• 22:20

• 21:47

• 20:48

Glasuj za igrača utakmice 👉 nkos.co/fe4F

• Završena je utakmica u Kranjčevićevoj, Osijek je ostvario pobjedu, možda i teže od očekivanoga, ali su osvojeni vrijedni bodovi.

• 87'

Javna opomena za Vulikića.

• 85'

Igru napušta Mierez, u završnici susreta ćemo gledati Bohara.

• 85'

Izlazi Petković, ušao je Pasariček.

• 77'

Na klupu idu Pilj i Mance, na terenu su Jugović i Daku.

• 74'

GOOOOL 1:2 - NEJAŠMIĆ

Osijek je opet u vodstvu! Bočkaj je ponovno asistent iz prekida, lopta ide na drugu vratnicu, a Nejašmić s 2-3 metra glavom zabija u desni gornji kut!

• 74'

"Požutio" je Viduka.

• 72'

Pucao je Bočkaj, vratar domaćih je to obranio.

• 70'

"Zicer" za Bijelo-plave! Mierez iz sredine proigrava utrčalog Mancea koji ulazi u kazneni prostor i u mat-poziciji šalje loptu pokraj istrčalog Šubarića, ali i desne vratnice.

• 70'

Umjesto Veljače ušao je Perić.

• 68'

Lijepa akcija Osječana koja nije završila pogotkom. Miloš je fino zdesna asistirao Manceu koji puca iz trka, ali ipak ne pogađa okvir vratiju.

• 64'

Izlaze Bartolec i Hiroš, u igri su Miloš i Kleinheisler.

• 55'

1:1 - MAJSTOROVIĆ

Vrlo mirno i precizno Majstorović je pogodio gornji lijevi kut za izjednačenje.

• 53'

Kazneni udarac za domaćina. Petković je pobjegao obrani Osijeka, izbio ispred Ivušića koji mu se bacio rukama u noge i Kulušić pokazuje na bijelu točku.

• 50'

Dobar ubačaj Bočkaja, Hiroš puca iz voleja, ali daleko je to od vratiju.

• 46'

Počelo je drugo poluvrijeme uz dvije izmjene kod Hrvatskog dragovoljca. Umjesto Nrece ušao je Viduka, dok je Teklića zamjenio Bašić.

• Završeno je prvo poluvrijeme u kojem je Osijek imao stalnu inicijativu i pogotkom Mancea iz 13. minute vodi 1:0.

• 40'

• 37'

Još jednom puca Bočkaj, lopta ide pod gredu, a Šubarić je izbacuje u korner.

• 19:27

Podrška s tribina! 🙌

• 32'

Prvi žuti karton na utakmici dobio je Bralić.

• 30'

Dobar udarac Bočkaja s 20-ak metara, lopta ipak odlazi iznad grede.

• 24'

Još jedan centaršut Bočkaja iz kuta, sada je Bralić pucao glavom i malo je nedostajalo da to bude novi pogodak.

• 13'

GOOOOL 0:1 - MANCE

Iz kornera je ubacio Bočkaj, a Mance se odlično pozicionirao u šesnaestercu i sa 7-8 metara neobranjivo poslao loptu u lijevi kut nemoćnog vratara Hrvatskog dragovoljca.

• 11'

Pilj je na udarcu sa 17 metara, zasmetao mu je Bagadour, pa Šubarić nije imao većeg posla.

• 2'

Prva prilika za Osječane. Bočkaj je ubacio iz kornera, Škorić pucao glavom, a netko od domaćih igrača je uspio to blokirati.

• Počela je utakmica, naprijed naši Bijelo-plavi!