Izašli su Hoxha i Crnac, a ušli Žuljević i Krstanović.

• 78'

Mance je bio pred vratima, skočili su uz njega još Škorić i Jugović, ali lopta ne ide prema okviru vratiju.

• 78'

Lovrić je izveo udarac iz kuta, Beljo pucao glavom, a Tepšić ispred spriječiti pogodak!

• 77'

Izmjena

Na klupu ide Nejašmić, u igri je debitant Bakić.

• 73'

Beljo je u situaciji koju je mogao bolje iskoristiti. Slabo je pucao, pokraj vratiju.

• 69'

Izmjena

Čak četiri zamjene obavio je Bjelica. Izašli su Kleinheisler, Mierez, Jurčević i Fiolić, a ušli Lovrić, Mance, Miloš i Jugović.

• 66'

Lijepa prilika u kojoj se našao Talys čiji je udarac s 15 metara, srećom, bio neprecizan.

• 64'

Beljo je bio u šesnaestercu, pucao desnom nogom, međutim, zgusnuta je bila obrana gostiju.

• 48'

Velika šansa za Slaven Belupo. Kvržić je pucao sa 14 metara i pogodio gredu pri čemu je naš vratar vršcima prstiju odbio loptu koja je opet stigla do istog igrača, Kvržić još jednom šutira, a Ivušić i tada sjajno brani!

• 46'

Počelo je drugo poluvrijeme.

• Završeno je prvo poluvrijeme u kojoj je Osijek imao jednu pravu šansu (Fiolić), a rezultat je i dalje 0:0.

• 44'

Korner za Slaven Belupo, Crnac je pucao glavom u desni kut, Ivušić je loptu skrenuo u korner.

• 42'

Žuti karton

"Požutio" je Božić.

• 31'

Žuti karton

Simuliranje Boseca u kaznenom prostoru i eto mu javne opomene.

• 22'

U napadu su Plavo-bijeli iz Koprivnice, pucao je Crnac s 19 metara, lopta je skrenuta u korner. Nakon ubačaja iz kuta opet je Crnac na udarcu, ponovno je blokiran.

• 15'

Sada je već bio "zicer" za Osijek! Mierez je s lijeve strane šesnaesterca odigrao povratnu loptu u sredinu, Fiolić je pucao s 9 metara, a Marković se iskazao spretnom obranom, pa je samo korner za Bijelo-plave.

• 11'

Prvi udarac prema vratima uputio je Kleinheisler, vratar gostiju je mirno intervenirao i prihvatio loptu.

• Naprijed naši Bijelo-plavi!

• 18:54

Mile Škorić dobio je prije početka utakmice poklon Kohorte jer je postao apsolutni klupski rekorder po broju nastupa za NK Osijek (328) otkako je hrvatske samostalnosti. Velike čestitke našem kapetanu!

• 18:14

Sastav za danas! 💪

• 18:03

Sastav, gost i zagrijavanje uživo iz Gradskog vrta! 🏟

• 17:50

Posljednja utakmica odigrana sa Slaven Belupom u Gradskom vrtu bila je ona s priprema za ovu sezonu kada su Bijelo-plavi pogotkom Brleka pobijedili s 1:0. ⚪️🔵

• 17:41

Nenad Bjelica u najavi susreta Osijek - Slaven Belupo. 🎥

• 17:32

Najvažnije informacije za navijače uoči utakmice NK Osijek - NK Slaven Belupo. 🏟

Prodaja ulaznica

• ulaznice za utakmicu protiv NK Slaven Belupo moguće je kupiti od 10 do 20 sati na Ticket pointu kod tribine Zapad stadiona Gradski vrt i online na www.ulaznice.hr.
    • na dan utakmice s NK Slaven Belupo polugodišnje ulaznice i članske iskaznice moguće je kupiti isključivo do 16 sati na Ticket pointu.

Ulaz na stadion

• pri ulasku na stadion potrebno je predočiti polugodišnju/pojedinačnu ulaznicu za utakmicu i osobni dokument.
    • ime i prezime s polugodišnje/pojedinačne ulaznice mora odgovarati osobnom dokumentu.
    • gledatelji koji napuste stadion za vrijeme utakmice neće se moći vratiti na tribine budući da se ulaznica ne može dva puta validirati.

Otvaranje ulaza

• Ulazi se otvaraju u 17.55 sati.
    • Pozivamo sve gledatelje na što raniji ulazak na stadion zbog eventualnih gužvi koje mogu nastati prilikom procedure ulaska na stadion.

Gradski prijevoz putnika

• Besplatan prijevoz za sve članove NK Osijek od 15 do 23 sati - dozvoljen je ulaz ograničenom broju navijača.

Stvarajmo uspomene

• Fotografiraj se tijekom utakmice u Gradskom vrtu, postavi fotografiju ispod objave na klupskom Facebook profilu i sudjeluj u nagradnom natječaju u kojem možeš osvojiti dres.
    • Svakog mjeseca dres će osvojiti fotografija koju odabere žiri sastavljen od igrača NK Osijek, a sve poslane fotografije bit će objavljene na foto zidu novog stadiona.