Rudeš
3
:
4
  • Kakva utakmica i koji preokret u našu korist! Ovo se baš ne viđa često. Osijek je gubio s tri gola razlike, da bi na kraju slavio sa 4:3 za iznimno značajnu pobjedu na našem prvom gostovanju.

• 90'+3'

Vrlo lijepa prilika Rudeša za izjednačenje. Lopta je došla do Lazarova koji je iz jako dobre situacije pucao s desetak metara, ali je Malenica sada sačuvao tri boda Osječanima!

• 88'

GOOOOL 3:4 - CAKTAŠ

Kakav preokret u Kranjčevićevoj! Malenica je iscpucao dugačku loptu prema desnom krilu na kojem je odlično reagirao Gržan, pobjegao domaćoj obrani, zaobišao i neoprezno istrčalog vrataara Marića, mogao je i sam biti strijelac, ali je nesebično proigrao Caktaša koji ne propušta iz blizine idelanu priliku za svoj hat-trick!!

• 87'

"Požutio" je Evangelou.

• 86'

Fućak pokušava glavom na ubačaj Pušića, nije to bila lagana pozicija, pa ni udarac nije mogao biti baš točan...

• 83'

GOOOL 3:3 - CAKTAŠ

Osijek dolazi do izjednačenja! Pušić je još jednom asistirao, na loptu su krenuli Fućak i Caktaš, a ovja drugi je pokazao koliko zna biti snalažljiv u kaznenom prostoru. Iz peterca je loptu mirno poslao u mrežu!

• 82'

Nesporazum Brleka i Pušića umalo koristi Plazonja. No, njegov je udarac sjajno obranio Malenica!

• 81'

Malo je nedostajalo da Caktaš postigne svoj drugi pogodak. Ovaj puta je šutirao glavom, malo pokraj desne vratnice.

• 81'

Odmah je Plazonja dobio žuti karton.

• 80'

Nejašmić je u skoku, loptu je pokušao vratiti nekome od suigrača u kaznenom prostoru, međutim, domaći otklanjaju opasnost.

• 79'

Izlaze Pavlek i Pasariček, ušli su Plazonja i Camara.

• 78'

Bukvić je svoje mjesto prepustio Hirošu.

• 76'

3:2 - CAKTAŠ

Vraća se rezultatska neizvjesnost. Pušić je s lijeve strane idealno asistirao Caktašu koji s 15 metara desnom nogom milimetarski precizno pogađa donji lijevi kut nemoćnog Marića.

• 70'

Izašao je Fiolić, a ušao Caktaš.

• 69'

Jednako je opasno bilo i na drugoj strani. Brlek je nespretno reagirao, lopta je stigla do Kovačevića koji s desne strane zaobilazi istrčalog Malenicu, ali ne uspjeva iskosa naciljati mrežu.

• 68'

Mierez je glavom tražio desni kut vratara Marića, koji je odličnom intervencijom loptu izbio u korner.

• 67'

Na klupu ide Latković, na terenu je Bašić.

• 61'

Izlazi Ljubanović, u igri je Kovačević.

• 57'

Javna opomena za Ljubanovića.

• 52'

Nakon Pušićeva ubačaja iz kornera glavom je pucao Mierez, a loptu je ispod grede Marić efektno izbacio u korner.

• 46'

Uoči početka drugog dijela utakmice tri su zamjene u našoj momčadi. U svlačionici su ostali Mkrtchyan, Drambayev i Lovrić, a sada su u igri Gržan, Brlek i Fućak.

• Jako loše poluvrijeme naše momčadi i zasluženo vodstvo domaćina.

• 45'+4'

"Požutio" je Fiolić.

• 45'+3'

Žuti karton dobio je Mkrtchyan.

• 45'+2'

Iznimno raspoloženi Latković asistira Lazarovu koji puca s desetak metara i zamalo promašuje okvir vratiju.

• 43'

3:1 - MIEREZ

Bukvić je na desnom krilu prevario Pavleka, potom odlično centrirao, a Mierez je glavom s druge vratnice loptu poslao prema desnom kutu. Vratar Marić uspio je samo loptu odbiti - u mrežu.

• 39'

3:0 - PASARIČEK

Fiolićevu loptu prema Drambayevu presjekao je Pasariček, krenuo prema kaznenom prostoru, uspio je prevariti Mkrtchyana i mirno sa nekih 7-8 metara matirati Malenicu za iznimno neugodnih i nestvarnih 3:0.

• 34'

VAR

Provjera se je li strijelac Pasariček bio u zaleđu. Ipak nije...

• 33'

2:0 - PASARIČEK

Brza kontra Rudeša i povećanje vodstva. Lopta je s lijeve strane stigla u šesnaesterac do Latkovića koji je pucao, a loptu je neposredno prije gol-linije u mrežu "ugurao" Pasariček.

• 32'

Pušić centrira, a Mierez puca glavom, no nije to bilo preveliko iskušenje za Marića.

• 23'

1:0 - LAZAROV

Domaćin je došao u prednost. Evangelou je ostao bez lopte uz aut-liniju praktički na centru igrališta, potom se okliznuo Nejašmić što je pomoglo Rudešu da bi njihova akcija postala vrlo opasna. Loptu je primio Latković i fino asistirao Lazarovu koji se finim driblingom oslobodio Mkrtchyana i onda s desetak metara vrlo precizno naciljao dosni lijevi kut.

• 5'

Mierez je u prodoru po lijevoj strani, uspio je ući u kazneni prostor, ali ne i asistirati nekome od suigrača. Ipak je korner za Bijelo-plave...

• Naprijed naši Bijelo-plavi!

• 18:37

Pozdrav iz Zagreba, sa stadiona u Kranjčevićevoj ulici gdje nas očekuje prvo ovosezonsko gostovanje i to protiv Rudeša.