndrijaševićRijeka8
8Bruno PetkovićDinamo6
9Ognjen MudrunskiGorica6
10Emir SahitiŠibenik6
11Luka IvanušecDinamo5
12Robert MurićRijeka5
13Damjan BoharOsijek5
14Törles Tim KnöllSlaven Belupo5
15Jorge Leonardo Obregon RojasVaraždin5
16Lovro MajerDinamo4
17Dieye MatarGorica4
18Sandro KulenovićRijeka4
19Prince Obeng AmpemŠibenik4
20Josip ŠpoljarićIstra 19614
21Matej VukIstra 19614
22Mihael ŽaperOsijek4
23Nemanja GlavčićSlaven Belupo4
24Ivan KrstanovićSlaven Belupo4
25Iyayi Believe AtiemwenDinamo3
26Dario ŠpikićGorica3
27Adam GyurcsoHajduk3
28Šime GržanIstra 19613
29Indrit TuciLokomotiva3
30Matej SenićVaraždin3
31Komnen AndrićDinamo2
32Izet HajrovicDinamo2
33Marko TolićDinamo2
34Hrvoje BabecGorica2
35Jiloan Mohamed HamadGorica2
36Anthony KalikGorica2
37Josip MitrovićGorica2
38Dimitrios DiamantakosHajduk2
39Mehmet Umut NayirHajduk2
40Stjepan LončarRijeka2
41Luka MenaloRijeka2
42Marko BulatŠibenik2
43Moutir ChajiaLokomotiva2
44Aliyu IbrahimLokomotiva2
45Sherif KallakuLokomotiva2
46Josip PivarićLokomotiva2
47Petar BočkajOsijek2
48Vedran JugovićOsijek2
49Marin PiljOsijek2
50Stipe Bačelić GrgićSlaven Belupo2
51Tomislav BožićSlaven Belupo2
52Franck EtoundiSlaven Belupo2
53Leon BenkoVaraždin2
54Arijan AdemiDinamo1
55Kristijan JakićDinamo1
56Lirim KastratiDinamo1
57Rasmus Steensbaek LauritsenDinamo1
58Kevin Theophile CatherineDinamo1
59Marijan ČabrajaGorica1
60Dario ČanađijaGorica1
61Younes DelfiGorica1
62Albi DokaGorica1
63Aleksandar JovičićGorica1
64Nasiru MoroGorica1
65Matthew Rudolf Maria SteenvoordenGorica1
66Joey SukGorica1
67Jani AtanasovHajduk1
68David ČolinaHajduk1
69Jairo De Macedo Da SilvaHajduk1
70Kristian Traychev DimitrovHajduk1
71Stanko JurićHajduk1
72Tonio TeklićHajduk1
73Mario VuškovićHajduk1
74Nino GalovićRijeka1
75Domagoj PavičićRijeka1
76Sterling Siloe YatekeRijeka1
77Silvio AnočićŠibenik1
78Karlo BilićŠibenik1
79Nikola RakŠibenik1
80Gedeon GuzinaIstra 19611
81Antonio IvančićIstra 19611
82Jorge Sammir Cruz CamposLokomotiva1
83Dino HalilovićLokomotiva1
84Fran KaračićLokomotiva1
85Kyriakos PapadopoulosLokomotiva1
86Oliver PetrakLokomotiva1
87Petar BrlekOsijek1
88Ante ErcegOsijek1
89Eros GrezdaOsijek1
90Alen GrgićOsijek1
91Laszlo KleinheislerOsijek1
92Mile ŠkorićOsijek1
93Martin BoakyeSlaven Belupo1
94Miroslav IličićSlaven Belupo1
95Karlo LulićSlaven Belupo1
96Franjo PrceSlaven Belupo1
97Vinko SoldoSlaven Belupo1
98Gabrijel BobanVaraždin1
99Ivan DelićVaraždin1
100Domagoj DrožđekVaraždin1
101Neven ĐurasekVaraždin1
102Jurica GrgecVaraždin1
103Mohammadmehdi MehdikhaniVaraždin1
104Vinko PetkovićVaraždin1
105Ivan PosavecVaraždin1
106Itsuki UrataVaraždin1
1/16 finala
26. rujna 2020.
SUBOTA / 15:00
NK Ferdinandovaclogo1:7logoDinamoIzvještaj
26. rujna 2020. / SUBOTA / 15:00
logoNK Ferdinandovac
1:7
logoDinamo
29. rujna 2020.
UTORAK / 15:00
Rudarlogo0:9logoSlaven BelupoIzvještaj
29. rujna 2020. / UTORAK / 15:00
logoRudar
0:9
logoSlaven Belupo
30. rujna 2020.
SRIJEDA / 15:30
Kuriloveclogo6:0VinogradarIzvještaj
30. rujna 2020. / SRIJEDA / 15:30
logoKurilovec
6:0
Vinogradar
06. listopada 2020.
UTORAK / 15:00
Crikvenicalogo1:5logoOsijekIzvještaj
06. listopada 2020. / UTORAK / 15:00
logoCrikvenica
1:5
06. listopada 2020.
UTORAK / 15:00
Graničarlogo1:2logoHajdukIzvještaj
06. listopada 2020. / UTORAK / 15:00
logoGraničar
1:2
logoHajduk
07. listopada 2020.
SRIJEDA / 15:00
NK Dilj (V)logo0:6logoRijekaIzvještaj
07. listopada 2020. / SRIJEDA / 15:00
logoNK Dilj (V)
0:6
logoRijeka
07. listopada 2020.
SRIJEDA / 15:00
Gaj Mačelogo2:3logoLokomotivaIzvještaj
07. listopada 2020. / SRIJEDA / 15:00
logoGaj Mače
2:3
logoLokomotiva
07. listopada 2020.
SRIJEDA / 15:00
Polet (SMnM)logo0:2logoIstra 1961Izvještaj
07. listopada 2020. / SRIJEDA / 15:00
logoPolet (SMnM)
0:2
logoIstra 1961
07. listopada 2020.
SRIJEDA / 15:00
NK Croatialogo0:2logoŠibenikIzvještaj
07. listopada 2020. / SRIJEDA / 15:00
logoNK Croatia
0:2
logoŠibenik
07. listopada 2020.
SRIJEDA / 15:00
Orioliklogo1:0logoSplitIzvještaj
07. listopada 2020. / SRIJEDA / 15:00
logoOriolik
1:0
logoSplit
07. listopada 2020.
SRIJEDA / 15:00
GOŠK - Dubrovnik 1919logo3:0ZadarIzvještaj
07. listopada 2020. / SRIJEDA / 15:00
logoGOŠK - Dubrovnik 1919
3:0
Zadar
07. listopada 2020.
SRIJEDA / 15:00
Mladostlogo0:1logoZagrebIzvještaj
07. listopada 2020. / SRIJEDA / 15:00
logoMladost
0:1
logoZagreb
07. listopada 2020.
SRIJEDA / 15:00
Sesvetelogo3:4logoGoricaIzvještaj
07. listopada 2020. / SRIJEDA / 15:00
logoSesvete
3:4
logoGorica
07. listopada 2020.
SRIJEDA / 15:00
Novigradlogo1:3logoRudešIzvještaj
07. listopada 2020. / SRIJEDA / 15:00
logoNovigrad
1:3
logoRudeš
10. listopada 2020.
SUBOTA / 19:00
Varaždinlogo2:0logoCibaliaIzvještaj
10. listopada 2020. / SUBOTA / 19:00
logoVaraždin
2:0
logoCibalia
11. listopada 2020.
NEDJELJA / 15:00
Rudarlogo-:-logoInter-Zaprešić
11. listopada 2020. / NEDJELJA / 15:00
logoRudar
-:-
logoInter-Zaprešić
20. listopada 2020.
UTORAK / 16:00
Rudarlogo2:0logoInter-ZaprešićIzvještaj
20. listopada 2020. / UTORAK / 16:00
logoRudar
2:0
logoInter-Zaprešić
1/8 finala
14. studenog 2020.
SUBOTA / 13:30
Kuriloveclogo0:4logoOsijekIzvještaj
14. studenog 2020. / SUBOTA / 13:30
logoKurilovec
0:4
07. prosinca 2020.
PONEDJELJAK / 17:00
Goricalogo3:1logoLokomotivaIzvještaj
07. prosinca 2020. / PONEDJELJAK / 17:00
logoGorica
3:1
logoLokomotiva
16. prosinca 2020.
SRIJEDA / 13:00
Rudešlogo0:2logoDinamoIzvještaj
16. prosinca 2020. / SRIJEDA / 13:00
logoRudeš
0:2
logoDinamo
16. prosinca 2020.
SRIJEDA / 16:00
Varaždinlogo1:2logoRijekaIzvještaj
16. prosinca 2020. / SRIJEDA / 16:00
logoVaraždin
1:2
logoRijeka
23. veljače 2021.
UTORAK / 14:00
GOŠK - Dubrovnik 1919logo1:4logoSlaven BelupoIzvještaj
23. veljače 2021. / UTORAK / 14:00
logoGOŠK - Dubrovnik 1919
1:4
logoSlaven Belupo
24. veljače 2021.
SRIJEDA / 17:00
Šibeniklogo0:2logoIstra 1961Izvještaj
24. veljače 2021. / SRIJEDA / 17:00
logoŠibenik
0:2
logoIstra 1961
28. veljače 2021.
NEDJELJA / 13:00
Orioliklogo-:-Rudar
28. veljače 2021. / NEDJELJA / 13:00
logoOriolik
-:-
Rudar
02. ožujka 2021.
UTORAK / 15:00
Zagreblogo-:-logoHajduk
02. ožujka 2021. / UTORAK / 15:00
logoZagreb
-:-
logoHajduk
Četvrtfinale
03. ožujka 2021.
SRIJEDA / 14:30
Osijeklogo-:-logoRijeka
03. ožujka 2021. / SRIJEDA / 14:30
-:-
logoRijeka
03. ožujka 2021.
SRIJEDA / 15:00
--:--
03. ožujka 2021. / SRIJEDA / 15:00
-
-:-
-
03. ožujka 2021.
SRIJEDA / 15:00
--:--
03. ožujka 2021. / SRIJEDA / 15:00
-
-:-
-
03. ožujka 2021.
SRIJEDA / 17:00
Dinamologo-:-logoSlaven Belupo
03. ožujka 2021. / SRIJEDA / 17:00
logoDinamo
-:-
logoSlaven Belupo
Polufinale
31. ožujka 2021.
SRIJEDA / 15:00
--:--
31. ožujka 2021. / SRIJEDA / 15:00
-
-:-
-
31. ožujka 2021.
SRIJEDA / 15:00
--:--
31. ožujka 2021. / SRIJEDA / 15:00
-
-:-
-
Finale
19. svibnja 2021.
SRIJEDA / 20:00
--:--
19. svibnja 2021. / SRIJEDA / 20:00
-
-:-
-
2. pretkolo
17. rujna 2020.
ČETVRTAK / 20:45
Osijeklogo1:2logoBasel 1893
17. rujna 2020. / ČETVRTAK / 20:45
1:2
logoBasel 1893
Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Više informacija o kolačićima možete pronaći OVDJE, a o politici privatnosti OVDJE.
Slažem se