:
0
  • 23:30

• 22:41

• Pobjedila je Istra 1961, moramo priznati - sasvim zasluženo. Prvi je ovo poraz Osijeka ove sezone u HNL-u.

• 90'+5'

Još jedan "zicer" za Puljane. Mahmoud kao da je atletičar što se brzine tiče, prolazi prepreke do šesnaesterca, cilja prema vratima, a Ivušić je daleko, daleko najbolji pojedinac u osječkim redovima. Uspio je i ovo obraniti.

• 90'+3'

VAR

Provjerava se je li možda bilo zaleđe. Pogodak je priznat.

• 90'+3'

2:0 - MIŠKOVIĆ

Sada je sve riješeno. Akcija u kojoj su sudjelovali Beljo i Mišković, donedavno suigrači u Gradskom vrtu. Prvi je idealno proturio loptu do Miškovića koji ne može promašiti iz ovakve situacije.

• 90'

Hiroš je u solo-prodoru, ali je bio blokiran prilikom udarca.

• 89'

Na klupu ide Bande, na terenu je Mišković.

• 85'

U igri je Pilj umjesto Žapera.

• 85'

Mierez se svojom upornošću izborio za prigodu, doduše bilo je to iz vrlo teške situacije, pa je lopta krenula paralelno s gol-linijom i završila pokraj vratiju.

• 83'

1:0 - BANDE

Domaćin je došao u vodstvo. Mahmoud je idealno proigrao Bandea u kaznenom prostoru, a krilni napadač Istre 1961 je mirno realizirao ovaj "zicer". Sada je i Ivušić bio sasvim nemoćan.

• 82'

Dvije vrlo izgledne šanse za Puljane u svega desetak sekundi. Prvo je Lisica blokiran na udarcu sa svega 7-8 metara, da bi potom pucao Beljo također iz prave prigode, a Ivušić ponovno spašava!

• 81'

Žaper dobro cilja pod gredu, a Lučić spašava Istru 1961!

• 79'

Igru napušta Marin, ušao je Daničić.

• 75'

Gržan bježi po desnoj strani, ali nema završnog udarca, lopta mu je pobjegla u vrlo izglednoj situaciji...

• 68'

Gržan se odmah iskazao dobrim centaršutem, a Mierez ni ovaj puta nije bio precizan glavom.

• 67'

Trostruka zamjena: na klupu idu Jugović, Kleinheisler i Bohar. Ušli su Hiroš, Gržan i Mance.

• 65'

Još jedna prava prigoda Zeleno-žutih. Mahmoud je u nezadrživom prodoru, izbio je ispred Ivušića koji još jednom bravuroznom intervencijom spašava našu momčad.

• 62'

Kleinheisler je vrlo dobro pucao sa 16 metara, lopta je išla u lijevi kut, no Lučić se ispružio i lijepom paradom spriječio pogodak.

• 61'

Žuti karton dobio je Nejašmić.

• 60'

Lisica ulazi umjesto Serderova, a Mlinar mijenja Blagojevića.

• 59'

Pokušaj Miereza glavom, nije to ovaj puta bilo u njegovom stilu.

• 53'

Javna opomena za Belju.

• 52'

Velika prilika za Puljane! Okomita lopta iz središnjice stigla je do Bandea koji zdesna ulazi u kazneni prostor, međutim, Ivušić je sjajnom intervencijom u istrčavanju spriječio vodstvo domaćina!

• 47'

Na tribinama je 621 gledatelj. Nema pulskih "Demona", dok je iza Juga skupina od desetak pripadnika "Kohorte".

• 46'

Škorićev udarac glavom nakon Bočkajeva ubačaja iz kornera, nema problema za Lučića.

• 46'

Idemo u nastavak utakmice na Aldo Drosini.

• Bočkaja ne ide iz slobodnih udaraca ove sezone. Nije bilo prijetnje za domaćeg vratara.

• 45'+5'

Bočkaj je na udarcu s 19 metara, lopta je išla u desnu stranu, a Lučić je to obranio. No, naknadno je Bebek opravdano dosudio prekršaj u korist Osječana.

• 45'+2'

Beljo je u osječkom šesnaestercu, no previše je oklijevao s udarcem, pa ga je Škorić iskusno neutralizirao.

• 45'+1'

Sada je Kleinheisler na udarcu s ruba kaznenog prostora. Lopta odlazi pokraj lijeve vratnice.

• 45'

Žaperova dobra lopta za Miloša koji bježi Marinu s desne strane, ulazi u šesnaesterac i puca iskosa. Bilo je to zamalo neprecizno.

• 43'

"Požutio" je i Blagojević.

• 39'

Ozlijeđenog Lončara zamijenio je Nejašmić.

• 36'

Žuti karton dobio je Bohar.

• 20'

Bohar je u šansi, pucao je ponovno s desetak metara, ovaj puta iz "voleja", ali je pogodio Jugovića kojemu se potom morala ukazati liječnička pomoć.

• 19'

Opasan udarac Serderova s lijeve strane, lopta odlazi pokraj vratnice.

• 6'

Sada je velika prilika za Istru 1961. Perera je proigrao Mahmouda koji je izbjegao zaleđe i bio najbliži istrčalom Ivušiću. No, novo pulsko pojačanje je prebacilo našeg vratara, srećom i gredu.

• 1'

Odmah prava prigoda za Osijek! Jugović je lijepo ostavio loptu za Bohara u šesnaestercu, uslijedio je udarac s desetak metara malo iskosa s desne strane, ali je Lučić nogom spriječio pogodak!

• Naprijed naši Bijelo-plavi!

• 18:50

Do pobjede! ✊

• 18:29

Bit će ovo jubilarna, 100. utakmica Nenada Bjelice na klupi u HNL-u. Tomu treba dodati još dvije u kojima, zbog kazne ili zdravstvenog stanja, nije mogao izravno uz teren voditi svoju momčad...

• 17:56

• 17:44

👕⚪️🔵

• 16:56

Ante Erceg i Ramon Mierez zabili su na Aldo Drosini u oba susreta prošle sezone! Anti želimo brz i uspješan oporavak, a Ramonu da i danas zatrese protivničku mrežu! ⚽️

• 15:23

U oba prošlosezonska gostovanja u Puli Bijelo-plavi su došli do sva tri boda, uz gol razliku 6️⃣:1️⃣! 👏