• SuperSport Hrvatski nogometni kup 23/24, 1/8 finala
:
  • Iz minute u minutu
  • Zapisnik
  • Utakmica je završena, nimalo laku zadaću nisu imali Bijelo-plavi u gradu na četiri rijeke, no zadaća je ispunjena. Osijek je u četvrtfinalu nacionalnog Kupa.

• 89'

Kakvu je šansu sada imao Mierez! Zebec je projurio po lijevoj strani i loptu u pravom trenutku zavrnuo u sredinu gdje je Ramon bio na prvoj vratnici, ali je promašio ono što inače u pravilu zabija.

• 87'

Izmjena

Dvostruka zamjena i kod Osijeka. Na klupu su otišli Lovrić i Omerović, ušli su Duarte i Zebec.

• 87'

Izmjena

Novak-Stanko i Kurečki napuštaju igru, ušil su Li i Štefanac.

Izmjena

Umjesto Međimorca ušao je R. Stepinac.

• 77'

Gržan ubacuje s desnog krila, Mierez je natrčao glavom na loptu, ali nije bio precizan.

• 72'

Nakon Pamićeva ubačaja iz "skraćenog" kornera glavom je pucao G. Stepinac. I kada su već domaći navijači skočili na noge pomislivši da je to izjednačenje, lopta je prošla pokraj lijeve vratnice. Moramo priznati da smo sada imali dosta sreće.

Žuti karton

Javna opomena za Mkrtchyana.

Izmjena

Utakmicu su završili Bukvić i Pušić, na terenu su Nejašmić i Hiroš.

• 69'

Nakon ubačaja iz kuta Međimorec je pucao glavom, ali je Malenica i ovaj puta vrlo siguran.

• 69'

Jako je dobro "potegnuo" Kurečki s više od 20 metara, Malenica se morao itekako namučiti da bi loptu ispod grede odbio u korner.

• 67'

"Požutio" je Pušić.

• 62'

Izmjena

Budimir ide na klupu, u igri je Viduka.

• 57'

Odličan udarac Bukvića sa 14 metara, Jagatić je to sjajno obranio, a odbijenu loptu glavom u korner ispred gol-linije izbacio Ribar.

• 49'

Snažno je pucao Mierez, Jagatić uspjeva jedva odbiti loptu na koju je natrčao Brlek u mat-poziciji, no umjesto gola - oglasio se Titlić i dosudio prekršaj našeg veznjaka u napadu.

• 48'

Velika prilika za Karlovac. Pucao je Matiazh s 11-12 metara, nije pritom bio blokiran, no lopta je otišla metar iznad grede.

Izmjena

Ušao je Gržan umjesto Drambayeva. Sada je Šime na desnom boku, a Omerović je prešao na lijevu stranu.

• Nije bilo baš puno uzbuđenja u prvom dijelu susreta, no ono što je najvažnije - imamo prednost pri odlasku na odmor.

• 41'

Velika gužva u kaznenom prostoru Karlovčana, Mierez je pokušao nešto napraviti kroz "šumu nogu", činilo se da će se lopta nekako ušuljati iza gol-linije, ali je vratar Jagatić ipak uspio zaustaviti je na samoj crti.

• 32'

Brleku je lopta na čelu na visini peterca, ali nije uspio naciljati okvir vratiju.

• 27'

Sada je pokušao Bukvić izvan šesnaesterca, Jagatić je siguran.

• 26'

Ribar je dobro pucao iz daljine, Malenica ipak nije imao poteškoća na svojim vratima.

• 21'

0:1 - LOVRIĆ

Snažno je pucao Lovrić i loptu poslao u lijevi kut u koji je krenuo i domaći vratar, ali nije uspio spriječiti pogodak.

• 20'

Kazneni udarac za Osijek! Brleka je srušio Z. Pamić u kaznenom prostoru i nije bilo dvojbi za suca Titlića koji je odmah pokazao na bijelu točku.

• 15'

Žuti karton

Brzo je Drambayev, potpuno bespotrebno, na centru igrališta, zaradio žuti karton.

• 12'

Drambayev u kaznenom prostoru pronalazi Lovrića čiji je opasan udarac blokiran, pa je samo korner za Osijek.

• 11'

Lovrić je centrirao, no lopta je imala takvu putanju da je skoro završila na gredi.

• 10'

Domaćin je nastojao učiniti nešto više iz prekida. Nakon ubačaja iz kuta, glavom je pucao Stepinac, lopta je završila iznad vratiju.

• 3'

Prvi pokušaj imali smo preko Miereza, ali nije bilo prave opasnosti po vrata Karlovčana.

• 17:31

Član uprave NK Osijek Vladimir Čohar domaćinima je uručio poklon, uramljeni dres našeg Kluba.

• 17:25

Za Karlovac će večeras igrati: Jagatić, Stepinac, Ribar, Paracki, Zavalić, Budimir, Kurečki, Novak-Stanko, Međimorec, Matiazh i Z. Pamić.

Ponovno nam sudi Titlić (Potravlje), s pomoćnicima Radićem i Vidovićem (obojica Split).

• 17:24

Zoran Zekić ovaj puta se odlučio za sljedeću jedanaestoricu: Malenica, Omerović, Manev, Mkrtchyan, Drambayev, Brlek, Jugović, Bukvić, Pušić, Lovrić i Mierez.

• 17:23

Pozdrav iz Karlovca sa stadiona Branko Čavlović-Čavlek! Osijek u 1/8 finala Kupa Hrvatske igra protiv domaćeg drugoligaša (treći rang natjecanja) s početkom u 17,30 sati.

NK Karlovac 1919
Osijek
NK Karlovac 1919Osijek
1Ivan Jagatić (G)31Marko Malenica (G)