NK Papuk Osječko 1664
0
:
2
  • Osijek je očekivano prošao u osminu finala SuperSport Hrvatskog kupa pred oko 700 gledatelja u Orahovici.

• 90'+3'

Pucao je Caktaš, bila je to posljednja prilika na utakmici, Kratzl je to mirno "ukrotio".

• 90'+1'

0:2 - BELJO

U samom finišu Osijek je povećao vodstvo. Pucao je Barri, vratar Papuka uspijeva obraniti, ali samo odbiti loptu do Belje koji s 3-4 metra mirno pogađa mrežu.

• 87'

Bušljeta je svoje mjesto na terenu prepustio Jusupu.

• 82'

Izlazi Dijanešić, a ulazi R. Podboj.

• 81'

Igru napuštaju Hiroš i Mierez, ušli su Kleinheisler i Beljo.

• 79'

"Požutio" je D. Podboj.

• 73'

"Škaricama" je probao vrata domaćih naciljati J. Špoljarić, nije bio precizan.

• 72'

Caktaš je na udarcu, loptu je zaustavio netko od domaćih igrača, a ostalo je dvojbeno je li to učinio rukom..

• 71'

Kartoni za P. Špoljarića i Cheberka.

• 67'

Kartoniran je Lončar.

• 66'

Mierez je ubacio loptu u mrežu iz peterca, no signalizirano je zaleđe.

• 65'

Kod Osječana na klupu idu Fiolić i Topčagić, a ušli su Caktaš i J. Špoljarić.

• 62'

Igru napuštaju Z. Špoljarić i Rukavina, ušli su P. Špoljarić i Mataija.

• 52'

Jurčević dobro centrira na glavu Topčagiću, čiji udarac nije bio precizan.

• 47'

Mierez je opet prvi u šansi i u nastavku. Glavom je pokušao sa 11 metara, loptu je poslao iznad vratiju.

• 46'

Počelo je drugo poluvrijeme uz jednu zamjenu kod domaćina. Umjesto vratara Mahačeka sada je između vratnica Kratzl.

• Završio je prvi dio susreta, u kojem je Osijek postigao jedan pogodak preko Jugovića dok je najbliže drugom bio Mierez koji je pogodio vratnicu.

• 45'

Ozlijedio se Brlek, pa će ga zamijeniti Barri.

• 34'

Milimetri su odlučivali o drugom pogotku. Mierez je "odapeo" malo izvan kaznenog prostora i uzdrmao mjesto gdje se spajaju vratnica i greda!

• 32'

0:1 - JUGOVIĆ

Po istjeku pola sata igre Osijek je došao u vodstvo. Jugović je od Lončara primio loptu u šesnaestercu, imao se vremena namjestiti na udarac i onda je mirno sa 8-9 metara svladao Mahačeka.

• 30'

Topčagić je u prigodi, pucao je iskosa s desne strane, lopta prolazi pokraj desne vratnice.

• 25'

Iznova je argentinski napadač prijetnja domaćinu. Novi pokušaj glavom, čuvar mreže Papuka sigurno hvata loptu.

• 22'

Opet Mierez prijeti domaćem vrataru, sada nogom unutar kaznenog prostora, bilo je atraktivno, ali ne i prejako da bi se Mahaček našao na većim mukama.

• 20'

Žaper je dugačkom loptom pronašao Miereza u kaznenom prostoru, Ramon je još jednom pucao glavom, ali ni ovaj puta nije pogodio okvir vratiju.

• 8'

Mierez je pucao glavom u prvoj prigodi na utakmici, lopta odlazi iznad vratiju.

• Naprijed Bijelo-plavi!

• 15:00

Prije početka susreta NK Osijek je uručio prigodne poklone čelnicima Papuka, a domaćin je uzvratio darovima za svoje bivše igrače Ivicu Kuleševića i Domagoja Malovana.

• 14:51

• 14:49

Domaćin će krenuti u sastavu: Mahaček, Z. Špoljarić, Šantić, Mimić, Ćavić, Bušljeta, Podboj, Zdelar, Rukavina, Vratković i Dijanešić. Glavni je sudac Slišković (Zagreb), a pomoćnici su mu Rođak-Karšić (Podravske Sesvete) i Mužar (V. Gorica).

• 14:47

Osijek će ovaj puta igrati u sastavu (formacijski 4-4-2): Malenica, Lončar, Žaper, Cheberko, Jurčević, Jugović, Brlek, Fiolić, Hiroš, Topčagić i Mierez.

• 14:46

Pozdrav iz Orahovice sa stadiona Papuk! Osijek u Orahovici započinje svoj ovosezonski put u SuperSport Hrvatskom kupu, ogledom s NK Papuk Osječko 1664 u okviru šesnaestine finala.