Na klupu ide Benrahou, završne minute pripadaju Capanu.

Fiolić nije loše pucao, ali nije bio ni dovoljno precizan da bi Splićani morali na centar.

• 75'

Izmjena

Teren napušta Mlakar, ušao je Anello.

• 72'

Prava prilika za Osijek. Jurčević je centrirao za Miereza, da bi se lopta odbila od Vuškovićevih leđa i krenula prema lijevom kutu. Iskazao se Lučić odličnom intervencijom.

• 69'

Opasno je pred vratima Osijeka. Livaja je proigrao Mikanovića na desnoj strani, srećom pa Hajdukov desni bočni nije uspio nešto konkretnije učiniti u nastavku ovoga napada.

• 66'

Lovrić ubacuje iz kuta za Škorića koji puca glavom, no nije bio precizan.

• 63'

Sjajnu šansu imali su Splićani za još jedan pogodak. Livaja je sam ispred Malenice, ali je osječki vratar iz ove situacije izašao kao pobjednik i nogom spriječio ulazak lopte u mrežu.

• 57'

Lovrić je u prigodi koju mu je pripremio uporni Mierez, međutim, nema preciznog udarca u završnici akcije.

• 49'

Lovrić je snažno opalio sa 18 metara, Lučić je prsima jedva zaustavio ovaj neugodan udarac.

• 46'

Izmjena

Trostruka zamjena u osječkim redovima. U svlačionici su ostali Cheberko, Caktaš i Živković, u igri su Fiolić, Gržan i Lovrić.

• Hajduk nakon prvog poluvremena ima vodstvo od dva gola razlike.

• 35'

0:2 - MELNJAK

Hajduk je nakon prekida povećao svoje vodstvo. Bilo je glavometa pred osječkim vratarom, pri čemu su Splićani bili agresivniji  i lopta dolazi u petercu do Melnjaka koji ne propušta takvu prigodu.

• 33'

Jugović je imao priliku za izjednačenje, pucao je s nekih 6 metara, doduše iskosa, ali je prebacio vrata.

• 28'

0:1 - LIVAJA

Kapetan Hajduka je s bijele točke "rastavio" Malenicu i doveo goste u vodstvo.

• 27'

Žuti karton

Cheberko je dobio i žuti karton.

• 27'

Cheberko je u šesnaestercu startao na Benhrahoua koji ga se driblingom oslobodio u duelu i to je kazneni udarac.

• 12'

I Pukstas je sada na udarcu, nije bilo nove opasnosti po našeg vratara.

• 11'

Vrlo opasno je zaprijetio Mlakar udarcem sa 17 metara iskosa s lijeve strane, Malenica je odličnom reakcijom spriječio pogodak!

• Sretno Bijelo-plavi!

• 17:29

• 16:30

• 16:22

Last call iz Gradskog vrta! 🎥

• 16:09

Kapetan Mile Škorić otkrio je razliku u odnosu na pripremu nedavne utakmice u Kupu.

Definitivno se osjeti razlika, ovaj bod nas je napunio samopouzdanjem dok nas je tad produžili negativnu seriju. Hajduk se tu digao, izbacio nas je iz Kupa, to ne možemo vratiti, ali imamo priliku revanširati se. Respektiramo Hajduk, ali vjerujem da ćemo u nedjelju odigrati dobru utakmicu i pobijediti.

• 15:56

Trener Borimir Perković u najavi utakmice rekao je da se nada značajnoj navijačkoj podršci na svojoj domaćoj premijeri.

Nakon utakmice s Hajdukom ostaje još puno utakmica, puno bodova je u igre, ali da bi nam pobjeda ponudila još više optimizma da možemo dohvatiti drugo mjesto to svakako. Ipak, iako je prioritet zadržati poziciju koju sada imamo, ne odustajemo od ambicije da prestignemo Hajduk. Igramo derbi, veliku utakmicu i koristim priliku da navijače pozovem u što većem broju. Neka naša Kohorta bude što brojnija i neka naprave atmosferu kakvu oni znaju, to bi nam bilo neizmjerno drago.

• 15:43

Najvažnije informacije za navijače uoči utakmice NK Osijek - HNK Hajduk. 🏟

Prodaja ulaznica

• na dan utakmice neće biti prodaje ulaznica za utakmicu protiv HNK Hajduk.

Ulaz na stadion

• pri ulasku na stadion potrebno je predočiti polugodišnju/pojedinačnu ulaznicu za utakmicu i osobni dokument.
    • ime i prezime s polugodišnje/pojedinačne ulaznice mora odgovarati osobnom dokumentu.
    • gledatelji koji napuste stadion za vrijeme utakmice neće se moći vratiti na tribine budući da se ulaznica ne može dva puta validirati.
    • na tribine Istok, Zapad i Jug neće biti dozvoljen ulazak s navijačkim obilježjima gostujuće momčadi.

Otvaranje ulaza

• Ulazi se otvaraju u 15.30 sati.
    • Pozivamo sve gledatelje na što raniji ulazak na stadion zbog eventualnih gužvi koje mogu nastati prilikom procedure ulaska na stadion.
    • ulaz s obilježjima gostujuće momčadi neće biti moguć na tribine Istok, Zapad i Sjever.

Gradski prijevoz putnika

• Besplatan prijevoz za sve članove NK Osijek od 14 do 22 sata - dozvoljen je ulaz ograničenom broju navijača.

Stvarajmo uspomene

• Fotografiraj se tijekom utakmice u Gradskom vrtu, postavi fotografiju ispod objave na klupskom Facebook profilu i sudjeluj u nagradnom natječaju u kojem možeš osvojiti dres.
    • Svakog mjeseca dres će osvojiti fotografija koju odabere žiri sastavljen od igrača NK Osijek, a poslane fotografije bit će objavljene na foto zidu novog stadiona.