• 90'

Na klupu ide Frigan, ušao je Simčić.

• 89'

VAR

Živković je loptu smjestio u mrežu s pet metara, nakon asistencije Miereza, a sve se dugo provjerava u VAR sobi. Pogodak je poništen zbog zaleđa.

• 88'

U šansi je Lovrić čiji je udarac iz blizine obranio Labrović.

• 88'

Nejašmić je u kaznenom prostoru, oklijevao je s udarcem, na kraju je pao, ali nema jedanaesterca.

• 73'

Debitira 16-godišnji Filip Živković koji je zamijenio Špoljarića. Kod Riječana su ušli Liber i Jurić, a izašli su Selahi i Ampem.

• 61'

Galešić je dobio žuti karton, a start nad Jurčevićem mogao je lako biti i - isključenje.

• 56'

Velika prilika za goste, nakon kornera. Ivušić je sjajno obranio udarac Galešića glavom, na odbijenu loptu u petercu krenulo je puno igrača, stvorila se velika gužva, da bi na kraju bio jioš jedan udarac iz kuta za Rijeku.

• 46'

Počelo je drugo poluvrijeme u Gradskom vrtu, a snijeg i dalje pada. No, još uvijek su to uvjeti za igru koji ne dovode u pitanje nastavak susreta.

• Zanimljivih 45 minuta u Gradskom vrtu, Osijek je imao više od igre i bolje šanse, no rezultat je trenutno neriješen.

• 45'+1'

Posljednju prigodu u prvom dijelu imao je Mierez kojemu je centrirao Jurčević, no naš Argentinac u padu nije uspio sa 6 metara smjestiti loptu iza Labrovićevih leđa.

• 45'

Ampem je u šansi, šutirao je s 12-13 metara, ali je Jurčević odbio loptu na putu ka osječkim vratima.

• 42'

Žaper je u skoku nakon kornera, podmenuo se Dilaver ispred njega i našem kapetanu otežao ovaj pokušaj glavom. Lopta ide iznad grede.

• 38'

1:1 - FRIGAN

Vrlo siguran realizator najstrože kazne bio je Frigan koji je precizno pogodio desni kut u koji je krenuo i Ivušić, ali nije mogao obraniti vrlo snažan udarac riječkog centarfora.

• 36'

VAR

Traje VAR provjera, nije bilo bilo Lovrićeve namjere igranja rukom, sudac nije promijenio svoju odluku.

• 36'

Kazneni udarac za Rijeku. Ubačaj Jankovića završio je na ruci Lovrića, a sudac Kolarić je odmah pokazao na bijelu točku.

• 31'

Dobar udarac Jankovića iz daljine, siguran je Ivušić.

• 29'

Prvi prijetnja riječke momčadi. Marin je prošao po lijevom krilu, ubacio loptu na prvu vratnicu gdje se našao Frigan, ali nije naciljao okvir vratiju.

• 22'

Caktašu je lopta na glavi nakon ubačaja s lijeve strane, šteta što naš napadač nije bolje "zahvatio" loptu jer je to bila izgledna situacija za još jedan gol.

• 16'

Greda je spasila Riječane! Mierez je u pokušaju centaršuta s desne strane vrlo neugodno ubacio loptu ka vratima, ona je preletjela Labrovića i centimetri su odlučivali da ne završi u mreži nego na gredi.

• 13'

Opet je opasno pred riječkim vratima. Lovrić je prošao poput brzog vlaka u šesnaesterac i zavrnuo loptu u peterac, ali je Labrović osjetio opasnost i loptu odbio u korner.

• 12'

Lovrić pronalazi Caktaša u kaznenom prostoru, pokušao je Mijo efektno završiti akciju desnom vanjskom, ali je pucao metar pokraj vratnice.

• 9'

GOOOOL 1:0 - ŠPOLJARIĆ

Brzo vodstvo naše momčadi! Korner iz desnog kuta izveo je Caktaš, loptu je s druge na prvu vratnicu glavom vratio Žaper, točno za Špoljarića koji s pet metara vrlo spretnom čelom pogađa mrežu Labrovića.

• 8'

Lovrić za malo kasni na Gržanov centaršut s desne strane.

• 5'

Velika prilika za Osijek! Lovrić je proigrao Jurčevića na lijevom krilu, uslijedio je vrlo dobar ubačaj po travi za Miereza koji s nekih 11 metara cilja u donji desni kut, ali je Labrović uspio nogom zaustaviti taj udarac.