Dinamo
1
:
1
  • Derbi je završio neriješenim rezultatom 1:1, Osijek nosi važan bod iz Maksimira!

• 90'+4'

Na drugoj strani pucao je Lovrić, ali je to daleko od Livakovićevih vratiju.

• 90'+3'

Špikić još jednom pokušava, ovaj puta izvan šesnaesterca, no nema opasnosti za Malenicu.

• 88'

Ozlijeđenog Barišića će zamijeniti Barri.

• 87'

Sada ulazi Drmić, igru je napustio Petković.

• 84'

Špikić pokušava glavom, nije bio dovoljno precizan.

• 83'

VAR

Situacija se provjerava u VAR sobi. Potvrđena je odluka pomoćnog suca.

• 82'

Livakovića je svladao Mierez nakon dobre lopte Lovrića, međutim, u malom je zaleđu bio naš napadač i strijelac vodećeg pogotka.

• 81'

Javna opomena za Ristovskog.

• 77'

Ušao je Lovrić, na klupu ide Omerović.

• 76'

Greda spašava Bijelo-plave! Odlično je pucao Ivanušec s 11-12 metara, ništa nije mogao učiniti Malenica, ali nam se sada osmijehnula i sreća.

• 69'

VAR

Provjerava se start Barišića nad Ljubičićem u našem šesnaestercu. Nema jedanaesterca, ispravna odluka suca Strukana.

• 68'

Izašli su Caktaš i Živković, a ušli Fiolić i Bakić.

• 67'

Još jedna velika prigoda za domaće. Petković je ispred Malenice koji je napustio svoja vrata i praktički već bio svladan, ali je Žaper loptu uspio izbiti ispred gol-linije i ostaje 1:1.

• 67'

Pravu je šansu Dinamo imao preko Perića. Osječki stoper u redovima Modrih pucao je je glavom sa 7 metara i zamalo bio neprecizan.

• 66'

Odlično je pucao Baturina s ruba kaznenog prostora, a Malenica sjajno intervenirao i loptu "izvadio" iz gornjeg desnog kuta.

• 65'

Vrlo opasno je zaprijetio Ivanušec i zamalo promašio okvir vratiju snažnim udarcem sa 16 metara.

• 61'

1:1 - PETKOVIĆ

Dinamo je brzo uspio izjednačiti. Iz slobodnog udarca s 20-ak metara Petković je loptu poslao ispod Osječana koji su skočili u "živom zidu" i ona je završila u donjem desnom kutu ispruženog, ali ipak svladanog Malenice.

• 61'

"Požutio" je Žaper.

• 59'

Špikićev snažan udarac je pravodobno blokiran u kaznenom prostoru.

• 55'

GOOOOL 0:1 - MIEREZ

Osijek je poveo u Maksimiru! Jugović je ubacio iz kornera, loptu je netko od Dinamovaca odbio do Škorića koji je vraća na gotovo 16 metara za Miereza. Naš je Argentinac lijepo nogom naciljao sam desni kut i lopta je uz vratnicu završila u mreži!

• 46'

Počinje drugi dio susreta, uz jenu promjenu u momčadi Dinama. U svlačionici je ostao Ademi, ušao je Bulat.

• Završeno je prvo poluvrijeme u kojem nema golova.

• 45'+1'

Dinamo je u sudačkoj nadoknadi imao još jednu izrazitu šansu. Pucao je vrlo aktivni Špikić sa 9 metara, a Malenica nogom obranio taj udarac.

• 38'

Žuti karton dobio je Jurčević.

• 29'

Velika prigoda za Dinamo. Špikić je centrirao s desnog krila, Baturina je u padu krenuo na loptu koja mu je dolazila na nekih 7-8 metara od Malenice i kada se činilo da će to biti pogodak, na samoj gol-liniji intervenirao je požrtvovni Barišić i ostaje 0:0.

• 27'

Ademi je ubacio za Špikića koji po drugi puta šalje loptu u mrežu, ali je i ovaj puta bio u neupitnom zaleđu.

• 23'

Evo prilike i Osječana. Mierez je proigrao Omerovića, ovaj ostavlja skroz na lijevoj strani loptu za Jurčevića koji je u naletu i puca s ruba šesnaesterca, međutim, iznad vratiju.

• 21'

Dobra akcija domaćina u kojoj su sudjelovali Špikić, Ristovski i na kraju Ademi. Ovaj potonji je pucao glavom, no nije dobro ciljao.

• 11'

VAR

VAR provjera je potvrdila ispravnost sudačke odluke.

• 11'

Špikić je nakon ubacivanja Petković svladao Malenicu, ali je pomoćni sudac podigao zastavicu i označio zaleđe.

• 5'

🐂

• Naprijed naši bijelo-plavi!

• 17:25

• 17:17

Naš novi trener Borimir Perković za ovaj derbi nije mogao računati na ozlijeđene prvotimce: Špoljarića, Gržana, Leovca, Nejašmića i Topčagića.