Odabir sezone:

  • Aktualno
  • Prva HNL
  • Ljestvica
  • Strijelci
  • Kup
  • Konferencijska liga
  • Prijateljske
Svibanj
Hrvatski Telekom Prva liga / 33. KOLO
01. svibnja 2022.
NEDJELJA / 17:00
Osijeklogo2:2logoIstra 1961Izvještaj

01. svibnja 2022. / NEDJELJA / 17:00
2:2
logoIstra 1961
Hrvatski Telekom Prva liga / 34. KOLO
08. svibnja 2022.
NEDJELJA / 20:00
Dinamologo3:0logoOsijekIzvještaj

08. svibnja 2022. / NEDJELJA / 20:00
logoDinamo
3:0
Hrvatski Telekom Prva liga / 35. KOLO
15. svibnja 2022.
NEDJELJA / 17:00
Osijeklogo1:0logoLokomotivaIzvještaj

15. svibnja 2022. / NEDJELJA / 17:00
1:0
logoLokomotiva
Hrvatski Telekom Prva liga / 36. KOLO
21. svibnja 2022.
SUBOTA / 17:05
Goricalogo1:1logoOsijekIzvještaj

21. svibnja 2022. / SUBOTA / 17:05
logoGorica
1:1
1. kolo
16. srpnja 2021.
PETAK / 18:55
Dinamologo0:2logoSlaven BelupoIzvještaj
16. srpnja 2021. / PETAK / 18:55
logoDinamo
0:2
logoSlaven Belupo
16. srpnja 2021.
PETAK / 21:00
Osijeklogo3:0logoŠibenikIzvještaj
16. srpnja 2021. / PETAK / 21:00
3:0
logoŠibenik
17. srpnja 2021.
SUBOTA / 18:55
Lokomotivalogo2:2logoHajdukIzvještaj
17. srpnja 2021. / SUBOTA / 18:55
logoLokomotiva
2:2
logoHajduk
17. srpnja 2021.
SUBOTA / 21:00
Rijekalogo2:0logoGoricaIzvještaj
17. srpnja 2021. / SUBOTA / 21:00
logoRijeka
2:0
logoGorica
18. srpnja 2021.
NEDJELJA / 18:55
Istra 1961logo3:1logoHrv. dragovoljacIzvještaj
18. srpnja 2021. / NEDJELJA / 18:55
logoIstra 1961
3:1
logoHrv. dragovoljac
2. kolo
23. srpnja 2021.
PETAK / 20:00
Hrv. dragovoljaclogo0:4logoDinamoIzvještaj
23. srpnja 2021. / PETAK / 20:00
logoHrv. dragovoljac
0:4
logoDinamo
24. srpnja 2021.
SUBOTA / 18:55
Slaven Belupologo1:2logoLokomotivaIzvještaj
24. srpnja 2021. / SUBOTA / 18:55
logoSlaven Belupo
1:2
logoLokomotiva
24. srpnja 2021.
SUBOTA / 21:00
Goricalogo3:1logoŠibenikIzvještaj
24. srpnja 2021. / SUBOTA / 21:00
logoGorica
3:1
logoŠibenik
25. srpnja 2021.
NEDJELJA / 18:55
Rijekalogo2:0logoIstra 1961Izvještaj
25. srpnja 2021. / NEDJELJA / 18:55
logoRijeka
2:0
logoIstra 1961
25. srpnja 2021.
NEDJELJA / 21:00
Hajduklogo1:2logoOsijekIzvještaj
25. srpnja 2021. / NEDJELJA / 21:00
logoHajduk
1:2
3. kolo
30. srpnja 2021.
PETAK / 20:00
Lokomotivalogo3:2logoHrv. dragovoljacIzvještaj
30. srpnja 2021. / PETAK / 20:00
logoLokomotiva
3:2
logoHrv. dragovoljac
31. srpnja 2021.
SUBOTA / 20:00
Istra 1961logo1:2logoGoricaIzvještaj
31. srpnja 2021. / SUBOTA / 20:00
logoIstra 1961
1:2
logoGorica
01. kolovoza 2021.
NEDJELJA / 18:55
Hajduklogo1:0logoŠibenikIzvještaj
01. kolovoza 2021. / NEDJELJA / 18:55
logoHajduk
1:0
logoŠibenik
01. kolovoza 2021.
NEDJELJA / 21:00
Dinamologo3:3logoRijekaIzvještaj
01. kolovoza 2021. / NEDJELJA / 21:00
logoDinamo
3:3
logoRijeka
01. kolovoza 2021.
NEDJELJA / 21:00
Osijeklogo0:0logoSlaven BelupoIzvještaj
01. kolovoza 2021. / NEDJELJA / 21:00
0:0
logoSlaven Belupo
4. kolo
07. kolovoza 2021.
SUBOTA / 18:55
Slaven Belupologo1:1logoŠibenikIzvještaj
07. kolovoza 2021. / SUBOTA / 18:55
logoSlaven Belupo
1:1
logoŠibenik
07. kolovoza 2021.
SUBOTA / 21:00
Goricalogo1:3logoHajdukIzvještaj
07. kolovoza 2021. / SUBOTA / 21:00
logoGorica
1:3
logoHajduk
08. kolovoza 2021.
NEDJELJA / 18:55
Hrv. dragovoljaclogo1:2logoOsijekIzvještaj
08. kolovoza 2021. / NEDJELJA / 18:55
logoHrv. dragovoljac
1:2
20. listopada 2021.
SRIJEDA / 17:00
Rijekalogo1:2logoLokomotivaIzvještaj
20. listopada 2021. / SRIJEDA / 17:00
logoRijeka
1:2
logoLokomotiva
15. prosinca 2021.
SRIJEDA / 18:00
Istra 1961logo0:2logoDinamoIzvještaj
15. prosinca 2021. / SRIJEDA / 18:00
logoIstra 1961
0:2
logoDinamo
5. kolo
13. kolovoza 2021.
PETAK / 20:00
Dinamologo1:0logoGoricaIzvještaj
13. kolovoza 2021. / PETAK / 20:00
logoDinamo
1:0
logoGorica
14. kolovoza 2021.
SUBOTA / 18:55
Lokomotivalogo4:0logoIstra 1961Izvještaj
14. kolovoza 2021. / SUBOTA / 18:55
logoLokomotiva
4:0
logoIstra 1961
14. kolovoza 2021.
SUBOTA / 21:00
Hajduklogo2:0logoSlaven BelupoIzvještaj
14. kolovoza 2021. / SUBOTA / 21:00
logoHajduk
2:0
logoSlaven Belupo
15. kolovoza 2021.
NEDJELJA / 18:55
Šibeniklogo6:2logoHrv. dragovoljacIzvještaj
15. kolovoza 2021. / NEDJELJA / 18:55
logoŠibenik
6:2
logoHrv. dragovoljac
15. kolovoza 2021.
NEDJELJA / 21:00
Osijeklogo1:0logoRijekaIzvještaj
15. kolovoza 2021. / NEDJELJA / 21:00
1:0
logoRijeka
6. kolo
20. kolovoza 2021.
PETAK / 20:00
Hrv. dragovoljaclogo0:1logoHajdukIzvještaj
20. kolovoza 2021. / PETAK / 20:00
logoHrv. dragovoljac
0:1
logoHajduk
21. kolovoza 2021.
SUBOTA / 18:55
Goricalogo1:0logoSlaven BelupoIzvještaj
21. kolovoza 2021. / SUBOTA / 18:55
logoGorica
1:0
logoSlaven Belupo
21. kolovoza 2021.
SUBOTA / 21:00
Dinamologo1:0logoLokomotivaIzvještaj
21. kolovoza 2021. / SUBOTA / 21:00
logoDinamo
1:0
logoLokomotiva
22. kolovoza 2021.
NEDJELJA / 18:55
Istra 1961logo2:0logoOsijekIzvještaj
22. kolovoza 2021. / NEDJELJA / 18:55
logoIstra 1961
2:0
22. kolovoza 2021.
NEDJELJA / 21:00
Rijekalogo2:1logoŠibenikIzvještaj
22. kolovoza 2021. / NEDJELJA / 21:00
logoRijeka
2:1
logoŠibenik
7. kolo
27. kolovoza 2021.
PETAK / 20:00
Slaven Belupologo0:1logoHrv. dragovoljacIzvještaj
27. kolovoza 2021. / PETAK / 20:00
logoSlaven Belupo
0:1
logoHrv. dragovoljac
28. kolovoza 2021.
SUBOTA / 18:55
Lokomotivalogo0:1logoGoricaIzvještaj
28. kolovoza 2021. / SUBOTA / 18:55
logoLokomotiva
0:1
logoGorica
28. kolovoza 2021.
SUBOTA / 21:00
Šibeniklogo3:1logoIstra 1961Izvještaj
28. kolovoza 2021. / SUBOTA / 21:00
logoŠibenik
3:1
logoIstra 1961
29. kolovoza 2021.
NEDJELJA / 18:55
Osijeklogo0:2logoDinamoIzvještaj
29. kolovoza 2021. / NEDJELJA / 18:55
0:2
logoDinamo
29. kolovoza 2021.
NEDJELJA / 21:00
Hajduklogo1:2logoRijekaIzvještaj
29. kolovoza 2021. / NEDJELJA / 21:00
logoHajduk
1:2
logoRijeka
8. kolo
10. rujna 2021.
PETAK / 20:00
Goricalogo1:1logoHrv. dragovoljacIzvještaj
10. rujna 2021. / PETAK / 20:00
logoGorica
1:1
logoHrv. dragovoljac
11. rujna 2021.
SUBOTA / 17:00
Dinamologo2:0logoŠibenikIzvještaj
11. rujna 2021. / SUBOTA / 17:00
logoDinamo
2:0
logoŠibenik
11. rujna 2021.
SUBOTA / 19:05
Rijekalogo2:1logoSlaven BelupoIzvještaj
11. rujna 2021. / SUBOTA / 19:05
logoRijeka
2:1
logoSlaven Belupo
12. rujna 2021.
NEDJELJA / 17:00
Istra 1961logo1:3logoHajdukIzvještaj
12. rujna 2021. / NEDJELJA / 17:00
logoIstra 1961
1:3
logoHajduk
12. rujna 2021.
NEDJELJA / 19:05
Lokomotivalogo1:1logoOsijekIzvještaj
12. rujna 2021. / NEDJELJA / 19:05
logoLokomotiva
1:1
9. kolo
17. rujna 2021.
PETAK / 20:00
Hrv. dragovoljaclogo2:2logoRijekaIzvještaj
17. rujna 2021. / PETAK / 20:00
logoHrv. dragovoljac
2:2
logoRijeka
18. rujna 2021.
SUBOTA / 17:00
Slaven Belupologo1:1logoIstra 1961Izvještaj
18. rujna 2021. / SUBOTA / 17:00
logoSlaven Belupo
1:1
logoIstra 1961
18. rujna 2021.
SUBOTA / 19:05
Šibeniklogo2:1logoLokomotivaIzvještaj
18. rujna 2021. / SUBOTA / 19:05
logoŠibenik
2:1
logoLokomotiva
19. rujna 2021.
NEDJELJA / 19:05
Osijeklogo3:2logoGoricaIzvještaj
19. rujna 2021. / NEDJELJA / 19:05
3:2
logoGorica
20. travnja 2022.
SRIJEDA / 19:00
Hajduklogo1:0logoDinamoIzvještaj
20. travnja 2022. / SRIJEDA / 19:00
logoHajduk
1:0
logoDinamo
10. kolo
25. rujna 2021.
SUBOTA / 17:00
Slaven Belupologo1:4logoDinamoIzvještaj
25. rujna 2021. / SUBOTA / 17:00
logoSlaven Belupo
1:4
logoDinamo
25. rujna 2021.
SUBOTA / 19:05
Šibeniklogo0:2logoOsijekIzvještaj
25. rujna 2021. / SUBOTA / 19:05
logoŠibenik
0:2
26. rujna 2021.
NEDJELJA / 17:00
Goricalogo3:4logoRijekaIzvještaj
26. rujna 2021. / NEDJELJA / 17:00
logoGorica
3:4
logoRijeka
26. rujna 2021.
NEDJELJA / 19:05
Hajduklogo1:0logoLokomotivaIzvještaj
26. rujna 2021. / NEDJELJA / 19:05
logoHajduk
1:0
logoLokomotiva
27. rujna 2021.
PONEDJELJAK / 18:00
Hrv. dragovoljaclogo0:1logoIstra 1961Izvještaj
27. rujna 2021. / PONEDJELJAK / 18:00
logoHrv. dragovoljac
0:1
logoIstra 1961
11. kolo
01. listopada 2021.
PETAK / 18:00
Šibeniklogo1:2logoGoricaIzvještaj
01. listopada 2021. / PETAK / 18:00
logoŠibenik
1:2
logoGorica
02. listopada 2021.
SUBOTA / 17:00
Lokomotivalogo3:0logoSlaven BelupoIzvještaj
02. listopada 2021. / SUBOTA / 17:00
logoLokomotiva
3:0
logoSlaven Belupo
02. listopada 2021.
SUBOTA / 19:05
Istra 1961logo3:6logoRijekaIzvještaj
02. listopada 2021. / SUBOTA / 19:05
logoIstra 1961
3:6
logoRijeka
03. listopada 2021.
NEDJELJA / 17:00
Dinamologo8:0logoHrv. dragovoljacIzvještaj
03. listopada 2021. / NEDJELJA / 17:00
logoDinamo
8:0
logoHrv. dragovoljac
03. listopada 2021.
NEDJELJA / 19:30
Osijeklogo1:1logoHajdukIzvještaj
03. listopada 2021. / NEDJELJA / 19:30
1:1
logoHajduk
12. kolo
15. listopada 2021.
PETAK / 18:00
Hrv. dragovoljaclogo2:2logoLokomotivaIzvještaj
15. listopada 2021. / PETAK / 18:00
logoHrv. dragovoljac
2:2
logoLokomotiva
16. listopada 2021.
SUBOTA / 15:00
Goricalogo1:1logoIstra 1961Izvještaj
16. listopada 2021. / SUBOTA / 15:00
logoGorica
1:1
logoIstra 1961
16. listopada 2021.
SUBOTA / 17:05
Rijekalogo3:3logoDinamoIzvještaj
16. listopada 2021. / SUBOTA / 17:05
logoRijeka
3:3
logoDinamo
17. listopada 2021.
NEDJELJA / 15:00
Slaven Belupologo0:2logoOsijekIzvještaj
17. listopada 2021. / NEDJELJA / 15:00
logoSlaven Belupo
0:2
17. listopada 2021.
NEDJELJA / 17:30
Šibeniklogo2:0logoHajdukIzvještaj
17. listopada 2021. / NEDJELJA / 17:30
logoŠibenik
2:0
logoHajduk
13. kolo
22. listopada 2021.
PETAK / 18:00
Šibeniklogo1:1logoSlaven BelupoIzvještaj
22. listopada 2021. / PETAK / 18:00
logoŠibenik
1:1
logoSlaven Belupo
23. listopada 2021.
SUBOTA / 15:00
Osijeklogo1:0logoHrv. dragovoljacIzvještaj
23. listopada 2021. / SUBOTA / 15:00
1:0
logoHrv. dragovoljac
23. listopada 2021.
SUBOTA / 17:05
Hajduklogo0:0logoGoricaIzvještaj
23. listopada 2021. / SUBOTA / 17:05
logoHajduk
0:0
logoGorica
24. listopada 2021.
NEDJELJA / 15:00
Dinamologo1:1logoIstra 1961Izvještaj
24. listopada 2021. / NEDJELJA / 15:00
logoDinamo
1:1
logoIstra 1961
24. listopada 2021.
NEDJELJA / 17:30
Lokomotivalogo0:2logoRijekaIzvještaj
24. listopada 2021. / NEDJELJA / 17:30
logoLokomotiva
0:2
logoRijeka
14. kolo
30. listopada 2021.
SUBOTA / 15:00
Hrv. dragovoljaclogo1:1logoŠibenikIzvještaj
30. listopada 2021. / SUBOTA / 15:00
logoHrv. dragovoljac
1:1
logoŠibenik
30. listopada 2021.
SUBOTA / 17:05
Goricalogo0:2logoDinamoIzvještaj
30. listopada 2021. / SUBOTA / 17:05
logoGorica
0:2
logoDinamo
31. listopada 2021.
NEDJELJA / 15:00
Slaven Belupologo3:2logoHajdukIzvještaj
31. listopada 2021. / NEDJELJA / 15:00
logoSlaven Belupo
3:2
logoHajduk
01. studenog 2021.
PONEDJELJAK / 18:00
Istra 1961logo2:1logoLokomotivaIzvještaj
01. studenog 2021. / PONEDJELJAK / 18:00
logoIstra 1961
2:1
logoLokomotiva
08. prosinca 2021.
SRIJEDA / 17:00
Rijekalogo0:0logoOsijekIzvještaj
08. prosinca 2021. / SRIJEDA / 17:00
logoRijeka
0:0
15. kolo
05. studenog 2021.
PETAK / 18:00
Slaven Belupologo1:2logoGoricaIzvještaj
05. studenog 2021. / PETAK / 18:00
logoSlaven Belupo
1:2
logoGorica
06. studenog 2021.
SUBOTA / 15:00
Osijeklogo3:0logoIstra 1961Izvještaj
06. studenog 2021. / SUBOTA / 15:00
3:0
logoIstra 1961
06. studenog 2021.
SUBOTA / 17:05
Hajduklogo2:0logoHrv. dragovoljacIzvještaj
06. studenog 2021. / SUBOTA / 17:05
logoHajduk
2:0
logoHrv. dragovoljac
07. studenog 2021.
NEDJELJA / 15:00
Lokomotivalogo1:0logoDinamoIzvještaj
07. studenog 2021. / NEDJELJA / 15:00
logoLokomotiva
1:0
logoDinamo
07. studenog 2021.
NEDJELJA / 17:30
Šibeniklogo0:1logoRijekaIzvještaj
07. studenog 2021. / NEDJELJA / 17:30
logoŠibenik
0:1
logoRijeka
16. kolo
19. studenog 2021.
PETAK / 18:00
Hrv. dragovoljaclogo1:2logoSlaven BelupoIzvještaj
19. studenog 2021. / PETAK / 18:00
logoHrv. dragovoljac
1:2
logoSlaven Belupo
20. studenog 2021.
SUBOTA / 15:00
Dinamologo1:1logoOsijekIzvještaj
20. studenog 2021. / SUBOTA / 15:00
logoDinamo
1:1
20. studenog 2021.
SUBOTA / 17:05
Istra 1961logo3:4logoŠibenikIzvještaj
20. studenog 2021. / SUBOTA / 17:05
logoIstra 1961
3:4
logoŠibenik
21. studenog 2021.
NEDJELJA / 15:00
Goricalogo2:2logoLokomotivaIzvještaj
21. studenog 2021. / NEDJELJA / 15:00
logoGorica
2:2
logoLokomotiva
21. studenog 2021.
NEDJELJA / 17:30
Rijekalogo2:3logoHajdukIzvještaj
21. studenog 2021. / NEDJELJA / 17:30
logoRijeka
2:3
logoHajduk
17. kolo
26. studenog 2021.
PETAK / 18:00
Osijeklogo3:1logoLokomotivaIzvještaj
26. studenog 2021. / PETAK / 18:00
3:1
logoLokomotiva
26. studenog 2021.
PETAK / 20:00
Hajduklogo4:0logoIstra 1961Izvještaj
26. studenog 2021. / PETAK / 20:00
logoHajduk
4:0
logoIstra 1961
27. studenog 2021.
SUBOTA / 15:00
Hrv. dragovoljaclogo0:1logoGoricaIzvještaj
27. studenog 2021. / SUBOTA / 15:00
logoHrv. dragovoljac
0:1
logoGorica
27. studenog 2021.
SUBOTA / 17:05
Slaven Belupologo1:2logoRijekaIzvještaj
27. studenog 2021. / SUBOTA / 17:05
logoSlaven Belupo
1:2
logoRijeka
28. studenog 2021.
NEDJELJA / 15:00
Šibeniklogo1:2logoDinamoIzvještaj
28. studenog 2021. / NEDJELJA / 15:00
logoŠibenik
1:2
logoDinamo
18. kolo
04. prosinca 2021.
SUBOTA / 13:00
Goricalogo1:1logoOsijekIzvještaj
04. prosinca 2021. / SUBOTA / 13:00
logoGorica
1:1
04. prosinca 2021.
SUBOTA / 17:05
Rijekalogo4:1logoHrv. dragovoljacIzvještaj
04. prosinca 2021. / SUBOTA / 17:05
logoRijeka
4:1
logoHrv. dragovoljac
05. prosinca 2021.
NEDJELJA / 15:00
Lokomotivalogo1:1logoŠibenikIzvještaj
05. prosinca 2021. / NEDJELJA / 15:00
logoLokomotiva
1:1
logoŠibenik
05. prosinca 2021.
NEDJELJA / 17:30
Dinamologo0:2logoHajdukIzvještaj
05. prosinca 2021. / NEDJELJA / 17:30
logoDinamo
0:2
logoHajduk
06. prosinca 2021.
PONEDJELJAK / 18:00
Istra 1961logo1:2logoSlaven BelupoIzvještaj
06. prosinca 2021. / PONEDJELJAK / 18:00
logoIstra 1961
1:2
logoSlaven Belupo
19. kolo
10. prosinca 2021.
PETAK / 18:00
Istra 1961logo3:0logoHrv. dragovoljacIzvještaj
10. prosinca 2021. / PETAK / 18:00
logoIstra 1961
3:0
logoHrv. dragovoljac
11. prosinca 2021.
SUBOTA / 15:00
Lokomotivalogo3:3logoHajdukIzvještaj
11. prosinca 2021. / SUBOTA / 15:00
logoLokomotiva
3:3
logoHajduk
11. prosinca 2021.
SUBOTA / 17:05
Rijekalogo1:2logoGoricaIzvještaj
11. prosinca 2021. / SUBOTA / 17:05
logoRijeka
1:2
logoGorica
12. prosinca 2021.
NEDJELJA / 13:00
Osijeklogo3:1logoŠibenikIzvještaj
12. prosinca 2021. / NEDJELJA / 13:00
3:1
logoŠibenik
12. prosinca 2021.
NEDJELJA / 17:05
Dinamologo3:0logoSlaven BelupoIzvještaj
12. prosinca 2021. / NEDJELJA / 17:05
logoDinamo
3:0
logoSlaven Belupo
20. kolo
17. prosinca 2021.
PETAK / 18:00
Slaven Belupologo2:1logoLokomotivaIzvještaj
17. prosinca 2021. / PETAK / 18:00
logoSlaven Belupo
2:1
logoLokomotiva
18. prosinca 2021.
SUBOTA / 13:00
Goricalogo2:3logoŠibenikIzvještaj
18. prosinca 2021. / SUBOTA / 13:00
logoGorica
2:3
logoŠibenik
18. prosinca 2021.
SUBOTA / 17:05
Rijekalogo1:0logoIstra 1961Izvještaj
18. prosinca 2021. / SUBOTA / 17:05
logoRijeka
1:0
logoIstra 1961
19. prosinca 2021.
NEDJELJA / 15:00
Hrv. dragovoljaclogo0:2logoDinamoIzvještaj
19. prosinca 2021. / NEDJELJA / 15:00
logoHrv. dragovoljac
0:2
logoDinamo
19. prosinca 2021.
NEDJELJA / 17:30
Hajduklogo0:0logoOsijekIzvještaj
19. prosinca 2021. / NEDJELJA / 17:30
logoHajduk
0:0
21. kolo
28. siječnja 2022.
PETAK / 18:00
Istra 1961logo2:1logoGoricaIzvještaj
28. siječnja 2022. / PETAK / 18:00
logoIstra 1961
2:1
logoGorica
29. siječnja 2022.
SUBOTA / 15:00
Osijeklogo1:2logoSlaven BelupoIzvještaj
29. siječnja 2022. / SUBOTA / 15:00
1:2
logoSlaven Belupo
29. siječnja 2022.
SUBOTA / 17:05
Šibeniklogo1:3logoHajdukIzvještaj
29. siječnja 2022. / SUBOTA / 17:05
logoŠibenik
1:3
logoHajduk
30. siječnja 2022.
NEDJELJA / 15:00
Lokomotivalogo2:1logoHrv. dragovoljacIzvještaj
30. siječnja 2022. / NEDJELJA / 15:00
logoLokomotiva
2:1
logoHrv. dragovoljac
30. siječnja 2022.
NEDJELJA / 17:30
Dinamologo2:0logoRijekaIzvještaj
30. siječnja 2022. / NEDJELJA / 17:30
logoDinamo
2:0
logoRijeka
22. kolo
04. veljače 2022.
PETAK / 18:00
Slaven Belupologo1:1logoŠibenikIzvještaj
04. veljače 2022. / PETAK / 18:00
logoSlaven Belupo
1:1
logoŠibenik
05. veljače 2022.
SUBOTA / 15:00
Goricalogo0:4logoHajdukIzvještaj
05. veljače 2022. / SUBOTA / 15:00
logoGorica
0:4
logoHajduk
05. veljače 2022.
SUBOTA / 17:05
Rijekalogo3:2logoLokomotivaIzvještaj
05. veljače 2022. / SUBOTA / 17:05
logoRijeka
3:2
logoLokomotiva
06. veljače 2022.
NEDJELJA / 15:00
Hrv. dragovoljaclogo1:3logoOsijekIzvještaj
06. veljače 2022. / NEDJELJA / 15:00
logoHrv. dragovoljac
1:3
06. veljače 2022.
NEDJELJA / 17:05
Istra 1961logo1:2logoDinamoIzvještaj
06. veljače 2022. / NEDJELJA / 17:05
logoIstra 1961
1:2
logoDinamo
23. kolo
11. veljače 2022.
PETAK / 18:00
Šibeniklogo0:5logoHrv. dragovoljacIzvještaj
11. veljače 2022. / PETAK / 18:00
logoŠibenik
0:5
logoHrv. dragovoljac
12. veljače 2022.
SUBOTA / 15:00
Lokomotivalogo1:1logoIstra 1961Izvještaj
12. veljače 2022. / SUBOTA / 15:00
logoLokomotiva
1:1
logoIstra 1961
12. veljače 2022.
SUBOTA / 17:05
Dinamologo2:1logoGoricaIzvještaj
12. veljače 2022. / SUBOTA / 17:05
logoDinamo
2:1
logoGorica
13. veljače 2022.
NEDJELJA / 15:00
Hajduklogo3:1logoSlaven BelupoIzvještaj
13. veljače 2022. / NEDJELJA / 15:00
logoHajduk
3:1
logoSlaven Belupo
13. veljače 2022.
NEDJELJA / 17:30
Osijeklogo1:0logoRijekaIzvještaj
13. veljače 2022. / NEDJELJA / 17:30
1:0
logoRijeka
24. kolo
18. veljače 2022.
PETAK / 18:00
Goricalogo0:3logoSlaven BelupoIzvještaj
18. veljače 2022. / PETAK / 18:00
logoGorica
0:3
logoSlaven Belupo
19. veljače 2022.
SUBOTA / 15:00
Hrv. dragovoljaclogo0:3logoHajdukIzvještaj
19. veljače 2022. / SUBOTA / 15:00
logoHrv. dragovoljac
0:3
logoHajduk
19. veljače 2022.
SUBOTA / 17:05
Istra 1961logo2:3logoOsijekIzvještaj
19. veljače 2022. / SUBOTA / 17:05
logoIstra 1961
2:3
20. veljače 2022.
NEDJELJA / 15:00
Rijekalogo4:2logoŠibenikIzvještaj
20. veljače 2022. / NEDJELJA / 15:00
logoRijeka
4:2
logoŠibenik
20. veljače 2022.
NEDJELJA / 17:05
Dinamologo0:0logoLokomotivaIzvještaj
20. veljače 2022. / NEDJELJA / 17:05
logoDinamo
0:0
logoLokomotiva
25. kolo
25. veljače 2022.
PETAK / 18:00
Slaven Belupologo1:0logoHrv. dragovoljacIzvještaj
25. veljače 2022. / PETAK / 18:00
logoSlaven Belupo
1:0
logoHrv. dragovoljac
26. veljače 2022.
SUBOTA / 15:00
Lokomotivalogo2:0logoGoricaIzvještaj
26. veljače 2022. / SUBOTA / 15:00
logoLokomotiva
2:0
logoGorica
26. veljače 2022.
SUBOTA / 18:00
Hajduklogo1:3logoRijekaIzvještaj
26. veljače 2022. / SUBOTA / 18:00
logoHajduk
1:3
logoRijeka
27. veljače 2022.
NEDJELJA / 15:00
Šibeniklogo2:1logoIstra 1961Izvještaj
27. veljače 2022. / NEDJELJA / 15:00
logoŠibenik
2:1
logoIstra 1961
27. veljače 2022.
NEDJELJA / 18:00
Osijeklogo1:0logoDinamoIzvještaj
27. veljače 2022. / NEDJELJA / 18:00
1:0
logoDinamo
26. kolo
04. ožujka 2022.
PETAK / 18:00
Lokomotivalogo0:0logoOsijekIzvještaj
04. ožujka 2022. / PETAK / 18:00
logoLokomotiva
0:0
05. ožujka 2022.
SUBOTA / 15:00
Dinamologo3:0logoŠibenikIzvještaj
05. ožujka 2022. / SUBOTA / 15:00
logoDinamo
3:0
logoŠibenik
05. ožujka 2022.
SUBOTA / 17:05
Rijekalogo3:0logoSlaven BelupoIzvještaj
05. ožujka 2022. / SUBOTA / 17:05
logoRijeka
3:0
logoSlaven Belupo
06. ožujka 2022.
NEDJELJA / 15:00
Goricalogo4:0logoHrv. dragovoljacIzvještaj
06. ožujka 2022. / NEDJELJA / 15:00
logoGorica
4:0
logoHrv. dragovoljac
06. ožujka 2022.
NEDJELJA / 17:05
Istra 1961logo1:1logoHajdukIzvještaj
06. ožujka 2022. / NEDJELJA / 17:05
logoIstra 1961
1:1
logoHajduk
27. kolo
11. ožujka 2022.
PETAK / 18:00
Šibeniklogo1:4logoLokomotivaIzvještaj
11. ožujka 2022. / PETAK / 18:00
logoŠibenik
1:4
logoLokomotiva
12. ožujka 2022.
SUBOTA / 15:00
Slaven Belupologo0:0logoIstra 1961Izvještaj
12. ožujka 2022. / SUBOTA / 15:00
logoSlaven Belupo
0:0
logoIstra 1961
12. ožujka 2022.
SUBOTA / 18:00
Hajduklogo0:0logoDinamoIzvještaj
12. ožujka 2022. / SUBOTA / 18:00
logoHajduk
0:0
logoDinamo
13. ožujka 2022.
NEDJELJA / 15:00
Hrv. dragovoljaclogo2:1logoRijekaIzvještaj
13. ožujka 2022. / NEDJELJA / 15:00
logoHrv. dragovoljac
2:1
logoRijeka
13. ožujka 2022.
NEDJELJA / 17:05
Osijeklogo0:0logoGoricaIzvještaj
13. ožujka 2022. / NEDJELJA / 17:05
0:0
logoGorica
28. kolo
18. ožujka 2022.
PETAK / 18:00
Hrv. dragovoljaclogo0:0logoIstra 1961Izvještaj
18. ožujka 2022. / PETAK / 18:00
logoHrv. dragovoljac
0:0
logoIstra 1961
19. ožujka 2022.
SUBOTA / 15:00
Goricalogo1:0logoRijekaIzvještaj
19. ožujka 2022. / SUBOTA / 15:00
logoGorica
1:0
logoRijeka
19. ožujka 2022.
SUBOTA / 17:05
Hajduklogo4:0logoLokomotivaIzvještaj
19. ožujka 2022. / SUBOTA / 17:05
logoHajduk
4:0
logoLokomotiva
20. ožujka 2022.
NEDJELJA / 15:00
Slaven Belupologo0:1logoDinamoIzvještaj
20. ožujka 2022. / NEDJELJA / 15:00
logoSlaven Belupo
0:1
logoDinamo
20. ožujka 2022.
NEDJELJA / 17:05
Šibeniklogo0:3logoOsijekIzvještaj
20. ožujka 2022. / NEDJELJA / 17:05
logoŠibenik
0:3
29. kolo
02. travnja 2022.
SUBOTA / 17:00
Šibeniklogo0:1logoGoricaIzvještaj
02. travnja 2022. / SUBOTA / 17:00
logoŠibenik
0:1
logoGorica
02. travnja 2022.
SUBOTA / 19:05
Istra 1961logo0:2logoRijekaIzvještaj
02. travnja 2022. / SUBOTA / 19:05
logoIstra 1961
0:2
logoRijeka
03. travnja 2022.
NEDJELJA / 17:00
Dinamologo2:0logoHrv. dragovoljacIzvještaj
03. travnja 2022. / NEDJELJA / 17:00
logoDinamo
2:0
logoHrv. dragovoljac
03. travnja 2022.
NEDJELJA / 19:30
Osijeklogo0:0logoHajdukIzvještaj
03. travnja 2022. / NEDJELJA / 19:30
0:0
logoHajduk
04. travnja 2022.
PONEDJELJAK / 18:00
Lokomotivalogo3:1logoSlaven BelupoIzvještaj
04. travnja 2022. / PONEDJELJAK / 18:00
logoLokomotiva
3:1
logoSlaven Belupo
30. kolo
08. travnja 2022.
PETAK / 18:00
Goricalogo1:1logoIstra 1961Izvještaj
08. travnja 2022. / PETAK / 18:00
logoGorica
1:1
logoIstra 1961
09. travnja 2022.
SUBOTA / 17:00
Hrv. dragovoljaclogo1:1logoLokomotivaIzvještaj
09. travnja 2022. / SUBOTA / 17:00
logoHrv. dragovoljac
1:1
logoLokomotiva
09. travnja 2022.
SUBOTA / 19:05
Hajduklogo2:1logoŠibenikIzvještaj
09. travnja 2022. / SUBOTA / 19:05
logoHajduk
2:1
logoŠibenik
10. travnja 2022.
NEDJELJA / 17:00
Slaven Belupologo0:1logoOsijekIzvještaj
10. travnja 2022. / NEDJELJA / 17:00
logoSlaven Belupo
0:1
10. travnja 2022.
NEDJELJA / 20:00
Rijekalogo1:2logoDinamoIzvještaj
10. travnja 2022. / NEDJELJA / 20:00
logoRijeka
1:2
logoDinamo
31. kolo
15. travnja 2022.
PETAK / 18:00
Dinamologo3:0logoIstra 1961Izvještaj
15. travnja 2022. / PETAK / 18:00
logoDinamo
3:0
logoIstra 1961
15. travnja 2022.
PETAK / 20:05
Hajduklogo1:0logoGoricaIzvještaj
15. travnja 2022. / PETAK / 20:05
logoHajduk
1:0
logoGorica
16. travnja 2022.
SUBOTA / 15:00
Šibeniklogo2:1logoSlaven BelupoIzvještaj
16. travnja 2022. / SUBOTA / 15:00
logoŠibenik
2:1
logoSlaven Belupo
16. travnja 2022.
SUBOTA / 17:05
Osijeklogo2:1logoHrv. dragovoljacIzvještaj
16. travnja 2022. / SUBOTA / 17:05
2:1
logoHrv. dragovoljac
16. travnja 2022.
SUBOTA / 19:10
Lokomotivalogo2:1logoRijekaIzvještaj
16. travnja 2022. / SUBOTA / 19:10
logoLokomotiva
2:1
logoRijeka
32. kolo
22. travnja 2022.
PETAK / 18:00
Hrv. dragovoljaclogo3:1logoŠibenikIzvještaj
22. travnja 2022. / PETAK / 18:00
logoHrv. dragovoljac
3:1
logoŠibenik
23. travnja 2022.
SUBOTA / 17:00
Istra 1961logo2:2logoLokomotivaIzvještaj
23. travnja 2022. / SUBOTA / 17:00
logoIstra 1961
2:2
logoLokomotiva
23. travnja 2022.
SUBOTA / 20:00
Rijekalogo3:1logoOsijekIzvještaj
23. travnja 2022. / SUBOTA / 20:00
logoRijeka
3:1
24. travnja 2022.
NEDJELJA / 17:00
Slaven Belupologo0:0logoHajdukIzvještaj
24. travnja 2022. / NEDJELJA / 17:00
logoSlaven Belupo
0:0
logoHajduk
24. travnja 2022.
NEDJELJA / 19:05
Goricalogo0:1logoDinamoIzvještaj
24. travnja 2022. / NEDJELJA / 19:05
logoGorica
0:1
logoDinamo
33. kolo
29. travnja 2022.
PETAK / 18:00
Hajduklogo2:1logoHrv. dragovoljacIzvještaj
29. travnja 2022. / PETAK / 18:00
logoHajduk
2:1
logoHrv. dragovoljac
30. travnja 2022.
SUBOTA / 17:00
Slaven Belupologo2:1logoGoricaIzvještaj
30. travnja 2022. / SUBOTA / 17:00
logoSlaven Belupo
2:1
logoGorica
30. travnja 2022.
SUBOTA / 19:05
Šibeniklogo3:5logoRijekaIzvještaj
30. travnja 2022. / SUBOTA / 19:05
logoŠibenik
3:5
logoRijeka
01. svibnja 2022.
NEDJELJA / 17:00
Osijeklogo2:2logoIstra 1961Izvještaj
01. svibnja 2022. / NEDJELJA / 17:00
2:2
logoIstra 1961
01. svibnja 2022.
NEDJELJA / 19:05
Lokomotivalogo1:1logoDinamoIzvještaj
01. svibnja 2022. / NEDJELJA / 19:05
logoLokomotiva
1:1
logoDinamo
34. kolo
06. svibnja 2022.
PETAK / 18:00
Hrv. dragovoljaclogo1:1logoSlaven BelupoIzvještaj
06. svibnja 2022. / PETAK / 18:00
logoHrv. dragovoljac
1:1
logoSlaven Belupo
07. svibnja 2022.
SUBOTA / 17:00
Goricalogo3:3logoLokomotivaIzvještaj
07. svibnja 2022. / SUBOTA / 17:00
logoGorica
3:3
logoLokomotiva
07. svibnja 2022.
SUBOTA / 19:05
Istra 1961logo1:2logoŠibenikIzvještaj
07. svibnja 2022. / SUBOTA / 19:05
logoIstra 1961
1:2
logoŠibenik
08. svibnja 2022.
NEDJELJA / 17:00
Rijekalogo0:3logoHajdukIzvještaj
08. svibnja 2022. / NEDJELJA / 17:00
logoRijeka
0:3
logoHajduk
08. svibnja 2022.
NEDJELJA / 20:00
Dinamologo3:0logoOsijekIzvještaj
08. svibnja 2022. / NEDJELJA / 20:00
logoDinamo
3:0
35. kolo
13. svibnja 2022.
PETAK / 18:00
Hrv. dragovoljaclogo0:2logoGoricaIzvještaj
13. svibnja 2022. / PETAK / 18:00
logoHrv. dragovoljac
0:2
logoGorica
14. svibnja 2022.
SUBOTA / 17:00
Slaven Belupologo2:2logoRijekaIzvještaj
14. svibnja 2022. / SUBOTA / 17:00
logoSlaven Belupo
2:2
logoRijeka
14. svibnja 2022.
SUBOTA / 19:05
Hajduklogo3:1logoIstra 1961Izvještaj
14. svibnja 2022. / SUBOTA / 19:05
logoHajduk
3:1
logoIstra 1961
15. svibnja 2022.
NEDJELJA / 17:00
Osijeklogo1:0logoLokomotivaIzvještaj
15. svibnja 2022. / NEDJELJA / 17:00
1:0
logoLokomotiva
15. svibnja 2022.
NEDJELJA / 19:05
Šibeniklogo0:2logoDinamoIzvještaj
15. svibnja 2022. / NEDJELJA / 19:05
logoŠibenik
0:2
logoDinamo
36. kolo
20. svibnja 2022.
PETAK / 18:00
Istra 1961logo3:1logoSlaven BelupoIzvještaj
20. svibnja 2022. / PETAK / 18:00
logoIstra 1961
3:1
logoSlaven Belupo
20. svibnja 2022.
PETAK / 20:05
Lokomotivalogo2:1logoŠibenikIzvještaj
20. svibnja 2022. / PETAK / 20:05
logoLokomotiva
2:1
logoŠibenik
21. svibnja 2022.
SUBOTA / 15:00
Rijekalogo1:0logoHrv. dragovoljacIzvještaj
21. svibnja 2022. / SUBOTA / 15:00
logoRijeka
1:0
logoHrv. dragovoljac
21. svibnja 2022.
SUBOTA / 17:05
Goricalogo1:1logoOsijekIzvještaj
21. svibnja 2022. / SUBOTA / 17:05
logoGorica
1:1
21. svibnja 2022.
SUBOTA / 20:00
Dinamologo3:1logoHajdukIzvještaj
21. svibnja 2022. / SUBOTA / 20:00
logoDinamo
3:1
logoHajduk

Hrvatski Telekom Prva liga

KlubUkPobNerPorG+G-GRBod
1.Dinamo3624756822+4679
2.Hajduk3621966431+3372
3.Osijek36191254929+2069
4.Rijeka36205117151+2065
5.Lokomotiva361213115550+549
6.Gorica36129154350-745
7.Slaven Belupo3699183554-1936
8.Šibenik3695224675-2932
9.Istra 196136710194267-2531
10.Hrv. dragovoljac3647253175-4419
 IgračKlubGol.
1Marko LivajaHajduk27
2Josip DrmićRijeka21
3Dion Drena BeljoIstra 196115
4Mislav OršićDinamo13
5Marko DabroLokomotiva13
6Robert MurićRijeka11
7Haris VučkićRijeka10
8Ivan DelićŠibenik10
9Marin JakolišŠibenik10
10Sandro KulenovićLokomotiva10
11Ivan KrstanovićSlaven Belupo10
12Kristijan LovrićOsijek9
13Antonio MarinŠibenik8
14Anthony KalikGorica7
15Jan MlakarHajduk7
16Mario ĆurićŠibenik7
17Boureima Hassane BandeIstra 19617
18Komnen AndrićDinamo6
19Bruno PetkovićDinamo6
20Valentino MajstorovićHrv. dragovoljac6
21Aliyu IbrahimLokomotiva6
22Lukas KačavendaLokomotiva6
23Toni FrukGorica5
24Filip KrovinovićHajduk5
25Emir SahitiHajduk5
26Mateo MarićLokomotiva5
27Mijo CaktašOsijek5
28Mihael ŽaperOsijek5
29Nikola KalinićHajduk4
30Domagoj PavičićRijeka4
31Robert MiškovićIstra 19614
32Damjan BoharOsijek4
33Ivan FiolićOsijek4
34Antonio ManceOsijek4
35Mihret TopčagićOsijek4
36Arijan AdemiDinamo3
37Luka IvanušecDinamo3
38Lovro MajerDinamo3
39Luka MenaloDinamo3
40Dino PerićDinamo3
41Hrvoje BabecGorica3
42Prince Obeng AmpemRijeka3
43Abass IssahRijeka3
44Anton KrešićRijeka3
45Jorge Leonardo Obregon RojasRijeka3
46Matija FriganHrv. dragovoljac3
47Bernard KarricaHrv. dragovoljac3
48Karlo PerićHrv. dragovoljac3
49Vinko PetkovićHrv. dragovoljac3
50Abdallahi MahmoudIstra 19613
51Mauro PerkovićIstra 19613
52Josip PivarićLokomotiva3
53Mirlind DakuOsijek3
54Ramon Nazareno MIEREZOsijek3
55Darko NejašmićOsijek3
56Lovro ZvonarekSlaven Belupo3
57Petar BočkajDinamo2
58Mahir EmreliDinamo2
59Dario ŠpikićDinamo2
60Josip ŠutaloDinamo2
61Marko TolićDinamo2
62Iyayi Believe AtiemwenGorica2
63Dieye MatarGorica2
64Jurica PrširGorica2
65Vlatko StojanovskiGorica2
66Josip ElezHajduk2
67Marin LjubičićHajduk2
68Denis BušnjaRijeka2
69Adam Gnezda ČerinRijeka2
70Lindon SelahiRijeka2
71Stipe Bačelić GrgićŠibenik2
72Karlo BilićŠibenik2
73Eros GrezdaŠibenik2
74Niko GalešićHrv. dragovoljac2
75Tomislav ŠtrkaljHrv. dragovoljac2
76Mario VeljačaHrv. dragovoljac2
77Facundo Agustin CaseresIstra 19612
78Einar Galilea AzacetaIstra 19612
79Mateo LisicaIstra 19612
80Silvio GoričanLokomotiva2
81Ivan MilićevićLokomotiva2
82Nikola SoldoLokomotiva2
83Amer HirošOsijek2
84Laszlo KleinheislerOsijek2
85Tomislav BožićSlaven Belupo2
86Mihail CaimacovSlaven Belupo2
87Ante CrnacSlaven Belupo2
88Alen GrgićSlaven Belupo2
89Nedim HadžićSlaven Belupo2
90Marin LaušićSlaven Belupo2
91Mario MarinaSlaven Belupo2
92Hansel Orlando Zapata ZapeSlaven Belupo2
93Martin BaturinaDinamo1
94Marko BulatDinamo1
95Duje ČopDinamo1
96Mario GavranovićDinamo1
97Amer GojakDinamo1
98Kristijan JakićDinamo1
99Deni JurićDinamo1
100Rasmus Steensbaek LauritsenDinamo1
101Josip MišićDinamo1
102Stefan RistovskiDinamo1
103Fran BrodićGorica1
104Caio Da Cruz Oliveira QueirozGorica1
105Younes DelfiGorica1
106Matija DvornekovićGorica1
107Paulius GolubickasGorica1
108Aleksandar JovičićGorica1
109Saša MarjanovićGorica1
110Josip MitrovićGorica1
111Musa MuhammedGorica1
112Stipe BiukHajduk1
113Samuel Emem EduokHajduk1
114Marco Ezio FossatiHajduk1
115Lukas GrgićHajduk1
116Dario MelnjakHajduk1
117Dino MikanovićHajduk1
118Francisco Reis FerreiraHajduk1
119Stefan SimićHajduk1
120Josip VukovićHajduk1
121Ivan LepinjicaRijeka1
122Hrvoje SmolčićRijeka1
123Ivan TomečakRijeka1
124Darko VelkovskiRijeka1
125Andrija VukčevićRijeka1
126Christopher AttysŠibenik1
127Antonio JakolišŠibenik1
128Juan Camilo Mesa AntunezŠibenik1
129Marcos David Mina LucumiŠibenik1
130Ivica VidovićŠibenik1
131Ricardo BagadurHrv. dragovoljac1
132Admir BristrićHrv. dragovoljac1
133Andrej LukićHrv. dragovoljac1
134Benedik MiočHrv. dragovoljac1
135Luka VidukaHrv. dragovoljac1
136Joao Pedro Eira Antunes Da SilvaIstra 19611
137Luka MarinIstra 19611
138Bernardo MatićIstra 19611
139Enis CokajLokomotiva1
140Luka StojkovićLokomotiva1
141Indrit TuciLokomotiva1
142Mario JurčevićOsijek1
143Danijel LončarOsijek1
144Marin PiljOsijek1
145Bruno BogojevićSlaven Belupo1
146Antonio BosecSlaven Belupo1
147Arijan BrkovićSlaven Belupo1
148Zoran KvržićSlaven Belupo1
149Mihael MlinarićSlaven Belupo1
150Mateo MonjacSlaven Belupo1
1/16 finala
14. rujna 2021.
UTORAK / 16:00
Nehajlogo3:7logoGoricaIzvještaj
14. rujna 2021. / UTORAK / 16:00
logoNehaj
3:7
logoGorica
15. rujna 2021.
SRIJEDA / 16:00
Bednjalogo0:3logoOsijekIzvještaj
15. rujna 2021. / SRIJEDA / 16:00
logoBednja
0:3
21. rujna 2021.
UTORAK / 15:00
Pitomačalogo0:7logoRijekaIzvještaj
21. rujna 2021. / UTORAK / 15:00
logoPitomača
0:7
logoRijeka
21. rujna 2021.
UTORAK / 15:30
Vuteks Slogalogo0:3logoIstra 1961Izvještaj
21. rujna 2021. / UTORAK / 15:30
logoVuteks Sloga
0:3
logoIstra 1961
21. rujna 2021.
UTORAK / 15:30
Dugopoljelogo8:9logoLokomotivaIzvještaj
21. rujna 2021. / UTORAK / 15:30
logoDugopolje
8:9
logoLokomotiva
21. rujna 2021.
UTORAK / 15:30
Mladostlogo3:1logoInter-ZaprešićIzvještaj
21. rujna 2021. / UTORAK / 15:30
logoMladost
3:1
logoInter-Zaprešić
21. rujna 2021.
UTORAK / 17:00
PRIMORAC (BNM)logo1:2logoHajdukIzvještaj
21. rujna 2021. / UTORAK / 17:00
logoPRIMORAC (BNM)
1:2
logoHajduk
22. rujna 2021.
SRIJEDA / 15:30
Belišćelogo4:0NK Jaska VinogradarIzvještaj
22. rujna 2021. / SRIJEDA / 15:30
logoBelišće
4:0
NK Jaska Vinogradar
22. rujna 2021.
SRIJEDA / 15:30
Bjelovarlogo1:5logoRudešIzvještaj
22. rujna 2021. / SRIJEDA / 15:30
logoBjelovar
1:5
logoRudeš
22. rujna 2021.
SRIJEDA / 15:30
Sesvetelogo2:3logoVaraždinIzvještaj
22. rujna 2021. / SRIJEDA / 15:30
logoSesvete
2:3
logoVaraždin
22. rujna 2021.
SRIJEDA / 15:30
BSKlogo1:0logoCibaliaIzvještaj
22. rujna 2021. / SRIJEDA / 15:30
logoBSK
1:0
logoCibalia
22. rujna 2021.
SRIJEDA / 15:30
Zagreblogo0:1OriolikIzvještaj
22. rujna 2021. / SRIJEDA / 15:30
logoZagreb
0:1
Oriolik
22. rujna 2021.
SRIJEDA / 16:00
Orijent 1919logo1:4logoDinamoIzvještaj
22. rujna 2021. / SRIJEDA / 16:00
logoOrijent 1919
1:4
logoDinamo
22. rujna 2021.
SRIJEDA / 16:30
Rudarlogo2:0logoSplitIzvještaj
22. rujna 2021. / SRIJEDA / 16:30
logoRudar
2:0
logoSplit
22. rujna 2021.
SRIJEDA / 18:00
Međimurjelogo0:1logoŠibenikIzvještaj
22. rujna 2021. / SRIJEDA / 18:00
logoMeđimurje
0:1
logoŠibenik
22. rujna 2021.
SRIJEDA / 18:30
NK Karlovac 1919logo0:2logoSlaven BelupoIzvještaj
22. rujna 2021. / SRIJEDA / 18:30
logoNK Karlovac 1919
0:2
logoSlaven Belupo
1/8 finala
26. listopada 2021.
UTORAK / 13:00
Rudešlogo0:2logoOsijekIzvještaj
26. listopada 2021. / UTORAK / 13:00
logoRudeš
0:2
26. listopada 2021.
UTORAK / 15:00
Belišćelogo1:5logoHajdukIzvještaj
26. listopada 2021. / UTORAK / 15:00
logoBelišće
1:5
logoHajduk
26. listopada 2021.
UTORAK / 17:30
Šibeniklogo4:6logoSlaven BelupoIzvještaj
26. listopada 2021. / UTORAK / 17:30
logoŠibenik
4:6
logoSlaven Belupo
27. listopada 2021.
SRIJEDA / 15:00
Goricalogo2:0MladostIzvještaj
27. listopada 2021. / SRIJEDA / 15:00
logoGorica
2:0
Mladost
27. listopada 2021.
SRIJEDA / 15:00
BSKlogo2:3logoDinamoIzvještaj
27. listopada 2021. / SRIJEDA / 15:00
logoBSK
2:3
logoDinamo
27. listopada 2021.
SRIJEDA / 15:30
Rudarlogo2:3logoIstra 1961Izvještaj
27. listopada 2021. / SRIJEDA / 15:30
logoRudar
2:3
logoIstra 1961
27. listopada 2021.
SRIJEDA / 17:30
Varaždinlogo2:3logoLokomotivaIzvještaj
27. listopada 2021. / SRIJEDA / 17:30
logoVaraždin
2:3
logoLokomotiva
13. studenog 2021.
SUBOTA / 14:00
Orioliklogo0:6logoRijekaIzvještaj
13. studenog 2021. / SUBOTA / 14:00
logoOriolik
0:6
logoRijeka
Četvrtfinale
30. studenog 2021.
UTORAK / 16:00
Goricalogo6:4logoIstra 1961Izvještaj
30. studenog 2021. / UTORAK / 16:00
logoGorica
6:4
logoIstra 1961
30. studenog 2021.
UTORAK / 18:30
Lokomotivalogo3:6logoHajdukIzvještaj
30. studenog 2021. / UTORAK / 18:30
logoLokomotiva
3:6
logoHajduk
01. prosinca 2021.
SRIJEDA / 16:00
Osijeklogo5:4logoSlaven BelupoIzvještaj
01. prosinca 2021. / SRIJEDA / 16:00
5:4
logoSlaven Belupo
01. prosinca 2021.
SRIJEDA / 18:30
Dinamologo1:3logoRijekaIzvještaj
01. prosinca 2021. / SRIJEDA / 18:30
logoDinamo
1:3
logoRijeka
Polufinale
02. ožujka 2022.
SRIJEDA / 17:30
Hajduklogo2:1logoGoricaIzvještaj
02. ožujka 2022. / SRIJEDA / 17:30
logoHajduk
2:1
logoGorica
09. ožujka 2022.
SRIJEDA / 18:00
Rijekalogo3:2logoOsijekIzvještaj
09. ožujka 2022. / SRIJEDA / 18:00
logoRijeka
3:2
2. pretkolo
22. srpnja 2021.
ČETVRTAK / 21:00
Pogoń Szczecinlogo0:0logoOsijek
22. srpnja 2021. / ČETVRTAK / 21:00
logoPogoń Szczecin
0:0
29. srpnja 2021.
ČETVRTAK / 21:00
Osijeklogo1:0logoPogoń Szczecin
29. srpnja 2021. / ČETVRTAK / 21:00
1:0
logoPogoń Szczecin
3. pretkolo
05. kolovoza 2021.
ČETVRTAK / 19:00
PFC CSKA-Sofialogo4:2logoOsijek
05. kolovoza 2021. / ČETVRTAK / 19:00
logoPFC CSKA-Sofia
4:2
12. kolovoza 2021.
ČETVRTAK / 21:15
Osijeklogo1:1logoPFC CSKA-Sofia
12. kolovoza 2021. / ČETVRTAK / 21:15
1:1
logoPFC CSKA-Sofia
19. lipnja 2021.
SUBOTA / 10:00
Osijeklogo4:0logoČepin
19. lipnja 2021. / SUBOTA / 10:00
4:0
logoČepin
24. lipnja 2021.
ČETVRTAK / 18:00
Polet (SMnM)logo2:4logoOsijek
24. lipnja 2021. / ČETVRTAK / 18:00
logoPolet (SMnM)
2:4
26. lipnja 2021.
SUBOTA / 11:00
Osijeklogo1:2logoSlask Wroclaw S.A.
26. lipnja 2021. / SUBOTA / 11:00
1:2
logoSlask Wroclaw S.A.
01. srpnja 2021.
ČETVRTAK / 18:00
Osijeklogo1:1logoFehérvár FC
01. srpnja 2021. / ČETVRTAK / 18:00
1:1
logoFehérvár FC
03. srpnja 2021.
SUBOTA / 11:00
Osijeklogo0:0logoZalaegerszegi TE
03. srpnja 2021. / SUBOTA / 11:00
0:0
logoZalaegerszegi TE
10. srpnja 2021.
SUBOTA / 18:00
Osijeklogo3:0logoTSC Bačka Topola
10. srpnja 2021. / SUBOTA / 18:00
3:0
logoTSC Bačka Topola
08. siječnja 2022.
SUBOTA / 12:00
Osijeklogo2:0logoBSK
08. siječnja 2022. / SUBOTA / 12:00
2:0
logoBSK
15. siječnja 2022.
SUBOTA / 14:00
Osijeklogo3:0logoNK Olimpija Ljubljana
15. siječnja 2022. / SUBOTA / 14:00
3:0
logoNK Olimpija Ljubljana
20. siječnja 2022.
ČETVRTAK / 15:00
Osijeklogo3:1logoFC Haladas
20. siječnja 2022. / ČETVRTAK / 15:00
3:1
logoFC Haladas
22. siječnja 2022.
SUBOTA / 11:00
Osijeklogo3:0logoNK Tabor Sežana
22. siječnja 2022. / SUBOTA / 11:00
3:0
logoNK Tabor Sežana
Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Više informacija o kolačićima možete pronaći OVDJE, a o politici privatnosti OVDJE.
Slažem se