NK Zrinski Osječko 1664
3
:
1
  • Završila je zanimljiva prijateljska utakmica na grijanom pomoćnom terenu Opus Arene. Osijek je pobijedio rezultatom 3:1.

• 87'

3:1 - JURIŠIĆ

Bila je to lijepa akcija Bijelo-plavih. Matković zdesna ubacuje, na loptu kreće agilni Baković, ali je ne uspjeva usmjeriti ka suparničkim vratima, no na drugoj vratnici sve je pratio uporni Jurišić i mirno zabio za 3:1.

• 85'

Pravu su šansu sada imali gosti. Pejić s desne strane ulazi u šesnaesterac, ali ne pogaša okvir vratiju.

• 83'

Pušić sada pokušava i iz "slobodnjaka", malo je nedostajalo da lopta završi ponovno u lijevom Čovićevom kutu.

• 81'

2:1 - PUŠIĆ

Osijek dolazi do pogotke za kojega su zaslužni Drambaiev i Pušić. Prvi je odlično pogurnuo loptu s iijevog krila u kazneni prostor, a Pušić iz "mrtvog" kuta pogađa malu mrežicu na suprotnoj strani vratiju.

• 79'

Baković je pucao iz okreta, nije bilo loše, ali ni dovoljno snažno da bi Čović kapitulirao.

• 76'

Na klupu ide Korov, u igri je Dobrilović.

• 75'

Pušić ubacuje iz kornera, na prvoj vratnici je Matković i pogađa vanjski dio mreže.

• 70'

Velika šansa za Crvene. Eskinja je dugačkom loptu odlično proigrao utrčalog Dogana, a najbolji strijelac Jurjevčana ne uspjeva matirati istrčalog Sajka koji ga je nadmudrio u tom dvoboju.

• 65'

Zrinski je umalo došao do novog vodstva. Pucao je Korov s 20-ak metara, Sajko je već bio svladan, no spasila ga je desna vratnica.

• 62'

Brlek se odlučio na udarac, vratar Čović je uz malo poteškoća uspio to obraniti. Igru su napustili Barić i Oršulić, a sada igraju Jelavić i P. Stanić.

• 60'

1:1 - BAKOVIĆ

Osijek brzo dolazi do izjednačenja. Jurišić je lijepo asistirao Bakoviću s lijeve strane, a mladi napadač Bijelo-plavih, koji je bio na posudbi u BSK-u, mirno pogađa desni kut za 1:1.

• 57'

0:1 - UNUŠIĆ

Jako lijep pogodak Unušića za vodstvo Jurjevčana. Bivši igrač Osijeka II je opalio s više od 20 metara i ljevicom pogodio sam desni gornji kut nemoćnog Sajka.

• 55'

Čilaš je pucao iz jedne polukontre Zrinskog, lopta ide metar iznad grede.

• 46'

Za Zrinski trenutno igraju: Čović, Unušić, Oršulić, Eskinja, T. Kuprešak, Stranput, Barić, Pejić, Korov, Čilaš i Dogan.

• 46'

U nastavku će za Osijek igrati: Sajko, Guedes, Vrbanac, Bralić, Jurišić, Brlek, Pušić, Živković, Matković, Drambaiev, Baković.

• Nema golova nakon prvih 45 minuta.

• 45'

Lovrić prolazi lijevim krilom i vraća loptu u sredinu prema Omeroviću čiji je udarac blokiran.

• 34'

Svržnjak je u prvoj prigodi za Zrinski, s desne strane šesnaesterca nije naciljao okvir vratiju.

• 14'

Omerović ulazi zdesna u kazneni prostor, mogao je i pucati, ali se odlučio asistirati nekome od suigrača u sredini, no loptu je na 6 metara pokupio vratar Stanić.

• 7'

Lovrić je opasan iz slobodnog udarca s 20-ak metara, još jednom gostujući vratar vrlo dobro intervenira.

• 5'

Mladi Zahirović je dobro pucao sa 18 metara, a Stanić loptu iz donjeg desnog kuta izbacio u korner.

• 12:02

Za Zrinski Osječko 1664 igrat će: Stanić, Oršulić, Ćubel, Salapić, Horvat, Škrijelj, Svržnjak, Pekarić, Dabić, Jajalo i Mujagić. Sudac je Bel iz Osijeka.

• 11:59

Osijek će utakmicu započeti u sastavu: Kolić, Gržan, Duarte, Mkrtchyan, Zebec, Prekodravac, Omerović, Bukvić, Mikolčić, Lovrić i Zahirović.

• 11:47

Pozdrav s Opus Arene gdje će na pomoćnom terenu, točno u podne, započeti prva kontrolna utakmica naše momčadi na zimskim pripremama. Protivnik je trenutno vodeća momčad Prve hrvatske lige, Zrinski Osječko 1664 iz Jurjevca.