Varaždin
4
:
1
  • Iznimno učinkovita momčad Varaždina slavila je s uvjerljivih 4:1 i na tome čestitamo domaćinu.

• 90'+8'

U posljednjem napadu Varaždinaca u prigodi se našao i M. Stanić, na kraju ipak nije uspio poentirati te ionako težak poraz osječke momčadi učiniti još težim.

• 90'+7'

Javna opomena za Barišića.

• 90'+5'

4:1 - DOMJANIĆ

Sada se ne mora ništa provjeravati, gol Varaždina je regularan. J. Stanić je prošao Cheberka, ušao u kazneni prostor i onda "servirao" loptu Domjaniću koji je postigao pogodak čim je ušao u igru. Nije mu uistinu bilo teško zabiti s nekoliko metara.

• 90'+3'

Ponajbolji igrači utakmice uz veliki pljesak odlaze na klupu, Teklić i Brodić, a ušli su Belcar i Domjanić.

• 90'+2'

Hiroš pokušava iz daljine, opet nema problema za Zeleniku.

• 90'

Mierez je pucao, lopta je po travi krenula prema Zelenika, ali nije to bilo snažno da bi domaći vratar kapitulirao.

• 89'

Vrlo zrela prigoda u kojoj se našao Žaper, natrčao je glavom na loptu i s nekoliko metara pucao malo pokraj lijeve vratnice.

• 80'

Lončar je bio u situaciji u kojoj je mogao smanjiti rezultat, međutim, lopta odlazi iznad grede.

• 79'

Umjesto Posavca je ušao Herrera, dok je Elezija zamijenio M. Stanić.

• 78'

Ušli su Hiroš i Barri, umjesto Caktaša i Jugovića.

• 18:47
    VAR

Provjera u VAR sobi je li to bio prekršaj nad Žaperom.... pokazalo se da je, pogodak je poništen.

• 74'

Brodić je šutirao s više od 20 metara, prizemno i snažno, a Ivušić je ovaj puta imao kiks i lopta mu je izmaknula te završila u mreži.

• 73'

Razigrani Teklić je idealno asistirao Kolariću čiji je udarac zaustavila greda.

• 67'

Na klupu ide Beljo, u igri je Mance.

• 66'

Opet su domaćini opasno priprijetili. Puao je Elezi, srećom pa nije pogodio.

• 65'

Izlazi Ba, ušao je Pellumbi.

• 64'

"Požutio" je Beljo.

• 58'

VAR

Situacija se provjerava, to je ipak bilo zaleđe i ništa od "penala".

• 58'

Jedanaesterac za Osijek nakon što je Kolarić srušio Gržana.

• 53'

Teklić je na udarcu, ponovno je to učinio svojom ubojitom ljevicom, ovaj puta nije uspio matirati Ivušića koji je dobro intervenirao.

• 51'

Još jednom je lopta na glavi Brodića, ni ovaj puta nije uspio naciljati tamo gdje je htio.

• 48'

Teklić centrira za Brodića u sredini kaznenog prostora, lopta je prošla pokraj desne vratnice.

• 46'

Brzo su Varaždinci zaprijetili preko raspoloženog Posavca, ali je njegov udarac ipak bio neprecizan.

• 46'

Dvije zamjene u osječkim redovima. U svlačionici su ostali Leovac i ozlijeđeni Kleinheisler, a ušli su Lončar i Mierez.

• Varaždinci su, nakon našeg vodstva, postigli čak tri pogotka i u vrlo kratkom vremenu došli do rezultata koji im je u svakom slučaju idealan uoči nastavka utakmice.

• 41'

3:1 - TEKLIĆ

Fantastičan pogodak Teklića za povećanje Varaždinova vodstva. Najbolji igrač domaćina snažno je šutirao iz slobodnog udarca s 30 metara, poslavši loptu u sam lijevi gornji kut. Ivušić je pokušao spriječiti pogodak, međutim, ipak nije uspio.

• 35'

2:1 - ELEZI

Varaždinci su preokrenuli rezultat. Slobodni udarac izveo je Teklić, lopta se od "živog zida" odbila do Posavca koji je pucao, no lopta nije krenula u okvir vratiju. Ipak, tamo je u pravo vrijeme na pravom mjestu bio Elezi i bez problema unutar peterca pogodio za 2:1.

• 32'

1:1 - POSAVEC

Domaćin je stigao do izjednačenja. Kolarić je lukavo prevario Gržana i s lijevog krila ušao u šesnaesterac, potom je idelano ubacio loptu na glavu Posavcu koji efektno u padu iz blizine zabija za 1:1.

• 28'

Sudac Bebek je propustio označiti prekršaj kojega je Ba načinio nad Gržanom koji je već pretrčao suparničkog braniča. A mogao mu je mirne duše pokazati drugi žuti karton...

• 27'

Dugo su kombinirali naši nogometaši da bi tu akciju snažnim udarcem okončao Kleinheisler. Malo je nedostajalo da postigne i svoj drugi pogodak!

• 18'

GOOOOL 0:1 - KLEINHEISLER

Osijek stiže u vodstvo! Caktaš je izveo korner iz lijevog kuta, Kleinheisler se najbolje snašao u šesnaestercu i glavom sa 7 metara loptu poslao od travnjaka u lijevi gornji kut!

• 13'

Karton za domaćeg stopera, Ba je oštro startao na Kleinheislera.

• 10'

Dugačka lopta je ispucana prema Brodiću, ispred napadača Varaždina intervenirao je Ivušić koji je istrčao malo izvan kaznenog prostora.

• 9'

Beljo ulazi u kazneni prostor s lijeve strane, loptu je snažno i prizemno poslao u peterac, ali tamo nije bilo prave reakcije njegovih suigrača.

• 8'

Kolarićev ubačaj za Brodića nije stvorio probleme Osječanima, lopta nije krenula prema Ivušiću.

• 3'

Snažan udarac Leovca išao je u okvir vratiju, nogu je podmetnuo Ba i to je korner za Bijelo-plave. Nakon ubačaja iz kuta pucao je Nejašmić i poslao loptu iznad grede.

• 2'

Osječane u Varaždinu bodri stotinjak njihovih vjernih navijača.

• Naprijed naši Bijelo-plavi!

• 16:58

• 16:11

• 15:54

Live! 🔴

• 15:33

A dok čekamo Last call, prisjetimo se kako je izgledalo posljednje gostovanje u Varaždinu i veliki preokret Bijelo-plavih. 😱

• 15:29

Uskoro smo uživo! 🎥

• 15:00

Trener Rene Poms o današnjem suparniku:

Analizirali smo ih, za mene je Varaždin opasan suparnik. Momčadi koje uđu iz Druge lige u toj prvoj godini uvijek se posebno bore, imaju velike ambicije, motivaciju… Njima je svaka utakmica ključna, a mi smo spremni za takav pristup suparnika. Čeka nas velika borba, ali idemo u Varaždin s jasnom ambicijom da osvojimo tri boda.