• 21:36

• 21:22

• Utakmica je završena podjelom bodova, bez postignutih golova.

• 90'+4'

Topčagić je imao sjajnu prigodu u posljednjim sekundama, Nevistić je već bio svladan, a Mersinaj je loptu odbio s gol-linije i spasio svoju momčad poraza.

• 90'+2'

Kakva šanssa za Osijek! Mierez je pucao, ispred gol-linije je spasio netko od domaćih igrača, a Fiolić nije uspio biti strijelac kada je krenuo na tu loptu.

• 90'

Izlazi Aliyu, u igri je Vranjković.

• 89'

Izašao je Caktaša, ušao Topčagić.

• 88'

Igru napušta Kačavenda, ušao je Miličević.

• 85'

"Požutio" je Mersinaj.

• 77'

Izlazi Lovrić, u igri je Fućak. Kod Lokomotive je na klupu otišao Dabro, ušao je Stojković.

• 68'

Kulenović prebacuje loptu glavom za utrčalog Aliyua koji je pretrčao Jurčevića, ušao u šesnaesterac i pucao, a Ivušić još jednom sjajno reagirao!

• 66'

Centaršut Fiiolića ide na Lovrića koji se ne snalazi najbolje u kaznenom prostoru, no lopta dolazi do Jugovića, ali ni on ne reagira kako treba...

• 63'

Lokosi su u kontri, Aliyu daje loptu prema Kačavendi koji ne uspjeva pucati iz blizine kako je želio, što je olakšalo posao Ivušiću.

• 60'

Dvostruka zamjena kod Osječana. Na klupu idu Mance i Kleinheisler, ušli su Mierez i Jugović.

• 47'

Caktaš je idealno proigrao Lovrića na lijevoj strani, a ovaj krenuo s loptom u sredinu i onda snažno i precizno pucao sa 17 metara. Opružio se Nevistić i odlično obranio!

• 46'

Počelo je drugo poluvrijeme.

• Bijelo-plavi su bolje otvorili utakmicu, imali krasnu priliku preko Caktaša, u šansi je prije toga bio i Mance, no kako je vrijeme odmicalo Lokomotiva je postajala sve opasnija. Srećom pa su šanse Aliyua i Kačavende ostale neiskorištene.

• 33'

Izrazita prigoda za Lokose. Cipetić je centrirao s desnog krila, Kačavenda je ostao sam pred Ivušićem i promašio.

• 32'

Kačavenda je pucao glavom s desetak metara, nije to išlo u okvir vratiju.

• 30'

Žuti karton dobio je Škorić.

• 25'

Nakon ubačaja iz kuta još jednom su domaćini priprijetili udarcem glavom, ovaj puta preko Kulenovića, lopta odlazi iznad grede.

• 24'

Velika prigoda za Lokomotivu. Centrirao je Pivarić, na drugoj vratnici glavom pucao Aliyu, a Ivušić sjajnom intervencijom sačuvao mrežu!

• 23'

Na polovici smo prvog poluvremena. Ajmo Bijelo-plavi!

• 9'

Prvi pokušaj domaćina preko Maleša, nije to bilo opasno za Ivušića.

• 6'

Lovrić je ubacio iz kuta, a Caktaš propustio veliku šansu. S pet metara je pucao glavom, ali baš u Nevistića na gol-liniji.

• 5'

Opet je bilo opasno pred vratima Lokomotive. Lovrić je ušao u kazneni prostoru, loptu je "progurao" do Mancea čiji je udarac u desni donji kut obranio Nevistić.

• 3'

Mance je prvi u šansi, ali je pucao pokraj lijeve vratnice.

• 1'

László, dobro došao u klub 100! 👏

• Naprijed naši Bijelo-plavi!

• 17:54

Od prve minute, dakle, kreću Lovrić i Mance, to su promjene u odnosu na derbi s Dinamom.

• 17:00

Nenad Bjelica odlučio se za sljedeći sastav!

• 15:07

Pozdrav iz Zagreba! 👋

• 13:46

Posljednji susret s Lokosima odlučili su Nejašmić, Daku i Fiolić!

• 12:53

Nakon jedne velike i važne pobjede već na dolazi sljedeća utakmica. Protiv Dinama je i emotivno i fizičko pražnjenje bilo na visokom nivou pa momčad nismo pretjerano opterećivali s taktičkim treninzima već je naglasak bio na regeneraciji. Osim Bralića koji ima kartone, odnosno Nejašmića, Ercega i Bartoleca koji nisu još spremni za igru svi ostali su na raspolaganju, imamo 25 igrača i tri vratara koji su spremni za ovu utakmicu. Nadam se da ću odabrati pravih 11 i pravih 20 koji će konkurirati, vidjeli smo na zadnjim utakmicama koliko je širina kadra važna i što nam igrači s klupe mogu donijeti. Priželjkujem još jednu kvalitetnu utakmicu i naravno da se nadam novoj pobjedi, rekao je Nenad Bjelica uoči susreta s Lokomotivom.