• 22:13

• 21:42

Glasuj za igrača utakmice 👉 nkos.co/arHK

• 90'+5'

Kraj "lude" utakmice u Gradskom vrtu! Osijek je stigao do pobjede iako je dvaput imao rezultatsk zaostatak. Duboko u sudačkoj nadoknadi Lončar je donio sva tri boda Bijelo-plavima!

• 90'+4'

GOOOOL 3:2 - LONČAR

Bočkaj je i treći puta sudjelovao kod pogotka! Ubacio je iz desnog kuta, lopta prolazi sve igrače i na drugoj vratnici dolazi do Lončara koji je smješta u mrežu za 3:2!

• 90'+3'

Još jednom Banić spašava Goričane! Odlično je pucao Ndockyt, a vratar Gorice i ovaj puta je sjajan u reakciji.

• 90'+2'

Opet Laszlo puca s ruba šesnaesterca, Banić loptu "vadi" ispod grede!

• 90'

Još jedan udarac Kleinheislera, ovaj puta opasniji i u donji lijevi kut, vratar gostiju je siguran u intervenciji.

• 89'

Kleinheisler je pucao lijevom nogom sa 17 metara, nije bilo problema za Banića.

• 84'

GOOOOL 2:2 - DAKU

Još jedan pogodak, ovaj puta za naše novo izjednačenje! Ponovno je Bočkaj centrirao iz prekida, u skoku je najviši Daku i ponovno je strijelac, ovaj puta glavom za 2:2.

• 83'

Javna opomena za Šrolera.

• 81'

1:2 - BRODIĆ

Opet Goričani dolaze u vodstvo. Centrirao je Pršir, a Brodić sam ostao ispred Ivušića i glavom poslao loptu u lijevi kut za 1:2.

• 80'

Gosti griješe, do lopte dolazi Kleinheisler i odlučuje se na lob-udarac, no ipak to nije bilo precizno, a vjerojatno i malo preuranjena odluka mađarskog reprezentativca u ovoj situaciji...

• 79'

"Požutio" je Bartolec.

• 75'

GOOOOL 1:1 - DAKU

Bočkaj je ubacio, velika je gužva bila pred Banićem, pokušao je Lončar, gosti uspjevaju odbiti nakratko loptu, ali samo do natrčalog Dakua koji iz blizine jednostavno ne može promašiti.

• 74'

Igru je napustio Fiolić, ušao je Ndockyt.

• 72'

Još jednom ubacuje Bartolec s desne strane, sada Topčagić puca glavom, lopta se odbija od podloge, ali ne ulazi u okvir vratiju.

• 71'

Centrirao je Bartolec, a Daku pucao glavom sa 8-9 metara. Banić je to obranio jer je bio baš na sredini svojih vratiju gdje je krenula i lopta.

• 68'

Kod Gorice su Šroler i Brodić ušli umjesto Matara i Delfija.

• 67'

Lovrić je opća opasnost kada ima loptu u nogama. I sada je pokazao koliko mu malo treba za neugodan udarac koji je, srećom, bio nedovoljno precizan.

• 67'

Još dvije zamjene kod Osječana. Na klupu idu Gržan i Mierez, ušli su Kleinheisler i Daku.

• 65'

Hiroš je u naletu po lijevoj strani, uslijedio je centaršut ili možda čak i izravni udarac, no Banić je lijepom paradom otklonio opasnost.

• 61'

Strijelca jedinog pogotka Kalika zamijenio je Pršir.

• 57'

Brzu kontru povukao je Gržan, došao u poziciju iz koje je uputio udarac, međutim, gosti su to uspjeli blokirati.

• 57'

Još jednom je Lovrić pucao, ovaj puta unutar kaznenog prostora, a Ivušić iznova spašava Bijelo-plave.

• 52'

Bočkajev ubačaj iz prekida, glavom je Topčagić loptu skrenuo prema lijevoj vratnici, tamo je bio i Mierez, ali ipak ne stiže loptu ubaciti u mrežu.

• 52'

Žuti karton za Kalika.

• 50'

Strašan udarac Lovrića s 30 metara u sam gornji lijevi kut, Ivušić je fantastičnom obranom spriječio povećanje gostujućeg vodstva!

• 46'

Počelo je drugo poluvrijeme. Ajde Osječe! Imamo i dvije izmjene u našoj momčadi. U svlačionici su ostali Bohar i Jurčević, ušli su Bočkaj i Topčagić.

• Završeno je prvo poluvrijeme u kojem prekrasnim golom Kalika gosti iz Velike Gorice imaju vodstvo od 1:0.

• 45'+1'

Sada je javnu opomenu dobio i Cheberko.

• 44'

Bohar pokušava iz slobodnog udarca, išlo je to ravno u dobro postavljenog vratara Gorice.

• 44'

"Požutio" je Jovičić i drugi gostujući središnji branič.

• 38'

Udarac Hiroša sa 18 metara, nekoliko centimetara pokraj lijeve vratnice.

• 38'

Kombinirali su Mierez i Jurčević koji je dobro ubacio loptu u sredinu, ali je Fiolić propušta iako nije bilo suigrača iza njega...

• 30'

VAR

U VAR sobi se provjerava ova situacija, oko potencijalnog Lovrićevog zaleđa. Sve je čisto, iako se gotovo četiri minute pregledavao ovaj pogodak koji je u konačnici i priznat.

• 29'

0:1 - KALIK

Eurogol veznjaka Gorice za vodstvo gostiju. Lovrić je s lijevog krila proigrao Kalika koji je s 20-ak metara sjajno pucao i lopta se od lijeve vratnice odbila u suprotnu malu mrežicu.

• 26'

Sada je Fiolić asistirao Jurčeviću koji slijeva ulazi u šesnaesterac i pogađa vanjsi dio mreže.

• 20'

Fiolić je uposlio Bartolca, ovaj dobro ubacio s desnog krila, no Mierez ipak ne stiže na tu loptu ispred Banića...

• 16'

Opasno su zaprijetili Goričani preko Delfija čiji je šut iskosa s desne strane bio zamalo neprecizan.

• 13'

Hiroš je proigrao Bohara u 16-ercu, ali slovenski reprezentativac nije uspio uputiti udarac u dosta izglednoj situaciji za ozbiljniju prijetnju Baniću.

• 7'

Vrlo brzo je žuti karton dobio stoper gostiju Krizmanić.

• 5'

Lovrić centrira s lijevog krila, Delfi je pucao glavom iz dosta dobre situacije, ali nije pogodio okvir vratiju.

• Sretno Bijelo-plavi!

• 19:04

Miše Škorić dobio je prije početka susreta prigodni poklon za nedavno odigranu 300. službenu utakmicu u dresu Bijelo-plavih. Poklon mu je uručila članica Uprave našeg prvoligaša Valentina Koprivnjak.

• 19:02

Osijek je bez kartoniranih Škorića, Nejašmića i Malenice te ozlijeđenog Žapera.

• 19:01

• 18:50

Bijelo-plave zastave nova je navijačka pjesma za koju je tekst napisao Dino Mataković, dvanaestogodišnji veliki navijač Osijeka! 🎶🎒

“Ušao si tiho u moj život i moj san kad mi je ćale pokazao taj tvoj znak i rekao, vidi sine ovo je ljubav neopisiva!” 🤍💙