FC Koper
0
:
2
  • Utakmica je  završena pobjedom naše momčadi od 2:0 golovima Bralića u prvom i Zahirovića u drugom poluvremenu.

• 75'

0:2 - ZAHIROVIĆ

Bukvić je ubacio iz prekida s desne strane, na drugoj je vratnici pronašao Zahirovića koji se dobro snašao i loptu poslao u mrežu.

• 75'

Kolić je svoje mjesto između vratnica prepustio Sajku.

• 70'

Izašli su Drambaiev, Živković i Matković, a ušli Babić, Bukvić i Vrbanac.

• 59'

Karton za Guedesa.

• 46'

U drugom poluvremenu umjesto Mikolčića i Bakovića igraju Guedes i Zahirović.

• Osijek nakon prvih 45 minuta vodi s 1:0 uz dobru igru na prilično teškom terenu.

• 32'

0:1 - BRALIĆ

Mikolčić je odlično ubacio iz kornera, a kapetan Bralić još bolje skočio i glavom loptu poslao u gornji desni kut nemoćnog Koprivca.

• Susret je počeo.

• 15:20

Početna jedanaestorica našeg protivnika je: Koprivec, Petriško, Mittendorfer, Sidibe, Pavlović, Ankrah, Lauš, Tičić Osuji, Ruedl i Mulahusejinović. Sudit će Slovenac Tozan.

• 15:15

Bijelo-plavi će igrati u sastavu: Kolić, Gržan, Brlek, Bralić, Zebec, Nejašmić, Mikolčić, Živković, Matković, Drambaiev i Baković.

• 15:14

Pozdrav iz Kopra gdje u 15,30 počinje prijateljska utakmica između trenutno trećeplasirane momčadi slovenskog prvenstva i našeg Osijeka.