Na klupu ide vrlo dobri Hoxha, završne minute pripadaju Hlevnjaku.

• 88'

Žuti karton

Manev i Ortiz su dobili kartone zbog međusobnog koškanja.

• 83'

Hoxha je ušao sa svog krila u šesnaesterac, nitko ga ne uspjeva zaustaviti, a prizeman udarac Malenica je jedva uspio obraniti...

• 82'

Izmjena

Izlazi Štrkalj, ušao je Ortiz.

• 77'

Izmjena

Umjesto ozlijeđenog Guedesa ušao je Omerović.

• 74'

Izmjena

Iz igre izlazi Bukvić, završnih dvadesetak minuta odigrat će Živković.

• 73'

Još jednom nam opasnost stiže od Mioča. Šut je bio dobar, srećom pa je lopta nekoga okrznula i završila u korneru.

• 72'

Što je sada "skinuo" Malenica! Odlično je iz slobodnog udarca ciljao Hoxha, a Malenica bravurozno ispod grede loptu izbio u korner.

• 66'

Izmjena

Utakmicu je završio Liber, u igri je Šakota.

• 61'

Lovrić je iz "slobodnjaka" pokušao iznenaditi Suška, no nije bio precizan.

• 60'

Žuti karton

"Požutio" je Bosec.

• 59'

Lovrić je u prigodi, snažno je puao iskosa s lijeve strane unutar šesnaesterca i kada je Sušak već bio svladan ispred gol-linije je "iznikao" Štefulj i spriječio siguran pogodak.

• 57'

Izmjena

Na klupu ide Fiolić, ušao je Nejašmić.

• 54'

1:0 - MIOČ

Koprivničani su stigli do zasluženog vodstva. Napad domaćih išao je po lijevoj strani, a sve su napravili naši bivši igrači. Štrkalj je fino asistirao Mioču koji utrčava u kazneni prostor, Manev je to loše procijenio, a desetka Slaven Belupa loptu od grede neobranjivo šalje u mrežu.

• 47'

Caktaš je pucao sa 18 metara, dobro je postavljeni domaći vratar Sušak.

• 46'

Izmjena

Dvije su zamjene u našoj momčadi. Ostali su u svlačionici Garmash i Drambayev, a na terenu su umjesto njih Lovrić i Gržan. Lovrić je zauzeo svoju poziciju lijevog krila, a Gržan je na desnom beku jer je Guedes prešao na suprotnu stranu.

• Koprivničani su bili bolji i agilniji, također i opasniji u prvom poluvremenu, no rezultat je ostao 0:0.

• 45'+1'

VAR

Pregledavanjem snimke u VAR sobi je utvrđeno da je igrač domaćih Agbekpornu igrao rukom u začetku te akcije, tako da je pogodak poništen.

• 45'

U posljednjim trenutcima prvog poluvremena domaćin je uspio postići pogodak. Bosec je centrirao s desnog krila, nespretno je loptu glavom zahvatio Guedes i poslao je u lijevi kut.

• 44'

Mierez je pucao s 12-13 metara, međutim, blokirao ga je požrtvovni Štefulj.

• 42'

Žuti karton

Prvi žuti karton na utakmici dobio je Lepinjica.

• 41'

Opet je opasno pred našim vratima. Lepinjica je dao loptu nadesno prema Bosecu, uslijedila je povratna "rolica" za Mioča koji je u punom trku pao i ta je prava prigoda otišla u nepovrat.

• 40'

Garmash nešto pokušava izdaleka, nije to bilo blizu suparničkim vratima.

• 34'

Liber atraktivno puca iz voleja, lopta ide pola metra iznad grede. Koprivničani su i dalje u pritisku i stvaraju šanse.

• 23'

Opet je osječki vratar na velikoj kušnji. Šutirao je Hoxha, učinio je to vrlo snažno iskosa s lijeve strane, a Malenica se ispružio koliko je dugačak i još jednom sjajno reagirao!

• 22'

Kakva šansa za domaćina!. Liber je proigrao Štrkalja, ovaj sjajno asistirao Mioču koji izlazi na desetak metara ispred Malenice, ali ga ne uspjeva svladati iz mat-pozicije. Pokazalo se pritom da je naš vratar nogom obranio taj udarac i spriječio vodstvo Slaven Belupa.

• 16'

Evo i Osječana pred suparničkim vratima. Kombinirali su Bukvić i Guedes koji je centrirao, a Božić skrenuo loptu glavom i zamalo je kapetan Slaven Belupa svladao svoga vratara. Ipak, lopta je završila u korneru.

• 10'

Još jednom Štrkalj, sada glavom na ubačaj Štefulja. Srećom pa nije naciljao okvir vratiju.

• 8'

Opet je opasno pred našim vratima. Ponovno je Štrkalj zaprijetio i ovaj puta naciljao vanjski dio mreže.

• 7'

Dobro su kombinirali Farmaceuti, na kraju je akciju završio Bosec, čiji je udarac Malenica obranio. Odbijena lopta je stigla do Štrkalja, ali više nije bilo prave opasnosti.

• 6'

Fiolić je u kaznenom prostoru, pucao je lijevom nogom po travi, no išlo je to ravno u Suška.

• 2'

Najopasniji igrač domaćina Hoxha odmah prijeti. Prošao je lijevom stranom, ušao s loptom u šesnaesterac i dobro pucao. Srećom lopta se od lijeve vratnice nije odbila do nekoga od koprivničkih nogometaša.

• Naprijed naši Bijelo-plavi!

• 19:13

Pozdrav iz Podravine! U Koprivnici nam je domaćin Slaven Belupo u prvoj utakmici drugog kruga natjecanja u HNL-u. Za Osijek će igrati: Malenica, Guedes, Duarte, Manev, Drambayev, Brlek, Fiolić, Garmash, Bukvić, Caktaš i Mierez.

Početna postava Koprivničana: Sušak, Štefulj, Božić, Boras, Bosec, Lepinjica, Mioč, Liber, Agbekpornu, Hoxha i Štrkalj.

Sudac je Čulina (Zagreb), njegovi pomoćnici su Zobenica (V. Gorica) i Vuković (Zagreb). U VAR sobi su Jović i Marić (obojica iz Zagreba).