• Kraj utakmice, a sva tri boda putuju za Osijek!

Igrat će se minimalno dvije minute sudačke nadoknade.

• 88'

Nova zamjena u našoj momčadi. Umjesto dvostrukog strijelca Mije Caktaša ušao je Ognjen Bakić.

• 84'

Beljo se našao u izglednoj šansi, ali Vlasenko pravovremenom reakcijom uspijeva spriječiti možda i novi pogodak u mreži Rijeke.

• 77'

Dvostruka zamjena kod Bijelo-plavih. Iz igre su izašli Laszlo Kleinheisler i Ramon Mierez, u igri su Amer Hiroš i Dion Drena Beljo.

• 71'

Kleinheisler je pokušao iz slobodnog udarca s 25 metara, ali njegov udarac otišao je visoko preko gola.

• 70'

Žuti karton dobio je Vlasenko.

• 67'

Nova izmjena kod domaćina, iz igre je izašao Alen Grgić, u igri je Denis Bušnja.

• 62'

GOOOOL 0:3 - CAKTAŠ

Nejašmić je sjajno presjekao jedan pokušaj organizacije napada domaćina i prošetao se kroz njihovu obranu pa sjajno petom poigrao Caktaša koji je isprve, prizemnim udarcem, matirao Labrovića.

• 60'

Probao je Kleinheisler iz voleja sa 16 metara, ali udarac je zapeo u bloku.

• 59'

Potegao je Mierez s 18 metara nakon minijature Caktaša, ali od bloka lopta je otišla u korner.

• 55'

Žuti karton kod domaćina dobio je Adrian Liber.

• 46'

Kod odmaćina iz igre su izašli Djuričin i D. Pavlović, u igri su Djouahra i Hodža.

• Kraj prvog dijela, a Osijek golovima Miereza i Caktaša ima prednost od dva pogotka!

• 44'

GOOOOL 0:2 - CAKTAŠ

Gržan je ubacio s desne strane, a Caktaš na vrhu peterca sjajno reagirao glavom i poslao loptu iza Labrovića.

• 41'

Grgić je ubacio s desne strane, ali Cheberko je glavom privremeno otklonio opasnost. U nastavku akcije, nakon udarca iz kuta, Djuričin je potegao iz voleja i uzdrmao vratnicu.

• 37'

Ramon Mierez dobio je javnu opomenu za proslavu pogotka.

• 36'

GOOOOL 0:1 - MIEREZ

Mierez je uzeo loptu neopreznom Galešiću, pa Kleinheisler osvojio prostor i na vrh peterca vratio loptu Mierezu koji je pogodio bliži kut.

• 31'

Leovac je ubacio iz slobodnog udarca, ali udarac Lončara išao je ravno u Labrovića.

• 28'

VAR

Nakon VAR provjere pogodak je poništen zbog zaleđa.

• 25'

Caktaš je ubacio iz slobodnog udarca, Barri utrčao na loptu i poslao loptu iza Labrovića.

• 21'

Još jedan prizemni ubačaj Leovca s lijeve strane, ali nije pronašao nikoga od ofenzivnih igrača.

• 17'

Duga akcija Bijelo-plavih na kraju koje je Kleinheisler dobio povratnu loptu od Caktaša, ali s desetak metara pucao je u blok Galešića.

• 14'

Caktaš je ubacio iz kuta, a Žaper je glavom pucao preko gola.

• 9'

Mateo Pavlović je dobio žuti karton zbog prekršaja na Mierezu.

• 7'

Pokušala je Rijeka preko desne strane svog napada, Ivušić je obranio stopostotnu priliku Obregonu, u nastavku akcije Žaper je izbio loptu s gol linije nakon udarca Djuričina no već prvom udarcu prethodilo je zaleđe.

• 4'

Caktaš je ubacio iz kornera, Žaper pokušao iz gužve na drugoj vratnici, ali nije uspio usmjeriti loptu u okvir gola domaćina. U nastavku akcije Kleinheisler je potegao s 20-ak metara ravno u Labrovića.

• Počela je utakmica između Rijeke i Osijeka.

• 18:10

U tijeku je zagrijavanje igrača! 🏃‍♂️

• 17:41

• 17:17

Pozdrav iz Rijeke! 🏟

• 17:02

Utakmicu s Rijekom najavili su trener Rene Poms i Mihael Žaper.

Moramo biti spremni na sve, jer će u konačnici biti najvažnije kakvi ćemo mi biti, kakva će biti naša energija, naša motivacija, kako smo mi spremni za utakmicu koja nas očekuje. Po onome što sam vidio kroz treninge potpuno smo spremni, a na kraju će 22 igrača u 90 minuta na travnjaku dati sve od sebe da budu pobjednici, poručio je Poms.

I veznjak Bijelo-plavih optimističan je uoči utakmice u Rijeci.

Svi moramo još više i jače zapeti zbog pozicije na tablici. Sada se dižemo i iako dugo nismo pobijedili u Rijeci zašto ne bismo sada uzeli tri boda?!