• Igrači
  • 1. HNL
  • Ljestvica
  • Strijelci
  • 1. KLM
  • Ljestvica
  • Strijelci

Vratari

  • PetarVidas

Braniči

  • TheodorosAndronikou

  • KarloIšasegi

  • MatijaJošćak

  • IvanKeć

  • JanŠimunić

Vezni igrači

  • DinoBognar

  • MarinKuzminski

  • DarioPudić

  • JosipStojčević

  • MarkoVladić

  • DinoVuksan

Napadači

  • ToniVinogradac

1. kolo
23. kolovoza 2019.
PETAK / 11:00
Dinamo2:1Orijent 1919Izvještaj
23. kolovoza 2019. / PETAK / 11:00
23. kolovoza 2019.
PETAK / 17:00
Istra 19611:4Slaven BelupoIzvještaj
23. kolovoza 2019. / PETAK / 17:00
24. kolovoza 2019.
SUBOTA / 10:00
Osijek6:1RudešIzvještaj
24. kolovoza 2019. / SUBOTA / 10:00
24. kolovoza 2019.
SUBOTA / 16:00
Rijeka3:0Hrvatski DragovoljacIzvještaj
24. kolovoza 2019. / SUBOTA / 16:00
24. kolovoza 2019.
SUBOTA / 18:00
Hajduk8:0Inter-ZaprešićIzvještaj
24. kolovoza 2019. / SUBOTA / 18:00
25. kolovoza 2019.
NEDJELJA / 16:00
Varaždin1:1LokomotivaIzvještaj
25. kolovoza 2019. / NEDJELJA / 16:00
07. rujna 2019.
SUBOTA / 15:00
Dugopolje0:2SesveteIzvještaj
07. rujna 2019. / SUBOTA / 15:00
2. kolo
30. kolovoza 2019.
PETAK / 17:00
Hrvatski Dragovoljac1:4HajdukIzvještaj
30. kolovoza 2019. / PETAK / 17:00
31. kolovoza 2019.
SUBOTA / 10:00
Rudeš0:3DinamoIzvještaj
31. kolovoza 2019. / SUBOTA / 10:00
31. kolovoza 2019.
SUBOTA / 10:00
Dugopolje1:2OsijekIzvještaj
31. kolovoza 2019. / SUBOTA / 10:00
31. kolovoza 2019.
SUBOTA / 10:00
Sesvete1:5LokomotivaIzvještaj
31. kolovoza 2019. / SUBOTA / 10:00
31. kolovoza 2019.
SUBOTA / 15:00
Orijent 19190:7RijekaIzvještaj
31. kolovoza 2019. / SUBOTA / 15:00
31. kolovoza 2019.
SUBOTA / 18:00
Inter-Zaprešić6:3Istra 1961Izvještaj
31. kolovoza 2019. / SUBOTA / 18:00
01. rujna 2019.
NEDJELJA / 10:00
Slaven Belupo0:4VaraždinIzvještaj
01. rujna 2019. / NEDJELJA / 10:00
3. kolo
07. rujna 2019.
SUBOTA / 17:00
Lokomotiva2:1Slaven BelupoIzvještaj
07. rujna 2019. / SUBOTA / 17:00
08. rujna 2019.
NEDJELJA / 17:00
Varaždin1:0Inter-ZaprešićIzvještaj
08. rujna 2019. / NEDJELJA / 17:00
14. rujna 2019.
SUBOTA / 14:00
Osijek1:1SesveteIzvještaj
14. rujna 2019. / SUBOTA / 14:00
14. rujna 2019.
SUBOTA / 15:00
Dinamo2:0DugopoljeIzvještaj
14. rujna 2019. / SUBOTA / 15:00
14. rujna 2019.
SUBOTA / 16:00
Istra 19610:3Hrvatski DragovoljacIzvještaj
14. rujna 2019. / SUBOTA / 16:00
14. rujna 2019.
SUBOTA / 16:30
Rijeka3:1RudešIzvještaj
14. rujna 2019. / SUBOTA / 16:30
15. rujna 2019.
NEDJELJA / 11:00
Hajduk6:0Orijent 1919Izvještaj
15. rujna 2019. / NEDJELJA / 11:00
4. kolo
21. rujna 2019.
SUBOTA / 10:00
Hrvatski Dragovoljac2:2VaraždinIzvještaj
21. rujna 2019. / SUBOTA / 10:00
21. rujna 2019.
SUBOTA / 11:00
Orijent 19191:0Istra 1961Izvještaj
21. rujna 2019. / SUBOTA / 11:00
21. rujna 2019.
SUBOTA / 11:00
Dugopolje1:0RijekaIzvještaj
21. rujna 2019. / SUBOTA / 11:00
22. rujna 2019.
NEDJELJA / 11:00
Rudeš0:0HajdukIzvještaj
22. rujna 2019. / NEDJELJA / 11:00
23. rujna 2019.
PONEDJELJAK / 14:00
Sesvete2:3Slaven BelupoIzvještaj
23. rujna 2019. / PONEDJELJAK / 14:00
23. rujna 2019.
PONEDJELJAK / 14:00
Osijek2:1DinamoIzvještaj
23. rujna 2019. / PONEDJELJAK / 14:00
23. rujna 2019.
PONEDJELJAK / 16:00
Inter-Zaprešić0:3LokomotivaIzvještaj
23. rujna 2019. / PONEDJELJAK / 16:00
5. kolo
27. rujna 2019.
PETAK / 15:30
Dinamo4:0SesveteIzvještaj
27. rujna 2019. / PETAK / 15:30
28. rujna 2019.
SUBOTA / 10:00
Rijeka2:0OsijekIzvještaj
28. rujna 2019. / SUBOTA / 10:00
28. rujna 2019.
SUBOTA / 10:00
Istra 19611:0RudešIzvještaj
28. rujna 2019. / SUBOTA / 10:00
28. rujna 2019.
SUBOTA / 12:30
Varaždin1:0Orijent 1919Izvještaj
28. rujna 2019. / SUBOTA / 12:30
29. rujna 2019.
NEDJELJA / 17:00
Lokomotiva5:0Hrvatski DragovoljacIzvještaj
29. rujna 2019. / NEDJELJA / 17:00
29. rujna 2019.
NEDJELJA / 17:00
Hajduk4:1DugopoljeIzvještaj
29. rujna 2019. / NEDJELJA / 17:00
30. rujna 2019.
PONEDJELJAK / 16:00
Slaven Belupo3:0Inter-ZaprešićIzvještaj
30. rujna 2019. / PONEDJELJAK / 16:00
6. kolo
05. listopada 2019.
SUBOTA / 10:00
Osijek3:3HajdukIzvještaj
05. listopada 2019. / SUBOTA / 10:00
05. listopada 2019.
SUBOTA / 12:00
Dinamo2:0RijekaIzvještaj
05. listopada 2019. / SUBOTA / 12:00
05. listopada 2019.
SUBOTA / 13:30
Orijent 19190:2LokomotivaIzvještaj
05. listopada 2019. / SUBOTA / 13:30
05. listopada 2019.
SUBOTA / 15:30
Sesvete1:1Inter-ZaprešićIzvještaj
05. listopada 2019. / SUBOTA / 15:30
06. listopada 2019.
NEDJELJA / 10:00
Dugopolje2:0Istra 1961Izvještaj
06. listopada 2019. / NEDJELJA / 10:00
07. listopada 2019.
PONEDJELJAK / 11:00
Rudeš3:1VaraždinIzvještaj
07. listopada 2019. / PONEDJELJAK / 11:00
07. listopada 2019.
PONEDJELJAK / 15:30
Hrvatski Dragovoljac3:1Slaven BelupoIzvještaj
07. listopada 2019. / PONEDJELJAK / 15:30
7. kolo
12. listopada 2019.
SUBOTA / 15:00
Slaven Belupo2:0Orijent 1919Izvještaj
12. listopada 2019. / SUBOTA / 15:00
18. listopada 2019.
PETAK / 15:00
Rudeš3:0LokomotivaIzvještaj
18. listopada 2019. / PETAK / 15:00
19. listopada 2019.
SUBOTA / 13:00
Rijeka3:2SesveteIzvještaj
19. listopada 2019. / SUBOTA / 13:00
19. listopada 2019.
SUBOTA / 13:15
Varaždin1:0DugopoljeIzvještaj
19. listopada 2019. / SUBOTA / 13:15
19. listopada 2019.
SUBOTA / 16:00
Inter-Zaprešić1:0Hrvatski DragovoljacIzvještaj
19. listopada 2019. / SUBOTA / 16:00
20. listopada 2019.
NEDJELJA / 13:00
Istra 19612:2OsijekIzvještaj
20. listopada 2019. / NEDJELJA / 13:00
15. prosinca 2019.
NEDJELJA / 11:00
Hajduk1:0DinamoIzvještaj
15. prosinca 2019. / NEDJELJA / 11:00
8. kolo
23. listopada 2019.
SRIJEDA / 12:00
Dugopolje0:5LokomotivaIzvještaj
23. listopada 2019. / SRIJEDA / 12:00
25. listopada 2019.
PETAK / 14:00
Rudeš1:3Slaven BelupoIzvještaj
25. listopada 2019. / PETAK / 14:00
26. listopada 2019.
SUBOTA / 11:00
Rijeka1:4HajdukIzvještaj
26. listopada 2019. / SUBOTA / 11:00
26. listopada 2019.
SUBOTA / 11:00
Sesvete2:2Hrvatski DragovoljacIzvještaj
26. listopada 2019. / SUBOTA / 11:00
26. listopada 2019.
SUBOTA / 12:00
Orijent 19190:4Inter-ZaprešićIzvještaj
26. listopada 2019. / SUBOTA / 12:00
26. listopada 2019.
SUBOTA / 14:00
Dinamo1:0Istra 1961Izvještaj
26. listopada 2019. / SUBOTA / 14:00
27. listopada 2019.
NEDJELJA / 13:00
Osijek0:1VaraždinIzvještaj
27. listopada 2019. / NEDJELJA / 13:00
9. kolo
31. listopada 2019.
ČETVRTAK / 10:00
Slaven Belupo5:0DugopoljeIzvještaj
31. listopada 2019. / ČETVRTAK / 10:00
02. studenog 2019.
SUBOTA / 10:00
Inter-Zaprešić2:2RudešIzvještaj
02. studenog 2019. / SUBOTA / 10:00
02. studenog 2019.
SUBOTA / 13:00
Hajduk3:0SesveteIzvještaj
02. studenog 2019. / SUBOTA / 13:00
02. studenog 2019.
SUBOTA / 13:00
Istra 19613:1RijekaIzvještaj
02. studenog 2019. / SUBOTA / 13:00
02. studenog 2019.
SUBOTA / 14:00
Varaždin1:1DinamoIzvještaj
02. studenog 2019. / SUBOTA / 14:00
03. studenog 2019.
NEDJELJA / 13:30
Lokomotiva2:0OsijekIzvještaj
03. studenog 2019. / NEDJELJA / 13:30
04. studenog 2019.
PONEDJELJAK / 14:00
Hrvatski Dragovoljac2:2Orijent 1919Izvještaj
04. studenog 2019. / PONEDJELJAK / 14:00
10. kolo
09. studenog 2019.
SUBOTA / 11:00
Hajduk3:2Istra 1961Izvještaj
09. studenog 2019. / SUBOTA / 11:00
09. studenog 2019.
SUBOTA / 13:00
Osijek5:2Slaven BelupoIzvještaj
09. studenog 2019. / SUBOTA / 13:00
09. studenog 2019.
SUBOTA / 17:00
Sesvete1:0Orijent 1919Izvještaj
09. studenog 2019. / SUBOTA / 17:00
10. studenog 2019.
NEDJELJA / 13:00
Dinamo1:0LokomotivaIzvještaj
10. studenog 2019. / NEDJELJA / 13:00
10. studenog 2019.
NEDJELJA / 14:00
Hrvatski Dragovoljac0:1RudešIzvještaj
10. studenog 2019. / NEDJELJA / 14:00
10. studenog 2019.
NEDJELJA / 14:00
Dugopolje0:1Inter-ZaprešićIzvještaj
10. studenog 2019. / NEDJELJA / 14:00
04. prosinca 2019.
SRIJEDA / 13:00
Rijeka1:1VaraždinIzvještaj
04. prosinca 2019. / SRIJEDA / 13:00
11. kolo
16. studenog 2019.
SUBOTA / 13:00
Istra 19612:0SesveteIzvještaj
16. studenog 2019. / SUBOTA / 13:00
16. studenog 2019.
SUBOTA / 13:00
Varaždin0:1HajdukIzvještaj
16. studenog 2019. / SUBOTA / 13:00
16. studenog 2019.
SUBOTA / 13:00
Dinamo2:1Slaven BelupoIzvještaj
16. studenog 2019. / SUBOTA / 13:00
16. studenog 2019.
SUBOTA / 14:00
Hrvatski Dragovoljac4:0DugopoljeIzvještaj
16. studenog 2019. / SUBOTA / 14:00
17. studenog 2019.
NEDJELJA / 13:00
Inter-Zaprešić1:4OsijekIzvještaj
17. studenog 2019. / NEDJELJA / 13:00
17. studenog 2019.
NEDJELJA / 14:00
Lokomotiva2:0RijekaIzvještaj
17. studenog 2019. / NEDJELJA / 14:00
27. studenog 2019.
SRIJEDA / 13:30
Rudeš2:0Orijent 1919Izvještaj
27. studenog 2019. / SRIJEDA / 13:30
12. kolo
22. studenog 2019.
PETAK / 11:00
Dinamo6:1Inter-ZaprešićIzvještaj
22. studenog 2019. / PETAK / 11:00
23. studenog 2019.
SUBOTA / 12:00
Dugopolje2:1Orijent 1919Izvještaj
23. studenog 2019. / SUBOTA / 12:00
23. studenog 2019.
SUBOTA / 13:00
Istra 19611:2VaraždinIzvještaj
23. studenog 2019. / SUBOTA / 13:00
23. studenog 2019.
SUBOTA / 15:30
Sesvete0:1RudešIzvještaj
23. studenog 2019. / SUBOTA / 15:30
24. studenog 2019.
NEDJELJA / 13:00
Osijek3:1Hrvatski DragovoljacIzvještaj
24. studenog 2019. / NEDJELJA / 13:00
24. studenog 2019.
NEDJELJA / 13:00
Rijeka2:1Slaven BelupoIzvještaj
24. studenog 2019. / NEDJELJA / 13:00
24. studenog 2019.
NEDJELJA / 13:00
Hajduk4:1LokomotivaIzvještaj
24. studenog 2019. / NEDJELJA / 13:00
13. kolo
30. studenog 2019.
SUBOTA / 10:30
Orijent 19192:0OsijekIzvještaj
30. studenog 2019. / SUBOTA / 10:30
30. studenog 2019.
SUBOTA / 11:00
Varaždin0:1SesveteIzvještaj
30. studenog 2019. / SUBOTA / 11:00
30. studenog 2019.
SUBOTA / 13:00
Inter-Zaprešić2:1RijekaIzvještaj
30. studenog 2019. / SUBOTA / 13:00
30. studenog 2019.
SUBOTA / 14:00
Rudeš3:1DugopoljeIzvještaj
30. studenog 2019. / SUBOTA / 14:00
01. prosinca 2019.
NEDJELJA / 13:00
Slaven Belupo2:1HajdukIzvještaj
01. prosinca 2019. / NEDJELJA / 13:00
01. prosinca 2019.
NEDJELJA / 14:30
Lokomotiva3:1Istra 1961Izvještaj
01. prosinca 2019. / NEDJELJA / 14:30
02. prosinca 2019.
PONEDJELJAK / 13:00
Hrvatski Dragovoljac2:3DinamoIzvještaj
02. prosinca 2019. / PONEDJELJAK / 13:00
14. kolo
06. prosinca 2019.
PETAK / 13:00
Orijent 19190:1DinamoIzvještaj
06. prosinca 2019. / PETAK / 13:00
07. prosinca 2019.
SUBOTA / 13:00
Lokomotiva0:3VaraždinIzvještaj
07. prosinca 2019. / SUBOTA / 13:00
07. prosinca 2019.
SUBOTA / 14:00
Slaven Belupo1:1Istra 1961Izvještaj
07. prosinca 2019. / SUBOTA / 14:00
07. prosinca 2019.
SUBOTA / 14:00
Sesvete2:1DugopoljeIzvještaj
07. prosinca 2019. / SUBOTA / 14:00
07. prosinca 2019.
SUBOTA / 14:00
Rudeš2:0OsijekIzvještaj
07. prosinca 2019. / SUBOTA / 14:00
08. prosinca 2019.
NEDJELJA / 12:00
Inter-Zaprešić1:4HajdukIzvještaj
08. prosinca 2019. / NEDJELJA / 12:00
08. prosinca 2019.
NEDJELJA / 13:00
Hrvatski Dragovoljac1:4RijekaIzvještaj
08. prosinca 2019. / NEDJELJA / 13:00
15. kolo
22. veljače 2020.
SUBOTA / 10:00
Varaždin1:1Slaven BelupoIzvještaj
22. veljače 2020. / SUBOTA / 10:00
22. veljače 2020.
SUBOTA / 10:00
Osijek3:0DugopoljeIzvještaj
22. veljače 2020. / SUBOTA / 10:00
22. veljače 2020.
SUBOTA / 11:00
Rijeka2:2Orijent 1919Izvještaj
22. veljače 2020. / SUBOTA / 11:00
22. veljače 2020.
SUBOTA / 13:30
Istra 19613:2Inter-ZaprešićIzvještaj
22. veljače 2020. / SUBOTA / 13:30
23. veljače 2020.
NEDJELJA / 11:00
Dinamo2:0RudešIzvještaj
23. veljače 2020. / NEDJELJA / 11:00
23. veljače 2020.
NEDJELJA / 16:00
Hajduk1:0Hrvatski DragovoljacIzvještaj
23. veljače 2020. / NEDJELJA / 16:00
23. veljače 2020.
NEDJELJA / 17:00
Lokomotiva5:1SesveteIzvještaj
23. veljače 2020. / NEDJELJA / 17:00
16. kolo
29. veljače 2020.
SUBOTA / 10:00
Inter-Zaprešić2:0VaraždinIzvještaj
29. veljače 2020. / SUBOTA / 10:00
29. veljače 2020.
SUBOTA / 10:00
Slaven Belupo0:5LokomotivaIzvještaj
29. veljače 2020. / SUBOTA / 10:00
29. veljače 2020.
SUBOTA / 12:00
Rudeš2:4RijekaIzvještaj
29. veljače 2020. / SUBOTA / 12:00
29. veljače 2020.
SUBOTA / 13:00
Sesvete2:1OsijekIzvještaj
29. veljače 2020. / SUBOTA / 13:00
29. veljače 2020.
SUBOTA / 14:00
Hrvatski Dragovoljac1:1Istra 1961Izvještaj
29. veljače 2020. / SUBOTA / 14:00
01. ožujka 2020.
NEDJELJA / 12:00
Orijent 19190:2HajdukIzvještaj
01. ožujka 2020. / NEDJELJA / 12:00
10. travnja 2020.
PETAK / 10:00
Dugopolje-:-Dinamo
10. travnja 2020. / PETAK / 10:00
17. kolo
18. veljače 2020.
UTORAK / 14:00
Dinamo5:1OsijekIzvještaj
18. veljače 2020. / UTORAK / 14:00
04. ožujka 2020.
SRIJEDA / 18:30
Lokomotiva1:2Inter-ZaprešićIzvještaj
04. ožujka 2020. / SRIJEDA / 18:30
07. ožujka 2020.
SUBOTA / 10:00
Slaven Belupo1:2SesveteIzvještaj
07. ožujka 2020. / SUBOTA / 10:00
07. ožujka 2020.
SUBOTA / 11:00
Varaždin1:0Hrvatski DragovoljacIzvještaj
07. ožujka 2020. / SUBOTA / 11:00
07. ožujka 2020.
SUBOTA / 12:00
Hajduk1:1RudešIzvještaj
07. ožujka 2020. / SUBOTA / 12:00
07. ožujka 2020.
SUBOTA / 12:30
Istra 19614:3Orijent 1919Izvještaj
07. ožujka 2020. / SUBOTA / 12:30
07. ožujka 2020.
SUBOTA / 14:00
Rijeka3:1DugopoljeIzvještaj
07. ožujka 2020. / SUBOTA / 14:00
18. kolo
13. ožujka 2020.
PETAK / 15:30
Rudeš-:-Istra 1961
13. ožujka 2020. / PETAK / 15:30
14. ožujka 2020.
SUBOTA / 10:00
Inter-Zaprešić-:-Slaven Belupo
14. ožujka 2020. / SUBOTA / 10:00
14. ožujka 2020.
SUBOTA / 11:00
Sesvete-:-Dinamo
14. ožujka 2020. / SUBOTA / 11:00
14. ožujka 2020.
SUBOTA / 13:00
Orijent 1919-:-Varaždin
14. ožujka 2020. / SUBOTA / 13:00
14. ožujka 2020.
SUBOTA / 15:30
Hrvatski Dragovoljac-:-Lokomotiva
14. ožujka 2020. / SUBOTA / 15:30
15. ožujka 2020.
NEDJELJA / 11:00
Osijek-:-Rijeka
15. ožujka 2020. / NEDJELJA / 11:00
15. ožujka 2020.
NEDJELJA / 11:00
Dugopolje-:-Hajduk
15. ožujka 2020. / NEDJELJA / 11:00
19. kolo
21. ožujka 2020.
SUBOTA / 10:00
Inter-Zaprešić-:-Sesvete
21. ožujka 2020. / SUBOTA / 10:00
21. ožujka 2020.
SUBOTA / 10:00
Slaven Belupo-:-Hrvatski Dragovoljac
21. ožujka 2020. / SUBOTA / 10:00
21. ožujka 2020.
SUBOTA / 10:00
Lokomotiva-:-Orijent 1919
21. ožujka 2020. / SUBOTA / 10:00
21. ožujka 2020.
SUBOTA / 10:00
Varaždin-:-Rudeš
21. ožujka 2020. / SUBOTA / 10:00
21. ožujka 2020.
SUBOTA / 10:00
Istra 1961-:-Dugopolje
21. ožujka 2020. / SUBOTA / 10:00
21. ožujka 2020.
SUBOTA / 10:00
Hajduk-:-Osijek
21. ožujka 2020. / SUBOTA / 10:00
21. ožujka 2020.
SUBOTA / 10:00
Rijeka-:-Dinamo
21. ožujka 2020. / SUBOTA / 10:00
20. kolo
04. travnja 2020.
SUBOTA / 10:00
Sesvete-:-Rijeka
04. travnja 2020. / SUBOTA / 10:00
04. travnja 2020.
SUBOTA / 10:00
Dinamo-:-Hajduk
04. travnja 2020. / SUBOTA / 10:00
04. travnja 2020.
SUBOTA / 10:00
Osijek-:-Istra 1961
04. travnja 2020. / SUBOTA / 10:00
04. travnja 2020.
SUBOTA / 10:00
Dugopolje-:-Varaždin
04. travnja 2020. / SUBOTA / 10:00
04. travnja 2020.
SUBOTA / 10:00
Lokomotiva-:-Rudeš
04. travnja 2020. / SUBOTA / 10:00
04. travnja 2020.
SUBOTA / 10:00
Orijent 1919-:-Slaven Belupo
04. travnja 2020. / SUBOTA / 10:00
04. travnja 2020.
SUBOTA / 10:00
Hrvatski Dragovoljac-:-Inter-Zaprešić
04. travnja 2020. / SUBOTA / 10:00
21. kolo
18. travnja 2020.
SUBOTA / 10:00
Hrvatski Dragovoljac-:-Sesvete
18. travnja 2020. / SUBOTA / 10:00
18. travnja 2020.
SUBOTA / 10:00
Inter-Zaprešić-:-Orijent 1919
18. travnja 2020. / SUBOTA / 10:00
18. travnja 2020.
SUBOTA / 10:00
Slaven Belupo-:-Rudeš
18. travnja 2020. / SUBOTA / 10:00
18. travnja 2020.
SUBOTA / 10:00
Lokomotiva-:-Dugopolje
18. travnja 2020. / SUBOTA / 10:00
18. travnja 2020.
SUBOTA / 10:00
Varaždin-:-Osijek
18. travnja 2020. / SUBOTA / 10:00
18. travnja 2020.
SUBOTA / 10:00
Istra 1961-:-Dinamo
18. travnja 2020. / SUBOTA / 10:00
18. travnja 2020.
SUBOTA / 10:00
Hajduk-:-Rijeka
18. travnja 2020. / SUBOTA / 10:00
22. kolo
25. travnja 2020.
SUBOTA / 10:00
Sesvete-:-Hajduk
25. travnja 2020. / SUBOTA / 10:00
25. travnja 2020.
SUBOTA / 10:00
Rijeka-:-Istra 1961
25. travnja 2020. / SUBOTA / 10:00
25. travnja 2020.
SUBOTA / 10:00
Dinamo-:-Varaždin
25. travnja 2020. / SUBOTA / 10:00
25. travnja 2020.
SUBOTA / 10:00
Osijek-:-Lokomotiva
25. travnja 2020. / SUBOTA / 10:00
25. travnja 2020.
SUBOTA / 10:00
Dugopolje-:-Slaven Belupo
25. travnja 2020. / SUBOTA / 10:00
25. travnja 2020.
SUBOTA / 10:00
Rudeš-:-Inter-Zaprešić
25. travnja 2020. / SUBOTA / 10:00
25. travnja 2020.
SUBOTA / 10:00
Orijent 1919-:-Hrvatski Dragovoljac
25. travnja 2020. / SUBOTA / 10:00
23. kolo
02. svibnja 2020.
SUBOTA / 10:00
Orijent 1919-:-Sesvete
02. svibnja 2020. / SUBOTA / 10:00
02. svibnja 2020.
SUBOTA / 10:00
Rudeš-:-Hrvatski Dragovoljac
02. svibnja 2020. / SUBOTA / 10:00
02. svibnja 2020.
SUBOTA / 10:00
Inter-Zaprešić-:-Dugopolje
02. svibnja 2020. / SUBOTA / 10:00
02. svibnja 2020.
SUBOTA / 10:00
Slaven Belupo-:-Osijek
02. svibnja 2020. / SUBOTA / 10:00
02. svibnja 2020.
SUBOTA / 10:00
Lokomotiva-:-Dinamo
02. svibnja 2020. / SUBOTA / 10:00
02. svibnja 2020.
SUBOTA / 10:00
Varaždin-:-Rijeka
02. svibnja 2020. / SUBOTA / 10:00
02. svibnja 2020.
SUBOTA / 10:00
Istra 1961-:-Hajduk
02. svibnja 2020. / SUBOTA / 10:00
24. kolo
09. svibnja 2020.
SUBOTA / 10:00
Sesvete-:-Istra 1961
09. svibnja 2020. / SUBOTA / 10:00
09. svibnja 2020.
SUBOTA / 10:00
Hajduk-:-Varaždin
09. svibnja 2020. / SUBOTA / 10:00
09. svibnja 2020.
SUBOTA / 10:00
Rijeka-:-Lokomotiva
09. svibnja 2020. / SUBOTA / 10:00
09. svibnja 2020.
SUBOTA / 10:00
Slaven Belupo-:-Dinamo
09. svibnja 2020. / SUBOTA / 10:00
09. svibnja 2020.
SUBOTA / 10:00
Osijek-:-Inter-Zaprešić
09. svibnja 2020. / SUBOTA / 10:00
09. svibnja 2020.
SUBOTA / 10:00
Dugopolje-:-Hrvatski Dragovoljac
09. svibnja 2020. / SUBOTA / 10:00
09. svibnja 2020.
SUBOTA / 10:00
Orijent 1919-:-Rudeš
09. svibnja 2020. / SUBOTA / 10:00
25. kolo
16. svibnja 2020.
SUBOTA / 10:00
Rudeš-:-Sesvete
16. svibnja 2020. / SUBOTA / 10:00
16. svibnja 2020.
SUBOTA / 10:00
Orijent 1919-:-Dugopolje
16. svibnja 2020. / SUBOTA / 10:00
16. svibnja 2020.
SUBOTA / 10:00
Hrvatski Dragovoljac-:-Osijek
16. svibnja 2020. / SUBOTA / 10:00
16. svibnja 2020.
SUBOTA / 10:00
Inter-Zaprešić-:-Dinamo
16. svibnja 2020. / SUBOTA / 10:00
16. svibnja 2020.
SUBOTA / 10:00
Slaven Belupo-:-Rijeka
16. svibnja 2020. / SUBOTA / 10:00
16. svibnja 2020.
SUBOTA / 10:00
Lokomotiva-:-Hajduk
16. svibnja 2020. / SUBOTA / 10:00
16. svibnja 2020.
SUBOTA / 10:00
Varaždin-:-Istra 1961
16. svibnja 2020. / SUBOTA / 10:00
26. kolo
23. svibnja 2020.
SUBOTA / 10:00
Sesvete-:-Varaždin
23. svibnja 2020. / SUBOTA / 10:00
23. svibnja 2020.
SUBOTA / 10:00
Istra 1961-:-Lokomotiva
23. svibnja 2020. / SUBOTA / 10:00
23. svibnja 2020.
SUBOTA / 10:00
Hajduk-:-Slaven Belupo
23. svibnja 2020. / SUBOTA / 10:00
23. svibnja 2020.
SUBOTA / 10:00
Rijeka-:-Inter-Zaprešić
23. svibnja 2020. / SUBOTA / 10:00
23. svibnja 2020.
SUBOTA / 10:00
Dinamo-:-Hrvatski Dragovoljac
23. svibnja 2020. / SUBOTA / 10:00
23. svibnja 2020.
SUBOTA / 10:00
Osijek-:-Orijent 1919
23. svibnja 2020. / SUBOTA / 10:00
23. svibnja 2020.
SUBOTA / 10:00
Dugopolje-:-Rudeš
23. svibnja 2020. / SUBOTA / 10:00

Ljestvica

KlubUkPobNerPorG+G-GRBod
1.Hajduk1713315013+3742
2.Dinamo1613123610+2640
3.Lokomotiva1711154218+2434
4.Rijeka179263725+1229
5.Varaždin178542114+729
6.Osijek177373329+424
7.Rudeš177372327-424
8.Slaven Belupo177283132-123
9.Inter-Zaprešić177282640-1423
10.Sesvete176382033-1321
11.Istra 1961175392535-1018
12.Hrvatski Dragovoljac1734102234-1213
13.Dugopolje1630131038-289
14.Orijent 19191722131240-288
 IgračKlubGol.
1Mario ČuićHajduk12
2Fran VukelićInter-Zaprešić9
3Toni VinogradacOsijek9
4Ivan BrnićHajduk8
5Nino StojanovićSesvete8
6Ivijan SvržnjakDinamo7
7Bruno JenjićHajduk7
8Bruno ZdunićLokomotiva7
9Marin LaušićSlaven Belupo7
10Petar TomićSlaven Belupo7
11Filip ZrilićRijeka6
12Mihael KuprešakOsijek6
13Antonio DedićVaraždin6
14Marko DomančićHajduk5
15Niko GalešićRijeka5
16Marko KopićHrvatski Dragovoljac5
17Karlo PerićHrvatski Dragovoljac5
18Borna BilobrkInter-Zaprešić5
19Marko BibićIstra 19615
20Josip HmuraIstra 19615
21Marin PetričevićRudeš5
22Bartol BarišićDinamo4
23Jurica JurčecDinamo4
24Ivan ŠarićHajduk4
25Edi AjanovićRijeka4
26Domagoj JelavićRijeka4
27Matej VukRijeka4
28Bruno BajanInter-Zaprešić4
29Drilon SadikuIstra 19614
30Tomislav DadićLokomotiva4
31Raul Alexander FloruczLokomotiva4
32Andrej ŠaronjaLokomotiva4
33Patrick StanićOsijek4
34Luka LiklinSlaven Belupo4
35Matija KanceljakVaraždin4
36Vito BatistićDinamo3
37Niko JankovićDinamo3
38Tino Blaž LaušHajduk3
39Marin LjubičićHajduk3
40Lovro TomljanovićOrijent 19193
41Jakov PintarićRijeka3
42Mihael RovisRijeka3
43Mateo LovrićInter-Zaprešić3
44Gabriel GroznicaLokomotiva3
45Jan RaužanLokomotiva3
46Indrit TuciLokomotiva3
47Roko ŠimićLokomotiva3
48Dion Drena BeljoOsijek3
49Karlo AlthallerRudeš3
50Luka MarkovićRudeš3
51Arijan BrkovićSlaven Belupo3
52Sven GolubVaraždin3
53Luka DžajaDugopolje2
54Ante KulišDugopolje2
55Edin JulardžijaDinamo2
56Bernard KarricaDinamo2
57Mateo LešDinamo2
58Stipe BiukHajduk2
59Marin MamutHajduk2
60Petar VukajlovićOrijent 19192
61Duje ZrilićOrijent 19192
62Jakov BrekaloRijeka2
63Rinor AjdiniHrvatski Dragovoljac2
64Antonio BakulaHrvatski Dragovoljac2
65Leon CelčićHrvatski Dragovoljac2
66Krisi KasoHrvatski Dragovoljac2
67Toni BurićIstra 19612
68Filip DujmovićLokomotiva2
69Aliyu IBRAHIMLokomotiva2
70Stjepan JagićLokomotiva2
71Albion MarkuLokomotiva2
72Dalibor VrbanićLokomotiva2
73Dino BognarOsijek2
74Luka BranšteterOsijek2
75Aleksa LatkovićOsijek2
76Dario PudićOsijek2
77Novak TepšićRudeš2
78Marko UzelacRudeš2
79Tomislav ČvrkRudeš2
80Aboubacar Bamba DiarrassoubaSesvete2
81Benito ElezSesvete2
82Bruno VukadinSesvete2
83Fran KožarićSlaven Belupo2
84Jozef KuqiVaraždin2
85Luka MezgaVaraždin2
86Ante BilojelićDugopolje1
87Petar DuranDugopolje1
88Mateo KatićDugopolje1
89Bartul MarkovinaDugopolje1
90Luka MatanovićDugopolje1
91Vinko BičanićDinamo1
92Roko JurišićDinamo1
93Mario NikolićDinamo1
94Ilan PejićDinamo1
95Vedad RadonjaDinamo1
96Dominik RešetarDinamo1
97Jakov-Anton VasiljDinamo1
98Nino VukasovićDinamo1
99Ante BekavacHajduk1
100David IličićHajduk1
101Domagoj TopićHajduk1
102Luka ŠkaričićHajduk1
103Leon PetrovićOrijent 19191
104Ređep RedžepiOrijent 19191
105Mazen SharbiniOrijent 19191
106Patrik SrzentićOrijent 19191
107Marcelo SudenOrijent 19191
108Stefan AntanaskovićRijeka1
109Filip BrautRijeka1
110Veldin HodžaRijeka1
111Silvio IlinkovićRijeka1
112Franjo LazarRijeka1
113Teo BrkićHrvatski Dragovoljac1
114Stipan BuconjićHrvatski Dragovoljac1
115Marko VodopijakHrvatski Dragovoljac1
116Mihael BenčićInter-Zaprešić1
117Nikola MinkovićInter-Zaprešić1
118Ivan NekićInter-Zaprešić1
119Petar TomekInter-Zaprešić1
120Moreno VuškovićInter-Zaprešić1
121Mario DujmovićIstra 19611
122Ivan KrizmanićIstra 19611
123Mateo LisicaIstra 19611
124Octavio Andres Paez GilIstra 19611
125Mateo PetrovićIstra 19611
126Stephano Jeliver Silva MinaIstra 19611
127Ivan StanićIstra 19611
128Filip ŠverkoIstra 19611
129Ivan RadoševićLokomotiva1
130Ive ĆelićLokomotiva1
131Patrick Almeida Da Silva IgnacioOsijek1
132Filip MekićOsijek1
133Dino VuksanOsijek1
134Filip BorovacRudeš1
135Ivan BrekaloRudeš1
136Arber MehmetllariRudeš1
137Mihael ZoricaRudeš1
138Luka ŠinkoRudeš1
139Toni BarišićSesvete1
140Dominik BarukčićSesvete1
141Marin BrigićSesvete1
142Luka FeratSesvete1
143Marko LipovacSesvete1
144Domagoj ŠkojoSesvete1
145Marko HaračiSlaven Belupo1
146Romano LisjakSlaven Belupo1
147Antonio TumpićSlaven Belupo1
148Filip VuićSlaven Belupo1
149Matija VuićSlaven Belupo1
150Bruno ČovoSlaven Belupo1
151Andre ĐođSlaven Belupo1
152Fran CerovčecVaraždin1
153Ivan DolovskiVaraždin1
154Luka PetrinecVaraždin1
155Noa VugrinecVaraždin1
1. kolo
30. kolovoza 2019.
PETAK / 11:00
Elektra3:3SlavonijaIzvještaj
30. kolovoza 2019. / PETAK / 11:00
31. kolovoza 2019.
SUBOTA / 11:00
Grafičar Vodovod1:0SlavijaIzvještaj
31. kolovoza 2019. / SUBOTA / 11:00
01. rujna 2019.
NEDJELJA / 11:00
Croatia Đakovo1:0Sloga NGIzvještaj
01. rujna 2019. / NEDJELJA / 11:00
01. rujna 2019.
NEDJELJA / 11:00
NAŠK2:3OlimpijaIzvještaj
01. rujna 2019. / NEDJELJA / 11:00
03. rujna 2019.
UTORAK / 11:00
Marsonia0:2OsijekIzvještaj
03. rujna 2019. / UTORAK / 11:00
03. rujna 2019.
UTORAK / 17:30
Cibalia3:1ŽeljezničarIzvještaj
03. rujna 2019. / UTORAK / 17:30
2. kolo
06. rujna 2019.
PETAK / 17:30
Željezničar2:2OlimpijaIzvještaj
06. rujna 2019. / PETAK / 17:30
07. rujna 2019.
SUBOTA / 11:00
Sloga NG3:1ElektraIzvještaj
07. rujna 2019. / SUBOTA / 11:00
08. rujna 2019.
NEDJELJA / 11:00
Osijek20:0NAŠKIzvještaj
08. rujna 2019. / NEDJELJA / 11:00
08. rujna 2019.
NEDJELJA / 11:00
Slavija4:1MarsoniaIzvještaj
08. rujna 2019. / NEDJELJA / 11:00
08. rujna 2019.
NEDJELJA / 11:00
Slavonija1:1Grafičar VodovodIzvještaj
08. rujna 2019. / NEDJELJA / 11:00
24. studenog 2019.
NEDJELJA / 10:45
Cibalia3:2Croatia ĐakovoIzvještaj
24. studenog 2019. / NEDJELJA / 10:45
3. kolo
14. rujna 2019.
SUBOTA / 10:45
Grafičar Vodovod5:3Sloga NGIzvještaj
14. rujna 2019. / SUBOTA / 10:45
14. rujna 2019.
SUBOTA / 11:00
Elektra2:1CibaliaIzvještaj
14. rujna 2019. / SUBOTA / 11:00
15. rujna 2019.
NEDJELJA / 11:00
Marsonia2:0SlavonijaIzvještaj
15. rujna 2019. / NEDJELJA / 11:00
15. rujna 2019.
NEDJELJA / 11:00
NAŠK1:4SlavijaIzvještaj
15. rujna 2019. / NEDJELJA / 11:00
15. rujna 2019.
NEDJELJA / 11:00
Olimpija1:2OsijekIzvještaj
15. rujna 2019. / NEDJELJA / 11:00
15. rujna 2019.
NEDJELJA / 11:00
Croatia Đakovo3:0ŽeljezničarIzvještaj
15. rujna 2019. / NEDJELJA / 11:00
4. kolo
19. rujna 2019.
ČETVRTAK / 20:00
Željezničar1:6OsijekIzvještaj
19. rujna 2019. / ČETVRTAK / 20:00
21. rujna 2019.
SUBOTA / 10:00
Cibalia1:1Grafičar VodovodIzvještaj
21. rujna 2019. / SUBOTA / 10:00
22. rujna 2019.
NEDJELJA / 11:00
Croatia Đakovo-:-Elektra
22. rujna 2019. / NEDJELJA / 11:00
22. rujna 2019.
NEDJELJA / 11:00
Slavija3:3OlimpijaIzvještaj
22. rujna 2019. / NEDJELJA / 11:00
22. rujna 2019.
NEDJELJA / 11:00
Slavonija5:3NAŠKIzvještaj
22. rujna 2019. / NEDJELJA / 11:00
22. rujna 2019.
NEDJELJA / 11:00
Sloga NG2:3MarsoniaIzvještaj
22. rujna 2019. / NEDJELJA / 11:00
5. kolo
28. rujna 2019.
SUBOTA / 10:45
Grafičar Vodovod2:0Croatia ĐakovoIzvještaj
28. rujna 2019. / SUBOTA / 10:45
28. rujna 2019.
SUBOTA / 11:00
Elektra3:1ŽeljezničarIzvještaj
28. rujna 2019. / SUBOTA / 11:00
28. rujna 2019.
SUBOTA / 11:00
Osijek2:3SlavijaIzvještaj
28. rujna 2019. / SUBOTA / 11:00
29. rujna 2019.
NEDJELJA / 11:00
Marsonia3:1CibaliaIzvještaj
29. rujna 2019. / NEDJELJA / 11:00
29. rujna 2019.
NEDJELJA / 11:00
NAŠK1:6Sloga NGIzvještaj
29. rujna 2019. / NEDJELJA / 11:00
29. rujna 2019.
NEDJELJA / 11:00
Olimpija1:2SlavonijaIzvještaj
29. rujna 2019. / NEDJELJA / 11:00
6. kolo
05. listopada 2019.
SUBOTA / 10:30
Cibalia6:0NAŠKIzvještaj
05. listopada 2019. / SUBOTA / 10:30
05. listopada 2019.
SUBOTA / 11:00
Elektra0:0Grafičar VodovodIzvještaj
05. listopada 2019. / SUBOTA / 11:00
06. listopada 2019.
NEDJELJA / 11:00
Croatia Đakovo0:2MarsoniaIzvještaj
06. listopada 2019. / NEDJELJA / 11:00
06. listopada 2019.
NEDJELJA / 11:00
Slavonija3:4OsijekIzvještaj
06. listopada 2019. / NEDJELJA / 11:00
06. listopada 2019.
NEDJELJA / 11:30
Sloga NG3:2OlimpijaIzvještaj
06. listopada 2019. / NEDJELJA / 11:30
08. listopada 2019.
UTORAK / 11:00
Željezničar2:1SlavijaIzvještaj
08. listopada 2019. / UTORAK / 11:00
7. kolo
12. listopada 2019.
SUBOTA / 10:45
Grafičar Vodovod6:0ŽeljezničarIzvještaj
12. listopada 2019. / SUBOTA / 10:45
13. listopada 2019.
NEDJELJA / 11:00
NAŠK0:2Croatia ĐakovoIzvještaj
13. listopada 2019. / NEDJELJA / 11:00
13. listopada 2019.
NEDJELJA / 11:00
Olimpija2:8CibaliaIzvještaj
13. listopada 2019. / NEDJELJA / 11:00
17. studenog 2019.
NEDJELJA / 11:00
Marsonia2:2ElektraIzvještaj
17. studenog 2019. / NEDJELJA / 11:00
24. studenog 2019.
NEDJELJA / 10:30
Slavija3:5SlavonijaIzvještaj
24. studenog 2019. / NEDJELJA / 10:30
08. prosinca 2019.
NEDJELJA / 11:00
Osijek8:0Sloga NGIzvještaj
08. prosinca 2019. / NEDJELJA / 11:00
8. kolo
18. listopada 2019.
PETAK / 15:30
Cibalia1:1OsijekIzvještaj
18. listopada 2019. / PETAK / 15:30
19. listopada 2019.
SUBOTA / 10:45
Grafičar Vodovod3:0MarsoniaIzvještaj
19. listopada 2019. / SUBOTA / 10:45
19. listopada 2019.
SUBOTA / 11:00
Željezničar0:2SlavonijaIzvještaj
19. listopada 2019. / SUBOTA / 11:00
20. listopada 2019.
NEDJELJA / 11:00
Sloga NG3:3SlavijaIzvještaj
20. listopada 2019. / NEDJELJA / 11:00
20. listopada 2019.
NEDJELJA / 11:00
Croatia Đakovo0:2OlimpijaIzvještaj
20. listopada 2019. / NEDJELJA / 11:00
21. listopada 2019.
PONEDJELJAK / 17:00
Elektra11:1NAŠKIzvještaj
21. listopada 2019. / PONEDJELJAK / 17:00
9. kolo
27. listopada 2019.
NEDJELJA / 11:00
Slavija1:3CibaliaIzvještaj
27. listopada 2019. / NEDJELJA / 11:00
27. listopada 2019.
NEDJELJA / 11:00
Slavonija7:3Sloga NGIzvještaj
27. listopada 2019. / NEDJELJA / 11:00
27. listopada 2019.
NEDJELJA / 11:00
Marsonia4:0ŽeljezničarIzvještaj
27. listopada 2019. / NEDJELJA / 11:00
27. listopada 2019.
NEDJELJA / 11:00
NAŠK0:7Grafičar VodovodIzvještaj
27. listopada 2019. / NEDJELJA / 11:00
27. listopada 2019.
NEDJELJA / 11:00
Olimpija1:4ElektraIzvještaj
27. listopada 2019. / NEDJELJA / 11:00
20. studenog 2019.
SRIJEDA / 11:00
Osijek6:0Croatia ĐakovoIzvještaj
20. studenog 2019. / SRIJEDA / 11:00
10. kolo
02. studenog 2019.
SUBOTA / 10:30
Cibalia4:1SlavonijaIzvještaj
02. studenog 2019. / SUBOTA / 10:30
02. studenog 2019.
SUBOTA / 11:00
Željezničar1:3Sloga NGIzvještaj
02. studenog 2019. / SUBOTA / 11:00
02. studenog 2019.
SUBOTA / 11:00
Grafičar Vodovod6:1OlimpijaIzvještaj
02. studenog 2019. / SUBOTA / 11:00
03. studenog 2019.
NEDJELJA / 11:00
Croatia Đakovo4:2SlavijaIzvještaj
03. studenog 2019. / NEDJELJA / 11:00
06. studenog 2019.
SRIJEDA / 11:00
Marsonia8:2NAŠKIzvještaj
06. studenog 2019. / SRIJEDA / 11:00
24. studenog 2019.
NEDJELJA / 11:00
Elektra2:0OsijekIzvještaj
24. studenog 2019. / NEDJELJA / 11:00
11. kolo
10. studenog 2019.
NEDJELJA / 11:00
NAŠK4:2ŽeljezničarIzvještaj
10. studenog 2019. / NEDJELJA / 11:00
10. studenog 2019.
NEDJELJA / 11:00
Olimpija3:6MarsoniaIzvještaj
10. studenog 2019. / NEDJELJA / 11:00
10. studenog 2019.
NEDJELJA / 11:00
Osijek2:1Grafičar VodovodIzvještaj
10. studenog 2019. / NEDJELJA / 11:00
10. studenog 2019.
NEDJELJA / 11:00
Slavija0:1ElektraIzvještaj
10. studenog 2019. / NEDJELJA / 11:00
10. studenog 2019.
NEDJELJA / 11:00
Slavonija3:2Croatia ĐakovoIzvještaj
10. studenog 2019. / NEDJELJA / 11:00
27. studenog 2019.
SRIJEDA / 11:00
Sloga NG0:4CibaliaIzvještaj
27. studenog 2019. / SRIJEDA / 11:00
12. kolo
22. ožujka 2020.
NEDJELJA / 11:00
Željezničar-:-Cibalia
22. ožujka 2020. / NEDJELJA / 11:00
22. ožujka 2020.
NEDJELJA / 11:00
Sloga NG-:-Croatia Đakovo
22. ožujka 2020. / NEDJELJA / 11:00
22. ožujka 2020.
NEDJELJA / 11:00
Slavonija-:-Elektra
22. ožujka 2020. / NEDJELJA / 11:00
22. ožujka 2020.
NEDJELJA / 11:00
Slavija-:-Grafičar Vodovod
22. ožujka 2020. / NEDJELJA / 11:00
22. ožujka 2020.
NEDJELJA / 11:00
Osijek-:-Marsonia
22. ožujka 2020. / NEDJELJA / 11:00
22. ožujka 2020.
NEDJELJA / 11:00
Olimpija-:-NAŠK
22. ožujka 2020. / NEDJELJA / 11:00
13. kolo
29. ožujka 2020.
NEDJELJA / 11:00
Olimpija-:-Željezničar
29. ožujka 2020. / NEDJELJA / 11:00
29. ožujka 2020.
NEDJELJA / 11:00
NAŠK-:-Osijek
29. ožujka 2020. / NEDJELJA / 11:00
29. ožujka 2020.
NEDJELJA / 11:00
Marsonia-:-Slavija
29. ožujka 2020. / NEDJELJA / 11:00
29. ožujka 2020.
NEDJELJA / 11:00
Grafičar Vodovod-:-Slavonija
29. ožujka 2020. / NEDJELJA / 11:00
29. ožujka 2020.
NEDJELJA / 11:00
Elektra-:-Sloga NG
29. ožujka 2020. / NEDJELJA / 11:00
29. ožujka 2020.
NEDJELJA / 11:00
Croatia Đakovo-:-Cibalia
29. ožujka 2020. / NEDJELJA / 11:00
14. kolo
05. travnja 2020.
NEDJELJA / 11:00
Željezničar-:-Croatia Đakovo
05. travnja 2020. / NEDJELJA / 11:00
05. travnja 2020.
NEDJELJA / 11:00
Cibalia-:-Elektra
05. travnja 2020. / NEDJELJA / 11:00
05. travnja 2020.
NEDJELJA / 11:00
Sloga NG-:-Grafičar Vodovod
05. travnja 2020. / NEDJELJA / 11:00
05. travnja 2020.
NEDJELJA / 11:00
Slavonija-:-Marsonia
05. travnja 2020. / NEDJELJA / 11:00
05. travnja 2020.
NEDJELJA / 11:00
Slavija-:-NAŠK
05. travnja 2020. / NEDJELJA / 11:00
05. travnja 2020.
NEDJELJA / 11:00
Osijek-:-Olimpija
05. travnja 2020. / NEDJELJA / 11:00
15. kolo
12. travnja 2020.
NEDJELJA / 11:00
Osijek-:-Željezničar
12. travnja 2020. / NEDJELJA / 11:00
12. travnja 2020.
NEDJELJA / 11:00
Olimpija-:-Slavija
12. travnja 2020. / NEDJELJA / 11:00
12. travnja 2020.
NEDJELJA / 11:00
NAŠK-:-Slavonija
12. travnja 2020. / NEDJELJA / 11:00
12. travnja 2020.
NEDJELJA / 11:00
Marsonia-:-Sloga NG
12. travnja 2020. / NEDJELJA / 11:00
12. travnja 2020.
NEDJELJA / 11:00
Grafičar Vodovod-:-Cibalia
12. travnja 2020. / NEDJELJA / 11:00
12. travnja 2020.
NEDJELJA / 11:00
Elektra-:-Croatia Đakovo
12. travnja 2020. / NEDJELJA / 11:00
16. kolo
19. travnja 2020.
NEDJELJA / 11:00
Željezničar-:-Elektra
19. travnja 2020. / NEDJELJA / 11:00
19. travnja 2020.
NEDJELJA / 11:00
Croatia Đakovo-:-Grafičar Vodovod
19. travnja 2020. / NEDJELJA / 11:00
19. travnja 2020.
NEDJELJA / 11:00
Cibalia-:-Marsonia
19. travnja 2020. / NEDJELJA / 11:00
19. travnja 2020.
NEDJELJA / 11:00
Sloga NG-:-NAŠK
19. travnja 2020. / NEDJELJA / 11:00
19. travnja 2020.
NEDJELJA / 11:00
Slavonija-:-Olimpija
19. travnja 2020. / NEDJELJA / 11:00
19. travnja 2020.
NEDJELJA / 11:00
Slavija-:-Osijek
19. travnja 2020. / NEDJELJA / 11:00
17. kolo
26. travnja 2020.
NEDJELJA / 11:00
Slavija-:-Željezničar
26. travnja 2020. / NEDJELJA / 11:00
26. travnja 2020.
NEDJELJA / 11:00
Osijek-:-Slavonija
26. travnja 2020. / NEDJELJA / 11:00
26. travnja 2020.
NEDJELJA / 11:00
Olimpija-:-Sloga NG
26. travnja 2020. / NEDJELJA / 11:00
26. travnja 2020.
NEDJELJA / 11:00
NAŠK-:-Cibalia
26. travnja 2020. / NEDJELJA / 11:00
26. travnja 2020.
NEDJELJA / 11:00
Marsonia-:-Croatia Đakovo
26. travnja 2020. / NEDJELJA / 11:00
26. travnja 2020.
NEDJELJA / 11:00
Grafičar Vodovod-:-Elektra
26. travnja 2020. / NEDJELJA / 11:00
18. kolo
03. svibnja 2020.
NEDJELJA / 11:00
Željezničar-:-Grafičar Vodovod
03. svibnja 2020. / NEDJELJA / 11:00
03. svibnja 2020.
NEDJELJA / 11:00
Elektra-:-Marsonia
03. svibnja 2020. / NEDJELJA / 11:00
03. svibnja 2020.
NEDJELJA / 11:00
Croatia Đakovo-:-NAŠK
03. svibnja 2020. / NEDJELJA / 11:00
03. svibnja 2020.
NEDJELJA / 11:00
Cibalia-:-Olimpija
03. svibnja 2020. / NEDJELJA / 11:00
03. svibnja 2020.
NEDJELJA / 11:00
Sloga NG-:-Osijek
03. svibnja 2020. / NEDJELJA / 11:00
03. svibnja 2020.
NEDJELJA / 11:00
Slavonija-:-Slavija
03. svibnja 2020. / NEDJELJA / 11:00
19. kolo
10. svibnja 2020.
NEDJELJA / 11:00
Slavonija-:-Željezničar
10. svibnja 2020. / NEDJELJA / 11:00
10. svibnja 2020.
NEDJELJA / 11:00
Slavija-:-Sloga NG
10. svibnja 2020. / NEDJELJA / 11:00
10. svibnja 2020.
NEDJELJA / 11:00
Osijek-:-Cibalia
10. svibnja 2020. / NEDJELJA / 11:00
10. svibnja 2020.
NEDJELJA / 11:00
Olimpija-:-Croatia Đakovo
10. svibnja 2020. / NEDJELJA / 11:00
10. svibnja 2020.
NEDJELJA / 11:00
NAŠK-:-Elektra
10. svibnja 2020. / NEDJELJA / 11:00
10. svibnja 2020.
NEDJELJA / 11:00
Marsonia-:-Grafičar Vodovod
10. svibnja 2020. / NEDJELJA / 11:00
20. kolo
17. svibnja 2020.
NEDJELJA / 11:00
Željezničar-:-Marsonia
17. svibnja 2020. / NEDJELJA / 11:00
17. svibnja 2020.
NEDJELJA / 11:00
Grafičar Vodovod-:-NAŠK
17. svibnja 2020. / NEDJELJA / 11:00
17. svibnja 2020.
NEDJELJA / 11:00
Elektra-:-Olimpija
17. svibnja 2020. / NEDJELJA / 11:00
17. svibnja 2020.
NEDJELJA / 11:00
Croatia Đakovo-:-Osijek
17. svibnja 2020. / NEDJELJA / 11:00
17. svibnja 2020.
NEDJELJA / 11:00
Cibalia-:-Slavija
17. svibnja 2020. / NEDJELJA / 11:00
17. svibnja 2020.
NEDJELJA / 11:00
Sloga NG-:-Slavonija
17. svibnja 2020. / NEDJELJA / 11:00
21. kolo
24. svibnja 2020.
NEDJELJA / 11:00
Sloga NG-:-Željezničar
24. svibnja 2020. / NEDJELJA / 11:00
24. svibnja 2020.
NEDJELJA / 11:00
Slavonija-:-Cibalia
24. svibnja 2020. / NEDJELJA / 11:00
24. svibnja 2020.
NEDJELJA / 11:00
Slavija-:-Croatia Đakovo
24. svibnja 2020. / NEDJELJA / 11:00
24. svibnja 2020.
NEDJELJA / 11:00
Osijek-:-Elektra
24. svibnja 2020. / NEDJELJA / 11:00
24. svibnja 2020.
NEDJELJA / 11:00
Olimpija-:-Grafičar Vodovod
24. svibnja 2020. / NEDJELJA / 11:00
24. svibnja 2020.
NEDJELJA / 11:00
NAŠK-:-Marsonia
24. svibnja 2020. / NEDJELJA / 11:00
22. kolo
31. svibnja 2020.
NEDJELJA / 11:00
Željezničar-:-NAŠK
31. svibnja 2020. / NEDJELJA / 11:00
31. svibnja 2020.
NEDJELJA / 11:00
Marsonia-:-Olimpija
31. svibnja 2020. / NEDJELJA / 11:00
31. svibnja 2020.
NEDJELJA / 11:00
Grafičar Vodovod-:-Osijek
31. svibnja 2020. / NEDJELJA / 11:00
31. svibnja 2020.
NEDJELJA / 11:00
Elektra-:-Slavija
31. svibnja 2020. / NEDJELJA / 11:00
31. svibnja 2020.
NEDJELJA / 11:00
Croatia Đakovo-:-Slavonija
31. svibnja 2020. / NEDJELJA / 11:00
31. svibnja 2020.
NEDJELJA / 11:00
Cibalia-:-Sloga NG
31. svibnja 2020. / NEDJELJA / 11:00

HNS Središte Osijek - 1. KLM - Juniori 19/20

KlubUkPobNerPorG+G-GRBod
1.Osijek118125312+4125
2.Grafičar Vodovod11731338+2524
3.Cibalia117223514+2123
4.Marsonia117133119+1222
5.Elektra106312912+1721
6.Slavonija116233226+620
7.Sloga NG114162636-1013
8.Croatia Đakovo104061420-612
9.Slavija113262426-211
10.Olimpija112272138-178
11.Željezničar111191037-274
12.NAŠK1110101474-603
 IgračKlubGol.
1Ronaldo HodakSlavonija13
2Mario ČuićHajduk12
3Karlo MiljanićCibalia10
4Antonijo IvandićOsijek10
5Fran VukelićInter-Zaprešić9
6Tvrtko ČengićMarsonia9
7Toni VinogradacOsijek9
8Igor TomićCibalia8
9Ivan BrnićHajduk8
10Tin JanušićOsijek8
11Josip VuicaOsijek8
12Nino StojanovićSesvete8
13Ante Matej JurićElektra7
14Ivijan SvržnjakDinamo7
15Josip SušićCibalia7
16Bruno JenjićHajduk7
17Bruno ZdunićLokomotiva7
18Dragan GagulićGrafičar Vodovod7
19Marin LaušićSlaven Belupo7
20Petar TomićSlaven Belupo7
21Matej RukavinaElektra6
22Filip ZrilićRijeka6
23Josip GrgićMarsonia6
24Fran BalunovićGrafičar Vodovod6
25Dorian ŠpoljarićOlimpija6
26Luka BranšteterOsijek6
27Mihael KuprešakOsijek6
28Antonio DedićVaraždin6
29Marko DomančićHajduk5
30Niko GalešićRijeka5
31Marko KopićHrvatski Dragovoljac5
32Karlo PerićHrvatski Dragovoljac5
33Borna BilobrkInter-Zaprešić5
34Marko BibićIstra 19615
35Josip HmuraIstra 19615
36Luka LišnićOsijek5
37Marin PetričevićRudeš5
38Luka BogdanovićSloga NG5
39Luka SokićSloga NG5
40Gabriel MarčinovićSlavija5
41Valentin MikićSlavija5
42Marko KosElektra4
43Fran KrižanElektra4
44Bartol BarišićDinamo4
45Jurica JurčecDinamo4
46Mario KvesićCibalia4
47Ivan ŠarićHajduk4
48Edi AjanovićRijeka4
49Domagoj JelavićRijeka4
50Matej VukRijeka4
51Bruno BajanInter-Zaprešić4
52Drilon SadikuIstra 19614
53Tomislav DadićLokomotiva4
54Raul Alexander FloruczLokomotiva4
55Andrej ŠaronjaLokomotiva4
56Karlo BaričevićMarsonia4
57Filip KasapovićNAŠK4
58Lion Gabriel KošaOlimpija4
59Ivan RepićOsijek4
60Patrick StanićOsijek4
61Luka LiklinSlaven Belupo4
62Luka MršićSlavonija4
63Matija KanceljakVaraždin4
64Vito BatistićDinamo3
65Niko JankovićDinamo3
66Tino Blaž LaušHajduk3
67Marin LjubičićHajduk3
68Lovro TomljanovićOrijent 19193
69Jakov PintarićRijeka3
70Mihael RovisRijeka3
71Ante BatinićCroatia Đakovo3
72Mateo LovrićInter-Zaprešić3
73Gabriel GroznicaLokomotiva3
74Jan RaužanLokomotiva3
75Indrit TuciLokomotiva3
76Roko ŠimićLokomotiva3
77Luka GarićMarsonia3
78Domagoj ĐurkovićMarsonia3
79Marko KujundžićGrafičar Vodovod3
80Marko RadošGrafičar Vodovod3
81Leon JankovićOlimpija3
82Nikola NešićOlimpija3
83Dion Drena BeljoOsijek3
84Luka PrnjakOsijek3
85Josip StojčevićOsijek3
86Karlo AlthallerRudeš3
87Luka MarkovićRudeš3
88Mateo LončarevićSloga NG3
89Vinko MedvedovićSloga NG3
90Arijan BrkovićSlaven Belupo3
91Denny MartinovićSlavija3
92Benedikt TokićSlavija3
93Josip BarišićSlavonija3
94Ivan TomićSlavonija3
95Sven GolubVaraždin3
96Luka DžajaDugopolje2
97Ante KulišDugopolje2
98Dario MaganjićElektra2
99Domagoj VilhelmElektra2
100Edin JulardžijaDinamo2
101Bernard KarricaDinamo2
102Mateo LešDinamo2
103Domagoj MatanićCibalia2
104Stipe BiukHajduk2
105Marin MamutHajduk2
106Petar VukajlovićOrijent 19192
107Duje ZrilićOrijent 19192
108Jakov BrekaloRijeka2
109Karlo LjuljCroatia Đakovo2
110Roberto PalanacŽeljezničar2
111Rinor AjdiniHrvatski Dragovoljac2
112Antonio BakulaHrvatski Dragovoljac2
113Leon CelčićHrvatski Dragovoljac2
114Krisi KasoHrvatski Dragovoljac2
115Toni BurićIstra 19612
116Filip DujmovićLokomotiva2
117Aliyu IBRAHIMLokomotiva2
118Stjepan JagićLokomotiva2
119Albion MarkuLokomotiva2
120Dalibor VrbanićLokomotiva2
121Marko OrossNAŠK2
122Tomislav RukavinaNAŠK2
123Lovro BrdarGrafičar Vodovod2
124Luka OlišGrafičar Vodovod2
125Luka RadovanovićGrafičar Vodovod2
126Juraj ValinčićGrafičar Vodovod2
127Lovro MarđetkoOlimpija2
128Dino BognarOsijek2
129Boris GalušićOsijek2
130Aleksa LatkovićOsijek2
131Dario PudićOsijek2
132Karlo UlmOsijek2
133Novak TepšićRudeš2
134Marko UzelacRudeš2
135Tomislav ČvrkRudeš2
136Alen DukanovićSloga NG2
137TONY TRNKASloga NG2
138Teo ŠvaićSloga NG2
139Aboubacar Bamba DiarrassoubaSesvete2
140Benito ElezSesvete2
141Bruno VukadinSesvete2
142Fran KožarićSlaven Belupo2
143Jan MidlihSlavija2
144Matej BelajSlavonija2
145Bruno RomićSlavonija2
146Jozef KuqiVaraždin2
147Luka MezgaVaraždin2
148Ante BilojelićDugopolje1
149Petar DuranDugopolje1
150Mateo KatićDugopolje1
151Bartul MarkovinaDugopolje1
152Luka MatanovićDugopolje1
153Marko GazićElektra1
154Martin HorvatekElektra1
155Josip ČurilaElektra1
156Luka ŽeravicaElektra1
157Vinko BičanićDinamo1
158Roko JurišićDinamo1
159Mario NikolićDinamo1
160Ilan PejićDinamo1
161Vedad RadonjaDinamo1
162Dominik RešetarDinamo1
163Jakov-Anton VasiljDinamo1
164Nino VukasovićDinamo1
165Matej DabićCibalia1
166Alen DejanovićCibalia1
167Luka KulovnjakCibalia1
168Ivan ŽuparićCibalia1
169Ante BekavacHajduk1
170David IličićHajduk1
171Domagoj TopićHajduk1
172Luka ŠkaričićHajduk1
173Leon PetrovićOrijent 19191
174Ređep RedžepiOrijent 19191
175Mazen SharbiniOrijent 19191
176Patrik SrzentićOrijent 19191
177Marcelo SudenOrijent 19191
178Stefan AntanaskovićRijeka1
179Filip BrautRijeka1
180Veldin HodžaRijeka1
181Silvio IlinkovićRijeka1
182Franjo LazarRijeka1
183Emin GluhalićCroatia Đakovo1
184Bartol IlakovacCroatia Đakovo1
185Dominik MorCroatia Đakovo1
186Mislav VidakovićCroatia Đakovo1
187Mislav ČešnikCroatia Đakovo1
188Davor ČmelješevićCroatia Đakovo1
189Marin AračićŽeljezničar1
190Mihael BožićŽeljezničar1
191Luka DubacŽeljezničar1
192Jure IlakovacŽeljezničar1
193Luka JurajaŽeljezničar1
194Lukas KovačevićŽeljezničar1
195Mihael MiličevićŽeljezničar1
196Bruno VelikanovićŽeljezničar1
197Teo BrkićHrvatski Dragovoljac1
198Stipan BuconjićHrvatski Dragovoljac1
199Marko VodopijakHrvatski Dragovoljac1
200Mihael BenčićInter-Zaprešić1
201Nikola MinkovićInter-Zaprešić1
202Ivan NekićInter-Zaprešić1
203Petar TomekInter-Zaprešić1
204Moreno VuškovićInter-Zaprešić1
205Mario DujmovićIstra 19611
206Ivan KrizmanićIstra 19611
207Mateo LisicaIstra 19611
208Octavio Andres Paez GilIstra 19611
209Mateo PetrovićIstra 19611
210Stephano Jeliver Silva MinaIstra 19611
211Ivan StanićIstra 19611
212Filip ŠverkoIstra 19611
213Ivan RadoševićLokomotiva1
214Ive ĆelićLokomotiva1
215Šimun LucićMarsonia1
216Anto PudićMarsonia1
217Mihael ZarezovskiMarsonia1
218Leon ŠpoljarMarsonia1
219Ivan ButkovićNAŠK1
220Filip LeškovićNAŠK1
221Igor MarićNAŠK1
222Krešimir NovakovićNAŠK1
223Mihael TomićNAŠK1
224Dominik VidaNAŠK1
225Borna BuljanGrafičar Vodovod1
226Mihael GotovacGrafičar Vodovod1
227Matej KovačevićGrafičar Vodovod1
228Krešimir MirkovićGrafičar Vodovod1
229Aleksandar MirosavljevićGrafičar Vodovod1
230Marko PunčecGrafičar Vodovod1
231Marko ĐorđićOlimpija1
232Dino ŠvarcerOlimpija1
233Davor ŠvigačOlimpija1
234Patrick Almeida Da Silva IgnacioOsijek1
235Luka BurčulOsijek1
236Leon KovačOsijek1
237Filip MekićOsijek1
238Karlo SenčarOsijek1
239Dino VuksanOsijek1
240Filip BorovacRudeš1
241Ivan BrekaloRudeš1
242Arber MehmetllariRudeš1
243Mihael ZoricaRudeš1
244Luka ŠinkoRudeš1
245David GrganićSloga NG1
246Tin ĆalićSloga NG1
247Luka ŠimunovićSloga NG1
248Toni BarišićSesvete1
249Dominik BarukčićSesvete1
250Marin BrigićSesvete1
251Luka FeratSesvete1
252Marko LipovacSesvete1
253Domagoj ŠkojoSesvete1
254Marko HaračiSlaven Belupo1
255Romano LisjakSlaven Belupo1
256Antonio TumpićSlaven Belupo1
257Filip VuićSlaven Belupo1
258Matija VuićSlaven Belupo1
259Bruno ČovoSlaven Belupo1
260Andre ĐođSlaven Belupo1
261Ivan ButuracSlavija1
262Filip KocijanSlavija1
263Josip MuškovićSlavija1
264Marko StanićSlavija1
265Lovro TomićSlavija1
266Gabrijel TušekSlavija1
267Karlo AntunovićSlavonija1
268Leo BošnjakSlavonija1
269Jakov JančekSlavonija1
270Mario ŠipuraSlavonija1
271Fran CerovčecVaraždin1
272Ivan DolovskiVaraždin1
273Luka PetrinecVaraždin1
274Noa VugrinecVaraždin1
Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Više informacija o kolačićima možete pronaći OVDJE, a o politici privatnosti OVDJE.
Slažem se