• Igrači
  • 1. NL Istok
  • Ljestvica
  • Strijelci
  • 2. NL Istok "A"
  • Ljestvica
  • Strijelci

Vratari

  • PatrikČekeliš

  • DinoIdrizović

  • PetarPlantosar

Braniči

  • LukasBatrac

  • MorenoČabaj

  • KarloČuić

  • IvanDragić

  • BrunoKovač

  • MarkoKovačević

  • MarkoMokoš

  • MatejMoržanj

  • GabrielPetrović

  • PetarPrimorac

  • FranVladika

Vezni igrači

  • StipeBubalo

  • ToniJurčević

  • LeonKovačević

  • LukaMajor

  • TvrtkoMaras

  • DavidMendeš

  • ZdenkoMikić

  • BornaMiličić

  • LukaMoržan

  • LukaMrkonjić

  • AleksandarNovaković

  • NikoPerić

  • AdrijanPopović

  • IvanoRadman

  • JanRastovski

  • NikoRebrina

  • KarloŠikić

  • FrankoVidović

  • RokoZečević

  • EzraŽigić

Napadači

  • DinoBarić

  • NikoKraljević

  • LukaMajić

  • MarkoMerkaš

  • IvanPauković

  • FranŠarčević

  • MarkoTomić

  • SandroVučko

1. kolo
01. rujna 2022.
ČETVRTAK / 18:00
NK Amater0:8CibaliaIzvještaj
01. rujna 2022. / ČETVRTAK / 18:00
03. rujna 2022.
SUBOTA / 11:00
Slavonija1:0OsijekIzvještaj
03. rujna 2022. / SUBOTA / 11:00
03. rujna 2022.
SUBOTA / 11:00
HNK Vukovar 19911:1ŠN ŽeljezničarIzvještaj
03. rujna 2022. / SUBOTA / 11:00
03. rujna 2022.
SUBOTA / 11:00
Elektra0:5HYPO LIMAČIzvještaj
03. rujna 2022. / SUBOTA / 11:00
03. rujna 2022.
SUBOTA / 11:00
Đakovo Croatia0:4Grafičar VodovodIzvještaj
03. rujna 2022. / SUBOTA / 11:00
05. rujna 2022.
PONEDJELJAK / 18:00
ŠN Legen1:0MarsoniaIzvještaj
05. rujna 2022. / PONEDJELJAK / 18:00
2. kolo
09. rujna 2022.
PETAK / 18:30
Cibalia3:0Grafičar VodovodIzvještaj
09. rujna 2022. / PETAK / 18:30
10. rujna 2022.
SUBOTA / 11:00
HYPO LIMAČ5:0ŠN LegenIzvještaj
10. rujna 2022. / SUBOTA / 11:00
10. rujna 2022.
SUBOTA / 11:00
Osijek3:0HNK Vukovar 1991Izvještaj
10. rujna 2022. / SUBOTA / 11:00
10. rujna 2022.
SUBOTA / 11:00
NK Amater0:4SlavonijaIzvještaj
10. rujna 2022. / SUBOTA / 11:00
11. rujna 2022.
NEDJELJA / 11:00
ŠN Željezničar2:1ElektraIzvještaj
11. rujna 2022. / NEDJELJA / 11:00
11. rujna 2022.
NEDJELJA / 14:00
Marsonia0:1Đakovo CroatiaIzvještaj
11. rujna 2022. / NEDJELJA / 14:00
3. kolo
17. rujna 2022.
SUBOTA / 11:00
Slavonija-:-Cibalia
17. rujna 2022. / SUBOTA / 11:00
17. rujna 2022.
SUBOTA / 11:00
Đakovo Croatia1:1HYPO LIMAČIzvještaj
17. rujna 2022. / SUBOTA / 11:00
18. rujna 2022.
NEDJELJA / 11:00
HNK Vukovar 19914:1NK AmaterIzvještaj
18. rujna 2022. / NEDJELJA / 11:00
18. rujna 2022.
NEDJELJA / 11:00
Elektra1:11OsijekIzvještaj
18. rujna 2022. / NEDJELJA / 11:00
18. rujna 2022.
NEDJELJA / 11:00
ŠN Legen2:6ŠN ŽeljezničarIzvještaj
18. rujna 2022. / NEDJELJA / 11:00
03. prosinca 2022.
SUBOTA / 11:00
Grafičar Vodovod4:2MarsoniaIzvještaj
03. prosinca 2022. / SUBOTA / 11:00
4. kolo
21. rujna 2022.
SRIJEDA / 19:00
ŠN Željezničar5:0Đakovo CroatiaIzvještaj
21. rujna 2022. / SRIJEDA / 19:00
24. rujna 2022.
SUBOTA / 11:00
Osijek15:1ŠN LegenIzvještaj
24. rujna 2022. / SUBOTA / 11:00
24. rujna 2022.
SUBOTA / 11:00
NK Amater2:2ElektraIzvještaj
24. rujna 2022. / SUBOTA / 11:00
24. rujna 2022.
SUBOTA / 11:00
HYPO LIMAČ4:1Grafičar VodovodIzvještaj
24. rujna 2022. / SUBOTA / 11:00
25. rujna 2022.
NEDJELJA / 11:00
Cibalia1:0MarsoniaIzvještaj
25. rujna 2022. / NEDJELJA / 11:00
25. rujna 2022.
NEDJELJA / 11:00
Slavonija2:1HNK Vukovar 1991Izvještaj
25. rujna 2022. / NEDJELJA / 11:00
5. kolo
01. listopada 2022.
SUBOTA / 10:00
ŠN Legen3:4NK AmaterIzvještaj
01. listopada 2022. / SUBOTA / 10:00
01. listopada 2022.
SUBOTA / 11:00
Đakovo Croatia0:12OsijekIzvještaj
01. listopada 2022. / SUBOTA / 11:00
01. listopada 2022.
SUBOTA / 11:00
Elektra0:5SlavonijaIzvještaj
01. listopada 2022. / SUBOTA / 11:00
02. listopada 2022.
NEDJELJA / 10:30
Marsonia0:4HYPO LIMAČIzvještaj
02. listopada 2022. / NEDJELJA / 10:30
02. listopada 2022.
NEDJELJA / 13:45
Grafičar Vodovod0:2ŠN ŽeljezničarIzvještaj
02. listopada 2022. / NEDJELJA / 13:45
31. listopada 2022.
PONEDJELJAK / 12:00
HNK Vukovar 19910:3CibaliaIzvještaj
31. listopada 2022. / PONEDJELJAK / 12:00
6. kolo
08. listopada 2022.
SUBOTA / 11:00
HYPO LIMAČ1:3CibaliaIzvještaj
08. listopada 2022. / SUBOTA / 11:00
08. listopada 2022.
SUBOTA / 11:00
ŠN Željezničar1:1MarsoniaIzvještaj
08. listopada 2022. / SUBOTA / 11:00
08. listopada 2022.
SUBOTA / 11:00
NK Amater1:0Đakovo CroatiaIzvještaj
08. listopada 2022. / SUBOTA / 11:00
08. listopada 2022.
SUBOTA / 11:00
Slavonija9:0ŠN LegenIzvještaj
08. listopada 2022. / SUBOTA / 11:00
09. listopada 2022.
NEDJELJA / 11:00
HNK Vukovar 19912:1ElektraIzvještaj
09. listopada 2022. / NEDJELJA / 11:00
09. studenog 2022.
SRIJEDA / 19:00
Osijek7:1Grafičar VodovodIzvještaj
09. studenog 2022. / SRIJEDA / 19:00
7. kolo
13. listopada 2022.
ČETVRTAK / 18:30
Grafičar Vodovod3:1NK AmaterIzvještaj
13. listopada 2022. / ČETVRTAK / 18:30
15. listopada 2022.
SUBOTA / 11:00
Marsonia0:8OsijekIzvještaj
15. listopada 2022. / SUBOTA / 11:00
15. listopada 2022.
SUBOTA / 11:00
HYPO LIMAČ1:0ŠN ŽeljezničarIzvještaj
15. listopada 2022. / SUBOTA / 11:00
15. listopada 2022.
SUBOTA / 11:00
Elektra0:6CibaliaIzvještaj
15. listopada 2022. / SUBOTA / 11:00
15. listopada 2022.
SUBOTA / 11:00
Đakovo Croatia1:0SlavonijaIzvještaj
15. listopada 2022. / SUBOTA / 11:00
16. listopada 2022.
NEDJELJA / 11:00
ŠN Legen0:7HNK Vukovar 1991Izvještaj
16. listopada 2022. / NEDJELJA / 11:00
8. kolo
22. listopada 2022.
SUBOTA / 11:00
NK Amater1:1MarsoniaIzvještaj
22. listopada 2022. / SUBOTA / 11:00
22. listopada 2022.
SUBOTA / 11:00
Slavonija3:2Grafičar VodovodIzvještaj
22. listopada 2022. / SUBOTA / 11:00
22. listopada 2022.
SUBOTA / 11:00
HNK Vukovar 1991-:-Đakovo Croatia
22. listopada 2022. / SUBOTA / 11:00
22. listopada 2022.
SUBOTA / 11:00
Elektra2:1ŠN LegenIzvještaj
22. listopada 2022. / SUBOTA / 11:00
22. listopada 2022.
SUBOTA / 19:00
Osijek5:0HYPO LIMAČIzvještaj
22. listopada 2022. / SUBOTA / 19:00
23. listopada 2022.
NEDJELJA / 11:00
Cibalia3:1ŠN ŽeljezničarIzvještaj
23. listopada 2022. / NEDJELJA / 11:00
9. kolo
29. listopada 2022.
SUBOTA / 11:00
HYPO LIMAČ5:0NK AmaterIzvještaj
29. listopada 2022. / SUBOTA / 11:00
29. listopada 2022.
SUBOTA / 11:00
Đakovo Croatia0:0ElektraIzvještaj
29. listopada 2022. / SUBOTA / 11:00
29. listopada 2022.
SUBOTA / 14:00
Marsonia1:1SlavonijaIzvještaj
29. listopada 2022. / SUBOTA / 14:00
29. listopada 2022.
SUBOTA / 17:00
ŠN Legen1:17CibaliaIzvještaj
29. listopada 2022. / SUBOTA / 17:00
30. listopada 2022.
NEDJELJA / 11:00
ŠN Željezničar0:2OsijekIzvještaj
30. listopada 2022. / NEDJELJA / 11:00
30. listopada 2022.
NEDJELJA / 11:00
Grafičar Vodovod6:1HNK Vukovar 1991Izvještaj
30. listopada 2022. / NEDJELJA / 11:00
10. kolo
05. studenog 2022.
SUBOTA / 10:00
Cibalia1:5OsijekIzvještaj
05. studenog 2022. / SUBOTA / 10:00
05. studenog 2022.
SUBOTA / 11:00
NK Amater1:7ŠN ŽeljezničarIzvještaj
05. studenog 2022. / SUBOTA / 11:00
05. studenog 2022.
SUBOTA / 11:00
HNK Vukovar 19910:2MarsoniaIzvještaj
05. studenog 2022. / SUBOTA / 11:00
05. studenog 2022.
SUBOTA / 11:00
Elektra3:3Grafičar VodovodIzvještaj
05. studenog 2022. / SUBOTA / 11:00
05. studenog 2022.
SUBOTA / 11:00
ŠN Legen2:2Đakovo CroatiaIzvještaj
05. studenog 2022. / SUBOTA / 11:00
06. studenog 2022.
NEDJELJA / 11:00
Slavonija3:2HYPO LIMAČIzvještaj
06. studenog 2022. / NEDJELJA / 11:00
11. kolo
12. studenog 2022.
SUBOTA / 11:00
Đakovo Croatia0:6CibaliaIzvještaj
12. studenog 2022. / SUBOTA / 11:00
12. studenog 2022.
SUBOTA / 11:00
HYPO LIMAČ5:0HNK Vukovar 1991Izvještaj
12. studenog 2022. / SUBOTA / 11:00
12. studenog 2022.
SUBOTA / 11:00
ŠN Željezničar2:0SlavonijaIzvještaj
12. studenog 2022. / SUBOTA / 11:00
13. studenog 2022.
NEDJELJA / 11:00
Grafičar Vodovod5:0ŠN LegenIzvještaj
13. studenog 2022. / NEDJELJA / 11:00
13. studenog 2022.
NEDJELJA / 15:00
Marsonia3:0ElektraIzvještaj
13. studenog 2022. / NEDJELJA / 15:00
20. studenog 2022.
NEDJELJA / 11:00
Osijek9:0NK AmaterIzvještaj
20. studenog 2022. / NEDJELJA / 11:00
12. kolo
Cibalia-:-NK Amater
Osijek-:-Slavonija
ŠN Željezničar-:-HNK Vukovar 1991
HYPO LIMAČ-:-Elektra
Marsonia-:-ŠN Legen
Grafičar Vodovod-:-Đakovo Croatia
13. kolo
Grafičar Vodovod-:-Cibalia
Đakovo Croatia-:-Marsonia
ŠN Legen-:-HYPO LIMAČ
Elektra-:-ŠN Željezničar
HNK Vukovar 1991-:-Osijek
Slavonija-:-NK Amater
14. kolo
Cibalia-:-Slavonija
NK Amater-:-HNK Vukovar 1991
Osijek-:-Elektra
ŠN Željezničar-:-ŠN Legen
HYPO LIMAČ-:-Đakovo Croatia
Marsonia-:-Grafičar Vodovod
15. kolo
Marsonia-:-Cibalia
Grafičar Vodovod-:-HYPO LIMAČ
Đakovo Croatia-:-ŠN Željezničar
ŠN Legen-:-Osijek
Elektra-:-NK Amater
HNK Vukovar 1991-:-Slavonija
16. kolo
Cibalia-:-HNK Vukovar 1991
Slavonija-:-Elektra
NK Amater-:-ŠN Legen
Osijek-:-Đakovo Croatia
ŠN Željezničar-:-Grafičar Vodovod
HYPO LIMAČ-:-Marsonia
17. kolo
HYPO LIMAČ-:-Cibalia
Marsonia-:-ŠN Željezničar
Grafičar Vodovod-:-Osijek
Đakovo Croatia-:-NK Amater
ŠN Legen-:-Slavonija
Elektra-:-HNK Vukovar 1991
18. kolo
Cibalia-:-Elektra
HNK Vukovar 1991-:-ŠN Legen
Slavonija-:-Đakovo Croatia
NK Amater-:-Grafičar Vodovod
Osijek-:-Marsonia
ŠN Željezničar-:-HYPO LIMAČ
19. kolo
ŠN Željezničar-:-Cibalia
HYPO LIMAČ-:-Osijek
Marsonia-:-NK Amater
Grafičar Vodovod-:-Slavonija
Đakovo Croatia-:-HNK Vukovar 1991
ŠN Legen-:-Elektra
20. kolo
Cibalia-:-ŠN Legen
Elektra-:-Đakovo Croatia
HNK Vukovar 1991-:-Grafičar Vodovod
Slavonija-:-Marsonia
NK Amater-:-HYPO LIMAČ
Osijek-:-ŠN Željezničar
21. kolo
Osijek-:-Cibalia
ŠN Željezničar-:-NK Amater
HYPO LIMAČ-:-Slavonija
Marsonia-:-HNK Vukovar 1991
Grafičar Vodovod-:-Elektra
Đakovo Croatia-:-ŠN Legen
22. kolo
Cibalia-:-Đakovo Croatia
ŠN Legen-:-Grafičar Vodovod
Elektra-:-Marsonia
HNK Vukovar 1991-:-HYPO LIMAČ
Slavonija-:-ŠN Željezničar
NK Amater-:-Osijek

1. NL Središte Istok - Početnici

KlubUkPobNerPorG+G-GRBod
1.Osijek111001775+7230
2.Cibalia10901518+4327
3.HYPO LIMAČ117133313+2022
4.Slavonija10712289+1922
5.ŠN Željezničar116232712+1520
6.Grafičar Vodovod115152926+316
7.HNK Vukovar 1991103161624-810
8.Marsonia112361022-129
9.Đakovo Croatia10235531-269
10.NK Amater112271146-358
11.Elektra111371040-306
12.ŠN Legen111191172-614
 IgračKlubGol.
1Ezra ŽigićOsijek19
2Dino RagužCibalia15
3Karlo ŠikićOsijek12
4Gabrijel NevistićCibalia10
5Roko ZečevićOsijek10
6Borna MiličićGrafičar Vodovod10
7Jakov AndrijevićCibalia9
8Niko PerićOsijek8
9Eugen JarićŠN Željezničar8
10Ivan PetkovićHNK Vukovar 19917
11Leon LeskovarHYPO LIMAČ7
12Niko PodgorščakHYPO LIMAČ7
13Fran VladikaOsijek7
14Frane PavličićCibalia6
15Emanuel ĐakovićSlavonija6
16Filip BrđaninHYPO LIMAČ5
17Lovro MarkotićOsijek5
18Nikola ČernušakSlavonija5
19Mihael BukvićŠN Legen5
20Luka VučkovićŠN Željezničar5
21Luka BarbarićCibalia4
22Ivan BrnadićNK Amater4
23Antonio ĆubelNK Amater4
24Noa LovrićMarsonia4
25Lukas BatracOsijek4
26Šimun OdobašićSlavonija4
27Mislav JozinGrafičar Vodovod4
28Stipan TopalićGrafičar Vodovod4
29Šimun ŽebčevićŠN Legen4
30Leonardo LekajŠN Željezničar4
31Petar StanišićŠN Željezničar4
32Marko ValentakCibalia3
33Mate BoduljakHYPO LIMAČ3
34Roko MasnićHYPO LIMAČ3
35Petar MiladinovićHYPO LIMAČ3
36Benjamin PeršićHYPO LIMAČ3
37Moreno ČabajOsijek3
38Toni JurčevićOsijek3
39Srđan PlaninacOsijek3
40Mihael MajstorovićSlavonija3
41Ivan DežeGrafičar Vodovod3
42Jakov KocijanGrafičar Vodovod3
43Borna BrnjićŠN Željezničar3
44Marin VucićĐakovo Croatia2
45Ilija BalićHNK Vukovar 19912
46Kristijan JuhasHNK Vukovar 19912
47Stjepan ZovkoHNK Vukovar 19912
48Juraj BlažekaElektra2
49Tomislav IvićElektra2
50Vid VlašićElektra2
51Luka KocijanMarsonia2
52Marko MerkašOsijek2
53Stjepan ĐurićSlavonija2
54Jan PandžićSlavonija2
55Dominik MehičićGrafičar Vodovod2
56Luka RoguljŠN Željezničar2
57Vedran BrkićCibalia1
58Ante ČavkaCibalia1
59Duje KravićCibalia1
60Roko NovićCibalia1
61Ante MikulićĐakovo Croatia1
62Šimun PonjavićĐakovo Croatia1
63Ivano VidakovićĐakovo Croatia1
64Ante PopovićHNK Vukovar 19911
65Filip SekelezHNK Vukovar 19911
66Jakov StojanovićHNK Vukovar 19911
67Vinko PlasajacHYPO LIMAČ1
68Antun ŠpigelHYPO LIMAČ1
69Noa KrijanNK Amater1
70Ivano MarušićNK Amater1
71Mateo MarušićNK Amater1
72Ivano BučmaElektra1
73Marko DumančićElektra1
74Ivano IlićElektra1
75Tibor VukelićElektra1
76Daniel DanielMarsonia1
77Mihael GalovićMarsonia1
78Teo MatanovićMarsonia1
79Roko ŽivićMarsonia1
80Zdenko MikićOsijek1
81Mihael BalogSlavonija1
82Šimun BotičkiSlavonija1
83Josip KesićSlavonija1
84Lucas NenadićSlavonija1
85Ivano VinkovićSlavonija1
86Lovro DeklmanGrafičar Vodovod1
87Jakov DugandžićGrafičar Vodovod1
88Borna LekoGrafičar Vodovod1
89David MajićŠN Legen1
90Lovro TolićŠN Legen1
91Ivan ŠtimacŠN Željezničar1
1. kolo
03. rujna 2022.
SUBOTA / 11:00
HNK Bilje2:5VišnjevacIzvještaj
03. rujna 2022. / SUBOTA / 11:00
03. rujna 2022.
SUBOTA / 11:00
Osijek1:1NK MursaIzvještaj
03. rujna 2022. / SUBOTA / 11:00
03. rujna 2022.
SUBOTA / 15:00
HYPO LIMAČ1:2OlimpijaIzvještaj
03. rujna 2022. / SUBOTA / 15:00
04. rujna 2022.
NEDJELJA / 11:00
Darda4:0NK MetalacIzvještaj
04. rujna 2022. / NEDJELJA / 11:00
04. rujna 2022.
NEDJELJA / 12:00
Grafičar Vodovod1:1Slavonac (T)Izvještaj
04. rujna 2022. / NEDJELJA / 12:00
2. kolo
10. rujna 2022.
SUBOTA / 11:00
NK Mursa1:5VišnjevacIzvještaj
10. rujna 2022. / SUBOTA / 11:00
10. rujna 2022.
SUBOTA / 11:00
Olimpija-:-HNK Bilje
10. rujna 2022. / SUBOTA / 11:00
10. rujna 2022.
SUBOTA / 11:00
Slavonac (T)6:1HYPO LIMAČIzvještaj
10. rujna 2022. / SUBOTA / 11:00
10. rujna 2022.
SUBOTA / 11:00
NK Metalac0:7Grafičar VodovodIzvještaj
10. rujna 2022. / SUBOTA / 11:00
10. rujna 2022.
SUBOTA / 11:00
Osijek11:0DardaIzvještaj
10. rujna 2022. / SUBOTA / 11:00
3. kolo
17. rujna 2022.
SUBOTA / 11:00
Darda0:10NK MursaIzvještaj
17. rujna 2022. / SUBOTA / 11:00
17. rujna 2022.
SUBOTA / 11:00
HYPO LIMAČ1:2NK MetalacIzvještaj
17. rujna 2022. / SUBOTA / 11:00
17. rujna 2022.
SUBOTA / 11:00
HNK Bilje1:10Slavonac (T)Izvještaj
17. rujna 2022. / SUBOTA / 11:00
18. rujna 2022.
NEDJELJA / 10:00
Višnjevac3:0OlimpijaIzvještaj
18. rujna 2022. / NEDJELJA / 10:00
10. studenog 2022.
ČETVRTAK / 19:00
Grafičar Vodovod0:1OsijekIzvještaj
10. studenog 2022. / ČETVRTAK / 19:00
4. kolo
24. rujna 2022.
SUBOTA / 11:00
Slavonac (T)2:1VišnjevacIzvještaj
24. rujna 2022. / SUBOTA / 11:00
24. rujna 2022.
SUBOTA / 11:00
NK Metalac4:3HNK BiljeIzvještaj
24. rujna 2022. / SUBOTA / 11:00
24. rujna 2022.
SUBOTA / 11:00
Osijek4:1HYPO LIMAČIzvještaj
24. rujna 2022. / SUBOTA / 11:00
24. rujna 2022.
SUBOTA / 11:00
Darda-:-Grafičar Vodovod
24. rujna 2022. / SUBOTA / 11:00
24. rujna 2022.
SUBOTA / 14:00
Olimpija1:2NK MursaIzvještaj
24. rujna 2022. / SUBOTA / 14:00
5. kolo
01. listopada 2022.
SUBOTA / 09:00
Olimpija2:3Slavonac (T)Izvještaj
01. listopada 2022. / SUBOTA / 09:00
01. listopada 2022.
SUBOTA / 11:00
Grafičar Vodovod1:4NK MursaIzvještaj
01. listopada 2022. / SUBOTA / 11:00
01. listopada 2022.
SUBOTA / 11:00
HYPO LIMAČ5:0DardaIzvještaj
01. listopada 2022. / SUBOTA / 11:00
01. listopada 2022.
SUBOTA / 11:00
HNK Bilje1:10OsijekIzvještaj
01. listopada 2022. / SUBOTA / 11:00
01. listopada 2022.
SUBOTA / 11:00
Višnjevac5:0NK MetalacIzvještaj
01. listopada 2022. / SUBOTA / 11:00
6. kolo
08. listopada 2022.
SUBOTA / 11:00
NK Mursa3:6Slavonac (T)Izvještaj
08. listopada 2022. / SUBOTA / 11:00
08. listopada 2022.
SUBOTA / 11:00
NK Metalac2:1OlimpijaIzvještaj
08. listopada 2022. / SUBOTA / 11:00
08. listopada 2022.
SUBOTA / 11:00
Osijek-:-Višnjevac
08. listopada 2022. / SUBOTA / 11:00
08. listopada 2022.
SUBOTA / 11:00
Darda4:1HNK BiljeIzvještaj
08. listopada 2022. / SUBOTA / 11:00
08. listopada 2022.
SUBOTA / 12:45
Grafičar Vodovod4:0HYPO LIMAČIzvještaj
08. listopada 2022. / SUBOTA / 12:45
7. kolo
15. listopada 2022.
SUBOTA / 08:30
HNK Bilje1:10Grafičar VodovodIzvještaj
15. listopada 2022. / SUBOTA / 08:30
15. listopada 2022.
SUBOTA / 11:00
Višnjevac8:0DardaIzvještaj
15. listopada 2022. / SUBOTA / 11:00
15. listopada 2022.
SUBOTA / 11:00
HYPO LIMAČ2:6NK MursaIzvještaj
15. listopada 2022. / SUBOTA / 11:00
15. listopada 2022.
SUBOTA / 11:30
Slavonac (T)7:1NK MetalacIzvještaj
15. listopada 2022. / SUBOTA / 11:30
16. listopada 2022.
NEDJELJA / 13:00
Osijek4:0OlimpijaIzvještaj
16. listopada 2022. / NEDJELJA / 13:00
8. kolo
22. listopada 2022.
SUBOTA / 11:00
NK Mursa3:1NK MetalacIzvještaj
22. listopada 2022. / SUBOTA / 11:00
22. listopada 2022.
SUBOTA / 11:00
Osijek6:1Slavonac (T)Izvještaj
22. listopada 2022. / SUBOTA / 11:00
22. listopada 2022.
SUBOTA / 11:00
Darda0:7OlimpijaIzvještaj
22. listopada 2022. / SUBOTA / 11:00
22. listopada 2022.
SUBOTA / 11:00
HYPO LIMAČ3:0HNK BiljeIzvještaj
22. listopada 2022. / SUBOTA / 11:00
22. listopada 2022.
SUBOTA / 15:00
Grafičar Vodovod7:0VišnjevacIzvještaj
22. listopada 2022. / SUBOTA / 15:00
9. kolo
29. listopada 2022.
SUBOTA / 10:00
Olimpija1:6Grafičar VodovodIzvještaj
29. listopada 2022. / SUBOTA / 10:00
29. listopada 2022.
SUBOTA / 11:00
HNK Bilje0:11NK MursaIzvještaj
29. listopada 2022. / SUBOTA / 11:00
29. listopada 2022.
SUBOTA / 11:00
Višnjevac2:0HYPO LIMAČIzvještaj
29. listopada 2022. / SUBOTA / 11:00
29. listopada 2022.
SUBOTA / 11:00
NK Metalac0:8OsijekIzvještaj
29. listopada 2022. / SUBOTA / 11:00
30. listopada 2022.
NEDJELJA / 11:00
Slavonac (T)12:1DardaIzvještaj
30. listopada 2022. / NEDJELJA / 11:00
10. kolo
05. studenog 2022.
SUBOTA / 11:00
NK Mursa1:3OsijekIzvještaj
05. studenog 2022. / SUBOTA / 11:00
05. studenog 2022.
SUBOTA / 11:00
NK Metalac-:-Darda
05. studenog 2022. / SUBOTA / 11:00
05. studenog 2022.
SUBOTA / 11:00
Olimpija2:0HYPO LIMAČIzvještaj
05. studenog 2022. / SUBOTA / 11:00
06. studenog 2022.
NEDJELJA / 10:00
Višnjevac7:0HNK BiljeIzvještaj
06. studenog 2022. / NEDJELJA / 10:00
06. studenog 2022.
NEDJELJA / 12:00
Slavonac (T)0:0Grafičar VodovodIzvještaj
06. studenog 2022. / NEDJELJA / 12:00
11. kolo
12. studenog 2022.
SUBOTA / 11:00
HYPO LIMAČ0:3Slavonac (T)Izvještaj
12. studenog 2022. / SUBOTA / 11:00
12. studenog 2022.
SUBOTA / 11:00
Darda-:-Osijek
12. studenog 2022. / SUBOTA / 11:00
12. studenog 2022.
SUBOTA / 15:30
Grafičar Vodovod2:0NK MetalacIzvještaj
12. studenog 2022. / SUBOTA / 15:30
13. studenog 2022.
NEDJELJA / 10:00
Višnjevac1:2NK MursaIzvještaj
13. studenog 2022. / NEDJELJA / 10:00
13. studenog 2022.
NEDJELJA / 11:00
HNK Bilje1:4OlimpijaIzvještaj
13. studenog 2022. / NEDJELJA / 11:00
12. kolo
16. studenog 2022.
SRIJEDA / 11:00
Osijek2:1Grafičar VodovodIzvještaj
16. studenog 2022. / SRIJEDA / 11:00
19. studenog 2022.
SUBOTA / 11:00
NK Metalac0:6HYPO LIMAČIzvještaj
19. studenog 2022. / SUBOTA / 11:00
19. studenog 2022.
SUBOTA / 11:00
NK Mursa-:-Darda
19. studenog 2022. / SUBOTA / 11:00
20. studenog 2022.
NEDJELJA / 11:00
Slavonac (T)7:1HNK BiljeIzvještaj
20. studenog 2022. / NEDJELJA / 11:00
27. studenog 2022.
NEDJELJA / 10:00
Olimpija0:0VišnjevacIzvještaj
27. studenog 2022. / NEDJELJA / 10:00
13. kolo
26. studenog 2022.
SUBOTA / 10:00
NK Mursa1:1OlimpijaIzvještaj
26. studenog 2022. / SUBOTA / 10:00
26. studenog 2022.
SUBOTA / 10:00
Višnjevac2:2Slavonac (T)Izvještaj
26. studenog 2022. / SUBOTA / 10:00
26. studenog 2022.
SUBOTA / 11:00
HYPO LIMAČ1:3OsijekIzvještaj
26. studenog 2022. / SUBOTA / 11:00
27. studenog 2022.
NEDJELJA / 11:00
HNK Bilje2:5NK MetalacIzvještaj
27. studenog 2022. / NEDJELJA / 11:00
27. studenog 2022.
NEDJELJA / 15:00
Grafičar Vodovod8:1DardaIzvještaj
27. studenog 2022. / NEDJELJA / 15:00
14. kolo
NK Mursa-:-Grafičar Vodovod
Darda-:-HYPO LIMAČ
Osijek-:-HNK Bilje
NK Metalac-:-Višnjevac
Slavonac (T)-:-Olimpija
15. kolo
Slavonac (T)-:-NK Mursa
Olimpija-:-NK Metalac
Višnjevac-:-Osijek
HNK Bilje-:-Darda
HYPO LIMAČ-:-Grafičar Vodovod
16. kolo
NK Mursa-:-HYPO LIMAČ
Grafičar Vodovod-:-HNK Bilje
Darda-:-Višnjevac
Osijek-:-Olimpija
NK Metalac-:-Slavonac (T)
17. kolo
NK Metalac-:-NK Mursa
Slavonac (T)-:-Osijek
Olimpija-:-Darda
Višnjevac-:-Grafičar Vodovod
HNK Bilje-:-HYPO LIMAČ
18. kolo
NK Mursa-:-HNK Bilje
HYPO LIMAČ-:-Višnjevac
Grafičar Vodovod-:-Olimpija
Darda-:-Slavonac (T)
Osijek-:-NK Metalac
19. kolo
Osijek-:-NK Mursa
Darda-:-NK Metalac
Grafičar Vodovod-:-Slavonac (T)
HYPO LIMAČ-:-Olimpija
HNK Bilje-:-Višnjevac
20. kolo
NK Mursa-:-Višnjevac
Olimpija-:-HNK Bilje
Slavonac (T)-:-HYPO LIMAČ
NK Metalac-:-Grafičar Vodovod
Osijek-:-Darda
21. kolo
Darda-:-NK Mursa
Grafičar Vodovod-:-Osijek
HYPO LIMAČ-:-NK Metalac
HNK Bilje-:-Slavonac (T)
Višnjevac-:-Olimpija
22. kolo
NK Mursa-:-Olimpija
Slavonac (T)-:-Višnjevac
NK Metalac-:-HNK Bilje
Osijek-:-HYPO LIMAČ
Darda-:-Grafičar Vodovod
23. kolo
Grafičar Vodovod-:-NK Mursa
HYPO LIMAČ-:-Darda
HNK Bilje-:-Osijek
Višnjevac-:-NK Metalac
Olimpija-:-Slavonac (T)
24. kolo
NK Mursa-:-Slavonac (T)
NK Metalac-:-Olimpija
Osijek-:-Višnjevac
Darda-:-HNK Bilje
Grafičar Vodovod-:-HYPO LIMAČ
25. kolo
HYPO LIMAČ-:-NK Mursa
HNK Bilje-:-Grafičar Vodovod
Višnjevac-:-Darda
Olimpija-:-Osijek
Slavonac (T)-:-NK Metalac
26. kolo
NK Mursa-:-NK Metalac
Osijek-:-Slavonac (T)
Darda-:-Olimpija
Grafičar Vodovod-:-Višnjevac
HYPO LIMAČ-:-HNK Bilje
27. kolo
HNK Bilje-:-NK Mursa
Višnjevac-:-HYPO LIMAČ
Olimpija-:-Grafičar Vodovod
Slavonac (T)-:-Darda
NK Metalac-:-Osijek

2. NL Središte Istok ''A'' - Početnici

KlubUkPobNerPorG+G-GRBod
1.Osijek111010537+4631
2.Slavonac (T)139316020+4030
3.Grafičar Vodovod127234711+3623
4.NK Mursa127234522+2323
5.Višnjevac127233916+2323
6.Olimpija124262123-214
7.NK Metalac124081549-3412
8.HYPO LIMAČ1330102134-139
9.Darda92071062-526
10.HNK Bilje1200121380-670
 IgračKlubGol.
1Dino BarićNK Mursa22
2Ezra ŽigićOsijek22
3Borna MiličićGrafičar Vodovod22
4Jakov StevićSlavonac (T)17
5Dino RagužCibalia15
6Roko ZečevićOsijek15
7Marko MerkašOsijek12
8Karlo ŠikićOsijek12
9Mislav JozinGrafičar Vodovod12
10Gabrijel NevistićCibalia10
11Tin VondrakOlimpija10
12Niko PerićOsijek10
13Filip MijočSlavonac (T)10
14Ivan DežeGrafičar Vodovod10
15Jakov AndrijevićCibalia9
16Lovro DeklmanGrafičar Vodovod9
17Niko PodgorščakHYPO LIMAČ8
18NIKOLA SEBIĆOsijek8
19Fran VladikaOsijek8
20Luka ĐajićSlavonac (T)8
21Ivano MomčilovićSlavonac (T)8
22Denis RadićVišnjevac8
23Eugen JarićŠN Željezničar8
24Ivan PetkovićHNK Vukovar 19917
25Leon LeskovarHYPO LIMAČ7
26Ante TomasNK Metalac7
27Toni JurčevićOsijek7
28Jure LozančićSlavonac (T)7
29Frane PavličićCibalia6
30Mate BoduljakHYPO LIMAČ6
31Filip BrđaninHYPO LIMAČ6
32Domagoj MarčičevićOsijek6
33Emanuel ĐakovićSlavonija6
34Toma LadnjakVišnjevac6
35Šimun KljaićOsijek5
36Lovro MarkotićOsijek5
37Nikola ČernušakSlavonija5
38Jakov DugandžićGrafičar Vodovod5
39Mihael BukvićŠN Legen5
40Luka VučkovićŠN Željezničar5
41Luka BarbarićCibalia4
42Niko FilipovićHYPO LIMAČ4
43Roko MasnićHYPO LIMAČ4
44Ivan BrnadićNK Amater4
45Antonio ĆubelNK Amater4
46Noa LovrićMarsonia4
47Matija AntićNK Mursa4
48Lukas BatracOsijek4
49Maruan El-AyediOsijek4
50Toni SušecOsijek4
51Luka LozančićSlavonac (T)4
52Šimun OdobašićSlavonija4
53Luka ArnautVišnjevac4
54Šimun LizakVišnjevac4
55Niko MihaljevićVišnjevac4
56Jakov KocijanGrafičar Vodovod4
57Stipan TopalićGrafičar Vodovod4
58Šimun ŽebčevićŠN Legen4
59Leonardo LekajŠN Željezničar4
60Petar StanišićŠN Željezničar4
61Marko ValentakCibalia3
62David AndrašekHYPO LIMAČ3
63Petar MiladinovićHYPO LIMAČ3
64Benjamin PeršićHYPO LIMAČ3
65Dominik MršićDarda3
66Roko StanišićNK Metalac3
67David AntićNK Mursa3
68Šimun JeršekNK Mursa3
69Matej ModrićNK Mursa3
70Moreno ČabajOsijek3
71Matej GalirOsijek3
72Srđan PlaninacOsijek3
73Mihael MajstorovićSlavonija3
74Gregor ButkoVišnjevac3
75Lovro SpajićVišnjevac3
76Dominik MehičićGrafičar Vodovod3
77Borna BrnjićŠN Željezničar3
78Tomislav LazićHNK Bilje2
79Dominik LukićHNK Bilje2
80Matej PećiHNK Bilje2
81Marin VucićĐakovo Croatia2
82Ilija BalićHNK Vukovar 19912
83Kristijan JuhasHNK Vukovar 19912
84Stjepan ZovkoHNK Vukovar 19912
85Ivan MinažekHYPO LIMAČ2
86Adrian OgnjenovićHYPO LIMAČ2
87Lukas ČolićDarda2
88Boris GotovacDarda2
89Juraj BlažekaElektra2
90Tomislav IvićElektra2
91Vid VlašićElektra2
92Luka KocijanMarsonia2
93Noa GulićNK Metalac2
94Šimun BegovićNK Mursa2
95Mihael JovanićNK Mursa2
96Maro BubaloOlimpija2
97Tristan MesarićOlimpija2
98Luka MajorOsijek2
99Dominik PukljakOsijek2
100Leon DraškovićSlavonac (T)2
101Marko PolčićSlavonac (T)2
102Stjepan ĐurićSlavonija2
103Jan PandžićSlavonija2
104Ivan ZečevićVišnjevac2
105Mateo MatićGrafičar Vodovod2
106Luka RoguljŠN Željezničar2
107Filip DevaldHNK Bilje1
108Gabrijel LackovićHNK Bilje1
109Ivan PaukovićHNK Bilje1
110Petar SeltoferHNK Bilje1
111Leon VendlHNK Bilje1
112Frane ZecHNK Bilje1
113Vedran BrkićCibalia1
114Ante ČavkaCibalia1
115Duje KravićCibalia1
116Roko NovićCibalia1
117Ante MikulićĐakovo Croatia1
118Šimun PonjavićĐakovo Croatia1
119Ivano VidakovićĐakovo Croatia1
120Ante PopovićHNK Vukovar 19911
121Filip SekelezHNK Vukovar 19911
122Jakov StojanovićHNK Vukovar 19911
123Marko GalićHYPO LIMAČ1
124Vinko PlasajacHYPO LIMAČ1
125Danijel ScheiblHYPO LIMAČ1
126Luka ŠenkHYPO LIMAČ1
127Antun ŠpigelHYPO LIMAČ1
128Patrick VuksanićHYPO LIMAČ1
129Noa KrijanNK Amater1
130Ivano MarušićNK Amater1
131Mateo MarušićNK Amater1
132Ivano FiricDarda1
133Ivano SušacDarda1
134Leon VlaškovacDarda1
135Ivano BučmaElektra1
136Marko DumančićElektra1
137Ivano IlićElektra1
138Tibor VukelićElektra1
139Daniel DanielMarsonia1
140Mihael GalovićMarsonia1
141Teo MatanovićMarsonia1
142Roko ŽivićMarsonia1
143Luka KarićNK Metalac1
144Ivan KordićNK Metalac1
145Noa MemićNK Metalac1
146Patrik BilićNK Mursa1
147Petar ĐekićNK Mursa1
148Marko KirshNK Mursa1
149Šimun MatrićNK Mursa1
150Luka MiličevićNK Mursa1
151Borna RistićNK Mursa1
152Marko BaćaniOlimpija1
153David ČelebićOlimpija1
154Matej KardumOlimpija1
155Josip MilićOlimpija1
156Marin PavlovićOlimpija1
157Bruno WagnerOlimpija1
158Adrian ZahitiOlimpija1
159Niko KljaićOsijek1
160Zdenko MikićOsijek1
161Karlo MačekSlavonac (T)1
162Luka TomićSlavonac (T)1
163Mihael BalogSlavonija1
164Šimun BotičkiSlavonija1
165Josip KesićSlavonija1
166Lucas NenadićSlavonija1
167Ivano VinkovićSlavonija1
168Ivan AlerićVišnjevac1
169Dominik Munkačević KolarićVišnjevac1
170Bruno PejićVišnjevac1
171Damjan StrabićVišnjevac1
172Leon ZarićVišnjevac1
173Sebastian BogdanGrafičar Vodovod1
174Leon FišbahGrafičar Vodovod1
175Matej KelerGrafičar Vodovod1
176Borna LekoGrafičar Vodovod1
177Niko RatkovićGrafičar Vodovod1
178David MajićŠN Legen1
179Lovro TolićŠN Legen1
180Ivan ŠtimacŠN Željezničar1
Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Više informacija o kolačićima možete pronaći OVDJE, a o politici privatnosti OVDJE.
Slažem se
Moje članstvo!