Odabir sezone:

  • Aktualno
  • Prva HNL
  • Ljestvica
  • Strijelci
  • Kup
  • Konferencijska liga
  • Prijateljske
Listopad
Hrvatski Telekom Prva liga / 11. KOLO
03. listopada 2021.
NEDJELJA / 19:30
Osijeklogo1:1logoHajdukIzvještaj

03. listopada 2021. / NEDJELJA / 19:30
1:1
logoHajduk
Hrvatski Telekom Prva liga / 12. KOLO
17. listopada 2021.
NEDJELJA / 15:00
Slaven Belupologo0:2logoOsijekIzvještaj

17. listopada 2021. / NEDJELJA / 15:00
logoSlaven Belupo
0:2
Hrvatski Telekom Prva liga / 13. KOLO
23. listopada 2021.
SUBOTA / 15:00
Osijeklogo1:0logoHrv. dragovoljacIzvještaj

23. listopada 2021. / SUBOTA / 15:00
1:0
logoHrv. dragovoljac
Hrvatski Telekom Prva liga / 14. KOLO
31. listopada 2021.
NEDJELJA / 17:30
Rijekalogo-:-logoOsijek

31. listopada 2021. / NEDJELJA / 17:30
logoRijeka
-:-
Studeni
Hrvatski Telekom Prva liga / 15. KOLO
06. studenog 2021.
SUBOTA / 15:00
Osijeklogo-:-logoIstra 1961

06. studenog 2021. / SUBOTA / 15:00
-:-
logoIstra 1961
Hrvatski Telekom Prva liga / 16. KOLO
20. studenog 2021.
SUBOTA / 15:00
Dinamologo-:-logoOsijek

20. studenog 2021. / SUBOTA / 15:00
logoDinamo
-:-
Hrvatski Telekom Prva liga / 17. KOLO
27. studenog 2021.
SUBOTA / 17:00
Osijeklogo-:-logoLokomotiva

27. studenog 2021. / SUBOTA / 17:00
-:-
logoLokomotiva
1. kolo
16. srpnja 2021.
PETAK / 18:55
Dinamologo0:2logoSlaven BelupoIzvještaj
16. srpnja 2021. / PETAK / 18:55
logoDinamo
0:2
logoSlaven Belupo
16. srpnja 2021.
PETAK / 21:00
Osijeklogo3:0logoŠibenikIzvještaj
16. srpnja 2021. / PETAK / 21:00
3:0
logoŠibenik
17. srpnja 2021.
SUBOTA / 18:55
Lokomotivalogo2:2logoHajdukIzvještaj
17. srpnja 2021. / SUBOTA / 18:55
logoLokomotiva
2:2
logoHajduk
17. srpnja 2021.
SUBOTA / 21:00
Rijekalogo2:0logoGoricaIzvještaj
17. srpnja 2021. / SUBOTA / 21:00
logoRijeka
2:0
logoGorica
18. srpnja 2021.
NEDJELJA / 18:55
Istra 1961logo3:1logoHrv. dragovoljacIzvještaj
18. srpnja 2021. / NEDJELJA / 18:55
logoIstra 1961
3:1
logoHrv. dragovoljac
2. kolo
23. srpnja 2021.
PETAK / 20:00
Hrv. dragovoljaclogo0:4logoDinamoIzvještaj
23. srpnja 2021. / PETAK / 20:00
logoHrv. dragovoljac
0:4
logoDinamo
24. srpnja 2021.
SUBOTA / 18:55
Slaven Belupologo1:2logoLokomotivaIzvještaj
24. srpnja 2021. / SUBOTA / 18:55
logoSlaven Belupo
1:2
logoLokomotiva
24. srpnja 2021.
SUBOTA / 21:00
Goricalogo3:1logoŠibenikIzvještaj
24. srpnja 2021. / SUBOTA / 21:00
logoGorica
3:1
logoŠibenik
25. srpnja 2021.
NEDJELJA / 18:55
Rijekalogo2:0logoIstra 1961Izvještaj
25. srpnja 2021. / NEDJELJA / 18:55
logoRijeka
2:0
logoIstra 1961
25. srpnja 2021.
NEDJELJA / 21:00
Hajduklogo1:2logoOsijekIzvještaj
25. srpnja 2021. / NEDJELJA / 21:00
logoHajduk
1:2
3. kolo
30. srpnja 2021.
PETAK / 20:00
Lokomotivalogo3:2logoHrv. dragovoljacIzvještaj
30. srpnja 2021. / PETAK / 20:00
logoLokomotiva
3:2
logoHrv. dragovoljac
31. srpnja 2021.
SUBOTA / 20:00
Istra 1961logo1:2logoGoricaIzvještaj
31. srpnja 2021. / SUBOTA / 20:00
logoIstra 1961
1:2
logoGorica
01. kolovoza 2021.
NEDJELJA / 18:55
Hajduklogo1:0logoŠibenikIzvještaj
01. kolovoza 2021. / NEDJELJA / 18:55
logoHajduk
1:0
logoŠibenik
01. kolovoza 2021.
NEDJELJA / 21:00
Dinamologo3:3logoRijekaIzvještaj
01. kolovoza 2021. / NEDJELJA / 21:00
logoDinamo
3:3
logoRijeka
01. kolovoza 2021.
NEDJELJA / 21:00
Osijeklogo0:0logoSlaven BelupoIzvještaj
01. kolovoza 2021. / NEDJELJA / 21:00
0:0
logoSlaven Belupo
4. kolo
07. kolovoza 2021.
SUBOTA / 18:55
Slaven Belupologo1:1logoŠibenikIzvještaj
07. kolovoza 2021. / SUBOTA / 18:55
logoSlaven Belupo
1:1
logoŠibenik
07. kolovoza 2021.
SUBOTA / 21:00
Goricalogo1:3logoHajdukIzvještaj
07. kolovoza 2021. / SUBOTA / 21:00
logoGorica
1:3
logoHajduk
08. kolovoza 2021.
NEDJELJA / 18:55
Hrv. dragovoljaclogo1:2logoOsijekIzvještaj
08. kolovoza 2021. / NEDJELJA / 18:55
logoHrv. dragovoljac
1:2
20. listopada 2021.
SRIJEDA / 17:00
Rijekalogo1:2logoLokomotivaIzvještaj
20. listopada 2021. / SRIJEDA / 17:00
logoRijeka
1:2
logoLokomotiva
15. prosinca 2021.
SRIJEDA / 17:00
Istra 1961logo-:-logoDinamo
15. prosinca 2021. / SRIJEDA / 17:00
logoIstra 1961
-:-
logoDinamo
5. kolo
13. kolovoza 2021.
PETAK / 20:00
Dinamologo1:0logoGoricaIzvještaj
13. kolovoza 2021. / PETAK / 20:00
logoDinamo
1:0
logoGorica
14. kolovoza 2021.
SUBOTA / 18:55
Lokomotivalogo4:0logoIstra 1961Izvještaj
14. kolovoza 2021. / SUBOTA / 18:55
logoLokomotiva
4:0
logoIstra 1961
14. kolovoza 2021.
SUBOTA / 21:00
Hajduklogo2:0logoSlaven BelupoIzvještaj
14. kolovoza 2021. / SUBOTA / 21:00
logoHajduk
2:0
logoSlaven Belupo
15. kolovoza 2021.
NEDJELJA / 18:55
Šibeniklogo6:2logoHrv. dragovoljacIzvještaj
15. kolovoza 2021. / NEDJELJA / 18:55
logoŠibenik
6:2
logoHrv. dragovoljac
15. kolovoza 2021.
NEDJELJA / 21:00
Osijeklogo1:0logoRijekaIzvještaj
15. kolovoza 2021. / NEDJELJA / 21:00
1:0
logoRijeka
6. kolo
20. kolovoza 2021.
PETAK / 20:00
Hrv. dragovoljaclogo0:1logoHajdukIzvještaj
20. kolovoza 2021. / PETAK / 20:00
logoHrv. dragovoljac
0:1
logoHajduk
21. kolovoza 2021.
SUBOTA / 18:55
Goricalogo1:0logoSlaven BelupoIzvještaj
21. kolovoza 2021. / SUBOTA / 18:55
logoGorica
1:0
logoSlaven Belupo
21. kolovoza 2021.
SUBOTA / 21:00
Dinamologo1:0logoLokomotivaIzvještaj
21. kolovoza 2021. / SUBOTA / 21:00
logoDinamo
1:0
logoLokomotiva
22. kolovoza 2021.
NEDJELJA / 18:55
Istra 1961logo2:0logoOsijekIzvještaj
22. kolovoza 2021. / NEDJELJA / 18:55
logoIstra 1961
2:0
22. kolovoza 2021.
NEDJELJA / 21:00
Rijekalogo2:1logoŠibenikIzvještaj
22. kolovoza 2021. / NEDJELJA / 21:00
logoRijeka
2:1
logoŠibenik
7. kolo
27. kolovoza 2021.
PETAK / 20:00
Slaven Belupologo0:1logoHrv. dragovoljacIzvještaj
27. kolovoza 2021. / PETAK / 20:00
logoSlaven Belupo
0:1
logoHrv. dragovoljac
28. kolovoza 2021.
SUBOTA / 18:55
Lokomotivalogo0:1logoGoricaIzvještaj
28. kolovoza 2021. / SUBOTA / 18:55
logoLokomotiva
0:1
logoGorica
28. kolovoza 2021.
SUBOTA / 21:00
Šibeniklogo3:1logoIstra 1961Izvještaj
28. kolovoza 2021. / SUBOTA / 21:00
logoŠibenik
3:1
logoIstra 1961
29. kolovoza 2021.
NEDJELJA / 18:55
Osijeklogo0:2logoDinamoIzvještaj
29. kolovoza 2021. / NEDJELJA / 18:55
0:2
logoDinamo
29. kolovoza 2021.
NEDJELJA / 21:00
Hajduklogo1:2logoRijekaIzvještaj
29. kolovoza 2021. / NEDJELJA / 21:00
logoHajduk
1:2
logoRijeka
8. kolo
10. rujna 2021.
PETAK / 20:00
Goricalogo1:1logoHrv. dragovoljacIzvještaj
10. rujna 2021. / PETAK / 20:00
logoGorica
1:1
logoHrv. dragovoljac
11. rujna 2021.
SUBOTA / 17:00
Dinamologo2:0logoŠibenikIzvještaj
11. rujna 2021. / SUBOTA / 17:00
logoDinamo
2:0
logoŠibenik
11. rujna 2021.
SUBOTA / 19:05
Rijekalogo2:1logoSlaven BelupoIzvještaj
11. rujna 2021. / SUBOTA / 19:05
logoRijeka
2:1
logoSlaven Belupo
12. rujna 2021.
NEDJELJA / 17:00
Istra 1961logo1:3logoHajdukIzvještaj
12. rujna 2021. / NEDJELJA / 17:00
logoIstra 1961
1:3
logoHajduk
12. rujna 2021.
NEDJELJA / 19:05
Lokomotivalogo1:1logoOsijekIzvještaj
12. rujna 2021. / NEDJELJA / 19:05
logoLokomotiva
1:1
9. kolo
Hajduklogo-:-logoDinamo
logoHajduk
-:-
logoDinamo
17. rujna 2021.
PETAK / 20:00
Hrv. dragovoljaclogo2:2logoRijekaIzvještaj
17. rujna 2021. / PETAK / 20:00
logoHrv. dragovoljac
2:2
logoRijeka
18. rujna 2021.
SUBOTA / 17:00
Slaven Belupologo1:1logoIstra 1961Izvještaj
18. rujna 2021. / SUBOTA / 17:00
logoSlaven Belupo
1:1
logoIstra 1961
18. rujna 2021.
SUBOTA / 19:05
Šibeniklogo2:1logoLokomotivaIzvještaj
18. rujna 2021. / SUBOTA / 19:05
logoŠibenik
2:1
logoLokomotiva
19. rujna 2021.
NEDJELJA / 19:05
Osijeklogo3:2logoGoricaIzvještaj
19. rujna 2021. / NEDJELJA / 19:05
3:2
logoGorica
10. kolo
25. rujna 2021.
SUBOTA / 17:00
Slaven Belupologo1:4logoDinamoIzvještaj
25. rujna 2021. / SUBOTA / 17:00
logoSlaven Belupo
1:4
logoDinamo
25. rujna 2021.
SUBOTA / 19:05
Šibeniklogo0:2logoOsijekIzvještaj
25. rujna 2021. / SUBOTA / 19:05
logoŠibenik
0:2
26. rujna 2021.
NEDJELJA / 17:00
Goricalogo3:4logoRijekaIzvještaj
26. rujna 2021. / NEDJELJA / 17:00
logoGorica
3:4
logoRijeka
26. rujna 2021.
NEDJELJA / 19:05
Hajduklogo1:0logoLokomotivaIzvještaj
26. rujna 2021. / NEDJELJA / 19:05
logoHajduk
1:0
logoLokomotiva
27. rujna 2021.
PONEDJELJAK / 18:00
Hrv. dragovoljaclogo0:1logoIstra 1961Izvještaj
27. rujna 2021. / PONEDJELJAK / 18:00
logoHrv. dragovoljac
0:1
logoIstra 1961
11. kolo
01. listopada 2021.
PETAK / 18:00
Šibeniklogo1:2logoGoricaIzvještaj
01. listopada 2021. / PETAK / 18:00
logoŠibenik
1:2
logoGorica
02. listopada 2021.
SUBOTA / 17:00
Lokomotivalogo3:0logoSlaven BelupoIzvještaj
02. listopada 2021. / SUBOTA / 17:00
logoLokomotiva
3:0
logoSlaven Belupo
02. listopada 2021.
SUBOTA / 19:05
Istra 1961logo3:6logoRijekaIzvještaj
02. listopada 2021. / SUBOTA / 19:05
logoIstra 1961
3:6
logoRijeka
03. listopada 2021.
NEDJELJA / 17:00
Dinamologo8:0logoHrv. dragovoljacIzvještaj
03. listopada 2021. / NEDJELJA / 17:00
logoDinamo
8:0
logoHrv. dragovoljac
03. listopada 2021.
NEDJELJA / 19:30
Osijeklogo1:1logoHajdukIzvještaj
03. listopada 2021. / NEDJELJA / 19:30
1:1
logoHajduk
12. kolo
15. listopada 2021.
PETAK / 18:00
Hrv. dragovoljaclogo2:2logoLokomotivaIzvještaj
15. listopada 2021. / PETAK / 18:00
logoHrv. dragovoljac
2:2
logoLokomotiva
16. listopada 2021.
SUBOTA / 15:00
Goricalogo1:1logoIstra 1961Izvještaj
16. listopada 2021. / SUBOTA / 15:00
logoGorica
1:1
logoIstra 1961
16. listopada 2021.
SUBOTA / 17:05
Rijekalogo3:3logoDinamoIzvještaj
16. listopada 2021. / SUBOTA / 17:05
logoRijeka
3:3
logoDinamo
17. listopada 2021.
NEDJELJA / 15:00
Slaven Belupologo0:2logoOsijekIzvještaj
17. listopada 2021. / NEDJELJA / 15:00
logoSlaven Belupo
0:2
17. listopada 2021.
NEDJELJA / 17:30
Šibeniklogo2:0logoHajdukIzvještaj
17. listopada 2021. / NEDJELJA / 17:30
logoŠibenik
2:0
logoHajduk
13. kolo
22. listopada 2021.
PETAK / 18:00
Šibeniklogo1:1logoSlaven BelupoIzvještaj
22. listopada 2021. / PETAK / 18:00
logoŠibenik
1:1
logoSlaven Belupo
23. listopada 2021.
SUBOTA / 15:00
Osijeklogo1:0logoHrv. dragovoljacIzvještaj
23. listopada 2021. / SUBOTA / 15:00
1:0
logoHrv. dragovoljac
23. listopada 2021.
SUBOTA / 17:05
Hajduklogo0:0logoGoricaIzvještaj
23. listopada 2021. / SUBOTA / 17:05
logoHajduk
0:0
logoGorica
24. listopada 2021.
NEDJELJA / 15:00
Dinamologo1:1logoIstra 1961Izvještaj
24. listopada 2021. / NEDJELJA / 15:00
logoDinamo
1:1
logoIstra 1961
24. listopada 2021.
NEDJELJA / 17:30
Lokomotivalogo0:2logoRijekaIzvještaj
24. listopada 2021. / NEDJELJA / 17:30
logoLokomotiva
0:2
logoRijeka
14. kolo
30. listopada 2021.
SUBOTA / 15:00
Hrv. dragovoljaclogo-:-logoŠibenik
30. listopada 2021. / SUBOTA / 15:00
logoHrv. dragovoljac
-:-
logoŠibenik
30. listopada 2021.
SUBOTA / 17:05
Goricalogo-:-logoDinamo
30. listopada 2021. / SUBOTA / 17:05
logoGorica
-:-
logoDinamo
31. listopada 2021.
NEDJELJA / 15:00
Slaven Belupologo-:-logoHajduk
31. listopada 2021. / NEDJELJA / 15:00
logoSlaven Belupo
-:-
logoHajduk
31. listopada 2021.
NEDJELJA / 17:30
Rijekalogo-:-logoOsijek
31. listopada 2021. / NEDJELJA / 17:30
logoRijeka
-:-
01. studenog 2021.
PONEDJELJAK / 18:00
Istra 1961logo-:-logoLokomotiva
01. studenog 2021. / PONEDJELJAK / 18:00
logoIstra 1961
-:-
logoLokomotiva
15. kolo
05. studenog 2021.
PETAK / 18:00
Slaven Belupologo-:-logoGorica
05. studenog 2021. / PETAK / 18:00
logoSlaven Belupo
-:-
logoGorica
06. studenog 2021.
SUBOTA / 15:00
Osijeklogo-:-logoIstra 1961
06. studenog 2021. / SUBOTA / 15:00
-:-
logoIstra 1961
06. studenog 2021.
SUBOTA / 17:05
Hajduklogo-:-logoHrv. dragovoljac
06. studenog 2021. / SUBOTA / 17:05
logoHajduk
-:-
logoHrv. dragovoljac
07. studenog 2021.
NEDJELJA / 15:00
Lokomotivalogo-:-logoDinamo
07. studenog 2021. / NEDJELJA / 15:00
logoLokomotiva
-:-
logoDinamo
07. studenog 2021.
NEDJELJA / 17:30
Šibeniklogo-:-logoRijeka
07. studenog 2021. / NEDJELJA / 17:30
logoŠibenik
-:-
logoRijeka
16. kolo
19. studenog 2021.
PETAK / 18:00
Hrv. dragovoljaclogo-:-logoSlaven Belupo
19. studenog 2021. / PETAK / 18:00
logoHrv. dragovoljac
-:-
logoSlaven Belupo
20. studenog 2021.
SUBOTA / 15:00
Dinamologo-:-logoOsijek
20. studenog 2021. / SUBOTA / 15:00
logoDinamo
-:-
20. studenog 2021.
SUBOTA / 17:05
Istra 1961logo-:-logoŠibenik
20. studenog 2021. / SUBOTA / 17:05
logoIstra 1961
-:-
logoŠibenik
21. studenog 2021.
NEDJELJA / 15:00
Goricalogo-:-logoLokomotiva
21. studenog 2021. / NEDJELJA / 15:00
logoGorica
-:-
logoLokomotiva
21. studenog 2021.
NEDJELJA / 17:30
Rijekalogo-:-logoHajduk
21. studenog 2021. / NEDJELJA / 17:30
logoRijeka
-:-
logoHajduk
17. kolo
27. studenog 2021.
SUBOTA / 17:00
Hrv. dragovoljaclogo-:-logoGorica
27. studenog 2021. / SUBOTA / 17:00
logoHrv. dragovoljac
-:-
logoGorica
27. studenog 2021.
SUBOTA / 17:00
Slaven Belupologo-:-logoRijeka
27. studenog 2021. / SUBOTA / 17:00
logoSlaven Belupo
-:-
logoRijeka
27. studenog 2021.
SUBOTA / 17:00
Hajduklogo-:-logoIstra 1961
27. studenog 2021. / SUBOTA / 17:00
logoHajduk
-:-
logoIstra 1961
27. studenog 2021.
SUBOTA / 17:00
Šibeniklogo-:-logoDinamo
27. studenog 2021. / SUBOTA / 17:00
logoŠibenik
-:-
logoDinamo
27. studenog 2021.
SUBOTA / 17:00
Osijeklogo-:-logoLokomotiva
27. studenog 2021. / SUBOTA / 17:00
-:-
logoLokomotiva
18. kolo
04. prosinca 2021.
SUBOTA / 17:00
Goricalogo-:-logoOsijek
04. prosinca 2021. / SUBOTA / 17:00
logoGorica
-:-
04. prosinca 2021.
SUBOTA / 17:00
Lokomotivalogo-:-logoŠibenik
04. prosinca 2021. / SUBOTA / 17:00
logoLokomotiva
-:-
logoŠibenik
04. prosinca 2021.
SUBOTA / 17:00
Dinamologo-:-logoHajduk
04. prosinca 2021. / SUBOTA / 17:00
logoDinamo
-:-
logoHajduk
04. prosinca 2021.
SUBOTA / 17:00
Istra 1961logo-:-logoSlaven Belupo
04. prosinca 2021. / SUBOTA / 17:00
logoIstra 1961
-:-
logoSlaven Belupo
04. prosinca 2021.
SUBOTA / 17:00
Rijekalogo-:-logoHrv. dragovoljac
04. prosinca 2021. / SUBOTA / 17:00
logoRijeka
-:-
logoHrv. dragovoljac
19. kolo
11. prosinca 2021.
SUBOTA / 17:00
Rijekalogo-:-logoGorica
11. prosinca 2021. / SUBOTA / 17:00
logoRijeka
-:-
logoGorica
11. prosinca 2021.
SUBOTA / 17:00
Istra 1961logo-:-logoHrv. dragovoljac
11. prosinca 2021. / SUBOTA / 17:00
logoIstra 1961
-:-
logoHrv. dragovoljac
11. prosinca 2021.
SUBOTA / 17:00
Dinamologo-:-logoSlaven Belupo
11. prosinca 2021. / SUBOTA / 17:00
logoDinamo
-:-
logoSlaven Belupo
11. prosinca 2021.
SUBOTA / 17:00
Lokomotivalogo-:-logoHajduk
11. prosinca 2021. / SUBOTA / 17:00
logoLokomotiva
-:-
logoHajduk
11. prosinca 2021.
SUBOTA / 17:00
Osijeklogo-:-logoŠibenik
11. prosinca 2021. / SUBOTA / 17:00
-:-
logoŠibenik
20. kolo
18. prosinca 2021.
SUBOTA / 17:00
Goricalogo-:-logoŠibenik
18. prosinca 2021. / SUBOTA / 17:00
logoGorica
-:-
logoŠibenik
18. prosinca 2021.
SUBOTA / 17:00
Hajduklogo-:-logoOsijek
18. prosinca 2021. / SUBOTA / 17:00
logoHajduk
-:-
18. prosinca 2021.
SUBOTA / 17:00
Slaven Belupologo-:-logoLokomotiva
18. prosinca 2021. / SUBOTA / 17:00
logoSlaven Belupo
-:-
logoLokomotiva
18. prosinca 2021.
SUBOTA / 17:00
Hrv. dragovoljaclogo-:-logoDinamo
18. prosinca 2021. / SUBOTA / 17:00
logoHrv. dragovoljac
-:-
logoDinamo
18. prosinca 2021.
SUBOTA / 17:00
Rijekalogo-:-logoIstra 1961
18. prosinca 2021. / SUBOTA / 17:00
logoRijeka
-:-
logoIstra 1961
21. kolo
29. siječnja 2022.
SUBOTA / 17:00
Istra 1961logo-:-logoGorica
29. siječnja 2022. / SUBOTA / 17:00
logoIstra 1961
-:-
logoGorica
29. siječnja 2022.
SUBOTA / 17:00
Dinamologo-:-logoRijeka
29. siječnja 2022. / SUBOTA / 17:00
logoDinamo
-:-
logoRijeka
29. siječnja 2022.
SUBOTA / 17:00
Lokomotivalogo-:-logoHrv. dragovoljac
29. siječnja 2022. / SUBOTA / 17:00
logoLokomotiva
-:-
logoHrv. dragovoljac
29. siječnja 2022.
SUBOTA / 17:00
Osijeklogo-:-logoSlaven Belupo
29. siječnja 2022. / SUBOTA / 17:00
-:-
logoSlaven Belupo
29. siječnja 2022.
SUBOTA / 17:00
Šibeniklogo-:-logoHajduk
29. siječnja 2022. / SUBOTA / 17:00
logoŠibenik
-:-
logoHajduk
22. kolo
05. veljače 2022.
SUBOTA / 17:00
Goricalogo-:-logoHajduk
05. veljače 2022. / SUBOTA / 17:00
logoGorica
-:-
logoHajduk
05. veljače 2022.
SUBOTA / 17:00
Slaven Belupologo-:-logoŠibenik
05. veljače 2022. / SUBOTA / 17:00
logoSlaven Belupo
-:-
logoŠibenik
05. veljače 2022.
SUBOTA / 17:00
Hrv. dragovoljaclogo-:-logoOsijek
05. veljače 2022. / SUBOTA / 17:00
logoHrv. dragovoljac
-:-
05. veljače 2022.
SUBOTA / 17:00
Rijekalogo-:-logoLokomotiva
05. veljače 2022. / SUBOTA / 17:00
logoRijeka
-:-
logoLokomotiva
05. veljače 2022.
SUBOTA / 17:00
Istra 1961logo-:-logoDinamo
05. veljače 2022. / SUBOTA / 17:00
logoIstra 1961
-:-
logoDinamo
23. kolo
12. veljače 2022.
SUBOTA / 17:00
Dinamologo-:-logoGorica
12. veljače 2022. / SUBOTA / 17:00
logoDinamo
-:-
logoGorica
12. veljače 2022.
SUBOTA / 17:00
Lokomotivalogo-:-logoIstra 1961
12. veljače 2022. / SUBOTA / 17:00
logoLokomotiva
-:-
logoIstra 1961
12. veljače 2022.
SUBOTA / 17:00
Osijeklogo-:-logoRijeka
12. veljače 2022. / SUBOTA / 17:00
-:-
logoRijeka
12. veljače 2022.
SUBOTA / 17:00
Šibeniklogo-:-logoHrv. dragovoljac
12. veljače 2022. / SUBOTA / 17:00
logoŠibenik
-:-
logoHrv. dragovoljac
12. veljače 2022.
SUBOTA / 17:00
Hajduklogo-:-logoSlaven Belupo
12. veljače 2022. / SUBOTA / 17:00
logoHajduk
-:-
logoSlaven Belupo
24. kolo
19. veljače 2022.
SUBOTA / 19:00
Goricalogo-:-logoSlaven Belupo
19. veljače 2022. / SUBOTA / 19:00
logoGorica
-:-
logoSlaven Belupo
19. veljače 2022.
SUBOTA / 19:00
Hrv. dragovoljaclogo-:-logoHajduk
19. veljače 2022. / SUBOTA / 19:00
logoHrv. dragovoljac
-:-
logoHajduk
19. veljače 2022.
SUBOTA / 19:00
Rijekalogo-:-logoŠibenik
19. veljače 2022. / SUBOTA / 19:00
logoRijeka
-:-
logoŠibenik
19. veljače 2022.
SUBOTA / 19:00
Istra 1961logo-:-logoOsijek
19. veljače 2022. / SUBOTA / 19:00
logoIstra 1961
-:-
19. veljače 2022.
SUBOTA / 19:00
Dinamologo-:-logoLokomotiva
19. veljače 2022. / SUBOTA / 19:00
logoDinamo
-:-
logoLokomotiva
25. kolo
26. veljače 2022.
SUBOTA / 17:00
Lokomotivalogo-:-logoGorica
26. veljače 2022. / SUBOTA / 17:00
logoLokomotiva
-:-
logoGorica
26. veljače 2022.
SUBOTA / 17:00
Osijeklogo-:-logoDinamo
26. veljače 2022. / SUBOTA / 17:00
-:-
logoDinamo
26. veljače 2022.
SUBOTA / 17:00
Šibeniklogo-:-logoIstra 1961
26. veljače 2022. / SUBOTA / 17:00
logoŠibenik
-:-
logoIstra 1961
26. veljače 2022.
SUBOTA / 17:00
Hajduklogo-:-logoRijeka
26. veljače 2022. / SUBOTA / 17:00
logoHajduk
-:-
logoRijeka
26. veljače 2022.
SUBOTA / 17:00
Slaven Belupologo-:-logoHrv. dragovoljac
26. veljače 2022. / SUBOTA / 17:00
logoSlaven Belupo
-:-
logoHrv. dragovoljac
26. kolo
05. ožujka 2022.
SUBOTA / 17:00
Goricalogo-:-logoHrv. dragovoljac
05. ožujka 2022. / SUBOTA / 17:00
logoGorica
-:-
logoHrv. dragovoljac
05. ožujka 2022.
SUBOTA / 17:00
Rijekalogo-:-logoSlaven Belupo
05. ožujka 2022. / SUBOTA / 17:00
logoRijeka
-:-
logoSlaven Belupo
05. ožujka 2022.
SUBOTA / 17:00
Istra 1961logo-:-logoHajduk
05. ožujka 2022. / SUBOTA / 17:00
logoIstra 1961
-:-
logoHajduk
05. ožujka 2022.
SUBOTA / 17:00
Dinamologo-:-logoŠibenik
05. ožujka 2022. / SUBOTA / 17:00
logoDinamo
-:-
logoŠibenik
05. ožujka 2022.
SUBOTA / 17:00
Lokomotivalogo-:-logoOsijek
05. ožujka 2022. / SUBOTA / 17:00
logoLokomotiva
-:-
27. kolo
12. ožujka 2022.
SUBOTA / 17:00
Osijeklogo-:-logoGorica
12. ožujka 2022. / SUBOTA / 17:00
-:-
logoGorica
12. ožujka 2022.
SUBOTA / 17:00
Šibeniklogo-:-logoLokomotiva
12. ožujka 2022. / SUBOTA / 17:00
logoŠibenik
-:-
logoLokomotiva
12. ožujka 2022.
SUBOTA / 17:00
Hajduklogo-:-logoDinamo
12. ožujka 2022. / SUBOTA / 17:00
logoHajduk
-:-
logoDinamo
12. ožujka 2022.
SUBOTA / 17:00
Slaven Belupologo-:-logoIstra 1961
12. ožujka 2022. / SUBOTA / 17:00
logoSlaven Belupo
-:-
logoIstra 1961
12. ožujka 2022.
SUBOTA / 17:00
Hrv. dragovoljaclogo-:-logoRijeka
12. ožujka 2022. / SUBOTA / 17:00
logoHrv. dragovoljac
-:-
logoRijeka
28. kolo
19. ožujka 2022.
SUBOTA / 17:00
Goricalogo-:-logoRijeka
19. ožujka 2022. / SUBOTA / 17:00
logoGorica
-:-
logoRijeka
19. ožujka 2022.
SUBOTA / 17:00
Hrv. dragovoljaclogo-:-logoIstra 1961
19. ožujka 2022. / SUBOTA / 17:00
logoHrv. dragovoljac
-:-
logoIstra 1961
19. ožujka 2022.
SUBOTA / 17:00
Slaven Belupologo-:-logoDinamo
19. ožujka 2022. / SUBOTA / 17:00
logoSlaven Belupo
-:-
logoDinamo
19. ožujka 2022.
SUBOTA / 17:00
Hajduklogo-:-logoLokomotiva
19. ožujka 2022. / SUBOTA / 17:00
logoHajduk
-:-
logoLokomotiva
19. ožujka 2022.
SUBOTA / 17:00
Šibeniklogo-:-logoOsijek
19. ožujka 2022. / SUBOTA / 17:00
logoŠibenik
-:-
29. kolo
02. travnja 2022.
SUBOTA / 19:00
Šibeniklogo-:-logoGorica
02. travnja 2022. / SUBOTA / 19:00
logoŠibenik
-:-
logoGorica
02. travnja 2022.
SUBOTA / 19:00
Osijeklogo-:-logoHajduk
02. travnja 2022. / SUBOTA / 19:00
-:-
logoHajduk
02. travnja 2022.
SUBOTA / 19:00
Lokomotivalogo-:-logoSlaven Belupo
02. travnja 2022. / SUBOTA / 19:00
logoLokomotiva
-:-
logoSlaven Belupo
02. travnja 2022.
SUBOTA / 19:00
Dinamologo-:-logoHrv. dragovoljac
02. travnja 2022. / SUBOTA / 19:00
logoDinamo
-:-
logoHrv. dragovoljac
02. travnja 2022.
SUBOTA / 19:00
Istra 1961logo-:-logoRijeka
02. travnja 2022. / SUBOTA / 19:00
logoIstra 1961
-:-
logoRijeka
30. kolo
09. travnja 2022.
SUBOTA / 19:00
Goricalogo-:-logoIstra 1961
09. travnja 2022. / SUBOTA / 19:00
logoGorica
-:-
logoIstra 1961
09. travnja 2022.
SUBOTA / 19:00
Rijekalogo-:-logoDinamo
09. travnja 2022. / SUBOTA / 19:00
logoRijeka
-:-
logoDinamo
09. travnja 2022.
SUBOTA / 19:00
Hrv. dragovoljaclogo-:-logoLokomotiva
09. travnja 2022. / SUBOTA / 19:00
logoHrv. dragovoljac
-:-
logoLokomotiva
09. travnja 2022.
SUBOTA / 19:00
Slaven Belupologo-:-logoOsijek
09. travnja 2022. / SUBOTA / 19:00
logoSlaven Belupo
-:-
09. travnja 2022.
SUBOTA / 19:00
Hajduklogo-:-logoŠibenik
09. travnja 2022. / SUBOTA / 19:00
logoHajduk
-:-
logoŠibenik
31. kolo
16. travnja 2022.
SUBOTA / 19:00
Hajduklogo-:-logoGorica
16. travnja 2022. / SUBOTA / 19:00
logoHajduk
-:-
logoGorica
16. travnja 2022.
SUBOTA / 19:00
Šibeniklogo-:-logoSlaven Belupo
16. travnja 2022. / SUBOTA / 19:00
logoŠibenik
-:-
logoSlaven Belupo
16. travnja 2022.
SUBOTA / 19:00
Osijeklogo-:-logoHrv. dragovoljac
16. travnja 2022. / SUBOTA / 19:00
-:-
logoHrv. dragovoljac
16. travnja 2022.
SUBOTA / 19:00
Lokomotivalogo-:-logoRijeka
16. travnja 2022. / SUBOTA / 19:00
logoLokomotiva
-:-
logoRijeka
16. travnja 2022.
SUBOTA / 19:00
Dinamologo-:-logoIstra 1961
16. travnja 2022. / SUBOTA / 19:00
logoDinamo
-:-
logoIstra 1961
32. kolo
23. travnja 2022.
SUBOTA / 19:00
Goricalogo-:-logoDinamo
23. travnja 2022. / SUBOTA / 19:00
logoGorica
-:-
logoDinamo
23. travnja 2022.
SUBOTA / 19:00
Istra 1961logo-:-logoLokomotiva
23. travnja 2022. / SUBOTA / 19:00
logoIstra 1961
-:-
logoLokomotiva
23. travnja 2022.
SUBOTA / 19:00
Rijekalogo-:-logoOsijek
23. travnja 2022. / SUBOTA / 19:00
logoRijeka
-:-
23. travnja 2022.
SUBOTA / 19:00
Hrv. dragovoljaclogo-:-logoŠibenik
23. travnja 2022. / SUBOTA / 19:00
logoHrv. dragovoljac
-:-
logoŠibenik
23. travnja 2022.
SUBOTA / 19:00
Slaven Belupologo-:-logoHajduk
23. travnja 2022. / SUBOTA / 19:00
logoSlaven Belupo
-:-
logoHajduk
33. kolo
30. travnja 2022.
SUBOTA / 19:00
Slaven Belupologo-:-logoGorica
30. travnja 2022. / SUBOTA / 19:00
logoSlaven Belupo
-:-
logoGorica
30. travnja 2022.
SUBOTA / 19:00
Hajduklogo-:-logoHrv. dragovoljac
30. travnja 2022. / SUBOTA / 19:00
logoHajduk
-:-
logoHrv. dragovoljac
30. travnja 2022.
SUBOTA / 19:00
Šibeniklogo-:-logoRijeka
30. travnja 2022. / SUBOTA / 19:00
logoŠibenik
-:-
logoRijeka
30. travnja 2022.
SUBOTA / 19:00
Osijeklogo-:-logoIstra 1961
30. travnja 2022. / SUBOTA / 19:00
-:-
logoIstra 1961
30. travnja 2022.
SUBOTA / 19:00
Lokomotivalogo-:-logoDinamo
30. travnja 2022. / SUBOTA / 19:00
logoLokomotiva
-:-
logoDinamo
34. kolo
07. svibnja 2022.
SUBOTA / 19:00
Goricalogo-:-logoLokomotiva
07. svibnja 2022. / SUBOTA / 19:00
logoGorica
-:-
logoLokomotiva
07. svibnja 2022.
SUBOTA / 19:00
Dinamologo-:-logoOsijek
07. svibnja 2022. / SUBOTA / 19:00
logoDinamo
-:-
07. svibnja 2022.
SUBOTA / 19:00
Istra 1961logo-:-logoŠibenik
07. svibnja 2022. / SUBOTA / 19:00
logoIstra 1961
-:-
logoŠibenik
07. svibnja 2022.
SUBOTA / 19:00
Rijekalogo-:-logoHajduk
07. svibnja 2022. / SUBOTA / 19:00
logoRijeka
-:-
logoHajduk
07. svibnja 2022.
SUBOTA / 19:00
Hrv. dragovoljaclogo-:-logoSlaven Belupo
07. svibnja 2022. / SUBOTA / 19:00
logoHrv. dragovoljac
-:-
logoSlaven Belupo
35. kolo
14. svibnja 2022.
SUBOTA / 19:00
Hrv. dragovoljaclogo-:-logoGorica
14. svibnja 2022. / SUBOTA / 19:00
logoHrv. dragovoljac
-:-
logoGorica
14. svibnja 2022.
SUBOTA / 19:00
Slaven Belupologo-:-logoRijeka
14. svibnja 2022. / SUBOTA / 19:00
logoSlaven Belupo
-:-
logoRijeka
14. svibnja 2022.
SUBOTA / 19:00
Hajduklogo-:-logoIstra 1961
14. svibnja 2022. / SUBOTA / 19:00
logoHajduk
-:-
logoIstra 1961
14. svibnja 2022.
SUBOTA / 19:00
Šibeniklogo-:-logoDinamo
14. svibnja 2022. / SUBOTA / 19:00
logoŠibenik
-:-
logoDinamo
14. svibnja 2022.
SUBOTA / 19:00
Osijeklogo-:-logoLokomotiva
14. svibnja 2022. / SUBOTA / 19:00
-:-
logoLokomotiva
36. kolo
21. svibnja 2022.
SUBOTA / 19:00
Goricalogo-:-logoOsijek
21. svibnja 2022. / SUBOTA / 19:00
logoGorica
-:-
21. svibnja 2022.
SUBOTA / 19:00
Lokomotivalogo-:-logoŠibenik
21. svibnja 2022. / SUBOTA / 19:00
logoLokomotiva
-:-
logoŠibenik
21. svibnja 2022.
SUBOTA / 19:00
Dinamologo-:-logoHajduk
21. svibnja 2022. / SUBOTA / 19:00
logoDinamo
-:-
logoHajduk
21. svibnja 2022.
SUBOTA / 19:00
Istra 1961logo-:-logoSlaven Belupo
21. svibnja 2022. / SUBOTA / 19:00
logoIstra 1961
-:-
logoSlaven Belupo
21. svibnja 2022.
SUBOTA / 19:00
Rijekalogo-:-logoHrv. dragovoljac
21. svibnja 2022. / SUBOTA / 19:00
logoRijeka
-:-
logoHrv. dragovoljac

Hrvatski Telekom Prva liga

KlubUkPobNerPorG+G-GRBod
1.Rijeka138323120+1127
2.Osijek138321810+827
3.Dinamo117312910+1924
4.Hajduk126331611+521
5.Lokomotiva135352016+418
6.Gorica135351718-118
7.Šibenik134271821-314
8.Istra 1961123361524-912
9.Slaven Belupo13148820-127
10.Hrv. dragovoljac131391234-226
 IgračKlubGol.
1Josip DrmićRijeka11
2Marko LivajaHajduk7
3Marko DabroLokomotiva6
4Marin JakolišŠibenik5
5Boureima Hassane BandeIstra 19615
6Kristijan LovrićGorica4
7Antonio MarinŠibenik4
8Dion Drena BeljoIstra 19614
9Lovro MajerDinamo3
10Mislav OršićDinamo3
11Bruno PetkovićDinamo3
12Toni FrukGorica3
13Jan MlakarHajduk3
14Abass IssahRijeka3
15Robert MurićRijeka3
16Domagoj PavičićRijeka3
17Ivan DelićŠibenik3
18Lukas KačavendaLokomotiva3
19Ivan KrstanovićSlaven Belupo3
20Komnen AndrićDinamo2
21Luka IvanušecDinamo2
22Luka MenaloDinamo2
23Dino PerićDinamo2
24Hrvoje BabecGorica2
25Dieye MatarGorica2
26Prince Obeng AmpemRijeka2
27Denis BušnjaRijeka2
28Haris VučkićRijeka2
29Stipe Bačelić GrgićŠibenik2
30Mario ĆurićŠibenik2
31Valentino MajstorovićHrv. dragovoljac2
32Vinko PetkovićHrv. dragovoljac2
33Tomislav ŠtrkaljHrv. dragovoljac2
34Mario VeljačaHrv. dragovoljac2
35Aliyu IbrahimLokomotiva2
36Sandro KulenovićLokomotiva2
37Ivan MilićevićLokomotiva2
38Damjan BoharOsijek2
39Mirlind DakuOsijek2
40Ramon Nazareno MIEREZOsijek2
41Darko NejašmićOsijek2
42Mihael ŽaperOsijek2
43Marko BulatDinamo1
44Duje ČopDinamo1
45Mario GavranovićDinamo1
46Kristijan JakićDinamo1
47Deni JurićDinamo1
48Rasmus Steensbaek LauritsenDinamo1
49Josip MišićDinamo1
50Dario ŠpikićDinamo1
51Josip ŠutaloDinamo1
52Marko TolićDinamo1
53Fran BrodićGorica1
54Matija DvornekovićGorica1
55Anthony KalikGorica1
56Saša MarjanovićGorica1
57Samuel Emem EduokHajduk1
58Josip ElezHajduk1
59Emir SahitiHajduk1
60Stefan SimićHajduk1
61Josip VukovićHajduk1
62Anton KrešićRijeka1
63Ivan LepinjicaRijeka1
64Lindon SelahiRijeka1
65Ivan TomečakRijeka1
66Darko VelkovskiRijeka1
67Karlo BilićŠibenik1
68Marcos David Mina LucumiŠibenik1
69Ricardo BagadurHrv. dragovoljac1
70Andrej LukićHrv. dragovoljac1
71Benedik MiočHrv. dragovoljac1
72Joao Pedro Eira Antunes Da SilvaIstra 19611
73Mateo LisicaIstra 19611
74Abdallahi MahmoudIstra 19611
75Bernardo MatićIstra 19611
76Robert MiškovićIstra 19611
77Mauro PerkovićIstra 19611
78Enis CokajLokomotiva1
79Silvio GoričanLokomotiva1
80Josip PivarićLokomotiva1
81Nikola SoldoLokomotiva1
82Ivan FiolićOsijek1
83Amer HirošOsijek1
84Mario JurčevićOsijek1
85Laszlo KleinheislerOsijek1
86Danijel LončarOsijek1
87Antonio ManceOsijek1
88Marin PiljOsijek1
89Mihret TopčagićOsijek1
90Bruno BogojevićSlaven Belupo1
91Alen GrgićSlaven Belupo1
92Nedim HadžićSlaven Belupo1
93Zoran KvržićSlaven Belupo1
94Mateo MonjacSlaven Belupo1
1/16 finala
14. rujna 2021.
UTORAK / 16:00
Nehajlogo3:7logoGoricaIzvještaj
14. rujna 2021. / UTORAK / 16:00
logoNehaj
3:7
logoGorica
15. rujna 2021.
SRIJEDA / 16:00
Bednjalogo0:3logoOsijekIzvještaj
15. rujna 2021. / SRIJEDA / 16:00
logoBednja
0:3
21. rujna 2021.
UTORAK / 15:00
Pitomačalogo0:7logoRijekaIzvještaj
21. rujna 2021. / UTORAK / 15:00
logoPitomača
0:7
logoRijeka
21. rujna 2021.
UTORAK / 15:30
Vuteks Slogalogo0:3logoIstra 1961Izvještaj
21. rujna 2021. / UTORAK / 15:30
logoVuteks Sloga
0:3
logoIstra 1961
21. rujna 2021.
UTORAK / 15:30
Dugopoljelogo8:9logoLokomotivaIzvještaj
21. rujna 2021. / UTORAK / 15:30
logoDugopolje
8:9
logoLokomotiva
21. rujna 2021.
UTORAK / 15:30
Mladostlogo3:1logoInter-ZaprešićIzvještaj
21. rujna 2021. / UTORAK / 15:30
logoMladost
3:1
logoInter-Zaprešić
21. rujna 2021.
UTORAK / 17:00
PRIMORAC (BNM)logo1:2logoHajdukIzvještaj
21. rujna 2021. / UTORAK / 17:00
logoPRIMORAC (BNM)
1:2
logoHajduk
22. rujna 2021.
SRIJEDA / 15:30
Belišćelogo4:0NK Jaska VinogradarIzvještaj
22. rujna 2021. / SRIJEDA / 15:30
logoBelišće
4:0
NK Jaska Vinogradar
22. rujna 2021.
SRIJEDA / 15:30
Bjelovarlogo1:5logoRudešIzvještaj
22. rujna 2021. / SRIJEDA / 15:30
logoBjelovar
1:5
logoRudeš
22. rujna 2021.
SRIJEDA / 15:30
Sesvetelogo2:3logoVaraždinIzvještaj
22. rujna 2021. / SRIJEDA / 15:30
logoSesvete
2:3
logoVaraždin
22. rujna 2021.
SRIJEDA / 15:30
BSKlogo1:0logoCibaliaIzvještaj
22. rujna 2021. / SRIJEDA / 15:30
logoBSK
1:0
logoCibalia
22. rujna 2021.
SRIJEDA / 15:30
Zagreblogo0:1OriolikIzvještaj
22. rujna 2021. / SRIJEDA / 15:30
logoZagreb
0:1
Oriolik
22. rujna 2021.
SRIJEDA / 16:00
Orijent 1919logo1:4logoDinamoIzvještaj
22. rujna 2021. / SRIJEDA / 16:00
logoOrijent 1919
1:4
logoDinamo
22. rujna 2021.
SRIJEDA / 16:30
Rudarlogo2:0logoSplitIzvještaj
22. rujna 2021. / SRIJEDA / 16:30
logoRudar
2:0
logoSplit
22. rujna 2021.
SRIJEDA / 18:00
Međimurjelogo0:1logoŠibenikIzvještaj
22. rujna 2021. / SRIJEDA / 18:00
logoMeđimurje
0:1
logoŠibenik
22. rujna 2021.
SRIJEDA / 18:30
NK Karlovac 1919logo0:2logoSlaven BelupoIzvještaj
22. rujna 2021. / SRIJEDA / 18:30
logoNK Karlovac 1919
0:2
logoSlaven Belupo
1/8 finala
26. listopada 2021.
UTORAK / 13:00
Rudešlogo0:2logoOsijekIzvještaj
26. listopada 2021. / UTORAK / 13:00
logoRudeš
0:2
26. listopada 2021.
UTORAK / 15:00
Belišćelogo1:5logoHajdukIzvještaj
26. listopada 2021. / UTORAK / 15:00
logoBelišće
1:5
logoHajduk
26. listopada 2021.
UTORAK / 17:30
Šibeniklogo4:6logoSlaven BelupoIzvještaj
26. listopada 2021. / UTORAK / 17:30
logoŠibenik
4:6
logoSlaven Belupo
27. listopada 2021.
SRIJEDA / 15:00
Goricalogo2:0MladostIzvještaj
27. listopada 2021. / SRIJEDA / 15:00
logoGorica
2:0
Mladost
27. listopada 2021.
SRIJEDA / 15:00
BSKlogo2:3logoDinamoIzvještaj
27. listopada 2021. / SRIJEDA / 15:00
logoBSK
2:3
logoDinamo
27. listopada 2021.
SRIJEDA / 15:30
Rudarlogo2:3logoIstra 1961Izvještaj
27. listopada 2021. / SRIJEDA / 15:30
logoRudar
2:3
logoIstra 1961
27. listopada 2021.
SRIJEDA / 17:30
Varaždinlogo2:3logoLokomotivaIzvještaj
27. listopada 2021. / SRIJEDA / 17:30
logoVaraždin
2:3
logoLokomotiva
13. studenog 2021.
SUBOTA / 14:00
Orioliklogo-:-logoRijeka
13. studenog 2021. / SUBOTA / 14:00
logoOriolik
-:-
logoRijeka
2. pretkolo
22. srpnja 2021.
ČETVRTAK / 21:00
Pogoń Szczecinlogo0:0logoOsijek
22. srpnja 2021. / ČETVRTAK / 21:00
logoPogoń Szczecin
0:0
29. srpnja 2021.
ČETVRTAK / 21:00
Osijeklogo1:0logoPogoń Szczecin
29. srpnja 2021. / ČETVRTAK / 21:00
1:0
logoPogoń Szczecin
3. pretkolo
05. kolovoza 2021.
ČETVRTAK / 19:00
PFC CSKA-Sofialogo4:2logoOsijek
05. kolovoza 2021. / ČETVRTAK / 19:00
logoPFC CSKA-Sofia
4:2
12. kolovoza 2021.
ČETVRTAK / 21:15
Osijeklogo1:1logoPFC CSKA-Sofia
12. kolovoza 2021. / ČETVRTAK / 21:15
1:1
logoPFC CSKA-Sofia
19. lipnja 2021.
SUBOTA / 10:00
Osijeklogo4:0logoČepin
19. lipnja 2021. / SUBOTA / 10:00
4:0
logoČepin
24. lipnja 2021.
ČETVRTAK / 18:00
Polet (SMnM)logo2:4logoOsijek
24. lipnja 2021. / ČETVRTAK / 18:00
logoPolet (SMnM)
2:4
26. lipnja 2021.
SUBOTA / 11:00
Osijeklogo1:2logoSlask Wroclaw S.A.
26. lipnja 2021. / SUBOTA / 11:00
1:2
logoSlask Wroclaw S.A.
01. srpnja 2021.
ČETVRTAK / 18:00
Osijeklogo1:1logoFehérvár FC
01. srpnja 2021. / ČETVRTAK / 18:00
1:1
logoFehérvár FC
03. srpnja 2021.
SUBOTA / 11:00
Osijeklogo0:0logoZalaegerszegi TE
03. srpnja 2021. / SUBOTA / 11:00
0:0
logoZalaegerszegi TE
10. srpnja 2021.
SUBOTA / 18:00
Osijeklogo3:0logoTSC Bačka Topola
10. srpnja 2021. / SUBOTA / 18:00
3:0
logoTSC Bačka Topola
Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Više informacija o kolačićima možete pronaći OVDJE, a o politici privatnosti OVDJE.
Slažem se