• Igrači
  • 1. KLM
  • Ljestvica
  • Strijelci
  • 2. KLM
  • Ljestvica
  • Strijelci

Vratari

  • NikšaGalić

  • NikoIvanković

Braniči

  • IvanBENAKOVIĆ

  • KarloJanjić

  • BrunoRešetar

  • LovroTadić

  • GabrielTomašević

Vezni igrači

  • DavorBertić

  • LeonBetlehem

  • ArsenČočaj

  • LukaIžaković

  • IvanoKolarević

  • NemanjaKolarević

  • IvanKorman

  • LukaKovač

  • LukasLjubojević

  • MihaelMarković

  • LukaMikić

  • MatejMiličić

  • BornaMrkonjić

  • MarinoPerković

  • LukaPosavec

  • MateoSkeledžija

  • JosipTeskera

Napadači

  • MatejGagulić

  • DraženJaman

  • LukaKrstić

  • NikoKurtović

  • AnteKuzel

  • NikoMomčilović

  • MateoSabo

1. kolo
30. kolovoza 2018.
ČETVRTAK / 17:00
Osijek5:0ŽeljezničarIzvještaj
30. kolovoza 2018. / ČETVRTAK / 17:00
01. rujna 2018.
SUBOTA / 11:00
Cibalia0:4JedinstvoIzvještaj
01. rujna 2018. / SUBOTA / 11:00
01. rujna 2018.
SUBOTA / 11:00
HYPO LIMAČ3:0Croatia ĐakovoIzvještaj
01. rujna 2018. / SUBOTA / 11:00
2. kolo
05. rujna 2018.
SRIJEDA / 19:00
Osijek2:1CibaliaIzvještaj
05. rujna 2018. / SRIJEDA / 19:00
08. rujna 2018.
SUBOTA / 11:00
HYPO LIMAČ0:0JedinstvoIzvještaj
08. rujna 2018. / SUBOTA / 11:00
09. rujna 2018.
NEDJELJA / 11:00
Željezničar4:1Croatia ĐakovoIzvještaj
09. rujna 2018. / NEDJELJA / 11:00
3. kolo
15. rujna 2018.
SUBOTA / 11:00
Cibalia0:2ŽeljezničarIzvještaj
15. rujna 2018. / SUBOTA / 11:00
15. rujna 2018.
SUBOTA / 11:00
HYPO LIMAČ1:6OsijekIzvještaj
15. rujna 2018. / SUBOTA / 11:00
15. rujna 2018.
SUBOTA / 11:00
Croatia Đakovo0:6JedinstvoIzvještaj
15. rujna 2018. / SUBOTA / 11:00
4. kolo
22. rujna 2018.
SUBOTA / 11:00
Osijek12:0Croatia ĐakovoIzvještaj
22. rujna 2018. / SUBOTA / 11:00
22. rujna 2018.
SUBOTA / 11:00
Željezničar0:1JedinstvoIzvještaj
22. rujna 2018. / SUBOTA / 11:00
23. rujna 2018.
NEDJELJA / 11:00
Cibalia1:1HYPO LIMAČIzvještaj
23. rujna 2018. / NEDJELJA / 11:00
5. kolo
29. rujna 2018.
SUBOTA / 11:00
Croatia Đakovo2:4CibaliaIzvještaj
29. rujna 2018. / SUBOTA / 11:00
29. rujna 2018.
SUBOTA / 11:00
Jedinstvo0:0OsijekIzvještaj
29. rujna 2018. / SUBOTA / 11:00
25. listopada 2018.
ČETVRTAK / 19:00
HYPO LIMAČ1:1ŽeljezničarIzvještaj
25. listopada 2018. / ČETVRTAK / 19:00
6. kolo
06. listopada 2018.
SUBOTA / 11:00
Jedinstvo0:0CibaliaIzvještaj
06. listopada 2018. / SUBOTA / 11:00
06. listopada 2018.
SUBOTA / 11:00
Croatia Đakovo1:1HYPO LIMAČIzvještaj
06. listopada 2018. / SUBOTA / 11:00
07. listopada 2018.
NEDJELJA / 11:00
Željezničar0:6OsijekIzvještaj
07. listopada 2018. / NEDJELJA / 11:00
7. kolo
25. listopada 2016.
UTORAK / 16:30
Cibalia0:4OsijekIzvještaj
25. listopada 2016. / UTORAK / 16:30
13. listopada 2018.
SUBOTA / 11:00
Croatia Đakovo3:1ŽeljezničarIzvještaj
13. listopada 2018. / SUBOTA / 11:00
14. listopada 2018.
NEDJELJA / 11:00
Jedinstvo3:1HYPO LIMAČIzvještaj
14. listopada 2018. / NEDJELJA / 11:00
8. kolo
19. listopada 2018.
PETAK / 18:15
Osijek4:0HYPO LIMAČIzvještaj
19. listopada 2018. / PETAK / 18:15
21. listopada 2018.
NEDJELJA / 11:00
Jedinstvo2:0Croatia ĐakovoIzvještaj
21. listopada 2018. / NEDJELJA / 11:00
21. listopada 2018.
NEDJELJA / 11:00
Željezničar1:3CibaliaIzvještaj
21. listopada 2018. / NEDJELJA / 11:00
9. kolo
27. listopada 2018.
SUBOTA / 11:00
Jedinstvo4:0ŽeljezničarIzvještaj
27. listopada 2018. / SUBOTA / 11:00
27. listopada 2018.
SUBOTA / 11:00
Croatia Đakovo2:10OsijekIzvještaj
27. listopada 2018. / SUBOTA / 11:00
15. studenog 2018.
ČETVRTAK / 18:00
HYPO LIMAČ1:2CibaliaIzvještaj
15. studenog 2018. / ČETVRTAK / 18:00
10. kolo
04. studenog 2018.
NEDJELJA / 11:00
Željezničar0:0HYPO LIMAČIzvještaj
04. studenog 2018. / NEDJELJA / 11:00
10. studenog 2018.
SUBOTA / 11:00
Cibalia7:0Croatia ĐakovoIzvještaj
10. studenog 2018. / SUBOTA / 11:00
10. studenog 2018.
SUBOTA / 11:00
Osijek5:0JedinstvoIzvještaj
10. studenog 2018. / SUBOTA / 11:00
11. kolo
27. ožujka 2019.
SRIJEDA / 17:15
Cibalia1:0JedinstvoIzvještaj
27. ožujka 2019. / SRIJEDA / 17:15
30. ožujka 2019.
SUBOTA / 11:00
HYPO LIMAČ4:2Croatia ĐakovoIzvještaj
30. ožujka 2019. / SUBOTA / 11:00
30. ožujka 2019.
SUBOTA / 11:00
Željezničar0:6OsijekIzvještaj
30. ožujka 2019. / SUBOTA / 11:00
12. kolo
06. travnja 2019.
SUBOTA / 10:30
Osijek5:0CibaliaIzvještaj
06. travnja 2019. / SUBOTA / 10:30
06. travnja 2019.
SUBOTA / 11:00
Croatia Đakovo1:3ŽeljezničarIzvještaj
06. travnja 2019. / SUBOTA / 11:00
07. travnja 2019.
NEDJELJA / 11:00
Jedinstvo0:0HYPO LIMAČIzvještaj
07. travnja 2019. / NEDJELJA / 11:00
13. kolo
13. travnja 2019.
SUBOTA / 11:00
Željezničar0:4CibaliaIzvještaj
13. travnja 2019. / SUBOTA / 11:00
13. travnja 2019.
SUBOTA / 11:00
HYPO LIMAČ1:9OsijekIzvještaj
13. travnja 2019. / SUBOTA / 11:00
13. travnja 2019.
SUBOTA / 11:00
Croatia Đakovo0:7JedinstvoIzvještaj
13. travnja 2019. / SUBOTA / 11:00
14. kolo
20. travnja 2019.
SUBOTA / 11:00
Cibalia2:2HYPO LIMAČIzvještaj
20. travnja 2019. / SUBOTA / 11:00
20. travnja 2019.
SUBOTA / 11:00
Jedinstvo2:0ŽeljezničarIzvještaj
20. travnja 2019. / SUBOTA / 11:00
25. travnja 2019.
ČETVRTAK / 11:00
Osijek5:0Croatia ĐakovoIzvještaj
25. travnja 2019. / ČETVRTAK / 11:00
15. kolo
27. travnja 2019.
SUBOTA / 11:00
Croatia Đakovo1:1CibaliaIzvještaj
27. travnja 2019. / SUBOTA / 11:00
27. travnja 2019.
SUBOTA / 11:00
Jedinstvo3:0OsijekIzvještaj
27. travnja 2019. / SUBOTA / 11:00
27. travnja 2019.
SUBOTA / 11:00
Željezničar0:3HYPO LIMAČIzvještaj
27. travnja 2019. / SUBOTA / 11:00
16. kolo
24. travnja 2019.
SRIJEDA / 19:30
Osijek9:0ŽeljezničarIzvještaj
24. travnja 2019. / SRIJEDA / 19:30
04. svibnja 2019.
SUBOTA / 11:00
Jedinstvo0:2CibaliaIzvještaj
04. svibnja 2019. / SUBOTA / 11:00
04. svibnja 2019.
SUBOTA / 11:00
Croatia Đakovo2:1HYPO LIMAČIzvještaj
04. svibnja 2019. / SUBOTA / 11:00
17. kolo
10. svibnja 2019.
PETAK / 17:00
HYPO LIMAČ0:3JedinstvoIzvještaj
10. svibnja 2019. / PETAK / 17:00
11. svibnja 2019.
SUBOTA / 11:00
Željezničar1:1Croatia ĐakovoIzvještaj
11. svibnja 2019. / SUBOTA / 11:00
06. lipnja 2019.
ČETVRTAK / 18:00
Cibalia1:1OsijekIzvještaj
06. lipnja 2019. / ČETVRTAK / 18:00
18. kolo
17. svibnja 2019.
PETAK / 19:00
Osijek4:0HYPO LIMAČIzvještaj
17. svibnja 2019. / PETAK / 19:00
18. svibnja 2019.
SUBOTA / 14:30
Cibalia1:3ŽeljezničarIzvještaj
18. svibnja 2019. / SUBOTA / 14:30
11. lipnja 2019.
UTORAK / 18:30
Jedinstvo7:0Croatia ĐakovoIzvještaj
11. lipnja 2019. / UTORAK / 18:30
19. kolo
25. svibnja 2019.
SUBOTA / 11:00
Croatia Đakovo0:10OsijekIzvještaj
25. svibnja 2019. / SUBOTA / 11:00
25. svibnja 2019.
SUBOTA / 14:00
Željezničar0:3JedinstvoIzvještaj
25. svibnja 2019. / SUBOTA / 14:00
25. svibnja 2019.
SUBOTA / 18:00
HYPO LIMAČ0:3CibaliaIzvještaj
25. svibnja 2019. / SUBOTA / 18:00
20. kolo
31. svibnja 2019.
PETAK / 19:00
Osijek4:1JedinstvoIzvještaj
31. svibnja 2019. / PETAK / 19:00
01. lipnja 2019.
SUBOTA / 13:30
Cibalia8:1Croatia ĐakovoIzvještaj
01. lipnja 2019. / SUBOTA / 13:30
02. lipnja 2019.
NEDJELJA / 11:00
HYPO LIMAČ0:1ŽeljezničarIzvještaj
02. lipnja 2019. / NEDJELJA / 11:00

Ljestvica

KlubUkPobNerPorG+G-GRBod
1.Osijek20172110710+9753
2.Jedinstvo2012444613+3340
3.Cibalia209564130+1132
4.Željezničar2053121754-3718
5.HYPO LIMAČ2037102044-2416
6.Croatia Đakovo2023151797-809
 IgračKlubGol.
1Matej GagulićOsijek24
2Dražen JamanOsijek20
3Jona JežićJedinstvo17
4Luka MikićOsijek13
5Arsen ČočajOsijek13
6Matej AndričevićCibalia10
7Luka KrstićOsijek10
8Matej MarojevićCibalia9
9Luka IžakovićOsijek7
10Ivano KolarevićOsijek7
11Ivan KormanOsijek7
12Matej MarinićCroatia Đakovo5
13Zvonimir UdovčićCroatia Đakovo5
14Ivan BelićCibalia4
15Antonio MatkićCibalia4
16Niko GavranCroatia Đakovo4
17Karlo MajhenHYPO LIMAČ4
18Luka TorčićJedinstvo4
19Niko PajvančićCibalia3
20Ante ŠikanićCibalia3
21Vito DujićŽeljezničar3
22Filip OrlovićŽeljezničar3
23Tino PerićHYPO LIMAČ3
24Nino DorkićJedinstvo3
25Noa FalamićJedinstvo3
26Matej PandurićJedinstvo3
27Endi VinogradacJedinstvo3
28Ivan MarkovićCibalia2
29Teo JarićŽeljezničar2
30Matias KuprešakŽeljezničar2
31Lara MomčilovićŽeljezničar2
32Marko OrlovićŽeljezničar2
33Jakov DedićHYPO LIMAČ2
34Andrija KerovecHYPO LIMAČ2
35Luka ReljanovićHYPO LIMAČ2
36Frane VuletićHYPO LIMAČ2
37Nikola KomakJedinstvo2
38David MađarićJedinstvo2
39Davor BertićOsijek2
40Borna MrkonjićOsijek2
41Petar BosančićCibalia1
42Matko BoškovićCibalia1
43Petar IštvanCibalia1
44Petar TurićCibalia1
45Ante VujicaCibalia1
46Rafael ŽalacCibalia1
47Matej BajsCroatia Đakovo1
48Ivano MarijanovićCroatia Đakovo1
49Ivano NovakovićCroatia Đakovo1
50Luka JelićŽeljezničar1
51Matej VukojeŽeljezničar1
52Toni VukovićŽeljezničar1
53Fran BaumanHYPO LIMAČ1
54Ivan BilićHYPO LIMAČ1
55Filip GlavotaHYPO LIMAČ1
56Matej PandurevićHYPO LIMAČ1
57Sven RakušićHYPO LIMAČ1
58Matija BožićJedinstvo1
59Matej GrahovacJedinstvo1
60Luka HorvatJedinstvo1
61Izak JežićJedinstvo1
62Matej VinkovićJedinstvo1
63Jakov VukušićJedinstvo1
64Ivan BENAKOVIĆOsijek1
65Marino PerkovićOsijek1
1. kolo
31. kolovoza 2018.
PETAK / 15:00
Grafičar Vodovod0:1Osijek IIIzvještaj
31. kolovoza 2018. / PETAK / 15:00
01. rujna 2018.
SUBOTA / 10:00
Olimpija0:8HYPO LIMAČ IIIzvještaj
01. rujna 2018. / SUBOTA / 10:00
01. rujna 2018.
SUBOTA / 11:00
Belišće3:0NAŠKIzvještaj
01. rujna 2018. / SUBOTA / 11:00
01. rujna 2018.
SUBOTA / 11:00
Višnjevac3:0BSKIzvještaj
01. rujna 2018. / SUBOTA / 11:00
01. rujna 2018.
SUBOTA / 11:00
HNK Bilje1:2FEŠKIzvještaj
01. rujna 2018. / SUBOTA / 11:00
01. rujna 2018.
SUBOTA / 11:00
Čepin0:0HNK Đakovo Croatia 2Izvještaj
01. rujna 2018. / SUBOTA / 11:00
02. rujna 2018.
NEDJELJA / 16:00
Valpovka Valpovo6:0Slavonac (T)Izvještaj
02. rujna 2018. / NEDJELJA / 16:00
2. kolo
08. rujna 2018.
SUBOTA / 10:00
HYPO LIMAČ II3:0BelišćeIzvještaj
08. rujna 2018. / SUBOTA / 10:00
08. rujna 2018.
SUBOTA / 10:00
Slavonac (T)1:4FEŠKIzvještaj
08. rujna 2018. / SUBOTA / 10:00
08. rujna 2018.
SUBOTA / 11:00
BSK0:2HNK BiljeIzvještaj
08. rujna 2018. / SUBOTA / 11:00
08. rujna 2018.
SUBOTA / 11:00
NAŠK2:2VišnjevacIzvještaj
08. rujna 2018. / SUBOTA / 11:00
08. rujna 2018.
SUBOTA / 11:00
HNK Đakovo Croatia 23:3Grafičar VodovodIzvještaj
08. rujna 2018. / SUBOTA / 11:00
08. rujna 2018.
SUBOTA / 11:00
Valpovka Valpovo3:1ČepinIzvještaj
08. rujna 2018. / SUBOTA / 11:00
09. rujna 2018.
NEDJELJA / 17:30
Osijek II6:0OlimpijaIzvještaj
09. rujna 2018. / NEDJELJA / 17:30
3. kolo
15. rujna 2018.
SUBOTA / 11:00
Olimpija0:6HNK Đakovo Croatia 2Izvještaj
15. rujna 2018. / SUBOTA / 11:00
15. rujna 2018.
SUBOTA / 11:00
Belišće0:2Osijek IIIzvještaj
15. rujna 2018. / SUBOTA / 11:00
15. rujna 2018.
SUBOTA / 11:00
Višnjevac2:3HYPO LIMAČ IIIzvještaj
15. rujna 2018. / SUBOTA / 11:00
15. rujna 2018.
SUBOTA / 11:00
HNK Bilje3:0NAŠKIzvještaj
15. rujna 2018. / SUBOTA / 11:00
15. rujna 2018.
SUBOTA / 11:00
FEŠK7:1BSKIzvještaj
15. rujna 2018. / SUBOTA / 11:00
15. rujna 2018.
SUBOTA / 16:00
Grafičar Vodovod1:1Valpovka ValpovoIzvještaj
15. rujna 2018. / SUBOTA / 16:00
16. rujna 2018.
NEDJELJA / 10:00
Čepin2:2Slavonac (T)Izvještaj
16. rujna 2018. / NEDJELJA / 10:00
4. kolo
22. rujna 2018.
SUBOTA / 10:00
Slavonac (T)2:0BSKIzvještaj
22. rujna 2018. / SUBOTA / 10:00
22. rujna 2018.
SUBOTA / 11:00
NAŠK1:3FEŠKIzvještaj
22. rujna 2018. / SUBOTA / 11:00
22. rujna 2018.
SUBOTA / 11:00
HYPO LIMAČ II3:1HNK BiljeIzvještaj
22. rujna 2018. / SUBOTA / 11:00
22. rujna 2018.
SUBOTA / 11:00
HNK Đakovo Croatia 20:4BelišćeIzvještaj
22. rujna 2018. / SUBOTA / 11:00
22. rujna 2018.
SUBOTA / 16:00
Čepin0:4Grafičar VodovodIzvještaj
22. rujna 2018. / SUBOTA / 16:00
23. rujna 2018.
NEDJELJA / 09:00
Osijek II6:0VišnjevacIzvještaj
23. rujna 2018. / NEDJELJA / 09:00
23. rujna 2018.
NEDJELJA / 16:00
Valpovka Valpovo2:0OlimpijaIzvještaj
23. rujna 2018. / NEDJELJA / 16:00
5. kolo
29. rujna 2018.
SUBOTA / 11:00
Olimpija0:1ČepinIzvještaj
29. rujna 2018. / SUBOTA / 11:00
29. rujna 2018.
SUBOTA / 11:00
Belišće1:0Valpovka ValpovoIzvještaj
29. rujna 2018. / SUBOTA / 11:00
29. rujna 2018.
SUBOTA / 11:00
Višnjevac1:6HNK Đakovo Croatia 2Izvještaj
29. rujna 2018. / SUBOTA / 11:00
29. rujna 2018.
SUBOTA / 11:00
HNK Bilje1:6Osijek IIIzvještaj
29. rujna 2018. / SUBOTA / 11:00
29. rujna 2018.
SUBOTA / 11:00
BSK3:0NAŠKIzvještaj
29. rujna 2018. / SUBOTA / 11:00
29. rujna 2018.
SUBOTA / 12:00
FEŠK2:4HYPO LIMAČ IIIzvještaj
29. rujna 2018. / SUBOTA / 12:00
29. rujna 2018.
SUBOTA / 16:00
Grafičar Vodovod5:2Slavonac (T)Izvještaj
29. rujna 2018. / SUBOTA / 16:00
6. kolo
06. listopada 2018.
SUBOTA / 09:00
Čepin0:4BelišćeIzvještaj
06. listopada 2018. / SUBOTA / 09:00
06. listopada 2018.
SUBOTA / 11:00
HNK Đakovo Croatia 20:2HNK BiljeIzvještaj
06. listopada 2018. / SUBOTA / 11:00
06. listopada 2018.
SUBOTA / 11:00
Slavonac (T)8:0NAŠKIzvještaj
06. listopada 2018. / SUBOTA / 11:00
06. listopada 2018.
SUBOTA / 17:00
HYPO LIMAČ II4:0BSKIzvještaj
06. listopada 2018. / SUBOTA / 17:00
07. listopada 2018.
NEDJELJA / 17:00
Grafičar Vodovod5:0OlimpijaIzvještaj
07. listopada 2018. / NEDJELJA / 17:00
08. listopada 2018.
PONEDJELJAK / 11:00
Valpovka Valpovo0:1VišnjevacIzvještaj
08. listopada 2018. / PONEDJELJAK / 11:00
17. listopada 2018.
SRIJEDA / 19:00
Osijek II2:0FEŠKIzvještaj
17. listopada 2018. / SRIJEDA / 19:00
7. kolo
10. listopada 2018.
SRIJEDA / 11:00
BSK1:2Osijek IIIzvještaj
10. listopada 2018. / SRIJEDA / 11:00
13. listopada 2018.
SUBOTA / 10:00
FEŠK1:1HNK Đakovo Croatia 2Izvještaj
13. listopada 2018. / SUBOTA / 10:00
13. listopada 2018.
SUBOTA / 11:00
NAŠK0:2HYPO LIMAČ IIIzvještaj
13. listopada 2018. / SUBOTA / 11:00
13. listopada 2018.
SUBOTA / 11:00
Belišće2:2Grafičar VodovodIzvještaj
13. listopada 2018. / SUBOTA / 11:00
13. listopada 2018.
SUBOTA / 11:00
Višnjevac3:0ČepinIzvještaj
13. listopada 2018. / SUBOTA / 11:00
13. listopada 2018.
SUBOTA / 11:00
HNK Bilje3:1Valpovka ValpovoIzvještaj
13. listopada 2018. / SUBOTA / 11:00
14. listopada 2018.
NEDJELJA / 10:00
Olimpija2:0Slavonac (T)Izvještaj
14. listopada 2018. / NEDJELJA / 10:00
8. kolo
20. listopada 2018.
SUBOTA / 11:00
Slavonac (T)0:1HYPO LIMAČ IIIzvještaj
20. listopada 2018. / SUBOTA / 11:00
20. listopada 2018.
SUBOTA / 11:00
HNK Đakovo Croatia 23:0BSKIzvještaj
20. listopada 2018. / SUBOTA / 11:00
20. listopada 2018.
SUBOTA / 11:30
Čepin1:3HNK BiljeIzvještaj
20. listopada 2018. / SUBOTA / 11:30
21. listopada 2018.
NEDJELJA / 10:00
Olimpija0:8BelišćeIzvještaj
21. listopada 2018. / NEDJELJA / 10:00
21. listopada 2018.
NEDJELJA / 10:00
Valpovka Valpovo0:2FEŠKIzvještaj
21. listopada 2018. / NEDJELJA / 10:00
21. listopada 2018.
NEDJELJA / 11:00
Osijek II2:0NAŠKIzvještaj
21. listopada 2018. / NEDJELJA / 11:00
02. studenog 2018.
PETAK / 10:00
Grafičar Vodovod5:0VišnjevacIzvještaj
02. studenog 2018. / PETAK / 10:00
9. kolo
27. listopada 2018.
SUBOTA / 11:00
NAŠK1:2HNK Đakovo Croatia 2Izvještaj
27. listopada 2018. / SUBOTA / 11:00
27. listopada 2018.
SUBOTA / 11:00
HYPO LIMAČ II0:1Osijek IIIzvještaj
27. listopada 2018. / SUBOTA / 11:00
27. listopada 2018.
SUBOTA / 11:00
Belišće6:1Slavonac (T)Izvještaj
27. listopada 2018. / SUBOTA / 11:00
27. listopada 2018.
SUBOTA / 11:00
Višnjevac2:0OlimpijaIzvještaj
27. listopada 2018. / SUBOTA / 11:00
27. listopada 2018.
SUBOTA / 11:00
HNK Bilje0:0Grafičar VodovodIzvještaj
27. listopada 2018. / SUBOTA / 11:00
28. listopada 2018.
NEDJELJA / 11:00
FEŠK5:2ČepinIzvještaj
28. listopada 2018. / NEDJELJA / 11:00
19. lipnja 2019.
SRIJEDA / 12:00
BSK1:1Valpovka ValpovoIzvještaj
19. lipnja 2019. / SRIJEDA / 12:00
10. kolo
03. studenog 2018.
SUBOTA / 11:00
HNK Đakovo Croatia 22:6HYPO LIMAČ IIIzvještaj
03. studenog 2018. / SUBOTA / 11:00
03. studenog 2018.
SUBOTA / 11:00
Belišće7:1VišnjevacIzvještaj
03. studenog 2018. / SUBOTA / 11:00
03. studenog 2018.
SUBOTA / 12:00
Čepin4:0BSKIzvještaj
03. studenog 2018. / SUBOTA / 12:00
03. studenog 2018.
SUBOTA / 15:30
Slavonac (T)0:4Osijek IIIzvještaj
03. studenog 2018. / SUBOTA / 15:30
04. studenog 2018.
NEDJELJA / 11:00
Olimpija0:2HNK BiljeIzvještaj
04. studenog 2018. / NEDJELJA / 11:00
04. studenog 2018.
NEDJELJA / 14:00
Valpovka Valpovo5:1NAŠKIzvještaj
04. studenog 2018. / NEDJELJA / 14:00
04. studenog 2018.
NEDJELJA / 15:00
Grafičar Vodovod3:0FEŠKIzvještaj
04. studenog 2018. / NEDJELJA / 15:00
11. kolo
10. studenog 2018.
SUBOTA / 10:00
BSK0:5Grafičar VodovodIzvještaj
10. studenog 2018. / SUBOTA / 10:00
10. studenog 2018.
SUBOTA / 11:00
NAŠK2:0ČepinIzvještaj
10. studenog 2018. / SUBOTA / 11:00
10. studenog 2018.
SUBOTA / 11:00
HYPO LIMAČ II5:0Valpovka ValpovoIzvještaj
10. studenog 2018. / SUBOTA / 11:00
10. studenog 2018.
SUBOTA / 11:00
Višnjevac1:1Slavonac (T)Izvještaj
10. studenog 2018. / SUBOTA / 11:00
10. studenog 2018.
SUBOTA / 11:00
HNK Bilje1:0BelišćeIzvještaj
10. studenog 2018. / SUBOTA / 11:00
11. studenog 2018.
NEDJELJA / 11:00
Osijek II4:0HNK Đakovo Croatia 2Izvještaj
11. studenog 2018. / NEDJELJA / 11:00
11. studenog 2018.
NEDJELJA / 14:00
FEŠK2:2OlimpijaIzvještaj
11. studenog 2018. / NEDJELJA / 14:00
12. kolo
17. studenog 2018.
SUBOTA / 10:30
Slavonac (T)4:0HNK Đakovo Croatia 2Izvještaj
17. studenog 2018. / SUBOTA / 10:30
17. studenog 2018.
SUBOTA / 11:00
Belišće3:1FEŠKIzvještaj
17. studenog 2018. / SUBOTA / 11:00
17. studenog 2018.
SUBOTA / 11:00
Višnjevac1:1HNK BiljeIzvještaj
17. studenog 2018. / SUBOTA / 11:00
17. studenog 2018.
SUBOTA / 13:30
Grafičar Vodovod5:1NAŠKIzvještaj
17. studenog 2018. / SUBOTA / 13:30
17. studenog 2018.
SUBOTA / 14:00
Čepin1:2HYPO LIMAČ IIIzvještaj
17. studenog 2018. / SUBOTA / 14:00
18. studenog 2018.
NEDJELJA / 10:00
Olimpija2:0BSKIzvještaj
18. studenog 2018. / NEDJELJA / 10:00
18. studenog 2018.
NEDJELJA / 13:00
Valpovka Valpovo1:3Osijek IIIzvještaj
18. studenog 2018. / NEDJELJA / 13:00
13. kolo
02. studenog 2018.
PETAK / 11:00
NAŠK4:0OlimpijaIzvještaj
02. studenog 2018. / PETAK / 11:00
24. studenog 2018.
SUBOTA / 10:00
Osijek II3:0ČepinIzvještaj
24. studenog 2018. / SUBOTA / 10:00
24. studenog 2018.
SUBOTA / 11:00
HNK Đakovo Croatia 23:0Valpovka ValpovoIzvještaj
24. studenog 2018. / SUBOTA / 11:00
24. studenog 2018.
SUBOTA / 11:00
HNK Bilje1:0Slavonac (T)Izvještaj
24. studenog 2018. / SUBOTA / 11:00
24. studenog 2018.
SUBOTA / 11:00
BSK0:8BelišćeIzvještaj
24. studenog 2018. / SUBOTA / 11:00
24. studenog 2018.
SUBOTA / 14:00
FEŠK2:2VišnjevacIzvještaj
24. studenog 2018. / SUBOTA / 14:00
28. studenog 2018.
SRIJEDA / 18:00
HYPO LIMAČ II1:0Grafičar VodovodIzvještaj
28. studenog 2018. / SRIJEDA / 18:00
14. kolo
09. ožujka 2019.
SUBOTA / 10:30
Slavonac (T)2:0Valpovka ValpovoIzvještaj
09. ožujka 2019. / SUBOTA / 10:30
09. ožujka 2019.
SUBOTA / 11:00
HNK Đakovo Croatia 23:2ČepinIzvještaj
09. ožujka 2019. / SUBOTA / 11:00
09. ožujka 2019.
SUBOTA / 11:00
HYPO LIMAČ II6:0OlimpijaIzvještaj
09. ožujka 2019. / SUBOTA / 11:00
09. ožujka 2019.
SUBOTA / 11:00
NAŠK0:5BelišćeIzvještaj
09. ožujka 2019. / SUBOTA / 11:00
09. ožujka 2019.
SUBOTA / 11:00
BSK3:0VišnjevacIzvještaj
09. ožujka 2019. / SUBOTA / 11:00
09. ožujka 2019.
SUBOTA / 11:00
FEŠK1:0HNK BiljeIzvještaj
09. ožujka 2019. / SUBOTA / 11:00
13. ožujka 2019.
SRIJEDA / 18:00
Osijek II3:0Grafičar VodovodIzvještaj
13. ožujka 2019. / SRIJEDA / 18:00
15. kolo
16. ožujka 2019.
SUBOTA / 10:00
Olimpija0:7Osijek IIIzvještaj
16. ožujka 2019. / SUBOTA / 10:00
16. ožujka 2019.
SUBOTA / 11:00
HNK Bilje3:0BSKIzvještaj
16. ožujka 2019. / SUBOTA / 11:00
16. ožujka 2019.
SUBOTA / 11:00
Višnjevac0:1NAŠKIzvještaj
16. ožujka 2019. / SUBOTA / 11:00
16. ožujka 2019.
SUBOTA / 11:00
Belišće0:3HYPO LIMAČ IIIzvještaj
16. ožujka 2019. / SUBOTA / 11:00
16. ožujka 2019.
SUBOTA / 15:00
Grafičar Vodovod5:1HNK Đakovo Croatia 2Izvještaj
16. ožujka 2019. / SUBOTA / 15:00
17. ožujka 2019.
NEDJELJA / 09:30
Čepin1:0Valpovka ValpovoIzvještaj
17. ožujka 2019. / NEDJELJA / 09:30
17. ožujka 2019.
NEDJELJA / 11:00
FEŠK8:3Slavonac (T)Izvještaj
17. ožujka 2019. / NEDJELJA / 11:00
16. kolo
23. ožujka 2019.
SUBOTA / 10:00
Valpovka Valpovo0:2Grafičar VodovodIzvještaj
23. ožujka 2019. / SUBOTA / 10:00
23. ožujka 2019.
SUBOTA / 11:00
HNK Đakovo Croatia 24:0OlimpijaIzvještaj
23. ožujka 2019. / SUBOTA / 11:00
23. ožujka 2019.
SUBOTA / 11:00
NAŠK2:0HNK BiljeIzvještaj
23. ožujka 2019. / SUBOTA / 11:00
23. ožujka 2019.
SUBOTA / 11:00
BSK1:3FEŠKIzvještaj
23. ožujka 2019. / SUBOTA / 11:00
24. ožujka 2019.
NEDJELJA / 09:30
Osijek II2:1BelišćeIzvještaj
24. ožujka 2019. / NEDJELJA / 09:30
24. ožujka 2019.
NEDJELJA / 09:30
Slavonac (T)4:1ČepinIzvještaj
24. ožujka 2019. / NEDJELJA / 09:30
24. ožujka 2019.
NEDJELJA / 11:00
HYPO LIMAČ II5:2VišnjevacIzvještaj
24. ožujka 2019. / NEDJELJA / 11:00
17. kolo
30. ožujka 2019.
SUBOTA / 10:00
Olimpija4:0Valpovka ValpovoIzvještaj
30. ožujka 2019. / SUBOTA / 10:00
30. ožujka 2019.
SUBOTA / 11:00
BSK0:6Slavonac (T)Izvještaj
30. ožujka 2019. / SUBOTA / 11:00
30. ožujka 2019.
SUBOTA / 11:00
HNK Bilje1:1HYPO LIMAČ IIIzvještaj
30. ožujka 2019. / SUBOTA / 11:00
30. ožujka 2019.
SUBOTA / 11:00
Višnjevac1:2Osijek IIIzvještaj
30. ožujka 2019. / SUBOTA / 11:00
30. ožujka 2019.
SUBOTA / 11:00
Belišće6:3HNK Đakovo Croatia 2Izvještaj
30. ožujka 2019. / SUBOTA / 11:00
30. ožujka 2019.
SUBOTA / 14:00
Grafičar Vodovod6:0ČepinIzvještaj
30. ožujka 2019. / SUBOTA / 14:00
31. ožujka 2019.
NEDJELJA / 11:00
FEŠK5:0NAŠKIzvještaj
31. ožujka 2019. / NEDJELJA / 11:00
18. kolo
06. travnja 2019.
SUBOTA / 11:00
HNK Đakovo Croatia 22:0VišnjevacIzvještaj
06. travnja 2019. / SUBOTA / 11:00
06. travnja 2019.
SUBOTA / 11:00
Osijek II7:0HNK BiljeIzvještaj
06. travnja 2019. / SUBOTA / 11:00
06. travnja 2019.
SUBOTA / 17:00
HYPO LIMAČ II0:0FEŠKIzvještaj
06. travnja 2019. / SUBOTA / 17:00
07. travnja 2019.
NEDJELJA / 09:30
Slavonac (T)1:5Grafičar VodovodIzvještaj
07. travnja 2019. / NEDJELJA / 09:30
07. travnja 2019.
NEDJELJA / 10:00
Čepin1:0OlimpijaIzvještaj
07. travnja 2019. / NEDJELJA / 10:00
07. travnja 2019.
NEDJELJA / 15:00
Valpovka Valpovo0:6BelišćeIzvještaj
07. travnja 2019. / NEDJELJA / 15:00
22. travnja 2019.
PONEDJELJAK / 11:00
NAŠK6:0BSKIzvještaj
22. travnja 2019. / PONEDJELJAK / 11:00
19. kolo
13. travnja 2019.
SUBOTA / 11:00
NAŠK1:6Slavonac (T)Izvještaj
13. travnja 2019. / SUBOTA / 11:00
13. travnja 2019.
SUBOTA / 11:00
BSK0:3HYPO LIMAČ IIIzvještaj
13. travnja 2019. / SUBOTA / 11:00
13. travnja 2019.
SUBOTA / 11:00
HNK Bilje2:5HNK Đakovo Croatia 2Izvještaj
13. travnja 2019. / SUBOTA / 11:00
13. travnja 2019.
SUBOTA / 11:00
Višnjevac2:0Valpovka ValpovoIzvještaj
13. travnja 2019. / SUBOTA / 11:00
13. travnja 2019.
SUBOTA / 11:00
Belišće2:1ČepinIzvještaj
13. travnja 2019. / SUBOTA / 11:00
13. travnja 2019.
SUBOTA / 11:00
Olimpija0:5Grafičar VodovodIzvještaj
13. travnja 2019. / SUBOTA / 11:00
18. travnja 2019.
ČETVRTAK / 18:00
FEŠK0:0Osijek IIIzvještaj
18. travnja 2019. / ČETVRTAK / 18:00
20. kolo
19. travnja 2019.
PETAK / 10:00
Grafičar Vodovod3:3BelišćeIzvještaj
19. travnja 2019. / PETAK / 10:00
19. travnja 2019.
PETAK / 11:00
Osijek II20:0BSKIzvještaj
19. travnja 2019. / PETAK / 11:00
20. travnja 2019.
SUBOTA / 10:00
Čepin4:0VišnjevacIzvještaj
20. travnja 2019. / SUBOTA / 10:00
20. travnja 2019.
SUBOTA / 11:00
Valpovka Valpovo1:3HNK BiljeIzvještaj
20. travnja 2019. / SUBOTA / 11:00
20. travnja 2019.
SUBOTA / 11:00
HNK Đakovo Croatia 21:2FEŠKIzvještaj
20. travnja 2019. / SUBOTA / 11:00
20. travnja 2019.
SUBOTA / 11:00
HYPO LIMAČ II2:2NAŠKIzvještaj
20. travnja 2019. / SUBOTA / 11:00
20. travnja 2019.
SUBOTA / 11:00
Slavonac (T)2:0OlimpijaIzvještaj
20. travnja 2019. / SUBOTA / 11:00
21. kolo
24. travnja 2019.
SRIJEDA / 11:00
Belišće3:0OlimpijaIzvještaj
24. travnja 2019. / SRIJEDA / 11:00
27. travnja 2019.
SUBOTA / 11:00
FEŠK2:1Valpovka ValpovoIzvještaj
27. travnja 2019. / SUBOTA / 11:00
27. travnja 2019.
SUBOTA / 11:00
HNK Bilje3:0ČepinIzvještaj
27. travnja 2019. / SUBOTA / 11:00
27. travnja 2019.
SUBOTA / 11:00
Višnjevac0:4Grafičar VodovodIzvještaj
27. travnja 2019. / SUBOTA / 11:00
07. svibnja 2019.
UTORAK / 18:00
HYPO LIMAČ II2:0Slavonac (T)Izvještaj
07. svibnja 2019. / UTORAK / 18:00
06. lipnja 2019.
ČETVRTAK / 18:00
NAŠK0:9Osijek IIIzvještaj
06. lipnja 2019. / ČETVRTAK / 18:00
19. lipnja 2019.
SRIJEDA / 11:00
BSK1:6HNK Đakovo Croatia 2Izvještaj
19. lipnja 2019. / SRIJEDA / 11:00
22. kolo
04. svibnja 2019.
SUBOTA / 09:00
Olimpija1:0VišnjevacIzvještaj
04. svibnja 2019. / SUBOTA / 09:00
04. svibnja 2019.
SUBOTA / 10:00
Čepin3:0FEŠKIzvještaj
04. svibnja 2019. / SUBOTA / 10:00
04. svibnja 2019.
SUBOTA / 11:00
Valpovka Valpovo3:0BSKIzvještaj
04. svibnja 2019. / SUBOTA / 11:00
04. svibnja 2019.
SUBOTA / 11:00
HNK Đakovo Croatia 23:2NAŠKIzvještaj
04. svibnja 2019. / SUBOTA / 11:00
04. svibnja 2019.
SUBOTA / 15:00
Grafičar Vodovod4:0HNK BiljeIzvještaj
04. svibnja 2019. / SUBOTA / 15:00
08. svibnja 2019.
SRIJEDA / 21:00
Osijek II1:0HYPO LIMAČ IIIzvještaj
08. svibnja 2019. / SRIJEDA / 21:00
31. svibnja 2019.
PETAK / 19:30
Slavonac (T)0:5BelišćeIzvještaj
31. svibnja 2019. / PETAK / 19:30
23. kolo
11. svibnja 2019.
SUBOTA / 11:00
HNK Bilje4:2OlimpijaIzvještaj
11. svibnja 2019. / SUBOTA / 11:00
11. svibnja 2019.
SUBOTA / 11:00
Višnjevac1:9BelišćeIzvještaj
11. svibnja 2019. / SUBOTA / 11:00
11. svibnja 2019.
SUBOTA / 11:00
NAŠK2:1Valpovka ValpovoIzvještaj
11. svibnja 2019. / SUBOTA / 11:00
11. svibnja 2019.
SUBOTA / 11:00
BSK1:3ČepinIzvještaj
11. svibnja 2019. / SUBOTA / 11:00
11. svibnja 2019.
SUBOTA / 18:30
Osijek II8:0Slavonac (T)Izvještaj
11. svibnja 2019. / SUBOTA / 18:30
12. svibnja 2019.
NEDJELJA / 11:00
HYPO LIMAČ II2:2HNK Đakovo Croatia 2Izvještaj
12. svibnja 2019. / NEDJELJA / 11:00
12. svibnja 2019.
NEDJELJA / 11:00
FEŠK1:2Grafičar VodovodIzvještaj
12. svibnja 2019. / NEDJELJA / 11:00
24. kolo
18. svibnja 2019.
SUBOTA / 10:00
Čepin1:0NAŠKIzvještaj
18. svibnja 2019. / SUBOTA / 10:00
18. svibnja 2019.
SUBOTA / 11:00
Valpovka Valpovo0:1HYPO LIMAČ IIIzvještaj
18. svibnja 2019. / SUBOTA / 11:00
18. svibnja 2019.
SUBOTA / 11:00
HNK Đakovo Croatia 22:5Osijek IIIzvještaj
18. svibnja 2019. / SUBOTA / 11:00
18. svibnja 2019.
SUBOTA / 11:00
Slavonac (T)1:1VišnjevacIzvještaj
18. svibnja 2019. / SUBOTA / 11:00
18. svibnja 2019.
SUBOTA / 11:00
Belišće5:0HNK BiljeIzvještaj
18. svibnja 2019. / SUBOTA / 11:00
18. svibnja 2019.
SUBOTA / 11:00
Olimpija1:4FEŠKIzvještaj
18. svibnja 2019. / SUBOTA / 11:00
18. svibnja 2019.
SUBOTA / 15:00
Grafičar Vodovod6:2BSKIzvještaj
18. svibnja 2019. / SUBOTA / 15:00
25. kolo
24. svibnja 2019.
PETAK / 20:00
Osijek II3:1Valpovka ValpovoIzvještaj
24. svibnja 2019. / PETAK / 20:00
25. svibnja 2019.
SUBOTA / 11:00
HYPO LIMAČ II7:0ČepinIzvještaj
25. svibnja 2019. / SUBOTA / 11:00
25. svibnja 2019.
SUBOTA / 11:00
NAŠK1:1Grafičar VodovodIzvještaj
25. svibnja 2019. / SUBOTA / 11:00
25. svibnja 2019.
SUBOTA / 11:00
BSK1:6OlimpijaIzvještaj
25. svibnja 2019. / SUBOTA / 11:00
25. svibnja 2019.
SUBOTA / 11:00
HNK Đakovo Croatia 24:1Slavonac (T)Izvještaj
25. svibnja 2019. / SUBOTA / 11:00
25. svibnja 2019.
SUBOTA / 11:00
HNK Bilje4:3VišnjevacIzvještaj
25. svibnja 2019. / SUBOTA / 11:00
26. svibnja 2019.
NEDJELJA / 11:00
FEŠK1:4BelišćeIzvještaj
26. svibnja 2019. / NEDJELJA / 11:00
26. kolo
01. lipnja 2019.
SUBOTA / 10:00
Grafičar Vodovod1:2HYPO LIMAČ IIIzvještaj
01. lipnja 2019. / SUBOTA / 10:00
01. lipnja 2019.
SUBOTA / 11:00
Valpovka Valpovo2:2HNK Đakovo Croatia 2Izvještaj
01. lipnja 2019. / SUBOTA / 11:00
01. lipnja 2019.
SUBOTA / 11:00
Belišće16:0BSKIzvještaj
01. lipnja 2019. / SUBOTA / 11:00
01. lipnja 2019.
SUBOTA / 12:00
Višnjevac2:2FEŠKIzvještaj
01. lipnja 2019. / SUBOTA / 12:00
02. lipnja 2019.
NEDJELJA / 10:00
Čepin0:4Osijek IIIzvještaj
02. lipnja 2019. / NEDJELJA / 10:00
02. lipnja 2019.
NEDJELJA / 11:00
Olimpija5:0NAŠKIzvještaj
02. lipnja 2019. / NEDJELJA / 11:00
12. lipnja 2019.
SRIJEDA / 19:30
Slavonac (T)1:2HNK BiljeIzvještaj
12. lipnja 2019. / SRIJEDA / 19:30

Ljestvica

KlubUkPobNerPorG+G-GRBod
1.Osijek II2625101138+10576
2.HYPO LIMAČ II2620427618+5864
3.Belišće26192511125+8659
4.Grafičar Vodovod2616648225+5754
5.FEŠK2613676041+1945
6.HNK Bilje2614394346-345
7.HNK Đakovo Croatia 22612596456+841
8.Slavonac (T)2683154869-2127
9.Čepin2682162961-3226
10.Višnjevac2656153171-4021
11.NAŠK2663172976-4721
12.Olimpija2661192583-5819
13.Valpovka Valpovo2653182952-2318
14.BSK26212315124-1097
 IgračKlubGol.
1Ivano VrtarićCroatia Đakovo25
2Marko LehkiGrafičar Vodovod25
3Matej GagulićOsijek24
4Dražen JamanOsijek20
5Tin VragolovićBelišće18
6Daniel VinkovićFEŠK17
7Jona JežićJedinstvo17
8Petar PejićGrafičar Vodovod17
9Luka StevićSlavonac (T)17
10Jakov DedićHYPO LIMAČ16
11Mateo SaboOsijek16
12Valentino BibićBelišće14
13Karlo SmolčićBelišće13
14Deni RanogajecHNK Bilje13
15Marko JosipovićCroatia Đakovo13
16Matej PitinacCroatia Đakovo13
17Lukas LjubojevićOsijek13
18Luka MikićOsijek13
19Arsen ČočajOsijek13
20Patrik VidakovićFEŠK12
21Mihael MarkovićOsijek12
22Gabrijel GlavašBelišće11
23Tin DukmenićBelišće10
24Karlo KatićBelišće10
25Matej AndričevićCibalia10
26Fran BaumanHYPO LIMAČ10
27Matej PandurevićHYPO LIMAČ10
28Luka KrstićOsijek10
29Matej MarojevićCibalia9
30Matej KunaGrafičar Vodovod9
31Borna MilGrafičar Vodovod9
32Luka PosavecOsijek9
33Lovro TadićOsijek9
34Noa PeterHNK Bilje8
35Frane VuletićHYPO LIMAČ8
36Filip ŠarićHYPO LIMAČ8
37Nemanja KolarevićOsijek8
38Niko KurtovićOsijek8
39Ivano PozderSlavonac (T)8
40Niko IvićValpovka Valpovo8
41Fran PavlovićBelišće7
42Josip StrugačevacBelišće7
43Leon ĆapinFEŠK7
44Karlo MajhenHYPO LIMAČ7
45Tino PerićHYPO LIMAČ7
46Sven RakušićHYPO LIMAČ7
47Fran KnežićNAŠK7
48Ante MikulandraGrafičar Vodovod7
49Luka IžakovićOsijek7
50Ivano KolarevićOsijek7
51Ivan KormanOsijek7
52Lukas TuralijaOsijek7
53Marko SanseovićVišnjevac7
54Fran MarkovićFEŠK6
55Karlo JanjićOsijek6
56Dominik BradarićVišnjevac6
57David MartinovićČepin6
58Fran SkelacBelišće5
59Marko BožićFEŠK5
60Matej MarinićCroatia Đakovo5
61Zvonimir UdovčićCroatia Đakovo5
62Luka ReljanovićHYPO LIMAČ5
63Ivano SertićNAŠK5
64Antonio VidačićNAŠK5
65Maks AndrušićOlimpija5
66Jan GrbešaOlimpija5
67Noa LozićOlimpija5
68Leon BelićValpovka Valpovo5
69Filip PavićVišnjevac5
70Tomislav LucićČepin5
71Matija BilićFEŠK4
72Luka LibićFEŠK4
73Željko BartolovićHNK Bilje4
74Ivan BelićCibalia4
75Antonio MatkićCibalia4
76Niko GavranCroatia Đakovo4
77Ivan BilićHYPO LIMAČ4
78Luka TorčićJedinstvo4
79Marko BalentićNAŠK4
80Luka KovačOsijek4
81Josip TeskeraOsijek4
82Josip MerkašSlavonac (T)4
83Luka JurićVišnjevac4
84Luka MiklaVišnjevac4
85Mateo KečkešČepin4
86Mihailo RabrenovićBSK3
87Zlatko Noa VuksanićBelišće3
88Niko PajvančićCibalia3
89Ante ŠikanićCibalia3
90Patrik MajdišCroatia Đakovo3
91Josip MesićCroatia Đakovo3
92Vito DujićŽeljezničar3
93Filip OrlovićŽeljezničar3
94Andrija KerovecHYPO LIMAČ3
95Nino DorkićJedinstvo3
96Noa FalamićJedinstvo3
97Matej PandurićJedinstvo3
98Endi VinogradacJedinstvo3
99Fran BegićNAŠK3
100Bartol ToterGrafičar Vodovod3
101Ana MuhvićOlimpija3
102Gabriel TomaševićOsijek3
103Radanović DavidSlavonac (T)3
104Bojan KneževićSlavonac (T)3
105Sven RadolićValpovka Valpovo3
106Miloš KlajićBSK2
107Borna BabićBelišće2
108Luka PalčokBelišće2
109Marko NekićFEŠK2
110Fran BogdanHNK Bilje2
111Kristiano HorvatHNK Bilje2
112Adrijano KlapkaHNK Bilje2
113Patrik ZornHNK Bilje2
114Ivan MarkovićCibalia2
115Teo JarićŽeljezničar2
116Matias KuprešakŽeljezničar2
117Lara MomčilovićŽeljezničar2
118Marko OrlovićŽeljezničar2
119Mile JurjevićHYPO LIMAČ2
120Nikola KomakJedinstvo2
121David MađarićJedinstvo2
122Andrej SiliNAŠK2
123David TomacNAŠK2
124Matko MitrovićGrafičar Vodovod2
125Lovro PerkovićGrafičar Vodovod2
126Neo MurkOlimpija2
127Niko TotOlimpija2
128Davor BertićOsijek2
129Marin DunđerOsijek2
130Lovro MihaljevićOsijek2
131Borna MrkonjićOsijek2
132Mateo SkeledžijaOsijek2
133Stjepan TarcalSlavonac (T)2
134Antonio TufekovićSlavonac (T)2
135Gabriel EgredžijaValpovka Valpovo2
136Florijan GreganićValpovka Valpovo2
137Ivan KučinacValpovka Valpovo2
138Petar ZelićValpovka Valpovo2
139Marin ErdeljiVišnjevac2
140Davor KušetaVišnjevac2
141Bruno BolšecČepin2
142Patrik ErdegČepin2
143Vanja VrljanovićBSK1
144Matej TorjanacBelišće1
145Karlo HorvatFEŠK1
146Petar KandićFEŠK1
147Bruno BučekHNK Bilje1
148Armando KlapkaHNK Bilje1
149Petar BosančićCibalia1
150Matko BoškovićCibalia1
151Petar IštvanCibalia1
152Petar TurićCibalia1
153Ante VujicaCibalia1
154Rafael ŽalacCibalia1
155Matej BajsCroatia Đakovo1
156Teo BliznacCroatia Đakovo1
157Matija DrmićCroatia Đakovo1
158Luka HorvatCroatia Đakovo1
159Stjepan KedačićCroatia Đakovo1
160Ivano MarijanovićCroatia Đakovo1
161Marko MilardovićCroatia Đakovo1
162Ivano NovakovićCroatia Đakovo1
163Karlo RaspudićCroatia Đakovo1
164Marin SamardžićCroatia Đakovo1
165Luka JelićŽeljezničar1
166Matej VukojeŽeljezničar1
167Toni VukovićŽeljezničar1
168Luka BaceljHYPO LIMAČ1
169Niko BožičevićHYPO LIMAČ1
170Petar DežeHYPO LIMAČ1
171Filip GlavotaHYPO LIMAČ1
172Leon TijardovićHYPO LIMAČ1
173Ivano TokićHYPO LIMAČ1
174Tin TomljanovićHYPO LIMAČ1
175Matej ŠumigaHYPO LIMAČ1
176Matija BožićJedinstvo1
177Matej GrahovacJedinstvo1
178Luka HorvatJedinstvo1
179Izak JežićJedinstvo1
180Matej VinkovićJedinstvo1
181Jakov VukušićJedinstvo1
182Mislav SudarićNAŠK1
183David KuzmanovićGrafičar Vodovod1
184Ivano MitrovićGrafičar Vodovod1
185Filip ZekoGrafičar Vodovod1
186Jakov ŠimićGrafičar Vodovod1
187Josip ŠimićGrafičar Vodovod1
188Karlo GlavašOlimpija1
189Petar JerčićOlimpija1
190Borna MarčetićOlimpija1
191Ivan BENAKOVIĆOsijek1
192Matej MiličićOsijek1
193Niko MomčilovićOsijek1
194Marino PerkovićOsijek1
195Gordan KneževićSlavonac (T)1
196Luka LukavečkiSlavonac (T)1
197Luka VidićSlavonac (T)1
198Damjan IlijaValpovka Valpovo1
199Jan IlinićValpovka Valpovo1
200Noa KarinValpovka Valpovo1
201Petar KovačićValpovka Valpovo1
202DONAT BEKAVACVišnjevac1
203Ante BandićČepin1
204Luka HanaftalerČepin1
205Ivano MarksČepin1
206Filip MaršalekČepin1
207Karlo VojtulekČepin1
Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Više informacija o kolačićima možete pronaći OVDJE, a o politici privatnosti OVDJE.
Slažem se