Šibenik
0
:
2
  • Gotovo je na Šubićevcu, Osijek zasluženo nosi sva tri boda i to nam je već četvrta pobjeda u nizu!

• 90'+5'

Bulat puca iz "slobodnjaka" iskosa s lijeve strane, visoko iznad grede.

• 90'+3'

"Požutio" je Silva.

• 90'+2'

Igrat će se šest minuta sudačke nadoknade.

• 90'

Udarac Kleinheislera iz daljine, nije bio precizan.

• 88'

Pucao je Alimi, nije bilo loše, ali ni dostatno precizno da bi se promijenio rezultat.

• 86'

Dvije zamjene kod domaćina. Iz igre izlaze Rak i Ćurić, sada gledamo Celića i Laću.

• 85'

Iz igre izlazi Bohar, ušao je Grgić.

• 84'

Šibenčani nešto pokušavaju iz dva uzastopna kornera, ali bez problema su to riješili naši nogometaši.

• 77'

Na klupu odlazi Ampem, na terenu je Alimi.

• 75'

Mierez je bio siguran s bijele točke. Labrović je otišao u lijevu stranu, a lopta u suprotnu za 0:2.

• 75'

GOOOOOL 0:2 - MIEREZ (11m)

• 71'

Jedanaesterac za Osječane! Kvesić je bio u kontaktu s Ndockytom i Čuljak pokazuje na bijelu točku. No, ide se u VAR provjeru...

• 69'

Kod Osječana je ušao Ndockyt umjesto Ercega.

• 68'

Igru napušta Sahiti, ušao je Martin.

• 67'

Osijek je poveo na Šubićevcu! Jurčević je centrirao s lijeve strane, Mierez je na pravom mjestu u pravo vrijeme i glavom s 5-6 metara šalje loptu iza Labrovićevih leđa!

• 67'

GOOOOOL 0:1 - MIEREZ

• 67'

Priprijetili su i domaći preko Sahitija koji je pucao glavom, ali nema prave opasnosti za Ivušića.

• 66'

Još jedan nedovoljno precizan udarac, Kleinheisler je "opalio" no daleko je to od vratiju.

• 63'

Igru napušta Pilj, ušao je Vuković kojemu je ovo debi u osječkom dresu.

• 61'

Na tribinama je 1173 gledatelja.

• 60'

Sada je blokiran snažan udarac Kleinheislera.

• 59'

Sve češće prijete Bijelo-plavi. Mierez je asistirao Boharu koji puca iskosa s lijeve strane, ali ne pogađa okvir vratiju.

• 55'

Bohar je fino proigrao Pilja koji je imao vrlo dobru situaciju za udarac, ali je bespotrebno primao loptu umjesto da je pucao!

• 54'

Dugo je trajao napad Osijeka, na kraju je pucao Erceg, ali to nije bilo posebno opasno za Labrovića.

• 47'

Bulat pokušava iz daljine, bilo je to dobro i precizno, no Ivušić je spreman za takvo iskušenje.

• 46'

Javnu je opomenu zaradio Sahiti.

• 46'

Počelo je drugo poluvrijeme, sada bi Bijelo-plavi trebali imati pomoć južnog vjetra.

• Završeno je prvo poluvrijeme u kojem nije bilo izrazitih šansi. Domaćin je pokušao iskoristiti pomoć vjetra, ali nije napravio neke veće probleme osječkoj obrani, dok su Bijelo-plavi teško uspjevali kombinirati do suparničkih vratiju jer bi se lopta uvijek nekako vraćala unatrag. Vidjet ćemo kako će biti u drugih 45 i nešto više minuta.

• 41'

Pucao je Ampem s desne strane, lopta odlazi nekoliko metara pokraj desne vratnice.

• 40'

Ćurić opasno prijeti iz slobodnog udarca sa 17 metara iskosa, Ivušić jedva ispod grede izbacuje loptu u korner.

• 35'

Mierez kreće u kontru, imao je slobodnog Bohara na desnoj strani, međutim, nije ga uspio proigrati.

• 32'

Sada je Bohar na udarcu, sigurno je i jugo usporilo ovu loptu na putu ka Labroviću koji je siguran.

• 29'

Ivušić se sve više muči s ispucavanjem lopte iz svog vratarskom prostora...

• 27'

"Slobodnjak" s 19 metara za Osijek, udarac Kleinheislera bio je neprecizan.

• 26'

prvi je "požutio" domaći stoper Pandža.

• 23'

Pilj gubi loptu na sredini terena, u kontri je Ampem, ali je vjetar naprosto odnio loptu u gol-aut...

• 19'

Rak je pred osječkim vratima, pucao je s desetak metara, lopta nije prošla kroz blok Bijelo-plavih prema Ivušiću.

• 11'

kombiniraju Pilj i Bohar, obojica su u kaznenom prostoru, ali nema udarca ka suparničkim vratima.

• 6'

prvi udarac i to Kleinheislerov izvan 16-erca, nije bilo problema za Labrovića.

• Sudac Čuljak dao je znak za početak susreta u kojem će Šibenčanima u prvom dijelu vjetar biti saveznik.

• 16:53

U osječkim redovima nema Bočkaja i Žapera te od ranije odsutnih Grezde i Lope. Prvi puta je u zapisniku naš novi veznjak Vuković.

• 16:48

Srdačan pozdrav sa Šubićevca! Vjetrovito je danas u Šibeniku, zapuhalo je jugo i to bi moglo ometati igrače na terenu jer neće baš biti lako kontrolirati loptu. Kao što vjerojatno znate, Osječane će u ovoj utakmici s klupe voditi Rene Poms, budući da je Nenad Bjelica sinoć imao operaciju kralježnice u Zagrebu.

• 16:00

• 15:10

Naravno da nam ambicija ostaje ista kao i u prethodnim dvobojima. Šibenik je dobar protivnik, njihov mentalitet i karakter su takvi da ih krasi borbenost i temperamentnost i nikome nisu lak zalogaj. Sigurno će imati i značajnu podršku publike na što se također trebamo kvalitetno pripremiti. Već od ulaska u autobus moramo razmišljati samo o tomu kako ostvariti ono po što idemo, a to su svakako tri boda, rekao je pomoćni trener Nino Bule uoči današnje utakmice.

• 09:22

Trener Nenad Bjelica uspješno je operiran i dobro se oporavlja nakon kirurškog zahvata na kralježnici. Današnju utakmicu vodit će prvi pomoćni trener Rene Poms. Pročitajte opširnije na sljedećem linku.