• Igrači
  • 1. HNL
  • Ljestvica
  • Strijelci

Vratari

  • MarinMarcić

Braniči

  • IvanBjelivuk

  • LeonMarković

  • Rafael LukaStojanović

  • FilipVrljić

Vezni igrači

  • RokoBakić

  • MateoPajić

  • MateoStanišić

  • PetarTankosić

Napadači

  • AntonioBlažanović

  • LukaConjar

  • AnteJurković

  • DomagojNovak

  • BrunoSinković

  • JosipStokić

  • IvanVerhas

1. kolo
13. kolovoza 2021.
PETAK / 10:00
Šibenik0:0OsijekIzvještaj
13. kolovoza 2021. / PETAK / 10:00
13. kolovoza 2021.
PETAK / 18:00
Hajduk4:0Slaven BelupoIzvještaj
13. kolovoza 2021. / PETAK / 18:00
14. kolovoza 2021.
SUBOTA / 10:00
Varaždin4:0BjelovarIzvještaj
14. kolovoza 2021. / SUBOTA / 10:00
14. kolovoza 2021.
SUBOTA / 17:30
Lokomotiva2:1RijekaIzvještaj
14. kolovoza 2021. / SUBOTA / 17:30
14. kolovoza 2021.
SUBOTA / 18:00
Rudeš1:1Istra 1961Izvještaj
14. kolovoza 2021. / SUBOTA / 18:00
14. kolovoza 2021.
SUBOTA / 18:00
Gorica5:0Orijent 1919Izvještaj
14. kolovoza 2021. / SUBOTA / 18:00
14. kolovoza 2021.
SUBOTA / 18:30
Inter-Zaprešić1:0DugopoljeIzvještaj
14. kolovoza 2021. / SUBOTA / 18:30
14. kolovoza 2021.
SUBOTA / 19:00
Dinamo3:1SesveteIzvještaj
14. kolovoza 2021. / SUBOTA / 19:00
2. kolo
11. kolovoza 2021.
SRIJEDA / 18:00
Dugopolje1:1Slaven BelupoIzvještaj
11. kolovoza 2021. / SRIJEDA / 18:00
18. kolovoza 2021.
SRIJEDA / 09:30
Istra 19610:0HajdukIzvještaj
18. kolovoza 2021. / SRIJEDA / 09:30
18. kolovoza 2021.
SRIJEDA / 10:00
Bjelovar0:3RudešIzvještaj
18. kolovoza 2021. / SRIJEDA / 10:00
18. kolovoza 2021.
SRIJEDA / 10:00
Sesvete1:2GoricaIzvještaj
18. kolovoza 2021. / SRIJEDA / 10:00
18. kolovoza 2021.
SRIJEDA / 18:00
Osijek1:3DinamoIzvještaj
18. kolovoza 2021. / SRIJEDA / 18:00
18. kolovoza 2021.
SRIJEDA / 18:00
Rijeka1:1VaraždinIzvještaj
18. kolovoza 2021. / SRIJEDA / 18:00
18. kolovoza 2021.
SRIJEDA / 18:00
Orijent 19191:3LokomotivaIzvještaj
18. kolovoza 2021. / SRIJEDA / 18:00
18. kolovoza 2021.
SRIJEDA / 18:30
Inter-Zaprešić0:0ŠibenikIzvještaj
18. kolovoza 2021. / SRIJEDA / 18:30
3. kolo
21. kolovoza 2021.
SUBOTA / 10:00
Šibenik3:1DugopoljeIzvještaj
21. kolovoza 2021. / SUBOTA / 10:00
21. kolovoza 2021.
SUBOTA / 10:00
Lokomotiva3:1SesveteIzvještaj
21. kolovoza 2021. / SUBOTA / 10:00
21. kolovoza 2021.
SUBOTA / 17:00
Dinamo3:0Inter-ZaprešićIzvještaj
21. kolovoza 2021. / SUBOTA / 17:00
21. kolovoza 2021.
SUBOTA / 17:30
Slaven Belupo0:2Istra 1961Izvještaj
21. kolovoza 2021. / SUBOTA / 17:30
21. kolovoza 2021.
SUBOTA / 18:00
Varaždin4:0Orijent 1919Izvještaj
21. kolovoza 2021. / SUBOTA / 18:00
22. kolovoza 2021.
NEDJELJA / 18:00
Rudeš1:1RijekaIzvještaj
22. kolovoza 2021. / NEDJELJA / 18:00
22. kolovoza 2021.
NEDJELJA / 18:00
Hajduk7:0BjelovarIzvještaj
22. kolovoza 2021. / NEDJELJA / 18:00
22. kolovoza 2021.
NEDJELJA / 18:00
Gorica1:1OsijekIzvještaj
22. kolovoza 2021. / NEDJELJA / 18:00
4. kolo
27. kolovoza 2021.
PETAK / 17:00
Šibenik1:3DinamoIzvještaj
27. kolovoza 2021. / PETAK / 17:00
28. kolovoza 2021.
SUBOTA / 10:00
Dugopolje4:4Istra 1961Izvještaj
28. kolovoza 2021. / SUBOTA / 10:00
28. kolovoza 2021.
SUBOTA / 10:00
Bjelovar0:2Slaven BelupoIzvještaj
28. kolovoza 2021. / SUBOTA / 10:00
28. kolovoza 2021.
SUBOTA / 11:00
Rijeka1:1HajdukIzvještaj
28. kolovoza 2021. / SUBOTA / 11:00
28. kolovoza 2021.
SUBOTA / 17:00
Sesvete0:6VaraždinIzvještaj
28. kolovoza 2021. / SUBOTA / 17:00
28. kolovoza 2021.
SUBOTA / 17:30
Inter-Zaprešić1:2GoricaIzvještaj
28. kolovoza 2021. / SUBOTA / 17:30
30. kolovoza 2021.
PONEDJELJAK / 17:00
Osijek2:4LokomotivaIzvještaj
30. kolovoza 2021. / PONEDJELJAK / 17:00
30. kolovoza 2021.
PONEDJELJAK / 17:30
Orijent 19192:0RudešIzvještaj
30. kolovoza 2021. / PONEDJELJAK / 17:30
5. kolo
11. rujna 2021.
SUBOTA / 10:00
Lokomotiva5:2Inter-ZaprešićIzvještaj
11. rujna 2021. / SUBOTA / 10:00
11. rujna 2021.
SUBOTA / 16:00
Gorica3:1ŠibenikIzvještaj
11. rujna 2021. / SUBOTA / 16:00
11. rujna 2021.
SUBOTA / 17:00
Hajduk3:0Orijent 1919Izvještaj
11. rujna 2021. / SUBOTA / 17:00
11. rujna 2021.
SUBOTA / 17:00
Slaven Belupo1:1RijekaIzvještaj
11. rujna 2021. / SUBOTA / 17:00
11. rujna 2021.
SUBOTA / 17:30
Istra 19611:1BjelovarIzvještaj
11. rujna 2021. / SUBOTA / 17:30
12. rujna 2021.
NEDJELJA / 13:00
Rudeš2:1SesveteIzvještaj
12. rujna 2021. / NEDJELJA / 13:00
12. rujna 2021.
NEDJELJA / 16:00
Dinamo1:0DugopoljeIzvještaj
12. rujna 2021. / NEDJELJA / 16:00
15. prosinca 2021.
SRIJEDA / 13:30
Varaždin2:1OsijekIzvještaj
15. prosinca 2021. / SRIJEDA / 13:30
6. kolo
17. rujna 2021.
PETAK / 16:00
Šibenik2:5LokomotivaIzvještaj
17. rujna 2021. / PETAK / 16:00
17. rujna 2021.
PETAK / 16:30
Dugopolje5:0BjelovarIzvještaj
17. rujna 2021. / PETAK / 16:30
18. rujna 2021.
SUBOTA / 11:00
Sesvete1:4HajdukIzvještaj
18. rujna 2021. / SUBOTA / 11:00
18. rujna 2021.
SUBOTA / 17:00
Dinamo3:0GoricaIzvještaj
18. rujna 2021. / SUBOTA / 17:00
18. rujna 2021.
SUBOTA / 17:00
Rijeka2:1Istra 1961Izvještaj
18. rujna 2021. / SUBOTA / 17:00
19. rujna 2021.
NEDJELJA / 15:00
Orijent 19191:1Slaven BelupoIzvještaj
19. rujna 2021. / NEDJELJA / 15:00
20. rujna 2021.
PONEDJELJAK / 15:30
Osijek1:2RudešIzvještaj
20. rujna 2021. / PONEDJELJAK / 15:30
07. listopada 2021.
ČETVRTAK / 10:00
Inter-Zaprešić3:0VaraždinIzvještaj
07. listopada 2021. / ČETVRTAK / 10:00
7. kolo
24. rujna 2021.
PETAK / 10:00
Varaždin3:0ŠibenikIzvještaj
24. rujna 2021. / PETAK / 10:00
25. rujna 2021.
SUBOTA / 10:00
Rudeš1:0Inter-ZaprešićIzvještaj
25. rujna 2021. / SUBOTA / 10:00
25. rujna 2021.
SUBOTA / 11:00
Lokomotiva1:1DinamoIzvještaj
25. rujna 2021. / SUBOTA / 11:00
25. rujna 2021.
SUBOTA / 15:30
Istra 19610:1Orijent 1919Izvještaj
25. rujna 2021. / SUBOTA / 15:30
25. rujna 2021.
SUBOTA / 16:00
Gorica2:1DugopoljeIzvještaj
25. rujna 2021. / SUBOTA / 16:00
25. rujna 2021.
SUBOTA / 17:00
Bjelovar1:4RijekaIzvještaj
25. rujna 2021. / SUBOTA / 17:00
26. rujna 2021.
NEDJELJA / 10:00
Slaven Belupo1:3SesveteIzvještaj
26. rujna 2021. / NEDJELJA / 10:00
12. veljače 2022.
SUBOTA / 11:00
Hajduk6:0OsijekIzvještaj
12. veljače 2022. / SUBOTA / 11:00
8. kolo
01. listopada 2021.
PETAK / 15:00
Orijent 19192:0BjelovarIzvještaj
01. listopada 2021. / PETAK / 15:00
02. listopada 2021.
SUBOTA / 10:00
Dugopolje2:2RijekaIzvještaj
02. listopada 2021. / SUBOTA / 10:00
02. listopada 2021.
SUBOTA / 10:00
Šibenik0:1RudešIzvještaj
02. listopada 2021. / SUBOTA / 10:00
02. listopada 2021.
SUBOTA / 10:00
Gorica2:2LokomotivaIzvještaj
02. listopada 2021. / SUBOTA / 10:00
02. listopada 2021.
SUBOTA / 11:00
Dinamo2:0VaraždinIzvještaj
02. listopada 2021. / SUBOTA / 11:00
02. listopada 2021.
SUBOTA / 15:00
Sesvete0:4Istra 1961Izvještaj
02. listopada 2021. / SUBOTA / 15:00
03. listopada 2021.
NEDJELJA / 13:00
Osijek0:0Slaven BelupoIzvještaj
03. listopada 2021. / NEDJELJA / 13:00
03. listopada 2021.
NEDJELJA / 18:00
Inter-Zaprešić0:2HajdukIzvještaj
03. listopada 2021. / NEDJELJA / 18:00
9. kolo
16. listopada 2021.
SUBOTA / 10:00
Bjelovar3:5SesveteIzvještaj
16. listopada 2021. / SUBOTA / 10:00
16. listopada 2021.
SUBOTA / 10:00
Rijeka3:0Orijent 1919Izvještaj
16. listopada 2021. / SUBOTA / 10:00
16. listopada 2021.
SUBOTA / 11:00
Slaven Belupo2:3Inter-ZaprešićIzvještaj
16. listopada 2021. / SUBOTA / 11:00
16. listopada 2021.
SUBOTA / 11:00
Rudeš1:4DinamoIzvještaj
16. listopada 2021. / SUBOTA / 11:00
16. listopada 2021.
SUBOTA / 15:15
Varaždin0:2GoricaIzvještaj
16. listopada 2021. / SUBOTA / 15:15
16. listopada 2021.
SUBOTA / 16:00
Lokomotiva2:0DugopoljeIzvještaj
16. listopada 2021. / SUBOTA / 16:00
17. listopada 2021.
NEDJELJA / 12:30
Istra 19614:0OsijekIzvještaj
17. listopada 2021. / NEDJELJA / 12:30
18. prosinca 2021.
SUBOTA / 11:00
Hajduk3:0ŠibenikIzvještaj
18. prosinca 2021. / SUBOTA / 11:00
10. kolo
23. listopada 2021.
SUBOTA / 10:00
Gorica5:0RudešIzvještaj
23. listopada 2021. / SUBOTA / 10:00
23. listopada 2021.
SUBOTA / 11:00
Lokomotiva4:0VaraždinIzvještaj
23. listopada 2021. / SUBOTA / 11:00
23. listopada 2021.
SUBOTA / 15:00
Sesvete1:1RijekaIzvještaj
23. listopada 2021. / SUBOTA / 15:00
23. listopada 2021.
SUBOTA / 15:00
Inter-Zaprešić1:0Istra 1961Izvještaj
23. listopada 2021. / SUBOTA / 15:00
23. listopada 2021.
SUBOTA / 15:00
Šibenik1:0Slaven BelupoIzvještaj
23. listopada 2021. / SUBOTA / 15:00
24. listopada 2021.
NEDJELJA / 11:00
Dinamo1:1HajdukIzvještaj
24. listopada 2021. / NEDJELJA / 11:00
25. listopada 2021.
PONEDJELJAK / 16:00
Dugopolje1:0Orijent 1919Izvještaj
25. listopada 2021. / PONEDJELJAK / 16:00
15. studenog 2021.
PONEDJELJAK / 13:30
Osijek4:0BjelovarIzvještaj
15. studenog 2021. / PONEDJELJAK / 13:30
11. kolo
30. listopada 2021.
SUBOTA / 10:00
Rudeš1:1LokomotivaIzvještaj
30. listopada 2021. / SUBOTA / 10:00
30. listopada 2021.
SUBOTA / 10:00
Istra 19613:0ŠibenikIzvještaj
30. listopada 2021. / SUBOTA / 10:00
30. listopada 2021.
SUBOTA / 11:00
Hajduk3:1GoricaIzvještaj
30. listopada 2021. / SUBOTA / 11:00
30. listopada 2021.
SUBOTA / 11:00
Orijent 19191:0SesveteIzvještaj
30. listopada 2021. / SUBOTA / 11:00
30. listopada 2021.
SUBOTA / 15:00
Slaven Belupo0:2DinamoIzvještaj
30. listopada 2021. / SUBOTA / 15:00
30. listopada 2021.
SUBOTA / 15:00
Varaždin0:2DugopoljeIzvještaj
30. listopada 2021. / SUBOTA / 15:00
31. listopada 2021.
NEDJELJA / 10:00
Rijeka2:1OsijekIzvještaj
31. listopada 2021. / NEDJELJA / 10:00
31. listopada 2021.
NEDJELJA / 14:30
Bjelovar1:2Inter-ZaprešićIzvještaj
31. listopada 2021. / NEDJELJA / 14:30
12. kolo
06. studenog 2021.
SUBOTA / 14:00
Inter-Zaprešić1:4RijekaIzvještaj
06. studenog 2021. / SUBOTA / 14:00
06. studenog 2021.
SUBOTA / 14:00
Gorica2:0Slaven BelupoIzvještaj
06. studenog 2021. / SUBOTA / 14:00
06. studenog 2021.
SUBOTA / 14:00
Varaždin1:0RudešIzvještaj
06. studenog 2021. / SUBOTA / 14:00
06. studenog 2021.
SUBOTA / 15:00
Šibenik2:0BjelovarIzvještaj
06. studenog 2021. / SUBOTA / 15:00
06. studenog 2021.
SUBOTA / 18:00
Dugopolje3:1SesveteIzvještaj
06. studenog 2021. / SUBOTA / 18:00
07. studenog 2021.
NEDJELJA / 11:00
Lokomotiva1:2HajdukIzvještaj
07. studenog 2021. / NEDJELJA / 11:00
08. studenog 2021.
PONEDJELJAK / 13:00
Osijek3:0Orijent 1919Izvještaj
08. studenog 2021. / PONEDJELJAK / 13:00
16. prosinca 2021.
ČETVRTAK / 13:30
Dinamo1:1Istra 1961Izvještaj
16. prosinca 2021. / ČETVRTAK / 13:30
13. kolo
20. studenog 2021.
SUBOTA / 10:00
Slaven Belupo1:0LokomotivaIzvještaj
20. studenog 2021. / SUBOTA / 10:00
20. studenog 2021.
SUBOTA / 11:00
Inter-Zaprešić2:0Orijent 1919Izvještaj
20. studenog 2021. / SUBOTA / 11:00
20. studenog 2021.
SUBOTA / 12:00
Sesvete0:3OsijekIzvještaj
20. studenog 2021. / SUBOTA / 12:00
20. studenog 2021.
SUBOTA / 14:00
Istra 19610:4GoricaIzvještaj
20. studenog 2021. / SUBOTA / 14:00
20. studenog 2021.
SUBOTA / 14:30
Rijeka3:1ŠibenikIzvještaj
20. studenog 2021. / SUBOTA / 14:30
20. studenog 2021.
SUBOTA / 15:00
Hajduk3:0VaraždinIzvještaj
20. studenog 2021. / SUBOTA / 15:00
20. studenog 2021.
SUBOTA / 16:30
Rudeš2:2DugopoljeIzvještaj
20. studenog 2021. / SUBOTA / 16:30
21. studenog 2021.
NEDJELJA / 14:00
Bjelovar0:2DinamoIzvještaj
21. studenog 2021. / NEDJELJA / 14:00
14. kolo
27. studenog 2021.
SUBOTA / 10:00
Inter-Zaprešić0:1SesveteIzvještaj
27. studenog 2021. / SUBOTA / 10:00
27. studenog 2021.
SUBOTA / 10:00
Varaždin2:0Slaven BelupoIzvještaj
27. studenog 2021. / SUBOTA / 10:00
27. studenog 2021.
SUBOTA / 14:00
Šibenik1:0Orijent 1919Izvještaj
27. studenog 2021. / SUBOTA / 14:00
27. studenog 2021.
SUBOTA / 14:00
Dinamo1:1RijekaIzvještaj
27. studenog 2021. / SUBOTA / 14:00
27. studenog 2021.
SUBOTA / 14:00
Gorica7:0BjelovarIzvještaj
27. studenog 2021. / SUBOTA / 14:00
27. studenog 2021.
SUBOTA / 14:00
Lokomotiva3:1Istra 1961Izvještaj
27. studenog 2021. / SUBOTA / 14:00
28. studenog 2021.
NEDJELJA / 10:00
Dugopolje2:1OsijekIzvještaj
28. studenog 2021. / NEDJELJA / 10:00
28. studenog 2021.
NEDJELJA / 11:00
Rudeš2:2HajdukIzvještaj
28. studenog 2021. / NEDJELJA / 11:00
15. kolo
04. prosinca 2021.
SUBOTA / 11:00
Hajduk0:0DugopoljeIzvještaj
04. prosinca 2021. / SUBOTA / 11:00
04. prosinca 2021.
SUBOTA / 12:00
Slaven Belupo1:3RudešIzvještaj
04. prosinca 2021. / SUBOTA / 12:00
04. prosinca 2021.
SUBOTA / 12:00
Bjelovar1:2LokomotivaIzvještaj
04. prosinca 2021. / SUBOTA / 12:00
04. prosinca 2021.
SUBOTA / 12:00
Rijeka2:2GoricaIzvještaj
04. prosinca 2021. / SUBOTA / 12:00
04. prosinca 2021.
SUBOTA / 13:30
Istra 19610:1VaraždinIzvještaj
04. prosinca 2021. / SUBOTA / 13:30
04. prosinca 2021.
SUBOTA / 13:30
Osijek3:2Inter-ZaprešićIzvještaj
04. prosinca 2021. / SUBOTA / 13:30
04. prosinca 2021.
SUBOTA / 14:00
Sesvete4:1ŠibenikIzvještaj
04. prosinca 2021. / SUBOTA / 14:00
05. prosinca 2021.
NEDJELJA / 12:00
Dinamo2:2Orijent 1919Izvještaj
05. prosinca 2021. / NEDJELJA / 12:00
16. kolo
10. prosinca 2021.
PETAK / 13:30
Rijeka1:2LokomotivaIzvještaj
10. prosinca 2021. / PETAK / 13:30
10. prosinca 2021.
PETAK / 14:00
Orijent 19191:1GoricaIzvještaj
10. prosinca 2021. / PETAK / 14:00
11. prosinca 2021.
SUBOTA / 11:00
Osijek4:1ŠibenikIzvještaj
11. prosinca 2021. / SUBOTA / 11:00
11. prosinca 2021.
SUBOTA / 11:00
Slaven Belupo0:3HajdukIzvještaj
11. prosinca 2021. / SUBOTA / 11:00
11. prosinca 2021.
SUBOTA / 12:00
Bjelovar0:1VaraždinIzvještaj
11. prosinca 2021. / SUBOTA / 12:00
11. prosinca 2021.
SUBOTA / 14:00
Istra 19613:2RudešIzvještaj
11. prosinca 2021. / SUBOTA / 14:00
11. prosinca 2021.
SUBOTA / 14:00
Dugopolje2:0Inter-ZaprešićIzvještaj
11. prosinca 2021. / SUBOTA / 14:00
16. veljače 2022.
SRIJEDA / 13:00
Sesvete0:3DinamoIzvještaj
16. veljače 2022. / SRIJEDA / 13:00
17. kolo
19. veljače 2022.
SUBOTA / 10:00
Gorica1:0SesveteIzvještaj
19. veljače 2022. / SUBOTA / 10:00
19. veljače 2022.
SUBOTA / 11:00
Hajduk1:1Istra 1961Izvještaj
19. veljače 2022. / SUBOTA / 11:00
19. veljače 2022.
SUBOTA / 14:00
Šibenik3:1Inter-ZaprešićIzvještaj
19. veljače 2022. / SUBOTA / 14:00
19. veljače 2022.
SUBOTA / 14:30
Slaven Belupo0:1DugopoljeIzvještaj
19. veljače 2022. / SUBOTA / 14:30
20. veljače 2022.
NEDJELJA / 12:00
Rudeš4:0BjelovarIzvještaj
20. veljače 2022. / NEDJELJA / 12:00
20. veljače 2022.
NEDJELJA / 13:00
Varaždin1:3RijekaIzvještaj
20. veljače 2022. / NEDJELJA / 13:00
21. veljače 2022.
PONEDJELJAK / 13:00
Lokomotiva3:1Orijent 1919Izvještaj
21. veljače 2022. / PONEDJELJAK / 13:00
21. veljače 2022.
PONEDJELJAK / 13:30
Dinamo1:0OsijekIzvještaj
21. veljače 2022. / PONEDJELJAK / 13:30
18. kolo
25. veljače 2022.
PETAK / 11:00
Bjelovar0:2HajdukIzvještaj
25. veljače 2022. / PETAK / 11:00
26. veljače 2022.
SUBOTA / 10:00
Dugopolje2:0ŠibenikIzvještaj
26. veljače 2022. / SUBOTA / 10:00
26. veljače 2022.
SUBOTA / 12:00
Inter-Zaprešić1:3DinamoIzvještaj
26. veljače 2022. / SUBOTA / 12:00
26. veljače 2022.
SUBOTA / 13:00
Osijek0:2GoricaIzvještaj
26. veljače 2022. / SUBOTA / 13:00
26. veljače 2022.
SUBOTA / 13:00
Istra 19614:2Slaven BelupoIzvještaj
26. veljače 2022. / SUBOTA / 13:00
26. veljače 2022.
SUBOTA / 14:00
Rijeka1:1RudešIzvještaj
26. veljače 2022. / SUBOTA / 14:00
27. veljače 2022.
NEDJELJA / 10:00
Sesvete1:1LokomotivaIzvještaj
27. veljače 2022. / NEDJELJA / 10:00
27. veljače 2022.
NEDJELJA / 13:00
Orijent 19192:1VaraždinIzvještaj
27. veljače 2022. / NEDJELJA / 13:00
19. kolo
04. ožujka 2022.
PETAK / 14:00
Dinamo2:0ŠibenikIzvještaj
04. ožujka 2022. / PETAK / 14:00
05. ožujka 2022.
SUBOTA / 11:00
Hajduk1:0RijekaIzvještaj
05. ožujka 2022. / SUBOTA / 11:00
05. ožujka 2022.
SUBOTA / 11:00
Varaždin2:0SesveteIzvještaj
05. ožujka 2022. / SUBOTA / 11:00
05. ožujka 2022.
SUBOTA / 12:00
Gorica1:2Inter-ZaprešićIzvještaj
05. ožujka 2022. / SUBOTA / 12:00
06. ožujka 2022.
NEDJELJA / 14:00
Lokomotiva1:1OsijekIzvještaj
06. ožujka 2022. / NEDJELJA / 14:00
06. ožujka 2022.
NEDJELJA / 14:00
Rudeš3:0Orijent 1919Izvještaj
06. ožujka 2022. / NEDJELJA / 14:00
06. ožujka 2022.
NEDJELJA / 14:00
Istra 19613:1DugopoljeIzvještaj
06. ožujka 2022. / NEDJELJA / 14:00
06. ožujka 2022.
NEDJELJA / 14:00
Slaven Belupo1:0BjelovarIzvještaj
06. ožujka 2022. / NEDJELJA / 14:00
20. kolo
11. ožujka 2022.
PETAK / 11:00
Dugopolje1:1DinamoIzvještaj
11. ožujka 2022. / PETAK / 11:00
12. ožujka 2022.
SUBOTA / 10:00
Sesvete1:2RudešIzvještaj
12. ožujka 2022. / SUBOTA / 10:00
12. ožujka 2022.
SUBOTA / 10:00
Inter-Zaprešić1:2LokomotivaIzvještaj
12. ožujka 2022. / SUBOTA / 10:00
12. ožujka 2022.
SUBOTA / 11:00
Orijent 19190:0HajdukIzvještaj
12. ožujka 2022. / SUBOTA / 11:00
12. ožujka 2022.
SUBOTA / 14:00
Rijeka2:1Slaven BelupoIzvještaj
12. ožujka 2022. / SUBOTA / 14:00
12. ožujka 2022.
SUBOTA / 14:00
Šibenik0:1GoricaIzvještaj
12. ožujka 2022. / SUBOTA / 14:00
12. ožujka 2022.
SUBOTA / 14:30
Osijek1:3VaraždinIzvještaj
12. ožujka 2022. / SUBOTA / 14:30
13. ožujka 2022.
NEDJELJA / 14:00
Bjelovar2:4Istra 1961Izvještaj
13. ožujka 2022. / NEDJELJA / 14:00
21. kolo
18. ožujka 2022.
PETAK / 14:00
Lokomotiva1:0ŠibenikIzvještaj
18. ožujka 2022. / PETAK / 14:00
18. ožujka 2022.
PETAK / 16:00
Hajduk4:3SesveteIzvještaj
18. ožujka 2022. / PETAK / 16:00
18. ožujka 2022.
PETAK / 17:00
Gorica0:0DinamoIzvještaj
18. ožujka 2022. / PETAK / 17:00
19. ožujka 2022.
SUBOTA / 12:30
Istra 19612:2RijekaIzvještaj
19. ožujka 2022. / SUBOTA / 12:30
19. ožujka 2022.
SUBOTA / 13:00
Slaven Belupo4:0Orijent 1919Izvještaj
19. ožujka 2022. / SUBOTA / 13:00
19. ožujka 2022.
SUBOTA / 13:00
Varaždin2:0Inter-ZaprešićIzvještaj
19. ožujka 2022. / SUBOTA / 13:00
19. ožujka 2022.
SUBOTA / 15:00
Rudeš0:0OsijekIzvještaj
19. ožujka 2022. / SUBOTA / 15:00
20. ožujka 2022.
NEDJELJA / 15:00
Bjelovar1:0DugopoljeIzvještaj
20. ožujka 2022. / NEDJELJA / 15:00
22. kolo
30. ožujka 2022.
SRIJEDA / 15:00
Inter-Zaprešić3:2RudešIzvještaj
30. ožujka 2022. / SRIJEDA / 15:00
01. travnja 2022.
PETAK / 14:30
Orijent 19191:0Istra 1961Izvještaj
01. travnja 2022. / PETAK / 14:30
01. travnja 2022.
PETAK / 15:30
Šibenik3:2VaraždinIzvještaj
01. travnja 2022. / PETAK / 15:30
02. travnja 2022.
SUBOTA / 10:00
Sesvete2:1Slaven BelupoIzvještaj
02. travnja 2022. / SUBOTA / 10:00
02. travnja 2022.
SUBOTA / 11:00
Osijek1:4HajdukIzvještaj
02. travnja 2022. / SUBOTA / 11:00
03. travnja 2022.
NEDJELJA / 12:00
Dugopolje0:1GoricaIzvještaj
03. travnja 2022. / NEDJELJA / 12:00
03. travnja 2022.
NEDJELJA / 16:00
Rijeka3:1BjelovarIzvještaj
03. travnja 2022. / NEDJELJA / 16:00
04. svibnja 2022.
SRIJEDA / 17:00
Dinamo1:1LokomotivaIzvještaj
04. svibnja 2022. / SRIJEDA / 17:00
23. kolo
09. travnja 2022.
SUBOTA / 14:00
Slaven Belupo3:5OsijekIzvještaj
09. travnja 2022. / SUBOTA / 14:00
09. travnja 2022.
SUBOTA / 15:00
Rudeš2:1ŠibenikIzvještaj
09. travnja 2022. / SUBOTA / 15:00
09. travnja 2022.
SUBOTA / 15:00
Rijeka3:0DugopoljeIzvještaj
09. travnja 2022. / SUBOTA / 15:00
09. travnja 2022.
SUBOTA / 15:00
Istra 19613:1SesveteIzvještaj
09. travnja 2022. / SUBOTA / 15:00
09. travnja 2022.
SUBOTA / 17:00
Varaždin2:5DinamoIzvještaj
09. travnja 2022. / SUBOTA / 17:00
10. travnja 2022.
NEDJELJA / 11:00
Lokomotiva0:2GoricaIzvještaj
10. travnja 2022. / NEDJELJA / 11:00
10. travnja 2022.
NEDJELJA / 14:00
Bjelovar1:1Orijent 1919Izvještaj
10. travnja 2022. / NEDJELJA / 14:00
14. travnja 2022.
ČETVRTAK / 15:00
Hajduk2:0Inter-ZaprešićIzvještaj
14. travnja 2022. / ČETVRTAK / 15:00
24. kolo
23. travnja 2022.
SUBOTA / 10:00
Dugopolje2:4LokomotivaIzvještaj
23. travnja 2022. / SUBOTA / 10:00
23. travnja 2022.
SUBOTA / 10:00
Osijek1:0Istra 1961Izvještaj
23. travnja 2022. / SUBOTA / 10:00
23. travnja 2022.
SUBOTA / 10:00
Sesvete2:0BjelovarIzvještaj
23. travnja 2022. / SUBOTA / 10:00
23. travnja 2022.
SUBOTA / 11:00
Šibenik0:3HajdukIzvještaj
23. travnja 2022. / SUBOTA / 11:00
23. travnja 2022.
SUBOTA / 14:00
Gorica5:2VaraždinIzvještaj
23. travnja 2022. / SUBOTA / 14:00
23. travnja 2022.
SUBOTA / 17:00
Dinamo1:0RudešIzvještaj
23. travnja 2022. / SUBOTA / 17:00
24. travnja 2022.
NEDJELJA / 14:00
Orijent 19191:2RijekaIzvještaj
24. travnja 2022. / NEDJELJA / 14:00
24. travnja 2022.
NEDJELJA / 17:00
Inter-Zaprešić0:2Slaven BelupoIzvještaj
24. travnja 2022. / NEDJELJA / 17:00
25. kolo
30. travnja 2022.
SUBOTA / 11:00
Hajduk3:1DinamoIzvještaj
30. travnja 2022. / SUBOTA / 11:00
30. travnja 2022.
SUBOTA / 13:00
Varaždin0:1LokomotivaIzvještaj
30. travnja 2022. / SUBOTA / 13:00
30. travnja 2022.
SUBOTA / 14:00
Rijeka0:2SesveteIzvještaj
30. travnja 2022. / SUBOTA / 14:00
30. travnja 2022.
SUBOTA / 14:00
Bjelovar2:9OsijekIzvještaj
30. travnja 2022. / SUBOTA / 14:00
01. svibnja 2022.
NEDJELJA / 12:30
Rudeš1:3GoricaIzvještaj
01. svibnja 2022. / NEDJELJA / 12:30
01. svibnja 2022.
NEDJELJA / 17:00
Istra 19611:1Inter-ZaprešićIzvještaj
01. svibnja 2022. / NEDJELJA / 17:00
02. svibnja 2022.
PONEDJELJAK / 11:00
Slaven Belupo2:1ŠibenikIzvještaj
02. svibnja 2022. / PONEDJELJAK / 11:00
02. svibnja 2022.
PONEDJELJAK / 16:00
Orijent 19190:1DugopoljeIzvještaj
02. svibnja 2022. / PONEDJELJAK / 16:00
26. kolo
07. svibnja 2022.
SUBOTA / 10:00
Šibenik2:2Istra 1961Izvještaj
07. svibnja 2022. / SUBOTA / 10:00
07. svibnja 2022.
SUBOTA / 10:00
Inter-Zaprešić2:0BjelovarIzvještaj
07. svibnja 2022. / SUBOTA / 10:00
07. svibnja 2022.
SUBOTA / 10:00
Osijek2:4RijekaIzvještaj
07. svibnja 2022. / SUBOTA / 10:00
07. svibnja 2022.
SUBOTA / 10:00
Gorica1:0HajdukIzvještaj
07. svibnja 2022. / SUBOTA / 10:00
07. svibnja 2022.
SUBOTA / 14:00
Sesvete3:0Orijent 1919Izvještaj
07. svibnja 2022. / SUBOTA / 14:00
07. svibnja 2022.
SUBOTA / 16:00
Dugopolje1:2VaraždinIzvještaj
07. svibnja 2022. / SUBOTA / 16:00
08. svibnja 2022.
NEDJELJA / 12:30
Lokomotiva2:1RudešIzvještaj
08. svibnja 2022. / NEDJELJA / 12:30
09. svibnja 2022.
PONEDJELJAK / 17:00
Dinamo1:0Slaven BelupoIzvještaj
09. svibnja 2022. / PONEDJELJAK / 17:00
27. kolo
14. svibnja 2022.
SUBOTA / 10:00
Bjelovar1:2ŠibenikIzvještaj
14. svibnja 2022. / SUBOTA / 10:00
14. svibnja 2022.
SUBOTA / 11:00
Rudeš3:1VaraždinIzvještaj
14. svibnja 2022. / SUBOTA / 11:00
14. svibnja 2022.
SUBOTA / 15:00
Rijeka2:0Inter-ZaprešićIzvještaj
14. svibnja 2022. / SUBOTA / 15:00
14. svibnja 2022.
SUBOTA / 16:00
Sesvete1:0DugopoljeIzvještaj
14. svibnja 2022. / SUBOTA / 16:00
14. svibnja 2022.
SUBOTA / 17:00
Istra 19610:2DinamoIzvještaj
14. svibnja 2022. / SUBOTA / 17:00
15. svibnja 2022.
NEDJELJA / 10:00
Hajduk1:0LokomotivaIzvještaj
15. svibnja 2022. / NEDJELJA / 10:00
15. svibnja 2022.
NEDJELJA / 10:00
Orijent 19191:1OsijekIzvještaj
15. svibnja 2022. / NEDJELJA / 10:00
15. svibnja 2022.
NEDJELJA / 12:00
Slaven Belupo1:0GoricaIzvještaj
15. svibnja 2022. / NEDJELJA / 12:00
28. kolo
21. svibnja 2022.
SUBOTA / 10:00
Varaždin1:3HajdukIzvještaj
21. svibnja 2022. / SUBOTA / 10:00
21. svibnja 2022.
SUBOTA / 11:00
Dinamo5:1BjelovarIzvještaj
21. svibnja 2022. / SUBOTA / 11:00
21. svibnja 2022.
SUBOTA / 11:00
Orijent 19191:1Inter-ZaprešićIzvještaj
21. svibnja 2022. / SUBOTA / 11:00
21. svibnja 2022.
SUBOTA / 14:00
Osijek6:2SesveteIzvještaj
21. svibnja 2022. / SUBOTA / 14:00
21. svibnja 2022.
SUBOTA / 17:00
Šibenik3:1RijekaIzvještaj
21. svibnja 2022. / SUBOTA / 17:00
21. svibnja 2022.
SUBOTA / 17:00
Dugopolje2:4RudešIzvještaj
21. svibnja 2022. / SUBOTA / 17:00
22. svibnja 2022.
NEDJELJA / 11:00
Lokomotiva1:1Slaven BelupoIzvještaj
22. svibnja 2022. / NEDJELJA / 11:00
22. svibnja 2022.
NEDJELJA / 17:00
Gorica3:2Istra 1961Izvještaj
22. svibnja 2022. / NEDJELJA / 17:00
29. kolo
27. svibnja 2022.
PETAK / 10:00
Orijent 19191:0ŠibenikIzvještaj
27. svibnja 2022. / PETAK / 10:00
28. svibnja 2022.
SUBOTA / 10:00
Bjelovar1:0GoricaIzvještaj
28. svibnja 2022. / SUBOTA / 10:00
28. svibnja 2022.
SUBOTA / 10:00
Slaven Belupo2:0VaraždinIzvještaj
28. svibnja 2022. / SUBOTA / 10:00
28. svibnja 2022.
SUBOTA / 10:00
Osijek3:3DugopoljeIzvještaj
28. svibnja 2022. / SUBOTA / 10:00
28. svibnja 2022.
SUBOTA / 18:00
Hajduk4:1RudešIzvještaj
28. svibnja 2022. / SUBOTA / 18:00
28. svibnja 2022.
SUBOTA / 18:00
Istra 19612:2LokomotivaIzvještaj
28. svibnja 2022. / SUBOTA / 18:00
29. svibnja 2022.
NEDJELJA / 18:00
Rijeka0:1DinamoIzvještaj
29. svibnja 2022. / NEDJELJA / 18:00
30. svibnja 2022.
PONEDJELJAK / 11:00
Sesvete2:0Inter-ZaprešićIzvještaj
30. svibnja 2022. / PONEDJELJAK / 11:00
30. kolo
02. lipnja 2022.
ČETVRTAK / 18:00
Varaždin5:0Istra 1961Izvještaj
02. lipnja 2022. / ČETVRTAK / 18:00
03. lipnja 2022.
PETAK / 14:00
Inter-Zaprešić0:1OsijekIzvještaj
03. lipnja 2022. / PETAK / 14:00
04. lipnja 2022.
SUBOTA / 10:00
Dugopolje0:4HajdukIzvještaj
04. lipnja 2022. / SUBOTA / 10:00
04. lipnja 2022.
SUBOTA / 10:00
Rudeš1:1Slaven BelupoIzvještaj
04. lipnja 2022. / SUBOTA / 10:00
04. lipnja 2022.
SUBOTA / 11:00
Lokomotiva5:0BjelovarIzvještaj
04. lipnja 2022. / SUBOTA / 11:00
04. lipnja 2022.
SUBOTA / 12:30
Orijent 19191:3DinamoIzvještaj
04. lipnja 2022. / SUBOTA / 12:30
04. lipnja 2022.
SUBOTA / 19:00
Šibenik1:1SesveteIzvještaj
04. lipnja 2022. / SUBOTA / 19:00
04. lipnja 2022.
SUBOTA / 19:00
Gorica2:3RijekaIzvještaj
04. lipnja 2022. / SUBOTA / 19:00

Prva HNL - JUNIORI 21/22

KlubUkPobNerPorG+G-GRBod
1.Hajduk3022717616+6073
2.Dinamo3021816220+4271
3.Gorica3019566328+3562
4.Lokomotiva3018846433+3162
5.Rijeka30141065637+1952
6.Rudeš30128104745+244
7.Varaždin30141154947+243
8.Istra 196130910114947+237
9.Osijek30107135655+137
10.Dugopolje3097144047-734
11.Sesvete30103174161-2033
12.Slaven Belupo3086163146-1530
13.Inter-Zaprešić3093183050-2030
14.Šibenik3084183055-2528
15.Orijent 19193077162152-3128
16.Bjelovar3022261793-768
 IgračKlubGol.
1Marko Josip ČavaraDinamo19
2Filip ČuićHajduk15
3Niko GajzlerRijeka14
4Leon MarkovićOsijek13
5Caio Da Cruz Oliveira QueirozGorica12
6Marko JelićOrijent 191911
7Niko DomjanićVaraždin11
8Rokas PukstasHajduk10
9Mateo PlehanInter-Zaprešić10
10Gabriel PopovicRudeš10
11Antonijo VujičićGorica9
12Ivan KroloHajduk9
13Bruno BujanVaraždin9
14Vanja KulenovićGorica8
15Admir BristrićRijeka8
16Karlo ŠpeljakLokomotiva8
17Petar TankosićOsijek8
18Nikola CiprićGorica7
19Jere VrcićHajduk7
20Duje ŠkugorŠibenik7
21Nikola PervanDugopolje7
22Mihael RovisIstra 19617
23Antonio BlažanovićOsijek7
24Ivan VerhasOsijek7
25Adriano BloudekVaraždin7
26Ante ZokoDugopolje6
27Tomislav GlavanIstra 19616
28Fran PetkovićLokomotiva6
29Ante CrnacSlaven Belupo6
30Petar HavojićVaraždin6
31Dominik BraunDinamo5
32Josip MihalićDinamo5
33Matija FrkovićGorica5
34Marko DomančićHajduk5
35Šimun HrgovićHajduk5
36Bruno ŠupeŠibenik5
37Dominik ZovkićDugopolje5
38Josip HmuraIstra 19615
39Antonio MaurićIstra 19615
40Joško RendulićLokomotiva5
41Art SmakajLokomotiva5
42Roko BrajkovićRudeš5
43Robert MarijanovićSesvete5
44Filip ŠurminSesvete5
45Marlo TurkSesvete5
46Emanuel MađarićSlaven Belupo5
47Toma SaboVaraždin5
48Marko Novak-StankoDinamo4
49Fran TopićDinamo4
50Vinko SkrbinGorica4
51Mate AntunovićHajduk4
52Din BegovićRijeka4
53Ante MatićRijeka4
54Mark KarkovićInter-Zaprešić4
55Semir DžemailiIstra 19614
56Nermin MujkićIstra 19614
57Fabijan KrivakLokomotiva4
58Fran ŽilinskiLokomotiva4
59Riad MašalaRudeš4
60Alessio TononRudeš4
61Marcos Paulo Soares GoncalvesSlaven Belupo4
62Nick OcvirekVaraždin4
63Luka LukanićDinamo3
64Carlo MatekovićDinamo3
65Matija CarlGorica3
66Marko BrkljačaHajduk3
67Antonio JakirHajduk3
68Dominik PrpićHajduk3
69Stipe VladušićHajduk3
70Antoine Ryan CouplandRijeka3
71Dominik SimčićRijeka3
72Mihael HrahovskiBjelovar3
73Marko PranjićBjelovar3
74Tomo RazumInter-Zaprešić3
75David KrčalićIstra 19613
76Lucas Moura MartinsIstra 19613
77Benjamin PajkovićIstra 19613
78Mateo TomićIstra 19613
79Marko MiloševićLokomotiva3
80Marin ŠotičekLokomotiva3
81Lovro StanićLokomotiva3
82Luka StojkovićLokomotiva3
83Ivan BjelivukOsijek3
84Tin PolićOsijek3
85Mihael SrbljinovićRudeš3
86Mihael StipićRudeš3
87Mirel BenkoSesvete3
88Dorian HoudekSesvete3
89Vito MatijevićSesvete3
90Danila ForovSlaven Belupo3
91Niko MihalinecSlaven Belupo3
92Bartol BarišićDinamo2
93Karlo DobrilovićDinamo2
94Viktor KanižajDinamo2
95Anes KrdžalićDinamo2
96Petar SučićDinamo2
97Moreno VuškovićDinamo2
98Luka BrlekGorica2
99Martin ĐUKANOVIĆGorica2
100Patrik JugGorica2
101Dominik QuniGorica2
102Niko ĐolongaHajduk2
103Tomislav BokulićOrijent 19192
104Karlo DundovićOrijent 19192
105Marin MacolićOrijent 19192
106Andro BabićRijeka2
107Noel BilićRijeka2
108Noel BodetićRijeka2
109Jakov DelibegovićRijeka2
110Dorian RudićRijeka2
111Karlo ValjanRijeka2
112Ivan BilićŠibenik2
113Ante BolančaŠibenik2
114Stipe CrljenŠibenik2
115Jose Alejandro Lopez MejiaŠibenik2
116Stipe SilovŠibenik2
117Carlos Eduardo Torres GongoraŠibenik2
118Luciano KajzogajBjelovar2
119Mario LjevarBjelovar2
120Silvio MumlekBjelovar2
121Ivano TomićBjelovar2
122Ivo ČengićDugopolje2
123Josip GlavovićDugopolje2
124Roko MilišićDugopolje2
125Luka PetrovićDugopolje2
126Šimun ŠolićDugopolje2
127Petar VukoDugopolje2
128Borna IvanušInter-Zaprešić2
129Josip LjubićInter-Zaprešić2
130Filip ZavoralInter-Zaprešić2
131Mateo OstovićIstra 19612
132Marko BaturLokomotiva2
133Victor Imanol Cespedes BarretoLokomotiva2
134David ČondrićLokomotiva2
135Luka IšlićLokomotiva2
136Đorđe MagdelinićLokomotiva2
137Wisdom Onyedikachi UbaniLokomotiva2
138Domagoj BukvićOsijek2
139Nail OmerovićOsijek2
140Marin PrekodravacOsijek2
141Jakov AmbrušRudeš2
142Vilim KrušlinRudeš2
143Marin VučkovićRudeš2
144Vanja VukmanovićRudeš2
145Marino GašparSesvete2
146Toni GulamSesvete2
147Sven OpačićSesvete2
148Nikola PavlovićSesvete2
149Karlo PerićSesvete2
150Adin BajrićSlaven Belupo2
151Ivan GanžulićSlaven Belupo2
152Šimun ŠabijanSlaven Belupo2
153Fran ČuljakDinamo1
154Jakov GurlicaDinamo1
155Matej MamićDinamo1
156Filip PobiDinamo1
157Marko SoldoDinamo1
158Ivan TežačkiDinamo1
159Fran TomekDinamo1
160Nathan Cruce-CorcyGorica1
161Tin JanušićGorica1
162Luka KahlinaGorica1
163David KovačićGorica1
164Mario MatkovićGorica1
165David SimGorica1
166Roko BrajkovićHajduk1
167Ivan ĆubelićHajduk1
168Ivan DominićHajduk1
169Mateo Jurić-PetrašiloHajduk1
170Krešimir NazorHajduk1
171Luka ŠkaričićHajduk1
172Benjamin LapićOrijent 19191
173Nikola MacolićOrijent 19191
174Saša MišljenčevićOrijent 19191
175Jetmir AmetiRijeka1
176Duje DujmovićRijeka1
177Andre FrankovićRijeka1
178Antonio GalešićRijeka1
179Luka RadonićRijeka1
180Božo RicovRijeka1
181Ivano SrdočRijeka1
182Viktor DamjanićŠibenik1
183Franko DžajaŠibenik1
184Doni GrdićŠibenik1
185Marko JosipovićŠibenik1
186Leon JurićŠibenik1
187Luka KoceićŠibenik1
188Krešimir PrskaloBjelovar1
189Tin SlijepčevićBjelovar1
190Adam VujčićBjelovar1
191Luka BotićDugopolje1
192Duje Marin BuličićDugopolje1
193Antonio JerkovićDugopolje1
194Mateo KojadinDugopolje1
195Josip MijićDugopolje1
196Leonardo PandžaDugopolje1
197Nikola RadanDugopolje1
198Dominik RavlićDugopolje1
199Bruno BogdanovićInter-Zaprešić1
200Danijel JakolićInter-Zaprešić1
201Mislav KovačInter-Zaprešić1
202Bojan LukićInter-Zaprešić1
203Patrik RegovićInter-Zaprešić1
204Bojan GobboIstra 19611
205Lorenzo TravagliaIstra 19611
206Fran VujnovićIstra 19611
207Marin ŽgombaIstra 19611
208Lovre BorovičkićLokomotiva1
209Luka BosiljevacLokomotiva1
210Karlo IvančinLokomotiva1
211Ivan KukavicaLokomotiva1
212Niko RadujkovićLokomotiva1
213Ognjen BakićOsijek1
214Pavle BONIĆOsijek1
215Luka ConjarOsijek1
216Tin KuprešakOsijek1
217Šimun MikolčićOsijek1
218Mateo PajićOsijek1
219Bruno SinkovićOsijek1
220Paolo BulićRudeš1
221Luka GajskiRudeš1
222Marko OreškovićRudeš1
223Karlo OstojićRudeš1
224Ivan StanićRudeš1
225Marko ŠušnjaraRudeš1
226Teo BarišićSesvete1
227Toni BarišićSesvete1
228Filip DjevelekajSesvete1
229Domagoj GracinSesvete1
230Marko MarićSesvete1
231Dominik ŠuartSesvete1
232Franko ČordašSlaven Belupo1
233Jakov CrnčićSlaven Belupo1
234Renato CrnojaSlaven Belupo1
235Filip VuićSlaven Belupo1
236Leon BelcarVaraždin1
237Borna LesjakVaraždin1
238Damir PosavecVaraždin1
239Matej RoginićVaraždin1
240David SvibenVaraždin1
241Marko TežakVaraždin1
242Vito TežakVaraždin1
243Noa VugrinecVaraždin1
Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Više informacija o kolačićima možete pronaći OVDJE, a o politici privatnosti OVDJE.
Slažem se