Zbog prigovora požutio je Lončar.

• 90'

Igrat će se 5 minuta sudačke nadoknade.

• 88'

Kakva sada obrana Ivušića! Cruz je pucao glavom nakon ubačaja iz kornera, ali Ivušić fenemenalno brani!

• 86'

Ubacio je Lončar oštro s desne strane, ali obrana domaćina očistila je ispred Miereza.

• 85'

Žuti karton

Žuti karton kod Gorice dobio je i Jovičić.

• 81'

Žuti karton

Kod domaćina požutio je Golubickas.

• 78'

Izmjena

Zbog ozljede iz igre izlazi Gržan, umjesto njega na travnjaku je Slavko Bralić.

• 75'

Izmjena

Iz igre je izašao Francois, ušao je Cruz.

• 75'

Potegao je Vojtko s 20-ak metara, Žaper je bio u bloku.

• 74'

Pucao je Steenvoorden s distance, opasno, ali Ivušić nije morao intervenirati.

• 72'

Nejašmić je pokušao iznenaditi Banića, ali udarac s 30-ak metara nije imao dovoljno snage.

• 71'

Žuti karton

Žuti karton kod Gorice dobio je Steenwoorden.

• 68'

Izmjena

Dvostruka zamjena i kod Gorice, iz igre su izašli Pršir i Krizmanić, u igri su Golubickas i Vojtko.

• 66'

Žuti karton

Požutio je Ramon Mierez.

• 64'

Izmjena

Dvostruka zamjena kod Bijelo-plavih, umjesto Belje i Barrija u igri su Jugović i Kleinheisler.

• 63'

Pokušao je Suk udarcem iz daljine, ali Žaper je bio dobro postavljen pa je odbio u korner. Francois je oštro ubacio iz kuta i zamalo pogodio dalji kut.

• 60'

Dobra prilika za Goricu, iskosa s desne strane pucao je Mitrović, ali njegov udarac otišao je pored suprotne vratnice.

• 57'

Žuti karton

Žuti karton kod Gorice dobio je Suk.

• 56'

Izmjena

Nova zamjena kod Gorice, iz igre je izašao Ndockyt, u igri je Mitrović.

• 52'

Nema puno od nogometa u Velikoj Gorici...

• 46'

Izmjena

Zamjena igrača kod domaćina, umjesto Waguea u igri je Raspopović.

• 46'

Počelo je drugo poluvrijeme.

• Nakon dvije minute sudačke nadoknade završilo je prvo poluvrijeme.

• 43'

Fruk je pucao iskosa s lijeve strane, ali pored gola.

• 42'

Sada je bila gužva pred Ivušićem, ali bez završnog udarca.

• 30'

Nakon malo glavometa u domaćem kaznenom prostoru, odbijena lopta došla je do Nejašmića na 18 metara, ali njegov udarac otišao je preko gola.

• 26'

Žuti karton

Požutio je Diego Barri.

• 19'

GOOOOOL 0:1 - GRŽAN! Sjajan bijeg Gržana rezultirao je vodećim pogotkom Bijelo-plavih! Nakon kornera Gorice Suk je ostao sam na drugoj vratnici, ali Ivušić je obranio njegov pokušaj i odmah poslao dugu loptu prema Gržanu. Domaća obrana nespretno je reagirala, Gržan izašao sam pred Banića i iz drugog pokušaja pogodio vodstvo.

• 13'

Još jednom je Mierez zamalo uzeo loptu obrani Gorice, ali na kraju je dosuđen prekršaj na vrataru domaćina.

• 12'

Nakon ubačaja iz kuta Fruka loptu je na prvoj vratnici zahvatio Jovičić i poslao u vanjski dio mreže.

• 11'

Mierez je zamalo "ukrao" obrani Gorice jednu loptu, ali Banić je bio brži...

• 6'

Jurić je pucao iskosa, ali prizemni udarac obranio je Ivušić.

• 2'

Fruk je došao u situaciju za udarac sa 16 metara, ali njegov pokušaj otišao je preko gola.

• S četiri minute zakašnjenja počela je utakmica u Velikoj Gorici.

• 16:44

Za desetak minuta počet će ogled Gorice i Osijeka na Gradskom stadionu u Velikoj Gorici. Uvjeti za igru su teški, rekli bismo na rubu regularnosti, ali utakmica će početi...

• 16:43

• 16:32

Zagrijavanje... 🔛

• 16:01

Dok čekamo Bijelo-plave da krenu sa zagrijavanjem, prisjetimo se prošlog susreta u Velikoj Gorici.

• 15:56
  • 15:29

Pozdrav iz kišne Velike Gorice! 🌧

• 14:49

Želim ići u Veliku Goricu odigrati dobru utakmicu, da je momčad potpuno spremna, a na kraju želimo biti i pobjednici. Ono što je bilo u prošlosti je zanimljivo za navijače, ali kako sam rekao meni je potpuni fokus na ovoj utakmici, poručio je Rene Poms uoči današnjeg susreta.