• Završio je derbi na Rujevici, golova nije bilo i svakome pripada po bod.

Hiroš ima loptu u kazenom prostoru, ali ne uspjeva ni pucati, a ni proigrati Dakua koji je bio u sredini...

Pavičić iz igre, Tomić je uveo visokog Krešića za visoke ubačaje pred Maleničina vrata.

• 86'

Izmjena

Dvostruka zamjena u našoj momčadi. Izašli su Fiolić i Mierez, ušli su Pilj i Hiroš.

• 85'

Kakva šansa za Bijelo-plave! Miloš je ubacio iz kuta, Škorić je loptu prebacio do Bralića koji ne pogađa glavom glavom iz peterca!

• 84'

Izgledna prigoda za Osijek. Kombinirali su Fiolić i Mierez, ovaj prvi je na udarcu desnom nogom s 11-12 metara, Riječani su ipak u bloku i loptu izbacuju u korner.

• 80'

Izmjena

Dvije zamjene u momčadi Rijeke. Izlaze Murić i Tomečak, a ulaze Vukčević i Vučkić.

• 76'

Bočkajev "slobodnjak" s 22 metra nije išao u okvir vratiju.

• 73'

Prva prava šansa Riječana u drugom dijelu. Pucao je Gnezda malo unutar šesnaesterca, srećom pa je lopta otišla iznad grede.

• 68'

Obregon nakon kornera puca glavom, međutim, slabo je to bilo.

• 66'

Izmjena

Na klupu ide Drmić, ušao je Obregon.

• 61'

Izmjena

Igru napušta Topčagić, ulazi Daku.

• 50'

Udarac Škorića glavom je blokiran, novi je korner za Bijelo-plave.

• 46'

Izmjena

Počelo je drugo poluvrijeme, u riječkim redovima Abassa je zamijenio Gnezda.

• 17:58

Ajde Osječe! ⚫️🟡

• Završeno je prvo poluvrijeme u izjednačenoj igri, a dojam je da je Osijek imao bolje situacije za pogodak iako onih stopostotnih prilika nije bilo.

• 43'

Žuti karton

Žuti karton dobio je Abass.

• 39'

Opet dobra šansa za Osijek. Dosta je toga napravio Fiolić, potom ubacio za Topčagića čiji je udarac glavom sa 6 metara bio slab.

• 36'

Tomečak je na udarcu s 12 metara, nije bio precizan.

• 32'

Lijepa prilika za Miereza kojega je fino proigrao Cheberko. Naš je centarfor u kaznenom prostoru, namjestio se na udarac desnom nogom, ali je to nekako previše išlo u Labrovića...

• 27'

Pucao je Drmić iskosa s desne strane, Malenica je to obranio.

• 25'

Žuti karton

Javna opomena i za Fiolića, morat će Osječani s kartonima biti jako oprezni.

• 24'

Žuti karton

Sada je "požutio" i Topčagić.

• 20'

Glavom je pokušao Mierez, nije to baš bila situacija u kojoj bi možda i bolje reagirao...

• 19'

Žuti karton

Međusobno naguravanje je kažnjeno kartonima - Drmiću i Škoriću.

• 11'

Velika gužva u šesnaestercu Rijeke nakon ubačaja Miloša iz prekida, ipak nije došlo do izravnog udarca ka vratima Labrovića.

• 5'

Na Rujevicu je stigla i skupina od dvadesetak pripadnika Kohorte.

• Naprijed naši Bijelo-plavi!

• 16:58

• 16:48

Hladno je ove srijede na Kvarneru, zapuhao je jugo, a i kiša je počela padati sat i pol prije početka utakmice.

• 11:25

Idemo na Rujevicu bez osam igrača, ali imamo širok i kvalitetan kadar, vjerujem da ćemo se znati suprotstaviti jednoj jako kvalitetnoj Rijeci i doći do pozitivnog rezultata. Imamo Nejašmića, Fiolića, Brleka, Pilja, Hiroša, Ndockyta… Dovoljno je igrača koji mogu nastupiti, sigurno ćemo se znati suprotstaviti i siguran sam da će svi igrači koji dobiju priliku pružiti svoj maksimum. To je ono što očekujem od njih, istaknuo je Nenad Bjelica u najavi susreta s Rijekom.

Nadam se da je to ta utakmica u kojoj ćemo pokazati pobjednički gard, dodao je Mile Škorić.