Odabir sezone:

  • Aktualno
  • SuperSport HNL
  • Ljestvica
  • Strijelci
  • Kup
  • Konferencijska liga
  • Prijateljske
Rujan
SuperSport HNL / 8. KOLO
03. rujna 2022.
SUBOTA / 21:05
Osijeklogo1:1logoŠibenikIzvještaj

03. rujna 2022. / SUBOTA / 21:05
1:1
logoŠibenik
SuperSport HNL / 9. KOLO
10. rujna 2022.
SUBOTA / 18:30
Rijekalogo0:3logoOsijekIzvještaj

10. rujna 2022. / SUBOTA / 18:30
logoRijeka
0:3
SuperSport HNL / 10. KOLO
17. rujna 2022.
SUBOTA / 16:55
Goricalogo0:1logoOsijekIzvještaj

17. rujna 2022. / SUBOTA / 16:55
logoGorica
0:1
Prijateljske utakmice / PRIJATELJSKA UTAKMICA
24. rujna 2022.
SUBOTA / 13:00
Osijeklogo-:-logoŠiroki Brijeg

24. rujna 2022. / SUBOTA / 13:00
-:-
logoŠiroki Brijeg
Listopad
SuperSport HNL / 11. KOLO
01. listopada 2022.
SUBOTA / 16:55
Osijeklogo-:-logoLokomotiva

01. listopada 2022. / SUBOTA / 16:55
-:-
logoLokomotiva
SuperSport HNL / 12. KOLO
09. listopada 2022.
NEDJELJA / 15:00
Slaven Belupologo-:-logoOsijek

09. listopada 2022. / NEDJELJA / 15:00
logoSlaven Belupo
-:-
SuperSport HNL / 13. KOLO
15. listopada 2022.
SUBOTA / 16:55
Osijeklogo-:-logoIstra 1961

15. listopada 2022. / SUBOTA / 16:55
-:-
logoIstra 1961
SuperSport HNL / 14. KOLO
22. listopada 2022.
SUBOTA / 17:10
Varaždinlogo-:-logoOsijek

22. listopada 2022. / SUBOTA / 17:10
logoVaraždin
-:-
SuperSport HNL / 15. KOLO
29. listopada 2022.
SUBOTA / 17:00
Osijeklogo-:-logoDinamo

29. listopada 2022. / SUBOTA / 17:00
-:-
logoDinamo
1. kolo
15. srpnja 2022.
PETAK / 20:00
Dinamologo3:2logoLokomotivaIzvještaj
15. srpnja 2022. / PETAK / 20:00
logoDinamo
3:2
logoLokomotiva
16. srpnja 2022.
SUBOTA / 19:00
Osijeklogo2:1logoGoricaIzvještaj
16. srpnja 2022. / SUBOTA / 19:00
2:1
logoGorica
16. srpnja 2022.
SUBOTA / 21:00
Šibeniklogo0:1logoRijekaIzvještaj
16. srpnja 2022. / SUBOTA / 21:00
logoŠibenik
0:1
logoRijeka
17. srpnja 2022.
NEDJELJA / 19:00
Varaždinlogo0:1logoSlaven BelupoIzvještaj
17. srpnja 2022. / NEDJELJA / 19:00
logoVaraždin
0:1
logoSlaven Belupo
17. srpnja 2022.
NEDJELJA / 21:00
Istra 1961logo0:2logoHajdukIzvještaj
17. srpnja 2022. / NEDJELJA / 21:00
logoIstra 1961
0:2
logoHajduk
2. kolo
22. srpnja 2022.
PETAK / 20:00
Istra 1961logo1:2logoVaraždinIzvještaj
22. srpnja 2022. / PETAK / 20:00
logoIstra 1961
1:2
logoVaraždin
23. srpnja 2022.
SUBOTA / 18:55
Goricalogo0:0logoŠibenikIzvještaj
23. srpnja 2022. / SUBOTA / 18:55
logoGorica
0:0
logoŠibenik
23. srpnja 2022.
SUBOTA / 21:00
Slaven Belupologo1:5logoDinamoIzvještaj
23. srpnja 2022. / SUBOTA / 21:00
logoSlaven Belupo
1:5
logoDinamo
24. srpnja 2022.
NEDJELJA / 21:00
Lokomotivalogo2:1logoOsijekIzvještaj
24. srpnja 2022. / NEDJELJA / 21:00
logoLokomotiva
2:1
14. rujna 2022.
SRIJEDA / 16:30
Hajduklogo2:0logoRijekaIzvještaj
14. rujna 2022. / SRIJEDA / 16:30
logoHajduk
2:0
logoRijeka
3. kolo
29. srpnja 2022.
PETAK / 18:55
Šibeniklogo2:1logoLokomotivaIzvještaj
29. srpnja 2022. / PETAK / 18:55
logoŠibenik
2:1
logoLokomotiva
29. srpnja 2022.
PETAK / 21:00
Dinamologo4:1logoIstra 1961Izvještaj
29. srpnja 2022. / PETAK / 21:00
logoDinamo
4:1
logoIstra 1961
30. srpnja 2022.
SUBOTA / 21:00
Varaždinlogo0:2logoHajdukIzvještaj
30. srpnja 2022. / SUBOTA / 21:00
logoVaraždin
0:2
logoHajduk
31. srpnja 2022.
NEDJELJA / 18:55
Osijeklogo0:0logoSlaven BelupoIzvještaj
31. srpnja 2022. / NEDJELJA / 18:55
0:0
logoSlaven Belupo
31. srpnja 2022.
NEDJELJA / 21:00
Rijekalogo1:1logoGoricaIzvještaj
31. srpnja 2022. / NEDJELJA / 21:00
logoRijeka
1:1
logoGorica
4. kolo
05. kolovoza 2022.
PETAK / 20:00
Varaždinlogo1:1logoDinamoIzvještaj
05. kolovoza 2022. / PETAK / 20:00
logoVaraždin
1:1
logoDinamo
06. kolovoza 2022.
SUBOTA / 18:55
Slaven Belupologo0:0logoŠibenikIzvještaj
06. kolovoza 2022. / SUBOTA / 18:55
logoSlaven Belupo
0:0
logoŠibenik
06. kolovoza 2022.
SUBOTA / 21:00
Istra 1961logo1:0logoOsijekIzvještaj
06. kolovoza 2022. / SUBOTA / 21:00
logoIstra 1961
1:0
07. kolovoza 2022.
NEDJELJA / 21:00
Lokomotivalogo3:1logoRijekaIzvještaj
07. kolovoza 2022. / NEDJELJA / 21:00
logoLokomotiva
3:1
logoRijeka
26. listopada 2022.
SRIJEDA / 16:30
Hajduklogo-:-logoGorica
26. listopada 2022. / SRIJEDA / 16:30
logoHajduk
-:-
logoGorica
5. kolo
12. kolovoza 2022.
PETAK / 20:00
Šibeniklogo0:0logoIstra 1961Izvještaj
12. kolovoza 2022. / PETAK / 20:00
logoŠibenik
0:0
logoIstra 1961
13. kolovoza 2022.
SUBOTA / 18:30
Goricalogo3:2logoLokomotivaIzvještaj
13. kolovoza 2022. / SUBOTA / 18:30
logoGorica
3:2
logoLokomotiva
13. kolovoza 2022.
SUBOTA / 21:05
Dinamologo4:1logoHajdukIzvještaj
13. kolovoza 2022. / SUBOTA / 21:05
logoDinamo
4:1
logoHajduk
14. kolovoza 2022.
NEDJELJA / 18:55
Osijeklogo2:2logoVaraždinIzvještaj
14. kolovoza 2022. / NEDJELJA / 18:55
2:2
logoVaraždin
14. kolovoza 2022.
NEDJELJA / 21:00
Rijekalogo0:1logoSlaven BelupoIzvještaj
14. kolovoza 2022. / NEDJELJA / 21:00
logoRijeka
0:1
logoSlaven Belupo
6. kolo
19. kolovoza 2022.
PETAK / 20:00
Slaven Belupologo2:1logoGoricaIzvještaj
19. kolovoza 2022. / PETAK / 20:00
logoSlaven Belupo
2:1
logoGorica
20. kolovoza 2022.
SUBOTA / 18:30
Varaždinlogo2:2logoŠibenikIzvještaj
20. kolovoza 2022. / SUBOTA / 18:30
logoVaraždin
2:2
logoŠibenik
20. kolovoza 2022.
SUBOTA / 21:05
Dinamologo5:2logoOsijekIzvještaj
20. kolovoza 2022. / SUBOTA / 21:05
logoDinamo
5:2
21. kolovoza 2022.
NEDJELJA / 18:55
Istra 1961logo1:1logoRijekaIzvještaj
21. kolovoza 2022. / NEDJELJA / 18:55
logoIstra 1961
1:1
logoRijeka
21. kolovoza 2022.
NEDJELJA / 21:05
Hajduklogo2:1logoLokomotivaIzvještaj
21. kolovoza 2022. / NEDJELJA / 21:05
logoHajduk
2:1
logoLokomotiva
7. kolo
26. kolovoza 2022.
PETAK / 20:00
Goricalogo0:2logoIstra 1961Izvještaj
26. kolovoza 2022. / PETAK / 20:00
logoGorica
0:2
logoIstra 1961
27. kolovoza 2022.
SUBOTA / 18:55
Lokomotivalogo0:1logoSlaven BelupoIzvještaj
27. kolovoza 2022. / SUBOTA / 18:55
logoLokomotiva
0:1
logoSlaven Belupo
27. kolovoza 2022.
SUBOTA / 21:05
Rijekalogo1:2logoVaraždinIzvještaj
27. kolovoza 2022. / SUBOTA / 21:05
logoRijeka
1:2
logoVaraždin
28. kolovoza 2022.
NEDJELJA / 18:30
Šibeniklogo1:2logoDinamoIzvještaj
28. kolovoza 2022. / NEDJELJA / 18:30
logoŠibenik
1:2
logoDinamo
28. kolovoza 2022.
NEDJELJA / 21:05
Osijeklogo2:1logoHajdukIzvještaj
28. kolovoza 2022. / NEDJELJA / 21:05
2:1
logoHajduk
8. kolo
02. rujna 2022.
PETAK / 20:00
Dinamologo3:1logoRijekaIzvještaj
02. rujna 2022. / PETAK / 20:00
logoDinamo
3:1
logoRijeka
03. rujna 2022.
SUBOTA / 18:55
Varaždinlogo2:1logoGoricaIzvještaj
03. rujna 2022. / SUBOTA / 18:55
logoVaraždin
2:1
logoGorica
03. rujna 2022.
SUBOTA / 21:05
Osijeklogo1:1logoŠibenikIzvještaj
03. rujna 2022. / SUBOTA / 21:05
1:1
logoŠibenik
04. rujna 2022.
NEDJELJA / 18:55
Istra 1961logo1:2logoLokomotivaIzvještaj
04. rujna 2022. / NEDJELJA / 18:55
logoIstra 1961
1:2
logoLokomotiva
04. rujna 2022.
NEDJELJA / 21:05
Hajduklogo5:1logoSlaven BelupoIzvještaj
04. rujna 2022. / NEDJELJA / 21:05
logoHajduk
5:1
logoSlaven Belupo
9. kolo
09. rujna 2022.
PETAK / 20:00
Šibeniklogo1:1logoHajdukIzvještaj
09. rujna 2022. / PETAK / 20:00
logoŠibenik
1:1
logoHajduk
10. rujna 2022.
SUBOTA / 18:30
Rijekalogo0:3logoOsijekIzvještaj
10. rujna 2022. / SUBOTA / 18:30
logoRijeka
0:3
10. rujna 2022.
SUBOTA / 21:05
Goricalogo0:1logoDinamoIzvještaj
10. rujna 2022. / SUBOTA / 21:05
logoGorica
0:1
logoDinamo
11. rujna 2022.
NEDJELJA / 18:55
Slaven Belupologo0:3logoIstra 1961Izvještaj
11. rujna 2022. / NEDJELJA / 18:55
logoSlaven Belupo
0:3
logoIstra 1961
11. rujna 2022.
NEDJELJA / 21:05
Lokomotivalogo1:2logoVaraždinIzvještaj
11. rujna 2022. / NEDJELJA / 21:05
logoLokomotiva
1:2
logoVaraždin
10. kolo
16. rujna 2022.
PETAK / 19:00
Slaven Belupologo1:0logoVaraždinIzvještaj
16. rujna 2022. / PETAK / 19:00
logoSlaven Belupo
1:0
logoVaraždin
17. rujna 2022.
SUBOTA / 16:55
Goricalogo0:1logoOsijekIzvještaj
17. rujna 2022. / SUBOTA / 16:55
logoGorica
0:1
17. rujna 2022.
SUBOTA / 19:05
Hajduklogo2:2logoIstra 1961Izvještaj
17. rujna 2022. / SUBOTA / 19:05
logoHajduk
2:2
logoIstra 1961
18. rujna 2022.
NEDJELJA / 15:00
Rijekalogo0:0logoŠibenikIzvještaj
18. rujna 2022. / NEDJELJA / 15:00
logoRijeka
0:0
logoŠibenik
18. rujna 2022.
NEDJELJA / 17:15
Lokomotivalogo1:2logoDinamoIzvještaj
18. rujna 2022. / NEDJELJA / 17:15
logoLokomotiva
1:2
logoDinamo
11. kolo
30. rujna 2022.
PETAK / 18:00
Varaždinlogo-:-logoIstra 1961
30. rujna 2022. / PETAK / 18:00
logoVaraždin
-:-
logoIstra 1961
01. listopada 2022.
SUBOTA / 16:55
Osijeklogo-:-logoLokomotiva
01. listopada 2022. / SUBOTA / 16:55
-:-
logoLokomotiva
01. listopada 2022.
SUBOTA / 19:30
Dinamologo-:-logoSlaven Belupo
01. listopada 2022. / SUBOTA / 19:30
logoDinamo
-:-
logoSlaven Belupo
02. listopada 2022.
NEDJELJA / 15:00
Rijekalogo-:-logoHajduk
02. listopada 2022. / NEDJELJA / 15:00
logoRijeka
-:-
logoHajduk
02. listopada 2022.
NEDJELJA / 17:30
Šibeniklogo-:-logoGorica
02. listopada 2022. / NEDJELJA / 17:30
logoŠibenik
-:-
logoGorica
12. kolo
07. listopada 2022.
PETAK / 18:00
Lokomotivalogo-:-logoŠibenik
07. listopada 2022. / PETAK / 18:00
logoLokomotiva
-:-
logoŠibenik
08. listopada 2022.
SUBOTA / 16:55
Istra 1961logo-:-logoDinamo
08. listopada 2022. / SUBOTA / 16:55
logoIstra 1961
-:-
logoDinamo
08. listopada 2022.
SUBOTA / 19:05
Hajduklogo-:-logoVaraždin
08. listopada 2022. / SUBOTA / 19:05
logoHajduk
-:-
logoVaraždin
09. listopada 2022.
NEDJELJA / 15:00
Slaven Belupologo-:-logoOsijek
09. listopada 2022. / NEDJELJA / 15:00
logoSlaven Belupo
-:-
09. listopada 2022.
NEDJELJA / 17:10
Goricalogo-:-logoRijeka
09. listopada 2022. / NEDJELJA / 17:10
logoGorica
-:-
logoRijeka
13. kolo
14. listopada 2022.
PETAK / 18:00
Šibeniklogo-:-logoSlaven Belupo
14. listopada 2022. / PETAK / 18:00
logoŠibenik
-:-
logoSlaven Belupo
15. listopada 2022.
SUBOTA / 16:55
Osijeklogo-:-logoIstra 1961
15. listopada 2022. / SUBOTA / 16:55
-:-
logoIstra 1961
15. listopada 2022.
SUBOTA / 19:05
Goricalogo-:-logoHajduk
15. listopada 2022. / SUBOTA / 19:05
logoGorica
-:-
logoHajduk
16. listopada 2022.
NEDJELJA / 15:00
Dinamologo-:-logoVaraždin
16. listopada 2022. / NEDJELJA / 15:00
logoDinamo
-:-
logoVaraždin
16. listopada 2022.
NEDJELJA / 17:10
Rijekalogo-:-logoLokomotiva
16. listopada 2022. / NEDJELJA / 17:10
logoRijeka
-:-
logoLokomotiva
14. kolo
21. listopada 2022.
PETAK / 18:00
Hajduklogo-:-logoDinamo
21. listopada 2022. / PETAK / 18:00
logoHajduk
-:-
logoDinamo
22. listopada 2022.
SUBOTA / 15:00
Lokomotivalogo-:-logoGorica
22. listopada 2022. / SUBOTA / 15:00
logoLokomotiva
-:-
logoGorica
22. listopada 2022.
SUBOTA / 17:10
Varaždinlogo-:-logoOsijek
22. listopada 2022. / SUBOTA / 17:10
logoVaraždin
-:-
23. listopada 2022.
NEDJELJA / 15:00
Istra 1961logo-:-logoŠibenik
23. listopada 2022. / NEDJELJA / 15:00
logoIstra 1961
-:-
logoŠibenik
23. listopada 2022.
NEDJELJA / 17:10
Slaven Belupologo-:-logoRijeka
23. listopada 2022. / NEDJELJA / 17:10
logoSlaven Belupo
-:-
logoRijeka
15. kolo
29. listopada 2022.
SUBOTA / 17:00
Lokomotivalogo-:-logoHajduk
29. listopada 2022. / SUBOTA / 17:00
logoLokomotiva
-:-
logoHajduk
29. listopada 2022.
SUBOTA / 17:00
Goricalogo-:-logoSlaven Belupo
29. listopada 2022. / SUBOTA / 17:00
logoGorica
-:-
logoSlaven Belupo
29. listopada 2022.
SUBOTA / 17:00
Rijekalogo-:-logoIstra 1961
29. listopada 2022. / SUBOTA / 17:00
logoRijeka
-:-
logoIstra 1961
29. listopada 2022.
SUBOTA / 17:00
Šibeniklogo-:-logoVaraždin
29. listopada 2022. / SUBOTA / 17:00
logoŠibenik
-:-
logoVaraždin
29. listopada 2022.
SUBOTA / 17:00
Osijeklogo-:-logoDinamo
29. listopada 2022. / SUBOTA / 17:00
-:-
logoDinamo
16. kolo
05. studenog 2022.
SUBOTA / 17:00
Hajduklogo-:-logoOsijek
05. studenog 2022. / SUBOTA / 17:00
logoHajduk
-:-
05. studenog 2022.
SUBOTA / 17:00
Dinamologo-:-logoŠibenik
05. studenog 2022. / SUBOTA / 17:00
logoDinamo
-:-
logoŠibenik
05. studenog 2022.
SUBOTA / 17:00
Varaždinlogo-:-logoRijeka
05. studenog 2022. / SUBOTA / 17:00
logoVaraždin
-:-
logoRijeka
05. studenog 2022.
SUBOTA / 17:00
Istra 1961logo-:-logoGorica
05. studenog 2022. / SUBOTA / 17:00
logoIstra 1961
-:-
logoGorica
05. studenog 2022.
SUBOTA / 17:00
Slaven Belupologo-:-logoLokomotiva
05. studenog 2022. / SUBOTA / 17:00
logoSlaven Belupo
-:-
logoLokomotiva
17. kolo
12. studenog 2022.
SUBOTA / 17:00
Slaven Belupologo-:-logoHajduk
12. studenog 2022. / SUBOTA / 17:00
logoSlaven Belupo
-:-
logoHajduk
12. studenog 2022.
SUBOTA / 17:00
Lokomotivalogo-:-logoIstra 1961
12. studenog 2022. / SUBOTA / 17:00
logoLokomotiva
-:-
logoIstra 1961
12. studenog 2022.
SUBOTA / 17:00
Goricalogo-:-logoVaraždin
12. studenog 2022. / SUBOTA / 17:00
logoGorica
-:-
logoVaraždin
12. studenog 2022.
SUBOTA / 17:00
Rijekalogo-:-logoDinamo
12. studenog 2022. / SUBOTA / 17:00
logoRijeka
-:-
logoDinamo
12. studenog 2022.
SUBOTA / 17:00
Šibeniklogo-:-logoOsijek
12. studenog 2022. / SUBOTA / 17:00
logoŠibenik
-:-
18. kolo
21. siječnja 2023.
SUBOTA
Hajduklogo-:-logoŠibenik
21. siječnja 2023. / SUBOTA / 00:00
logoHajduk
-:-
logoŠibenik
21. siječnja 2023.
SUBOTA
Osijeklogo-:-logoRijeka
21. siječnja 2023. / SUBOTA / 00:00
-:-
logoRijeka
21. siječnja 2023.
SUBOTA
Dinamologo-:-logoGorica
21. siječnja 2023. / SUBOTA / 00:00
logoDinamo
-:-
logoGorica
21. siječnja 2023.
SUBOTA
Varaždinlogo-:-logoLokomotiva
21. siječnja 2023. / SUBOTA / 00:00
logoVaraždin
-:-
logoLokomotiva
21. siječnja 2023.
SUBOTA
Istra 1961logo-:-logoSlaven Belupo
21. siječnja 2023. / SUBOTA / 00:00
logoIstra 1961
-:-
logoSlaven Belupo
19. kolo
28. siječnja 2023.
SUBOTA / 15:00
Istra 1961logo-:-logoHajduk
28. siječnja 2023. / SUBOTA / 15:00
logoIstra 1961
-:-
logoHajduk
28. siječnja 2023.
SUBOTA / 15:00
Varaždinlogo-:-logoSlaven Belupo
28. siječnja 2023. / SUBOTA / 15:00
logoVaraždin
-:-
logoSlaven Belupo
28. siječnja 2023.
SUBOTA / 15:00
Dinamologo-:-logoLokomotiva
28. siječnja 2023. / SUBOTA / 15:00
logoDinamo
-:-
logoLokomotiva
28. siječnja 2023.
SUBOTA / 15:00
Osijeklogo-:-logoGorica
28. siječnja 2023. / SUBOTA / 15:00
-:-
logoGorica
28. siječnja 2023.
SUBOTA / 15:00
Šibeniklogo-:-logoRijeka
28. siječnja 2023. / SUBOTA / 15:00
logoŠibenik
-:-
logoRijeka
20. kolo
04. veljače 2023.
SUBOTA / 15:00
Hajduklogo-:-logoRijeka
04. veljače 2023. / SUBOTA / 15:00
logoHajduk
-:-
logoRijeka
04. veljače 2023.
SUBOTA / 15:00
Goricalogo-:-logoŠibenik
04. veljače 2023. / SUBOTA / 15:00
logoGorica
-:-
logoŠibenik
04. veljače 2023.
SUBOTA / 15:00
Lokomotivalogo-:-logoOsijek
04. veljače 2023. / SUBOTA / 15:00
logoLokomotiva
-:-
04. veljače 2023.
SUBOTA / 15:00
Slaven Belupologo-:-logoDinamo
04. veljače 2023. / SUBOTA / 15:00
logoSlaven Belupo
-:-
logoDinamo
04. veljače 2023.
SUBOTA / 15:00
Istra 1961logo-:-logoVaraždin
04. veljače 2023. / SUBOTA / 15:00
logoIstra 1961
-:-
logoVaraždin
21. kolo
11. veljače 2023.
SUBOTA / 15:00
Varaždinlogo-:-logoHajduk
11. veljače 2023. / SUBOTA / 15:00
logoVaraždin
-:-
logoHajduk
11. veljače 2023.
SUBOTA / 15:00
Dinamologo-:-logoIstra 1961
11. veljače 2023. / SUBOTA / 15:00
logoDinamo
-:-
logoIstra 1961
11. veljače 2023.
SUBOTA / 15:00
Osijeklogo-:-logoSlaven Belupo
11. veljače 2023. / SUBOTA / 15:00
-:-
logoSlaven Belupo
11. veljače 2023.
SUBOTA / 15:00
Šibeniklogo-:-logoLokomotiva
11. veljače 2023. / SUBOTA / 15:00
logoŠibenik
-:-
logoLokomotiva
11. veljače 2023.
SUBOTA / 15:00
Rijekalogo-:-logoGorica
11. veljače 2023. / SUBOTA / 15:00
logoRijeka
-:-
logoGorica
22. kolo
18. veljače 2023.
SUBOTA / 15:00
Hajduklogo-:-logoGorica
18. veljače 2023. / SUBOTA / 15:00
logoHajduk
-:-
logoGorica
18. veljače 2023.
SUBOTA / 15:00
Lokomotivalogo-:-logoRijeka
18. veljače 2023. / SUBOTA / 15:00
logoLokomotiva
-:-
logoRijeka
18. veljače 2023.
SUBOTA / 15:00
Slaven Belupologo-:-logoŠibenik
18. veljače 2023. / SUBOTA / 15:00
logoSlaven Belupo
-:-
logoŠibenik
18. veljače 2023.
SUBOTA / 15:00
Istra 1961logo-:-logoOsijek
18. veljače 2023. / SUBOTA / 15:00
logoIstra 1961
-:-
18. veljače 2023.
SUBOTA / 15:00
Varaždinlogo-:-logoDinamo
18. veljače 2023. / SUBOTA / 15:00
logoVaraždin
-:-
logoDinamo
23. kolo
25. veljače 2023.
SUBOTA / 15:00
Dinamologo-:-logoHajduk
25. veljače 2023. / SUBOTA / 15:00
logoDinamo
-:-
logoHajduk
25. veljače 2023.
SUBOTA / 15:00
Osijeklogo-:-logoVaraždin
25. veljače 2023. / SUBOTA / 15:00
-:-
logoVaraždin
25. veljače 2023.
SUBOTA / 15:00
Šibeniklogo-:-logoIstra 1961
25. veljače 2023. / SUBOTA / 15:00
logoŠibenik
-:-
logoIstra 1961
25. veljače 2023.
SUBOTA / 15:00
Rijekalogo-:-logoSlaven Belupo
25. veljače 2023. / SUBOTA / 15:00
logoRijeka
-:-
logoSlaven Belupo
25. veljače 2023.
SUBOTA / 15:00
Goricalogo-:-logoLokomotiva
25. veljače 2023. / SUBOTA / 15:00
logoGorica
-:-
logoLokomotiva
24. kolo
04. ožujka 2023.
SUBOTA / 15:00
Hajduklogo-:-logoLokomotiva
04. ožujka 2023. / SUBOTA / 15:00
logoHajduk
-:-
logoLokomotiva
04. ožujka 2023.
SUBOTA / 15:00
Slaven Belupologo-:-logoGorica
04. ožujka 2023. / SUBOTA / 15:00
logoSlaven Belupo
-:-
logoGorica
04. ožujka 2023.
SUBOTA / 15:00
Istra 1961logo-:-logoRijeka
04. ožujka 2023. / SUBOTA / 15:00
logoIstra 1961
-:-
logoRijeka
04. ožujka 2023.
SUBOTA / 15:00
Varaždinlogo-:-logoŠibenik
04. ožujka 2023. / SUBOTA / 15:00
logoVaraždin
-:-
logoŠibenik
04. ožujka 2023.
SUBOTA / 15:00
Dinamologo-:-logoOsijek
04. ožujka 2023. / SUBOTA / 15:00
logoDinamo
-:-
25. kolo
11. ožujka 2023.
SUBOTA / 15:00
Osijeklogo-:-logoHajduk
11. ožujka 2023. / SUBOTA / 15:00
-:-
logoHajduk
11. ožujka 2023.
SUBOTA / 15:00
Šibeniklogo-:-logoDinamo
11. ožujka 2023. / SUBOTA / 15:00
logoŠibenik
-:-
logoDinamo
11. ožujka 2023.
SUBOTA / 15:00
Rijekalogo-:-logoVaraždin
11. ožujka 2023. / SUBOTA / 15:00
logoRijeka
-:-
logoVaraždin
11. ožujka 2023.
SUBOTA / 15:00
Goricalogo-:-logoIstra 1961
11. ožujka 2023. / SUBOTA / 15:00
logoGorica
-:-
logoIstra 1961
11. ožujka 2023.
SUBOTA / 15:00
Lokomotivalogo-:-logoSlaven Belupo
11. ožujka 2023. / SUBOTA / 15:00
logoLokomotiva
-:-
logoSlaven Belupo
26. kolo
18. ožujka 2023.
SUBOTA / 15:00
Hajduklogo-:-logoSlaven Belupo
18. ožujka 2023. / SUBOTA / 15:00
logoHajduk
-:-
logoSlaven Belupo
18. ožujka 2023.
SUBOTA / 15:00
Istra 1961logo-:-logoLokomotiva
18. ožujka 2023. / SUBOTA / 15:00
logoIstra 1961
-:-
logoLokomotiva
18. ožujka 2023.
SUBOTA / 15:00
Varaždinlogo-:-logoGorica
18. ožujka 2023. / SUBOTA / 15:00
logoVaraždin
-:-
logoGorica
18. ožujka 2023.
SUBOTA / 15:00
Dinamologo-:-logoRijeka
18. ožujka 2023. / SUBOTA / 15:00
logoDinamo
-:-
logoRijeka
18. ožujka 2023.
SUBOTA / 15:00
Osijeklogo-:-logoŠibenik
18. ožujka 2023. / SUBOTA / 15:00
-:-
logoŠibenik
27. kolo
01. travnja 2023.
SUBOTA / 17:00
Šibeniklogo-:-logoHajduk
01. travnja 2023. / SUBOTA / 17:00
logoŠibenik
-:-
logoHajduk
01. travnja 2023.
SUBOTA / 17:00
Rijekalogo-:-logoOsijek
01. travnja 2023. / SUBOTA / 17:00
logoRijeka
-:-
01. travnja 2023.
SUBOTA / 17:00
Goricalogo-:-logoDinamo
01. travnja 2023. / SUBOTA / 17:00
logoGorica
-:-
logoDinamo
01. travnja 2023.
SUBOTA / 17:00
Lokomotivalogo-:-logoVaraždin
01. travnja 2023. / SUBOTA / 17:00
logoLokomotiva
-:-
logoVaraždin
01. travnja 2023.
SUBOTA / 17:00
Slaven Belupologo-:-logoIstra 1961
01. travnja 2023. / SUBOTA / 17:00
logoSlaven Belupo
-:-
logoIstra 1961
28. kolo
08. travnja 2023.
SUBOTA / 17:00
Hajduklogo-:-logoIstra 1961
08. travnja 2023. / SUBOTA / 17:00
logoHajduk
-:-
logoIstra 1961
08. travnja 2023.
SUBOTA / 17:00
Slaven Belupologo-:-logoVaraždin
08. travnja 2023. / SUBOTA / 17:00
logoSlaven Belupo
-:-
logoVaraždin
08. travnja 2023.
SUBOTA / 17:00
Lokomotivalogo-:-logoDinamo
08. travnja 2023. / SUBOTA / 17:00
logoLokomotiva
-:-
logoDinamo
08. travnja 2023.
SUBOTA / 17:00
Goricalogo-:-logoOsijek
08. travnja 2023. / SUBOTA / 17:00
logoGorica
-:-
08. travnja 2023.
SUBOTA / 17:00
Rijekalogo-:-logoŠibenik
08. travnja 2023. / SUBOTA / 17:00
logoRijeka
-:-
logoŠibenik
29. kolo
15. travnja 2023.
SUBOTA / 17:00
Rijekalogo-:-logoHajduk
15. travnja 2023. / SUBOTA / 17:00
logoRijeka
-:-
logoHajduk
15. travnja 2023.
SUBOTA / 17:00
Šibeniklogo-:-logoGorica
15. travnja 2023. / SUBOTA / 17:00
logoŠibenik
-:-
logoGorica
15. travnja 2023.
SUBOTA / 17:00
Osijeklogo-:-logoLokomotiva
15. travnja 2023. / SUBOTA / 17:00
-:-
logoLokomotiva
15. travnja 2023.
SUBOTA / 17:00
Dinamologo-:-logoSlaven Belupo
15. travnja 2023. / SUBOTA / 17:00
logoDinamo
-:-
logoSlaven Belupo
15. travnja 2023.
SUBOTA / 17:00
Varaždinlogo-:-logoIstra 1961
15. travnja 2023. / SUBOTA / 17:00
logoVaraždin
-:-
logoIstra 1961
30. kolo
22. travnja 2023.
SUBOTA / 17:00
Hajduklogo-:-logoVaraždin
22. travnja 2023. / SUBOTA / 17:00
logoHajduk
-:-
logoVaraždin
22. travnja 2023.
SUBOTA / 17:00
Istra 1961logo-:-logoDinamo
22. travnja 2023. / SUBOTA / 17:00
logoIstra 1961
-:-
logoDinamo
22. travnja 2023.
SUBOTA / 17:00
Slaven Belupologo-:-logoOsijek
22. travnja 2023. / SUBOTA / 17:00
logoSlaven Belupo
-:-
22. travnja 2023.
SUBOTA / 17:00
Lokomotivalogo-:-logoŠibenik
22. travnja 2023. / SUBOTA / 17:00
logoLokomotiva
-:-
logoŠibenik
22. travnja 2023.
SUBOTA / 17:00
Goricalogo-:-logoRijeka
22. travnja 2023. / SUBOTA / 17:00
logoGorica
-:-
logoRijeka
31. kolo
29. travnja 2023.
SUBOTA / 17:00
Goricalogo-:-logoHajduk
29. travnja 2023. / SUBOTA / 17:00
logoGorica
-:-
logoHajduk
29. travnja 2023.
SUBOTA / 17:00
Rijekalogo-:-logoLokomotiva
29. travnja 2023. / SUBOTA / 17:00
logoRijeka
-:-
logoLokomotiva
29. travnja 2023.
SUBOTA / 17:00
Šibeniklogo-:-logoSlaven Belupo
29. travnja 2023. / SUBOTA / 17:00
logoŠibenik
-:-
logoSlaven Belupo
29. travnja 2023.
SUBOTA / 17:00
Osijeklogo-:-logoIstra 1961
29. travnja 2023. / SUBOTA / 17:00
-:-
logoIstra 1961
29. travnja 2023.
SUBOTA / 17:00
Dinamologo-:-logoVaraždin
29. travnja 2023. / SUBOTA / 17:00
logoDinamo
-:-
logoVaraždin
32. kolo
06. svibnja 2023.
SUBOTA / 18:00
Hajduklogo-:-logoDinamo
06. svibnja 2023. / SUBOTA / 18:00
logoHajduk
-:-
logoDinamo
06. svibnja 2023.
SUBOTA / 18:00
Varaždinlogo-:-logoOsijek
06. svibnja 2023. / SUBOTA / 18:00
logoVaraždin
-:-
06. svibnja 2023.
SUBOTA / 18:00
Istra 1961logo-:-logoŠibenik
06. svibnja 2023. / SUBOTA / 18:00
logoIstra 1961
-:-
logoŠibenik
06. svibnja 2023.
SUBOTA / 18:00
Slaven Belupologo-:-logoRijeka
06. svibnja 2023. / SUBOTA / 18:00
logoSlaven Belupo
-:-
logoRijeka
06. svibnja 2023.
SUBOTA / 18:00
Lokomotivalogo-:-logoGorica
06. svibnja 2023. / SUBOTA / 18:00
logoLokomotiva
-:-
logoGorica
33. kolo
13. svibnja 2023.
SUBOTA / 18:00
Lokomotivalogo-:-logoHajduk
13. svibnja 2023. / SUBOTA / 18:00
logoLokomotiva
-:-
logoHajduk
13. svibnja 2023.
SUBOTA / 18:00
Goricalogo-:-logoSlaven Belupo
13. svibnja 2023. / SUBOTA / 18:00
logoGorica
-:-
logoSlaven Belupo
13. svibnja 2023.
SUBOTA / 18:00
Rijekalogo-:-logoIstra 1961
13. svibnja 2023. / SUBOTA / 18:00
logoRijeka
-:-
logoIstra 1961
13. svibnja 2023.
SUBOTA / 18:00
Šibeniklogo-:-logoVaraždin
13. svibnja 2023. / SUBOTA / 18:00
logoŠibenik
-:-
logoVaraždin
13. svibnja 2023.
SUBOTA / 18:00
Osijeklogo-:-logoDinamo
13. svibnja 2023. / SUBOTA / 18:00
-:-
logoDinamo
34. kolo
20. svibnja 2023.
SUBOTA / 18:00
Hajduklogo-:-logoOsijek
20. svibnja 2023. / SUBOTA / 18:00
logoHajduk
-:-
20. svibnja 2023.
SUBOTA / 18:00
Dinamologo-:-logoŠibenik
20. svibnja 2023. / SUBOTA / 18:00
logoDinamo
-:-
logoŠibenik
20. svibnja 2023.
SUBOTA / 18:00
Varaždinlogo-:-logoRijeka
20. svibnja 2023. / SUBOTA / 18:00
logoVaraždin
-:-
logoRijeka
20. svibnja 2023.
SUBOTA / 18:00
Istra 1961logo-:-logoGorica
20. svibnja 2023. / SUBOTA / 18:00
logoIstra 1961
-:-
logoGorica
20. svibnja 2023.
SUBOTA / 18:00
Slaven Belupologo-:-logoLokomotiva
20. svibnja 2023. / SUBOTA / 18:00
logoSlaven Belupo
-:-
logoLokomotiva
35. kolo
27. svibnja 2023.
SUBOTA / 18:00
Slaven Belupologo-:-logoHajduk
27. svibnja 2023. / SUBOTA / 18:00
logoSlaven Belupo
-:-
logoHajduk
27. svibnja 2023.
SUBOTA / 18:00
Lokomotivalogo-:-logoIstra 1961
27. svibnja 2023. / SUBOTA / 18:00
logoLokomotiva
-:-
logoIstra 1961
27. svibnja 2023.
SUBOTA / 18:00
Goricalogo-:-logoVaraždin
27. svibnja 2023. / SUBOTA / 18:00
logoGorica
-:-
logoVaraždin
27. svibnja 2023.
SUBOTA / 18:00
Rijekalogo-:-logoDinamo
27. svibnja 2023. / SUBOTA / 18:00
logoRijeka
-:-
logoDinamo
27. svibnja 2023.
SUBOTA / 18:00
Šibeniklogo-:-logoOsijek
27. svibnja 2023. / SUBOTA / 18:00
logoŠibenik
-:-
36. kolo
03. lipnja 2023.
SUBOTA / 18:00
Hajduklogo-:-logoŠibenik
03. lipnja 2023. / SUBOTA / 18:00
logoHajduk
-:-
logoŠibenik
03. lipnja 2023.
SUBOTA / 18:00
Osijeklogo-:-logoRijeka
03. lipnja 2023. / SUBOTA / 18:00
-:-
logoRijeka
03. lipnja 2023.
SUBOTA / 18:00
Dinamologo-:-logoGorica
03. lipnja 2023. / SUBOTA / 18:00
logoDinamo
-:-
logoGorica
03. lipnja 2023.
SUBOTA / 18:00
Varaždinlogo-:-logoLokomotiva
03. lipnja 2023. / SUBOTA / 18:00
logoVaraždin
-:-
logoLokomotiva
03. lipnja 2023.
SUBOTA / 18:00
Istra 1961logo-:-logoSlaven Belupo
03. lipnja 2023. / SUBOTA / 18:00
logoIstra 1961
-:-
logoSlaven Belupo

SuperSport HNL

KlubUkPobNerPorG+G-GRBod
1.Dinamo109103011+1928
2.Hajduk95221811+717
3.Slaven Belupo10523814-617
4.Osijek104331413+115
5.Varaždin104331313015
6.Istra 1961103341213-112
7.Šibenik1017278-110
8.Lokomotiva103071518-39
9.Rijeka10136616-106
10.Gorica9126713-65
 IgračKlubGol.
1Mislav OršićDinamo6
2Marko LivajaHajduk6
3Ante ErcegIstra 19615
4Dion Drena BeljoOsijek5
5Sandro KulenovićLokomotiva4
6Josip DrmićDinamo3
7Bruno PetkovićDinamo3
8Dario ŠpikićDinamo3
9Nikola KalinićHajduk3
10Laszlo KleinheislerOsijek3
11Ante CrnacSlaven Belupo3
12Michele ŠegoVaraždin3
13Tonio TeklićVaraždin3
14Arijan AdemiDinamo2
15Martin BaturinaDinamo2
16Dino PerićDinamo2
17Anthony KalikGorica2
18Jani AtanasovHajduk2
19Jan MlakarHajduk2
20Duje ČopŠibenik2
21Mounsef BakrarIstra 19612
22Reda BoultamIstra 19612
23Vinko PetkovićIstra 19612
24Blaž BoškovićLokomotiva2
25Silvio GoričanLokomotiva2
26Jakov-Anton VasiljLokomotiva2
27Mijo CaktašOsijek2
28Mateo KocijanSlaven Belupo2
29Fran BrodićVaraždin2
30Agon EleziVaraždin2
31Petar BočkajDinamo1
32Mahir EmreliDinamo1
33Amer GojakDinamo1
34Luka IvanušecDinamo1
35Rasmus Steensbaek LauritsenDinamo1
36Luka MenaloDinamo1
37Josip MišićDinamo1
38Boško ŠutaloDinamo1
39Caio Da Cruz Oliveira QueirozGorica1
40Toni FrukGorica1
41Deni JurićGorica1
42Momčilo RaspopovićGorica1
43Chidozie Collins AwaziemHajduk1
44Stipe BiukHajduk1
45David ČolinaHajduk1
46Lukas GrgićHajduk1
47Dario MelnjakHajduk1
48Nais DjouahraRijeka1
49Matija FriganRijeka1
50Bernard KarricaRijeka1
51Jorge Leonardo Obregon RojasRijeka1
52Nikita VlasenkoRijeka1
53Haris VučkićRijeka1
54Ivan DelićŠibenik1
55Ivan DolčekŠibenik1
56Jorge Franco AlvizŠibenik1
57Bernardo MatićŠibenik1
58Marcos David Mina LucumiŠibenik1
59Luka MarinIstra 19611
60Enis CokajLokomotiva1
61Aliyu IbrahimLokomotiva1
62Mateo MarićLokomotiva1
63Josip PivarićLokomotiva1
64Indrit TuciLokomotiva1
65Šime GržanOsijek1
66Vedran JugovićOsijek1
67Marin LeovacOsijek1
68Ramon Nazareno MIEREZOsijek1
69Arbër HoxhaSlaven Belupo1
70Mario MarinaSlaven Belupo1
71Marko ŽuljevićSlaven Belupo1
72Matija KolarićVaraždin1
73Karlo PerićVaraždin1
74Igor PostonjskiVaraždin1
1/16 finala
Nedelišćelogo-:-logoInter-Zaprešić
logoNedelišće
-:-
logoInter-Zaprešić
27. rujna 2022.
UTORAK / 16:00
NK Borincilogo-:-logoDinamo
27. rujna 2022. / UTORAK / 16:00
logoNK Borinci
-:-
logoDinamo
12. listopada 2022.
SRIJEDA / 15:30
Tehničar 1974logo-:-logoHajduk
12. listopada 2022. / SRIJEDA / 15:30
logoTehničar 1974
-:-
logoHajduk
18. listopada 2022.
UTORAK / 15:00
NK Papuk Osječko 1664logo-:-logoOsijek
18. listopada 2022. / UTORAK / 15:00
logoNK Papuk Osječko 1664
-:-
18. listopada 2022.
UTORAK / 15:00
Mladostlogo-:-Oriolik
18. listopada 2022. / UTORAK / 15:00
logoMladost
-:-
Oriolik
19. listopada 2022.
SRIJEDA / 15:00
Splitlogo-:-logoCibalia
19. listopada 2022. / SRIJEDA / 15:00
logoSplit
-:-
logoCibalia
19. listopada 2022.
SRIJEDA / 15:00
Belišćelogo-:-logoBSK
19. listopada 2022. / SRIJEDA / 15:00
logoBelišće
-:-
logoBSK
19. listopada 2022.
SRIJEDA / 15:00
Grobničanlogo-:-logoIstra 1961
19. listopada 2022. / SRIJEDA / 15:00
logoGrobničan
-:-
logoIstra 1961
19. listopada 2022.
SRIJEDA / 15:00
Dubrava Tim kabellogo-:-logoGorica
19. listopada 2022. / SRIJEDA / 15:00
logoDubrava Tim kabel
-:-
logoGorica
19. listopada 2022.
SRIJEDA / 15:00
Solinlogo-:-logoSlaven Belupo
19. listopada 2022. / SRIJEDA / 15:00
logoSolin
-:-
logoSlaven Belupo
19. listopada 2022.
SRIJEDA / 15:00
Jadran-Porečlogo-:-logoŠibenik
19. listopada 2022. / SRIJEDA / 15:00
logoJadran-Poreč
-:-
logoŠibenik
19. listopada 2022.
SRIJEDA / 15:00
Bednjalogo-:-logoRudeš
19. listopada 2022. / SRIJEDA / 15:00
logoBednja
-:-
logoRudeš
19. listopada 2022.
SRIJEDA / 15:00
PRIMORAC (BNM)logo-:-logoVaraždin
19. listopada 2022. / SRIJEDA / 15:00
logoPRIMORAC (BNM)
-:-
logoVaraždin
19. listopada 2022.
SRIJEDA / 15:00
Bjelovarlogo-:-NK Jaska Vinogradar
19. listopada 2022. / SRIJEDA / 15:00
logoBjelovar
-:-
NK Jaska Vinogradar
19. listopada 2022.
SRIJEDA / 15:00
Bistralogo-:-logoLokomotiva
19. listopada 2022. / SRIJEDA / 15:00
logoBistra
-:-
logoLokomotiva
19. listopada 2022.
SRIJEDA / 15:00
HNŠK Moslavinalogo-:-logoRijeka
19. listopada 2022. / SRIJEDA / 15:00
logoHNŠK Moslavina
-:-
logoRijeka
1/8 finala
09. studenog 2022.
SRIJEDA / 14:00
--:--
09. studenog 2022. / SRIJEDA / 14:00
-
-:-
-
09. studenog 2022.
SRIJEDA / 14:00
--:--
09. studenog 2022. / SRIJEDA / 14:00
-
-:-
-
09. studenog 2022.
SRIJEDA / 14:00
--:--
09. studenog 2022. / SRIJEDA / 14:00
-
-:-
-
09. studenog 2022.
SRIJEDA / 14:00
--:--
09. studenog 2022. / SRIJEDA / 14:00
-
-:-
-
09. studenog 2022.
SRIJEDA / 14:00
--:--
09. studenog 2022. / SRIJEDA / 14:00
-
-:-
-
09. studenog 2022.
SRIJEDA / 14:00
--:--
09. studenog 2022. / SRIJEDA / 14:00
-
-:-
-
09. studenog 2022.
SRIJEDA / 14:00
--:--
09. studenog 2022. / SRIJEDA / 14:00
-
-:-
-
09. studenog 2022.
SRIJEDA / 14:00
--:--
09. studenog 2022. / SRIJEDA / 14:00
-
-:-
-
Četvrtfinale
01. ožujka 2023.
SRIJEDA / 15:00
--:--
01. ožujka 2023. / SRIJEDA / 15:00
-
-:-
-
01. ožujka 2023.
SRIJEDA / 15:00
--:--
01. ožujka 2023. / SRIJEDA / 15:00
-
-:-
-
01. ožujka 2023.
SRIJEDA / 15:00
--:--
01. ožujka 2023. / SRIJEDA / 15:00
-
-:-
-
01. ožujka 2023.
SRIJEDA / 15:00
--:--
01. ožujka 2023. / SRIJEDA / 15:00
-
-:-
-
Polufinale
26. travnja 2023.
SRIJEDA / 16:00
--:--
26. travnja 2023. / SRIJEDA / 16:00
-
-:-
-
26. travnja 2023.
SRIJEDA / 16:00
--:--
26. travnja 2023. / SRIJEDA / 16:00
-
-:-
-
2. pretkolo
21. srpnja 2022.
ČETVRTAK / 14:00
FC Qyzyljar Petropavllogo1:2logoOsijek
21. srpnja 2022. / ČETVRTAK / 14:00
logoFC Qyzyljar Petropavl
1:2
28. srpnja 2022.
ČETVRTAK / 20:30
Osijeklogo0:2logoFC Qyzyljar Petropavl
28. srpnja 2022. / ČETVRTAK / 20:30
0:2
logoFC Qyzyljar Petropavl
18. lipnja 2022.
SUBOTA / 11:00
Osijeklogo1:0logoSlaven Belupo
18. lipnja 2022. / SUBOTA / 11:00
1:0
logoSlaven Belupo
24. lipnja 2022.
PETAK / 18:00
ATSV Wolfsberglogo0:4logoOsijek
24. lipnja 2022. / PETAK / 18:00
logoATSV Wolfsberg
0:4
25. lipnja 2022.
SUBOTA / 15:00
Austria Klagenfurtlogo1:4logoOsijek
25. lipnja 2022. / SUBOTA / 15:00
logoAustria Klagenfurt
1:4
01. srpnja 2022.
PETAK / 17:30
FC Universitatea Clujlogo0:1logoOsijek
01. srpnja 2022. / PETAK / 17:30
logoFC Universitatea Cluj
0:1
02. srpnja 2022.
SUBOTA / 11:00
Polet (SMnM)logo1:7logoOsijek
02. srpnja 2022. / SUBOTA / 11:00
logoPolet (SMnM)
1:7
09. srpnja 2022.
SUBOTA / 18:30
Osijeklogo1:0logoFK Krupa
09. srpnja 2022. / SUBOTA / 18:30
1:0
logoFK Krupa
13. srpnja 2022.
SRIJEDA / 18:30
Osijeklogo2:0logoKecskemeti TE
13. srpnja 2022. / SRIJEDA / 18:30
2:0
logoKecskemeti TE
10. kolovoza 2022.
SRIJEDA / 18:00
Osijeklogo7:0logoĐakovo Croatia
10. kolovoza 2022. / SRIJEDA / 18:00
7:0
logoĐakovo Croatia
24. kolovoza 2022.
SRIJEDA / 18:00
Osijeklogo11:0logoBorac (KV)
24. kolovoza 2022. / SRIJEDA / 18:00
11:0
logoBorac (KV)
24. rujna 2022.
SUBOTA / 13:00
Osijeklogo-:-logoŠiroki Brijeg
24. rujna 2022. / SUBOTA / 13:00
-:-
logoŠiroki Brijeg
Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Više informacija o kolačićima možete pronaći OVDJE, a o politici privatnosti OVDJE.
Slažem se