Još jedan pokušaj Šibenčana glavom preko Marina, iz blizine je pucao iznad grede.

• 90'

Opet je Gržan u prigodi, sada je pucao lijevom nogom sa 17 metara, lopta ide preko vratiju.

• 87'

Odmah je stopostotna prilika za Osječane! Malenica je ispucao dugačku loptu na polovicu Šibenika, Gržan bježi šibenskoj obrani i dolazi sam ispred Rogića. Međutim, nije ga uspio svladati, vratar gostiju je nogom obranio taj udarac.

• 86'

Fantastična obrana Malenice nakon udarca glavom Marina! Lopta upućena sa 8-9 metara išla je u sam lijevi kut, a naš je vratar sjajnim refleksom spčriječio pogodak!

• 85'

Daku je u šansi, nije to bio jak udarac koji bi stvorio probleme Rogiću.

• 84'

Dvije zamjene u osječkim redovima. Izašli su Mierez i Kleinheisler, a ušli Daku i Jurčević.

• 78'

Igru napušta Delić, ulazi Cvetković.

• 75'

Ulazi Pilj umjesto Bohara.

• 74'

Bohar je pucao, lopta je okrznula nekoga od gostujućih igrača i završila u korneru.

• 68'

Odličan udarac Kleinheislera, Rogić mu je još jednom uspio obraniti, atraktivno ispod grede.

• 63'

Dvije zamjene i kod Šibenčana. Nema više u igri Sahitija i Bilića, na terenu su Bedoya i Dasilva.

• 61'

Dvostruka zamjena kod Osijeka. Na klupu idu Hiroš i Nejašmić, ušli su Gržan i Brlek.

• 58'

Sahiti je na udarcu, lopta odlazi metar-dva iznad grede.

• 55'

"Požutio" je i Hiroš.

• 52'

Žuti karton za Minu.

• 51'

Žaper je imao loptu u šesnaestercu, ali je ipak izostao završni udarac u obećavajućoj situaciji...

• 46'

Počelo je drugo poluvrijeme u Gradskom vrtu.

• 43'

Vrlo neugodan udarac Ćurića iz "slobodnjaka" s 30 metara, lopta je nošena vjetrom išla u lijevi kut, a Malenica se iskazao odličnom intervencijom.

• 33'

GOOOOL 3:1 - KLEINHEISLER

Još jednom gosti moraju na centar! Bohar je mirno prolijedio loptu do Bartolca koji potom idealno odigrava utrčalog Kleinheislera, a ovaj s desetak metara neobranjivo šalje loptu pod gredu!

• 31'

Prava prigoda za Hiroša. Odlično mu je asistirao Kleinheisler, a Hiroš je s 15 metara lijevom nogom ciljao donji desni kut. Ipak, nije to bilo dovoljno snažno za pogodak.

• 29'

Bartolec je tom prilikom doslovno rasparao dio mreže, pa se to mora srediti da bi se utakmica nastavila...

• 28'

Jakoliš je sam ispred Malenice, Malenicu je već svladao, lopta je krenula prema praznoj mreži, a požrtovni Bartolec spašava s gol-linije. No, i da je bio pogodak ne bi bio priznat jer je pomoćni sudac naknadno označio zaleđe.

• 28'

• 23'

Odličan udarac Kleinheislera s ruba kaznenog prostora u sam gornji lijievi kut Rogić je još bolje obranio!

• 21'

Ozlijeđenog Bačelić-Grgića zamijenio je Rak.

• 15'

Bohar je stavio Rogića na pravo iskušenje, lopta je išla u donji lijevi kut, no gostujući vratar se dobro snašao i obranio taj udarac.

• 13'

Sada je sutkinja Martinčić uistinu prestrogo dodijelila žuti karton Lončaru za posve ispravan start na loptu.

• 7'

2:1 - MARIN

Odmah su Šibenčani smanjili rezultat. Prvo je pucao Jakoliš, lopta se odbila do Marina koji je bio na 10 metara od Malenice, lijepo se okrenuo prema vratima i poslao loptu pod gredu za 2:1.

• 6'

GOOOOL 2:0 - BOHAR

Osijek je povećao vodstvo! Kleinheisler je idealno proigrao Hiroša koji s lijeve strane sam ulazi u kazneni prostor, međutim, slabo je pucao. Ipak, loptu je na putu ka vratima sustigao prisebni Bohar i praktički ispred gol-linije zatresao mrežu.

• 3'

GOOOOL 1:0 - MIEREZ

Brzo je naša momčad došla u vodstvo! Bočkaj je lijepom dijagonalom pronašao Miereza koji je dobio dvoboj s Bilićem i proslijedio loptu Boharu na desni stranu. Slovenski je reprezentativac odigrao "povratnu" za Miereza koji je mirno s desetak metara naciljao desni donji kut za 1:0.

• 2'

Vjetar je saveznik Šibenčana u prvom poluvremenu.

• Naprijed naši Bijelo-plavi!

• 13:00

Mile Škorić dobio je prigodni poklon iz ruku Valentine Koprivnjak jer je postao novi klupski rekorder po broju nastupa u HNL-u. Čestitamo!

• 12:58

• 12:51

Ovu će utakmicu, osim kartoniranog Topčagića, mora propustiti i nedovoljno spremni Fiolić koji je zaradio ozljedu u derbiju s Rijekom.

• 12:50

Hladno je i vjetrovito u Osijeku ove nedjelje, na oproštaju Bijelo-plavih od Gradskog vrta za ovu kalendarsku godinu.

• 12:08

• 11:54

Last call za Šibenik! 🎥

• 11:35

Posljednji susret sa Šibenikom u Gradskom vrtu! 👇

• 10:39

Ivan Fiolić u najavi utakmice istaknuo je da, proslaviti pogodak pred navijačima je i razlog zbog kojeg radimo to što radimo, to nas još više motivira, daje još veću snagu, a nadam se da će takvih trenutaka biti što više!

Moramo se potvrđivati iz utakmice u utakmicu, a prva je u nedjelju. Treba puno rada, zalaganja i odlučnosti, naša je ideja pritiskati suparnika, “gušiti” ga koliko god je to moguće... A cilj je uvijek isti - pobijediti suparnika, dodao je Nenad Bjelica.

Cijelu press konferenciju pogledajte u nastavku:

• 09:42

Najvažnije informacije za navijače uoči utakmice 19. kola HT Prve lige Osijek - Šibenik. 🏟

Prodaja ulaznica

• nedjelja (12. prosinca) od 9 do 14 sati na blagajnama Istok i Zapad stadiona Gradski vrt.

Ulaz na stadion

• ulaz na stadion Gradski vrt moguć je isključivo uz predočenje EU digitalne COVID potvrde (potvrde cijepljenja i negativni nalazi PCR ili antigenskih testova, prema napucima nadležnih institucija, ne mogu služiti kao potvrda za ulazak na stadion).
    • pri ulasku na stadion potrebno je predočiti godišnju ulaznicu/ulaznicu za utakmicu, EU digitalnu COVID potvrdu i osobni dokument.
    • gledatelji koji napuste stadion za vrijeme utakmice neće se moći vratiti na tribine budući da se ulaznica ne može dva puta validirati.

Više informacija o ulaznicama možete pronaći ovdje.

Gradski prijevoz putnika

• Besplatan prijevoz za sve članove NK Osijek od 10 do 17 h - dozvoljen je ulaz ograničenom broju navijača.

Otvaranje ulaza

• Ulazi se otvaraju u 11 sati.
    • Pozivamo sve gledatelje na što raniji ulazak na stadion kako zbog eventualnih gužvi koje mogu nastati prilikom procedure ulaska na stadion (skeniranje EU digitalnih COVID potvrda, skeniranje ulaznica) ne bi zakasnili na početak utakmice.

Stvarajmo uspomene

• Fotografiraj se tijekom utakmice u Gradskom vrtu, postavi fotografiju ispod objave na klupskom Facebook profilu i sudjeluj u nagradnom natječaju u kojem možeš osvojiti dres.
    • Svakog mjeseca dres će osvojiti fotografija koju odabere žiri sastavljen od igrača NK Osijek, a sve poslane fotografije bit će objavljene na foto zidu novog stadiona.