:
2
  • 20:24

• 20:13

• Utakmica je završena podjelom bodova, nažalost, ponovno smo ostali bez pobjede.

• 86'

U kontri su Lokosi imali veliku priliku za novo vodstvo. Kulenović je pobjegao svojim čuvarima, došao na desetak metara i pucao, no Malenica je to uspio obraniti.

• 85'

2:2 - MIEREZ

Izjednačili su Bijelo-plavi! Fiolić je dugačkom loptom tražio Miereza, ispred našeg napadača su bili Mersinaj i vratar Čavlina koji je napravio prvu pogrešku na utakmici i to kobnu. Mierez je uspio glavom prebaciti čuvara mreže Lokomotive i zabiti za 2:2.

• 80'

1:2 - KULENOVIĆ

Gosti vode u Gradskom vrtu. Tuci je glavom spustio loptu u kaznenom prostoru za Kulenovića koji je iz blizine, nažalost bez prave reakcije naših igrača, također glavom poslao pokraj Malenicu s pet metara u mrežu.

• 79'

Špoljarić je "potegnuo" iz daljine, nema poteškoća za vrlo sigurnog Čavlinu.

• 77'

Izlaze Marić i Žilinski, u igri su Smakaj i Pivarić.

• 74'

"Požutio" je Omerović, a odmah potom i Kačavenda.

• 70'

Sudac Kulušić izvadio je žuti karton za Marića, međutim, valjda je shvatio da kapetan Lokosa već ima opomenu, pa mu taj karton nije ponovno pokazao. Izazvalo je to žestoke proteste Bijelo-plavih i navijača s tribina.

• 68'

Na klupu ide Jugović, ušao je Živković. Kod gostiju je Tuci zamijenio Stojkovića.

• 68'

Omerović i ovaj puta pokušava, pucao je sa 16 metara, ali ne i pogodio okvir gola.

• 60'

Omerović je danas među najzapaženijima, probio se po desnom krilu, ušao u kazneni prostor, vratio loptu u središnjicu, ali su gosti to neutralizirali.

• 58'

Vrlo izgledna prilika za Osijek! Razigrani Bukvić je lucidno u šesnaestercu proigrao Fiolića koji ovaj puta puca svojom slabijom desnom nogom. Bilo je to precizno, no Čavlina je uspio i to obraniti.

• 56'

Umjesto Goričana ušao je Kulenović.

• 55'

Sada opomena i za Špoljarića.

• 53'

Žuti karton dobio je Aliyu.

• 52'

Prvi ozbiljniji pokušaj u nastavku susreta. Udarac Fiolića s desnog ruba kaznenog prostora završio je pokraj desne vratnice.

• 46'

Počelo je drugo poluvrijeme u Gradskom vrtu.

• Završilo je prvo poluvrijeme uz po jedan pogodak na obje strane.

• 45'

Još jedno Lokosi pokušavaju nešto više učiniti iz prekida, ovaj puta je glavom pucao Mersinaj, nije to bilo baš opasno po našeg vratara.

• 43'

"Požutio" je Jurčević.

• 41'

Glavom je pokušao Kalaica, nije iznenadio Malenicu.

• 38'

Omerović je driblingom ušao u kazneni prostor, pucao je iskosa s desne strane, ali baš u dobro postavljenog Čavlinu.

• 38'

Opomenut je kapetan Lokomotive Marić.

• 33'

Velika prigoda za Bijelo-plave! Na 15 metara od vratiju Lokomotive neočekivano je ostao sam Mierez, pucao je neometan lijevom nogom, ali je gostujući čuvar mreže još jednom izvanredno obranio. Lopta se odbila do Caktaša, međutim, njegov je udarac izvan šesnaesterca bio vrlo neprecizan.

• 31'

Špoljarić je namjestio loptu na bijelo točku, ciljao desni kut dosta snažnim udarcem, no "pročitao" ga je Čavlina i sjajnom intervencijom sačuvao mrežu!

• 28'

Pokazalo se da je to bio prekršaj igrača Lokomotive i to je "penal". Stojković je dobio i žuti karton.

• 28'

VAR

Provjerava se ova situacija, pred monitorom je i Kulušić.

• 27'

Jugović je s loptom u kaznenom prostoru, bio je u dvoboju sa Stojkovićem i činilo nam se da je to prekršaj, no Kulušić ne smatra tako...

• 22'

1:1 - ALIYU

Lokomotiva je izjednačila vrlo atraktivnim golom nigerijskog napadača. Cipetić je ubacio s lijevog krila, osječka obrana nije dobro reagirala, a slobodni je prostor iskoristio Aliyu i "škaricama" preko glave naciljao desni kut za 1:1.

• 14'

Odmah prijete i Bijelo-plavi. Jugović točno daje loptu za Špoljarića koji je ipak ne uspijeva primiriti u dosta dobroj situaciji pred šesnaestercem Lokomotive.

• 13'

Velika šansa za Lokose. Kombinirali su Stojković i Marić koji je asistirao Aliyuu, a ovaj je pucao s deset metara i promašio okvir vratiju.

• 9'

GOOOL 1:0 - MIEREZ

Rano vodstvo Bijelo-plavih! Barišić je proigrao Bukvića na desnoj strani, uslijedila je povratna lopta za Omerovića koji idealno ubacuje u sredinu, gdje je skočio Mierez i u svom stilu sa 8 metara glavom pogodio gornji lijevi kut nemoćnog Čavline! Inače, uipravo je Mierez dobio prigodni poklon, uramljeni dres s broj 100, za svoj jubilarni stoti nastup za NK Osijek, prošloga vikenda u Velikoj Gorici.

• 8'

Prva prigoda za Osijek. Fiolić je ubacio iz kornera, Žaper vratio loptu do Bukvića koji je pucao s 14 metara, ali je blokiran.

• 15:16

Najvažnije informacije uoči utakmice 29. kola SuperSport HNL-a NK Osijek - NK Lokomotiva. 🏟

Prodaja ulaznica

• na dan utakmice ulaznice je moguće kupiti na Ticket pointu kod tribine Zapad stadiona Gradski vrt od 10 do 18 sati.

Ulaz na stadion

• pri ulasku na stadion potrebno je predočiti polugodišnju/pojedinačnu ulaznicu za utakmicu i osobni dokument.
    • ime i prezime s polugodišnje/pojedinačne ulaznice mora odgovarati osobnom dokumentu.
    • gledatelji koji napuste stadion za vrijeme utakmice neće se moći vratiti na tribine budući da se ulaznica ne može dva puta validirati.
    • iz sigurnosnih razloga na stadion neće biti dozvoljen ulaz s kišobranima.

Otvaranje ulaza

• Ulazi se otvaraju u 16 sati.
    • Pozivamo sve gledatelje na što raniji ulazak na stadion zbog eventualnih gužvi koje mogu nastati prilikom procedure ulaska na stadion.

Gradski prijevoz putnika

• Besplatan prijevoz za sve članove NK Osijek od 15 do 21 sati - dozvoljen je ulaz ograničenom broju navijača.

Stvarajmo uspomene

• Fotografiraj se tijekom utakmice u Gradskom vrtu, postavi fotografiju ispod objave na klupskom Facebook profilu i sudjeluj u nagradnom natječaju u kojem možeš osvojiti dres.
    • Svakog mjeseca dres će osvojiti fotografija koju odabere žiri sastavljen od igrača NK Osijek, a poslane fotografije bit će objavljene na foto zidu novog stadiona.