Odabir sezone:
- Aktualno
- SuperSport HNL
- Ljestvica
- Strijelci
- Kup
- Konferencijska liga
Veljača | |||||
---|---|---|---|---|---|
SuperSport HNL / 21. KOLO 03. veljače 2024. SUBOTA / 17:30 | Osijek | 1:1 | Hajduk | Izvještaj | |
SuperSport HNL / 22. KOLO 10. veljače 2024. SUBOTA / 15:00 | Istra 1961 | 1:0 | Osijek | Izvještaj | |
SuperSport HNL / 23. KOLO 18. veljače 2024. NEDJELJA / 15:00 | Osijek | 3:0 | Gorica | Izvještaj | |
SuperSport HNL / 24. KOLO 23. veljače 2024. PETAK / 17:00 | Lokomotiva | 1:1 | Osijek | Izvještaj | |
SuperSport Hrvatski nogometni kup 23/24 / ČETVRTFINALE 27. veljače 2024. UTORAK / 15:00 | Lokomotiva | 1:0 | Osijek | Izvještaj | |
Ožujak | |||||
SuperSport HNL / 25. KOLO 03. ožujka 2024. NEDJELJA / 17:30 | Osijek | 1:1 | Dinamo | Izvještaj | |
SuperSport HNL / 26. KOLO 10. ožujka 2024. NEDJELJA / 15:00 | Rijeka | 3:0 | Osijek | Izvještaj | |
SuperSport HNL / 27. KOLO 15. ožujka 2024. PETAK / 17:00 | Osijek | 0:1 | Varaždin | Izvještaj | |
Prijateljske utakmice / PRIJATELJSKA UTAKMICA 23. ožujka 2024. SUBOTA / 15:00 | TSC Bačka Topola | -:- | Osijek | ||
SuperSport HNL / 28. KOLO 29. ožujka 2024. PETAK / 18:00 | Slaven Belupo | -:- | Osijek | ||
Travanj | |||||
SuperSport HNL / 29. KOLO 05. travnja 2024. PETAK / 18:00 | Rudeš | -:- | Osijek | ||
SuperSport HNL / 30. KOLO 14. travnja 2024. NEDJELJA / 16:30 | Hajduk | -:- | Osijek | ||
SuperSport HNL / 31. KOLO 20. travnja 2024. SUBOTA / 17:00 | Osijek | -:- | Istra 1961 | ||
SuperSport HNL / 32. KOLO 27. travnja 2024. SUBOTA / 17:00 | Gorica | -:- | Osijek |
1. kolo | |||||
---|---|---|---|---|---|
21. srpnja 2023. PETAK / 20:00 | Dinamo | 1:2 | Hajduk | Izvještaj | |
22. srpnja 2023. SUBOTA / 18:45 | Rijeka | 4:0 | Rudeš | Izvještaj | |
22. srpnja 2023. SUBOTA / 21:00 | Osijek | 6:1 | Slaven Belupo | Izvještaj | |
23. srpnja 2023. NEDJELJA / 18:45 | Gorica | 1:1 | Varaždin | Izvještaj | |
23. srpnja 2023. NEDJELJA / 21:00 | Lokomotiva | 1:1 | Istra 1961 | Izvještaj | |
2. kolo | |||||
28. srpnja 2023. PETAK / 20:00 | Varaždin | 2:2 | Slaven Belupo | Izvještaj | |
29. srpnja 2023. SUBOTA / 18:45 | Gorica | 1:0 | Lokomotiva | Izvještaj | |
29. srpnja 2023. SUBOTA / 21:00 | Istra 1961 | 0:3 | Dinamo | Izvještaj | |
30. srpnja 2023. NEDJELJA / 18:45 | Rudeš | 3:4 | Osijek | Izvještaj | |
30. srpnja 2023. NEDJELJA / 21:05 | Hajduk | 1:0 | Rijeka | Izvještaj | |
3. kolo | |||||
04. kolovoza 2023. PETAK / 20:00 | Lokomotiva | 3:3 | Varaždin | Izvještaj | |
05. kolovoza 2023. SUBOTA / 18:45 | Slaven Belupo | 3:2 | Rudeš | Izvještaj | |
05. kolovoza 2023. SUBOTA / 21:00 | Dinamo | 0:0 | Gorica | Izvještaj | |
06. kolovoza 2023. NEDJELJA / 21:00 | Rijeka | 6:0 | Istra 1961 | Izvještaj | |
08. studenog 2023. SRIJEDA / 17:00 | Osijek | 0:1 | Hajduk | Izvještaj | |
4. kolo | |||||
12. kolovoza 2023. SUBOTA / 20:00 | Varaždin | 2:0 | Rudeš | Izvještaj | |
13. kolovoza 2023. NEDJELJA / 18:55 | Istra 1961 | 4:4 | Osijek | Izvještaj | |
13. kolovoza 2023. NEDJELJA / 21:05 | Hajduk | 3:0 | Slaven Belupo | Izvještaj | |
23. siječnja 2024. UTORAK / 17:00 | Dinamo | 0:3 | Lokomotiva | Izvještaj | |
24. siječnja 2024. SRIJEDA / 17:00 | Gorica | 2:3 | Rijeka | Izvještaj | |
5. kolo | |||||
19. kolovoza 2023. SUBOTA / 18:30 | Slaven Belupo | 2:2 | Istra 1961 | Izvještaj | |
19. kolovoza 2023. SUBOTA / 19:00 | Dinamo | -:- | Varaždin | 19. kolovoza 2023. / SUBOTA / 19:00 Dinamo -:- Varaždin | |
20. kolovoza 2023. NEDJELJA / 18:50 | Rudeš | 0:2 | Hajduk | Izvještaj | |
20. kolovoza 2023. NEDJELJA / 21:00 | Osijek | 1:0 | Gorica | Izvještaj | |
20. kolovoza 2023. NEDJELJA / 21:05 | Rijeka | 2:1 | Lokomotiva | Izvještaj | |
6. kolo | |||||
25. kolovoza 2023. PETAK / 20:00 | Gorica | 2:2 | Slaven Belupo | Izvještaj | |
26. kolovoza 2023. SUBOTA / 19:00 | Varaždin | 1:2 | Hajduk | Izvještaj | |
26. kolovoza 2023. SUBOTA / 21:05 | Lokomotiva | 2:2 | Osijek | Izvještaj | |
27. kolovoza 2023. NEDJELJA / 18:30 | Istra 1961 | 0:0 | Rudeš | Izvještaj | |
27. kolovoza 2023. NEDJELJA / 21:05 | Dinamo | 2:1 | Rijeka | Izvještaj | |
7. kolo | |||||
01. rujna 2023. PETAK / 20:00 | Slaven Belupo | 0:1 | Lokomotiva | Izvještaj | |
02. rujna 2023. SUBOTA / 19:00 | Rudeš | 0:2 | Gorica | Izvještaj | |
02. rujna 2023. SUBOTA / 21:05 | Hajduk | 0:1 | Istra 1961 | Izvještaj | |
03. rujna 2023. NEDJELJA / 18:30 | Rijeka | 2:2 | Varaždin | Izvještaj | |
03. rujna 2023. NEDJELJA / 21:05 | Osijek | 2:3 | Dinamo | Izvještaj | |
8. kolo | |||||
15. rujna 2023. PETAK / 18:00 | Lokomotiva | 1:0 | Rudeš | Izvještaj | |
16. rujna 2023. SUBOTA / 17:00 | Dinamo | 3:0 | Slaven Belupo | Izvještaj | |
16. rujna 2023. SUBOTA / 19:30 | Rijeka | 2:1 | Osijek | Izvještaj | |
17. rujna 2023. NEDJELJA / 17:00 | Gorica | 2:1 | Hajduk | Izvještaj | |
17. rujna 2023. NEDJELJA / 19:15 | Varaždin | 1:0 | Istra 1961 | Izvještaj | |
9. kolo | |||||
22. rujna 2023. PETAK / 18:00 | Osijek | 1:1 | Varaždin | Izvještaj | |
23. rujna 2023. SUBOTA / 17:00 | Istra 1961 | 0:1 | Gorica | Izvještaj | |
23. rujna 2023. SUBOTA / 19:15 | Hajduk | 1:0 | Lokomotiva | Izvještaj | |
24. rujna 2023. NEDJELJA / 17:00 | Slaven Belupo | 0:1 | Rijeka | Izvještaj | |
24. rujna 2023. NEDJELJA / 19:15 | Rudeš | 1:5 | Dinamo | Izvještaj | |
10. kolo | |||||
30. rujna 2023. SUBOTA / 17:00 | Varaždin | 1:0 | Gorica | Izvještaj | |
30. rujna 2023. SUBOTA / 19:15 | Slaven Belupo | 1:0 | Osijek | Izvještaj | |
01. listopada 2023. NEDJELJA / 15:15 | Rudeš | 1:2 | Rijeka | Izvještaj | |
01. listopada 2023. NEDJELJA / 18:00 | Hajduk | 1:0 | Dinamo | Izvještaj | |
02. listopada 2023. PONEDJELJAK / 18:00 | Istra 1961 | 0:4 | Lokomotiva | Izvještaj | |
11. kolo | |||||
06. listopada 2023. PETAK / 18:00 | Slaven Belupo | 3:2 | Varaždin | Izvještaj | |
07. listopada 2023. SUBOTA / 16:00 | Osijek | 3:0 | Rudeš | Izvještaj | |
07. listopada 2023. SUBOTA / 18:30 | Rijeka | 1:0 | Hajduk | Izvještaj | |
08. listopada 2023. NEDJELJA / 15:00 | Lokomotiva | 1:1 | Gorica | Izvještaj | |
08. listopada 2023. NEDJELJA / 17:15 | Dinamo | 3:0 | Istra 1961 | Izvještaj | |
12. kolo | |||||
20. listopada 2023. PETAK / 18:00 | Rudeš | 0:0 | Slaven Belupo | Izvještaj | |
21. listopada 2023. SUBOTA / 16:00 | Varaždin | 0:0 | Lokomotiva | Izvještaj | |
21. listopada 2023. SUBOTA / 18:10 | Gorica | 2:1 | Dinamo | Izvještaj | |
22. listopada 2023. NEDJELJA / 15:00 | Istra 1961 | 1:1 | Rijeka | Izvještaj | |
22. listopada 2023. NEDJELJA / 18:00 | Hajduk | 0:2 | Osijek | Izvještaj | |
13. kolo | |||||
27. listopada 2023. PETAK / 18:00 | Slaven Belupo | 0:1 | Hajduk | Izvještaj | |
28. listopada 2023. SUBOTA / 16:00 | Rudeš | 0:0 | Varaždin | Izvještaj | |
28. listopada 2023. SUBOTA / 18:10 | Osijek | 3:1 | Istra 1961 | Izvještaj | |
29. listopada 2023. NEDJELJA / 15:00 | Rijeka | 1:0 | Gorica | Izvještaj | |
29. listopada 2023. NEDJELJA / 17:10 | Dinamo | 2:1 | Lokomotiva | Izvještaj | |
14. kolo | |||||
03. studenog 2023. PETAK / 18:00 | Lokomotiva | 1:1 | Rijeka | Izvještaj | |
04. studenog 2023. SUBOTA / 16:00 | Gorica | 3:0 | Osijek | Izvještaj | |
04. studenog 2023. SUBOTA / 18:10 | Hajduk | 1:0 | Rudeš | Izvještaj | |
05. studenog 2023. NEDJELJA / 15:00 | Varaždin | 1:1 | Dinamo | Izvještaj | |
05. studenog 2023. NEDJELJA / 17:10 | Istra 1961 | 2:0 | Slaven Belupo | Izvještaj | |
15. kolo | |||||
10. studenog 2023. PETAK / 18:00 | Slaven Belupo | 0:0 | Gorica | Izvještaj | |
11. studenog 2023. SUBOTA / 16:00 | Rudeš | 0:4 | Istra 1961 | Izvještaj | |
11. studenog 2023. SUBOTA / 18:10 | Osijek | 1:1 | Lokomotiva | Izvještaj | |
12. studenog 2023. NEDJELJA / 16:30 | Hajduk | 3:1 | Varaždin | Izvještaj | |
12. studenog 2023. NEDJELJA / 19:00 | Rijeka | 2:2 | Dinamo | Izvještaj | |
16. kolo | |||||
24. studenog 2023. PETAK / 18:00 | Lokomotiva | 1:3 | Slaven Belupo | Izvještaj | |
25. studenog 2023. SUBOTA / 15:00 | Varaždin | 0:2 | Rijeka | Izvještaj | |
25. studenog 2023. SUBOTA / 17:30 | Dinamo | 2:1 | Osijek | Izvještaj | |
26. studenog 2023. NEDJELJA / 15:00 | Istra 1961 | 0:2 | Hajduk | Izvještaj | |
26. studenog 2023. NEDJELJA / 17:10 | Gorica | 3:0 | Rudeš | Izvještaj | |
17. kolo | |||||
01. prosinca 2023. PETAK / 17:00 | Istra 1961 | 2:0 | Varaždin | Izvještaj | |
02. prosinca 2023. SUBOTA / 15:00 | Osijek | 0:0 | Rijeka | Izvještaj | |
02. prosinca 2023. SUBOTA / 17:30 | Hajduk | 3:0 | Gorica | Izvještaj | |
03. prosinca 2023. NEDJELJA / 15:00 | Rudeš | 0:0 | Lokomotiva | Izvještaj | |
04. prosinca 2023. PONEDJELJAK / 17:00 | Slaven Belupo | 0:2 | Dinamo | Izvještaj | |
18. kolo | |||||
08. prosinca 2023. PETAK / 17:30 | Lokomotiva | 1:1 | Hajduk | Izvještaj | |
09. prosinca 2023. SUBOTA / 14:50 | Gorica | 0:0 | Istra 1961 | Izvještaj | |
09. prosinca 2023. SUBOTA / 17:00 | Dinamo | 1:0 | Rudeš | Izvještaj | |
10. prosinca 2023. NEDJELJA / 15:00 | Varaždin | 2:2 | Osijek | Izvještaj | |
10. prosinca 2023. NEDJELJA / 17:10 | Rijeka | 2:4 | Slaven Belupo | Izvještaj | |
19. kolo | |||||
15. prosinca 2023. PETAK / 17:00 | Gorica | 1:3 | Varaždin | Izvještaj | |
16. prosinca 2023. SUBOTA / 14:50 | Lokomotiva | 3:0 | Istra 1961 | Izvještaj | |
16. prosinca 2023. SUBOTA / 17:00 | Rijeka | 3:0 | Rudeš | Izvještaj | |
17. prosinca 2023. NEDJELJA / 14:30 | Osijek | 4:1 | Slaven Belupo | Izvještaj | |
17. prosinca 2023. NEDJELJA / 17:15 | Dinamo | 0:0 | Hajduk | Izvještaj | |
20. kolo | |||||
26. siječnja 2024. PETAK / 17:00 | Varaždin | 1:2 | Slaven Belupo | Izvještaj | |
27. siječnja 2024. SUBOTA / 14:50 | Osijek | 2:0 | Rudeš | Izvještaj | |
27. siječnja 2024. SUBOTA / 17:00 | Istra 1961 | 0:1 | Dinamo | Izvještaj | |
28. siječnja 2024. NEDJELJA / 15:00 | Gorica | 1:2 | Lokomotiva | Izvještaj | |
28. siječnja 2024. NEDJELJA / 17:45 | Hajduk | 1:2 | Rijeka | Izvještaj | |
21. kolo | |||||
02. veljače 2024. PETAK / 17:00 | Lokomotiva | 0:0 | Varaždin | Izvještaj | |
03. veljače 2024. SUBOTA / 14:50 | Slaven Belupo | 4:0 | Rudeš | Izvještaj | |
03. veljače 2024. SUBOTA / 17:30 | Osijek | 1:1 | Hajduk | Izvještaj | |
04. veljače 2024. NEDJELJA / 15:00 | Rijeka | 3:0 | Istra 1961 | Izvještaj | |
04. veljače 2024. NEDJELJA / 17:15 | Dinamo | 2:0 | Gorica | Izvještaj | |
22. kolo | |||||
09. veljače 2024. PETAK / 17:00 | Varaždin | 1:0 | Rudeš | Izvještaj | |
10. veljače 2024. SUBOTA / 15:00 | Istra 1961 | 1:0 | Osijek | Izvještaj | |
10. veljače 2024. SUBOTA / 17:10 | Lokomotiva | 2:2 | Dinamo | Izvještaj | |
11. veljače 2024. NEDJELJA / 15:00 | Hajduk | 4:0 | Slaven Belupo | Izvještaj | |
11. veljače 2024. NEDJELJA / 17:10 | Gorica | 0:2 | Rijeka | Izvještaj | |
23. kolo | |||||
16. veljače 2024. PETAK / 17:00 | Slaven Belupo | 1:1 | Istra 1961 | Izvještaj | |
17. veljače 2024. SUBOTA / 15:00 | Rijeka | 4:0 | Lokomotiva | Izvještaj | |
17. veljače 2024. SUBOTA / 17:10 | Rudeš | 0:2 | Hajduk | Izvještaj | |
18. veljače 2024. NEDJELJA / 15:00 | Osijek | 3:0 | Gorica | Izvještaj | |
18. veljače 2024. NEDJELJA / 17:10 | Dinamo | 1:0 | Varaždin | Izvještaj | |
24. kolo | |||||
23. veljače 2024. PETAK / 17:00 | Lokomotiva | 1:1 | Osijek | Izvještaj | |
24. veljače 2024. SUBOTA / 15:00 | Varaždin | 1:1 | Hajduk | Izvještaj | |
24. veljače 2024. SUBOTA / 17:10 | Istra 1961 | 2:1 | Rudeš | Izvještaj | |
25. veljače 2024. NEDJELJA / 15:00 | Dinamo | 1:0 | Rijeka | Izvještaj | |
25. veljače 2024. NEDJELJA / 17:30 | Gorica | 1:0 | Slaven Belupo | Izvještaj | |
25. kolo | |||||
02. ožujka 2024. SUBOTA / 15:00 | Slaven Belupo | 2:3 | Lokomotiva | Izvještaj | |
02. ožujka 2024. SUBOTA / 17:10 | Hajduk | 1:0 | Istra 1961 | Izvještaj | |
03. ožujka 2024. NEDJELJA / 15:00 | Rijeka | 2:0 | Varaždin | Izvještaj | |
03. ožujka 2024. NEDJELJA / 17:30 | Osijek | 1:1 | Dinamo | Izvještaj | |
04. ožujka 2024. PONEDJELJAK / 17:00 | Rudeš | 2:1 | Gorica | Izvještaj | |
26. kolo | |||||
08. ožujka 2024. PETAK / 17:00 | Varaždin | 2:2 | Istra 1961 | Izvještaj | |
09. ožujka 2024. SUBOTA / 15:00 | Lokomotiva | 3:0 | Rudeš | Izvještaj | |
09. ožujka 2024. SUBOTA / 17:10 | Gorica | 0:3 | Hajduk | Izvještaj | |
10. ožujka 2024. NEDJELJA / 15:00 | Rijeka | 3:0 | Osijek | Izvještaj | |
10. ožujka 2024. NEDJELJA / 17:30 | Dinamo | 5:2 | Slaven Belupo | Izvještaj | |
27. kolo | |||||
15. ožujka 2024. PETAK / 17:00 | Osijek | 0:1 | Varaždin | Izvještaj | |
16. ožujka 2024. SUBOTA / 15:00 | Slaven Belupo | 0:1 | Rijeka | Izvještaj | |
16. ožujka 2024. SUBOTA / 17:10 | Hajduk | 1:2 | Lokomotiva | Izvještaj | |
17. ožujka 2024. NEDJELJA / 15:00 | Istra 1961 | 0:0 | Gorica | Izvještaj | |
17. ožujka 2024. NEDJELJA / 17:10 | Rudeš | 0:3 | Dinamo | Izvještaj | |
28. kolo | |||||
29. ožujka 2024. PETAK / 15:50 | Istra 1961 | -:- | Lokomotiva | 29. ožujka 2024. / PETAK / 15:50 Istra 1961 -:- Lokomotiva | |
29. ožujka 2024. PETAK / 18:00 | Slaven Belupo | -:- | Osijek | ||
30. ožujka 2024. SUBOTA / 14:50 | Varaždin | -:- | Gorica | 30. ožujka 2024. / SUBOTA / 14:50 Varaždin -:- Gorica | |
30. ožujka 2024. SUBOTA / 17:00 | Rudeš | -:- | Rijeka | 30. ožujka 2024. / SUBOTA / 17:00 Rudeš -:- Rijeka | |
30. ožujka 2024. SUBOTA / 19:30 | Hajduk | -:- | Dinamo | 30. ožujka 2024. / SUBOTA / 19:30 Hajduk -:- Dinamo | |
29. kolo | |||||
05. travnja 2024. PETAK / 18:00 | Rudeš | -:- | Osijek | ||
06. travnja 2024. SUBOTA / 16:50 | Lokomotiva | -:- | Gorica | 06. travnja 2024. / SUBOTA / 16:50 Lokomotiva -:- Gorica | |
06. travnja 2024. SUBOTA / 19:00 | Slaven Belupo | -:- | Varaždin | 06. travnja 2024. / SUBOTA / 19:00 Slaven Belupo -:- Varaždin | |
07. travnja 2024. NEDJELJA / 17:00 | Dinamo | -:- | Istra 1961 | 07. travnja 2024. / NEDJELJA / 17:00 Dinamo -:- Istra 1961 | |
07. travnja 2024. NEDJELJA / 19:30 | Rijeka | -:- | Hajduk | 07. travnja 2024. / NEDJELJA / 19:30 Rijeka -:- Hajduk | |
30. kolo | |||||
12. travnja 2024. PETAK / 18:00 | Rudeš | -:- | Slaven Belupo | 12. travnja 2024. / PETAK / 18:00 Rudeš -:- Slaven Belupo | |
13. travnja 2024. SUBOTA / 16:50 | Varaždin | -:- | Lokomotiva | 13. travnja 2024. / SUBOTA / 16:50 Varaždin -:- Lokomotiva | |
13. travnja 2024. SUBOTA / 19:00 | Gorica | -:- | Dinamo | 13. travnja 2024. / SUBOTA / 19:00 Gorica -:- Dinamo | |
14. travnja 2024. NEDJELJA / 16:30 | Hajduk | -:- | Osijek | ||
14. travnja 2024. NEDJELJA / 19:00 | Istra 1961 | -:- | Rijeka | 14. travnja 2024. / NEDJELJA / 19:00 Istra 1961 -:- Rijeka | |
31. kolo | |||||
20. travnja 2024. SUBOTA / 17:00 | Rudeš | -:- | Varaždin | 20. travnja 2024. / SUBOTA / 17:00 Rudeš -:- Varaždin | |
20. travnja 2024. SUBOTA / 17:00 | Slaven Belupo | -:- | Hajduk | 20. travnja 2024. / SUBOTA / 17:00 Slaven Belupo -:- Hajduk | |
20. travnja 2024. SUBOTA / 17:00 | Osijek | -:- | Istra 1961 | ||
20. travnja 2024. SUBOTA / 17:00 | Rijeka | -:- | Gorica | 20. travnja 2024. / SUBOTA / 17:00 Rijeka -:- Gorica | |
20. travnja 2024. SUBOTA / 17:00 | Lokomotiva | -:- | Dinamo | 20. travnja 2024. / SUBOTA / 17:00 Lokomotiva -:- Dinamo | |
32. kolo | |||||
27. travnja 2024. SUBOTA / 17:00 | Varaždin | -:- | Dinamo | 27. travnja 2024. / SUBOTA / 17:00 Varaždin -:- Dinamo | |
27. travnja 2024. SUBOTA / 17:00 | Lokomotiva | -:- | Rijeka | 27. travnja 2024. / SUBOTA / 17:00 Lokomotiva -:- Rijeka | |
27. travnja 2024. SUBOTA / 17:00 | Gorica | -:- | Osijek | ||
27. travnja 2024. SUBOTA / 17:00 | Istra 1961 | -:- | Slaven Belupo | 27. travnja 2024. / SUBOTA / 17:00 Istra 1961 -:- Slaven Belupo | |
27. travnja 2024. SUBOTA / 17:00 | Hajduk | -:- | Rudeš | 27. travnja 2024. / SUBOTA / 17:00 Hajduk -:- Rudeš | |
33. kolo | |||||
04. svibnja 2024. SUBOTA / 19:00 | Hajduk | -:- | Varaždin | 04. svibnja 2024. / SUBOTA / 19:00 Hajduk -:- Varaždin | |
04. svibnja 2024. SUBOTA / 19:00 | Rudeš | -:- | Istra 1961 | 04. svibnja 2024. / SUBOTA / 19:00 Rudeš -:- Istra 1961 | |
04. svibnja 2024. SUBOTA / 19:00 | Slaven Belupo | -:- | Gorica | 04. svibnja 2024. / SUBOTA / 19:00 Slaven Belupo -:- Gorica | |
04. svibnja 2024. SUBOTA / 19:00 | Osijek | -:- | Lokomotiva | ||
04. svibnja 2024. SUBOTA / 19:00 | Rijeka | -:- | Dinamo | 04. svibnja 2024. / SUBOTA / 19:00 Rijeka -:- Dinamo | |
34. kolo | |||||
11. svibnja 2024. SUBOTA / 19:00 | Varaždin | -:- | Rijeka | 11. svibnja 2024. / SUBOTA / 19:00 Varaždin -:- Rijeka | |
11. svibnja 2024. SUBOTA / 19:00 | Dinamo | -:- | Osijek | ||
11. svibnja 2024. SUBOTA / 19:00 | Lokomotiva | -:- | Slaven Belupo | 11. svibnja 2024. / SUBOTA / 19:00 Lokomotiva -:- Slaven Belupo | |
11. svibnja 2024. SUBOTA / 19:00 | Gorica | -:- | Rudeš | 11. svibnja 2024. / SUBOTA / 19:00 Gorica -:- Rudeš | |
11. svibnja 2024. SUBOTA / 19:00 | Istra 1961 | -:- | Hajduk | 11. svibnja 2024. / SUBOTA / 19:00 Istra 1961 -:- Hajduk | |
35. kolo | |||||
18. svibnja 2024. SUBOTA / 19:00 | Istra 1961 | -:- | Varaždin | 18. svibnja 2024. / SUBOTA / 19:00 Istra 1961 -:- Varaždin | |
18. svibnja 2024. SUBOTA / 19:00 | Hajduk | -:- | Gorica | 18. svibnja 2024. / SUBOTA / 19:00 Hajduk -:- Gorica | |
18. svibnja 2024. SUBOTA / 19:00 | Rudeš | -:- | Lokomotiva | 18. svibnja 2024. / SUBOTA / 19:00 Rudeš -:- Lokomotiva | |
18. svibnja 2024. SUBOTA / 19:00 | Slaven Belupo | -:- | Dinamo | 18. svibnja 2024. / SUBOTA / 19:00 Slaven Belupo -:- Dinamo | |
18. svibnja 2024. SUBOTA / 19:00 | Osijek | -:- | Rijeka | ||
36. kolo | |||||
25. svibnja 2024. SUBOTA / 19:00 | Varaždin | -:- | Osijek | ||
25. svibnja 2024. SUBOTA / 19:00 | Rijeka | -:- | Slaven Belupo | 25. svibnja 2024. / SUBOTA / 19:00 Rijeka -:- Slaven Belupo | |
25. svibnja 2024. SUBOTA / 19:00 | Dinamo | -:- | Rudeš | 25. svibnja 2024. / SUBOTA / 19:00 Dinamo -:- Rudeš | |
25. svibnja 2024. SUBOTA / 19:00 | Lokomotiva | -:- | Hajduk | 25. svibnja 2024. / SUBOTA / 19:00 Lokomotiva -:- Hajduk | |
25. svibnja 2024. SUBOTA / 19:00 | Gorica | -:- | Istra 1961 | 25. svibnja 2024. / SUBOTA / 19:00 Gorica -:- Istra 1961 |
SuperSport HNL
Klub | Uk | Pob | Ner | Por | G+ | G- | GR | Bod | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Rijeka | 27 | 18 | 5 | 4 | 53 | 20 | +33 | 59 |
2. | Hajduk | 27 | 17 | 4 | 6 | 39 | 16 | +23 | 55 |
3. | Dinamo | 26 | 16 | 6 | 4 | 47 | 22 | +25 | 54 |
4. | Lokomotiva | 27 | 9 | 12 | 6 | 38 | 30 | +8 | 39 |
5. | Osijek | 27 | 9 | 9 | 9 | 45 | 36 | +9 | 36 |
6. | Gorica | 27 | 8 | 7 | 12 | 24 | 32 | -8 | 31 |
7. | Varaždin | 26 | 6 | 12 | 8 | 29 | 33 | -4 | 30 |
8. | Slaven Belupo | 27 | 7 | 6 | 14 | 33 | 52 | -19 | 27 |
9. | Istra 1961 | 27 | 6 | 9 | 12 | 24 | 43 | -19 | 27 |
10. | Rudeš | 27 | 1 | 4 | 22 | 10 | 58 | -48 | 7 |
Igrač | Klub | Gol. | |
---|---|---|---|
1 | Ramon Nazareno MIEREZ | Osijek | 11 |
2 | Marko Livaja | Hajduk | 10 |
3 | Fran Brodić | Dinamo | 9 |
4 | Bruno Petković | Dinamo | 9 |
5 | Benedik Mioč | Slaven Belupo | 8 |
6 | Niko Janković | Rijeka | 7 |
7 | Duje Čop | Lokomotiva | 7 |
8 | Mijo Caktaš | Osijek | 7 |
9 | Ante Erceg | Istra 1961 | 6 |
10 | Marin Šotiček | Lokomotiva | 6 |
11 | Indrit Tuci | Lokomotiva | 6 |
12 | Tomislav Štrkalj | Slaven Belupo | 6 |
13 | Igor Postonjski | Varaždin | 6 |
14 | Tim Matavž | Gorica | 5 |
15 | Rokas Pukstas | Hajduk | 5 |
16 | Veldin Hodža | Rijeka | 5 |
17 | Franjo Ivanović | Rijeka | 5 |
18 | Jorge Leonardo Obregon Rojas | Rijeka | 5 |
19 | Marko Pjaca | Rijeka | 5 |
20 | Robert Mudražija | Lokomotiva | 5 |
21 | Kristijan Lovrić | Osijek | 5 |
22 | Martin Baturina | Dinamo | 4 |
23 | Mahir Emreli | Dinamo | 4 |
24 | Sandro Kulenović | Dinamo | 4 |
25 | Gabriel Vidović | Dinamo | 4 |
26 | Leon Dajaku | Hajduk | 4 |
27 | Emir Sahiti | Hajduk | 4 |
28 | Niko Galešić | Rijeka | 4 |
29 | Marco Pašalić | Rijeka | 4 |
30 | Matej Vuk | Istra 1961 | 4 |
31 | Vedran Jugović | Osijek | 4 |
32 | Arbër Hoxha | Slaven Belupo | 4 |
33 | Dimitar Mitrovski | Varaždin | 4 |
34 | Marko Bulat | Dinamo | 3 |
35 | Josip Drmić | Dinamo | 3 |
36 | Dario Špikić | Dinamo | 3 |
37 | Sven Johannes Gerardus Elisabeth Blummel | Gorica | 3 |
38 | Nikola Vujnović | Gorica | 3 |
39 | Filip Krovinović | Hajduk | 3 |
40 | Lindon Selahi | Rijeka | 3 |
41 | Vladan Bubanja | Lokomotiva | 3 |
42 | Domagoj Bukvić | Osijek | 3 |
43 | Darko Nejašmić | Osijek | 3 |
44 | Ante Crnac | Slaven Belupo | 3 |
45 | Ivan Lepinjica | Slaven Belupo | 3 |
46 | Matej Šakota | Slaven Belupo | 3 |
47 | Leon Belcar | Varaždin | 3 |
48 | Mauro Perković | Dinamo | 2 |
49 | Moreno Živković | Dinamo | 2 |
50 | Ante Matej Jurić | Gorica | 2 |
51 | Valentino Majstorović | Gorica | 2 |
52 | Merveil Valthy Streeker NDOCKYT | Gorica | 2 |
53 | Marko Soldo | Gorica | 2 |
54 | Dino Štiglec | Gorica | 2 |
55 | Yassine Otmane Benrahou | Hajduk | 2 |
56 | Zvonimir Šarlija | Hajduk | 2 |
57 | Bruno Bogojević | Rijeka | 2 |
58 | Toni Fruk | Rijeka | 2 |
59 | Bruno Goda | Rijeka | 2 |
60 | Alen Grgić | Rijeka | 2 |
61 | Matej Mitrović | Rijeka | 2 |
62 | Frano Mlinar | Istra 1961 | 2 |
63 | Silvio Goričan | Lokomotiva | 2 |
64 | Luka Stojković | Lokomotiva | 2 |
65 | Ivan Fiolić | Osijek | 2 |
66 | Petar Pušić | Osijek | 2 |
67 | Riad Mašala | Rudeš | 2 |
68 | Luka Pasariček | Rudeš | 2 |
69 | Vinko Međimorec | Slaven Belupo | 2 |
70 | Domagoj Drožđek | Varaždin | 2 |
71 | Agon Elezi | Varaždin | 2 |
72 | Arijan Ademi | Dinamo | 1 |
73 | Maxime Bernauer | Dinamo | 1 |
74 | Tibor Halilović | Dinamo | 1 |
75 | Luka Ivanušec | Dinamo | 1 |
76 | Takuro Kaneko | Dinamo | 1 |
77 | Robert Ljubicic | Dinamo | 1 |
78 | Dino Perić | Dinamo | 1 |
79 | Petar Sučić | Dinamo | 1 |
80 | Josip Mitrović | Gorica | 1 |
81 | Jurica Pršir | Gorica | 1 |
82 | Josip Brekalo | Hajduk | 1 |
83 | Filip Čuić | Hajduk | 1 |
84 | Anthony Kalik | Hajduk | 1 |
85 | Nikola Kalinić | Hajduk | 1 |
86 | Dario Melnjak | Hajduk | 1 |
87 | Niko Kristian Sigur | Hajduk | 1 |
88 | Aleksandar Trajkovski | Hajduk | 1 |
89 | Filip Uremović | Hajduk | 1 |
90 | Mihael Žaper | Hajduk | 1 |
91 | Emmanuel Justine Rabby Banda | Rijeka | 1 |
92 | Nais Djouahra | Rijeka | 1 |
93 | Mirko Marić | Rijeka | 1 |
94 | Mario Čuić | Istra 1961 | 1 |
95 | Emmanuel Ekong | Istra 1961 | 1 |
96 | Elias Zaian Filet | Istra 1961 | 1 |
97 | Mateo Lisica | Istra 1961 | 1 |
98 | Ante Majstorović | Istra 1961 | 1 |
99 | Dario Marešić | Istra 1961 | 1 |
100 | Darwin Daniel Matheus Tovar | Istra 1961 | 1 |
101 | Antonio Maurić | Istra 1961 | 1 |
102 | Sebastian Nebyla | Istra 1961 | 1 |
103 | Moris Valinčić | Istra 1961 | 1 |
104 | Ivan Canjuga | Lokomotiva | 1 |
105 | Branimir Kalaica | Lokomotiva | 1 |
106 | Fabijan Krivak | Lokomotiva | 1 |
107 | Mateo Marić | Lokomotiva | 1 |
108 | Art Smakaj | Lokomotiva | 1 |
109 | Ladislav Almási | Osijek | 1 |
110 | Slavko Bralić | Osijek | 1 |
111 | Petar Brlek | Osijek | 1 |
112 | Kristian Fućak | Osijek | 1 |
113 | Anton Matković | Osijek | 1 |
114 | Styopa Mkrtchyan | Osijek | 1 |
115 | Nail Omerović | Osijek | 1 |
116 | Ante Ćorić | Rudeš | 1 |
117 | Fran Karačić | Rudeš | 1 |
118 | Aleksa Latković | Rudeš | 1 |
119 | Andrej Lazarov | Rudeš | 1 |
120 | Ivan Tomečak | Rudeš | 1 |
121 | Fran Topić | Rudeš | 1 |
122 | Mihail Caimacov | Slaven Belupo | 1 |
123 | Samuel Bakia Nongoh | Slaven Belupo | 1 |
124 | Bujar Pllana | Slaven Belupo | 1 |
125 | Marko Dabro | Varaždin | 1 |
126 | Jorgo Pellumbi | Varaždin | 1 |
127 | Marin Pilj | Varaždin | 1 |
128 | Michele Šego | Varaždin | 1 |
1/16 finala | |||||
---|---|---|---|---|---|
13. rujna 2023. SRIJEDA / 16:00 | Omladinac GV | 0:6 | Hajduk | Izvještaj | |
20. rujna 2023. SRIJEDA / 15:30 | HNŠK Moslavina | 2:4 | Slaven Belupo | Izvještaj | |
26. rujna 2023. UTORAK / 15:30 | Kutjevo | 1:4 | Osijek | Izvještaj | |
26. rujna 2023. UTORAK / 15:30 | Grobničan | 3:5 | Varaždin | Izvještaj | |
26. rujna 2023. UTORAK / 15:30 | Libertas | 0:9 | Rijeka | Izvještaj | |
26. rujna 2023. UTORAK / 15:30 | Cibalia | 6:0 | Zagreb | Izvještaj | |
27. rujna 2023. SRIJEDA / 15:30 | Jadran-Poreč | 3:4 | Oriolik | Izvještaj | |
27. rujna 2023. SRIJEDA / 15:30 | Jadran LP | 2:1 | Belišće | Izvještaj | |
27. rujna 2023. SRIJEDA / 15:30 | NK Croatia | 0:1 | Rudeš | Izvještaj | |
27. rujna 2023. SRIJEDA / 15:30 | HNK Vukovar 1991 | 4:1 | BSK | Izvještaj | |
27. rujna 2023. SRIJEDA / 15:30 | Dugo Selo | 0:1 | Lokomotiva | Izvještaj | |
27. rujna 2023. SRIJEDA / 15:30 | Ponikve | 1:4 | Dinamo | Izvještaj | |
27. rujna 2023. SRIJEDA / 15:30 | Zagora | 0:2 | Istra 1961 | Izvještaj | |
27. rujna 2023. SRIJEDA / 15:30 | Radnik - Križevci | 4:3 | Šibenik | Izvještaj | |
27. rujna 2023. SRIJEDA / 15:30 | Zagorec | 0:2 | Gorica | Izvještaj | |
27. rujna 2023. SRIJEDA / 18:00 | NK Karlovac 1919 | 2:1 | NK Jaska Vinogradar | Izvještaj |