• Igrači
  • 1. KLM
  • Ljestvica
  • Strijelci
  • 2. KLM
  • Ljestvica
  • Strijelci

Vratari

  • NikšaGalić

  • NikoIvanković

Braniči

  • IvanBenaković

  • KarloJanjić

  • BrunoRešetar

  • LovroTadić

  • GabrielTomašević

Vezni igrači

  • DavorBertić

  • LeonBetlehem

  • ArsenČočaj

  • LukaIžaković

  • IvanoKolarević

  • NemanjaKolarević

  • IvanKorman

  • LukaKovač

  • LukasLjubojević

  • MihaelMarković

  • LukaMikić

  • MatejMiličić

  • BornaMrkonjić

  • MarinoPerković

  • LukaPosavec

  • MateoSkeledžija

  • JosipTeskera

Napadači

  • MatejGagulić

  • DraženJaman

  • LukaKrstić

  • NikoKurtović

  • AnteKuzel

  • NikoMomčilović

  • MateoSabo

1. kolo
11. rujna 2020.
PETAK / 18:00
Cibalia15:1HNK Vukovar 1991Izvještaj
11. rujna 2020. / PETAK / 18:00
12. rujna 2020.
SUBOTA / 11:00
Olimpija1:0NK Donji MiholjacIzvještaj
12. rujna 2020. / SUBOTA / 11:00
12. rujna 2020.
SUBOTA / 11:00
ŠN Željezničar2:1HYPO LIMAČIzvještaj
12. rujna 2020. / SUBOTA / 11:00
12. rujna 2020.
SUBOTA / 11:00
Croatia Đakovo2:2Grafičar VodovodIzvještaj
12. rujna 2020. / SUBOTA / 11:00
2. kolo
19. rujna 2020.
SUBOTA / 11:00
HYPO LIMAČ11:1Croatia ĐakovoIzvještaj
19. rujna 2020. / SUBOTA / 11:00
19. rujna 2020.
SUBOTA / 11:00
NK Donji Miholjac0:4ŠN ŽeljezničarIzvještaj
19. rujna 2020. / SUBOTA / 11:00
19. rujna 2020.
SUBOTA / 11:00
HNK Vukovar 19910:6OlimpijaIzvještaj
19. rujna 2020. / SUBOTA / 11:00
30. rujna 2020.
SRIJEDA / 19:30
Osijek1:3CibaliaIzvještaj
30. rujna 2020. / SRIJEDA / 19:30
3. kolo
26. rujna 2020.
SUBOTA / 11:00
Croatia Đakovo0:7NK Donji MiholjacIzvještaj
26. rujna 2020. / SUBOTA / 11:00
26. rujna 2020.
SUBOTA / 14:00
ŠN Željezničar7:0HNK Vukovar 1991Izvještaj
26. rujna 2020. / SUBOTA / 14:00
27. rujna 2020.
NEDJELJA / 11:00
Olimpija0:2OsijekIzvještaj
27. rujna 2020. / NEDJELJA / 11:00
28. rujna 2020.
PONEDJELJAK / 17:00
Grafičar Vodovod0:0HYPO LIMAČIzvještaj
28. rujna 2020. / PONEDJELJAK / 17:00
4. kolo
03. listopada 2020.
SUBOTA / 11:00
NK Donji Miholjac3:0Grafičar VodovodIzvještaj
03. listopada 2020. / SUBOTA / 11:00
03. listopada 2020.
SUBOTA / 11:00
HNK Vukovar 19914:6Croatia ĐakovoIzvještaj
03. listopada 2020. / SUBOTA / 11:00
03. listopada 2020.
SUBOTA / 13:00
Osijek4:0ŠN ŽeljezničarIzvještaj
03. listopada 2020. / SUBOTA / 13:00
14. studenog 2020.
SUBOTA / 11:00
Cibalia3:0OlimpijaIzvještaj
14. studenog 2020. / SUBOTA / 11:00
5. kolo
10. listopada 2020.
SUBOTA / 11:00
HYPO LIMAČ5:2NK Donji MiholjacIzvještaj
10. listopada 2020. / SUBOTA / 11:00
10. listopada 2020.
SUBOTA / 11:00
Croatia Đakovo0:9OsijekIzvještaj
10. listopada 2020. / SUBOTA / 11:00
10. listopada 2020.
SUBOTA / 16:00
Grafičar Vodovod4:0HNK Vukovar 1991Izvještaj
10. listopada 2020. / SUBOTA / 16:00
11. listopada 2020.
NEDJELJA / 11:00
ŠN Željezničar2:0CibaliaIzvještaj
11. listopada 2020. / NEDJELJA / 11:00
6. kolo
17. listopada 2020.
SUBOTA / 11:00
HNK Vukovar 19910:5HYPO LIMAČIzvještaj
17. listopada 2020. / SUBOTA / 11:00
17. listopada 2020.
SUBOTA / 11:00
Olimpija1:3ŠN ŽeljezničarIzvještaj
17. listopada 2020. / SUBOTA / 11:00
17. listopada 2020.
SUBOTA / 16:00
Osijek6:0Grafičar VodovodIzvještaj
17. listopada 2020. / SUBOTA / 16:00
03. studenog 2020.
UTORAK / 15:30
Cibalia12:0Croatia ĐakovoIzvještaj
03. studenog 2020. / UTORAK / 15:30
7. kolo
24. listopada 2020.
SUBOTA / 11:00
Croatia Đakovo2:3OlimpijaIzvještaj
24. listopada 2020. / SUBOTA / 11:00
24. listopada 2020.
SUBOTA / 11:00
HYPO LIMAČ0:2OsijekIzvještaj
24. listopada 2020. / SUBOTA / 11:00
24. listopada 2020.
SUBOTA / 11:00
NK Donji Miholjac5:0HNK Vukovar 1991Izvještaj
24. listopada 2020. / SUBOTA / 11:00
24. listopada 2020.
SUBOTA / 16:30
Grafičar Vodovod0:4CibaliaIzvještaj
24. listopada 2020. / SUBOTA / 16:30
8. kolo
31. listopada 2020.
SUBOTA / 11:00
Olimpija1:1Grafičar VodovodIzvještaj
31. listopada 2020. / SUBOTA / 11:00
31. listopada 2020.
SUBOTA / 11:00
ŠN Željezničar9:1Croatia ĐakovoIzvještaj
31. listopada 2020. / SUBOTA / 11:00
31. listopada 2020.
SUBOTA / 18:00
Osijek2:0NK Donji MiholjacIzvještaj
31. listopada 2020. / SUBOTA / 18:00
03. studenog 2020.
UTORAK / 11:00
Cibalia3:0HYPO LIMAČIzvještaj
03. studenog 2020. / UTORAK / 11:00
9. kolo
07. studenog 2020.
SUBOTA / 11:00
HYPO LIMAČ6:1OlimpijaIzvještaj
07. studenog 2020. / SUBOTA / 11:00
07. studenog 2020.
SUBOTA / 11:00
NK Donji Miholjac0:7CibaliaIzvještaj
07. studenog 2020. / SUBOTA / 11:00
07. studenog 2020.
SUBOTA / 11:00
HNK Vukovar 19910:10OsijekIzvještaj
07. studenog 2020. / SUBOTA / 11:00
22. studenog 2020.
NEDJELJA / 14:30
Grafičar Vodovod0:2ŠN ŽeljezničarIzvještaj
22. studenog 2020. / NEDJELJA / 14:30

I. liga HNS SO - Početnici 2020./'21.

KlubUkPobNerPorG+G-GRBod
1.Cibalia8701474+4321
2.Osijek8701363+3321
3.ŠN Željezničar8701297+2221
4.HYPO LIMAČ84132811+1713
5.Olimpija83141317-410
6.NK Donji Miholjac83051719-29
7.Grafičar Vodovod8134718-116
8.Croatia Đakovo81161257-454
9.HNK Vukovar 19918008558-530
 IgračKlubGol.
1Luka BartolovićCibalia17
2Petar OdobašićOsijek10
3Lovro StažićOsijek10
4Fran KuprešakŠN Željezničar10
5Borna LjubanovićOsijek9
6Matej CrnkovićŠN Željezničar9
7Rok KujavecHYPO LIMAČ8
8Matko JerkićCibalia7
9Marko ŠtrbacHYPO LIMAČ7
10Mislav MiličevićCibalia6
11Izak JežićNK Donji Miholjac6
12Jakov BabićNK Donji Miholjac5
13Stipe NičeCibalia4
14Matej ŠimurdaOlimpija4
15Josip CiparOsijek4
16Bartol MitrićGrafičar Vodovod4
17Mijo KneževićŠN Željezničar4
18Karlo HodakCibalia3
19Tvrtko PetrovićCibalia3
20Karlo BožićCroatia Đakovo3
21Stipe ĆurićCroatia Đakovo3
22Borna SolinCroatia Đakovo3
23Duje BaraćHYPO LIMAČ3
24Tin ŠoršaHYPO LIMAČ3
25Ante CrljenOlimpija3
26Igor BelićCibalia2
27VID TOTARCibalia2
28Denis KatunarHNK Vukovar 19912
29Petar RoštaHYPO LIMAČ2
30Matias StriškovićNK Donji Miholjac2
31Mark BergerOlimpija2
32Mislav MandićGrafičar Vodovod2
33Patrik KovačevićŠN Željezničar2
34Karlo KrajnovićŠN Željezničar2
35Ivan FabijanCibalia1
36Luka HaluškaCibalia1
37Zvonimir PetričevićCibalia1
38Jakov ĆurićCroatia Đakovo1
39Lovro Roko IvanovićCroatia Đakovo1
40Noa SačekCroatia Đakovo1
41Ivano HudakHNK Vukovar 19911
42Marko MarušićHNK Vukovar 19911
43Filip PankasHNK Vukovar 19911
44Sergej Družijanić VidačićHYPO LIMAČ1
45Alberto KrasnićHYPO LIMAČ1
46Sandro MarkulinHYPO LIMAČ1
47Toni BočkinacNK Donji Miholjac1
48Dominik MarijančevićNK Donji Miholjac1
49Noa MesarošNK Donji Miholjac1
50Domagoj ŠerićNK Donji Miholjac1
51Jakov BubaloOlimpija1
52Ivan BuljubašićOlimpija1
53Elena NikšićOlimpija1
54Marko StojčevićOlimpija1
55Noa PurgarOsijek1
56David ŠarčevićOsijek1
57Teo ŠibalićOsijek1
58Noa VuksanovićOsijek1
59Noa DomazetGrafičar Vodovod1
60Petar ČabrajaŠN Željezničar1
61Petar StanišićŠN Željezničar1
1. kolo
29. kolovoza 2020.
SUBOTA / 11:00
NAŠK11:4Croatia ĐakovoIzvještaj
29. kolovoza 2020. / SUBOTA / 11:00
29. kolovoza 2020.
SUBOTA / 11:00
Belišće0:0BSKIzvještaj
29. kolovoza 2020. / SUBOTA / 11:00
29. kolovoza 2020.
SUBOTA / 11:00
FEŠK7:0OlimpijaIzvještaj
29. kolovoza 2020. / SUBOTA / 11:00
29. kolovoza 2020.
SUBOTA / 11:00
HNK Bilje4:1JedinstvoIzvještaj
29. kolovoza 2020. / SUBOTA / 11:00
29. kolovoza 2020.
SUBOTA / 11:00
NK Borac (KV)0:9OsijekIzvještaj
29. kolovoza 2020. / SUBOTA / 11:00
29. kolovoza 2020.
SUBOTA / 11:00
Višnjevac6:2Slavonac (T)Izvještaj
29. kolovoza 2020. / SUBOTA / 11:00
29. kolovoza 2020.
SUBOTA / 17:00
Valpovka Valpovo2:1Grafičar VodovodIzvještaj
29. kolovoza 2020. / SUBOTA / 17:00
30. kolovoza 2020.
NEDJELJA / 17:00
Čepin3:0HYPO LIMAČIzvještaj
30. kolovoza 2020. / NEDJELJA / 17:00
2. kolo
02. rujna 2020.
SRIJEDA / 11:00
FEŠK6:3BSKIzvještaj
02. rujna 2020. / SRIJEDA / 11:00
02. rujna 2020.
SRIJEDA / 11:00
Croatia Đakovo4:1BelišćeIzvještaj
02. rujna 2020. / SRIJEDA / 11:00
02. rujna 2020.
SRIJEDA / 11:00
Višnjevac1:6ČepinIzvještaj
02. rujna 2020. / SRIJEDA / 11:00
02. rujna 2020.
SRIJEDA / 16:00
HYPO LIMAČ2:0Valpovka ValpovoIzvještaj
02. rujna 2020. / SRIJEDA / 16:00
02. rujna 2020.
SRIJEDA / 18:00
Olimpija0:7HNK BiljeIzvještaj
02. rujna 2020. / SRIJEDA / 18:00
02. rujna 2020.
SRIJEDA / 18:30
Jedinstvo2:4NK Borac (KV)Izvještaj
02. rujna 2020. / SRIJEDA / 18:30
03. rujna 2020.
ČETVRTAK / 18:30
Grafičar Vodovod5:3NAŠKIzvještaj
03. rujna 2020. / ČETVRTAK / 18:30
10. rujna 2020.
ČETVRTAK / 18:30
Slavonac (T)0:14OsijekIzvještaj
10. rujna 2020. / ČETVRTAK / 18:30
3. kolo
05. rujna 2020.
SUBOTA / 10:30
Valpovka Valpovo10:1VišnjevacIzvještaj
05. rujna 2020. / SUBOTA / 10:30
05. rujna 2020.
SUBOTA / 11:00
NAŠK2:2HYPO LIMAČIzvještaj
05. rujna 2020. / SUBOTA / 11:00
05. rujna 2020.
SUBOTA / 11:00
Belišće1:5Grafičar VodovodIzvještaj
05. rujna 2020. / SUBOTA / 11:00
05. rujna 2020.
SUBOTA / 11:00
FEŠK2:3Croatia ĐakovoIzvještaj
05. rujna 2020. / SUBOTA / 11:00
05. rujna 2020.
SUBOTA / 11:00
HNK Bilje-:-BSK
05. rujna 2020. / SUBOTA / 11:00
05. rujna 2020.
SUBOTA / 11:00
NK Borac (KV)10:1OlimpijaIzvještaj
05. rujna 2020. / SUBOTA / 11:00
05. rujna 2020.
SUBOTA / 18:00
Čepin7:0Slavonac (T)Izvještaj
05. rujna 2020. / SUBOTA / 18:00
06. rujna 2020.
NEDJELJA / 11:00
Osijek10:0JedinstvoIzvještaj
06. rujna 2020. / NEDJELJA / 11:00
4. kolo
12. rujna 2020.
SUBOTA / 11:00
BSK4:6NK Borac (KV)Izvještaj
12. rujna 2020. / SUBOTA / 11:00
12. rujna 2020.
SUBOTA / 11:00
Croatia Đakovo3:1HNK BiljeIzvještaj
12. rujna 2020. / SUBOTA / 11:00
12. rujna 2020.
SUBOTA / 11:00
Grafičar Vodovod5:0FEŠKIzvještaj
12. rujna 2020. / SUBOTA / 11:00
12. rujna 2020.
SUBOTA / 11:00
HYPO LIMAČ1:1BelišćeIzvještaj
12. rujna 2020. / SUBOTA / 11:00
12. rujna 2020.
SUBOTA / 18:00
Čepin1:1Valpovka ValpovoIzvještaj
12. rujna 2020. / SUBOTA / 18:00
13. rujna 2020.
NEDJELJA / 10:00
Olimpija0:9OsijekIzvještaj
13. rujna 2020. / NEDJELJA / 10:00
13. rujna 2020.
NEDJELJA / 11:00
Slavonac (T)5:0JedinstvoIzvještaj
13. rujna 2020. / NEDJELJA / 11:00
13. rujna 2020.
NEDJELJA / 17:00
Višnjevac3:4NAŠKIzvještaj
13. rujna 2020. / NEDJELJA / 17:00
5. kolo
03. rujna 2020.
ČETVRTAK / 17:30
Jedinstvo0:2OlimpijaIzvještaj
03. rujna 2020. / ČETVRTAK / 17:30
16. rujna 2020.
SRIJEDA / 11:00
NK Borac (KV)3:3Croatia ĐakovoIzvještaj
16. rujna 2020. / SRIJEDA / 11:00
16. rujna 2020.
SRIJEDA / 11:00
NAŠK2:9ČepinIzvještaj
16. rujna 2020. / SRIJEDA / 11:00
16. rujna 2020.
SRIJEDA / 11:00
Belišće3:1VišnjevacIzvještaj
16. rujna 2020. / SRIJEDA / 11:00
16. rujna 2020.
SRIJEDA / 11:00
FEŠK3:2HYPO LIMAČIzvještaj
16. rujna 2020. / SRIJEDA / 11:00
17. rujna 2020.
ČETVRTAK / 17:00
Valpovka Valpovo9:0Slavonac (T)Izvještaj
17. rujna 2020. / ČETVRTAK / 17:00
07. listopada 2020.
SRIJEDA / 18:00
Osijek6:1BSKIzvještaj
07. listopada 2020. / SRIJEDA / 18:00
18. studenog 2020.
SRIJEDA / 11:00
HNK Bilje2:3Grafičar VodovodIzvještaj
18. studenog 2020. / SRIJEDA / 11:00
6. kolo
19. rujna 2020.
SUBOTA / 09:00
Čepin1:0BelišćeIzvještaj
19. rujna 2020. / SUBOTA / 09:00
19. rujna 2020.
SUBOTA / 09:30
Grafičar Vodovod0:2NK Borac (KV)Izvještaj
19. rujna 2020. / SUBOTA / 09:30
19. rujna 2020.
SUBOTA / 11:00
HYPO LIMAČ5:2HNK BiljeIzvještaj
19. rujna 2020. / SUBOTA / 11:00
19. rujna 2020.
SUBOTA / 11:00
Višnjevac7:1FEŠKIzvještaj
19. rujna 2020. / SUBOTA / 11:00
19. rujna 2020.
SUBOTA / 11:00
BSK5:1JedinstvoIzvještaj
19. rujna 2020. / SUBOTA / 11:00
19. rujna 2020.
SUBOTA / 11:00
Croatia Đakovo0:5OsijekIzvještaj
19. rujna 2020. / SUBOTA / 11:00
19. rujna 2020.
SUBOTA / 11:00
Valpovka Valpovo3:0NAŠKIzvještaj
19. rujna 2020. / SUBOTA / 11:00
19. rujna 2020.
SUBOTA / 13:30
Slavonac (T)4:1OlimpijaIzvještaj
19. rujna 2020. / SUBOTA / 13:30
7. kolo
26. rujna 2020.
SUBOTA / 11:00
NAŠK-:-Slavonac (T)
26. rujna 2020. / SUBOTA / 11:00
26. rujna 2020.
SUBOTA / 11:00
Belišće0:2Valpovka ValpovoIzvještaj
26. rujna 2020. / SUBOTA / 11:00
26. rujna 2020.
SUBOTA / 11:00
HNK Bilje3:3VišnjevacIzvještaj
26. rujna 2020. / SUBOTA / 11:00
26. rujna 2020.
SUBOTA / 11:00
NK Borac (KV)0:2HYPO LIMAČIzvještaj
26. rujna 2020. / SUBOTA / 11:00
26. rujna 2020.
SUBOTA / 11:00
Jedinstvo0:3Croatia ĐakovoIzvještaj
26. rujna 2020. / SUBOTA / 11:00
26. rujna 2020.
SUBOTA / 12:30
Osijek1:0Grafičar VodovodIzvještaj
26. rujna 2020. / SUBOTA / 12:30
27. rujna 2020.
NEDJELJA / 11:00
Olimpija0:8BSKIzvještaj
27. rujna 2020. / NEDJELJA / 11:00
27. rujna 2020.
NEDJELJA / 11:00
FEŠK2:4ČepinIzvještaj
27. rujna 2020. / NEDJELJA / 11:00
8. kolo
03. listopada 2020.
SUBOTA / 11:00
Croatia Đakovo7:0OlimpijaIzvještaj
03. listopada 2020. / SUBOTA / 11:00
03. listopada 2020.
SUBOTA / 11:00
Višnjevac0:1NK Borac (KV)Izvještaj
03. listopada 2020. / SUBOTA / 11:00
03. listopada 2020.
SUBOTA / 11:00
Valpovka Valpovo5:1FEŠKIzvještaj
03. listopada 2020. / SUBOTA / 11:00
03. listopada 2020.
SUBOTA / 11:00
NAŠK5:3BelišćeIzvještaj
03. listopada 2020. / SUBOTA / 11:00
04. listopada 2020.
NEDJELJA / 10:00
Slavonac (T)0:5BSKIzvještaj
04. listopada 2020. / NEDJELJA / 10:00
04. listopada 2020.
NEDJELJA / 11:00
Čepin2:0HNK BiljeIzvještaj
04. listopada 2020. / NEDJELJA / 11:00
04. listopada 2020.
NEDJELJA / 16:00
Grafičar Vodovod2:0JedinstvoIzvještaj
04. listopada 2020. / NEDJELJA / 16:00
14. studenog 2020.
SUBOTA / 16:00
HYPO LIMAČ1:3OsijekIzvještaj
14. studenog 2020. / SUBOTA / 16:00
9. kolo
08. listopada 2020.
ČETVRTAK / 17:30
BSK1:4Croatia ĐakovoIzvještaj
08. listopada 2020. / ČETVRTAK / 17:30
10. listopada 2020.
SUBOTA / 11:00
HNK Bilje0:2Valpovka ValpovoIzvještaj
10. listopada 2020. / SUBOTA / 11:00
10. listopada 2020.
SUBOTA / 11:00
NK Borac (KV)1:9ČepinIzvještaj
10. listopada 2020. / SUBOTA / 11:00
10. listopada 2020.
SUBOTA / 11:00
Jedinstvo1:1HYPO LIMAČIzvještaj
10. listopada 2020. / SUBOTA / 11:00
10. listopada 2020.
SUBOTA / 11:00
Belišće2:0Slavonac (T)Izvještaj
10. listopada 2020. / SUBOTA / 11:00
10. listopada 2020.
SUBOTA / 16:00
Osijek5:0VišnjevacIzvještaj
10. listopada 2020. / SUBOTA / 16:00
11. listopada 2020.
NEDJELJA / 10:00
Olimpija5:0Grafičar VodovodIzvještaj
11. listopada 2020. / NEDJELJA / 10:00
11. listopada 2020.
NEDJELJA / 11:00
FEŠK2:1NAŠKIzvještaj
11. listopada 2020. / NEDJELJA / 11:00
10. kolo
17. listopada 2020.
SUBOTA / 10:00
Slavonac (T)1:4Croatia ĐakovoIzvještaj
17. listopada 2020. / SUBOTA / 10:00
17. listopada 2020.
SUBOTA / 11:00
HYPO LIMAČ1:3OlimpijaIzvještaj
17. listopada 2020. / SUBOTA / 11:00
17. listopada 2020.
SUBOTA / 11:00
Višnjevac3:0JedinstvoIzvještaj
17. listopada 2020. / SUBOTA / 11:00
17. listopada 2020.
SUBOTA / 11:00
Čepin0:1OsijekIzvještaj
17. listopada 2020. / SUBOTA / 11:00
17. listopada 2020.
SUBOTA / 11:00
Valpovka Valpovo2:1NK Borac (KV)Izvještaj
17. listopada 2020. / SUBOTA / 11:00
17. listopada 2020.
SUBOTA / 11:00
NAŠK5:3HNK BiljeIzvještaj
17. listopada 2020. / SUBOTA / 11:00
17. listopada 2020.
SUBOTA / 11:00
Belišće7:1FEŠKIzvještaj
17. listopada 2020. / SUBOTA / 11:00
17. listopada 2020.
SUBOTA / 13:00
Grafičar Vodovod1:5BSKIzvještaj
17. listopada 2020. / SUBOTA / 13:00
11. kolo
24. listopada 2020.
SUBOTA / 10:30
Jedinstvo0:5ČepinIzvještaj
24. listopada 2020. / SUBOTA / 10:30
24. listopada 2020.
SUBOTA / 11:00
Olimpija3:2VišnjevacIzvještaj
24. listopada 2020. / SUBOTA / 11:00
24. listopada 2020.
SUBOTA / 11:00
Croatia Đakovo8:0Grafičar VodovodIzvještaj
24. listopada 2020. / SUBOTA / 11:00
24. listopada 2020.
SUBOTA / 11:00
FEŠK2:1Slavonac (T)Izvještaj
24. listopada 2020. / SUBOTA / 11:00
24. listopada 2020.
SUBOTA / 11:00
HNK Bilje2:3BelišćeIzvještaj
24. listopada 2020. / SUBOTA / 11:00
24. listopada 2020.
SUBOTA / 11:00
NK Borac (KV)1:1NAŠKIzvještaj
24. listopada 2020. / SUBOTA / 11:00
24. listopada 2020.
SUBOTA / 11:00
Osijek5:2Valpovka ValpovoIzvještaj
24. listopada 2020. / SUBOTA / 11:00
24. listopada 2020.
SUBOTA / 13:00
BSK4:0HYPO LIMAČIzvještaj
24. listopada 2020. / SUBOTA / 13:00
12. kolo
28. listopada 2020.
SRIJEDA / 19:30
Slavonac (T)1:4Grafičar VodovodIzvještaj
28. listopada 2020. / SRIJEDA / 19:30
31. listopada 2020.
SUBOTA / 11:00
HYPO LIMAČ7:1Croatia ĐakovoIzvještaj
31. listopada 2020. / SUBOTA / 11:00
31. listopada 2020.
SUBOTA / 11:00
Višnjevac2:1BSKIzvještaj
31. listopada 2020. / SUBOTA / 11:00
31. listopada 2020.
SUBOTA / 11:00
Valpovka Valpovo6:0JedinstvoIzvještaj
31. listopada 2020. / SUBOTA / 11:00
31. listopada 2020.
SUBOTA / 11:00
NAŠK0:12OsijekIzvještaj
31. listopada 2020. / SUBOTA / 11:00
31. listopada 2020.
SUBOTA / 11:00
Belišće2:1NK Borac (KV)Izvještaj
31. listopada 2020. / SUBOTA / 11:00
31. listopada 2020.
SUBOTA / 11:00
FEŠK2:0HNK BiljeIzvještaj
31. listopada 2020. / SUBOTA / 11:00
02. studenog 2020.
PONEDJELJAK / 11:00
Čepin4:0OlimpijaIzvještaj
02. studenog 2020. / PONEDJELJAK / 11:00
13. kolo
07. studenog 2020.
SUBOTA / 11:00
HNK Bilje2:0Slavonac (T)Izvještaj
07. studenog 2020. / SUBOTA / 11:00
07. studenog 2020.
SUBOTA / 11:00
NK Borac (KV)6:1FEŠKIzvještaj
07. studenog 2020. / SUBOTA / 11:00
07. studenog 2020.
SUBOTA / 11:00
Jedinstvo4:1NAŠKIzvještaj
07. studenog 2020. / SUBOTA / 11:00
07. studenog 2020.
SUBOTA / 11:00
Olimpija0:5Valpovka ValpovoIzvještaj
07. studenog 2020. / SUBOTA / 11:00
07. studenog 2020.
SUBOTA / 11:00
BSK1:1ČepinIzvještaj
07. studenog 2020. / SUBOTA / 11:00
07. studenog 2020.
SUBOTA / 11:00
Croatia Đakovo2:2VišnjevacIzvještaj
07. studenog 2020. / SUBOTA / 11:00
07. studenog 2020.
SUBOTA / 11:00
Grafičar Vodovod1:1HYPO LIMAČIzvještaj
07. studenog 2020. / SUBOTA / 11:00
07. studenog 2020.
SUBOTA / 16:00
Osijek10:0BelišćeIzvještaj
07. studenog 2020. / SUBOTA / 16:00
14. kolo
14. studenog 2020.
SUBOTA / 11:00
Slavonac (T)0:3HYPO LIMAČIzvještaj
14. studenog 2020. / SUBOTA / 11:00
14. studenog 2020.
SUBOTA / 11:00
Višnjevac0:3Grafičar VodovodIzvještaj
14. studenog 2020. / SUBOTA / 11:00
14. studenog 2020.
SUBOTA / 11:00
Čepin5:1Croatia ĐakovoIzvještaj
14. studenog 2020. / SUBOTA / 11:00
14. studenog 2020.
SUBOTA / 11:00
Valpovka Valpovo3:1BSKIzvještaj
14. studenog 2020. / SUBOTA / 11:00
14. studenog 2020.
SUBOTA / 11:00
NAŠK3:0OlimpijaIzvještaj
14. studenog 2020. / SUBOTA / 11:00
14. studenog 2020.
SUBOTA / 11:00
Belišće0:1JedinstvoIzvještaj
14. studenog 2020. / SUBOTA / 11:00
14. studenog 2020.
SUBOTA / 11:00
FEŠK0:5OsijekIzvještaj
14. studenog 2020. / SUBOTA / 11:00
14. studenog 2020.
SUBOTA / 11:00
HNK Bilje0:1NK Borac (KV)Izvještaj
14. studenog 2020. / SUBOTA / 11:00
15. kolo
18. studenog 2020.
SRIJEDA / 10:00
Jedinstvo2:0FEŠKIzvještaj
18. studenog 2020. / SRIJEDA / 10:00
21. studenog 2020.
SUBOTA / 09:45
Osijek5:0HNK BiljeIzvještaj
21. studenog 2020. / SUBOTA / 09:45
21. studenog 2020.
SUBOTA / 10:00
Olimpija2:1BelišćeIzvještaj
21. studenog 2020. / SUBOTA / 10:00
21. studenog 2020.
SUBOTA / 11:00
BSK-:-NAŠK
21. studenog 2020. / SUBOTA / 11:00
21. studenog 2020.
SUBOTA / 11:00
Croatia Đakovo2:5Valpovka ValpovoIzvještaj
21. studenog 2020. / SUBOTA / 11:00
21. studenog 2020.
SUBOTA / 11:00
Grafičar Vodovod2:0ČepinIzvještaj
21. studenog 2020. / SUBOTA / 11:00
21. studenog 2020.
SUBOTA / 11:00
HYPO LIMAČ7:0VišnjevacIzvještaj
21. studenog 2020. / SUBOTA / 11:00
21. studenog 2020.
SUBOTA / 11:00
NK Borac (KV)3:1Slavonac (T)Izvještaj
21. studenog 2020. / SUBOTA / 11:00

II. liga HNS SO - Početnici 2020./'21.

KlubUkPobNerPorG+G-GRBod
1.Osijek1515001004+9645
2.Valpovka Valpovo1512125715+4237
3.Čepin1511225712+4535
4.Croatia Đakovo158254944+526
5.NK Borac (KV)158254037+326
6.Grafičar Vodovod158163231+125
7.HYPO LIMAČ156453524+1122
8.FEŠK156093051-2118
9.BSK135263930+917
10.Belišće155282436-1217
11.NAŠK135263851-1317
12.Olimpija1550101768-5115
13.Višnjevac154293151-2014
14.HNK Bilje1431102635-910
15.Jedinstvo1531111251-3910
16.Slavonac (T)1420121562-476
 IgračKlubGol.
1Borna SolinCroatia Đakovo18
2Luka BartolovićCibalia17
3Karlo BožićCroatia Đakovo17
4Benjamin PavoševićValpovka Valpovo17
5David MendešOsijek16
6Franko VidovićOsijek14
7Domagoj KokićValpovka Valpovo14
8Ivan KolarićNAŠK13
9Stipe BubaloOsijek13
10Blagojević MilošBSK12
11David VukaČepin12
12Marko TomićOsijek12
13Luka ŠkorićVišnjevac12
14Rok KujavecHYPO LIMAČ11
15Borna LjubanovićOsijek11
16Ivor VendlHNK Bilje10
17Dominik DamjanovNK Borac (KV)10
18Ivan StojkovićFEŠK10
19Petar OdobašićOsijek10
20Lovro StažićOsijek10
21Fran KuprešakŠN Željezničar10
22Gabrijel JahnČepin9
23Luka KvakNAŠK9
24Mark BergerOlimpija9
25Mislav MandićGrafičar Vodovod9
26Matej CrnkovićŠN Željezničar9
27Bruno BučekHNK Bilje8
28Marko ŠtrbacHYPO LIMAČ8
29Juran SkelacBelišće8
30Toni KoprivecNK Borac (KV)8
31Đorđe JelićBSK8
32Adrijan PopovićOsijek8
33Matko JerkićCibalia7
34Duje BaraćHYPO LIMAČ7
35Fran VolenikFEŠK7
36Luka MajićOsijek7
37Luka MrkonjićOsijek7
38Mislav MiličevićCibalia6
39Fran ŠarčevićBelišće6
40Karlo ČuićČepin6
41Petar PrimoracČepin6
42Izak JežićNK Donji Miholjac6
43Niko KraljevićOsijek6
44Fran Kuveždan HojskiValpovka Valpovo6
45Noa LjubičićVišnjevac6
46Bartol MitrićGrafičar Vodovod6
47Dominik GuvoCroatia Đakovo5
48Alberto KrasnićHYPO LIMAČ5
49Tin ŠoršaHYPO LIMAČ5
50Luka MolnarNK Borac (KV)5
51Antonio ČabajČepin5
52Stipe DugandžićČepin5
53Jakov BabićNK Donji Miholjac5
54Mihael RadusinNAŠK5
55Matej ŠimurdaOlimpija5
56Noa DomazetGrafičar Vodovod5
57Fran BogdanHNK Bilje4
58Stipe NičeCibalia4
59Leon BožićCroatia Đakovo4
60Leon BrtanHYPO LIMAČ4
61Sandro MarkulinHYPO LIMAČ4
62Balaž DobsaiNK Borac (KV)4
63Luka BandićBSK4
64Aleksandar NovakovićBSK4
65Matko StuparČepin4
66Karlo PerasićJedinstvo4
67Leon KušenićNAŠK4
68Josip CiparOsijek4
69Sandro VučkoOsijek4
70Martinović AleksandarSlavonac (T)4
71Marko SušićValpovka Valpovo4
72Mijo KneževićŠN Željezničar4
73Karlo HodakCibalia3
74Tvrtko PetrovićCibalia3
75Luka BilaćCroatia Đakovo3
76Stipe ĆurićCroatia Đakovo3
77Sergej Družijanić VidačićHYPO LIMAČ3
78Petar RoštaHYPO LIMAČ3
79Marin KupinaNK Borac (KV)3
80Marin StanojevićNK Borac (KV)3
81Jovan SundićBSK3
82Dominik MatoševićČepin3
83Patrik KuricFEŠK3
84Ivano LoknerFEŠK3
85Filip MojzešNAŠK3
86Ante CrljenOlimpija3
87Nikola SerdarOlimpija3
88Matej MoržanjOsijek3
89Matija ČošićSlavonac (T)3
90Patrik KovačićValpovka Valpovo3
91Petar ŠimićValpovka Valpovo3
92Luka MoržanVišnjevac3
93Petar AničićGrafičar Vodovod3
94Josip ŠimićGrafičar Vodovod3
95Igor BelićCibalia2
96VID TOTARCibalia2
97Marin PundaCroatia Đakovo2
98Denis KatunarHNK Vukovar 19912
99Karlo BalićHYPO LIMAČ2
100Vojin IvanHYPO LIMAČ2
101Ivor LazićBelišće2
102Ivano TadićBelišće2
103Lionel GajićNK Borac (KV)2
104Matej KnezNK Borac (KV)2
105Gavrilo KučekNK Borac (KV)2
106Nemanja PredićBSK2
107Marko ArambašićČepin2
108Matias StriškovićNK Donji Miholjac2
109Izak Cassian KaseljFEŠK2
110Matija ZvekanFEŠK2
111Marin HabjanovićJedinstvo2
112Maksim PopovićJedinstvo2
113Ivan BuljubašićOlimpija2
114Matej KrivićOlimpija2
115Ivan DragićOsijek2
116Ivano RadmanOsijek2
117Leon NedićSlavonac (T)2
118Matej TrstenjakSlavonac (T)2
119Marko BirovljevićValpovka Valpovo2
120Niko MaltarValpovka Valpovo2
121Borna PrelčecValpovka Valpovo2
122Mihael CvrtakVišnjevac2
123Luka JurićVišnjevac2
124Jure VranješVišnjevac2
125Stipe VranješVišnjevac2
126Tomislav ČolakovićGrafičar Vodovod2
127Fran FlorijančićGrafičar Vodovod2
128Fran RajnovićGrafičar Vodovod2
129Edi ŠarićGrafičar Vodovod2
130Patrik KovačevićŠN Željezničar2
131Karlo KrajnovićŠN Željezničar2
132Bartol BojancHNK Bilje1
133Mislav BurekHNK Bilje1
134Karlo MihaljevićHNK Bilje1
135Leon VendlHNK Bilje1
136Ivan FabijanCibalia1
137Luka HaluškaCibalia1
138Zvonimir PetričevićCibalia1
139Mihael AndrićCroatia Đakovo1
140Jakov ĆurićCroatia Đakovo1
141Lovro Roko IvanovićCroatia Đakovo1
142Mate JamanCroatia Đakovo1
143Luka JurasCroatia Đakovo1
144Benjamin KelbasCroatia Đakovo1
145Lovro PundaCroatia Đakovo1
146Noa SačekCroatia Đakovo1
147Ivano HudakHNK Vukovar 19911
148Marko MarušićHNK Vukovar 19911
149Filip PankasHNK Vukovar 19911
150Ivan KovačHYPO LIMAČ1
151Petar KrajinaHYPO LIMAČ1
152Karlo KurtovićHYPO LIMAČ1
153Jakov MercHYPO LIMAČ1
154Dorijan SatmariHYPO LIMAČ1
155Matej ŠobatHYPO LIMAČ1
156Matija AzenićBelišće1
157Patrik BarićBelišće1
158Dino GregorovićBelišće1
159Luka KasapovićBelišće1
160Luka TalafukBelišće1
161Roko KramarićNK Borac (KV)1
162Nemanja DerentovljevićBSK1
163Dušan MarićBSK1
164Stefan PerićBSK1
165Mihajlo PolimacBSK1
166Mihael ČizmokČepin1
167David KoržinekČepin1
168Bruno ŠmitČepin1
169Tin SušenkaČepin1
170Toni BočkinacNK Donji Miholjac1
171Dominik MarijančevićNK Donji Miholjac1
172Noa MesarošNK Donji Miholjac1
173Domagoj ŠerićNK Donji Miholjac1
174Dino ČačinovićFEŠK1
175Manuel KolarFEŠK1
176Jakov ŠalekFEŠK1
177Luka JanžekJedinstvo1
178Lucijan LovakJedinstvo1
179Toni VeindlihJedinstvo1
180Borna VidakovićJedinstvo1
181Antonio GarićNAŠK1
182Mihael PerasićNAŠK1
183Ivan BaraćOlimpija1
184Jakov BubaloOlimpija1
185Petar MatićOlimpija1
186Elena NikšićOlimpija1
187Marko StojčevićOlimpija1
188Lovro Ukmar LiovićOlimpija1
189Noa KatalinićOsijek1
190Ivor KiralyOsijek1
191Marko KovačevićOsijek1
192Marko KozićOsijek1
193Petar PrimoracOsijek1
194Noa PurgarOsijek1
195David ŠarčevićOsijek1
196Teo ŠibalićOsijek1
197Noa VuksanovićOsijek1
198Gabrijel MarinovićSlavonac (T)1
199Ante OgnjenovićSlavonac (T)1
200Dario ŠarićSlavonac (T)1
201Jakov BagarićValpovka Valpovo1
202Ivan ĐakovacValpovka Valpovo1
203Noa KvakanValpovka Valpovo1
204Mateo PavoševićValpovka Valpovo1
205Domagoj MedvedovićVišnjevac1
206Patrik ŽižanovićVišnjevac1
207Filip CarGrafičar Vodovod1
208Ante KocijanGrafičar Vodovod1
209Lovro ŠtulacGrafičar Vodovod1
210Omar VejseliGrafičar Vodovod1
211Luka VondrakGrafičar Vodovod1
212Petar ČabrajaŠN Željezničar1
213Petar StanišićŠN Željezničar1
Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Više informacija o kolačićima možete pronaći OVDJE, a o politici privatnosti OVDJE.
Slažem se