Kalaica je ušao umjesto Miličevića, a Kačevenda se vraća nakon duže stanke i mijenja Aliyua.

Izmjena i kod Osječana. Na klupu ide Cheberko, ušao je Omerović.

• 79'

Izlazi Pivarić, ušao je Goričan.

• 75'

Kulenović asistira Stojkoviću u kaznenom prostoru, napadač Lokomotive je u prigodi, ali nije baš najbolje reagirao u toj situaciji.

• 72'

Lovrić pada u šesnaestercu, nema kaznenog udarca.

• 66'

Još jedan udarac Kulenovića, ovaj puta iz veće udaljenosti, naš je vratar i sada bio siguran.

• 64'

Aliyu je u kontri, pucao je u donji lijevi kut, a Malenica je uspio obraniti.

• 62'

Žuti karton i za vratara Čavlinu.

• 61'

• 62'

Čim je ušao kartonom je sankcioniran Lovrić.

• 60'

Pogriješio je Cheberko, na udarcu se našao Kulenović, no nije pogodio okvir vratiju.

• 59'

Izlaze Caktaš i Fiolić, ušli su Lovrić i Živković.

• 57'

Stojković je u prodoru prema našem šesnaestecu, kada je bio nadomak njemu odlučio se na udarac, a lopta se od desne vratnice odbila u gol-aut.

• 47'

Kulenović je pucao s 12 metara, nije to bilo ni snažno, ni precizno.

• 46'

Ulazimo u drugi dio utakmice, nema izmjena u odnosu na početak dvoboja. Promjena je formacije u našoj momčadi, budući da je Žaper sada u sredini terena, što znači da igramo sa četvorkom odostraga.

• Slabo prvo poluvrijeme Bijelo-plavih i vodstvo Lokomotive.

• 45'+1'

Sada je "požutio" i Mersinaj.

• 45'

Karton za Marića.

• 39'

1:0 - BUBANJA

Povela je Lokomotiva. Pivarić je još jednom odlično centrirao iz prekida, Bubanja skočio pred osječkim vratima i glavom sa 6-7 metara matirao Malenicu.

• 30'

Još jedna prava šansa za domaće. Pivarićev ubačaj iz kuta dolazi na glavu De Haasu, srećom pa je iz peterca loptu usmjerio malo iznad grede.

• 19'

Nakon ubacivanja iz auta, Lokomotiva je čak u dva navrata pogodila okvir vratiju! Oba puta je pred Malenicom bio Aliyu koji je prvo loptu poslao u gredu ne baš snažnim udarcem, da bi odmah potom opet došao u priliku zaprijetiti i tada je naciljao lijevu vratnicu. Lopta se i treći puta odbila do istog igrača, ali se tada ispriječio Malenica dobrom intervencijom.

• 16'

Čavlina baš nije najbolje reagirao u istrčaavanju, za loptu se izborio Mierez, no ne uspijeva prebaciti domaćeg vratara nego mu loptu dodaje u naručje. Pomoćni je sudac, ipak, podigao svoju zastavicu označivši zaleđe.

• 12'

Leovac je uspio glavom loptu u šesnaestercu vratiti prema Nejašmiću, ali su se Lokosi ipak snašli u toj situaciji, kada je šansu "vrebao" i Mierez na drugoj vratnici.

• 7'

🐂

• 11'

Prvi udarac ka vratima, ali neprecizno je to učinio Fiolić sa 17 metara.

• 12:45

Preostalo je još sat vremena do javljanja iz Kranjčevićeve!

• 12:37

Ispred svlačionice utakmicu je najavio Mihael Žaper, važna figura zadnje linije i kapetan momčadi kada Mile Škorić nije na travnjaku.

S Lokomotivom uvijek imamo problema u Kranjčevićevoj ulici. Imaju puno brzih, kvalitetnih i mladih igrača, definitivno neće biti lagano ni ovoga puta, ali doći će mnogo naših navijača pa sam siguran da nećemo imati osjećaj da igramo u gostima, rekao je Žaper.

• 12:15

Imamo ideju kako želimo igrati protiv Lokomotive, tko će početi i koji će biti način igre. Želimo biti kvalitetni u obrani, smatram da je to ključ dobrog rezultata, ali ne bih otkrivao koji će nam biti plan, istaknuo je Poms na konferenciji za medije.