• Igrači
  • 1. HNL
  • Ljestvica
  • Strijelci
  • 1. KLM
  • Ljestvica
  • Strijelci

Vratari

  • LukaDubrović

  • PetarVidas

Braniči

  • TheodorosAndronikou

  • KarloIšasegi

  • MatijaJošćak

  • IvanKeć

  • JanŠimunić

Vezni igrači

  • DinoBognar

  • DarioPudić

  • JosipStojčević

  • MarkoVladić

  • DinoVuksan

1. kolo
13. kolovoza 2020.
ČETVRTAK / 10:00
Inter-Zaprešić2:6LokomotivaIzvještaj
13. kolovoza 2020. / ČETVRTAK / 10:00
14. kolovoza 2020.
PETAK / 10:00
Osijek4:1Istra 1961Izvještaj
14. kolovoza 2020. / PETAK / 10:00
14. kolovoza 2020.
PETAK / 10:00
Slaven Belupo1:2HajdukIzvještaj
14. kolovoza 2020. / PETAK / 10:00
14. kolovoza 2020.
PETAK / 18:00
Rijeka2:0Hrvatski DragovoljacIzvještaj
14. kolovoza 2020. / PETAK / 18:00
14. kolovoza 2020.
PETAK / 18:30
Dinamo1:1Orijent 1919Izvještaj
14. kolovoza 2020. / PETAK / 18:30
17. kolovoza 2020.
PONEDJELJAK / 18:00
Dugopolje1:1VaraždinIzvještaj
17. kolovoza 2020. / PONEDJELJAK / 18:00
05. rujna 2020.
SUBOTA / 16:00
Sesvete2:1RudešIzvještaj
05. rujna 2020. / SUBOTA / 16:00
2. kolo
22. kolovoza 2020.
SUBOTA / 10:00
Lokomotiva2:3HajdukIzvještaj
22. kolovoza 2020. / SUBOTA / 10:00
22. kolovoza 2020.
SUBOTA / 10:00
Hrvatski Dragovoljac1:1Slaven BelupoIzvještaj
22. kolovoza 2020. / SUBOTA / 10:00
22. kolovoza 2020.
SUBOTA / 17:00
Varaždin1:4RijekaIzvještaj
22. kolovoza 2020. / SUBOTA / 17:00
22. kolovoza 2020.
SUBOTA / 17:30
Orijent 19193:0DugopoljeIzvještaj
22. kolovoza 2020. / SUBOTA / 17:30
22. kolovoza 2020.
SUBOTA / 17:30
Inter-Zaprešić4:4OsijekIzvještaj
22. kolovoza 2020. / SUBOTA / 17:30
22. kolovoza 2020.
SUBOTA / 18:00
Istra 19613:1SesveteIzvještaj
22. kolovoza 2020. / SUBOTA / 18:00
09. rujna 2020.
SRIJEDA / 10:00
Rudeš1:3DinamoIzvještaj
09. rujna 2020. / SRIJEDA / 10:00
3. kolo
26. kolovoza 2020.
SRIJEDA / 10:00
Sesvete2:2Inter-ZaprešićIzvještaj
26. kolovoza 2020. / SRIJEDA / 10:00
26. kolovoza 2020.
SRIJEDA / 14:00
Slaven Belupo1:1VaraždinIzvještaj
26. kolovoza 2020. / SRIJEDA / 14:00
26. kolovoza 2020.
SRIJEDA / 17:30
Osijek1:1LokomotivaIzvještaj
26. kolovoza 2020. / SRIJEDA / 17:30
26. kolovoza 2020.
SRIJEDA / 17:30
Rijeka4:0Orijent 1919Izvještaj
26. kolovoza 2020. / SRIJEDA / 17:30
26. kolovoza 2020.
SRIJEDA / 18:00
Dinamo2:0Istra 1961Izvještaj
26. kolovoza 2020. / SRIJEDA / 18:00
26. kolovoza 2020.
SRIJEDA / 18:00
Hajduk3:0Hrvatski DragovoljacIzvještaj
26. kolovoza 2020. / SRIJEDA / 18:00
23. rujna 2020.
SRIJEDA / 14:00
Dugopolje-:-RudešInfo
23. rujna 2020. / SRIJEDA / 14:00
4. kolo
29. kolovoza 2020.
SUBOTA / 10:00
Lokomotiva5:1Hrvatski DragovoljacIzvještaj
29. kolovoza 2020. / SUBOTA / 10:00
29. kolovoza 2020.
SUBOTA / 10:00
Varaždin0:6HajdukIzvještaj
29. kolovoza 2020. / SUBOTA / 10:00
29. kolovoza 2020.
SUBOTA / 17:00
Orijent 19190:0Slaven BelupoIzvještaj
29. kolovoza 2020. / SUBOTA / 17:00
29. kolovoza 2020.
SUBOTA / 17:30
Istra 19611:0DugopoljeIzvještaj
29. kolovoza 2020. / SUBOTA / 17:30
30. kolovoza 2020.
NEDJELJA / 17:00
Osijek5:0SesveteIzvještaj
30. kolovoza 2020. / NEDJELJA / 17:00
30. kolovoza 2020.
NEDJELJA / 17:30
Rudeš0:0RijekaIzvještaj
30. kolovoza 2020. / NEDJELJA / 17:30
31. kolovoza 2020.
PONEDJELJAK / 10:00
Inter-Zaprešić0:3DinamoIzvještaj
31. kolovoza 2020. / PONEDJELJAK / 10:00
5. kolo
11. rujna 2020.
PETAK / 15:00
Sesvete0:4LokomotivaIzvještaj
11. rujna 2020. / PETAK / 15:00
11. rujna 2020.
PETAK / 16:30
Hrvatski Dragovoljac0:2VaraždinIzvještaj
11. rujna 2020. / PETAK / 16:30
12. rujna 2020.
SUBOTA / 15:00
Rijeka1:0Istra 1961Izvještaj
12. rujna 2020. / SUBOTA / 15:00
12. rujna 2020.
SUBOTA / 15:00
Slaven Belupo1:0RudešIzvještaj
12. rujna 2020. / SUBOTA / 15:00
12. rujna 2020.
SUBOTA / 16:00
Dugopolje4:1Inter-ZaprešićIzvještaj
12. rujna 2020. / SUBOTA / 16:00
13. rujna 2020.
NEDJELJA / 17:00
Dinamo2:1OsijekIzvještaj
13. rujna 2020. / NEDJELJA / 17:00
13. rujna 2020.
NEDJELJA / 17:00
Hajduk4:0Orijent 1919Izvještaj
13. rujna 2020. / NEDJELJA / 17:00
6. kolo
19. rujna 2020.
SUBOTA / 10:00
Lokomotiva0:1VaraždinIzvještaj
19. rujna 2020. / SUBOTA / 10:00
19. rujna 2020.
SUBOTA / 10:00
Rudeš0:3HajdukIzvještaj
19. rujna 2020. / SUBOTA / 10:00
19. rujna 2020.
SUBOTA / 10:00
Sesvete2:5DinamoIzvještaj
19. rujna 2020. / SUBOTA / 10:00
19. rujna 2020.
SUBOTA / 11:00
Osijek2:1DugopoljeIzvještaj
19. rujna 2020. / SUBOTA / 11:00
19. rujna 2020.
SUBOTA / 16:00
Istra 19613:1Slaven BelupoIzvještaj
19. rujna 2020. / SUBOTA / 16:00
19. rujna 2020.
SUBOTA / 17:00
Orijent 19190:1Hrvatski DragovoljacIzvještaj
19. rujna 2020. / SUBOTA / 17:00
21. rujna 2020.
PONEDJELJAK / 17:00
Inter-Zaprešić2:0RijekaIzvještaj
21. rujna 2020. / PONEDJELJAK / 17:00
7. kolo
26. rujna 2020.
SUBOTA / 10:00
Dinamo-:-Lokomotiva
26. rujna 2020. / SUBOTA / 10:00
26. rujna 2020.
SUBOTA / 10:00
Hajduk-:-Istra 1961
26. rujna 2020. / SUBOTA / 10:00
26. rujna 2020.
SUBOTA / 10:00
Hrvatski Dragovoljac-:-Rudeš
26. rujna 2020. / SUBOTA / 10:00
26. rujna 2020.
SUBOTA / 11:00
Slaven Belupo-:-Inter-Zaprešić
26. rujna 2020. / SUBOTA / 11:00
26. rujna 2020.
SUBOTA / 16:00
Varaždin-:-Orijent 1919
26. rujna 2020. / SUBOTA / 16:00
27. rujna 2020.
NEDJELJA / 10:00
Rijeka-:-Osijek
27. rujna 2020. / NEDJELJA / 10:00
27. rujna 2020.
NEDJELJA / 16:00
Dugopolje-:-Sesvete
27. rujna 2020. / NEDJELJA / 16:00
8. kolo
03. listopada 2020.
SUBOTA / 10:00
Lokomotiva-:-Orijent 1919
03. listopada 2020. / SUBOTA / 10:00
03. listopada 2020.
SUBOTA / 10:00
Rudeš-:-Varaždin
03. listopada 2020. / SUBOTA / 10:00
03. listopada 2020.
SUBOTA / 10:00
Inter-Zaprešić-:-Hajduk
03. listopada 2020. / SUBOTA / 10:00
03. listopada 2020.
SUBOTA / 10:00
Osijek-:-Slaven Belupo
03. listopada 2020. / SUBOTA / 10:00
03. listopada 2020.
SUBOTA / 10:00
Sesvete-:-Rijeka
03. listopada 2020. / SUBOTA / 10:00
03. listopada 2020.
SUBOTA / 10:00
Dinamo-:-Dugopolje
03. listopada 2020. / SUBOTA / 10:00
03. listopada 2020.
SUBOTA / 15:00
Istra 1961-:-Hrvatski Dragovoljac
03. listopada 2020. / SUBOTA / 15:00
9. kolo
17. listopada 2020.
SUBOTA / 10:00
Dugopolje-:-Lokomotiva
17. listopada 2020. / SUBOTA / 10:00
17. listopada 2020.
SUBOTA / 10:00
Rijeka-:-Dinamo
17. listopada 2020. / SUBOTA / 10:00
17. listopada 2020.
SUBOTA / 10:00
Slaven Belupo-:-Sesvete
17. listopada 2020. / SUBOTA / 10:00
17. listopada 2020.
SUBOTA / 10:00
Hajduk-:-Osijek
17. listopada 2020. / SUBOTA / 10:00
17. listopada 2020.
SUBOTA / 10:00
Hrvatski Dragovoljac-:-Inter-Zaprešić
17. listopada 2020. / SUBOTA / 10:00
17. listopada 2020.
SUBOTA / 10:00
Varaždin-:-Istra 1961
17. listopada 2020. / SUBOTA / 10:00
17. listopada 2020.
SUBOTA / 10:00
Orijent 1919-:-Rudeš
17. listopada 2020. / SUBOTA / 10:00
10. kolo
24. listopada 2020.
SUBOTA / 10:00
Lokomotiva-:-Rudeš
24. listopada 2020. / SUBOTA / 10:00
24. listopada 2020.
SUBOTA / 10:00
Istra 1961-:-Orijent 1919
24. listopada 2020. / SUBOTA / 10:00
24. listopada 2020.
SUBOTA / 10:00
Inter-Zaprešić-:-Varaždin
24. listopada 2020. / SUBOTA / 10:00
24. listopada 2020.
SUBOTA / 10:00
Osijek-:-Hrvatski Dragovoljac
24. listopada 2020. / SUBOTA / 10:00
24. listopada 2020.
SUBOTA / 10:00
Sesvete-:-Hajduk
24. listopada 2020. / SUBOTA / 10:00
24. listopada 2020.
SUBOTA / 10:00
Dinamo-:-Slaven Belupo
24. listopada 2020. / SUBOTA / 10:00
24. listopada 2020.
SUBOTA / 10:00
Dugopolje-:-Rijeka
24. listopada 2020. / SUBOTA / 10:00
11. kolo
31. listopada 2020.
SUBOTA / 10:00
Rijeka-:-Lokomotiva
31. listopada 2020. / SUBOTA / 10:00
31. listopada 2020.
SUBOTA / 10:00
Slaven Belupo-:-Dugopolje
31. listopada 2020. / SUBOTA / 10:00
31. listopada 2020.
SUBOTA / 10:00
Hajduk-:-Dinamo
31. listopada 2020. / SUBOTA / 10:00
31. listopada 2020.
SUBOTA / 10:00
Hrvatski Dragovoljac-:-Sesvete
31. listopada 2020. / SUBOTA / 10:00
31. listopada 2020.
SUBOTA / 10:00
Varaždin-:-Osijek
31. listopada 2020. / SUBOTA / 10:00
31. listopada 2020.
SUBOTA / 10:00
Orijent 1919-:-Inter-Zaprešić
31. listopada 2020. / SUBOTA / 10:00
31. listopada 2020.
SUBOTA / 10:00
Rudeš-:-Istra 1961
31. listopada 2020. / SUBOTA / 10:00
12. kolo
07. studenog 2020.
SUBOTA / 10:00
Lokomotiva-:-Istra 1961
07. studenog 2020. / SUBOTA / 10:00
07. studenog 2020.
SUBOTA / 10:00
Inter-Zaprešić-:-Rudeš
07. studenog 2020. / SUBOTA / 10:00
07. studenog 2020.
SUBOTA / 10:00
Osijek-:-Orijent 1919
07. studenog 2020. / SUBOTA / 10:00
07. studenog 2020.
SUBOTA / 10:00
Sesvete-:-Varaždin
07. studenog 2020. / SUBOTA / 10:00
07. studenog 2020.
SUBOTA / 10:00
Dinamo-:-Hrvatski Dragovoljac
07. studenog 2020. / SUBOTA / 10:00
07. studenog 2020.
SUBOTA / 10:00
Dugopolje-:-Hajduk
07. studenog 2020. / SUBOTA / 10:00
07. studenog 2020.
SUBOTA / 10:00
Rijeka-:-Slaven Belupo
07. studenog 2020. / SUBOTA / 10:00
13. kolo
21. studenog 2020.
SUBOTA / 10:00
Slaven Belupo-:-Lokomotiva
21. studenog 2020. / SUBOTA / 10:00
21. studenog 2020.
SUBOTA / 10:00
Hajduk-:-Rijeka
21. studenog 2020. / SUBOTA / 10:00
21. studenog 2020.
SUBOTA / 10:00
Hrvatski Dragovoljac-:-Dugopolje
21. studenog 2020. / SUBOTA / 10:00
21. studenog 2020.
SUBOTA / 10:00
Varaždin-:-Dinamo
21. studenog 2020. / SUBOTA / 10:00
21. studenog 2020.
SUBOTA / 10:00
Orijent 1919-:-Sesvete
21. studenog 2020. / SUBOTA / 10:00
21. studenog 2020.
SUBOTA / 10:00
Rudeš-:-Osijek
21. studenog 2020. / SUBOTA / 10:00
21. studenog 2020.
SUBOTA / 10:00
Istra 1961-:-Inter-Zaprešić
21. studenog 2020. / SUBOTA / 10:00
14. kolo
28. studenog 2020.
SUBOTA / 10:00
Lokomotiva-:-Inter-Zaprešić
28. studenog 2020. / SUBOTA / 10:00
28. studenog 2020.
SUBOTA / 10:00
Istra 1961-:-Osijek
28. studenog 2020. / SUBOTA / 10:00
28. studenog 2020.
SUBOTA / 10:00
Rudeš-:-Sesvete
28. studenog 2020. / SUBOTA / 10:00
28. studenog 2020.
SUBOTA / 10:00
Orijent 1919-:-Dinamo
28. studenog 2020. / SUBOTA / 10:00
28. studenog 2020.
SUBOTA / 10:00
Varaždin-:-Dugopolje
28. studenog 2020. / SUBOTA / 10:00
28. studenog 2020.
SUBOTA / 10:00
Hrvatski Dragovoljac-:-Rijeka
28. studenog 2020. / SUBOTA / 10:00
28. studenog 2020.
SUBOTA / 10:00
Hajduk-:-Slaven Belupo
28. studenog 2020. / SUBOTA / 10:00
15. kolo
05. prosinca 2020.
SUBOTA / 10:00
Hajduk-:-Lokomotiva
05. prosinca 2020. / SUBOTA / 10:00
05. prosinca 2020.
SUBOTA / 10:00
Slaven Belupo-:-Hrvatski Dragovoljac
05. prosinca 2020. / SUBOTA / 10:00
05. prosinca 2020.
SUBOTA / 10:00
Rijeka-:-Varaždin
05. prosinca 2020. / SUBOTA / 10:00
05. prosinca 2020.
SUBOTA / 10:00
Dugopolje-:-Orijent 1919
05. prosinca 2020. / SUBOTA / 10:00
05. prosinca 2020.
SUBOTA / 10:00
Dinamo-:-Rudeš
05. prosinca 2020. / SUBOTA / 10:00
05. prosinca 2020.
SUBOTA / 10:00
Sesvete-:-Istra 1961
05. prosinca 2020. / SUBOTA / 10:00
05. prosinca 2020.
SUBOTA / 10:00
Osijek-:-Inter-Zaprešić
05. prosinca 2020. / SUBOTA / 10:00
16. kolo
27. veljače 2021.
SUBOTA / 10:00
Lokomotiva-:-Osijek
27. veljače 2021. / SUBOTA / 10:00
27. veljače 2021.
SUBOTA / 10:00
Inter-Zaprešić-:-Sesvete
27. veljače 2021. / SUBOTA / 10:00
27. veljače 2021.
SUBOTA / 10:00
Istra 1961-:-Dinamo
27. veljače 2021. / SUBOTA / 10:00
27. veljače 2021.
SUBOTA / 10:00
Rudeš-:-Dugopolje
27. veljače 2021. / SUBOTA / 10:00
27. veljače 2021.
SUBOTA / 10:00
Orijent 1919-:-Rijeka
27. veljače 2021. / SUBOTA / 10:00
27. veljače 2021.
SUBOTA / 10:00
Varaždin-:-Slaven Belupo
27. veljače 2021. / SUBOTA / 10:00
27. veljače 2021.
SUBOTA / 10:00
Hrvatski Dragovoljac-:-Hajduk
27. veljače 2021. / SUBOTA / 10:00
17. kolo
06. ožujka 2021.
SUBOTA / 10:00
Hrvatski Dragovoljac-:-Lokomotiva
06. ožujka 2021. / SUBOTA / 10:00
06. ožujka 2021.
SUBOTA / 10:00
Hajduk-:-Varaždin
06. ožujka 2021. / SUBOTA / 10:00
06. ožujka 2021.
SUBOTA / 10:00
Slaven Belupo-:-Orijent 1919
06. ožujka 2021. / SUBOTA / 10:00
06. ožujka 2021.
SUBOTA / 10:00
Rijeka-:-Rudeš
06. ožujka 2021. / SUBOTA / 10:00
06. ožujka 2021.
SUBOTA / 10:00
Dugopolje-:-Istra 1961
06. ožujka 2021. / SUBOTA / 10:00
06. ožujka 2021.
SUBOTA / 10:00
Dinamo-:-Inter-Zaprešić
06. ožujka 2021. / SUBOTA / 10:00
06. ožujka 2021.
SUBOTA / 10:00
Sesvete-:-Osijek
06. ožujka 2021. / SUBOTA / 10:00
18. kolo
13. ožujka 2021.
SUBOTA / 10:00
Lokomotiva-:-Sesvete
13. ožujka 2021. / SUBOTA / 10:00
13. ožujka 2021.
SUBOTA / 10:00
Osijek-:-Dinamo
13. ožujka 2021. / SUBOTA / 10:00
13. ožujka 2021.
SUBOTA / 10:00
Inter-Zaprešić-:-Dugopolje
13. ožujka 2021. / SUBOTA / 10:00
13. ožujka 2021.
SUBOTA / 10:00
Istra 1961-:-Rijeka
13. ožujka 2021. / SUBOTA / 10:00
13. ožujka 2021.
SUBOTA / 10:00
Rudeš-:-Slaven Belupo
13. ožujka 2021. / SUBOTA / 10:00
13. ožujka 2021.
SUBOTA / 10:00
Orijent 1919-:-Hajduk
13. ožujka 2021. / SUBOTA / 10:00
13. ožujka 2021.
SUBOTA / 10:00
Varaždin-:-Hrvatski Dragovoljac
13. ožujka 2021. / SUBOTA / 10:00
19. kolo
20. ožujka 2021.
SUBOTA / 10:00
Varaždin-:-Lokomotiva
20. ožujka 2021. / SUBOTA / 10:00
20. ožujka 2021.
SUBOTA / 10:00
Hrvatski Dragovoljac-:-Orijent 1919
20. ožujka 2021. / SUBOTA / 10:00
20. ožujka 2021.
SUBOTA / 10:00
Hajduk-:-Rudeš
20. ožujka 2021. / SUBOTA / 10:00
20. ožujka 2021.
SUBOTA / 10:00
Slaven Belupo-:-Istra 1961
20. ožujka 2021. / SUBOTA / 10:00
20. ožujka 2021.
SUBOTA / 10:00
Rijeka-:-Inter-Zaprešić
20. ožujka 2021. / SUBOTA / 10:00
20. ožujka 2021.
SUBOTA / 10:00
Dugopolje-:-Osijek
20. ožujka 2021. / SUBOTA / 10:00
20. ožujka 2021.
SUBOTA / 10:00
Dinamo-:-Sesvete
20. ožujka 2021. / SUBOTA / 10:00
20. kolo
10. travnja 2021.
SUBOTA / 10:00
Lokomotiva-:-Dinamo
10. travnja 2021. / SUBOTA / 10:00
10. travnja 2021.
SUBOTA / 10:00
Sesvete-:-Dugopolje
10. travnja 2021. / SUBOTA / 10:00
10. travnja 2021.
SUBOTA / 10:00
Osijek-:-Rijeka
10. travnja 2021. / SUBOTA / 10:00
10. travnja 2021.
SUBOTA / 10:00
Inter-Zaprešić-:-Slaven Belupo
10. travnja 2021. / SUBOTA / 10:00
10. travnja 2021.
SUBOTA / 10:00
Istra 1961-:-Hajduk
10. travnja 2021. / SUBOTA / 10:00
10. travnja 2021.
SUBOTA / 10:00
Rudeš-:-Hrvatski Dragovoljac
10. travnja 2021. / SUBOTA / 10:00
10. travnja 2021.
SUBOTA / 10:00
Orijent 1919-:-Varaždin
10. travnja 2021. / SUBOTA / 10:00
21. kolo
17. travnja 2021.
SUBOTA / 10:00
Orijent 1919-:-Lokomotiva
17. travnja 2021. / SUBOTA / 10:00
17. travnja 2021.
SUBOTA / 10:00
Varaždin-:-Rudeš
17. travnja 2021. / SUBOTA / 10:00
17. travnja 2021.
SUBOTA / 10:00
Hrvatski Dragovoljac-:-Istra 1961
17. travnja 2021. / SUBOTA / 10:00
17. travnja 2021.
SUBOTA / 10:00
Hajduk-:-Inter-Zaprešić
17. travnja 2021. / SUBOTA / 10:00
17. travnja 2021.
SUBOTA / 10:00
Slaven Belupo-:-Osijek
17. travnja 2021. / SUBOTA / 10:00
17. travnja 2021.
SUBOTA / 10:00
Rijeka-:-Sesvete
17. travnja 2021. / SUBOTA / 10:00
17. travnja 2021.
SUBOTA / 10:00
Dugopolje-:-Dinamo
17. travnja 2021. / SUBOTA / 10:00
22. kolo
24. travnja 2021.
SUBOTA / 10:00
Lokomotiva-:-Dugopolje
24. travnja 2021. / SUBOTA / 10:00
24. travnja 2021.
SUBOTA / 10:00
Dinamo-:-Rijeka
24. travnja 2021. / SUBOTA / 10:00
24. travnja 2021.
SUBOTA / 10:00
Sesvete-:-Slaven Belupo
24. travnja 2021. / SUBOTA / 10:00
24. travnja 2021.
SUBOTA / 10:00
Osijek-:-Hajduk
24. travnja 2021. / SUBOTA / 10:00
24. travnja 2021.
SUBOTA / 10:00
Inter-Zaprešić-:-Hrvatski Dragovoljac
24. travnja 2021. / SUBOTA / 10:00
24. travnja 2021.
SUBOTA / 10:00
Istra 1961-:-Varaždin
24. travnja 2021. / SUBOTA / 10:00
24. travnja 2021.
SUBOTA / 10:00
Rudeš-:-Orijent 1919
24. travnja 2021. / SUBOTA / 10:00
23. kolo
01. svibnja 2021.
SUBOTA / 10:00
Rudeš-:-Lokomotiva
01. svibnja 2021. / SUBOTA / 10:00
01. svibnja 2021.
SUBOTA / 10:00
Orijent 1919-:-Istra 1961
01. svibnja 2021. / SUBOTA / 10:00
01. svibnja 2021.
SUBOTA / 10:00
Varaždin-:-Inter-Zaprešić
01. svibnja 2021. / SUBOTA / 10:00
01. svibnja 2021.
SUBOTA / 10:00
Hrvatski Dragovoljac-:-Osijek
01. svibnja 2021. / SUBOTA / 10:00
01. svibnja 2021.
SUBOTA / 10:00
Hajduk-:-Sesvete
01. svibnja 2021. / SUBOTA / 10:00
01. svibnja 2021.
SUBOTA / 10:00
Slaven Belupo-:-Dinamo
01. svibnja 2021. / SUBOTA / 10:00
01. svibnja 2021.
SUBOTA / 10:00
Rijeka-:-Dugopolje
01. svibnja 2021. / SUBOTA / 10:00
24. kolo
08. svibnja 2021.
SUBOTA / 10:00
Lokomotiva-:-Rijeka
08. svibnja 2021. / SUBOTA / 10:00
08. svibnja 2021.
SUBOTA / 10:00
Dugopolje-:-Slaven Belupo
08. svibnja 2021. / SUBOTA / 10:00
08. svibnja 2021.
SUBOTA / 10:00
Dinamo-:-Hajduk
08. svibnja 2021. / SUBOTA / 10:00
08. svibnja 2021.
SUBOTA / 10:00
Sesvete-:-Hrvatski Dragovoljac
08. svibnja 2021. / SUBOTA / 10:00
08. svibnja 2021.
SUBOTA / 10:00
Osijek-:-Varaždin
08. svibnja 2021. / SUBOTA / 10:00
08. svibnja 2021.
SUBOTA / 10:00
Inter-Zaprešić-:-Orijent 1919
08. svibnja 2021. / SUBOTA / 10:00
08. svibnja 2021.
SUBOTA / 10:00
Istra 1961-:-Rudeš
08. svibnja 2021. / SUBOTA / 10:00
25. kolo
15. svibnja 2021.
SUBOTA / 10:00
Istra 1961-:-Lokomotiva
15. svibnja 2021. / SUBOTA / 10:00
15. svibnja 2021.
SUBOTA / 10:00
Rudeš-:-Inter-Zaprešić
15. svibnja 2021. / SUBOTA / 10:00
15. svibnja 2021.
SUBOTA / 10:00
Orijent 1919-:-Osijek
15. svibnja 2021. / SUBOTA / 10:00
15. svibnja 2021.
SUBOTA / 10:00
Varaždin-:-Sesvete
15. svibnja 2021. / SUBOTA / 10:00
15. svibnja 2021.
SUBOTA / 10:00
Hrvatski Dragovoljac-:-Dinamo
15. svibnja 2021. / SUBOTA / 10:00
15. svibnja 2021.
SUBOTA / 10:00
Hajduk-:-Dugopolje
15. svibnja 2021. / SUBOTA / 10:00
15. svibnja 2021.
SUBOTA / 10:00
Slaven Belupo-:-Rijeka
15. svibnja 2021. / SUBOTA / 10:00
26. kolo
22. svibnja 2021.
SUBOTA / 10:00
Lokomotiva-:-Slaven Belupo
22. svibnja 2021. / SUBOTA / 10:00
22. svibnja 2021.
SUBOTA / 10:00
Rijeka-:-Hajduk
22. svibnja 2021. / SUBOTA / 10:00
22. svibnja 2021.
SUBOTA / 10:00
Dugopolje-:-Hrvatski Dragovoljac
22. svibnja 2021. / SUBOTA / 10:00
22. svibnja 2021.
SUBOTA / 10:00
Dinamo-:-Varaždin
22. svibnja 2021. / SUBOTA / 10:00
22. svibnja 2021.
SUBOTA / 10:00
Sesvete-:-Orijent 1919
22. svibnja 2021. / SUBOTA / 10:00
22. svibnja 2021.
SUBOTA / 10:00
Osijek-:-Rudeš
22. svibnja 2021. / SUBOTA / 10:00
22. svibnja 2021.
SUBOTA / 10:00
Inter-Zaprešić-:-Istra 1961
22. svibnja 2021. / SUBOTA / 10:00

Prva HNL - JUNIORI 20/21

KlubUkPobNerPorG+G-GRBod
1.Hajduk6600213+1818
2.Dinamo6510165+1116
3.Rijeka6411113+813
4.Osijek6321179+811
5.Lokomotiva6312188+1010
6.Istra 1961630389-19
7.Varaždin6222612-68
8.Slaven Belupo613257-26
9.Orijent 19196123410-65
10.Inter-Zaprešić61231119-85
11.Dugopolje511368-24
12.Hrvatski Dragovoljac6114313-104
13.Sesvete6114720-134
14.Rudeš501429-71
 IgračKlubGol.
1Martin BaturinaDinamo7
2Marin LjubičićHajduk6
3Marko DomančićHajduk5
4Lukas KačavendaLokomotiva5
5Ivan ŠaranićDinamo4
6Mateo PlehanInter-Zaprešić4
7Marko BibićIstra 19614
8Aliyu IbrahimLokomotiva4
9Roko ŠimićLokomotiva4
10Tin JanušićOsijek4
11Ivan ĆubelićHajduk3
12Filip ZrilićRijeka3
13Đevad SelmanInter-Zaprešić3
14Luka BurčulOsijek3
15Filip MekićOsijek3
16Leon BelcarVaraždin3
17Ante CrnacDinamo2
18Stipe BiukHajduk2
19Leonardo PetrovićHajduk2
20Matija FriganRijeka2
21Antonio GalešićRijeka2
22Dominik SimčićRijeka2
23Ante ZokoDugopolje2
24Noz KristajIstra 19612
25Luka StojkovićLokomotiva2
26Luka BranšteterOsijek2
27Marin KuzminskiOsijek2
28Ante MatićSesvete2
29Robert MarijanovićSlaven Belupo2
30Bartol BarišićDinamo1
31Filip BorovacDinamo1
32David ČarapinaDinamo1
33Marko BrkljačaHajduk1
34Franjo LazarHajduk1
35Franko BosančićOrijent 19191
36Antonio PoštićOrijent 19191
37Din PozderacOrijent 19191
38Petar VukajlovićOrijent 19191
39Veldin HodžaRijeka1
40Borna KovačevićRijeka1
41Petar DuranDugopolje1
42Luka DžajaDugopolje1
43Leonardo PandžaDugopolje1
44Ante ŽajaDugopolje1
45Ante BalenHrvatski Dragovoljac1
46Matija GarićHrvatski Dragovoljac1
47Lejs PličanićHrvatski Dragovoljac1
48Sven AdžagaInter-Zaprešić1
49Matija BenčićInter-Zaprešić1
50Ivan GrozdekInter-Zaprešić1
51Karlo TeofilovićInter-Zaprešić1
52Josip HmuraIstra 19611
53Raul PoldrugovacIstra 19611
54Vito HetešiLokomotiva1
55Marko MiloševićLokomotiva1
56Vanja Pelko Lokomotiva1
57Ergi AJAZIOsijek1
58Josip StokićOsijek1
59Josip VuicaOsijek1
60Karlo JolićRudeš1
61Novak TepšićRudeš1
62Toni BarišićSesvete1
63Luka BožićSesvete1
64Marko Josip ČavaraSesvete1
65Matej GrgićSesvete1
66Marko IvkovićSesvete1
67Emanuel MađarićSlaven Belupo1
68Petar TomićSlaven Belupo1
69Patrick Marko ZupicSlaven Belupo1
70Mauro BenkoVaraždin1
71Fran CerovčecVaraždin1
72Leon PujićVaraždin1
1. kolo
29. kolovoza 2020.
SUBOTA / 11:00
Cibalia3:1KutjevoIzvještaj
29. kolovoza 2020. / SUBOTA / 11:00
29. kolovoza 2020.
SUBOTA / 11:00
Grafičar Vodovod5:0SlavonijaIzvještaj
29. kolovoza 2020. / SUBOTA / 11:00
29. kolovoza 2020.
SUBOTA / 11:00
Olimpija0:5OsijekIzvještaj
29. kolovoza 2020. / SUBOTA / 11:00
30. kolovoza 2020.
NEDJELJA / 11:00
Marsonia3:1NAŠKIzvještaj
30. kolovoza 2020. / NEDJELJA / 11:00
30. kolovoza 2020.
NEDJELJA / 11:00
Croatia Đakovo4:0ŠN ŽeljezničarIzvještaj
30. kolovoza 2020. / NEDJELJA / 11:00
30. kolovoza 2020.
NEDJELJA / 11:00
Elektra1:2HNK Vukovar 1991Izvještaj
30. kolovoza 2020. / NEDJELJA / 11:00
2. kolo
05. rujna 2020.
SUBOTA / 11:00
ŠN Željezničar0:3ElektraIzvještaj
05. rujna 2020. / SUBOTA / 11:00
05. rujna 2020.
SUBOTA / 11:00
Cibalia5:0Croatia ĐakovoIzvještaj
05. rujna 2020. / SUBOTA / 11:00
06. rujna 2020.
NEDJELJA / 11:00
Kutjevo1:10OsijekIzvještaj
06. rujna 2020. / NEDJELJA / 11:00
06. rujna 2020.
NEDJELJA / 11:00
NAŠK1:3OlimpijaIzvještaj
06. rujna 2020. / NEDJELJA / 11:00
06. rujna 2020.
NEDJELJA / 11:00
Slavonija1:2MarsoniaIzvještaj
06. rujna 2020. / NEDJELJA / 11:00
06. rujna 2020.
NEDJELJA / 11:00
HNK Vukovar 19910:4Grafičar VodovodIzvještaj
06. rujna 2020. / NEDJELJA / 11:00
3. kolo
13. rujna 2020.
NEDJELJA / 11:00
Croatia Đakovo7:1KutjevoIzvještaj
13. rujna 2020. / NEDJELJA / 11:00
13. rujna 2020.
NEDJELJA / 11:00
Elektra-:-Cibalia
13. rujna 2020. / NEDJELJA / 11:00
13. rujna 2020.
NEDJELJA / 11:00
Marsonia3:2HNK Vukovar 1991Izvještaj
13. rujna 2020. / NEDJELJA / 11:00
13. rujna 2020.
NEDJELJA / 11:00
Olimpija3:1SlavonijaIzvještaj
13. rujna 2020. / NEDJELJA / 11:00
13. rujna 2020.
NEDJELJA / 11:00
Osijek6:0NAŠKIzvještaj
13. rujna 2020. / NEDJELJA / 11:00
13. rujna 2020.
NEDJELJA / 17:00
Grafičar Vodovod4:0ŠN ŽeljezničarIzvještaj
13. rujna 2020. / NEDJELJA / 17:00
4. kolo
20. rujna 2020.
NEDJELJA / 11:00
Kutjevo4:2NAŠKIzvještaj
20. rujna 2020. / NEDJELJA / 11:00
20. rujna 2020.
NEDJELJA / 11:00
Slavonija-:-Osijek
20. rujna 2020. / NEDJELJA / 11:00
20. rujna 2020.
NEDJELJA / 11:00
HNK Vukovar 1991-:-Olimpija
20. rujna 2020. / NEDJELJA / 11:00
20. rujna 2020.
NEDJELJA / 11:00
ŠN Željezničar0:2MarsoniaIzvještaj
20. rujna 2020. / NEDJELJA / 11:00
20. rujna 2020.
NEDJELJA / 11:00
Cibalia-:-Grafičar Vodovod
20. rujna 2020. / NEDJELJA / 11:00
20. rujna 2020.
NEDJELJA / 11:00
Croatia Đakovo2:2ElektraIzvještaj
20. rujna 2020. / NEDJELJA / 11:00
5. kolo
27. rujna 2020.
NEDJELJA / 11:00
Elektra-:-Kutjevo
27. rujna 2020. / NEDJELJA / 11:00
27. rujna 2020.
NEDJELJA / 11:00
Grafičar Vodovod-:-Croatia Đakovo
27. rujna 2020. / NEDJELJA / 11:00
27. rujna 2020.
NEDJELJA / 11:00
Marsonia-:-Cibalia
27. rujna 2020. / NEDJELJA / 11:00
27. rujna 2020.
NEDJELJA / 11:00
Olimpija-:-ŠN Željezničar
27. rujna 2020. / NEDJELJA / 11:00
27. rujna 2020.
NEDJELJA / 11:00
Osijek-:-HNK Vukovar 1991
27. rujna 2020. / NEDJELJA / 11:00
27. rujna 2020.
NEDJELJA / 11:00
NAŠK-:-Slavonija
27. rujna 2020. / NEDJELJA / 11:00
6. kolo
04. listopada 2020.
NEDJELJA / 11:00
Kutjevo-:-Slavonija
04. listopada 2020. / NEDJELJA / 11:00
04. listopada 2020.
NEDJELJA / 11:00
HNK Vukovar 1991-:-NAŠK
04. listopada 2020. / NEDJELJA / 11:00
04. listopada 2020.
NEDJELJA / 11:00
ŠN Željezničar-:-Osijek
04. listopada 2020. / NEDJELJA / 11:00
04. listopada 2020.
NEDJELJA / 11:00
Cibalia-:-Olimpija
04. listopada 2020. / NEDJELJA / 11:00
04. listopada 2020.
NEDJELJA / 11:00
Croatia Đakovo-:-Marsonia
04. listopada 2020. / NEDJELJA / 11:00
04. listopada 2020.
NEDJELJA / 11:00
Elektra-:-Grafičar Vodovod
04. listopada 2020. / NEDJELJA / 11:00
7. kolo
11. listopada 2020.
NEDJELJA / 11:00
Grafičar Vodovod-:-Kutjevo
11. listopada 2020. / NEDJELJA / 11:00
11. listopada 2020.
NEDJELJA / 11:00
Marsonia-:-Elektra
11. listopada 2020. / NEDJELJA / 11:00
11. listopada 2020.
NEDJELJA / 11:00
Olimpija-:-Croatia Đakovo
11. listopada 2020. / NEDJELJA / 11:00
11. listopada 2020.
NEDJELJA / 11:00
Osijek-:-Cibalia
11. listopada 2020. / NEDJELJA / 11:00
11. listopada 2020.
NEDJELJA / 11:00
NAŠK-:-ŠN Željezničar
11. listopada 2020. / NEDJELJA / 11:00
11. listopada 2020.
NEDJELJA / 11:00
Slavonija-:-HNK Vukovar 1991
11. listopada 2020. / NEDJELJA / 11:00
8. kolo
18. listopada 2020.
NEDJELJA / 11:00
Kutjevo-:-HNK Vukovar 1991
18. listopada 2020. / NEDJELJA / 11:00
18. listopada 2020.
NEDJELJA / 11:00
ŠN Željezničar-:-Slavonija
18. listopada 2020. / NEDJELJA / 11:00
18. listopada 2020.
NEDJELJA / 11:00
Cibalia-:-NAŠK
18. listopada 2020. / NEDJELJA / 11:00
18. listopada 2020.
NEDJELJA / 11:00
Croatia Đakovo-:-Osijek
18. listopada 2020. / NEDJELJA / 11:00
18. listopada 2020.
NEDJELJA / 11:00
Elektra-:-Olimpija
18. listopada 2020. / NEDJELJA / 11:00
18. listopada 2020.
NEDJELJA / 11:00
Grafičar Vodovod-:-Marsonia
18. listopada 2020. / NEDJELJA / 11:00
9. kolo
25. listopada 2020.
NEDJELJA / 11:00
Marsonia-:-Kutjevo
25. listopada 2020. / NEDJELJA / 11:00
25. listopada 2020.
NEDJELJA / 11:00
Olimpija-:-Grafičar Vodovod
25. listopada 2020. / NEDJELJA / 11:00
25. listopada 2020.
NEDJELJA / 11:00
Osijek-:-Elektra
25. listopada 2020. / NEDJELJA / 11:00
25. listopada 2020.
NEDJELJA / 11:00
NAŠK-:-Croatia Đakovo
25. listopada 2020. / NEDJELJA / 11:00
25. listopada 2020.
NEDJELJA / 11:00
Slavonija-:-Cibalia
25. listopada 2020. / NEDJELJA / 11:00
25. listopada 2020.
NEDJELJA / 11:00
HNK Vukovar 1991-:-ŠN Željezničar
25. listopada 2020. / NEDJELJA / 11:00
10. kolo
01. studenog 2020.
NEDJELJA / 11:00
Kutjevo-:-ŠN Željezničar
01. studenog 2020. / NEDJELJA / 11:00
01. studenog 2020.
NEDJELJA / 11:00
Cibalia-:-HNK Vukovar 1991
01. studenog 2020. / NEDJELJA / 11:00
01. studenog 2020.
NEDJELJA / 11:00
Croatia Đakovo-:-Slavonija
01. studenog 2020. / NEDJELJA / 11:00
01. studenog 2020.
NEDJELJA / 11:00
Elektra-:-NAŠK
01. studenog 2020. / NEDJELJA / 11:00
01. studenog 2020.
NEDJELJA / 11:00
Grafičar Vodovod-:-Osijek
01. studenog 2020. / NEDJELJA / 11:00
01. studenog 2020.
NEDJELJA / 11:00
Marsonia-:-Olimpija
01. studenog 2020. / NEDJELJA / 11:00
11. kolo
08. studenog 2020.
NEDJELJA / 11:00
Olimpija-:-Kutjevo
08. studenog 2020. / NEDJELJA / 11:00
08. studenog 2020.
NEDJELJA / 11:00
Osijek-:-Marsonia
08. studenog 2020. / NEDJELJA / 11:00
08. studenog 2020.
NEDJELJA / 11:00
NAŠK-:-Grafičar Vodovod
08. studenog 2020. / NEDJELJA / 11:00
08. studenog 2020.
NEDJELJA / 11:00
Slavonija-:-Elektra
08. studenog 2020. / NEDJELJA / 11:00
08. studenog 2020.
NEDJELJA / 11:00
HNK Vukovar 1991-:-Croatia Đakovo
08. studenog 2020. / NEDJELJA / 11:00
08. studenog 2020.
NEDJELJA / 11:00
ŠN Željezničar-:-Cibalia
08. studenog 2020. / NEDJELJA / 11:00

I. liga HNS SO - Juniori 2020./'21.

KlubUkPobNerPorG+G-GRBod
1.Marsonia4400104+612
2.Osijek3300211+209
3.Grafičar Vodovod3300130+139
4.Croatia Đakovo4211138+57
5.Cibalia220081+76
6.Olimpija320167-16
7.Elektra311164+24
8.HNK Vukovar 1991310248-43
9.Kutjevo4103722-153
10.Slavonija3003210-80
11.NAŠK4004416-120
12.ŠN Željezničar4004013-130
 IgračKlubGol.
1Martin BaturinaDinamo7
2Marin LjubičićHajduk6
3Marko DomančićHajduk5
4Lukas KačavendaLokomotiva5
5Luka ConjarOsijek5
6Lion Gabriel KošaOlimpija5
7Ivan ŠaranićDinamo4
8Marko BožićCibalia4
9Mateo PlehanInter-Zaprešić4
10Marko BibićIstra 19614
11Aliyu IbrahimLokomotiva4
12Roko ŠimićLokomotiva4
13Tin JanušićOsijek4
14Leon MarkovićOsijek4
15Marko KujundžićGrafičar Vodovod4
16Petar MihelićElektra3
17Karlo MiljanićCibalia3
18Emin GluhalićCroatia Đakovo3
19Ivan ĆubelićHajduk3
20Filip ZrilićRijeka3
21Đevad SelmanInter-Zaprešić3
22Kristijan BudimirKutjevo3
23Dario ĆatoMarsonia3
24Ivan BakovićOsijek3
25Luka BurčulOsijek3
26Filip MekićOsijek3
27Leon BelcarVaraždin3
28Ante CrnacDinamo2
29Mislav ČešnikCroatia Đakovo2
30Stipe BiukHajduk2
31Leonardo PetrovićHajduk2
32Matija FriganRijeka2
33Antonio GalešićRijeka2
34Dominik SimčićRijeka2
35Igor TomićHNK Vukovar 19912
36Ante ZokoDugopolje2
37Noz KristajIstra 19612
38Sandi KlajnKutjevo2
39Luka StojkovićLokomotiva2
40Leon AndrićMarsonia2
41Ivan DidovićMarsonia2
42Krešimir NovakovićNAŠK2
43Luka BranšteterOsijek2
44Marin KuzminskiOsijek2
45Karlo MorovičaninOsijek2
46Domagoj NovakOsijek2
47Ante MatićSesvete2
48Robert MarijanovićSlaven Belupo2
49Mihael GotovacGrafičar Vodovod2
50Dorian VukovićGrafičar Vodovod2
51Borna MatasovićElektra1
52Mislav RomanovićElektra1
53Mislav ŠimićElektra1
54Bartol BarišićDinamo1
55Filip BorovacDinamo1
56David ČarapinaDinamo1
57Alen KamenickiCibalia1
58Ante BatinićCroatia Đakovo1
59Filip Josip BiondaCroatia Đakovo1
60Marko ĐelagićCroatia Đakovo1
61Karlo LjuljCroatia Đakovo1
62Patrik LovakovićCroatia Đakovo1
63Borna NađCroatia Đakovo1
64Ilija PilerCroatia Đakovo1
65Stjepan VrtarićCroatia Đakovo1
66Marko BrkljačaHajduk1
67Franjo LazarHajduk1
68Franko BosančićOrijent 19191
69Antonio PoštićOrijent 19191
70Din PozderacOrijent 19191
71Petar VukajlovićOrijent 19191
72Veldin HodžaRijeka1
73Borna KovačevićRijeka1
74Ivan FerbežarHNK Vukovar 19911
75Ivan GoretaHNK Vukovar 19911
76Petar DuranDugopolje1
77Luka DžajaDugopolje1
78Leonardo PandžaDugopolje1
79Ante ŽajaDugopolje1
80Ante BalenHrvatski Dragovoljac1
81Matija GarićHrvatski Dragovoljac1
82Lejs PličanićHrvatski Dragovoljac1
83Sven AdžagaInter-Zaprešić1
84Matija BenčićInter-Zaprešić1
85Ivan GrozdekInter-Zaprešić1
86Karlo TeofilovićInter-Zaprešić1
87Josip HmuraIstra 19611
88Raul PoldrugovacIstra 19611
89Ivan KrizmanićKutjevo1
90Drago MatijevićKutjevo1
91Vito HetešiLokomotiva1
92Marko MiloševićLokomotiva1
93Vanja Pelko Lokomotiva1
94Domagoj BaričevićMarsonia1
95Mateo MarčetićMarsonia1
96Ivan SokolovićMarsonia1
97Filip KasapovićNAŠK1
98Matej ŠpremNAŠK1
99Ergi AJAZIOsijek1
100Martin FranjčićOsijek1
101Karlo KovačevićOsijek1
102Andrej MoricOsijek1
103Niko StanušićOsijek1
104Josip StokićOsijek1
105Josip VuicaOsijek1
106Karlo JolićRudeš1
107Novak TepšićRudeš1
108Toni BarišićSesvete1
109Luka BožićSesvete1
110Marko Josip ČavaraSesvete1
111Matej GrgićSesvete1
112Marko IvkovićSesvete1
113Emanuel MađarićSlaven Belupo1
114Petar TomićSlaven Belupo1
115Patrick Marko ZupicSlaven Belupo1
116Karlo AntunovićSlavonija1
117Ronaldo HodakSlavonija1
118Mauro BenkoVaraždin1
119Fran CerovčecVaraždin1
120Leon PujićVaraždin1
121Fran JosipovićGrafičar Vodovod1
122Matej KovačevićGrafičar Vodovod1
123Ivan MikacGrafičar Vodovod1
124Krešimir MirkovićGrafičar Vodovod1
125Marko NovoselićGrafičar Vodovod1
126Domagoj PerićOlimpija1
Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Više informacija o kolačićima možete pronaći OVDJE, a o politici privatnosti OVDJE.
Slažem se