:
2
  • 17:58

• 17:41

• Utakmica je završila pobjedom Koprivničana, Osijek je ostao bez bodova na startu drugog dijela sezone.

• 90'+5'

"Požutio" je Caktaš.

• 90'+3'

Ušao je Crnac umjesto Zapate.

• 90'+2'

Brković je u šansi, pucao je pokraj vratiju.

• 90'+2'

Javna opomena za Zapatu.

• 77'

"Požutio" je Leovac.

• 74'

1:2 - CAKTAŠ

Evo i osječkog pogotka! Bralić je centrirao s desnog krila, Fućak pucao glavom, a Sušak odbio loptu samo do Caktaša koji iz blizine postiže svoj prvi gol za Osijek!

• 71'

Žuti karton dobio je Brković.

• 70'

Debi za Osječane ima Caktaš, koji je zamijenio Topčagića.

• 70'

Bilo je opasno pred Suškom, no Fiolić ipak nije pogodio okvir vratiju.

• 68'

0:2 - BOŽIĆ

Koprivničani su postigli i drugi pogodak. Iz kuta je ubacio Caimacov, a Božić se najbolje snašao pred vratima Osijeka i glavom poslao loptu u gornji desni kut.

• 65'

Prva prava prilika za Osijek u nastavku. Iz kornera je ubacio Fiolić, visoko skočio Škorić i pucao glavom, no Sušak je ispred gol-linije zaustavio taj udarac.

• 63'

Kod gostiju se ozlijedio Laušić, u igri je Brković.

• 60'

Još dvije zamjene kod Osječana. Igru napuštaju Bohar i Jurčević, ušli su Mierez i Bralić.

• 49'

0:1 - ZVONAREK

Slaven Belupo je došao u vodstvo. Škorić nije uspio dobiti dvoboj sa Zvonarekom u šesnaestercu, gostujuća "desetka" dolazi u situaciju za udarac, a ni Ivušić nije svemoguć... 0:1.

• 46'

Počelo je drugo poluvrijeme. U svlačionici su ostali Brlek i Hiroš, a ušli su Kleinheisler i Fućak koji će debitirati za Bijelo-plave.

• Završio je prvi dio utakmice, nema golova u Gradskom vrtu.

• 41'

Odlična šansa za Slaven Belupo. Zvonarek je proigrao Zapatu koji je ispred Ivušića, a osječki vratar još jednom sjajnom reakcijom zaustavlja goste!

• 32'

Prava prigoda za Koprivničane. Laušić je s lijeve strane ušao u kazneni prostor, izbio sam ispred Ivušića koji je istrčavanjem i dobrim postavljanjem sačuvao mrežu.

• 30'

🏃

• 25'

Laušić je pucao s više od 20 metara, Ivušić je to mirno uhvatio.

• 7'

Hiroš je u kaznenom prostoru, moglo je biti i opasnije, međutim, nije se odlučio na udarac, a nije uspjelo ni proigravanje prema Fioliću...

• Naprijed naši Bijelo-plavi!

• 15:00

Mihaelu Žaperu uručen je uramljeni dres s brojem 100 za jubilej koji je imao još na utakmici s Hajdukom na Poljudu. Čestitamo našem Mihi!

• 14:58

• 14:48

Debi u dresu Osijeka imat će iskusni Marin Leovac koji je ovoga tjedna stigao u redove Bijelo-plavih. Izostaju Cheberko zbog bolesti, Miloš koji ima tri žuta kartona te ozlijeđeni Nejašmić i Bartolec.

• 14:17

Last call za utakmicu sa Slavenom! 🎬

• 14:05

🆕🆕

• 14:00

• 13:15

Ove sezone već smo dvaput ugostili Slaven Belupo u Gradskom vrtu. Prvi put u okviru HT Prve lige, a drugi u četvrtfinalu Kupa.

Prisjetimo se posljednjeg gostovanja Slavena u Osijeku! 🎥

• 12:25

Današnju utakmicu sa Slaven Belupom najavio je Nino Bule:

Formula je da kao i u ovih godinu i pol dana pružimo maksimum na terenu. Sa Slaven Belupom imamo iskustva igranja, znamo koliko ih je teško bilo proći u kupu, tako i sada očekujemo izuzetno zahtjevnu utakmicu.

• 10:46

Najvažnije informacije za navijače uoči utakmice 21. kola HT Prve lige Osijek - Slaven Belupo. 🏟

Prodaja ulaznica/polugodišnjih ulaznica

• subota (29. siječnja) od 12 do 16 sati na novim blagajnama Zapad stadiona Gradski vrt.
    • dostupno su isključivo pojedinačne/polugodišnje ulaznice za tribinu Zapad.
    • polugodišnje ulaznice neće biti u prodaji nakon subote 29. siječnja.

Ulaz na stadion

• ulaz na stadion Gradski vrt moguć je isključivo uz predočenje EU digitalne COVID potvrde (potvrde cijepljenja i negativni nalazi PCR ili antigenskih testova, prema napucima nadležnih institucija, ne mogu služiti kao potvrda za ulazak na stadion).
    • pri ulasku na stadion potrebno je predočiti godišnju/polugodišnju/pojedinačnu ulaznicu za utakmicu, EU digitalnu COVID potvrdu i osobni dokument.
    • gledatelji koji napuste stadion za vrijeme utakmice neće se moći vratiti na tribine budući da se ulaznica ne može dva puta validirati.

Otvaranje ulaza

• Ulazi se otvaraju u 13 sati.
    • Pozivamo sve gledatelje na što raniji ulazak na stadion kako zbog eventualnih gužvi koje mogu nastati prilikom procedure ulaska na stadion (skeniranje EU digitalnih COVID potvrda, skeniranje ulaznica) ne bi zakasnili na početak utakmice.

Brza testiranja

• U Ustanovi za zdravstvenu skrb dr. Špiranović (Ulica Stjepana Radića 54, 31000 Osijek) u subotu 29. siječnja od 8 do 12 sati po cijeni od 50 kuna.
    • Na stadionu Gradski vrt (sjevero-zapadni kut u prostorijama Atletskog kluba Slavonija - Žito, kod ulaza G5) u suradnji s medicinskim centrom Mursa d.o.o. Testiranja je moguće napraviti u subotu 29. siječnja od 13 do 15 sati po cijeni od 60 kuna.
    • Za pristupiti brzom testu potrebno je predočiti ulaznicu/godišnju ulaznicu/polugodišnju ulaznicu te OIB. Ispis nalaza/COVID potvrde se čeka 15-ak minuta.

Gradski prijevoz putnika

• Besplatan prijevoz za sve članove NK Osijek od 12 do 19 h - dozvoljen je ulaz ograničenom broju navijača.

Stvarajmo uspomene

• Fotografiraj se tijekom utakmice u Gradskom vrtu, postavi fotografiju ispod objave na klupskom Facebook profilu i sudjeluj u nagradnom natječaju u kojem možeš osvojiti dres.
    • Svakog mjeseca dres će osvojiti fotografija koju odabere žiri sastavljen od igrača NK Osijek, a sve poslane fotografije bit će objavljene na foto zidu novog stadiona.

Vidimo se u Gradskom vrtu!

• 10:14

Svoj 28. rođendan danas slavi Petar Brlek, a mi mu i ovim putem, osim tri boda na današnjoj utakmici, želimo sve najbolje! Petre, sretan rođendan! 🥳