• 19:15

• Kraj utakmice u Puli, Osijek ipak nosi sva tri boda u Slavoniju!

• 90'+6'

2:3 - MANCE

Osijek postiže gol za novo vodstvo! Žaper je s lijeve strane unutar šesnaesterca loptu ubacio u peterac gdje je vrlo spretno reagirao Mance i zatresao mrežu!

• 90'+5'

Žaper vrlo precizno cilja u donji lijevi kut, a Lučić sjajno brani.

• 90'+5'

Velika prigoda Istre za pobjedu nije iskorištena. Lisica je na udarcu, Ivušić odbija loptu do Kapitanovića, a ovaj pogađa vanjski dio mreže!

• 18:52

Na klupu ide Kleinheisler, na terenu je Mance.

• 90'+1'

Pucao je Kleinheisler, ali je to bilo vrlo slabo.

• 89'

Sjajna šansa za domaćina da sasvim preokrene rezultat. U kontri je bio Kapitanović, ali je ostao i suviše neodlučan, pa ga je blokirao Cheberko.

• 88'

Javna opomena za Žapera.

• 86'

VAR

U tijeku je duža VAR provjera je li sve bilo čisto i regularno.... Osijek ipak mora krenuti s centra.

• 84'

2:2 - GALILEA

Puljani su izjednačili rezultat. Iz kuta je ubacio Marin, a Galilea odlično skočio i glavom poslao loptu u desni kut nemoćnog Ivušića.

• 79'

Žuti karton za Cheberka, a Beljo stvara velike probleme Bijelo-plavima svaki puta kada prima loptu...

• 75'

Još dvije zamjene kod Osijeka. Teren napuuštaju Caktaš i Fućak, a ušli su Jugović i Hiroš.

• 74'

Caceresa je zamijenio Mahmoud.

• 74'

Ušao je Kapitanović umjesto Miškovića.

• 73'

Beljo fino ostavlja loptu za Ivančića koji je pucao, međutim, Ivušić je siguran.

• 69'

Tek što je ušao, Topčagić je u lijepoj šansi, snažno je pucao sa 14 metara, a Lučić se iskazao na vratima i loptu izbio u korner.

• 68'

Kod domaćih je igru napustio Bande, a ušao Ivančić.

• 67'

Na klupu ide i Mierez, u igri je Topčagić.

• 67'

Ušao je Brlek umjesto Bohara.

• 66'

Pucao je Mierez, no nije to bilo problematično za Lučića.

• 57'

1:2 - BELJO

Istra je smanjila rezultat. Lisica je centrirao, pred vratima Osijeka je Beljo čiji prvi udarac Ivušić sjajno brani, ali se lopta ponovno odbija do Belje koji ovaj puta iz peterca naprosto ne može promašiti.

• 56'

Javna opomena za Pereru.

• 51'

Bilo je prilično opasno nakon jednog ubačaja domaćina s lijeve strane. Lopta je u šesnaestercu pogodila Žapera i krenula prema mreži, ali je Ivušić pokazao kakvi su mu refleksi.

• 50'

"Požutio" je Mierez.

• 46'

Počelo je drugo poluvrijeme na Aldo Drosini, nema izmjena ni u jednoj momčadi.

• Osijek vodi u Puli s 2:0 nakon prvih 45 minuta.

• 44'

Žuti karton dobio je Jurčević.

• 40'

0:2 - ŽAPER

Caktaš je ubacio loptu iz kornera, Fućak je glavom prebacio na drugu vratnicu gdje je odlično reagirao Žaper i domaćini, bez obzira na gužvu u petercu, nisu uispjeli spriječiti pogodak za 0:2. Marin je posljednji bio u kontaktu s loptom koja je završila u mreži.

• 27'

0:1 - CAKTAŠ

Osijek je poveo na Aldo Drosini! Akciju je iz zadnjeg reda započeo Cheberkom sjajnom dubinskom loptom prema Mierezu koji je nesebično i točno ostavlja za Caktaša. Mijo je neobranjivo ciljao s 12-13 metara u lijevi gornji kut.

• 24'

Mišković je u prodoru, odučio se na udarac sa 18 metara, srećom pa je prebacio vrata.

• 17'

Opasna kontra Osječana 4 na 3 koju je Kleinheisler završio udarcem u vratnicu, a činilo nam se da bi bilo bolje i učinkovitije da je pokušao asistirati nekome od suigrača koji su ga pratili u punom sprintu...

• 10'

Istra je u napadu preko Bandea koji centrira za Belju, a ovaj ne baš snažno i precizno puca glavom s desetak metara.

• 6'

Prvi udarac prema vratima i to osječkim. Pucao je Bande sa 17 metara, lopta je prošla pokraj desne vratnice.

• Naprijed naši Bijelo-plavi!

• 17:04

Danas nemamo u momčadi bolesnog kapetana Škorića te Fiolića i Lovrića zbog žutih kartona. Također, izvan kadra su i dalje Nejašmić, Bartolec i Erceg