1
:
2
  • 18:29

• Utakmica je završena pobjedom Osijeka i plasmanom naše momčadi u četvrtfinale nacionalnog Kupa.

• 90'+8'

Opomena i za Šegu, sada je to prava kartonija u Varaždinu.

• 90'+7'

Žuti karton Caktašu.

• 90'+3'

Drugi žuti karton

Veliko naguravanje igrača obje momčadi na centru terena, drugi žuti karton dobio je domaći igrač Pellumbi, a izravni crveni naš napadač Mance i vratar Varaždina Zelenika koji je doslovno vijao naše nogometaše po terenu!

• 90'+2'

1:2 - BRODIĆ

U sudačkoj nadoknadi Varaždin uspijeva smanjiti rezultat. Bila je velika gužva pred osječkim vratima, lopta se na kraju odbila do Brodića koji iz voleja atraktivno pogađa mrežu za 1:2.

• 87'

Još jednom je Šego na udarcu, nije bilo loše, međutim, ni do kraja precizno. Lopta odlazi iznad grede.

• 86'

Ušao je Bakić umjesto Jugovića.

• 85'

Glavom je pucao Katanec, nije bilo problema za Malenicu.

• 85'

Dobar prodor Posavca završio je udarcem, no samo je korner za Varaždin.

• 80'

Mance je na udarcu sa 18 metara, nije naciljao okvir vratiju.

• 76'

Javna opomena za Pellumbija.

• 73'

Izlazi Mierez, ušao je Mance.

• 69'

Šego je sada pokušao glavom, Malenica je dobro postavljen i lako brani ovaj udarac.

• 67'

Na klupu ide Beljo, u igri je stoper Barišić.

• 66'

Crveni karton

Izravni je crveni karton zbog prekršaja nad Elezijem daleko od osječkih vratiju dobio Cheberko. Osijek ostaje s igračem manje.

• 65'

Pucao je Šego, učinio je to vrlo dobro, Malenica je uspio odbiti loptu.

• 64'

Izašao je Kolarić, a ušao Katanec. Nešto ranije je Brodić zamijenio Domjanića.

• 59'

Beljo je fino pogurnuo loptu za Caktaša koji praćen dvojicom protivničkih igrača ulazi u kazneni prostor i puca, a Zelenika nogom uspjeva spriječiti još jedan pogodak.

• 54'

GOOOOL 0:2 - KLEINHEISLER

Sada imamo dva gola prednosti! Kleinheisler je potvrdio vrhunsku formu ove sezone, ušao u šesnaesterac nakon proigravanja Miereza, dvojica domaćih nogometaša nisu ga uspjela zaustaviti i Laszlo je mirno i precizno loptu poslao u vratarev bliži, lijevi kut.

• 52'

"Požutio" je Žaper.

• 50'

Još jedna dobra šansa za našu momčad. Mierez je dugom loptom doveo Belju u situaciju da opasno zaprijeti Zeleniki, ali je udarac mladog napadača Osijeka bio tek malo neprecizan.

• 48'

Odmah prava prigoda za Osijek! Caktaš je u ulozi asistenta, a Mierez još jednom puca glavom i stavlja Zeleniku na veliku kušnju. No, čuvar mreže Varaždina pritom je odlično reagirao i ostaje 0:1.

• 46'

Počelo je drugo poluvrijeme, uz tri promjene kod domaćina. Nema više na terenu Jelenića, Belcara i Herrere, a ušli su J. Stanić, Posavec i Šego.

• 46'

Trener domaćih Kovačević uveo je u igru J. Stanića; Posavca i Šegu, umjesto Jelenića, Belcara i Herrere.

• 43'

Mierez puca sa 18 metara, lopta ide pokraj desne vratnice.

• 37'

Kartoni za Belju i Zeleniku.

• 36'

Velika šansa Bijelo-plavih! Caktaš je ubacio iz kuta, Mierez u svom stilu puca glavom s pet metara na prvoj vratnici, a lopta završava tek koji centimetar uz onu suprotnu...

• 36'

• 10'

Herrera se odvažio na udarac s 20-ak metara, nije bio ni približno precizan.

• 8'

GOOOOL 0:1 - CAKTAŠ

Osijek vodi u Varaždinu! Izvrsno je centrirao Bartolec s desnog krila, a Caktaš je vrlo precizno ciljao glavom, poslavši loptu s desetak metara u lijevi kut nemoćnog Zelenike.

• 7'

Odlična prilika za Osječane! Leovac je "izbacio" Miereza u prodor ka Zeleniki, međutim, naš napadač nije uspio nadmudriti istrčalog vratara domaćih.

• 6'

Centaršut Caktaša, Beljo je pucao glavom i nije to bilo daleko od desne vratnice, ali ipak ostaje 0:0.

• 5'

Bartolec i Beljo su u kaznenom prostoru, obojica su pucala ka vratima u tih nekoliko sekundi, no lopta je oba puta završila u bloku domaćih nogometaša.