Žuti karton dobio je vratar gostiju Collao.

Izašao je Mlinar, na terenu je Desio.

• 84'

Javna opomena za Mlinara.

• 83'

Mance je u šansi nakon što je Collao kratko rukama odbio loptu, ali nema promjene rezultata.

• 82'

"Požutio" je Hujber.

• 81'

U igri je Erceg, na klupu je otišao Lovrić.

• 78'

Izlazi Mahmoud, ulazi Mišković.

• 77'

Kleinheisler je još jednom na udarcu, opet sa 17 metara, lopta ide malo iznad grede.

• 73'

Lisica se odmah našao u prigodi, Ivušić nije imao ni potrebu intervenirati.

• 72'

Dvije zamjene kod Puljana, izašli su Caseres i Ivančić, a ušli Blagojević i Lisica.

• 71'

Javna opomena za Lovrića i Galileu.

• 65'

Odlična prigoda za Fućka! Spustio se s lijeve strane u šesnaesterac, prate ga Mance i Bartolec, no Kristian se odlučio na udarac s desetak metara koji je završio pokraj lijeve vratnice.

• 64'

Žuti karton dobio je Rovis.

• 62'

Trostruka zamjena kod Osijeka. Na klupu su otišli Grgić, Nejašmić i Caktaš, a ušli su Bartolec, Brlek i Fućak.

• 60'

Velika šansa za goste. Ubacio je Hujber, u opasnom naletu bio Rovis, srećom pa je pucao iznad grede.

• 53'

Javna opomena za Caseresa.

• 49'

Grgić centrira s desnog krila, glavom puca Žaper, međutim, ni on ne pogađa okvir vratiju.

• 48'

Snažno je "odapeo" Kleinheisler sa 17 metara, ipak nedovoljno precizno.

• 46'

Počelo je drugo poluvrijeme udarcem Lovrića kojega je Collao obranio.

• Završeno je vrlo uzbudljivo prvo poluvrijeme u kojem je Osijek ima dva gola prednosti, ali su Puljani uspjeli izjednačiti na 2:2.

• 45'+2'

"Požutili" su Bralić i Beljo.

• 45'

Dobar udarac Kleinheislera izvan kaznenog prostora, Collao je sigurno prihvatio loptu.

• 39'

2:2 - GALILEA

Puljani su izjednačili rezultat. Opet su Bijelo-plavi bili slabo defanzivno postavljeni, lopta je visoko ubačena u šesnaesterac, a Galilea se najbolje snašao i čelom loptu poslao u donji lijevi kut ispruženog Ivušića.

• 33'

Puljani su još jednom uspjeli poslati loptu u mrežu, no sada je bilo vidljivo i neupitno zaleđe.

• 31'

Sjajno raspoloženi Lovrić opasno ubacuje iz kornera, skočio je Bralić i pucao glavom s 3-4 metara. Lopta je doslovno za nekoliko centimetara završila pokraj lijeve vratnice.

• 19'

2:1 - PERKOVIĆ

Gol je na kraju ipak priznat. Beljo i Cheberko su ipak bili u ravnini, naš igrač na posudbi u Istri nije uspio prebaciti istrčalog Ivušića koji je krajnjim naporom odbio loptu, ali je u petercu bio Perković i glavom nesmetano postigao pogodak.

• 19'

VAR

Provjerava se situacija iz koje je Perković glavom poslao loptu u mrežu, no upitno je li Beljo prethodno bio u zaleđu...

• 17'

Žuti karton za Caktaša.

• 12'

GOOOOL 2:0 - CAKTAŠ

Osijek je uduplao svoju rezultatsku prednost! Lovrić je s lijevog krila idealno ubacio prizemnu loptu ispred vratara gostiju, a sve je pratio Caktaš i s 5 metara neobranjivo pogodio gornji lijevi kut za 2:0.

• 4'

GOOOOL 1:0 - LOVRIĆ

Eurogol Kristijana Lovrića za brzo vodstvo Osijeka! Naš je krilni napadač iz slobodnog udarca s 22-23 metara sjajno poslao loptu u lijevi kut, a ona se od vratnice odbila u suprotnu malu mrežicu!

• Naprijed naši Bijelo-plavi!

• 16:57

• 16:46

U sastavu ponovno nema Škorića, Fiolića, Leovca i Jugovića, a ovaj put ni Miereza i Malenice.

• 16:11

Prvo hrvatsko pivo nagrađuje najsretnije navijače! 🎁

Sretna mjesta označena su posebnom prepoznatljivom naljepnicom koju će biti lako identificirati, a svi koji istu zateknu na svojem mjestu istu moraju pokupiti i sačuvati je kao potvrdu dobitka nagrade.

Svi sretni dobitnici svoje će pakete, uz predočenje naljepnice, moći preuzeti od ponedjeljka 2. svibnja na istočnoj porti stadiona Gradski vrt i to isključivo nakon 15 sati.

• 16:01

• 15:54

Sastav, gost i zagrijavanje uživo iz Gradskog vrta! 🎥

• 15:24

Tri pogotka, tri strijelca i drama do 95. minute obilježili su posljednji susret s Istrom! 🤯

• 15:08

Vidimo se uskoro! 🏟

• 13:08

Utakmicu 33. kola HT Prve lige protiv Istre 1961 najavili su Nenad Bjelica i Kristijan Lovrić.

Maksimalno smo fokusirani na utakmicu i nadam se da ćemo u utakmici pokazati sve ono što možemo i znamo, rekao je Nenad Bjelica.

Mi ne bismo bili ni profesionalci, ni sportaši da smo se pomirili s bilo čime. Mi smo svjesni da smo s igračke strane odradili jako lošu utakmicu, ali niti jedne sekunde se ne mirimo s time da smo izgubili borbu za vrh. Dat ćemo sve od sebe, dišemo kao jedan, razgovarali smo međusobno o nekim stvarima i borit ćemo se do zadnjeg dana za vrh, odlučan je bio Kristijan Lovrić.

Cijelu press konferenciju pogledajte u nastavku:

• 11:14

Najvažnije informacije za navijače uoči utakmice 33. kola HT Prve lige između NK Osijek i NK Istra 1961. 👇

Prodaja ulaznica

• ulaznice za utakmicu protiv Istre 1961 moguće je kupiti od 12 do 18 sati na blagajnama zapad.

Ulaz na stadion

• pri ulasku na stadion potrebno je predočiti godišnju/polugodišnju/pojedinačnu ulaznicu za utakmicu i osobni dokument.
    • ime i prezime s godišnje/polugodišnje/pojedinačne ulaznice mora odgovarati osobnom dokumentu.
    • gledatelji koji napuste stadion za vrijeme utakmice neće se moći vratiti na tribine budući da se ulaznica ne može dva puta validirati.

Otvaranje ulaza

• Ulazi se otvaraju u 15:30
    • Pozivamo sve gledatelje na što raniji ulazak na stadion kako zbog eventualnih gužvi koje mogu nastati prilikom procedure ulaska na stadion.

Gradski prijevoz putnika

• Besplatan prijevoz za sve članove NK Osijek od 15 do 21 sati - dozvoljen je ulaz ograničenom broju navijača.

Stvarajmo uspomene

• Fotografiraj se tijekom utakmice u Gradskom vrtu, postavi fotografiju ispod objave na klupskom Facebook profilu i sudjeluj u nagradnom natječaju u kojem možeš osvojiti dres.
    • Svakog mjeseca dres će osvojiti fotografija koju odabere žiri sastavljen od igrača NK Osijek, a sve poslane fotografije bit će objavljene na foto zidu novog stadiona.

Bijelo-plavi korneri

• Bijelo-plave artikle potražite od 16 sati kod ulaza G3 (Istok) i G5 (Zapad).
    • Za najmlađe je organizirano bojenje lica - pokaži svoje boje!

Nagradna igra Prvog hrvatskog piva

• Pronađi prepoznatljivu naljepnicu Prvog hrvatskog piva na svom mjestu i sačuvaj je te od ponedjeljka nakon 15 sati na istočnoj porti stadiona Gradski vrt preuzmi svoju nagradu ponosnog partnera NK Osijek.