Odabir sezone:

  • Aktualno
  • Prva HNL
  • Ljestvica
  • Strijelci
  • Kup
  • Europska liga
Studeni
Hrvatski Telekom Prva liga / 8. KOLO
04. studenog 2020.
SRIJEDA / 17:00
Osijeklogo2:1logoLokomotivaIzvještaj

04. studenog 2020. / SRIJEDA / 17:00
2:1
logoLokomotiva
Hrvatski Telekom Prva liga / 11. KOLO
07. studenog 2020.
SUBOTA / 17:05
Hajduklogo1:1logoOsijekIzvještaj

07. studenog 2020. / SUBOTA / 17:05
logoHajduk
1:1
Hrvatski nogometni kup / 1/8 FINALA
14. studenog 2020.
SUBOTA / 13:30
Kuriloveclogo0:4logoOsijekIzvještaj

14. studenog 2020. / SUBOTA / 13:30
logoKurilovec
0:4
Hrvatski Telekom Prva liga / 12. KOLO
21. studenog 2020.
SUBOTA / 15:00
Osijeklogo2:0logoDinamoIzvještaj

21. studenog 2020. / SUBOTA / 15:00
2:0
logoDinamo
Hrvatski Telekom Prva liga / 9. KOLO
25. studenog 2020.
SRIJEDA / 17:00
Istra 1961logo1:4logoOsijekIzvještaj

25. studenog 2020. / SRIJEDA / 17:00
logoIstra 1961
1:4
Hrvatski Telekom Prva liga / 13. KOLO
29. studenog 2020.
NEDJELJA / 17:05
Rijekalogo-:-logoOsijek

29. studenog 2020. / NEDJELJA / 17:05
logoRijeka
-:-
Prosinac
Hrvatski Telekom Prva liga / 14. KOLO
05. prosinca 2020.
SUBOTA / 15:00
Osijeklogo-:-logoVaraždin

05. prosinca 2020. / SUBOTA / 15:00
-:-
logoVaraždin
Hrvatski Telekom Prva liga / 15. KOLO
12. prosinca 2020.
SUBOTA / 15:00
Goricalogo-:-logoOsijek

12. prosinca 2020. / SUBOTA / 15:00
logoGorica
-:-
Hrvatski Telekom Prva liga / 16. KOLO
19. prosinca 2020.
SUBOTA / 15:00
Osijeklogo-:-logoŠibenik

19. prosinca 2020. / SUBOTA / 15:00
-:-
logoŠibenik
1. kolo
14. kolovoza 2020.
PETAK / 20:00
Varaždinlogo1:5logoGoricaIzvještaj
14. kolovoza 2020. / PETAK / 20:00
logoVaraždin
1:5
logoGorica
15. kolovoza 2020.
SUBOTA / 17:55
Rijekalogo2:1logoŠibenikIzvještaj
15. kolovoza 2020. / SUBOTA / 17:55
logoRijeka
2:1
logoŠibenik
15. kolovoza 2020.
SUBOTA / 20:05
Osijeklogo0:0logoSlaven BelupoIzvještaj
15. kolovoza 2020. / SUBOTA / 20:05
0:0
logoSlaven Belupo
16. kolovoza 2020.
NEDJELJA / 17:55
Hajduklogo2:0logoIstra 1961Izvještaj
16. kolovoza 2020. / NEDJELJA / 17:55
logoHajduk
2:0
logoIstra 1961
16. kolovoza 2020.
NEDJELJA / 20:05
Dinamologo6:0logoLokomotivaIzvještaj
16. kolovoza 2020. / NEDJELJA / 20:05
logoDinamo
6:0
logoLokomotiva
2. kolo
21. kolovoza 2020.
PETAK / 17:55
Lokomotivalogo1:0logoRijekaIzvještaj
21. kolovoza 2020. / PETAK / 17:55
logoLokomotiva
1:0
logoRijeka
21. kolovoza 2020.
PETAK / 20:05
Istra 1961logo0:1logoDinamoIzvještaj
21. kolovoza 2020. / PETAK / 20:05
logoIstra 1961
0:1
logoDinamo
22. kolovoza 2020.
SUBOTA / 17:55
Slaven Belupologo1:2logoGoricaIzvještaj
22. kolovoza 2020. / SUBOTA / 17:55
logoSlaven Belupo
1:2
logoGorica
22. kolovoza 2020.
SUBOTA / 20:05
Šibeniklogo0:1logoVaraždinIzvještaj
22. kolovoza 2020. / SUBOTA / 20:05
logoŠibenik
0:1
logoVaraždin
23. kolovoza 2020.
NEDJELJA / 17:55
Osijeklogo1:2logoHajdukIzvještaj
23. kolovoza 2020. / NEDJELJA / 17:55
1:2
logoHajduk
3. kolo
28. kolovoza 2020.
PETAK / 20:00
Goricalogo3:2logoŠibenikIzvještaj
28. kolovoza 2020. / PETAK / 20:00
logoGorica
3:2
logoŠibenik
29. kolovoza 2020.
SUBOTA / 17:55
Rijekalogo2:1logoIstra 1961Izvještaj
29. kolovoza 2020. / SUBOTA / 17:55
logoRijeka
2:1
logoIstra 1961
29. kolovoza 2020.
SUBOTA / 20:05
Hajduklogo2:2logoSlaven BelupoIzvještaj
29. kolovoza 2020. / SUBOTA / 20:05
logoHajduk
2:2
logoSlaven Belupo
30. kolovoza 2020.
NEDJELJA / 17:55
Varaždinlogo1:1logoLokomotivaIzvještaj
30. kolovoza 2020. / NEDJELJA / 17:55
logoVaraždin
1:1
logoLokomotiva
30. kolovoza 2020.
NEDJELJA / 20:05
Dinamologo4:1logoOsijekIzvještaj
30. kolovoza 2020. / NEDJELJA / 20:05
logoDinamo
4:1
4. kolo
11. rujna 2020.
PETAK / 20:00
Slaven Belupologo0:0logoŠibenikIzvještaj
11. rujna 2020. / PETAK / 20:00
logoSlaven Belupo
0:0
logoŠibenik
12. rujna 2020.
SUBOTA / 17:00
Osijeklogo3:0logoRijekaIzvještaj
12. rujna 2020. / SUBOTA / 17:00
3:0
logoRijeka
12. rujna 2020.
SUBOTA / 19:05
Hajduklogo1:2logoDinamoIzvještaj
12. rujna 2020. / SUBOTA / 19:05
logoHajduk
1:2
logoDinamo
13. rujna 2020.
NEDJELJA / 17:00
Istra 1961logo0:1logoVaraždinIzvještaj
13. rujna 2020. / NEDJELJA / 17:00
logoIstra 1961
0:1
logoVaraždin
13. rujna 2020.
NEDJELJA / 19:05
Lokomotivalogo1:2logoGoricaIzvještaj
13. rujna 2020. / NEDJELJA / 19:05
logoLokomotiva
1:2
logoGorica
5. kolo
Rijekalogo-:-logoHajduk
logoRijeka
-:-
logoHajduk
18. rujna 2020.
PETAK / 18:00
Šibeniklogo3:2logoLokomotivaIzvještaj
18. rujna 2020. / PETAK / 18:00
logoŠibenik
3:2
logoLokomotiva
19. rujna 2020.
SUBOTA / 17:00
Goricalogo2:2logoIstra 1961Izvještaj
19. rujna 2020. / SUBOTA / 17:00
logoGorica
2:2
logoIstra 1961
19. rujna 2020.
SUBOTA / 19:05
Dinamologo3:3logoSlaven BelupoIzvještaj
19. rujna 2020. / SUBOTA / 19:05
logoDinamo
3:3
logoSlaven Belupo
20. rujna 2020.
NEDJELJA / 19:05
Varaždinlogo0:1logoOsijekIzvještaj
20. rujna 2020. / NEDJELJA / 19:05
logoVaraždin
0:1
6. kolo
Dinamologo-:-logoRijeka
logoDinamo
-:-
logoRijeka
26. rujna 2020.
SUBOTA / 17:00
Istra 1961logo1:0logoŠibenikIzvještaj
26. rujna 2020. / SUBOTA / 17:00
logoIstra 1961
1:0
logoŠibenik
26. rujna 2020.
SUBOTA / 19:05
Osijeklogo2:1logoGoricaIzvještaj
26. rujna 2020. / SUBOTA / 19:05
2:1
logoGorica
27. rujna 2020.
NEDJELJA / 19:05
Hajduklogo2:0logoVaraždinIzvještaj
27. rujna 2020. / NEDJELJA / 19:05
logoHajduk
2:0
logoVaraždin
28. listopada 2020.
SRIJEDA / 17:00
Slaven Belupologo0:0logoLokomotivaIzvještaj
28. listopada 2020. / SRIJEDA / 17:00
logoSlaven Belupo
0:0
logoLokomotiva
7. kolo
02. listopada 2020.
PETAK / 18:00
Lokomotivalogo0:0logoIstra 1961Izvještaj
02. listopada 2020. / PETAK / 18:00
logoLokomotiva
0:0
logoIstra 1961
03. listopada 2020.
SUBOTA / 17:00
Šibeniklogo0:2logoOsijekIzvještaj
03. listopada 2020. / SUBOTA / 17:00
logoŠibenik
0:2
03. listopada 2020.
SUBOTA / 19:05
Goricalogo2:1logoHajdukIzvještaj
03. listopada 2020. / SUBOTA / 19:05
logoGorica
2:1
logoHajduk
04. listopada 2020.
NEDJELJA / 17:00
Varaždinlogo1:2logoDinamoIzvještaj
04. listopada 2020. / NEDJELJA / 17:00
logoVaraždin
1:2
logoDinamo
04. listopada 2020.
NEDJELJA / 19:05
Rijekalogo2:0logoSlaven BelupoIzvještaj
04. listopada 2020. / NEDJELJA / 19:05
logoRijeka
2:0
logoSlaven Belupo
8. kolo
16. listopada 2020.
PETAK / 18:00
Slaven Belupologo5:1logoIstra 1961Izvještaj
16. listopada 2020. / PETAK / 18:00
logoSlaven Belupo
5:1
logoIstra 1961
17. listopada 2020.
SUBOTA / 15:00
Dinamologo3:2logoGoricaIzvještaj
17. listopada 2020. / SUBOTA / 15:00
logoDinamo
3:2
logoGorica
17. listopada 2020.
SUBOTA / 17:05
Rijekalogo2:1logoVaraždinIzvještaj
17. listopada 2020. / SUBOTA / 17:05
logoRijeka
2:1
logoVaraždin
18. listopada 2020.
NEDJELJA / 15:00
Hajduklogo0:1logoŠibenikIzvještaj
18. listopada 2020. / NEDJELJA / 15:00
logoHajduk
0:1
logoŠibenik
04. studenog 2020.
SRIJEDA / 17:00
Osijeklogo2:1logoLokomotivaIzvještaj
04. studenog 2020. / SRIJEDA / 17:00
2:1
logoLokomotiva
9. kolo
Goricalogo-:-logoRijeka
logoGorica
-:-
logoRijeka
23. listopada 2020.
PETAK / 18:00
Varaždinlogo1:2logoSlaven BelupoIzvještaj
23. listopada 2020. / PETAK / 18:00
logoVaraždin
1:2
logoSlaven Belupo
25. listopada 2020.
NEDJELJA / 15:00
Šibeniklogo0:2logoDinamoIzvještaj
25. listopada 2020. / NEDJELJA / 15:00
logoŠibenik
0:2
logoDinamo
24. studenog 2020.
UTORAK / 17:00
Lokomotivalogo1:2logoHajdukIzvještaj
24. studenog 2020. / UTORAK / 17:00
logoLokomotiva
1:2
logoHajduk
25. studenog 2020.
SRIJEDA / 17:00
Istra 1961logo1:4logoOsijekIzvještaj
25. studenog 2020. / SRIJEDA / 17:00
logoIstra 1961
1:4
10. kolo
31. listopada 2020.
SUBOTA / 15:00
Slaven Belupologo0:1logoOsijekIzvještaj
31. listopada 2020. / SUBOTA / 15:00
logoSlaven Belupo
0:1
31. listopada 2020.
SUBOTA / 17:05
Istra 1961logo1:0logoHajdukIzvještaj
31. listopada 2020. / SUBOTA / 17:05
logoIstra 1961
1:0
logoHajduk
01. studenog 2020.
NEDJELJA / 15:00
Šibeniklogo2:0logoRijekaIzvještaj
01. studenog 2020. / NEDJELJA / 15:00
logoŠibenik
2:0
logoRijeka
01. studenog 2020.
NEDJELJA / 17:05
Lokomotivalogo1:1logoDinamoIzvještaj
01. studenog 2020. / NEDJELJA / 17:05
logoLokomotiva
1:1
logoDinamo
23. studenog 2020.
PONEDJELJAK / 18:00
Goricalogo1:0logoVaraždinIzvještaj
23. studenog 2020. / PONEDJELJAK / 18:00
logoGorica
1:0
logoVaraždin
11. kolo
07. studenog 2020.
SUBOTA / 15:00
Varaždinlogo1:3logoŠibenikIzvještaj
07. studenog 2020. / SUBOTA / 15:00
logoVaraždin
1:3
logoŠibenik
07. studenog 2020.
SUBOTA / 17:05
Hajduklogo1:1logoOsijekIzvještaj
07. studenog 2020. / SUBOTA / 17:05
logoHajduk
1:1
08. studenog 2020.
NEDJELJA / 15:00
Dinamologo5:0logoIstra 1961Izvještaj
08. studenog 2020. / NEDJELJA / 15:00
logoDinamo
5:0
logoIstra 1961
08. studenog 2020.
NEDJELJA / 17:05
Rijekalogo1:0logoLokomotivaIzvještaj
08. studenog 2020. / NEDJELJA / 17:05
logoRijeka
1:0
logoLokomotiva
02. prosinca 2020.
SRIJEDA / 17:00
Goricalogo-:-logoSlaven Belupo
02. prosinca 2020. / SRIJEDA / 17:00
logoGorica
-:-
logoSlaven Belupo
12. kolo
Istra 1961logo-:-logoRijeka
logoIstra 1961
-:-
logoRijeka
20. studenog 2020.
PETAK / 17:00
Lokomotivalogo2:2logoVaraždinIzvještaj
20. studenog 2020. / PETAK / 17:00
logoLokomotiva
2:2
logoVaraždin
20. studenog 2020.
PETAK / 19:05
Šibeniklogo1:3logoGoricaIzvještaj
20. studenog 2020. / PETAK / 19:05
logoŠibenik
1:3
logoGorica
21. studenog 2020.
SUBOTA / 15:00
Osijeklogo2:0logoDinamoIzvještaj
21. studenog 2020. / SUBOTA / 15:00
2:0
logoDinamo
21. studenog 2020.
SUBOTA / 17:05
Slaven Belupologo0:2logoHajdukIzvještaj
21. studenog 2020. / SUBOTA / 17:05
logoSlaven Belupo
0:2
logoHajduk
13. kolo
Dinamologo-:-logoHajduk
logoDinamo
-:-
logoHajduk
27. studenog 2020.
PETAK / 18:00
Šibeniklogo0:3logoSlaven BelupoIzvještaj
27. studenog 2020. / PETAK / 18:00
logoŠibenik
0:3
logoSlaven Belupo
28. studenog 2020.
SUBOTA / 15:00
Varaždinlogo-:-logoIstra 1961Info
28. studenog 2020. / SUBOTA / 15:00
logoVaraždin
-:-
logoIstra 1961
28. studenog 2020.
SUBOTA / 17:05
Goricalogo-:-logoLokomotivaInfo
28. studenog 2020. / SUBOTA / 17:05
logoGorica
-:-
logoLokomotiva
29. studenog 2020.
NEDJELJA / 17:05
Rijekalogo-:-logoOsijekInfo
29. studenog 2020. / NEDJELJA / 17:05
logoRijeka
-:-
14. kolo
05. prosinca 2020.
SUBOTA / 15:00
Osijeklogo-:-logoVaraždin
05. prosinca 2020. / SUBOTA / 15:00
-:-
logoVaraždin
05. prosinca 2020.
SUBOTA / 17:05
Lokomotivalogo-:-logoŠibenik
05. prosinca 2020. / SUBOTA / 17:05
logoLokomotiva
-:-
logoŠibenik
06. prosinca 2020.
NEDJELJA / 15:00
Slaven Belupologo-:-logoDinamo
06. prosinca 2020. / NEDJELJA / 15:00
logoSlaven Belupo
-:-
logoDinamo
06. prosinca 2020.
NEDJELJA / 17:05
Hajduklogo-:-logoRijeka
06. prosinca 2020. / NEDJELJA / 17:05
logoHajduk
-:-
logoRijeka
07. prosinca 2020.
PONEDJELJAK / 18:00
Istra 1961logo-:-logoGorica
07. prosinca 2020. / PONEDJELJAK / 18:00
logoIstra 1961
-:-
logoGorica
15. kolo
11. prosinca 2020.
PETAK / 18:00
Lokomotivalogo-:-logoSlaven Belupo
11. prosinca 2020. / PETAK / 18:00
logoLokomotiva
-:-
logoSlaven Belupo
12. prosinca 2020.
SUBOTA / 15:00
Goricalogo-:-logoOsijek
12. prosinca 2020. / SUBOTA / 15:00
logoGorica
-:-
12. prosinca 2020.
SUBOTA / 17:05
Varaždinlogo-:-logoHajduk
12. prosinca 2020. / SUBOTA / 17:05
logoVaraždin
-:-
logoHajduk
13. prosinca 2020.
NEDJELJA / 15:00
Šibeniklogo-:-logoIstra 1961
13. prosinca 2020. / NEDJELJA / 15:00
logoŠibenik
-:-
logoIstra 1961
13. prosinca 2020.
NEDJELJA / 17:05
Rijekalogo-:-logoDinamo
13. prosinca 2020. / NEDJELJA / 17:05
logoRijeka
-:-
logoDinamo
16. kolo
19. prosinca 2020.
SUBOTA / 15:00
Osijeklogo-:-logoŠibenik
19. prosinca 2020. / SUBOTA / 15:00
-:-
logoŠibenik
19. prosinca 2020.
SUBOTA / 17:05
Dinamologo-:-logoVaraždin
19. prosinca 2020. / SUBOTA / 17:05
logoDinamo
-:-
logoVaraždin
20. prosinca 2020.
NEDJELJA / 15:00
Slaven Belupologo-:-logoRijeka
20. prosinca 2020. / NEDJELJA / 15:00
logoSlaven Belupo
-:-
logoRijeka
20. prosinca 2020.
NEDJELJA / 17:05
Hajduklogo-:-logoGorica
20. prosinca 2020. / NEDJELJA / 17:05
logoHajduk
-:-
logoGorica
20. prosinca 2020.
NEDJELJA / 19:10
Istra 1961logo-:-logoLokomotiva
20. prosinca 2020. / NEDJELJA / 19:10
logoIstra 1961
-:-
logoLokomotiva
17. kolo
23. siječnja 2021.
SUBOTA / 17:00
Istra 1961logo-:-logoSlaven Belupo
23. siječnja 2021. / SUBOTA / 17:00
logoIstra 1961
-:-
logoSlaven Belupo
23. siječnja 2021.
SUBOTA / 17:00
Lokomotivalogo-:-logoOsijek
23. siječnja 2021. / SUBOTA / 17:00
logoLokomotiva
-:-
23. siječnja 2021.
SUBOTA / 17:00
Šibeniklogo-:-logoHajduk
23. siječnja 2021. / SUBOTA / 17:00
logoŠibenik
-:-
logoHajduk
23. siječnja 2021.
SUBOTA / 17:00
Goricalogo-:-logoDinamo
23. siječnja 2021. / SUBOTA / 17:00
logoGorica
-:-
logoDinamo
23. siječnja 2021.
SUBOTA / 17:00
Varaždinlogo-:-logoRijeka
23. siječnja 2021. / SUBOTA / 17:00
logoVaraždin
-:-
logoRijeka
18. kolo
30. siječnja 2021.
SUBOTA / 17:00
Slaven Belupologo-:-logoVaraždin
30. siječnja 2021. / SUBOTA / 17:00
logoSlaven Belupo
-:-
logoVaraždin
30. siječnja 2021.
SUBOTA / 17:00
Rijekalogo-:-logoGorica
30. siječnja 2021. / SUBOTA / 17:00
logoRijeka
-:-
logoGorica
30. siječnja 2021.
SUBOTA / 17:00
Dinamologo-:-logoŠibenik
30. siječnja 2021. / SUBOTA / 17:00
logoDinamo
-:-
logoŠibenik
30. siječnja 2021.
SUBOTA / 17:00
Hajduklogo-:-logoLokomotiva
30. siječnja 2021. / SUBOTA / 17:00
logoHajduk
-:-
logoLokomotiva
30. siječnja 2021.
SUBOTA / 17:00
Osijeklogo-:-logoIstra 1961
30. siječnja 2021. / SUBOTA / 17:00
-:-
logoIstra 1961
19. kolo
03. veljače 2021.
SRIJEDA / 17:00
Osijeklogo-:-logoSlaven Belupo
03. veljače 2021. / SRIJEDA / 17:00
-:-
logoSlaven Belupo
03. veljače 2021.
SRIJEDA / 17:00
Hajduklogo-:-logoIstra 1961
03. veljače 2021. / SRIJEDA / 17:00
logoHajduk
-:-
logoIstra 1961
03. veljače 2021.
SRIJEDA / 17:00
Dinamologo-:-logoLokomotiva
03. veljače 2021. / SRIJEDA / 17:00
logoDinamo
-:-
logoLokomotiva
03. veljače 2021.
SRIJEDA / 17:00
Rijekalogo-:-logoŠibenik
03. veljače 2021. / SRIJEDA / 17:00
logoRijeka
-:-
logoŠibenik
03. veljače 2021.
SRIJEDA / 17:00
Varaždinlogo-:-logoGorica
03. veljače 2021. / SRIJEDA / 17:00
logoVaraždin
-:-
logoGorica
20. kolo
06. veljače 2021.
SUBOTA / 17:00
Slaven Belupologo-:-logoGorica
06. veljače 2021. / SUBOTA / 17:00
logoSlaven Belupo
-:-
logoGorica
06. veljače 2021.
SUBOTA / 17:00
Šibeniklogo-:-logoVaraždin
06. veljače 2021. / SUBOTA / 17:00
logoŠibenik
-:-
logoVaraždin
06. veljače 2021.
SUBOTA / 17:00
Lokomotivalogo-:-logoRijeka
06. veljače 2021. / SUBOTA / 17:00
logoLokomotiva
-:-
logoRijeka
06. veljače 2021.
SUBOTA / 17:00
Istra 1961logo-:-logoDinamo
06. veljače 2021. / SUBOTA / 17:00
logoIstra 1961
-:-
logoDinamo
06. veljače 2021.
SUBOTA / 17:00
Osijeklogo-:-logoHajduk
06. veljače 2021. / SUBOTA / 17:00
-:-
logoHajduk
21. kolo
13. veljače 2021.
SUBOTA / 17:00
Hajduklogo-:-logoSlaven Belupo
13. veljače 2021. / SUBOTA / 17:00
logoHajduk
-:-
logoSlaven Belupo
13. veljače 2021.
SUBOTA / 17:00
Dinamologo-:-logoOsijek
13. veljače 2021. / SUBOTA / 17:00
logoDinamo
-:-
13. veljače 2021.
SUBOTA / 17:00
Rijekalogo-:-logoIstra 1961
13. veljače 2021. / SUBOTA / 17:00
logoRijeka
-:-
logoIstra 1961
13. veljače 2021.
SUBOTA / 17:00
Varaždinlogo-:-logoLokomotiva
13. veljače 2021. / SUBOTA / 17:00
logoVaraždin
-:-
logoLokomotiva
13. veljače 2021.
SUBOTA / 17:00
Goricalogo-:-logoŠibenik
13. veljače 2021. / SUBOTA / 17:00
logoGorica
-:-
logoŠibenik
22. kolo
20. veljače 2021.
SUBOTA / 17:00
Slaven Belupologo-:-logoŠibenik
20. veljače 2021. / SUBOTA / 17:00
logoSlaven Belupo
-:-
logoŠibenik
20. veljače 2021.
SUBOTA / 17:00
Lokomotivalogo-:-logoGorica
20. veljače 2021. / SUBOTA / 17:00
logoLokomotiva
-:-
logoGorica
20. veljače 2021.
SUBOTA / 17:00
Istra 1961logo-:-logoVaraždin
20. veljače 2021. / SUBOTA / 17:00
logoIstra 1961
-:-
logoVaraždin
20. veljače 2021.
SUBOTA / 17:00
Osijeklogo-:-logoRijeka
20. veljače 2021. / SUBOTA / 17:00
-:-
logoRijeka
20. veljače 2021.
SUBOTA / 17:00
Hajduklogo-:-logoDinamo
20. veljače 2021. / SUBOTA / 17:00
logoHajduk
-:-
logoDinamo
23. kolo
27. veljače 2021.
SUBOTA / 17:00
Dinamologo-:-logoSlaven Belupo
27. veljače 2021. / SUBOTA / 17:00
logoDinamo
-:-
logoSlaven Belupo
27. veljače 2021.
SUBOTA / 17:00
Rijekalogo-:-logoHajduk
27. veljače 2021. / SUBOTA / 17:00
logoRijeka
-:-
logoHajduk
27. veljače 2021.
SUBOTA / 17:00
Varaždinlogo-:-logoOsijek
27. veljače 2021. / SUBOTA / 17:00
logoVaraždin
-:-
27. veljače 2021.
SUBOTA / 17:00
Goricalogo-:-logoIstra 1961
27. veljače 2021. / SUBOTA / 17:00
logoGorica
-:-
logoIstra 1961
27. veljače 2021.
SUBOTA / 17:00
Šibeniklogo-:-logoLokomotiva
27. veljače 2021. / SUBOTA / 17:00
logoŠibenik
-:-
logoLokomotiva
24. kolo
06. ožujka 2021.
SUBOTA / 17:00
Slaven Belupologo-:-logoLokomotiva
06. ožujka 2021. / SUBOTA / 17:00
logoSlaven Belupo
-:-
logoLokomotiva
06. ožujka 2021.
SUBOTA / 17:00
Istra 1961logo-:-logoŠibenik
06. ožujka 2021. / SUBOTA / 17:00
logoIstra 1961
-:-
logoŠibenik
06. ožujka 2021.
SUBOTA / 17:00
Osijeklogo-:-logoGorica
06. ožujka 2021. / SUBOTA / 17:00
-:-
logoGorica
06. ožujka 2021.
SUBOTA / 17:00
Hajduklogo-:-logoVaraždin
06. ožujka 2021. / SUBOTA / 17:00
logoHajduk
-:-
logoVaraždin
06. ožujka 2021.
SUBOTA / 17:00
Dinamologo-:-logoRijeka
06. ožujka 2021. / SUBOTA / 17:00
logoDinamo
-:-
logoRijeka
25. kolo
13. ožujka 2021.
SUBOTA / 17:00
Rijekalogo-:-logoSlaven Belupo
13. ožujka 2021. / SUBOTA / 17:00
logoRijeka
-:-
logoSlaven Belupo
13. ožujka 2021.
SUBOTA / 17:00
Varaždinlogo-:-logoDinamo
13. ožujka 2021. / SUBOTA / 17:00
logoVaraždin
-:-
logoDinamo
13. ožujka 2021.
SUBOTA / 17:00
Goricalogo-:-logoHajduk
13. ožujka 2021. / SUBOTA / 17:00
logoGorica
-:-
logoHajduk
13. ožujka 2021.
SUBOTA / 17:00
Šibeniklogo-:-logoOsijek
13. ožujka 2021. / SUBOTA / 17:00
logoŠibenik
-:-
13. ožujka 2021.
SUBOTA / 17:00
Lokomotivalogo-:-logoIstra 1961
13. ožujka 2021. / SUBOTA / 17:00
logoLokomotiva
-:-
logoIstra 1961
26. kolo
20. ožujka 2021.
SUBOTA / 17:00
Slaven Belupologo-:-logoIstra 1961
20. ožujka 2021. / SUBOTA / 17:00
logoSlaven Belupo
-:-
logoIstra 1961
20. ožujka 2021.
SUBOTA / 17:00
Osijeklogo-:-logoLokomotiva
20. ožujka 2021. / SUBOTA / 17:00
-:-
logoLokomotiva
20. ožujka 2021.
SUBOTA / 17:00
Hajduklogo-:-logoŠibenik
20. ožujka 2021. / SUBOTA / 17:00
logoHajduk
-:-
logoŠibenik
20. ožujka 2021.
SUBOTA / 17:00
Dinamologo-:-logoGorica
20. ožujka 2021. / SUBOTA / 17:00
logoDinamo
-:-
logoGorica
20. ožujka 2021.
SUBOTA / 17:00
Rijekalogo-:-logoVaraždin
20. ožujka 2021. / SUBOTA / 17:00
logoRijeka
-:-
logoVaraždin
27. kolo
03. travnja 2021.
SUBOTA / 19:00
Varaždinlogo-:-logoSlaven Belupo
03. travnja 2021. / SUBOTA / 19:00
logoVaraždin
-:-
logoSlaven Belupo
03. travnja 2021.
SUBOTA / 19:00
Goricalogo-:-logoRijeka
03. travnja 2021. / SUBOTA / 19:00
logoGorica
-:-
logoRijeka
03. travnja 2021.
SUBOTA / 19:00
Šibeniklogo-:-logoDinamo
03. travnja 2021. / SUBOTA / 19:00
logoŠibenik
-:-
logoDinamo
03. travnja 2021.
SUBOTA / 19:00
Lokomotivalogo-:-logoHajduk
03. travnja 2021. / SUBOTA / 19:00
logoLokomotiva
-:-
logoHajduk
03. travnja 2021.
SUBOTA / 19:00
Istra 1961logo-:-logoOsijek
03. travnja 2021. / SUBOTA / 19:00
logoIstra 1961
-:-
28. kolo
07. travnja 2021.
SRIJEDA / 19:00
Slaven Belupologo-:-logoOsijek
07. travnja 2021. / SRIJEDA / 19:00
logoSlaven Belupo
-:-
07. travnja 2021.
SRIJEDA / 19:00
Istra 1961logo-:-logoHajduk
07. travnja 2021. / SRIJEDA / 19:00
logoIstra 1961
-:-
logoHajduk
07. travnja 2021.
SRIJEDA / 19:00
Lokomotivalogo-:-logoDinamo
07. travnja 2021. / SRIJEDA / 19:00
logoLokomotiva
-:-
logoDinamo
07. travnja 2021.
SRIJEDA / 19:00
Šibeniklogo-:-logoRijeka
07. travnja 2021. / SRIJEDA / 19:00
logoŠibenik
-:-
logoRijeka
07. travnja 2021.
SRIJEDA / 19:00
Goricalogo-:-logoVaraždin
07. travnja 2021. / SRIJEDA / 19:00
logoGorica
-:-
logoVaraždin
29. kolo
10. travnja 2021.
SUBOTA / 19:00
Goricalogo-:-logoSlaven Belupo
10. travnja 2021. / SUBOTA / 19:00
logoGorica
-:-
logoSlaven Belupo
10. travnja 2021.
SUBOTA / 19:00
Varaždinlogo-:-logoŠibenik
10. travnja 2021. / SUBOTA / 19:00
logoVaraždin
-:-
logoŠibenik
10. travnja 2021.
SUBOTA / 19:00
Rijekalogo-:-logoLokomotiva
10. travnja 2021. / SUBOTA / 19:00
logoRijeka
-:-
logoLokomotiva
10. travnja 2021.
SUBOTA / 19:00
Dinamologo-:-logoIstra 1961
10. travnja 2021. / SUBOTA / 19:00
logoDinamo
-:-
logoIstra 1961
10. travnja 2021.
SUBOTA / 19:00
Hajduklogo-:-logoOsijek
10. travnja 2021. / SUBOTA / 19:00
logoHajduk
-:-
30. kolo
17. travnja 2021.
SUBOTA / 19:00
Slaven Belupologo-:-logoHajduk
17. travnja 2021. / SUBOTA / 19:00
logoSlaven Belupo
-:-
logoHajduk
17. travnja 2021.
SUBOTA / 19:00
Osijeklogo-:-logoDinamo
17. travnja 2021. / SUBOTA / 19:00
-:-
logoDinamo
17. travnja 2021.
SUBOTA / 19:00
Istra 1961logo-:-logoRijeka
17. travnja 2021. / SUBOTA / 19:00
logoIstra 1961
-:-
logoRijeka
17. travnja 2021.
SUBOTA / 19:00
Lokomotivalogo-:-logoVaraždin
17. travnja 2021. / SUBOTA / 19:00
logoLokomotiva
-:-
logoVaraždin
17. travnja 2021.
SUBOTA / 19:00
Šibeniklogo-:-logoGorica
17. travnja 2021. / SUBOTA / 19:00
logoŠibenik
-:-
logoGorica
31. kolo
21. travnja 2021.
SRIJEDA / 19:00
Šibeniklogo-:-logoSlaven Belupo
21. travnja 2021. / SRIJEDA / 19:00
logoŠibenik
-:-
logoSlaven Belupo
21. travnja 2021.
SRIJEDA / 19:00
Goricalogo-:-logoLokomotiva
21. travnja 2021. / SRIJEDA / 19:00
logoGorica
-:-
logoLokomotiva
21. travnja 2021.
SRIJEDA / 19:00
Varaždinlogo-:-logoIstra 1961
21. travnja 2021. / SRIJEDA / 19:00
logoVaraždin
-:-
logoIstra 1961
21. travnja 2021.
SRIJEDA / 19:00
Rijekalogo-:-logoOsijek
21. travnja 2021. / SRIJEDA / 19:00
logoRijeka
-:-
21. travnja 2021.
SRIJEDA / 19:00
Dinamologo-:-logoHajduk
21. travnja 2021. / SRIJEDA / 19:00
logoDinamo
-:-
logoHajduk
32. kolo
24. travnja 2021.
SUBOTA / 19:00
Slaven Belupologo-:-logoDinamo
24. travnja 2021. / SUBOTA / 19:00
logoSlaven Belupo
-:-
logoDinamo
24. travnja 2021.
SUBOTA / 19:00
Hajduklogo-:-logoRijeka
24. travnja 2021. / SUBOTA / 19:00
logoHajduk
-:-
logoRijeka
24. travnja 2021.
SUBOTA / 19:00
Osijeklogo-:-logoVaraždin
24. travnja 2021. / SUBOTA / 19:00
-:-
logoVaraždin
24. travnja 2021.
SUBOTA / 19:00
Istra 1961logo-:-logoGorica
24. travnja 2021. / SUBOTA / 19:00
logoIstra 1961
-:-
logoGorica
24. travnja 2021.
SUBOTA / 19:00
Lokomotivalogo-:-logoŠibenik
24. travnja 2021. / SUBOTA / 19:00
logoLokomotiva
-:-
logoŠibenik
33. kolo
01. svibnja 2021.
SUBOTA / 19:00
Lokomotivalogo-:-logoSlaven Belupo
01. svibnja 2021. / SUBOTA / 19:00
logoLokomotiva
-:-
logoSlaven Belupo
01. svibnja 2021.
SUBOTA / 19:00
Šibeniklogo-:-logoIstra 1961
01. svibnja 2021. / SUBOTA / 19:00
logoŠibenik
-:-
logoIstra 1961
01. svibnja 2021.
SUBOTA / 19:00
Goricalogo-:-logoOsijek
01. svibnja 2021. / SUBOTA / 19:00
logoGorica
-:-
01. svibnja 2021.
SUBOTA / 19:00
Varaždinlogo-:-logoHajduk
01. svibnja 2021. / SUBOTA / 19:00
logoVaraždin
-:-
logoHajduk
01. svibnja 2021.
SUBOTA / 19:00
Rijekalogo-:-logoDinamo
01. svibnja 2021. / SUBOTA / 19:00
logoRijeka
-:-
logoDinamo
34. kolo
08. svibnja 2021.
SUBOTA / 19:00
Slaven Belupologo-:-logoRijeka
08. svibnja 2021. / SUBOTA / 19:00
logoSlaven Belupo
-:-
logoRijeka
08. svibnja 2021.
SUBOTA / 19:00
Dinamologo-:-logoVaraždin
08. svibnja 2021. / SUBOTA / 19:00
logoDinamo
-:-
logoVaraždin
08. svibnja 2021.
SUBOTA / 19:00
Hajduklogo-:-logoGorica
08. svibnja 2021. / SUBOTA / 19:00
logoHajduk
-:-
logoGorica
08. svibnja 2021.
SUBOTA / 19:00
Osijeklogo-:-logoŠibenik
08. svibnja 2021. / SUBOTA / 19:00
-:-
logoŠibenik
08. svibnja 2021.
SUBOTA / 19:00
Istra 1961logo-:-logoLokomotiva
08. svibnja 2021. / SUBOTA / 19:00
logoIstra 1961
-:-
logoLokomotiva
35. kolo
12. svibnja 2021.
SRIJEDA / 19:00
Istra 1961logo-:-logoSlaven Belupo
12. svibnja 2021. / SRIJEDA / 19:00
logoIstra 1961
-:-
logoSlaven Belupo
12. svibnja 2021.
SRIJEDA / 19:00
Lokomotivalogo-:-logoOsijek
12. svibnja 2021. / SRIJEDA / 19:00
logoLokomotiva
-:-
12. svibnja 2021.
SRIJEDA / 19:00
Šibeniklogo-:-logoHajduk
12. svibnja 2021. / SRIJEDA / 19:00
logoŠibenik
-:-
logoHajduk
12. svibnja 2021.
SRIJEDA / 19:00
Goricalogo-:-logoDinamo
12. svibnja 2021. / SRIJEDA / 19:00
logoGorica
-:-
logoDinamo
12. svibnja 2021.
SRIJEDA / 19:00
Varaždinlogo-:-logoRijeka
12. svibnja 2021. / SRIJEDA / 19:00
logoVaraždin
-:-
logoRijeka
36. kolo
15. svibnja 2021.
SUBOTA / 18:00
Slaven Belupologo-:-logoVaraždin
15. svibnja 2021. / SUBOTA / 18:00
logoSlaven Belupo
-:-
logoVaraždin
15. svibnja 2021.
SUBOTA / 18:00
Rijekalogo-:-logoGorica
15. svibnja 2021. / SUBOTA / 18:00
logoRijeka
-:-
logoGorica
15. svibnja 2021.
SUBOTA / 18:00
Dinamologo-:-logoŠibenik
15. svibnja 2021. / SUBOTA / 18:00
logoDinamo
-:-
logoŠibenik
15. svibnja 2021.
SUBOTA / 18:00
Hajduklogo-:-logoLokomotiva
15. svibnja 2021. / SUBOTA / 18:00
logoHajduk
-:-
logoLokomotiva
15. svibnja 2021.
SUBOTA / 18:00
Osijeklogo-:-logoIstra 1961
15. svibnja 2021. / SUBOTA / 18:00
-:-
logoIstra 1961

Hrvatski Telekom Prva liga

KlubUkPobNerPorG+G-GRBod
1.Dinamo118212911+1826
2.Osijek128222010+1026
3.Gorica107122314+922
4.Hajduk115241511+417
5.Rijeka850399015
6.Slaven Belupo123541614+214
7.Šibenik134181320-713
8.Lokomotiva121561020-108
9.Varaždin122281021-118
10.Istra 196111227722-158
 IgračKlubGol.
1Mario GavranovićDinamo9
2Kristijan LovrićGorica7
3Ramon Nazareno MIEREZOsijek7
4Ognjen MUDRINSKIGorica6
5Mislav OršićDinamo6
6Mijo CaktašHajduk5
7Deni JurićŠibenik4
8Ivan KrstanovićSlaven Belupo4
9Adam GyurcsoHajduk3
10Franko AndrijaševićRijeka3
11Prince Obeng AmpemŠibenik3
12Lovro MajerDinamo3
13Matej VukIstra 19613
14Mihael ŽaperOsijek3
15Jiloan Mohamed HamadGorica2
16Dario ŠpikićGorica2
17Sandro KulenovićRijeka2
18Robert MurićRijeka2
19Marko BulatŠibenik2
20Emir SahitiŠibenik2
21Komnen AndrićDinamo2
22Luka IvanušecDinamo2
23Bruno PetkovićDinamo2
24Marko TolićDinamo2
25Moutir ChajiaLokomotiva2
26Damjan BoharOsijek2
27Vedran JugovićOsijek2
28Marin PiljOsijek2
29Stipe Bačelić GrgićSlaven Belupo2
30Tomislav BožićSlaven Belupo2
31Nemanja GlavčićSlaven Belupo2
32Leon BenkoVaraždin2
33Hrvoje BabecGorica1
34Marijan ČabrajaGorica1
35Dario ČanađijaGorica1
36Younes DELFIGorica1
37Albi DOKAGorica1
38Joey SukGorica1
39David ČolinaHajduk1
40Jairo De Macedo Da SilvaHajduk1
41Dimitrios DiamantakosHajduk1
42Kristian Traychev DimitrovHajduk1
43Stanko JurićHajduk1
44Mehmet Umut NayirHajduk1
45Sterling Siloe YatekeRijeka1
46Silvio AnočićŠibenik1
47Nikola RakŠibenik1
48Arijan AdemiDinamo1
49Kristijan JakićDinamo1
50Lirim KastratiDinamo1
51Šime GržanIstra 19611
52Gedeon GuzinaIstra 19611
53Antonio IvančićIstra 19611
54Josip ŠpoljarićIstra 19611
55Jorge Sammir Cruz CamposLokomotiva1
56Dino HalilovićLokomotiva1
57Aliyu IbrahimLokomotiva1
58Sherif KallakuLokomotiva1
59Fran KaračićLokomotiva1
60Kyriakos PapadopoulosLokomotiva1
61Indrit TuciLokomotiva1
62Petar BočkajOsijek1
63Ante ErcegOsijek1
64Eros GrezdaOsijek1
65Alen GrgićOsijek1
66Martin BOAKYESlaven Belupo1
67Franck EtoundiSlaven Belupo1
68Törles Tim KNÖLLSlaven Belupo1
69Ivan DelićVaraždin1
70Domagoj DrožđekVaraždin1
71Neven ĐurasekVaraždin1
72Mohammadmehdi MehdikhaniVaraždin1
73Jorge Leonardo Obregon RojasVaraždin1
74Vinko PetkovićVaraždin1
75Matej SenićVaraždin1
1/16 finala
26. rujna 2020.
SUBOTA / 15:00
NK Ferdinandovac1:7DinamoIzvještaj
26. rujna 2020. / SUBOTA / 15:00
29. rujna 2020.
UTORAK / 15:00
Rudar0:9Slaven BelupoIzvještaj
29. rujna 2020. / UTORAK / 15:00
30. rujna 2020.
SRIJEDA / 15:30
Kurilovec6:0VinogradarIzvještaj
30. rujna 2020. / SRIJEDA / 15:30
06. listopada 2020.
UTORAK / 15:00
Crikvenica1:5OsijekIzvještaj
06. listopada 2020. / UTORAK / 15:00
06. listopada 2020.
UTORAK / 15:00
Graničar1:2HajdukIzvještaj
06. listopada 2020. / UTORAK / 15:00
07. listopada 2020.
SRIJEDA / 15:00
NK Dilj (V)0:6RijekaIzvještaj
07. listopada 2020. / SRIJEDA / 15:00
07. listopada 2020.
SRIJEDA / 15:00
Gaj Mače2:3LokomotivaIzvještaj
07. listopada 2020. / SRIJEDA / 15:00
07. listopada 2020.
SRIJEDA / 15:00
Polet (SMnM)0:2Istra 1961Izvještaj
07. listopada 2020. / SRIJEDA / 15:00
07. listopada 2020.
SRIJEDA / 15:00
NK Croatia0:2ŠibenikIzvještaj
07. listopada 2020. / SRIJEDA / 15:00
07. listopada 2020.
SRIJEDA / 15:00
Oriolik1:0SplitIzvještaj
07. listopada 2020. / SRIJEDA / 15:00
07. listopada 2020.
SRIJEDA / 15:00
GOŠK - Dubrovnik 19193:0ZadarIzvještaj
07. listopada 2020. / SRIJEDA / 15:00
07. listopada 2020.
SRIJEDA / 15:00
Mladost0:1ZagrebIzvještaj
07. listopada 2020. / SRIJEDA / 15:00
07. listopada 2020.
SRIJEDA / 15:00
Sesvete3:4GoricaIzvještaj
07. listopada 2020. / SRIJEDA / 15:00
07. listopada 2020.
SRIJEDA / 15:00
Novigrad1:3RudešIzvještaj
07. listopada 2020. / SRIJEDA / 15:00
10. listopada 2020.
SUBOTA / 19:00
Varaždin2:0CibaliaIzvještaj
10. listopada 2020. / SUBOTA / 19:00
11. listopada 2020.
NEDJELJA / 15:00
Rudar-:-Inter-Zaprešić
11. listopada 2020. / NEDJELJA / 15:00
20. listopada 2020.
UTORAK / 16:00
Rudar2:0Inter-ZaprešićIzvještaj
20. listopada 2020. / UTORAK / 16:00
1/8 finala
Zagreb-:-Hajduk
GOŠK - Dubrovnik 1919-:-Slaven Belupo
Oriolik-:-Rudar
14. studenog 2020.
SUBOTA / 13:30
Kurilovec0:4OsijekIzvještaj
14. studenog 2020. / SUBOTA / 13:30
16. prosinca 2020.
SRIJEDA / 13:00
Šibenik-:-Istra 1961
16. prosinca 2020. / SRIJEDA / 13:00
16. prosinca 2020.
SRIJEDA / 13:00
Varaždin-:-Rijeka
16. prosinca 2020. / SRIJEDA / 13:00
16. prosinca 2020.
SRIJEDA / 13:00
Rudeš-:-Dinamo
16. prosinca 2020. / SRIJEDA / 13:00
16. prosinca 2020.
SRIJEDA / 13:00
Gorica-:-Lokomotiva
16. prosinca 2020. / SRIJEDA / 13:00
Četvrtfinale
03. ožujka 2021.
SRIJEDA / 15:00
--:--
03. ožujka 2021. / SRIJEDA / 15:00
03. ožujka 2021.
SRIJEDA / 15:00
--:--
03. ožujka 2021. / SRIJEDA / 15:00
03. ožujka 2021.
SRIJEDA / 15:00
--:--
03. ožujka 2021. / SRIJEDA / 15:00
03. ožujka 2021.
SRIJEDA / 15:00
--:--
03. ožujka 2021. / SRIJEDA / 15:00
Polufinale
31. ožujka 2021.
SRIJEDA / 15:00
--:--
31. ožujka 2021. / SRIJEDA / 15:00
31. ožujka 2021.
SRIJEDA / 15:00
--:--
31. ožujka 2021. / SRIJEDA / 15:00
Finale
19. svibnja 2021.
SRIJEDA / 20:00
--:--
19. svibnja 2021. / SRIJEDA / 20:00
2. pretkolo
17. rujna 2020.
ČETVRTAK / 20:45
Osijek1:2Basel 1893
17. rujna 2020. / ČETVRTAK / 20:45
Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Više informacija o kolačićima možete pronaći OVDJE, a o politici privatnosti OVDJE.
Slažem se