Makedonia G.P.
0
:
0
  • Ovo je poluvrijeme, ipak, potrajalo punih 45 minuta, no sada je susret završen i to bez golova. Nije bilo puno prigoda, a Osječani svoje situacije za pogodak nisu uspjeli realizirati. Po zaista hladnom vremenu i malobrojni su gledatelji nestrpljivo čekali kraj utakmice.

• 80'

I u samoj završnici odlična prigoda za našu momčad. Babić idealno asistira utrčalom Matkoviću koji je pokušao pogoditi desni kut, ali je Stevkovski spriječio pogodak.

• 68'

Prva prilika u drugom poluvremenu. Centrirao je Babić, a pucao Zahirović čiji je udarac suparnički vratar obranio. Lopta se odbila do Matkovića, ali više nije bilo prijetnje za Crveno-žute.

• 59'

I Makedonci sada mijenjaju, očito je da će svi s njihove klupe dobiti šansu...

• 58'

Karton za Zahirovića.

• 57'

Dvostruka zamjena u osječkim redovima. Na klupu idu Koiić i Živković, ušli su Sajko i Babić.

• 41'

Počelo je drugo poluvrijeme uz jednu izmjenu u osječkoj sastavu. Sada je u igri Baković dok je u svlačionici ostao Drambaiev.

• Nakon 40 minuta sudac je označio kraj prvog poluvremena, budući da će se igrati dvaput po 40 minuta.

• 37'

Ozlijeđenog Pecova zamijenio je Ilievski.

• 26'

Zahirović je u prodoru, ali je na kraju izostalo bolje rješenje u završnici, pa je bio samo korner za našu momčad.

• 24'

Zebec je pucao sa 14 metara, nije pogodio okvir vratiju.

• 18'

Opet je kontra Bijelo-plavih, otvaralo se više mogućnosti Matkoviću koji je bio s loptom, ali je slabo odigrao završni pas, pri čemu je i vjetar učinio svoje...

• 16'

Evo i prave prigode za Osijek. Živković je povukao kontranapad i u pravo vrijeme proigrao Zahirovića koji je ušao u kazneni prostor i prizemnom loptom ciljao donji desni kut, no Stevkovski je to uspio obraniti.

• 14'

Aliji je prvi bio u polušansi, pucao je s lijeve strane šesnaesterca, no nije bilo prave opasnosti i ugroze Kolićeve mreže.

• 10'

Po hladnom i vjetrovitom vremenu trebat će i jednima i drugima da se dobro rastrče kako bi došli na "radnu temeraturu". ..

• Utakmica je počela!
  • 10:26

Za Makedonce će nastupiti: Stevkovski, Mishevski, Manev, Pecov, Rodriguez, Stoilov, Zlatkov, Velkovski, Popzlatanov, Aliji i Baloteli.

Glavni sudac je Istranin Čalić.

• 10:24

Osijek će igrati u sastavu: Kolić, Gržan, Vrbanac, Bralić, Zebec, Brlek, Jugović, Živković, Matković, Drambaiev i Zahirović.

• 10:22

Pozdrav iz Petrovije! Očekuje nas od 10,30 pretposljednja kontrolna utakmica na istarskim pripremama. Na suprotnoj strani terena bit će momčad Makedonije GP koja se bori za opstanak u svom nacionalnom prvenstvu.