• Utakmica je završila bez golova i pobjednika.

Izlazi Grgić, ulazi Jugović.

• 86'

Sada je "požutio" Ivušić.

• 84'

Lovrić je odlično pucao sa 18 metara, Kotarski je odbio loptu do Topčagića koji je sam ispred njega, ali mu je gostujući vratar obranio udarac sa 7 metara i samo je korner za Osijek...

• 81'

Na klupu idu Mierez i Kleinheisler, ušli su Topčagić i Fućak. U redovima Gorice Marjanović je zamijenio Golubickasa.

• 77'

Javna opomena Golubickas.

• 71'

Žuti karton dobio je Mierez.

• 67'

Još jedan udarac Nejašmića, ovaj puta nogom, lopta ide pokraj desne vratnice.

• 65'

Odličan ubačaj Lovrića iz slobodnog udarca, glavom je pucao Nejašmić i zamalo bio neprecizan.

• 63'

Žuti karton dobio je Cruz.

• 62'

Sjajan udarac Kleinheisler s 35 metara, iznenada pod gredu, Kotarski je krajnjim naporom loptu izbacio ispod grede u korner.

• 60'

Dvostruka zamjena kod Osijeka. Izašli su Fiolić i Brlek, a ušli Hiroš i Nejašmić.

• 56'

Javna opomena za Grgića.

• 46'

Počelo je drugo poluvrijeme, nema niti jedne izmjene.

• Vrlo zanimljivo prvo poluvrijeme, no ipak bez golova unatoč brojnim prigodama i uzbuđenjima na obje strane.

• 45'+1'

Javna opomena za Atiemwena.

• 43'

Keita je igrao rukom u akciji Kleinheislera, ovo je sada mogao biti kazneni udarac za Bijelo-plave, ali je sudac Čuljak nakon "tihe" provjere s VAR sobom pokazao da se igra dalje.

• 42'

Nova prijetnja osječkim vratima. Atiemwen puca sa 17 metara, lopta je zamalo promašila okvir vratiju. Gorica je iznimno opasna i ovaj puta u Gradskom vrtu.

• 38'

"Požutio" je Musa.

• 35'

Nova obrana fenomenalnog Ivušića! Keita je centirao na glavu Mitroviću, lopta ide u desni kut, a Ivušić bravurozno intervenira!

• 35'

Kakav "zicer" za Goricu! Odlična je bila okomita lopta za Atiemwena koji je sam ispred Ivušića. Vratar Osijeka je zasad pravi junak Bijelo-plavih jer je i ovo uspio obraniti!

• 32'

VAR

VAR provjerom se utvrdilo kako je Mitrović bio u zaleđu i nema jedanaesterca.

• 31'

Kazneni udarac za goste nakon što je Cheberko igrao rukom.

• 25'

Sada smo imali dosta sreće... Babec je pucao sa 17 metara i pogodio desnu vratnicu, nakon čega se lopta odbila do Keite koji je također dobro pucao, a Ivušić ponovno vrlo dobro intervenirao.

• 24'

Atiemwen puca iskosa s nekih 18 metara, nimalo to nije bilo bezopasno, ali je Ivušić uspio obraniti.

• 23'

Nakon ubačaja iz kuta Lončar je ostao sam i pucao glavom, ali ni ovo nije bilo precizno.

• 22'

Još jednom su Osječani imali idealnu prigodu nakon ispucavanja Kotarskog. Cheberko je uputio loptu prema posve usamljenom Mierezu koji se namještao na udarac i onda je bio blokiran kada su već mnogi vidjeli Goričane na centru...

• 19'

Kakva šansa za Osijek! Kotarski je preležerno krenuo uputiti loptu Jovičiću, osujetio je to Lovrić i izbio sam ispred gostujućeg vratara, no pucao je koji centimetar pokraj lijeve vratnice.

• 13'

Udarac Miereza sa 18 metara nije bio precizan.

• 7'

Kleinheisler vraća loptu prema Lovriću koji puca s 15 metara, iznimno snažno, ali ipak malo iznad grede.

• 4'

Odmah žuti karton i to za uistinu preoštrog Lovrića.

• Prije početka utakmice prigodno su uramljeni dresovi uručeni našim slavljenicima iz "Kluba 100" Kleinheisleru, Lončaru i Ivušiću.

• 16:57

• 16:11

• 15:51

• 15:16

Nastavljamo i dalje stvarati uspomene! 🤳

Napravi najbolju fotografiju na današnjoj utakmici, ostavi ju u komentaru objave i na kraju mjeseca osvoji dres! ⚪️🔵

• 14:30

Sažetak posljednjeg susreta s Goricom u Gradskom vrtu. 🔙

• 12:59

Nenad Bjelica u najavi susreta s Goricom osvrnuo se i na nedavnu utakmicu s Rijekom u Kupu, ali kao i uvijek, naglasio da je svaka sljedeća utakmica najbitnija:

Bitno je fizički rekuperirati ekipu, ali i psihološki je podići, vratiti je na staze uspjeha. Kao puno puta u životu nakon pada treba ustati, život nije bajka pa tako i u sportu imate pobjede i poraze, treba izvlačiti pouke, ne ponavljati pogreške koje si napravio u određenom trenutku. Fokus je na prvoj sljedećoj utakmici, pred nama je puno posla, sezona je duga i deset preostalih utakmica želimo maksimalno kvalitetno apsolvirati.

Ne sumnjam da će nam pomoći i navijači, da će Zapad biti pun i uopće ne sumnjam u podršku, zaključio je Alen Grgić na kraju konferencije za medije.

Cijelu press konferenciju možete pogledati u nastavku:

• 11:14

Najvažnije informacije uoči utakmice 27. kola HT Prve lige NK Osijek - HNK Gorica. 👇

Prodaja ulaznica

• Radno vrijeme blagajni Zapad je svaki dan od 12 do 18 sati.

Ulaz na stadion

• ulaz na stadion Gradski vrt moguć je isključivo uz predočenje EU digitalne COVID potvrde (potvrde cijepljenja i negativni nalazi PCR ili antigenskih testova, prema napucima nadležnih institucija, ne mogu služiti kao potvrda za ulazak na stadion).
    • pri ulasku na stadion potrebno je predočiti godišnju/polugodišnju/pojedinačnu ulaznicu za utakmicu, EU digitalnu COVID potvrdu i osobni dokument.
    • gledatelji koji napuste stadion za vrijeme utakmice neće se moći vratiti na tribine budući da se ulaznica ne može dva puta validirati.

Otvaranje ulaza

• Ulazi se otvaraju u 15.05 sati.
    • Pozivamo sve gledatelje na što raniji ulazak na stadion kako zbog eventualnih gužvi koje mogu nastati prilikom procedure ulaska na stadion (skeniranje EU digitalnih COVID potvrda, skeniranje ulaznica) ne bi zakasnili na početak utakmice.

Brza testiranja

• Na stadionu Gradski vrt (sjevero-zapadni kut u prostorijama Atletskog kluba Slavonija - Žito, kod ulaza G5) u suradnji s medicinskim centrom Mursa d.o.o. Testiranja je moguće napraviti u nedjelju 13. ožujka od 15 do 17 sati po cijeni od 60 kuna.
    • Za pristupiti brzom testu potrebno je predočiti ulaznicu/godišnju ulaznicu/polugodišnju ulaznicu te OIB. Ispis nalaza/COVID potvrde se čeka 15-ak minuta.

Gradski prijevoz putnika

• Besplatan prijevoz za sve članove NK Osijek od 15 do 22 sati - dozvoljen je ulaz ograničenom broju navijača.

Stvarajmo uspomene

• Fotografiraj se tijekom utakmice u Gradskom vrtu, postavi fotografiju ispod objave na klupskom Facebook profilu i sudjeluj u nagradnom natječaju u kojem možeš osvojiti dres.
    • Svakog mjeseca dres će osvojiti fotografija koju odabere žiri sastavljen od igrača NK Osijek, a sve poslane fotografije bit će objavljene na foto zidu novog stadiona.

Bijelo-plavi korneri

• Bijelo-plave artikle potražite od 16 sati kod ulaza G5 (Zapad) i G7-G8 (Zapad-gore).
    • Za najmlađe je organizirano bojenje lica - pokaži svoje boje!

Apel navijačima

• Pozivamo sve navijače na korektno navijanje te da se suzdrže posjedovanja i uporabe pirotehničkih sredstava, svih oblika diskriminacije i govora mržnje na temelju rasne, nacionalne, vjerske, regionalne i druge osnove, a posebno apeliramo na naše najmlađe navijače da po završetku utakmice ne utrčavaju na travnjak zbog mogućih novih sankcija i zatvaranja stadiona za gledatelje na idućim utakmicama.