Zalaegerszegi TE
0
:
0
  • Kraj utakmice u Svetom Martinu na Muri. Utakmica protiv ZTE-a završila je bez pogodaka.

• 90'

Brza kontra Bijelo-plavih. Bočkaj je povukao po lijevoj strani, lopta je preko Dakua došla do Belje čiji je udarac od bloka otišao u korner. Iz kuta je ubacio Bočkaj, Nejašmić prenio loptu a Daku glavom mlako pucao u vratara.

• 78'

Pokušali su s distance Pilj, Nejašmić i Hanuljak. Prva dva udarca završila su u bloku braniča ZTE, onaj Hanuljka otišao zamalo preko gola.

• 78'

• 76'

Iz igre su izašli Karamatić, Ndockyt i Bohar, u igri su Cvijanović, Hanuljak i Beljo.

• 71'

Nova izmjena u redovima Osijeka, iz igre su izašli Miloš i Jurčević, u igri su Marin i Grgić.

• 69'

Bočkaj je ubacio s desne strane na glavu Dakua čiji je udarac otišao pored gola.

• 60'

Zamjena igrača u redovima Osijeka, iz igre su izašli Lončar, Hiroš, Mierez, Žaper i Grezda, a ušli su Barišić, Nejašmić, Bočkaj, Pilj i Daku.

• 58'

Grezda je pucao iz okreta s 18 metara, ali u njegovom udarcu nije bilo dovoljno snage.

• 53'

Još jedan lijepi napad Bijelo-plavih. Hiroš je progirao Bohara, njegov pokušaj vratar ZTE-a odbija na glavu Miereza, ali i njegov pokušaj je uspio skrenuti u korner.

• 52'

Bohar je imao priliku iz slobodnog udarca sa 17 metara, ali od "živog zida" lopta je otišla u korner.

• 51'

Jurčević je s lijeve strane povratnom loptom proigrao Hiroša čiji je udarac s desetak metara iskosa pogodio Miereza i postao lak plijen za vratara ZTE-a.

• 48'

Bohar je kratko odigrao jedan udarac iz kuta s Jurčevićem, pa kada mu se lopta vratila povratno proigrao Lončara koji je s desetak metara pucao zamalo pored gola.

• 46'

Počelo je drugo poluvrijeme bez promjena u oba sastava.

• Kraj prvog poluvremena.
  • 44'

• 29'

Hiroš je ubacio s lijeve strane, Lončar glavom spustio za Karamatića koji nije uspio dobro zahvatiti loptu i uputiti opasniji udarac.

• 19'

Babati je potegao sa 16 metara, a Ivušić vršcima prstiju skrenuo loptu u gredu.

• 10'

Uporni Hiroš je prošao lijevom stranom i povratnom loptom pronašao Grezdu, ovaj ostavio Boharu koji je s 15-ak metara pucao preko gola.