Zalaegerszegi TE
1
:
0
  • Utakmica je završena, teško izborenom, ali posve zasluženom pobjedom Bijelo-plavih. Uzvrat je za tjedan dana u Zalaegerszegu.

• 90'+2'

GOOOOL 1:0 - MIEREZ

Gol, gol, gol!!! U sudačkoj nadoknadi vremena Gržan je ubacio visoku loptu pred gostujuća vrata, na 6 metara od gol-linije našao se Mierez i glavom, odnosno ramenom matirao Senka!

• 89'

Špoljarić je ušao umjesto Lovrića.

• 88'

Mierez pada u šesnaestercu nakon jednog ubačaja s krila, međutim, nema kaznenog udarca.

• 87'

Utakmicu je završio Ubochioma, u igri je Bedi.

• 85'

Snaćno je pucao Nejašmić, lopta je išla prema vratima, ali pogodila Mocsija koji je na taj način možda i sačuvao mrežu Mađara.

• 82'

Lijepo su kombinirali Mađari, da bi u završnici akcije pucao Nemeth, a Malenica vrlo dobro intervenirao.

• 80'

Izlazi Jugović, ušao je Fiolić.

• 79'

Javna opomena za Bukvića.

• 21:35

Šansa za goste. Huszti je pucao glavom, Malenica je to obranio.

• 76'

Ubačaj Nejašmića ide na Miereza, uslijedio je trzaj čelom, međutim, ni ovaj puta nije to išlo u okvir gola.

• 75'

Igru napuštaju Sajban i Szalaj, na terenu su sada Ikoba i Nemeth.

• 73'

Centrirao je Pušić, glavom je loptu zahvatio Bukvić, no nedovoljno precizno da bi završila na pravom mjestu...

• 68'

Na klupu ide Tajti, ušao je Kovacs.

• 67'

Ubochioma je pucao sa 17 metara, nije bio precizan.

• 63'

U prvim izmjenama izašli su Fućak i Caktaš, a ušli Bukvić i Pušić.

• 60'

Tajti je glavom na jednom ubačaju, daleko je pucao od okvira vratiju.

• 54'

Imamo i broj gledatelja na tribinama - 12011. Hvala svima na dolasku!

• 53'

"Požutio" je kapetan Mađara Tajti.

• 52'

Caktaš je u kaznenom prostoru, nastojao je šutirati iz okreta, pritom je blokiran, a nakon što je isto pokušao učiniti i Jugović, pomoćni sudac je označio zaleđe.

• 51'

U prodoru je Drambayev po lijevom krilu, završio ga je udarcem koji nije bio precizan.

• 48'

Prvi žuti karton dobio je Ubochioma.

• 46'

Počelo je drugo poluvrijeme, nema izmjena ni kod nas, ni u redovima ZTE-a.

• U prvom poluvremenu nije bilo golova, bez obzira na sva uzbuđenja pred vratima ZTE-a i dvije pogođene vratnice, Nejašmića i Lovrića.

• 41'

Opet vratnica spašava ZTE! Slobodni udarac iskosa s lijeve strane s nekih 22-23 metra vrlo je lukavo izveo Lovrić, ali se lopta odbila od desne vratnice, krenula prema golu, no ipak nije ušla u mrežu! Sreća baš prati goste u ovom prvom poluvremenu.

• 40'

Iz daljine je Senka pokušao iznenaditi Lovrić, korner je za Osječane.

• 39'

Puno sreće za Mađare! Mierez je glavom u skoku loptu idealno proslijedio Nejašmiću koji slijeva ulazi u šesnaesterac, odlično puca lijevom nogom u bliži kut i - pogađa vratnicu!

• 35'

Iz "slobodnjaka" je fino ciljao Szalay, lopta je okrznula nekoga u "živom zidu" i otišla preko grede u korner.

• 30'

Malo se sada igra primirila, nakon što su Bijelo-plavi od početka preuzeli inicijativu i krenuli naprijed.

• 17'

Prilika i za ZTE. Ubacio je Ubochioma, glavom pokušao nešto više učiniti Sajban, ali je Malenica bio dobro postavljen u ovoj situaciji.

• 12'

Fućak je pokazao koliko je brz, prošao je lijevom stranom i onda tražio nekoga od suigrača u šesnaestercu. Lopta je došla do Jugovića, no njemu je uklizao protivnički igrač i pritom ga omeo u boljem pokušaju...

• 9'

Sada je Brlek na udarcu malo izvan kaznenog prostora, netko je to od Mađara uspio blokirati i tako spriječiti pogodak!

• 8'

Kakva šansa za Osijek! "Odapeo" je Lovrić s više od 20 metara iskosa, Senko uspija tek odbiti loptu do Caktaša koji je pucao, no čuvar mreže gostiju je obranio i taj pokušaj da bi se lopta odbila do Miereza. Argentinac je pucao iz peterca i pogodio Caktaša koji je bio ispred gol-linije! No, pomoćni je sudac, ipak, podigao svoju zastavicu i označio zaleđe.

• 7'

Prva prigoda i to za našu momčad. Fućak je asistirao Mierezu koji puca s 15 metara, ali ne pogađa okvir vratiju.

• Naprijed naši Bijelo-plavi!

• 19:59

Veliki je pljesak dobio i glavni klupski sponzor, gospodin Lorinc Meszaros koji je došao uživo pogledati ovaj dvoboj 2. pretkola Konferencijske lige.

• 19:46

Stjepan Tomas za ovu utakmicu ipak nije mogao računati na ozlijeđenog stopera Barišića, pa će na njegovoj poziciji zaigrati veznjak Brlek. U prvi sastav "upao" je i Nejašmić koji će zaigrati u sredini terena.

• 19:44

Srdačan pozdrav s Opus Arene koja se puni prije početka našeg prvog europskog susreta ove sezone! Kao što ste imali prigodu čuti ili pročitati, sve su ulaznice za utakmicu sa ZTE-om rasprodane.