1
:
1
  • 11:04

• Utakmica je završena bez pobjednika, Osijek je završio svoju europsku priču za ovu sezonu.

• 90'+2'

Izlazi Yomov, u igri je Ahmedov.

• 90'+1'

Na lijevoj strani je Bobar, no Bussatto se ne da prevariti.

• 90'

Još jednomm pokušava Daku, nema promjene rezultata.

• 86'

Crveni karton

Crveni karton dobio je Lončar koji je kao posljednji igrač osječke obrane zaustavio prekršajem Caiceda u opasnom naletu ka Ivušiću.

• 85'

Odličan udarac Škorića glavom sa 14 metara, opet se iskazao Bussatto odličnom intervencijom.

• 84'

"Požutili" su Škorić i Youga.

• 83'

Opomenut je Turitsov.

• 81'

Velika prilika za Dakua! Sjajno ga je okomitom loptom proigrao Hiroš, no napadač s Kosova nije uspio matirati Bussatta koji se iskazao odličnom obranom.

• 78'

Sada je ušao Galabov umjesto Wildschuta.

• 78'

Dvije zamjene kod Osijeka. Izašli su Cheberko i Miloš, a ušli Daku i Ndockyt.

• 77'

"Požutio" je i Wildschut.

• 77'

Bohar pokušava glavom, ne pogađa okvir vratiju.

• 76'

Žuti karton dobio je Geferson.

• 74'

Mierez je glavom loptu vratio na rub peterca gdje je Antov nespretno reagirao, činilo nam se s tribine da je igrao i rukom, ali prosvjedi Osječana i navijača bili su uzaludni. Škot Robertson nije dosudio kazneni udarac.

• 66'

Dvije zamjene napravio je Bjelica. Ušli su Hiroš i Bohar, a na klupu odlaze Nejašmić i Mance.

• 63'

Osječani su postigli pogodak preko Žapera, ali je Lončar prethodno bio u zaleđu...

• 61'

Carey je imao prigodu za CSKA, Osječani su to uspjeli blokirati.

• 60'

Snažan, ipak ne i dostatno precizan udarac Lončara sa 18 metara.

• 54'

Napokon je zbog odugovlačenja igre javnu opomenu dobio vratar Bussatto.

• 54'

Mancev pokušaj glavom s linije peterca nije bio precizan.

• 48'

Žuti karton dobio je Mierez.

• 47'

Velika šansa za goste! Geferson je pucao s desetak metara u desni kut, a Ivušić sjajno obranio!

• 46'

Počeo je drugi dio utakmice na osječkom stadionu.

• Završeno je prvo poluvrijeme.

• 45'

GOOOOL 1:1 - ŠKORIĆ

Izjednačenje u Gradskom vrtu! Bio je korner za Bijelo-plave, netko od gostujućih igrača je odbio loptu koja dolazi na nogu Škoriću, a naš kapetan neobranjivo pogađa desni donji kut za 1:1.

• 33'

0:1 - CAREY

Majstorski pogodak Careya koji je bio odličan i u prvoj utakmici. Lopta mu je došla na lijevoj strani terena, krenuo je prema kaznenom prostoru i vrlo precizno naciljao desni kut ispruženog, ali ipak "kratkog" Ivušića.

• 29'

Bočkaj puca iz slobodnog udarca s 30-ak metara, Bussatto nije nespreman u toj situaciji.

• 26'

Bilo je vrlo opasno pred vratima CSKA nakon ubačaja iz kuta. Lopta je došla do Žapera koji sa 6-7 metara ne uspjeva probiti gostujući blok.

• 24'

Pokušao je Youga, nije to baš bila idealna situacija za bolji udarac.

• 18'

Carey pokušava uzvratiti na drugoj strani, ali je Ivušić vrlo siguran.

• 17'

Udarac Kleinheislera vratar CSKA odbija u korner.

• 16'

Bočkaj puca, gosti to uspjevaju blokirati ispred svojih vratiju...

• 10'

Opet je Mierez na udarcu, sada iz središnjice, s ruba šesnaesterca, nije pogodio okvir vratiju.

• 9'

Evo nam i prve šanse za Bijelo-plave. Mierez je primio loptu na desnoj strani i ušao s njom u šesnaesterac, potom je uputio prizemnu loptu koju je "ukrotio" Bussatto.

• Naprijed naši i sretno Bijelo-plavi!

• 21:13

"I ako treba, borbu do krvi!” 👊

• 20:55

U odnosu na početnu jedanaestoricu koju je Nenad Bjelica izveo u Sofiji, večeras imamo nekoliko promjena. U sastavu su Cheberko, Nejašmić, Bočkaj i Mance.

• 11:33

Najvažnije informacije za sve posjetitelje Gradskog vrta vezane uz susret Osijeka i CSKA. 👇

Prodaja ulaznica

• četvrtak (12. kolovoza) od 12 do 22 sata na blagajnama Istok i Zapad stadiona Gradski vrt

Ulaz na stadion

• ulaz na stadion Gradski vrt moguć je isključivo uz predočenje EU digitalne COVID potvrde (potvrde cijepljenja i negativni nalazi PCR ili antigenskih testova, prema napucima nadležnih institucija, ne mogu služiti kao potvrda za ulazak na stadion).
    • pri ulasku na stadion potrebno je predočiti ulaznicu za utakmicu, EU digitalnu COVID potvrdu i osobni dokument.
    • godišnje ulaznice ne vrijede za utakmice UEFA Europa konferencijske lige
    • gledatelji koji napuste stadion za vrijeme utakmice neće se moći vratiti na tribine budući da se ulaznica ne može dva puta validirati.

Antigensko testiranje

• NK Osijek i Ustanova za zdravstvenu skrb dr. Špiranović zajednički organiziraju brzo antigensko testiranje za sve navijače Bijelo-plavih koji posjeduju godišnju ulaznicu ili ulaznicu za utakmicu protiv CSKA.
    • Testiranja će se vršiti u srijedu 11. i četvrtak 12. kolovoza u Ustanovi za zdravstvenu skrb dr. Špiranović u ulici Stjepana Radića 54 u Osijeku od 8 do 18 sati.
    • Odmah nakon negativnog rezultata testa izdat će se EU digitalna COVID potvrda, a testiranje stoji 80 kuna.

Više informacija o ulaznicama možete pronaći ovdje.

Gradski prijevoz putnika

• Besplatan prijevoz za sve članove NK Osijek od 18 do 24h - dozvoljen je ulaz ograničenom broju navijača.

Bijelo-plavi korneri

• Bijelo-plave artikle potražite od 19 sati i 15  minuta kod ulaza G3 (Istok) i G5 (Zapad).
    • Za najmlađe je organizirano bojenje lica - pokaži svoje boje!

Otvaranje ulaza

• Ulazi se otvaraju u 19.15 sati.
    • Pozivamo sve gledatelje na što raniji ulazak na stadion kako zbog eventualnih gužvi koje mogu nastati prilikom procedure ulaska na stadion (skeniranje EU digitalnih COVID potvrda, skeniranje ulaznica) ne bi zakasnili na početak utakmice.