• 19:06

Glasovati možete do sutra (21. ožujka) do 10 sati.

• 19:06

Osijek aleee!!!

• Odlična i učinkovita igra Bijelo-plavih za visokih 3:0 i novu pobjedu na Šubićevcu.

• 90'

Pred vratima Rogića opet je i Levac, nije to bio udarac koji bi ozbiljnije ugrozio domaćeg vratara.

• 89'

Fućak je u prigodu, nije dobro pucao u izlednoj situaciji za novi pogodak.

• 84'

Žuti karton

Izlazi iznimno opasni i angažirani Lovrić, završne minute pripadaju Fućku.

• 83'

VAR

VAR provjerom je utvrđeno da je Žaper izlazio iz zaleđa i pogodak je poništen.

• 81'

Odlična akcija naše momčadi za novi pogodak. Cheberko je poslužio Žapera koji petom ostavlja loptu Boharu, uslijedilo je iznimno precizno proigravanje za Topčagića koji ne može promašiti.

• 79'

Izmjena

Igru napuštaju Nejašmić i Caktaš, ušli su Jugović i Bohar.

• 78'

GOOOOL 0:3 - TOPČAGIĆ

Odličan ubačaj raspoloženog Grgića s desne strane na drugu vratnicu gdje je odlično skočio Topčagić i sa 7-8 metara smjestio loptu u desni kut za 0:3.

• 74'

Žuti karton

Lovrić je bespotrebno zaradio žuti karton.

• 74'

Izmjena

Igru napuštaju Mina i Grezda, a ušli su Vidović i Klopp.

• 73'

Lovrić je u šansi, snažno je šutirao, no Rogić je uz pomoć vratnice loptu odbio u korner!

• 70'

GOOOOL 0:2 - MARIN (ag)

Osijek je uduplao prednost! Lovrićev korner je još jednom bio iznimno opasan, Škorić je glavom prebacio loptu na drugu vratnicu gdje je nespretno reagirao Marin i iz peterca svladao svoga vratara.

• 69'

Topčagić je nakon ubačaja iz kuta pucao glavom, Rogić uspio odbiti loptu, ali samo do Škorića čiji je udarac blokiran.

• 66'

Izmjena

Dvije zamjene kod Osječana. Izlaze Kleinheisler i Mierez, na terenu su Fiolić i Topčagić.

• 64'

Žuti karton

Javna opomena za Leovca.

• 61'

Caktaš dugačkom loptom pronalazi Miereza u kaznenom prostoru, istrčao je Rogić i pomalo spretno onemogućio našeg Argentinca u ovoj prigodi.

• 60'

Žuti karton

"Požutio" je Asanović.

• 59'

Izmjena

Na klupu ide Rak, a ulazi Torres.

• 54'

GOOOOL 0:1 - LOVRIĆ

Osijek je poveo na Šubićevcu. Nejašmić je fino proigrao Leovca koji je utrčavao s lijevog krila i vratio loptu u sredinu gdje je na 14-15 metara bio Lovrić i precizno pogodio lijevi kut ovaj puta posve nemoćnog Rogića.

• 52'

Lovrić je na udarcu sa 17 metara, nije bio precizan.

• 46'

Izmjena

Počinje drugo poluvrijeme na Šubićevcu, kod domaćina je ozlijeđenog Sahitija zamijenio Skorup.

• Šteta što Bijelo-plavi iz brojnih udaraca ka suparničkim vratima nisu uspjeli barem jednom svladati odličnog Rogića u prvom poluvremenu.

• 38'

Sličnu situaciju vidjeli smo i koju minutu kasnije. Laszlo je opet ciljao isti kut, a Rogić je definitivno za sada - igrač utakmice.

• 39'

Lijepo su kombinirali Caktaš, Mierez i Kleinheisler koji je uputio prizemni udarac ka donjem lijevom kutu, međutim, šibenski vratar je danas sjajno raspoložen!

• 36'

Pokušaj Leovca izvan šesnaesterca, bilo je precizno, ne i dovoljno neugodno za sigurnog Rogića.

• 32'

Lovrić je umalo izravno iz kornera postigao pogodak! Domaći čuvar mreže je krajnjim naporom na gol-liniji spriječio vodstvo Osijeka.

• 31'

Odličan udarac Nejašmića, lopta je išla u sam gornji desni kut, no Rogić je sjajno intervenirao!

• 25'

• 25'

Sada je Šibenik imao veliku priliku. Kvesić je ubacio s lijevog krila, sam pred Ivušićem ostao je Marin koji čelom iz blizine ipak ne uspjeva loptu poslati u okvir vratiju.

• 23'

Odmah je uslijedila još jedna šansa. Opet se Grgić našao u ulozi asistenta, Kleinheisler je na 8 metara od vratiju, ali je loptu poslao daleko iznad grede.

• 22'

Prva prava prigoda i to za Osječane. Grgić je centrirao, Mierez skočio i pucao glavom u donji desni kut, a Rogić se ispružio i spriječio pogodak.

• 17'

Žuti karton

Žuti karton za Minu.

• 13'

Caktaš prima loptu u kaznenom prostoru, očekivao se udarac desnom nogom, ali se Mijo oskliznuo u trenutku kada je pokušao šutirati.

• Naprijed naši Bijelo-plavi!

• 17:03

Osijek je danas bez kartoniranog Lončara te ozlijeđenih Mancea, Miloša i Bartolca. U sastav se vratio Caktaš, a od prve minute kreće i oporavljeni Nejašmić.