Uživo iz Marbelle donosimo vam video prijenos prijateljske utakmice između NK Osijeka i FK Lokomotiv. Utakmica počinje u 16:00 sati.

Za sve one koji nisu u mogućnosti gledati video prijenos, naš MMM iz Marbelle donosi i Live TXT prijenos:

NK Osijek - FK Lokomotiv Moscow 1:2

90' utakmica je završena minimalnom pobjedom Lokomotiva. Šteta što nije ostalo neriješeno jer je to Osijek zaslužio dobrom igrom u drugih 45 minuta.

89' Galadzhan je pucao glavom, nije to bio problem za osječkog vratara.

87' Barać pokušava iz slobodnog udarca, lopta nije išla u okvir vratiju.

80' Odmah je uzvratio Lokomotiv. Ignatiev je sada bio u ulozi asistenta, lijepo je proigrao Galadzhana koji nijej propustio takvu šansu i matirao je nemoćnog Malenicu.

80' 1:2 - GALADZHAN

79' Osijek je uspio izjednačiti. Lukić je poslao dugu loptu prema Lopi koji je fino asistirao Ejupiju, a ovaj pogodio sam lijevi kut za 1:1.

79' 1:1 - EJUPI

78' Galanin je zamijenio V. Denisova

77' igru je napustio Prudnjikov, sada je na terenu Galadzhan.

75' sada Osječani odostraga igraju s trojicom u liniji jer je Zekić u "zid" povukao Lesjaka, dok je Knežević s lijevog boka ušao u sredinu.

72' Mioč je u jednom dvoboju zaradio ozljedu glavu, ali je nastavio susret.

69' Osječani su dominantniji u nastavku.

67' ponovno mijenja Siomin. Na klupu je otišao I. Denisov, umjesto kojega sada igra reprezentativac Konga, N' Dinga.

62' puca Ejupi, no nije baš dobro zahvatio loptu iz dobre pozicije za udarac...

59' još jedna izmjena kod Lokomotiva. Igru napušta Miranchuk, ušao je Natkho.

54' u Lokomotivu su samo dvije izmjene. Na terenu više nema Maicona i Korea, a ušli su Kasaev i Prudnjikov.

49' pucao je Lukić glavom nakon ubačaja iz prekida, ruski vratar je to obranio.

46' počelo je drugo poluvrijeme u Marbelli.

45' završeno je prvo poluvrijeme vodstvom ruske momčadi, a pogodak je u 33. minuti postigao Ignatiev.

45' odlična prigoda za Bijelo-plave! Perošević je s lijeve strane idealno centrirao, Vojnović pucao glavom, a lopta je zamalo otišla pokraj desne vratnice.

40' sada je s lijeve strane dobro pucao Kolomeytsev, Mikulić je još bolje obranio.

39' prilika za Rotenberga, nije to bilo dovoljno precizno.

34' Lulić je u kazneom prostoru, htio je uposliti Bobana ili Peroševića u sredini, ali nije to bilo točno proigravanje.

33' V. Denisov je dobro centrirao s lijeve strane, a lošiju reakciju osječke zadnje linije iskoristio je Ignatiev i s druge vratnice loptu poslao u desni kut.

33' 0:1 - IGNATIEV

29' Maicon je pred vratima Osijeka, ali je Mikulić brži od napadača Lokomotiva.

18' Špoljarić je bio u dobroj situaciji, ali nije uspio uputiti udarac na nekih 12-

13 metara od suparničkiih vratiju.

14' Špoljarić dubinskom loptom traži Peroševića, čuvar mreže Lokomoitva Guilherme spašava pravovremenim istrčavanjem...

10' spomenimo i da je glavni sudac Perez Gutierez iz Malage.

6' za Lokomotiv ovaj puta ne igra lakše ozlijeđeni hrvatski reprezentativac Vedran Ćorluka koji je došao pozdraviti Osječane, čestitajući im na odličnim igrama i rezultatima u jesenskom dijelu sezone.

2' prva prigoda za rusku momčad. Miranchuk je proigrao Ignatieva koji je pucao s desetak metara iskosa, a vratar Mikulić dobrom intervencijom sačuvao mrežu.

Osječani će u prvom poluvremenu igrati u sastavu: Mikulić, Matas, Leko, Šimunec, Džolan, Petrovikj, Vojnović, Lulić, Špoljarić, Boban i Perošević.

Za Lokomotiv će igrati: Guilherme, Mykhalyk, V. Denisov, Rotenberg, Kore, I. Denisov, Barinov, Kolomeytsev, Miranchuk, Ignatiev i Maicon. Trener je Yuri Siomin.

Očekujemo početak prve kontrolne utakmice Bijelo-plavih u Španjolskoj i to protiv moskovskog Lokomotiva, trenutno desetoplasirane momčadi ruske Premier lige