Odabir sezone:

  • Aktualno
  • Prva HNL
  • Ljestvica
  • Strijelci
  • Kup
Lipanj
HT Prva liga / 27. KOLO
07. lipnja 2020.
NEDJELJA / 21:05
Lokomotivalogo0:1logoOsijekIzvještaj
HT Prva liga / 27. KOLO
07. lipnja 2020. / NEDJELJA / 21:05
logoLokomotiva
0:1
HT Prva liga / 28. KOLO
13. lipnja 2020.
SUBOTA / 20:00
Slaven Belupologo0:0logoOsijekIzvještaj
HT Prva liga / 28. KOLO
13. lipnja 2020. / SUBOTA / 20:00
logoSlaven Belupo
0:0
HT Prva liga / 29. KOLO
17. lipnja 2020.
SRIJEDA / 21:05
Osijeklogo2:1logoGoricaIzvještaj
HT Prva liga / 29. KOLO
17. lipnja 2020. / SRIJEDA / 21:05
2:1
logoGorica
HT Prva liga / 30. KOLO
20. lipnja 2020.
SUBOTA / 18:55
Inter-Zaprešićlogo0:1logoOsijekIzvještaj
HT Prva liga / 30. KOLO
20. lipnja 2020. / SUBOTA / 18:55
logoInter-Zaprešić
0:1
HT Prva liga / 31. KOLO
27. lipnja 2020.
SUBOTA / 20:00
Dinamologo0:0logoOsijekIzvještaj
HT Prva liga / 31. KOLO
27. lipnja 2020. / SUBOTA / 20:00
logoDinamo
0:0
Srpanj
HT Prva liga / 32. KOLO
01. srpnja 2020.
SRIJEDA / 21:05
Osijeklogo1:0logoRijekaIzvještaj
HT Prva liga / 32. KOLO
01. srpnja 2020. / SRIJEDA / 21:05
1:0
logoRijeka
HT Prva liga / 33. KOLO
05. srpnja 2020.
NEDJELJA / 18:55
Hajduklogo0:1logoOsijekIzvještaj
HT Prva liga / 33. KOLO
05. srpnja 2020. / NEDJELJA / 18:55
logoHajduk
0:1
HT Prva liga / 34. KOLO
11. srpnja 2020.
SUBOTA / 21:05
Osijeklogo2:0logoIstra 1961Izvještaj
HT Prva liga / 34. KOLO
11. srpnja 2020. / SUBOTA / 21:05
2:0
logoIstra 1961
HT Prva liga / 35. KOLO
18. srpnja 2020.
SUBOTA / 18:55
Varaždinlogo-:-logoOsijek
HT Prva liga / 35. KOLO
18. srpnja 2020. / SUBOTA / 18:55
logoVaraždin
-:-
HT Prva liga / 36. KOLO
25. srpnja 2020.
SUBOTA / 21:00
Osijeklogo-:-logoLokomotiva
HT Prva liga / 36. KOLO
25. srpnja 2020. / SUBOTA / 21:00
-:-
logoLokomotiva
1. kolo
19. srpnja 2019.
PETAK / 19:00
Osijeklogo2:0logoSlaven BelupoIzvještaj
19. srpnja 2019. / PETAK / 19:00
2:0
logoSlaven Belupo
19. srpnja 2019.
PETAK / 21:00
Dinamologo3:0logoLokomotivaIzvještaj
19. srpnja 2019. / PETAK / 21:00
logoDinamo
3:0
logoLokomotiva
20. srpnja 2019.
SUBOTA / 19:00
Rijekalogo2:1logoVaraždinIzvještaj
20. srpnja 2019. / SUBOTA / 19:00
logoRijeka
2:1
logoVaraždin
20. srpnja 2019.
SUBOTA / 21:00
Goricalogo1:1logoInter-ZaprešićIzvještaj
20. srpnja 2019. / SUBOTA / 21:00
logoGorica
1:1
logoInter-Zaprešić
21. srpnja 2019.
NEDJELJA / 20:00
Hajduklogo2:0logoIstra 1961Izvještaj
21. srpnja 2019. / NEDJELJA / 20:00
logoHajduk
2:0
logoIstra 1961
2. kolo
26. srpnja 2019.
PETAK / 20:00
Inter-Zaprešićlogo0:2logoIstra 1961Izvještaj
26. srpnja 2019. / PETAK / 20:00
logoInter-Zaprešić
0:2
logoIstra 1961
27. srpnja 2019.
SUBOTA / 19:00
Slaven Belupologo0:3logoDinamoIzvještaj
27. srpnja 2019. / SUBOTA / 19:00
logoSlaven Belupo
0:3
logoDinamo
27. srpnja 2019.
SUBOTA / 21:00
Lokomotivalogo0:1logoRijekaIzvještaj
27. srpnja 2019. / SUBOTA / 21:00
logoLokomotiva
0:1
logoRijeka
28. srpnja 2019.
NEDJELJA / 18:00
Goricalogo3:1logoOsijekIzvještaj
28. srpnja 2019. / NEDJELJA / 18:00
logoGorica
3:1
28. srpnja 2019.
NEDJELJA / 20:00
Varaždinlogo0:3logoHajdukIzvještaj
28. srpnja 2019. / NEDJELJA / 20:00
logoVaraždin
0:3
logoHajduk
3. kolo
02. kolovoza 2019.
PETAK / 20:00
Dinamologo3:1logoGoricaIzvještaj
02. kolovoza 2019. / PETAK / 20:00
logoDinamo
3:1
logoGorica
03. kolovoza 2019.
SUBOTA / 19:00
Istra 1961logo3:1logoVaraždinIzvještaj
03. kolovoza 2019. / SUBOTA / 19:00
logoIstra 1961
3:1
logoVaraždin
03. kolovoza 2019.
SUBOTA / 21:00
Rijekalogo3:1logoSlaven BelupoIzvještaj
03. kolovoza 2019. / SUBOTA / 21:00
logoRijeka
3:1
logoSlaven Belupo
04. kolovoza 2019.
NEDJELJA / 18:00
Hajduklogo3:0logoLokomotivaIzvještaj
04. kolovoza 2019. / NEDJELJA / 18:00
logoHajduk
3:0
logoLokomotiva
04. kolovoza 2019.
NEDJELJA / 20:00
Osijeklogo3:1logoInter-ZaprešićIzvještaj
04. kolovoza 2019. / NEDJELJA / 20:00
3:1
logoInter-Zaprešić
4. kolo
09. kolovoza 2019.
PETAK / 20:00
Osijeklogo0:0logoDinamoIzvještaj
09. kolovoza 2019. / PETAK / 20:00
0:0
logoDinamo
10. kolovoza 2019.
SUBOTA / 19:00
Inter-Zaprešićlogo2:2logoVaraždinIzvještaj
10. kolovoza 2019. / SUBOTA / 19:00
logoInter-Zaprešić
2:2
logoVaraždin
10. kolovoza 2019.
SUBOTA / 21:00
Lokomotivalogo4:1logoIstra 1961Izvještaj
10. kolovoza 2019. / SUBOTA / 21:00
logoLokomotiva
4:1
logoIstra 1961
11. kolovoza 2019.
NEDJELJA / 18:00
Slaven Belupologo2:1logoHajdukIzvještaj
11. kolovoza 2019. / NEDJELJA / 18:00
logoSlaven Belupo
2:1
logoHajduk
11. kolovoza 2019.
NEDJELJA / 20:00
Goricalogo2:0logoRijekaIzvještaj
11. kolovoza 2019. / NEDJELJA / 20:00
logoGorica
2:0
logoRijeka
5. kolo
16. kolovoza 2019.
PETAK / 20:00
Inter-Zaprešićlogo1:2logoDinamoIzvještaj
16. kolovoza 2019. / PETAK / 20:00
logoInter-Zaprešić
1:2
logoDinamo
17. kolovoza 2019.
SUBOTA / 19:00
Varaždinlogo1:1logoLokomotivaIzvještaj
17. kolovoza 2019. / SUBOTA / 19:00
logoVaraždin
1:1
logoLokomotiva
17. kolovoza 2019.
SUBOTA / 21:00
Istra 1961logo2:3logoSlaven BelupoIzvještaj
17. kolovoza 2019. / SUBOTA / 21:00
logoIstra 1961
2:3
logoSlaven Belupo
18. kolovoza 2019.
NEDJELJA / 18:00
Hajduklogo3:0logoGoricaIzvještaj
18. kolovoza 2019. / NEDJELJA / 18:00
logoHajduk
3:0
logoGorica
18. kolovoza 2019.
NEDJELJA / 20:00
Rijekalogo1:1logoOsijekIzvještaj
18. kolovoza 2019. / NEDJELJA / 20:00
logoRijeka
1:1
6. kolo
24. kolovoza 2019.
SUBOTA / 19:00
Slaven Belupologo1:1logoVaraždinIzvještaj
24. kolovoza 2019. / SUBOTA / 19:00
logoSlaven Belupo
1:1
logoVaraždin
25. kolovoza 2019.
NEDJELJA / 16:00
Inter-Zaprešićlogo1:2logoLokomotivaIzvještaj
25. kolovoza 2019. / NEDJELJA / 16:00
logoInter-Zaprešić
1:2
logoLokomotiva
25. kolovoza 2019.
NEDJELJA / 18:00
Goricalogo1:1logoIstra 1961Izvještaj
25. kolovoza 2019. / NEDJELJA / 18:00
logoGorica
1:1
logoIstra 1961
25. kolovoza 2019.
NEDJELJA / 20:00
Osijeklogo1:0logoHajdukIzvještaj
25. kolovoza 2019. / NEDJELJA / 20:00
1:0
logoHajduk
18. prosinca 2019.
SRIJEDA / 18:00
Dinamologo3:0logoRijekaIzvještaj
18. prosinca 2019. / SRIJEDA / 18:00
logoDinamo
3:0
logoRijeka
7. kolo
30. kolovoza 2019.
PETAK / 20:00
Lokomotivalogo6:1logoSlaven BelupoIzvještaj
30. kolovoza 2019. / PETAK / 20:00
logoLokomotiva
6:1
logoSlaven Belupo
31. kolovoza 2019.
SUBOTA / 18:30
Hajduklogo1:0logoDinamoIzvještaj
31. kolovoza 2019. / SUBOTA / 18:30
logoHajduk
1:0
logoDinamo
31. kolovoza 2019.
SUBOTA / 21:00
Istra 1961logo0:0logoOsijekIzvještaj
31. kolovoza 2019. / SUBOTA / 21:00
logoIstra 1961
0:0
01. rujna 2019.
NEDJELJA / 18:00
Varaždinlogo1:3logoGoricaIzvještaj
01. rujna 2019. / NEDJELJA / 18:00
logoVaraždin
1:3
logoGorica
01. rujna 2019.
NEDJELJA / 20:00
Rijekalogo1:1logoInter-ZaprešićIzvještaj
01. rujna 2019. / NEDJELJA / 20:00
logoRijeka
1:1
logoInter-Zaprešić
8. kolo
13. rujna 2019.
PETAK / 18:00
Dinamologo1:0logoIstra 1961Izvještaj
13. rujna 2019. / PETAK / 18:00
logoDinamo
1:0
logoIstra 1961
14. rujna 2019.
SUBOTA / 16:30
Inter-Zaprešićlogo3:1logoSlaven BelupoIzvještaj
14. rujna 2019. / SUBOTA / 16:30
logoInter-Zaprešić
3:1
logoSlaven Belupo
14. rujna 2019.
SUBOTA / 19:00
Goricalogo0:0logoLokomotivaIzvještaj
14. rujna 2019. / SUBOTA / 19:00
logoGorica
0:0
logoLokomotiva
15. rujna 2019.
NEDJELJA / 16:30
Osijeklogo2:2logoVaraždinIzvještaj
15. rujna 2019. / NEDJELJA / 16:30
2:2
logoVaraždin
15. rujna 2019.
NEDJELJA / 19:00
Rijekalogo1:1logoHajdukIzvještaj
15. rujna 2019. / NEDJELJA / 19:00
logoRijeka
1:1
logoHajduk
9. kolo
20. rujna 2019.
PETAK / 18:00
Lokomotivalogo2:1logoOsijekIzvještaj
20. rujna 2019. / PETAK / 18:00
logoLokomotiva
2:1
21. rujna 2019.
SUBOTA / 16:30
Slaven Belupologo2:0logoGoricaIzvještaj
21. rujna 2019. / SUBOTA / 16:30
logoSlaven Belupo
2:0
logoGorica
21. rujna 2019.
SUBOTA / 19:00
Varaždinlogo1:0logoDinamoIzvještaj
21. rujna 2019. / SUBOTA / 19:00
logoVaraždin
1:0
logoDinamo
22. rujna 2019.
NEDJELJA / 16:30
Hajduklogo3:1logoInter-ZaprešićIzvještaj
22. rujna 2019. / NEDJELJA / 16:30
logoHajduk
3:1
logoInter-Zaprešić
22. rujna 2019.
NEDJELJA / 19:00
Istra 1961logo0:3logoRijekaIzvještaj
22. rujna 2019. / NEDJELJA / 19:00
logoIstra 1961
0:3
logoRijeka
10. kolo
27. rujna 2019.
PETAK / 18:00
Lokomotivalogo0:4logoDinamoIzvještaj
27. rujna 2019. / PETAK / 18:00
logoLokomotiva
0:4
logoDinamo
28. rujna 2019.
SUBOTA / 16:30
Varaždinlogo0:2logoRijekaIzvještaj
28. rujna 2019. / SUBOTA / 16:30
logoVaraždin
0:2
logoRijeka
28. rujna 2019.
SUBOTA / 19:00
Slaven Belupologo0:4logoOsijekIzvještaj
28. rujna 2019. / SUBOTA / 19:00
logoSlaven Belupo
0:4
29. rujna 2019.
NEDJELJA / 15:30
Inter-Zaprešićlogo0:2logoGoricaIzvještaj
29. rujna 2019. / NEDJELJA / 15:30
logoInter-Zaprešić
0:2
logoGorica
29. rujna 2019.
NEDJELJA / 19:00
Istra 1961logo1:1logoHajdukIzvještaj
29. rujna 2019. / NEDJELJA / 19:00
logoIstra 1961
1:1
logoHajduk
11. kolo
04. listopada 2019.
PETAK / 18:00
Istra 1961logo2:2logoInter-ZaprešićIzvještaj
04. listopada 2019. / PETAK / 18:00
logoIstra 1961
2:2
logoInter-Zaprešić
05. listopada 2019.
SUBOTA / 15:00
Hajduklogo2:0logoVaraždinIzvještaj
05. listopada 2019. / SUBOTA / 15:00
logoHajduk
2:0
logoVaraždin
05. listopada 2019.
SUBOTA / 17:00
Dinamologo1:0logoSlaven BelupoIzvještaj
05. listopada 2019. / SUBOTA / 17:00
logoDinamo
1:0
logoSlaven Belupo
05. listopada 2019.
SUBOTA / 19:00
Osijeklogo2:1logoGoricaIzvještaj
05. listopada 2019. / SUBOTA / 19:00
2:1
logoGorica
06. listopada 2019.
NEDJELJA / 19:00
Rijekalogo1:1logoLokomotivaIzvještaj
06. listopada 2019. / NEDJELJA / 19:00
logoRijeka
1:1
logoLokomotiva
12. kolo
18. listopada 2019.
PETAK / 18:00
Goricalogo2:4logoDinamoIzvještaj
18. listopada 2019. / PETAK / 18:00
logoGorica
2:4
logoDinamo
19. listopada 2019.
SUBOTA / 15:00
Varaždinlogo1:0logoIstra 1961Izvještaj
19. listopada 2019. / SUBOTA / 15:00
logoVaraždin
1:0
logoIstra 1961
19. listopada 2019.
SUBOTA / 17:30
Slaven Belupologo1:2logoRijekaIzvještaj
19. listopada 2019. / SUBOTA / 17:30
logoSlaven Belupo
1:2
logoRijeka
20. listopada 2019.
NEDJELJA / 15:00
Inter-Zaprešićlogo3:3logoOsijekIzvještaj
20. listopada 2019. / NEDJELJA / 15:00
logoInter-Zaprešić
3:3
20. listopada 2019.
NEDJELJA / 17:30
Lokomotivalogo0:0logoHajdukIzvještaj
20. listopada 2019. / NEDJELJA / 17:30
logoLokomotiva
0:0
logoHajduk
13. kolo
25. listopada 2019.
PETAK / 18:00
Varaždinlogo0:1logoInter-ZaprešićIzvještaj
25. listopada 2019. / PETAK / 18:00
logoVaraždin
0:1
logoInter-Zaprešić
26. listopada 2019.
SUBOTA / 15:00
Hajduklogo2:0logoSlaven BelupoIzvještaj
26. listopada 2019. / SUBOTA / 15:00
logoHajduk
2:0
logoSlaven Belupo
26. listopada 2019.
SUBOTA / 17:30
Rijekalogo1:2logoGoricaIzvještaj
26. listopada 2019. / SUBOTA / 17:30
logoRijeka
1:2
logoGorica
27. listopada 2019.
NEDJELJA / 15:00
Istra 1961logo0:2logoLokomotivaIzvještaj
27. listopada 2019. / NEDJELJA / 15:00
logoIstra 1961
0:2
logoLokomotiva
27. listopada 2019.
NEDJELJA / 17:30
Dinamologo1:0logoOsijekIzvještaj
27. listopada 2019. / NEDJELJA / 17:30
logoDinamo
1:0
14. kolo
02. studenog 2019.
SUBOTA / 15:00
Dinamologo1:0logoInter-ZaprešićIzvještaj
02. studenog 2019. / SUBOTA / 15:00
logoDinamo
1:0
logoInter-Zaprešić
02. studenog 2019.
SUBOTA / 17:30
Goricalogo2:1logoHajdukIzvještaj
02. studenog 2019. / SUBOTA / 17:30
logoGorica
2:1
logoHajduk
03. studenog 2019.
NEDJELJA / 15:00
Slaven Belupologo0:0logoIstra 1961Izvještaj
03. studenog 2019. / NEDJELJA / 15:00
logoSlaven Belupo
0:0
logoIstra 1961
03. studenog 2019.
NEDJELJA / 17:30
Osijeklogo3:2logoRijekaIzvještaj
03. studenog 2019. / NEDJELJA / 17:30
3:2
logoRijeka
04. studenog 2019.
PONEDJELJAK / 18:00
Lokomotivalogo2:1logoVaraždinIzvještaj
04. studenog 2019. / PONEDJELJAK / 18:00
logoLokomotiva
2:1
logoVaraždin
15. kolo
08. studenog 2019.
PETAK / 18:00
Istra 1961logo2:2logoGoricaIzvještaj
08. studenog 2019. / PETAK / 18:00
logoIstra 1961
2:2
logoGorica
09. studenog 2019.
SUBOTA / 15:00
Lokomotivalogo3:1logoInter-ZaprešićIzvještaj
09. studenog 2019. / SUBOTA / 15:00
logoLokomotiva
3:1
logoInter-Zaprešić
09. studenog 2019.
SUBOTA / 17:30
Varaždinlogo0:0logoSlaven BelupoIzvještaj
09. studenog 2019. / SUBOTA / 17:30
logoVaraždin
0:0
logoSlaven Belupo
10. studenog 2019.
NEDJELJA / 15:00
Hajduklogo3:2logoOsijekIzvještaj
10. studenog 2019. / NEDJELJA / 15:00
logoHajduk
3:2
10. studenog 2019.
NEDJELJA / 17:30
Rijekalogo0:5logoDinamoIzvještaj
10. studenog 2019. / NEDJELJA / 17:30
logoRijeka
0:5
logoDinamo
16. kolo
22. studenog 2019.
PETAK / 18:00
Dinamologo1:1logoHajdukIzvještaj
22. studenog 2019. / PETAK / 18:00
logoDinamo
1:1
logoHajduk
23. studenog 2019.
SUBOTA / 15:00
Goricalogo1:0logoVaraždinIzvještaj
23. studenog 2019. / SUBOTA / 15:00
logoGorica
1:0
logoVaraždin
23. studenog 2019.
SUBOTA / 17:30
Slaven Belupologo1:0logoLokomotivaIzvještaj
23. studenog 2019. / SUBOTA / 17:30
logoSlaven Belupo
1:0
logoLokomotiva
24. studenog 2019.
NEDJELJA / 15:00
Osijeklogo1:0logoIstra 1961Izvještaj
24. studenog 2019. / NEDJELJA / 15:00
1:0
logoIstra 1961
24. studenog 2019.
NEDJELJA / 17:30
Inter-Zaprešićlogo1:4logoRijekaIzvještaj
24. studenog 2019. / NEDJELJA / 17:30
logoInter-Zaprešić
1:4
logoRijeka
17. kolo
29. studenog 2019.
PETAK / 17:00
Slaven Belupologo3:0logoInter-ZaprešićIzvještaj
29. studenog 2019. / PETAK / 17:00
logoSlaven Belupo
3:0
logoInter-Zaprešić
29. studenog 2019.
PETAK / 19:00
Lokomotivalogo4:0logoGoricaIzvještaj
29. studenog 2019. / PETAK / 19:00
logoLokomotiva
4:0
logoGorica
30. studenog 2019.
SUBOTA / 15:00
Varaždinlogo1:1logoOsijekIzvještaj
30. studenog 2019. / SUBOTA / 15:00
logoVaraždin
1:1
30. studenog 2019.
SUBOTA / 17:30
Istra 1961logo1:2logoDinamoIzvještaj
30. studenog 2019. / SUBOTA / 17:30
logoIstra 1961
1:2
logoDinamo
01. prosinca 2019.
NEDJELJA / 17:30
Hajduklogo0:4logoRijekaIzvještaj
01. prosinca 2019. / NEDJELJA / 17:30
logoHajduk
0:4
logoRijeka
18. kolo
06. prosinca 2019.
PETAK / 18:00
Dinamologo1:0logoVaraždinIzvještaj
06. prosinca 2019. / PETAK / 18:00
logoDinamo
1:0
logoVaraždin
07. prosinca 2019.
SUBOTA / 15:00
Goricalogo2:0logoSlaven BelupoIzvještaj
07. prosinca 2019. / SUBOTA / 15:00
logoGorica
2:0
logoSlaven Belupo
07. prosinca 2019.
SUBOTA / 17:30
Inter-Zaprešićlogo1:1logoHajdukIzvještaj
07. prosinca 2019. / SUBOTA / 17:30
logoInter-Zaprešić
1:1
logoHajduk
08. prosinca 2019.
NEDJELJA / 15:00
Osijeklogo4:0logoLokomotivaIzvještaj
08. prosinca 2019. / NEDJELJA / 15:00
4:0
logoLokomotiva
08. prosinca 2019.
NEDJELJA / 17:30
Rijekalogo2:0logoIstra 1961Izvještaj
08. prosinca 2019. / NEDJELJA / 17:30
logoRijeka
2:0
logoIstra 1961
19. kolo
13. prosinca 2019.
PETAK / 18:00
Goricalogo1:1logoInter-ZaprešićIzvještaj
13. prosinca 2019. / PETAK / 18:00
logoGorica
1:1
logoInter-Zaprešić
14. prosinca 2019.
SUBOTA / 15:00
Rijekalogo3:1logoVaraždinIzvještaj
14. prosinca 2019. / SUBOTA / 15:00
logoRijeka
3:1
logoVaraždin
14. prosinca 2019.
SUBOTA / 17:30
Dinamologo1:0logoLokomotivaIzvještaj
14. prosinca 2019. / SUBOTA / 17:30
logoDinamo
1:0
logoLokomotiva
15. prosinca 2019.
NEDJELJA / 15:00
Osijeklogo3:2logoSlaven BelupoIzvještaj
15. prosinca 2019. / NEDJELJA / 15:00
3:2
logoSlaven Belupo
15. prosinca 2019.
NEDJELJA / 17:30
Hajduklogo2:1logoIstra 1961Izvještaj
15. prosinca 2019. / NEDJELJA / 17:30
logoHajduk
2:1
logoIstra 1961
20. kolo
31. siječnja 2020.
PETAK / 18:00
Inter-Zaprešićlogo2:0logoIstra 1961Izvještaj
31. siječnja 2020. / PETAK / 18:00
logoInter-Zaprešić
2:0
logoIstra 1961
01. veljače 2020.
SUBOTA / 15:00
Lokomotivalogo2:1logoRijekaIzvještaj
01. veljače 2020. / SUBOTA / 15:00
logoLokomotiva
2:1
logoRijeka
01. veljače 2020.
SUBOTA / 17:30
Slaven Belupologo0:2logoDinamoIzvještaj
01. veljače 2020. / SUBOTA / 17:30
logoSlaven Belupo
0:2
logoDinamo
02. veljače 2020.
NEDJELJA / 15:00
Varaždinlogo0:3logoHajdukIzvještaj
02. veljače 2020. / NEDJELJA / 15:00
logoVaraždin
0:3
logoHajduk
02. veljače 2020.
NEDJELJA / 17:30
Goricalogo0:0logoOsijekIzvještaj
02. veljače 2020. / NEDJELJA / 17:30
logoGorica
0:0
21. kolo
07. veljače 2020.
PETAK / 18:00
Istra 1961logo1:0logoVaraždinIzvještaj
07. veljače 2020. / PETAK / 18:00
logoIstra 1961
1:0
logoVaraždin
08. veljače 2020.
SUBOTA / 15:00
Osijeklogo1:1logoInter-ZaprešićIzvještaj
08. veljače 2020. / SUBOTA / 15:00
1:1
logoInter-Zaprešić
08. veljače 2020.
SUBOTA / 17:30
Hajduklogo1:0logoLokomotivaIzvještaj
08. veljače 2020. / SUBOTA / 17:30
logoHajduk
1:0
logoLokomotiva
09. veljače 2020.
NEDJELJA / 15:00
Rijekalogo1:0logoSlaven BelupoIzvještaj
09. veljače 2020. / NEDJELJA / 15:00
logoRijeka
1:0
logoSlaven Belupo
09. veljače 2020.
NEDJELJA / 17:30
Dinamologo2:0logoGoricaIzvještaj
09. veljače 2020. / NEDJELJA / 17:30
logoDinamo
2:0
logoGorica
22. kolo
14. veljače 2020.
PETAK / 18:00
Lokomotivalogo2:0logoIstra 1961Izvještaj
14. veljače 2020. / PETAK / 18:00
logoLokomotiva
2:0
logoIstra 1961
15. veljače 2020.
SUBOTA / 15:00
Inter-Zaprešićlogo1:2logoVaraždinIzvještaj
15. veljače 2020. / SUBOTA / 15:00
logoInter-Zaprešić
1:2
logoVaraždin
15. veljače 2020.
SUBOTA / 17:30
Slaven Belupologo2:1logoHajdukIzvještaj
15. veljače 2020. / SUBOTA / 17:30
logoSlaven Belupo
2:1
logoHajduk
16. veljače 2020.
NEDJELJA / 15:00
Osijeklogo1:0logoDinamoIzvještaj
16. veljače 2020. / NEDJELJA / 15:00
1:0
logoDinamo
16. veljače 2020.
NEDJELJA / 17:30
Goricalogo0:0logoRijekaIzvještaj
16. veljače 2020. / NEDJELJA / 17:30
logoGorica
0:0
logoRijeka
23. kolo
21. veljače 2020.
PETAK / 18:00
Varaždinlogo0:2logoLokomotivaIzvještaj
21. veljače 2020. / PETAK / 18:00
logoVaraždin
0:2
logoLokomotiva
22. veljače 2020.
SUBOTA / 15:00
Hajduklogo6:0logoGoricaIzvještaj
22. veljače 2020. / SUBOTA / 15:00
logoHajduk
6:0
logoGorica
22. veljače 2020.
SUBOTA / 17:30
Rijekalogo1:0logoOsijekIzvještaj
22. veljače 2020. / SUBOTA / 17:30
logoRijeka
1:0
23. veljače 2020.
NEDJELJA / 15:00
Dinamologo3:2logoInter-ZaprešićIzvještaj
23. veljače 2020. / NEDJELJA / 15:00
logoDinamo
3:2
logoInter-Zaprešić
23. veljače 2020.
NEDJELJA / 17:30
Istra 1961logo1:1logoSlaven BelupoIzvještaj
23. veljače 2020. / NEDJELJA / 17:30
logoIstra 1961
1:1
logoSlaven Belupo
24. kolo
27. veljače 2020.
ČETVRTAK / 16:30
Inter-Zaprešićlogo0:2logoLokomotivaIzvještaj
27. veljače 2020. / ČETVRTAK / 16:30
logoInter-Zaprešić
0:2
logoLokomotiva
28. veljače 2020.
PETAK / 17:00
Slaven Belupologo0:0logoVaraždinIzvještaj
28. veljače 2020. / PETAK / 17:00
logoSlaven Belupo
0:0
logoVaraždin
28. veljače 2020.
PETAK / 19:00
Goricalogo3:0logoIstra 1961Izvještaj
28. veljače 2020. / PETAK / 19:00
logoGorica
3:0
logoIstra 1961
29. veljače 2020.
SUBOTA / 15:00
Osijeklogo0:0logoHajdukIzvještaj
29. veljače 2020. / SUBOTA / 15:00
0:0
logoHajduk
29. veljače 2020.
SUBOTA / 17:30
Dinamologo4:0logoRijekaIzvještaj
29. veljače 2020. / SUBOTA / 17:30
logoDinamo
4:0
logoRijeka
25. kolo
03. ožujka 2020.
UTORAK / 17:00
Lokomotivalogo3:0logoSlaven BelupoIzvještaj
03. ožujka 2020. / UTORAK / 17:00
logoLokomotiva
3:0
logoSlaven Belupo
03. ožujka 2020.
UTORAK / 19:00
Rijekalogo4:1logoInter-ZaprešićIzvještaj
03. ožujka 2020. / UTORAK / 19:00
logoRijeka
4:1
logoInter-Zaprešić
04. ožujka 2020.
SRIJEDA / 15:00
Istra 1961logo1:0logoOsijekIzvještaj
04. ožujka 2020. / SRIJEDA / 15:00
logoIstra 1961
1:0
04. ožujka 2020.
SRIJEDA / 17:00
Varaždinlogo2:2logoGoricaIzvještaj
04. ožujka 2020. / SRIJEDA / 17:00
logoVaraždin
2:2
logoGorica
04. ožujka 2020.
SRIJEDA / 19:00
Hajduklogo0:2logoDinamoIzvještaj
04. ožujka 2020. / SRIJEDA / 19:00
logoHajduk
0:2
logoDinamo
26. kolo
07. ožujka 2020.
SUBOTA / 15:00
Inter-Zaprešićlogo0:2logoSlaven BelupoIzvještaj
07. ožujka 2020. / SUBOTA / 15:00
logoInter-Zaprešić
0:2
logoSlaven Belupo
07. ožujka 2020.
SUBOTA / 17:30
Osijeklogo2:0logoVaraždinIzvještaj
07. ožujka 2020. / SUBOTA / 17:30
2:0
logoVaraždin
08. ožujka 2020.
NEDJELJA / 15:00
Dinamologo2:0logoIstra 1961Izvještaj
08. ožujka 2020. / NEDJELJA / 15:00
logoDinamo
2:0
logoIstra 1961
08. ožujka 2020.
NEDJELJA / 17:30
Rijekalogo2:0logoHajdukIzvještaj
08. ožujka 2020. / NEDJELJA / 17:30
logoRijeka
2:0
logoHajduk
09. ožujka 2020.
PONEDJELJAK / 18:00
Goricalogo1:3logoLokomotivaIzvještaj
09. ožujka 2020. / PONEDJELJAK / 18:00
logoGorica
1:3
logoLokomotiva
27. kolo
05. lipnja 2020.
PETAK / 20:00
Hajduklogo2:1logoInter-ZaprešićIzvještaj
05. lipnja 2020. / PETAK / 20:00
logoHajduk
2:1
logoInter-Zaprešić
06. lipnja 2020.
SUBOTA / 18:55
Slaven Belupologo0:0logoGoricaIzvještaj
06. lipnja 2020. / SUBOTA / 18:55
logoSlaven Belupo
0:0
logoGorica
06. lipnja 2020.
SUBOTA / 21:05
Varaždinlogo1:3logoDinamoIzvještaj
06. lipnja 2020. / SUBOTA / 21:05
logoVaraždin
1:3
logoDinamo
07. lipnja 2020.
NEDJELJA / 18:55
Istra 1961logo1:3logoRijekaIzvještaj
07. lipnja 2020. / NEDJELJA / 18:55
logoIstra 1961
1:3
logoRijeka
07. lipnja 2020.
NEDJELJA / 21:05
Lokomotivalogo0:1logoOsijekIzvještaj
07. lipnja 2020. / NEDJELJA / 21:05
logoLokomotiva
0:1
28. kolo
11. lipnja 2020.
ČETVRTAK / 18:55
Inter-Zaprešićlogo0:3logoGoricaIzvještaj
11. lipnja 2020. / ČETVRTAK / 18:55
logoInter-Zaprešić
0:3
logoGorica
11. lipnja 2020.
ČETVRTAK / 21:05
Istra 1961logo0:1logoHajdukIzvještaj
11. lipnja 2020. / ČETVRTAK / 21:05
logoIstra 1961
0:1
logoHajduk
12. lipnja 2020.
PETAK / 18:55
Varaždinlogo0:0logoRijekaIzvještaj
12. lipnja 2020. / PETAK / 18:55
logoVaraždin
0:0
logoRijeka
12. lipnja 2020.
PETAK / 21:05
Lokomotivalogo1:0logoDinamoIzvještaj
12. lipnja 2020. / PETAK / 21:05
logoLokomotiva
1:0
logoDinamo
13. lipnja 2020.
SUBOTA / 20:00
Slaven Belupologo0:0logoOsijekIzvještaj
13. lipnja 2020. / SUBOTA / 20:00
logoSlaven Belupo
0:0
29. kolo
16. lipnja 2020.
UTORAK / 18:55
Istra 1961logo2:0logoInter-ZaprešićIzvještaj
16. lipnja 2020. / UTORAK / 18:55
logoIstra 1961
2:0
logoInter-Zaprešić
16. lipnja 2020.
UTORAK / 18:55
Hajduklogo2:3logoVaraždinIzvještaj
16. lipnja 2020. / UTORAK / 18:55
logoHajduk
2:3
logoVaraždin
16. lipnja 2020.
UTORAK / 21:05
Rijekalogo2:2logoLokomotivaIzvještaj
16. lipnja 2020. / UTORAK / 21:05
logoRijeka
2:2
logoLokomotiva
17. lipnja 2020.
SRIJEDA / 18:55
Dinamologo3:2logoSlaven BelupoIzvještaj
17. lipnja 2020. / SRIJEDA / 18:55
logoDinamo
3:2
logoSlaven Belupo
17. lipnja 2020.
SRIJEDA / 21:05
Osijeklogo2:1logoGoricaIzvještaj
17. lipnja 2020. / SRIJEDA / 21:05
2:1
logoGorica
30. kolo
20. lipnja 2020.
SUBOTA / 18:55
Inter-Zaprešićlogo0:1logoOsijekIzvještaj
20. lipnja 2020. / SUBOTA / 18:55
logoInter-Zaprešić
0:1
20. lipnja 2020.
SUBOTA / 21:05
Goricalogo0:0logoDinamoIzvještaj
20. lipnja 2020. / SUBOTA / 21:05
logoGorica
0:0
logoDinamo
20. lipnja 2020.
SUBOTA / 21:05
Varaždinlogo3:0logoIstra 1961Izvještaj
20. lipnja 2020. / SUBOTA / 21:05
logoVaraždin
3:0
logoIstra 1961
21. lipnja 2020.
NEDJELJA / 18:55
Slaven Belupologo1:0logoRijekaIzvještaj
21. lipnja 2020. / NEDJELJA / 18:55
logoSlaven Belupo
1:0
logoRijeka
21. lipnja 2020.
NEDJELJA / 21:05
Lokomotivalogo3:2logoHajdukIzvještaj
21. lipnja 2020. / NEDJELJA / 21:05
logoLokomotiva
3:2
logoHajduk
31. kolo
25. lipnja 2020.
ČETVRTAK / 18:55
Istra 1961logo1:1logoLokomotivaIzvještaj
25. lipnja 2020. / ČETVRTAK / 18:55
logoIstra 1961
1:1
logoLokomotiva
25. lipnja 2020.
ČETVRTAK / 21:05
Varaždinlogo1:0logoInter-ZaprešićIzvještaj
25. lipnja 2020. / ČETVRTAK / 21:05
logoVaraždin
1:0
logoInter-Zaprešić
26. lipnja 2020.
PETAK / 18:55
Rijekalogo1:2logoGoricaIzvještaj
26. lipnja 2020. / PETAK / 18:55
logoRijeka
1:2
logoGorica
26. lipnja 2020.
PETAK / 21:05
Hajduklogo2:1logoSlaven BelupoIzvještaj
26. lipnja 2020. / PETAK / 21:05
logoHajduk
2:1
logoSlaven Belupo
27. lipnja 2020.
SUBOTA / 20:00
Dinamologo0:0logoOsijekIzvještaj
27. lipnja 2020. / SUBOTA / 20:00
logoDinamo
0:0
32. kolo
30. lipnja 2020.
UTORAK / 18:55
Slaven Belupologo3:0logoIstra 1961Izvještaj
30. lipnja 2020. / UTORAK / 18:55
logoSlaven Belupo
3:0
logoIstra 1961
30. lipnja 2020.
UTORAK / 18:55
Lokomotivalogo2:0logoVaraždinIzvještaj
30. lipnja 2020. / UTORAK / 18:55
logoLokomotiva
2:0
logoVaraždin
30. lipnja 2020.
UTORAK / 21:05
Goricalogo3:1logoHajdukIzvještaj
30. lipnja 2020. / UTORAK / 21:05
logoGorica
3:1
logoHajduk
01. srpnja 2020.
SRIJEDA / 18:55
Inter-Zaprešićlogo0:1logoDinamoIzvještaj
01. srpnja 2020. / SRIJEDA / 18:55
logoInter-Zaprešić
0:1
logoDinamo
01. srpnja 2020.
SRIJEDA / 21:05
Osijeklogo1:0logoRijekaIzvještaj
01. srpnja 2020. / SRIJEDA / 21:05
1:0
logoRijeka
33. kolo
04. srpnja 2020.
SUBOTA / 18:55
Istra 1961logo2:2logoGoricaIzvještaj
04. srpnja 2020. / SUBOTA / 18:55
logoIstra 1961
2:2
logoGorica
04. srpnja 2020.
SUBOTA / 21:05
Lokomotivalogo3:1logoInter-ZaprešićIzvještaj
04. srpnja 2020. / SUBOTA / 21:05
logoLokomotiva
3:1
logoInter-Zaprešić
04. srpnja 2020.
SUBOTA / 21:05
Varaždinlogo1:0logoSlaven BelupoIzvještaj
04. srpnja 2020. / SUBOTA / 21:05
logoVaraždin
1:0
logoSlaven Belupo
05. srpnja 2020.
NEDJELJA / 18:55
Hajduklogo0:1logoOsijekIzvještaj
05. srpnja 2020. / NEDJELJA / 18:55
logoHajduk
0:1
05. srpnja 2020.
NEDJELJA / 21:05
Rijekalogo2:0logoDinamoIzvještaj
05. srpnja 2020. / NEDJELJA / 21:05
logoRijeka
2:0
logoDinamo
34. kolo
10. srpnja 2020.
PETAK / 20:00
Goricalogo0:1logoVaraždinIzvještaj
10. srpnja 2020. / PETAK / 20:00
logoGorica
0:1
logoVaraždin
11. srpnja 2020.
SUBOTA / 18:55
Inter-Zaprešićlogo0:1logoRijekaIzvještaj
11. srpnja 2020. / SUBOTA / 18:55
logoInter-Zaprešić
0:1
logoRijeka
11. srpnja 2020.
SUBOTA / 21:05
Osijeklogo2:0logoIstra 1961Izvještaj
11. srpnja 2020. / SUBOTA / 21:05
2:0
logoIstra 1961
12. srpnja 2020.
NEDJELJA / 18:55
Slaven Belupologo-:-logoLokomotivaInfo
12. srpnja 2020. / NEDJELJA / 18:55
logoSlaven Belupo
-:-
logoLokomotiva
12. srpnja 2020.
NEDJELJA / 21:05
Dinamologo-:-logoHajdukInfo
12. srpnja 2020. / NEDJELJA / 21:05
logoDinamo
-:-
logoHajduk
35. kolo
17. srpnja 2020.
PETAK / 20:00
Slaven Belupologo-:-logoInter-Zaprešić
17. srpnja 2020. / PETAK / 20:00
logoSlaven Belupo
-:-
logoInter-Zaprešić
18. srpnja 2020.
SUBOTA / 18:55
Varaždinlogo-:-logoOsijek
18. srpnja 2020. / SUBOTA / 18:55
logoVaraždin
-:-
18. srpnja 2020.
SUBOTA / 21:05
Istra 1961logo-:-logoDinamo
18. srpnja 2020. / SUBOTA / 21:05
logoIstra 1961
-:-
logoDinamo
19. srpnja 2020.
NEDJELJA / 18:55
Lokomotivalogo-:-logoGorica
19. srpnja 2020. / NEDJELJA / 18:55
logoLokomotiva
-:-
logoGorica
19. srpnja 2020.
NEDJELJA / 21:05
Hajduklogo-:-logoRijeka
19. srpnja 2020. / NEDJELJA / 21:05
logoHajduk
-:-
logoRijeka
36. kolo
25. srpnja 2020.
SUBOTA / 21:00
Inter-Zaprešićlogo-:-logoHajduk
25. srpnja 2020. / SUBOTA / 21:00
logoInter-Zaprešić
-:-
logoHajduk
25. srpnja 2020.
SUBOTA / 21:00
Rijekalogo-:-logoIstra 1961
25. srpnja 2020. / SUBOTA / 21:00
logoRijeka
-:-
logoIstra 1961
25. srpnja 2020.
SUBOTA / 21:00
Dinamologo-:-logoVaraždin
25. srpnja 2020. / SUBOTA / 21:00
logoDinamo
-:-
logoVaraždin
25. srpnja 2020.
SUBOTA / 21:00
Osijeklogo-:-logoLokomotiva
25. srpnja 2020. / SUBOTA / 21:00
-:-
logoLokomotiva
25. srpnja 2020.
SUBOTA / 21:00
Goricalogo-:-logoSlaven Belupo
25. srpnja 2020. / SUBOTA / 21:00
logoGorica
-:-
logoSlaven Belupo

HT Prva liga

KlubUkPobNerPorG+G-GRBod
1.Dinamo3324455817+4176
2.Osijek34171164626+2062
3.Lokomotiva3318695335+1860
4.Rijeka34177105138+1358
5.Hajduk33166115135+1654
6.Gorica341211114347-447
7.Slaven Belupo3397173049-1934
8.Varaždin3489172848-2033
9.Istra 19613459202555-3024
10.Inter-Zaprešić3438233065-3517
 IgračKlubGol.
1Mirko MarićOsijek19
2Mijo CaktašHajduk17
3Kristijan LovrićGorica14
4Antonio Mirko ČolakRijeka14
5Mislav OršićDinamo12
6Lirim KastratiLokomotiva11
7Ivan KrstanovićSlaven Belupo11
8Damian KadziorDinamo10
9Samuel Emem EduokHajduk10
10Marko TolićLokomotiva10
11Jairo De Macedo Da SilvaHajduk9
12Serder SerderovInter-Zaprešić9
13Myrto UzuniLokomotiva9
14Mario ĆužeDinamo8
15Bruno PetkovićDinamo7
16Pape Cherif NdiayeGorica7
17Antonio ManceOsijek7
18Domagoj DrožđekVaraždin7
19Alexander GorgonRijeka6
20Robert MurićRijeka6
21Ivan MamutInter-Zaprešić6
22Franko AndrijaševićRijeka5
23Leon BenkoVaraždin5
24Mario GavranovićDinamo4
25Luka IvanušecDinamo4
26Joey SukGorica4
27Lukasz Piotr ZwolinskiGorica4
28Stjepan LončarRijeka4
29Borislav Aleksandrov TsonevInter-Zaprešić4
30Šime GržanIstra 19614
31Iyayi Believe AtiemwenLokomotiva4
32Indrit TuciLokomotiva4
33Petar BočkajOsijek4
34Dmytro LopaOsijek4
35Mihael ŽaperOsijek4
36Dejan GlavicaVaraždin4
37Arijan AdemiDinamo3
38Daniel Olmo CarvajalDinamo3
39Jiloan Mohamed HamadGorica3
40Ognjen MUDRINSKIGorica3
41Maxwell BOADU ACOSTYRijeka3
42Antonio BosecInter-Zaprešić3
43Kristijan JakićLokomotiva3
44Laszlo KleinheislerOsijek3
45Jorge Leonardo Obregon RojasVaraždin3
46Amer GojakDinamo2
47Nikola MoroDinamo2
48Matija DvornekovićGorica2
49Michal Adam MaslowskiGorica2
50Bassel Zakaria JradiHajduk2
51Josip JuranovićHajduk2
52Darko NejašmićHajduk2
53Tibor HalilovićRijeka2
54Ivan TomečakRijeka2
55Petar BosančićIstra 19612
56Ivan DelićIstra 19612
57Antonio IvančićIstra 19612
58Fran KaračićLokomotiva2
59Oliver PetrakLokomotiva2
60Mateus Lima CruzSlaven Belupo2
61Karlo LulićSlaven Belupo2
62Krystian NowakSlaven Belupo2
63David PuclinSlaven Belupo2
64Vinko PetkovićVaraždin2
65Emir DilaverDinamo1
66Joško GvardiolDinamo1
67Marin LeovacDinamo1
68Lovro MajerDinamo1
69Antonio MarinDinamo1
70Petar StojanovićDinamo1
71Kevin Theophile CatherineDinamo1
72Aleksandar JovičićGorica1
73Faruku MiyaGorica1
74Matthew Rudolf Maria SteenvoordenGorica1
75Marijan ČabrajaGorica1
76Hamza BarryHajduk1
77Kristian Traychev DimitrovHajduk1
78Ivan DolčekHajduk1
79Marin JakolišHajduk1
80Stanko JurićHajduk1
81Leon KrekovićHajduk1
82Stefan SimićHajduk1
83Tonio TeklićHajduk1
84Mario VuškovićHajduk1
85Nino GalovićRijeka1
86Ivan LepinjicaRijeka1
87Joao Rodrigo Pereira EscovalRijeka1
88Momčilo RaspopovićRijeka1
89Felipe Augusto Rodrigues PiresRijeka1
90Sterling Siloe YatekeRijeka1
91Dario ŽuparićRijeka1
92Komnen AndrićInter-Zaprešić1
93Žiga FrelihInter-Zaprešić1
94Damir GrgićInter-Zaprešić1
95Josip MitrovićInter-Zaprešić1
96Frano MlinarInter-Zaprešić1
97Nikola SoldoInter-Zaprešić1
98Matija FintićIstra 19611
99Gedeon GuzinaIstra 19611
100Karolis LaukžemisIstra 19611
101Stefan LončarIstra 19611
102Ivan MočinićIstra 19611
103Regan ObengIstra 19611
104Rafael Paez CardonaIstra 19611
105Robert Perić-KomšićIstra 19611
106Mario BudimirLokomotiva1
107Enis CokajLokomotiva1
108Toni DatkovićLokomotiva1
109Dino HalilovićLokomotiva1
110Denis KolingerLokomotiva1
111Stipo MarkovićLokomotiva1
112Danijel LončarOsijek1
113Marin PiljOsijek1
114Igor Silva De AlmeidaOsijek1
115Mile ŠkorićOsijek1
116Josip ŠpoljarićOsijek1
117Stipe Bačelić GrgićSlaven Belupo1
118Bruno BogojevićSlaven Belupo1
119Tomislav BožićSlaven Belupo1
120Muzafer EjupiSlaven Belupo1
121Vinko MeđimorecSlaven Belupo1
122Božo MikulićSlaven Belupo1
123Miloš RadivojevićSlaven Belupo1
124Jeffren Isaac Suarez BermudezSlaven Belupo1
125Matko ZirdumSlaven Belupo1
126Dominik GlavinaVaraždin1
127Jessie Jensen Guera DjouVaraždin1
128Matija KolarićVaraždin1
129Vitali LisakovichVaraždin1
130Petar MamićVaraždin1
131Marko StolnikVaraždin1
132Karlo TežakVaraždin1
133Neven ĐurasekVaraždin1
2. kolo
24. rujna 2019.
UTORAK / 15:30
Vuteks Sloga0:8OsijekIzvještaj
24. rujna 2019. / UTORAK / 15:30
24. rujna 2019.
UTORAK / 15:30
Oriolik0:3LokomotivaIzvještaj
24. rujna 2019. / UTORAK / 15:30
24. rujna 2019.
UTORAK / 15:30
NK Karlovac 19190:7DinamoIzvještaj
24. rujna 2019. / UTORAK / 15:30
24. rujna 2019.
UTORAK / 15:30
NK Hrvace1:2Slaven BelupoIzvještaj
24. rujna 2019. / UTORAK / 15:30
25. rujna 2019.
SRIJEDA / 15:30
Belišće3:1SplitIzvještaj
25. rujna 2019. / SRIJEDA / 15:30
25. rujna 2019.
SRIJEDA / 15:30
Opatija3:1NovigradIzvještaj
25. rujna 2019. / SRIJEDA / 15:30
25. rujna 2019.
SRIJEDA / 15:30
Mladost0:2HajdukIzvještaj
25. rujna 2019. / SRIJEDA / 15:30
25. rujna 2019.
SRIJEDA / 15:30
Jadran-Poreč3:7Inter-ZaprešićIzvještaj
25. rujna 2019. / SRIJEDA / 15:30
25. rujna 2019.
SRIJEDA / 15:30
Kurilovec2:3Istra 1961Izvještaj
25. rujna 2019. / SRIJEDA / 15:30
25. rujna 2019.
SRIJEDA / 15:30
Sloga NG1:2VinogradarIzvještaj
25. rujna 2019. / SRIJEDA / 15:30
25. rujna 2019.
SRIJEDA / 15:30
Zagora1:2ZadarIzvještaj
25. rujna 2019. / SRIJEDA / 15:30
25. rujna 2019.
SRIJEDA / 15:30
Slavonija1:5ŠibenikIzvještaj
25. rujna 2019. / SRIJEDA / 15:30
25. rujna 2019.
SRIJEDA / 15:30
BSK1:0CibaliaIzvještaj
25. rujna 2019. / SRIJEDA / 15:30
25. rujna 2019.
SRIJEDA / 18:00
Gorica8:0ZagrebIzvještaj
25. rujna 2019. / SRIJEDA / 18:00
25. rujna 2019.
SRIJEDA / 18:00
Varaždin4:2RudešIzvještaj
25. rujna 2019. / SRIJEDA / 18:00
01. listopada 2019.
UTORAK / 15:30
Buje0:11RijekaIzvještaj
01. listopada 2019. / UTORAK / 15:30
3. kolo
23. listopada 2019.
SRIJEDA / 17:00
Zadar0:3OsijekIzvještaj
23. listopada 2019. / SRIJEDA / 17:00
30. listopada 2019.
SRIJEDA / 14:00
Vinogradar0:3LokomotivaIzvještaj
30. listopada 2019. / SRIJEDA / 14:00
30. listopada 2019.
SRIJEDA / 14:00
BSK0:2Slaven BelupoIzvještaj
30. listopada 2019. / SRIJEDA / 14:00
30. listopada 2019.
SRIJEDA / 14:00
Šibenik2:1BelišćeIzvještaj
30. listopada 2019. / SRIJEDA / 14:00
30. listopada 2019.
SRIJEDA / 16:00
Istra 19611:2Inter-ZaprešićIzvještaj
30. listopada 2019. / SRIJEDA / 16:00
30. listopada 2019.
SRIJEDA / 17:00
Gorica2:1HajdukIzvještaj
30. listopada 2019. / SRIJEDA / 17:00
30. listopada 2019.
SRIJEDA / 17:30
Opatija0:3DinamoIzvještaj
30. listopada 2019. / SRIJEDA / 17:30
30. listopada 2019.
SRIJEDA / 19:30
Varaždin1:2RijekaIzvještaj
30. listopada 2019. / SRIJEDA / 19:30
Četvrtfinale
03. prosinca 2019.
UTORAK / 17:00
Šibenik0:4LokomotivaIzvještaj
03. prosinca 2019. / UTORAK / 17:00
04. prosinca 2019.
SRIJEDA / 16:30
Inter-Zaprešić0:2OsijekIzvještaj
04. prosinca 2019. / SRIJEDA / 16:30
04. prosinca 2019.
SRIJEDA / 19:00
Gorica1:2Slaven BelupoIzvještaj
04. prosinca 2019. / SRIJEDA / 19:00
05. veljače 2020.
SRIJEDA / 17:00
Rijeka1:0DinamoIzvještaj
05. veljače 2020. / SRIJEDA / 17:00
Polufinale
30. svibnja 2020.
SUBOTA / 20:15
Slaven Belupo1:3LokomotivaIzvještaj
30. svibnja 2020. / SUBOTA / 20:15
31. svibnja 2020.
NEDJELJA / 20:15
Rijeka3:2OsijekIzvještaj
31. svibnja 2020. / NEDJELJA / 20:15
Finale
01. kolovoza 2020.
SUBOTA / 20:30
Rijeka-:-Lokomotiva
01. kolovoza 2020. / SUBOTA / 20:30
Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Više informacija o kolačićima možete pronaći OVDJE, a o politici privatnosti OVDJE.
Slažem se