Postani član besplatnog programa Bijelo-plavog kluba - kroz koji ulaziš u bijelo-plavi svijet pun pogodnosti te se kroz svaku kupovinu kod partnera "legaliziraš" svojom članskom iskaznicom i podržavaš svoj klub!

Kako postati član?

• Prije utakmice na Bijelo-plavim kornerima
  • Na promo događajima u gradu i šire
  • Putem ove forme
Ime:
Prezime:
Datum rođenja:
Kontakt telefon:

Ispunjavanjem ovog obrasca gore navedena osoba prihvaća:

U slučaju problema kontaktirajte nas na bijeloplaviklub@nk-osijek.hr.

Obrazac vam je dostupan i online ovdje te ga možete donijeti ispunjenog na prodajno mjesto.

Za učlanjenje maloljetnih osoba u Bijelo-plavi klub potrebno je ispuniti suglasnost roditelja/skrbnika. Izjavu o suglasnosti možete preuzeti ovdje te ju donijeti ispunjenu i potpisanu prilikom učlanjivanja.

Sve aktualnosti o partnerima, popustima, kupovinama i još mnogo toga pratite na NK Osijek web stranici ili aplikaciji.

Pogodnosti NK Osijek članske iskaznice

• Aktivno sudjeluješ u bijelo-plavom pokretu
  • Pokazuješ aktivnu podršku i pripadnost svom klubu
  • Ostvaruješ pogodnosti pri kupnji kod brojnih partnera

Odgovore na često postavljena pitanja pronađite ovdje.

Slažem se