• 22:45

• Utakmica je završena podjelom bodova.

• 90'+2'

GOOOOL 1:1 - TOPČAGIĆ

Osijek je izjednačio u Kranjčevićevoj! Loptu je u šesnaestercu prihvatio Topčagić i odlično se snašao iako je imao protivničkog igrača "na leđima". Pucao je u gornji lijevi kut, Nevistić je uspio malo skrenuti loptu, ali ne i spriječiti pogodak za izjednačenje.

• 90'+1'

Opet Kulenović nešto pokušava, na sličan način, ponovno bez učinka.

• 88'

Bočkaj dobro puca iz slobodnog udarca, zamalo je to prošlo pokraj desne vratnice.

• 86'

Kulenovićev udarac s 20-ak metara, daleko je to od okvira vratiju.

• 86'

Žuti karton

Karton i za Nejašmića.

• 85'

Žuti karton

"Požutio" je Škorić.

• 83'

Izmjena

Trostruka zamjena kod Osijeka. Izlaze Mierez, Bartolec i Jurčević, ušli su Daku, Miloš i Bočkaj.

• 82'

Žuti karton

Javna opomena za Topčagića.

• 81'

Soldo je u prigodi, lopta mu je išla na glavu, ali se nije snašao pred vratima Ivušića.

• 77'

Kačavenda puca s desne strane, nema više od kornera za "Lokose".

• 75'

Drugi žuti karton

Drugi žuti karton dobio je Fiolić i Osijek ostaje s igračem manje.

• 73'

Izmjena

Na klupu ide Bohar, u igri je Topčagić.

• 71'

1:0 - DABRO

Cipetić je loptu rukama iz outa ubacio daleko u kazneni prostor, a Dabro iskoristio neodlučnost naših igrača u toj situaciji i uz dosta sreće ubacio loptu u mrežu, u donji desni kut.

• 65'

Škorićev pokušaj glavom iz dosta teške pozicije, nema prijetnje vrataru Lokomotive.

• 65'

Izmjena

Izlazi Gržan, ušao je Hiroš.

• 62'

Žuti karton

Žuti karton za Kačavendu.

• 50'

Prva prigoda za Osječane u nastavku. Bohar je centrirao, Škorić pucao glavom u lijevi kut, Nevistić odbija loptu do Miereza nakon čega Zebec dosuđuje prekršaj u korist "Lokosa".

• 46'

Izmjena

Počinje drugo poluvrijeme u Kranjčevićevoj. Kulenović je u redovima Lokomotive zamijenio Aliyua.

• Igrači odlaze u svlačionice, nema golova u prvih 45 minuta.

• 44'

Pritisnuli su Bijelo-plavi, sada je pucao i Bohar unutar kaznenog prostora, ali je Soldo to uspio blokirati ispred Nevistića.

• 42'

Još jedna lijepa prigoda za Osijek. Bohar je ubacio iz prekida, domaći nakratko izbili loptu do Fiolića koji puca iz trka, ali je bio neprecizan.

• 41'

Žuti karton

Žuti karton Nevistić.

• 40'

Mierez je u opasnom naletu po lijevoj strani, Nevistić još jednom napušta vratarski prostor, ruši našeg napadača pola metra izvan šesnaesterca i dobiva - žuti karton.

• 38'

Mersinaj griješi i Mierez dolazi u stopostotnu prigodu, sam je ispred Nevistića koji iz tog dvoboja ipak izlazi kao pobjednik.

• 36'

Žuti karton

Sada je javnu opomenu dobio i Fiolić. Dosta je nervoze na terenu, kao i u VIP loži.

• 35'

Žuti karton

"Požutio" je Mierez.

• 31'

Vrlo dobra lopta Fiolića za Bohara koji je sam u šesnaestercu, ali promašuje okvir vratiju. No, i da je postigao pogodak ne bi to bilo vodstvo Osijeka. Bilo je zaleđe.

• 23'

Jugovićev pokušaj glavom, međutim, nije to baš bila povoljna situacija za udarac.

• 13'

Ozlijeđenog De Haasa zamijenio je Mersinaj.

• 8'

Udarac Bohara izvan kaznenog prostora, lopta odlazi iznad grede.

• 7'

Nejašmić šalje okomitu loptu prema Gržanu, no Nevistić je na vrijeme napustio šesnaesterac i otklonio opasnost.

• 19:06

• Naprijed naši Bijelo-plavi!

• 19:03

Ramonu Mierezu uručena je nagrada Sportskih novosti za najboljeg igrača u sezoni 20/21! 🥇

• 19:01

• 18:13

• 18:05

Sastav, gost i zagrijavanje uživo iz Kranjčevićeve! 🎥

• 16:33

Tri pobjede u posljednja tri susreta s Lokomotivom u Kranjčevićevoj, bez primljenog pogotka! 💯