• 00:09

• 23:32

• 20:59

Glasuj za igrača utakmice 👉 nkos.co/OrVJ

• Završena je utakmica na Šubićevcu još jednom pobjedom Osijeka na ovom stadionu, ponovno bez primljenog gola.

• 90'+5'

Još jedna prigoda za Osijek! Opet smo bili opasni iz prekida, glavom je pucao Nejašmić, zamalo pokraj lijeve vratnice.

• 90'+3'

"Požutio" je A. Jakoliš.

• 90'+1'

Iz slobodnog udarca je vrlo dobro pucao Ćurić, no Ivušić je lopotu ispod grede skrenuo u korner.

• 90'

Daku je u odličnoj prigodi, ali ipak ne postiže pogodak s desetak metara.

• 86'

Javna opomena za Nejašmića.

• 85'

U igri je sada Altys koji je ušao umjesto Raka.

• 84'

GOOOOL 0:2 - ŽAPER

Dvominutnim pregledavanjem snimke se potvrdilo kako nema nedopuštene situacije, sve je bilo čisto i Osijek sada vodi s 2:0!

• 82'

VAR

Traje VAR provjera ove situacije.

• 82'

Žaper je zatresao mrežu nakon asistencije Pilja, ali je pomoćni sudac podigao zastavicu i označio zaleđe.

• 79'

Ozlijedio se Jugović, mora ući Žaper.

• 71'

Batarelo pokušava zaprijetiti, ali je to slab udarac koji nikako nije ugrozio Ivušića.

• 69'

Izlaze Kleinheisler i Hiroš, a ulaze Pilj i Ndockyt.

• 68'

Odlična prilika za Gržana! Asistirao mu je Hiroš koji se izborio za loptu u šesnaestercu i onda je pogurnuo prema Gržanu koji slabo puca i promašuje vrata s desetak metara.

• 60'

Dvije zamjene kod Šibenčana. Izlaze Delić i Sahiti, a ušli su Bačelić-Grgić i Torres.

• 59'

"Požutio" je Bartolec.

• 59'

Daku je prvi puta u kontaktu s loptom, glavom je pucao nakon ubačaja Bočkaja iz kuta, ali je to samo novi korner za Bijelo-plave.

• 55'

Topčagića koji ima žuti karton sada mijenja Daku.

• 50'

Dobra akcija Osječana koja je završila udarcem Hiroša sa 16 metara, no Rogić nije imao nekih problema s tom loptom.

• 46'

Počinje drugo poluvrijeme uz jednu izmjenu kod Osijeka. Strijelca Fiolića, koji je vjerojatno osjetio određene probleme, mijenja Gržan.

• Kraj prvog dijela u kojem Osijek, fantastičnim golom Fiolića, ima vodstvo na Šubićevcu.

• 44'

Lijepa šansa u kojoj se našao Lončar nakon još jednog prekida. Pucao je lijevom nogom s desetak metara, ali nije dobro "poklopio" loptu i to je bilo neprecizno.

• 38'

Centrirao je Bočkaj iz kornera, Topčagić ima loptu na čelu, međutim, iz peterca ipak u gužvi ne uspjeva pogoditi mrežu.

• 29'

Žuti karton dobio je Topčagić.

• 28'

Na drugoj strani udarce sa 18 metara uzvraća M. Jakoliš. Lopta ide dva metra iznad grede.

• 29'

Fino "podvaljena" lopta Fiolića za Topčagića u kaznenom prostoru, ali nam se činilo da je naš napadač bio pomalo neodlučan u toj situaciji, kada se moglo staviti domaćeg vratara na veliku kušnju.

• 25'

Ubacuje Bočkaj iz kuta, skače Škorić, ali ne usmjerava loptu u okvir vratiju.

• 22'

Udarac Kleinheislera s ruba šesnaesterca, Rogić je to uspio obraniti.

• 18'

GOOOOL 0:1 - FIOLIĆ

Kakav gol Fiolića! Lijevom nogom je raspalio po lopti s 25 metara i pogodio lijeve rašlje! Eurogol za vodstvo Osječana.

• 18'

Opet su domaći priprijetili nakon kornera. Sada je pucao stoper Perić, no Ivušić je to obranio.

• 16'

Bilo je opasno u našem šesnaestercu, nakon ubačaja iz kuta. Snažno je pucao Rak, srećom pa je pogodio Bočkaja.

• 12'

Na Šubićevcu je i skupina od 20-ak pripadnika osječke Kohorte.

• Naprijed naši Bijelo-plavi!

• 19:03

• 18:46

U situaciji kada su svi igrači zdravi (izuzev duže vrijeme odsutnih Brleka i Ercega) te kada nemamo suspenzija zbog kartona, nije lako bilo odlučiti se tko će od 24 igrača ostati izvan zapisnika i morati s tribine gledati ovu utakmicu. Bjelica je sa suradnicima odlučio da će to ovaj puta biti: Caro, Bralić, Jurčević i Bohar.