• 87'

Izlazi Mlakar, ušao je Anello.

• 83'

GOOOOL 1:2 - ŽIVKOVIĆ

Osijek je uspio smanjiti rezultat! Žaper je pucao s 20-ak metara, Lučić jedva uspijeva odbiti loptu iz donjeg desnog kuta, međutim, pritrčao je mladi Živković i iz neposredne blizine zabio za 1:2.

• 80'

Evo konačno i prave prilike za Bijelo-plave. Pogriješio je Vušković, u šansi se iznenada našao Živković i to u mat-poziciji, no Lučić je nogom obranio njegov udarac s desetak metara.

• 77'

0:2 - KROVINOVIĆ

Hajduk je udvostručio svoju prednost. Livaja je idealno asistirao Krovinoviću koji se s lijevog krila "sjurio" prema našem šesnaestercu, došao sam pred Malenicu i onda ga mirno svladao za 0:2.

• 75'

"Požutio" je Škorić.

• 72'

Na klupu ide Špoljarić, u igri je Živković.

• 70'

• 68'

Ušao je Lovrencsics umjesto Mikanovića.

• 66'

Krovinović je u šansi, prima loptu na desnoj strani šesnaesterca, puca s 12 metara i pogađa vanjski dio mreže.

• 63'

Nejašmićev udarac sa 17 metara odlazi iznad grede.

• 61'

Velika prigoda Splićana. Mlakar je povukao kontru, potom pravovremeno proigrao utrčalog Livaju u kaznenom prostoru, kapetan gostiju šalje loptu prema vratima i kada je Malenica već praktički bio svladan, Žaper je uspio spriječiti pogodak i lopta se od njega odbila u vratnicu.

• 57'

Krovinović nakon proigravanja Grgića puca u osječki blok.

• 46'

Nema promjena u sastavima na početku drugog dijela utakmice.

• Nakon prvog poluvremena Hajduk ima vodstvo golom Vuškovića iz 21. minute.

• 34'

Pokušavaju i Osječani na drugoj strani. Lovrić je na centaršutu, a kapetan Škorić na udarcu, međutim, nije mu lopta baš najbolje "sjela".

• 32'

Sada je Pukstas pokušao glavom, nije pogodio okvir vratiju.

• 30'

Kombinirali su Grgić i Livaja koji atraktivno loptu šalje "u for" Melnjaku ispred kojega je na vrijeme istrčao Malenica i spriječio novi pogodak.

• 21'

0:1 - VUŠKOVIĆ

Nakon ubačaja iz kuta, Hajduk je poveo. Centrirao je Krovinović, na drugoj vratnici našao se 16-godišnji Vušković i glavom s pet metara poslao loptu u mrežu za 0:1.

• 20'

Prava prilika za Hajduk. Prvo se Livaja uspio osloboditi svojih čuvara i pucati s 20-ak metara, vrlo neugodan prizemni udarac Malenica je uspio obraniti, na odbijenu loptu natrčava Fossati, ali je osječki vratar još jednom sjajno reagirao!

• 16'

Mlakar je u situaciji za udarac, iskosa s lijeve strane, pogodio je vanjski dio mreže.

• 8'

Krovinović ubacuje s desnog krila, Vušković puca glavom, a Malenica sigurno brani.

• Ajmo Osijek!

• 17:58

Imamo i kadrovske i formacijske promjene u našim redovima. Na bokovima će biti Barišić i Cheberko koji su najčešće stoperi, dok je Jurčević premješten u vezni red, na lijevu stranu. Caktaš bi trebao biti iza najisturenijeg Špoljarića, dok će u tandemu ispred Malenice biti povratnici u sastav Škorić i Žaper.

• 17:57

• 17:10

• 16:55

Sastav, gost i zagrijavanje uživo iz Gradskog vrta. 🎥

• 16:27

• 16:16

Drago mi je što dobivamo i pozitivne impulse od navijača, što će biti podrška u ovoj značajnoj utakmici. Želimo biti dominantni, želimo pobijediti i pokazati navijačima da zajedno možemo ostvariti prolaz, rekao je trener Rene Poms u najavi utakmice.

Iz kuta svlačionice utakmicu je najavio kapetan Mile Škorić.

Navikli smo na pritisak, uostalom tako je i Hajduku. Nema prostora za grešku, odmah se ispada i zato treba biti koncentriran kako bi se odigralo dobru utakmicu i prošlo u idući krug. To je jedini način, zaključio je Škorić.

• 16:03

Najvažnije informacije za navijače uoči utakmice četvrtfinala SuperSport Hrvatskog kupa NK Osijek - HNK Hajduk. 📰

Prodaja ulaznica

• na dan utakmice ulaznice mogu kupiti isključivo članovi NK Osijek ulaznice je moguće kupiti na Ticket pointu kod tribine Zapad stadiona Gradski vrt do 18 sati.

Ulaz na stadion

• pri ulasku na stadion potrebno je predočiti polugodišnju/pojedinačnu ulaznicu za utakmicu i osobni dokument.
    • ime i prezime s polugodišnje/pojedinačne ulaznice mora odgovarati osobnom dokumentu.
    • gledatelji koji napuste stadion za vrijeme utakmice neće se moći vratiti na tribine budući da se ulaznica ne može dva puta validirati.
    • na tribine Istok, Zapad i Jug neće biti dozvoljen ulazak s navijačkim obilježjima gostujuće momčadi.

Otvaranje ulaza

• Ulazi se otvaraju u 16 sati.
    • Pozivamo sve gledatelje na što raniji ulazak na stadion zbog eventualnih gužvi koje mogu nastati prilikom procedure ulaska na stadion.
    • ulaz s obilježjima gostujuće momčadi neće biti moguć na tribine Istok, Zapad i Sjever.

Gradski prijevoz putnika

• Besplatan prijevoz za sve članove NK Osijek od 14 do 22 sata - dozvoljen je ulaz ograničenom broju navijača.

Stvarajmo uspomene

• Fotografiraj se tijekom utakmice u Gradskom vrtu, postavi fotografiju ispod objave na klupskom Facebook profilu i sudjeluj u nagradnom natječaju u kojem možeš osvojiti dres.
    • Svakog mjeseca dres će osvojiti fotografija koju odabere žiri sastavljen od igrača NK Osijek, a poslane fotografije bit će objavljene na foto zidu novog stadiona.