TSC Bačka Topola
3
:
0
  • Gotova je utakmica u Gradskom vrtu. Osijek je pred 800-tinjak gledatelja pobijedio TSC rezultatom 3:0 i na najbolji način najavio početak nove sezone u HT Prvoj ligi. U prvom kolu Bijelo-plavi će biti domaćin Šibeniku.

• 90'

Bočkaj je dugom loptom prebacio obranu TSC-a koju je pretrčao Mance pa oči u oči s Filipovićem rutinski poentirao.

• 84'

Bočkaj je iskosa s lijeve strane pucao preko gola.

• 81'

Nenad Bjelica je pripremio još jednu zamjenu, umjesto Miloša, Žaper i Bohara na travnjaku su Grgić, Barišić i Grgić.

• 80'

Ubačaj Bočkaja iz kornera "šetao" je po gol liniji TSC-a, ali nitko do Bijelo-plavih nije uspio gurnuti je iza crte.

• 79'

Kod TSC-a iz igre je izašao Čalušić u igri je Damjanović.

• 75'

Nova trostruka zamjena kod Bijelo-plavih, iz igre su izašli Jurčević, Lončar i Gržan, na travnjaku su Ndockyt, Bočkaj i Bralić.

• 75'

Žaper je brzo odigrao jednu dubinsku loptu prema Gržanu, ovaj nakon trka s desne strane tražio Mancea koji je u padu pucao preko gola.

• 72'

Nejašmić je lukavo presjekao jedno dodavanje TSC-a pa pucao s 18 metara, ali samo pored vratnice.

• 70'

Nova izmjena u redivima TSC-a, iz igre su izašli Đakovac i Banjac u igri su Miličević i Santrač.

• 69'

Gržan je odigrao dupli pas s Manceom pa ušao pred Filipovića koji mu je dobro zatvorio kut i spasio siguran pogodak.

• 65'

Trostruka zamjena kod Bijelo-plavih, iz igre su izašli Mierez, Jugović i Pilj u igri su Hiroš, Mance i Nejašmić.

• 19:21

Kod TSC-a iz igre su izašli Petrović i Lukić u igri su Krsmanović i Vukić.

• 60'

Jugović je prebacio obranu TSC-a i proigrao Pilja, njegova povratna lopta došla je do Gržana, koji sa sedam osam metara nije pogodio mrežu.

• 57'

Bohar je iskoristio jednu neopreznost obrane TSC-a, oduzeo loptu zahvaljujući visokom pritisku pa ušao u kazneni prostor i s desetak metara iskosa lijepo pogodio dalji kut.

• 52'

Uporni Mierez uzeo je gostujućem vrataru loptu koja se odbila do Bohara, ovaj je povratnom ponovo proigrao Miereza koji je s pet, šest metara lako pogodio praznu mrežu.

• 49'

Dugi napad Osijeka u kojem su sudjelovali Jurčević, Pilj, Bohar i Mierez, ali izostao je završni udarac.

• 46'

Kod TSC-a iz igre je izašao Tomašević u igri je Stanojev.

• Kraj prvog poluvremena.
  • 43'

Jurčević je ubacio iz slobodnog udarca, Mierez nakon odbijanca pokušao škaricama, na kraju je lopta došla do Žapera, ali udarac kapetana Bijelo-plavih nije pronašao put do okvira gola.

• 39'

Bohar i Mierez su sada dobro kombinirali, no ubačaj prema Gržanu još jednom nije pronašao cilj.

• 33'

Miloš je ubacio s desne strane, ali nije pronašla Miereza u kaznenom prostoru.

• 25'

Sjajna kombinacija Bohara i Miloša, ali povratnu loptu prema Boharu gostujuća obrana je odbila u korner.

• 15'

Dobra prilika sada i za TSC, nakon napada po lijevoj strani povratna lopta je došla do Đakovca koji je s 15-ak metara pucao pored gola.

• 13'

Bohar i Jurčević su lijepo kombinirali na lijevoj strani, povratna lopta došla je do Jugovića koji je iz teške pozicije pucao preko gola.

• 8'

Pokušao je Gržan iskosa s lijeve strane, ali njegov je udarac otišao visoko preko gola.

• 6'

Pilj, Bohar i Mierez su došli pred gol TSC-a, na kraju je Argentinac pucao iskosa s lijeve strane no gostujući vratar bio je dobro postavljen.