Osječki desni bočni je već deveti igrač našeg prvoligaša koji je odlučio nastaviti suradnju s Bijelo-plavima

Nikola Matas, standardni prvotimac osječkog prvoligaša, koji je uz vratara Mikulića i kapetana Barišića imao najviše provedenih minuta na terenu tijekom jesenske polusezone, odlučio je produžiti ugovor za još godinu dana.

Naime, Matasu ugovorna obveza prema Bijelo-plavima istječe idućega ljeta, a naš je desni bočni odlučio prihvatiti uvjete koje mu je Klub ponudio za nastavak suradnje. Kao što je poznato, Nikola Matas je igrao za reprezentaciju Hrvatske na „China Cupu“ u Nanningu zajedno s Barišićem, Baraćem i Peroševićem.

Podsjećamo kako su prije početka zimskih priprema nove ugovore s Nogometnim klubom Osijek potpisali: Mikulić, Barać, Malenica, Žitnjak, Lukić, Mioč, Grgić i Perošević.